Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-03-17, 08:33   #691
moniniteczka
Raczkowanie
 
Avatar moniniteczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dębica
Wiadomości: 128
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
Noooo po 40 dniach czekania jest
Wszystko tak samo jak podczas brania tabletek...
Zero bolów na szczęście..

szczesciara....... odstawilam 3 miesiace temu po 2 latach brania.....okres moze i mam co 27 dni...... ale bol jajnikow przy jajeczkowaniu !!! okropny!!!!
moniniteczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-18, 11:39   #692
@siulk@
Raczkowanie
 
Avatar @siulk@
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 34
GG do @siulk@
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

Witam.Przyłączam się do teamtuTabletki odstawilam na poczatku listopada po ponad 3 latach brania.Pierwszy okres po odstawieniu dostalam tylko z 2 tygodniowym opoznieniem,a teraz minelo 3,5 miesiaca i nic,więc czekam dalej...
@siulk@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-18, 12:47   #693
majka versace
Zadomowienie
 
Avatar majka versace
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 1 316
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

Dwa tygodnie po odstawieniu. Zadnym zmian. Ani na lepsze ani na gorsze.
majka versace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-18, 13:53   #694
bergamia
Rozeznanie
 
Avatar bergamia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 724
GG do bergamia
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

Cytat:
Napisane przez moniniteczka Pokaż wiadomość
szczesciara....... odstawilam 3 miesiace temu po 2 latach brania.....okres moze i mam co 27 dni...... ale bol jajnikow przy jajeczkowaniu !!! okropny!!!!
biedna, ja na początku też tak miałam, ale to przejdzie po prostu hormony szaleją, teraz musisz uważać potrójnie żeby nie zajść w ciążę.
__________________
"Lata człowieka zaczynamy liczyć dopiero wtedy, kiedy w jego życiu nie liczy się nic prócz lat" Emerson

bergamia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-18, 14:12   #695
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

aaaaa...wysyp..! ;(
problemy ze skora chyba powracaja..na szczescie nie mialam sklonosci do tego paskudzctwa na calej buzi..ale nie chce..buu..
trzab biec do dermatologa..bo nie chce znow hormonami sie truc, znow tyle przytyc..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 12:15   #696
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

Ja brałam tabletki przez 6 lat,byly diane, logest. Nigdy nie mialam poroblemow z tradzikiem, bralam je glownie jako srodek zabezpieczjacy. Ostatnia tabletke wzielam w sierpniu, totez 1 okres wystapil normalnie jak przy braniu, ale kolejny dopiero po 43 dniach!! potem znowu po 40 dniach, a teraz 2 cykle pod rzad mam 35 dniowe, nie wiem czy juz takie zostana czy sie dalej beda skracac. Po zaprzestaniu tabletek zaczely wypadac mi wlosy i mialam atak krostek na dekoldzie, ale teraz jest juz dobrze. A i okres mam chyba krotszy, bi jak kiedys nie bralam tabletek to mialam 7 dni , a teraz 3 dni i kolejne 2 to juz plamienia. A moj TZnie moze sie odpedzic odemnie bo caly czas mam chetke tzn ze aktywnosc seksualna wrocila do normy, a przy tabletkach to bylo; ale mi sie nie chce; Teraz uzywamy tylko prezerwatyw.
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-22, 18:55   #697
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

witajcie
pozwoliłam sobie przyłączyć się do wątku - brałam tabletki jakieś 9 lat, okazały sie być w moim przypadku BARDZO ANTY, to znaczy, że po kilku latach moje libido spadło niemal do zera, a na większość prób zbliżenia mojego TŻ reagowałam agresją
szczerze mówiąc to było okropne, bardzo się źle z tym czułam, szukałam przyczyny we własnym usposobieniu zamiast po prostu odstawić tabletki
ale oprócz tego tabletki były ok - bezpieczeństwo, wygoda, niebolesne miesiączki, brak PMSa, regularny cykl (a kiedy zaczynałam je brać to miałam mega nieregularny cykl), nie przytyłam biorąc tabletki, tyle, że teraz mam lekki cellulit (ale kto wie, bez nich tez bym go pewnie miała) - także na początku było super

nie biorę teraz blisko 2 lata, bałam sie polegać wyłącznie na prezerwatywie, ale był "ten pierwszy raz" , potem następny i jest OK, doszliśmy oboje, że po 11 latach związku to już nie wpadka , a pozytywy po odstawieniu są ogromne - znowu mam ochotę na sex, co więcej, wiem kiedy mam owulację , he he nie muszę wcale nic liczyć, ani mierzyć, to po prostu te dni, kiedy, jak facet - średnio co 7 minut myślę o seksie , no cóż mam tez PMSy... ale, chyba wole czuć ten rytm samej siebie, jest OK

chcę zaznaczyć - nie odradzam nikomu, dla kogo tabletki są w 100% OK, bo to bardzo komfortowa spawa, ale jeżeli jest coś nie tak, to może właśnie to...? ja o tym nie pomyślałam bardzo długo, i jak wcześniej napisałam - nie fajnie mi z tym było, wiec warto spróbować...
huh, rozpisałam się
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-22, 18:56   #698
alusia*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 2 601
Send a message via Skype™ to alusia*
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

Witam WAs Kobietki
Tabletki biore 4-5lat kurcze dokladnie nie pamietam Jak zaczynałam brac(Harmonet) to miala straszne humory!Najbardziej cierpila na tym moj facet...Ale mi nieraz bylo wstyd bo zachowywalam sie potwornie.Zmieniłam tabletki na Regulon i bylo ok humory minely i bylo super,luz,wygoda same wiecie jak to jest Pozniej bralam Diane i teraz bioreNovynette.Mam juz dosyc!Mam wyrzuty sumienia ,ze niszcze watrobe.Boje sie ,ze przez dłuzszy czas byl lajcik a pozniej bede miala klopoty z zajsciem w ciaze.Pogorszył mi sie cellulit,mam klopoty z cera i bola mnie nogi,mam widoczne zyły i boje sie o zylaki.
Zaczelam czytac Wasze wypowiedzi i zazdroszcze tym,ktore juz mogly dac sobie z tym spokoj.Jak czytalam co niektore z Was maja przez branie tabletek to moja pierwsza mysl:dzis juz nie biore!Ale musze jeszcze wytrzymac.Za 3miesiace biore slub i dopiero wtedy bede mogla odstawic.
Pozdrawiam
alusia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-24, 12:07   #699
saura
Raczkowanie
 
Avatar saura
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 199
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

i tutaj się zapytam. kiedyś już tabsy anty odstawiałam... teraz chce już na stałe odstawić. teraz muśże odstawić bo mam brać bromergon na zawyżoną prolaktynę... czy mogę odstawić tabsy anty w połowie opakowania (w sumie chyba zostało i 14tabletek)? czy lepiej wziąć toopakowanie do końca i zacząć brać bromergon.
Mama mówi, że nic się nie stanie jak odstawię teraz tabletki anty ale wolałam się tutaj zapytać.
Pozdrawiam
saura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-24, 19:46   #700
truskaweczka05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 33
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

hej wszystkim
mam takie pytanie...wlasnie zaczelam brac tabletki sa to moje pierwsze tabletki..dopiero wzielam 3...i mam odnosnie tego takie pytanie...czy po wzieciu dopiero 3 tabletek jest mozliwe zeby byly jakies skutki uboczne typu zmiana nastrojów??raz jestem wesola a raz smutna....i sie zastanawiam czy to przez tabletki...
truskaweczka05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-25, 03:56   #701
majka versace
Zadomowienie
 
Avatar majka versace
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 1 316
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

Cytat:
Napisane przez saura Pokaż wiadomość
i tutaj się zapytam. kiedyś już tabsy anty odstawiałam... teraz chce już na stałe odstawić. teraz muśże odstawić bo mam brać bromergon na zawyżoną prolaktynę... czy mogę odstawić tabsy anty w połowie opakowania (w sumie chyba zostało i 14tabletek)? czy lepiej wziąć toopakowanie do końca i zacząć brać bromergon.
Mama mówi, że nic się nie stanie jak odstawię teraz tabletki anty ale wolałam się tutaj zapytać.
Pozdrawiam
Z tego co wiem lepiej jak odstawisz tabletki po skonczonym opakowaniu.
majka versace jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-25, 08:20   #702
saura
Raczkowanie
 
Avatar saura
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 199
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

Cytat:
Napisane przez majka versace Pokaż wiadomość
Z tego co wiem lepiej jak odstawisz tabletki po skonczonym opakowaniu.
Też tak myślałam. Dziękuję za odpowiedź. już mam dość tabletek.
saura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-25, 16:26   #703
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

w ulotce moich tabletek jest napisane, że można je odstawić w dowolnym momencie
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-25, 21:03   #704
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
w ulotce moich tabletek jest napisane, że można je odstawić w dowolnym momencie
No pewnie, że można, tylko wtedy zmieni się długość cyklu. Prawdopodobnie kilka dni po odstawieniu wystąpi okres.
magrest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-29, 14:02   #705
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

Bardzo chcialabym przestac brac to swinstwo,u mnie trwa to juz ponad 2 lata. Jednak panicznie sie boje ciazy nie moge sobie teraz na nia pozwolic,prezerwatywom nie ufam, pare razy pekala mi.Co sadzicie o spirali?Zdrowsza niz tabsy?
__________________
Zapuszczam włoski i mówię NIE prostownicy

Kochasz zwierzęta ? Uratuj im
życie.To tylko parę zł.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135520
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-29, 19:00   #706
bergamia
Rozeznanie
 
Avatar bergamia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 724
GG do bergamia
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

Cytat:
Napisane przez Akszeinga Pokaż wiadomość
Bardzo chcialabym przestac brac to swinstwo,u mnie trwa to juz ponad 2 lata. Jednak panicznie sie boje ciazy nie moge sobie teraz na nia pozwolic,prezerwatywom nie ufam, pare razy pekala mi.Co sadzicie o spirali?Zdrowsza niz tabsy?
Czy spirala zdrowszahmmm... poczytaj sobie http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=79103 tutaj masz wszystko
__________________
"Lata człowieka zaczynamy liczyć dopiero wtedy, kiedy w jego życiu nie liczy się nic prócz lat" Emerson

bergamia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-30, 16:28   #707
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

hey kobietki!
ja tu zupelnie z innej bajki , ale nie chcialam zakladac nowego watku , mam do was pytanko:
Czy ktoras z was (rzucajaca tabletki) ma pudeleczko po tabletkach?
Ja bardzo chetnie bym przygarnela,kupila lub wymienila na cos, jak wolicie.
Przepraszam , ze nie na temat , ale pomyslalam , ze w tym watku moze uda mi sie dorwac takie pudelko
Pozdrawiam!
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-30, 16:39   #708
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

Cytat:
Napisane przez natee Pokaż wiadomość
hey kobietki!
ja tu zupelnie z innej bajki , ale nie chcialam zakladac nowego watku , mam do was pytanko:
Czy ktoras z was (rzucajaca tabletki) ma pudeleczko po tabletkach?
Ja bardzo chetnie bym przygarnela,kupila lub wymienila na cos, jak wolicie.
Przepraszam , ze nie na temat , ale pomyslalam , ze w tym watku moze uda mi sie dorwac takie pudelko
Pozdrawiam!
A co to za pudełko? bo ja nie wiem wogóle o co ci chodzi
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-30, 17:15   #709
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

pudelko na tabletki , czasem sa tez z lusterkiem , zazwyczaj plastikowe
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-30, 17:28   #710
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

Na stronei Scheringa można takie było zamówić za darmo. Pamietam że wszytskie moje koleżanki takie miały
__________________
Zapuszczam włoski i mówię NIE prostownicy

Kochasz zwierzęta ? Uratuj im
życie.To tylko parę zł.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135520
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-30, 17:48   #711
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

Wiem , tylko , ze juz od dlugiego czasu maja 0 pudelek na koncie
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-30, 17:58   #712
mariczka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 85
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

witam was kobietki Ja tabsy rzucilam w listopadadzie bralam je pol roku Gdy zaczelam stosowac novynette pierwszy miesiac czulam sie strasznie ciezko jakbym byla opuchnieta przytylam z 3 kilo moja cera sie nie poprawila mialam humorki bardzo czesto co wplywalo zle na moj zwiazek piersi mialam nabzmiale i bolesne a co najgorsze nabawilam sie drozdzycy wiec postanowilam zucic i nogi tez mnie bolaly wszytko bylo na nie wiec zucilam w obawie o zdrowie i wogole teraz stosujemy gumki i jest ok Tabsy to nic dobrego a z innymi tabletkami juz wolalam nie testowac i nie sprawdzac jak zareaguje moj organizm poprostu mialam dosc i teraz sa gumki jest ok pozatym ze musze ciagle konrolowac moja drozdyce pochwy pozdr
mariczka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-30, 19:10   #713
alusia*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 2 601
Send a message via Skype™ to alusia*
Cytat:
Napisane przez Akszeinga Pokaż wiadomość
Bardzo chcialabym przestac brac to swinstwo,u mnie trwa to juz ponad 2 lata. Jednak panicznie sie boje ciazy nie moge sobie teraz na nia pozwolic,prezerwatywom nie ufam, pare razy pekala mi.Co sadzicie o spirali?Zdrowsza niz tabsy?
Spirala moze zdrowsza bo nie niszczy tak organizmu jak tabletki ale...lekarze odradzaja zakladanie jej kobietom ,ktore nie rodzily.Nie ryzykowalabym.

Cytat:
Napisane przez mariczka20 Pokaż wiadomość
witam was kobietki Ja tabsy rzucilam w listopadadzie bralam je pol roku Gdy zaczelam stosowac novynette pierwszy miesiac czulam sie strasznie ciezko jakbym byla opuchnieta przytylam z 3 kilo moja cera sie nie poprawila mialam humorki bardzo czesto co wplywalo zle na moj zwiazek piersi mialam nabzmiale i bolesne a co najgorsze nabawilam sie drozdzycy wiec postanowilam zucic i nogi tez mnie bolaly wszytko bylo na nie wiec zucilam w obawie o zdrowie i wogole teraz stosujemy gumki i jest ok Tabsy to nic dobrego a z innymi tabletkami juz wolalam nie testowac i nie sprawdzac jak zareaguje moj organizm poprostu mialam dosc i teraz sa gumki jest ok pozatym ze musze ciagle konrolowac moja drozdyce pochwy pozdr
Ja biore te tabletki co Ty stosowalas.Bola mnie nogi,sa takie ociezale jakbym byla stara,schorowana kobieta...

Edytowane przez jaga_2001
Czas edycji: 2007-04-27 o 01:11 Powód: post pod postem
alusia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-30, 19:58   #714
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

W Niemczech podobno jest maciupka spirala polecana właśnie młodym dziewczynom i tym które nie rodziły
__________________
Zapuszczam włoski i mówię NIE prostownicy

Kochasz zwierzęta ? Uratuj im
życie.To tylko parę zł.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135520
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-31, 12:18   #715
majka versace
Zadomowienie
 
Avatar majka versace
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 1 316
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

Dzis minal 4 tydzien od dnia w ktorym powinnam przyjac tabletke z kolejnego opakowania. Dalej zadnych szczególnych zmian. Moze poza tym ze pierwszy raz w zyciu wiedzialam kiedy przypadł dzien owulacji. Wczesniej nigdy nie mialam zadnych bóli a tym razem miałam kłucie w lewym jajniku. Okresu wogóle nie widac, ale przed braniem tabletek miałam zawsze dłuzszy cykl niz przecietny wiec sie nie przejmuje narazie. tylko po owulacji miałam przez 2 dni plamienia, ale to chyba normalne??? Bo juz sama nie wiem.
__________________

majka versace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-31, 14:08   #716
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

przestalam jesc z miesiac temu i okresu nie widać.. ehhh dobija mnie to.. niby zabezpieczałam się (prezerwatywy) ale i tak sie boje.. nie pobolewa mnie brzuch ani nic.. na poczatku byłam zadowolona ze nie jem tabsów, ochota na seks jakby wróciła ale teraz sama hamuje się ze strachu ehh.. ale do tabletek nie chce wracac.. heh no i jestem lżejsza o 2 kg- wiec troche wody we mnie siedzialo.

dziewczyny pomóżcie, czy to możliwe zeby rok brania tabletek tak namieszał mi w organizmie ze teraz spoznia mi sie okres?? hmm wg tabletkowego cyklu dostałabym w środę.. poki co nie ma ale zawsze miałam nieregulane i raczej długie cykle ehh mam nadzieje, że nie mam sie o co martwić
izuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-31, 14:48   #717
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

Cytat:
Napisane przez izuu Pokaż wiadomość
przestalam jesc z miesiac temu i okresu nie widać.. ehhh dobija mnie to.. niby zabezpieczałam się (prezerwatywy) ale i tak sie boje.. nie pobolewa mnie brzuch ani nic.. na poczatku byłam zadowolona ze nie jem tabsów, ochota na seks jakby wróciła ale teraz sama hamuje się ze strachu ehh.. ale do tabletek nie chce wracac.. heh no i jestem lżejsza o 2 kg- wiec troche wody we mnie siedzialo.

dziewczyny pomóżcie, czy to możliwe zeby rok brania tabletek tak namieszał mi w organizmie ze teraz spoznia mi sie okres?? hmm wg tabletkowego cyklu dostałabym w środę.. poki co nie ma ale zawsze miałam nieregulane i raczej długie cykle ehh mam nadzieje, że nie mam sie o co martwić

Wcześniej brałam przez ponad 6 mcy Diane i okres dostałam po prawie 12 mcach tak mi sie wszytsko rozregulowało
__________________
Zapuszczam włoski i mówię NIE prostownicy

Kochasz zwierzęta ? Uratuj im
życie.To tylko parę zł.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135520
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-02, 13:08   #718
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

Cytat:
Napisane przez Akszeinga Pokaż wiadomość
Wcześniej brałam przez ponad 6 mcy Diane i okres dostałam po prawie 12 mcach tak mi sie wszytsko rozregulowało

ojej nie strasz.. ale w sumie to jestes dla mnie pocieszeniem ;-) mam nadzieje, że i ja się doczekam w końcu okresu
izuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-03, 08:01   #719
saura
Raczkowanie
 
Avatar saura
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 199
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

ja pierwszy raz jak odstawilam tabletki to pierwszy okres dostalam tak jakbym brala tabletki ale drugi okres dostalam po ok 40-50 dniach. chyba nie ma co sie martwic o okres. trzeba tylko cierpliwie poczekac. chyba ewentualnie pójść do ginekologa i z nim omówić sytuację powinien chyba jakiś lek na wywołanie okresu wypisać
ja teraz znowu będę odkładać tabletki tym razem na pare miesięcy. i też sięmartwię oto że okres będzie znowu nie regularny.

zostało mi parę ostatnich tabletek i potem będę łykać bromorgen. wolę łykać bez tabsów anty.
i ja z tabsami nie mam problemów z sexem ochotę mam tylko partner daleko ode mnie dlatego odstawiam
saura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-03, 18:44   #720
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

Ja biorę yasminelle kilka dni , a wcześniej brałam yasmin. Niewiem, moze to się jeszcze zmieni ale pamiętam że po yasmin po kilku dosłownie dniach przestały przetłuszczac mi sie włosy i skóra , a po yasminelle nic. Moze dlatego ze ma mniej hormonów? a przydaałaby się mała poprawa bo ślub za pasem.
musicman jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:12.