Panny MŁode Śląsk ;) - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-14, 17:42   #661
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

dziewczyny, byla ktora na targach? czekamy na relacje
pozdrawiam
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 13:36   #662
zielony_motylek
Rozeznanie
 
Avatar zielony_motylek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 896
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
dziewczyny, byla ktora na targach? czekamy na relacje
pozdrawiam
ja nie byłam za to 4 stycznia się do spodka wybieram
__________________
zielony_motylek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 20:44   #663
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Ja byłam na tych targach w Qubusie. Nie były to targi z takim rozmachem jak w Spodku. Ja bym je porównała do takich targów lokalnych. Jak na organizowane pierwszy raz to mogą być, ale jeszcze b.b. dużo brakuje aby konkurowały z targami w Spodku.
__________________

kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-20, 18:55   #664
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

SSR, gratuluję przesunięcia godziny mszy ślubnej
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 17:29   #665
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Ostatnio dostałam wiadomość od "mojej" pani wizażystki,
że niestety, ale nie będzie mogła do mnie przyjechać zrobić mi makijaż na ślub bo ma ...za daleko, poza tym nie opłaca jej się przyjeżdżać i robić makijaż dwóm osobom. Musiałyby być co najmniej 4 osoby. To pół roku temu, jak się z nią umawiałam, to nie miała za daleko. A teraz jak dzwoniłam potwierdzić to już zmieniła zdanie. To po co ma na stronie informację - dojazd na terenie śląska i małopolski. Ja nie wiem, co się tej babce stało. Do tej pory nie robiła takich problemów. Przecież nie będę zmuszała gości do robienia make up'u i narażała na dodatkowy koszt. Poza tym teraz z gości nikt mi się nie określi czy chce makijaż, bo to jest jeszcze 7 miesięcy i babki o takich pierdołkach teraz nie myślą. Wizażystka więc wstępnie mnie zapisała do kalendarza, ale zaznaczyła, że jak nie będzie tych 4 osób na makijaż to nie przyjedzie. Bez sensu. I co na kilka tygodni przed ślubem zostawi mnie na lodzie? Miesiąc przed ślubem już nie znajdę nikogo przecież. Napisałam jej w mailu co o tym myślę. Babka mi oddzwoniła i powiedziała, żebym sobie poszukała innej wizażystki, a jak nie znajdę to mam jej dać znać, to ona się zastanowi czy do mnie przyjedzie zrobić mi ten makijaż. Normalnie obłęd. Co ona mi łaskę robi?
I życzę jej, że jak się rozmyśli co do mnie, to żeby na 01.08 nie miała ani jednej klientki! Mnie dojazd do niej na makijaż zająłby gdzieś 3h (dojazd, makijaż i powrót)
Nie będę wstawać o 5 rano, więc szukam osoby, która przyjedzie do mnie. Każda panna młoda wie, jak cenny jest czas w dniu ślubu. Wnerwiłam się tak, że nie macie pojęcia.
Skontaktowałam się z inna babką, też robi b. ładne makijaże. Nie będzie problemu z dojazdem do mnie no i nie ma wymagań, że musi być 5 babek do malowania bo inaczej nie przyjedzie.
Kasa potrafi zmienić człowieka. Kiedyś miałam kontakt z super wizażystką, ale też jak się "dorobiła" to przestała jeździć do klientek. A niedawno się dowiedziałam, że u siebie przyjmuje tylko do 16 i babki muszą się z pracy zwalniać, żeby do niej pojechać na próbny. Paranoja!
Panny młode już w dniu ślubu nie mają co robić tylko jeździć tu na makijaż, tam do fryzjera. Już teraz rozumiem, czemu w niektórych rejonach polski mają śluby na 17, 18.
Na szczęście są jeszcze osoby, które rozumieją potrzeby klienta
__________________

kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 17:43   #666
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

kitek_fm, rzeczywiście dziwna ta wizażystka... Dobrze, że zdecydowałas się na kogos innego Moja wizażystka przyjedzie do mnie i będzie malowała tylko mnie.
A tak poza tym, to ja jeszcze w życiu nie słyszałam o fundowaniu gościom makijażu...
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 19:10   #667
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

kitek ja nie wiem zy bym chciala taka wizazystke.. moze dobrze sie stalo.. bo tak pomaluje cie ladniej itd... zobaczysz bedzie pieknie..

ja tez nieslyszalam o malowaniu gosci... paranoja ten jej warunek e pryjedzie jak beda inne osoby.. tragedia...
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-21, 21:02   #668
SAMBAdiJANEIRO
Zakorzenienie
 
Avatar SAMBAdiJANEIRO
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 505
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez kitek_fm Pokaż wiadomość
Ostatnio dostałam wiadomość od "mojej" pani wizażystki,
że niestety, ale nie będzie mogła do mnie przyjechać zrobić mi makijaż na ślub bo ma ...za daleko, poza tym nie opłaca jej się przyjeżdżać i robić makijaż dwóm osobom. Musiałyby być co najmniej 4 osoby. To pół roku temu, jak się z nią umawiałam, to nie miała za daleko. A teraz jak dzwoniłam potwierdzić to już zmieniła zdanie. To po co ma na stronie informację - dojazd na terenie śląska i małopolski. Ja nie wiem, co się tej babce stało. Do tej pory nie robiła takich problemów. Przecież nie będę zmuszała gości do robienia make up'u i narażała na dodatkowy koszt. Poza tym teraz z gości nikt mi się nie określi czy chce makijaż, bo to jest jeszcze 7 miesięcy i babki o takich pierdołkach teraz nie myślą. Wizażystka więc wstępnie mnie zapisała do kalendarza, ale zaznaczyła, że jak nie będzie tych 4 osób na makijaż to nie przyjedzie. Bez sensu. I co na kilka tygodni przed ślubem zostawi mnie na lodzie? Miesiąc przed ślubem już nie znajdę nikogo przecież. Napisałam jej w mailu co o tym myślę. Babka mi oddzwoniła i powiedziała, żebym sobie poszukała innej wizażystki, a jak nie znajdę to mam jej dać znać, to ona się zastanowi czy do mnie przyjedzie zrobić mi ten makijaż. Normalnie obłęd. Co ona mi łaskę robi?
I życzę jej, że jak się rozmyśli co do mnie, to żeby na 01.08 nie miała ani jednej klientki! Mnie dojazd do niej na makijaż zająłby gdzieś 3h (dojazd, makijaż i powrót)
Nie będę wstawać o 5 rano, więc szukam osoby, która przyjedzie do mnie. Każda panna młoda wie, jak cenny jest czas w dniu ślubu. Wnerwiłam się tak, że nie macie pojęcia.
Skontaktowałam się z inna babką, też robi b. ładne makijaże. Nie będzie problemu z dojazdem do mnie no i nie ma wymagań, że musi być 5 babek do malowania bo inaczej nie przyjedzie.
Kasa potrafi zmienić człowieka. Kiedyś miałam kontakt z super wizażystką, ale też jak się "dorobiła" to przestała jeździć do klientek. A niedawno się dowiedziałam, że u siebie przyjmuje tylko do 16 i babki muszą się z pracy zwalniać, żeby do niej pojechać na próbny. Paranoja!
Panny młode już w dniu ślubu nie mają co robić tylko jeździć tu na makijaż, tam do fryzjera. Już teraz rozumiem, czemu w niektórych rejonach polski mają śluby na 17, 18.
Na szczęście są jeszcze osoby, które rozumieją potrzeby klienta

kitek skąd jestes bo Twoja "opowiesc" cos mi przypomina
SAMBAdiJANEIRO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 10:01   #669
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Ja mieszkam koło Jastrzębia Zdroju, a wszystkie 3 przeze mnie wymienione wizażystki są z Bielska-Białej
__________________

kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 12:19   #670
SAMBAdiJANEIRO
Zakorzenienie
 
Avatar SAMBAdiJANEIRO
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 505
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez kitek_fm Pokaż wiadomość
Ja mieszkam koło Jastrzębia Zdroju, a wszystkie 3 przeze mnie wymienione wizażystki są z Bielska-Białej

hehehe wiedzialam ze historia brzmi znajomo Ja mieszkam (a raczej mieszkalam bo obecnie przeprowadzilam sie do Dąbrowy Górniczej) w Bielsku i wesele mam tutaj tzn dokladnie w szczyrku ide do tej pani, ktora przyjmuje tylko do 16, ale ja to i tak bym musiala wziac sobie wolne na ten dzien bo musze dojechac z Dabrowy, a slyszalam ze kobitka zna sie na rzeczy wiec ide to sprawdzic
SAMBAdiJANEIRO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 12:27   #671
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Tak, ta babka robi rewelacyjne makijaże.Na pewno będziesz zadowolona. Kiedyś to chciałam, żeby tylko ona zrobiła mi makijaż ślubny (jak jeszcze jeździła do klientek).
__________________

kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-23, 14:40   #672
SAMBAdiJANEIRO
Zakorzenienie
 
Avatar SAMBAdiJANEIRO
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 505
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez kitek_fm Pokaż wiadomość
Tak, ta babka robi rewelacyjne makijaże.Na pewno będziesz zadowolona. Kiedyś to chciałam, żeby tylko ona zrobiła mi makijaż ślubny (jak jeszcze jeździła do klientek).
No też tak słyszałam dlatego się do niej umówiłam. Dla mnie to nie ma większego znaczenia czy do mnie dojedzie czy nie bo samochodem dojade za 15 minut, ale w twoim przypadku to pol dnia stracone ;/ A w takim dniu to nie mozna sobie na cos takiego pozwolic... W sumie to sie babce nie dziwie ze nie chce jej sie jezdzic po klientkach, bo ona ma juz taka opinie tutaj w okolicy i tyle klientek ze jak jedna zrezygnuje to zaraz znajdzie sie nastepna Jak sie jej rok temu na targach slubnych pytalam ile wczesniej trzeba byloby sie zapisac to mi powiedziala ze na miesiace wakacyjne to okolo rok wczesniej prawie padlam jak to uslyszalam

A tam w Twoich okolicach nie ma nikogo godnego polecenia?? Poszukaj kogos blizej, na pewno musi ktos taki byc
SAMBAdiJANEIRO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 15:21   #673
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Tak do pani J. trzeba się umawiać na rok wcześniej. Wiesz, ona już ma taką opinię, ze nie już się martwic o klientki i może sobie pozwolić na to, żeby pracować do 16 i nie jeździć do klientek. No ale na to pracowała kilka ładnych lat. Dlatego ja umawiałam się z panią B. już wiosną, ponad rok przed ślubem. A teraz tak się niefajnie zachowała.
Już znalazłam babkę, też jest z bielska. W sumie to jest młoda dziewczyna, ale też robi ładne makijaże. Miałam ją w "rezerwie" jakby co. U mnie w okolicy za bardzo nie ma dobrych wizażystek. Niestety!
__________________


Edytowane przez kitek_fm
Czas edycji: 2008-12-23 o 15:25 Powód: dopisek
kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 15:34   #674
SAMBAdiJANEIRO
Zakorzenienie
 
Avatar SAMBAdiJANEIRO
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 505
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez kitek_fm Pokaż wiadomość
Tak do pani J. trzeba się umawiać na rok wcześniej. Wiesz, ona już ma taką opinię, ze nie już się martwic o klientki i może sobie pozwolić na to, żeby pracować do 16 i nie jeździć do klientek. No ale na to pracowała kilka ładnych lat. Dlatego ja umawiałam się z panią B. już wiosną, ponad rok przed ślubem. A teraz tak się niefajnie zachowała.
Już znalazłam babkę, też jest z bielska. W sumie to jest młoda dziewczyna, ale też robi ładne makijaże. Miałam ją w "rezerwie" jakby co. U mnie w okolicy za bardzo nie ma dobrych wizażystek. Niestety!

No na prawde ta babka zachowala sie po chamsku ;/ zeby najpierw obiecywac a potem takie jaja to sorry... To juz mogla od razu powiedziec ze nie dojedzie bo za daleko, albo ze dojedzie jesli beda minmum 4 osoby, a nie obiecywac a potem sie z tego nie wywiazac...Jedyny plus, ze dowiedzialas sie o tym teraz a nie np. miesiac przed slubem. Ciesze sie, ze juz kogos znalazlas i mam nadzieje ze bedziesz zadowolona
SAMBAdiJANEIRO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-24, 07:51   #675
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Magia Świąt, to dziecięca wiara w Świętego Mikołaja, spokojna rozmowa z bliskimi przy kominku, rozleniwiony telefon, zaspany budzik i śnieg, który nie jest utrapieniem.

Magicznych Świąt Bożego Narodzenia wszystkim forumowiczkom życzy LadySith
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-24, 21:45   #676
SSR
Zadomowienie
 
Avatar SSR
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 094
GG do SSR
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez Rybulka Pokaż wiadomość
SSR, gratuluję przesunięcia godziny mszy ślubnej
Rybulka dzięki Skaczę z radości z tego powodu do dzisiaj
LadySith Tobie i wszystkim Wizażankom również życzę radosnego spędzenia Świąt Bożego Narodzenia w gronie najbliższych
SAMBAdiJANEIRO i kitek_fm, dobrze, że piszecie o problemach z wizażystkami, bo nigdy nie byłam i teraz zaczynam się zastanawiać nad tym wszystkim, kogo wziąć i jak rozplanować czas w dniu ślubu. Jeju jak one mają takie terminy pozajmowane z rocznym wyprzedzeniem to już chyba zacznę szukać, albo przynajmniej rozgladać się w temacie.
__________________

23.11 2006 r.
03.10.2009 r.
08.03.2011 r.
SSR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 19:28   #677
Dominika6
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 312
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Witam was moje kochane po świętach
Mam nadzieję, że wszystkie spędziłyście je w ciepłym, rodzinnym gronie

Byłam dzisiaj z rodzicami i moim TZ zobaczyc jeszcze raz i dokladnie tę salę u Iwony w Radziejowie no i niby wszystko pięknie ładnie ale mam kilka wątpliwości i czy mogłybyście je rozwiać?
Konkretnie chodzi o:
1. Czy sala nie jest za mała na 100 osób? ( niby Pani kierowniczka powiedziała, że robi max 115 ale miałam jakieś wrażenie że parkiet jest mały)
2. Gdy weszłam do łazienki wyczułam 'zapaszek' i zastanawiam się czy tak jest tam zawsze? No i czy nie przeszkadza to, że łazienka jest bezpośrednio przy sali?
Dominika6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 19:39   #678
Strobiluska
Zadomowienie
 
Avatar Strobiluska
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 1 456
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Martuś, a znalazłaś już jakąś wizażystkę? ja dalej szukam i nic.....
__________________

I proszę Cię Aniele Stróżu mój, nie mrugaj, bo wtedy sypie mi się życie...
Strobiluska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 20:28   #679
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Dominiko, myślę, że skoro właścicielka powiedziała, że sala mieści najwyżej 115 osób, to tak pewnie jest i wtedy już niezły tłok musi być... A 15 osób mniej, to wbrew pozorom dużo więcej wolnego miejsca
Hmmm... Zapaszek w toalecie... No cóż... Trzeba byłoby coś z tym zrobić...

A to, że bezpośrednio przy sali- goście nie będą mieli trudności z trafieniem

U nas do toalety idzie się przez pomieszczenie, w którym można zostawić w zamykanych szafach jakieś okrycia wierzchnie, czy tam buty na przebranie
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-28, 21:32   #680
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez Strobiluska Pokaż wiadomość
Martuś, a znalazłaś już jakąś wizażystkę? ja dalej szukam i nic.....
znalazlam w tychach pania ktora malowala moja przyjaciolke do slubu, po nowym roku pojde na jakies rozmowe i ustalanie wszytskiego...

Cytat:
Napisane przez Rybulka Pokaż wiadomość
Dominiko, myślę, że skoro właścicielka powiedziała, że sala mieści najwyżej 115 osób, to tak pewnie jest i wtedy już niezły tłok musi być... A 15 osób mniej, to wbrew pozorom dużo więcej wolnego miejsca
Hmmm... Zapaszek w toalecie... No cóż... Trzeba byłoby coś z tym zrobić...

A to, że bezpośrednio przy sali- goście nie będą mieli trudności z trafieniem

U nas do toalety idzie się przez pomieszczenie, w którym można zostawić w zamykanych szafach jakieś okrycia wierzchnie, czy tam buty na przebranie
u mnie lazienka jest kolo holu wiec mysle ze nikt niezabladzi.. a zapaszek.. no co bris i po sprawie
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 09:09   #681
Dominika6
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 312
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Mam nadzieję, że wszystko będzie ok.
Nie znalazłam jeszcze złych opinii na temat tego lokalu więc powinnam się cieszyć. Jednak zawsze jakaś obawa jest bo każdy chce żeby ten dzień był idealny
Gdyby ktoras z was słyszała coś negatywnego, albo była tam już na weselu to proszę o 'cynk'
Dominika6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 09:26   #682
monia.ch
Raczkowanie
 
Avatar monia.ch
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: malownicza miejscowość
Wiadomości: 245
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Witam wszystkie dziewczyny, :P
Mam nadzieję, ze święta spędziłyście dobrze... i nabrałyście sił na najbliższe dni... bo teraz przyszedł czas na szaleństwa karnawałowe!!!!

Cytat:
Napisane przez kitek_fm Pokaż wiadomość
U mnie w okolicy za bardzo nie ma dobrych wizażystek. Niestety!
kitek_fm ja jestem z Jastrzębia i doskonale wiem, że u nas nie ma super wizażystek. Jeśli nie znalazłaś jeszcze nikogo to mogę Ci polecić moją. Jest dyrektorką biura regionalnego Oriflame w Jastrzębiu Zdroju. Malowała mnie już przy okazji wesel. Polecałam ją moim koleżankom, które właśnie też potrzebowały kogoś do malowania z okazji własnych ślubów. Były naprawde zadowolone.
Nie wiem jak podchodzisz do kwestii kosmetyków firmy oriflame, mnie pasowały i dodam, ze makijaż trzymał się prawie całą noc (po 1:00 w nocy musiałam robić małe poprawki wokół ust, z niczym innym nie było problemów)
Napisz jesli byłabyś zainteresowana podam Ci namiary na tą babkę.
Pozdrawiam
__________________
szczęśliwa żonka 29.08.2009r.


Edytowane przez monia.ch
Czas edycji: 2008-12-29 o 09:28 Powód: poprawka tekstu
monia.ch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 12:23   #683
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Dzięki za pomoc, ale ja już znalazłam wizażystkę. Oriflame i Avon - te kosmetyki mi nie odpowiadają.
__________________

kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 06:51   #684
Dominika6
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 312
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Dziewczyny mam kolejny problem:/
Jednak nie wiem czy ta Iwona to dobry wybór i chcemy jeszcze zajrzeć do kilku lokali. Dlatego chciałam was podpytać czy może któraś z nich słyszała coś na ich temat, albo bawiła się tam przy okazji jakiejś imprezy. RATUNKU!!
Te lokale to:
Contra w Jedłowniku
Wenecja w Żorach
u Danusi w Jankowicach
Dom Przyjęć Europejski w Zorach
Przystanek "Bar" Skrzyszów

Proszę dajcie znać, bo oszaleć można
Dominika6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 07:02   #685
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez Dominika6 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam kolejny problem:/
Jednak nie wiem czy ta Iwona to dobry wybór i chcemy jeszcze zajrzeć do kilku lokali. Dlatego chciałam was podpytać czy może któraś z nich słyszała coś na ich temat, albo bawiła się tam przy okazji jakiejś imprezy. RATUNKU!!
Te lokale to:
Contra w Jedłowniku
Wenecja w Żorach
u Danusi w Jankowicach
Dom Przyjęć Europejski w Zorach
Przystanek "Bar" Skrzyszów

Proszę dajcie znać, bo oszaleć można
Nasze wesele będzie w Wenecji w Żorach. Nie chce Cię martwić ale na 2010 rok prawdopodobnie nie będzie tam już miejsca na sierpień. Kuzynka miała wesele w Wenecji i dlatego znam ten lokal. O innych nie mogę się wypowiedzieć.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 07:28   #686
Dominika6
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 312
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Nie chce Cię martwić ale na 2010 rok prawdopodobnie nie będzie tam już miejsca na sierpień.
Wiem wiem, chcemy śłub w 2011 i już powoli sa problemy z miejscami :/ Więc najwyższa pora to załatwić.

Powiedz mi jak tam jest z jedzeniem? Czy dobre, czy dużo? Czy sala pomieści spokojnie moich 100 gości? No i czy nie było jakiś problemów przy płaceniu?
Dominika6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 07:56   #687
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez Dominika6 Pokaż wiadomość
Wiem wiem, chcemy śłub w 2011 i już powoli sa problemy z miejscami :/ Więc najwyższa pora to załatwić.
A no to teraz trzebaby rezerwować - ale przynajmniej macie szansę Myśmy rezerwowali w maju tego roku.

Cytat:

Powiedz mi jak tam jest z jedzeniem? Czy dobre, czy dużo? Czy sala pomieści spokojnie moich 100 gości? No i czy nie było jakiś problemów przy płaceniu?
Manu ustalacie sami - jest w czym wybierać i jest naprawdę smaczne. Wenecja ma bardzo dobre ciacha. Alkohol chyba trzeba u nich kupić - tak samo soki i napoje a co zostanie to oni mogą odkupić Kurcze nie pamiętam ile osób wchodzi do jednej sali - chyba 60 albo 70. Pozostała część gości musiałaby być w drugiej sali ale jest to zaraz obok tej głównej.
Zaliczkę wpłaciłam - 800 zł. No i czekamy do 2010 roku. Wiesz najlepiej zadzwonić i samemu się popytać. Kelnerki bardzo fajne i sympatyczne ale właścicielka to jakiś mruk - niemniej co chciała to uzgodniłam.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog

Edytowane przez Susanna
Czas edycji: 2008-12-30 o 07:57
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 08:50   #688
Dominika6
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 312
Dzięki Susanna Kurcze, troszkę mnie załamałaś tym że ta sala jest taka malutka, no ale pojadę i zobaczę na własne oczy

A czy ktoś może coś powiedziećo pozostałych miejscach, tj:
Contra w Jedłowniku
u Danusi w Jankowicach
Dom Przyjęć Europejski w Zorach
Przystanek "Bar" Skrzyszów

No więc zmiana planów:P
Byliśmy dziś oglądać wszystkie sale i najlepsza Danusia w Jankowicach, czy ktoś może wyrazić opinię na ten temat?

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2009-01-07 o 18:13 Powód: prosze nie pisac post pod postem
Dominika6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 22:32   #689
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

A mnie ostatnio nachodzą takie myśli, żeby to całe wesele odwołać a za tę kasę, którą wydalibyśmy na wesele pojechać na jakąś egzotyczną wycieczkę (np. do Tajlandii).
Wycieczka trwa 2 tygodnie a wesele 1 dzień. Wspomnienia z wyjazdu też będą na całe życie. Nie wiem, cały czas ostatnio chodzi mi to po głowie. Jakoś przestały mnie cieszyć przygotowania do wesela i trochę mnei to martwi. No ale zbliżają się targi ślubne w Katowicach, więc może złapię na nich weselnego bakcyla i na nowo zacznę się cieszyć z weselnych przygotowań. Ustaliliśmy z mężem, ze po targach podejmiemy ostateczną decyzję i jak wybierzemy wesele to już nie będziemy więcej wracać do tematu: wesele czy podróż, bo też bezsensu, jak co dwa tygodnie będę się zastanawiać czy warto robić wesele.
__________________

kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 07:27   #690
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez kitek_fm Pokaż wiadomość
A mnie ostatnio nachodzą takie myśli, żeby to całe wesele odwołać a za tę kasę, którą wydalibyśmy na wesele pojechać na jakąś egzotyczną wycieczkę (np. do Tajlandii).
Wycieczka trwa 2 tygodnie a wesele 1 dzień. Wspomnienia z wyjazdu też będą na całe życie. Nie wiem, cały czas ostatnio chodzi mi to po głowie. Jakoś przestały mnie cieszyć przygotowania do wesela i trochę mnei to martwi. No ale zbliżają się targi ślubne w Katowicach, więc może złapię na nich weselnego bakcyla i na nowo zacznę się cieszyć z weselnych przygotowań. Ustaliliśmy z mężem, ze po targach podejmiemy ostateczną decyzję i jak wybierzemy wesele to już nie będziemy więcej wracać do tematu: wesele czy podróż, bo też bezsensu, jak co dwa tygodnie będę się zastanawiać czy warto robić wesele.
Wspomnienia z wesela też będą na całe życie
IMO też wybieram się na targi, nie wiem tylko jak przekonać TŻ'a. Mam nadzieję że się zgodzi choć jakoś specjalnie to mi się do Kato nie chce jechać.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:20.