Kobieta z kobietą?:) - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-14, 10:58   #631
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

faktycznie u wielu osób zdanie może się zmianiać z wiekiem, wiek może mieć na to wplyw choc nie koniecznie

Edytowane przez kleopatre
Czas edycji: 2009-12-18 o 21:44 Powód: dopisek do kolejnego wątku
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 18:36   #632
astraroth
Rozeznanie
 
Avatar astraroth
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 590
Send a message via Skype™ to astraroth
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
W Twoim wieku tez tak myślałam
Tak sobie śledzę od pewnego czasu ten wątek i powiem stwierdzam, że rzeczywiście, im młodsza Wizażanka, tym bardziej stanowczo reaguje, albo całkowicie na tak, albo od razu głośne NIE.
A ja Wam mogę powiedzieć z autopsji, że:
at primo - to nie grzech miewać fantazje, bo każdy jakieś posiada, w tym także odnośnie kobiet. Z taką różnicą, że jedna kobieta będzie je chciała urzeczywistnić a inna nie będzie miała odwagi nawet o tym komukolwiek powiedzieć.
Po drugie - miałam z różnymi kobietami, w różnych układach czy związkach, nazwijmy to ustaleniach co do typu znajomości
Po trzecie - od pewnego dłuższego czasu jestem z kobietą na poważnie i jest mi z tym dobrze. Nie kryję się z tym, bo nie wstydzę się tego co robię, po prostu taka jestem i tyle. Oczywiście nie wszyscy wiedzą, że jestem w związku z kobietą, powiedzmy w pracy przy kawie nikomu o tym nie opowiadam.
Po czwarte - to prawda, że kobieta wie, co zrobić by było dobrze, nie tylko w sytuacjach tzw. łóżkowych, ale jednocześnie wie, jak zranić tak, by bolało najbardziej. Mimo tego, nie żałuję, że walczę jak lwica o moją Kobietę i chcę być z Nią dalej.
I jeszcze słówko o tym gdzie można znaleźć kobietę - tak naprawdę wszędzie, nawet w małym mieście...tylko trzeba chcieć otworzyć oczy...
Pozdrawiam wszystkie Wizażanki i nie chowajcie swoich marzeń po kieszeniach, bo kiedyś stwierdzicie, że nie warto było zagłuszać w sobie tego głosu...
astraroth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 20:38   #633
kaszaq
Przyczajenie
 
Avatar kaszaq
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

1. Zamiast kochać się z kobietą, bo ona lepiej wie jak/gdzie dotknąć, nie lepiej wytłumaczyć, pokazać swojemu facetowi? Trochę nie rozumiem takiego podejścia, bo wygląda to na jakąś zaporę komunikacyjną, próbe ucieknięcia do prostszego rozwiązania.
2. Ja sobie nie wyobrażam możliwości kochania się z innym facetem[wiem że poza wątek wychodzę]. Wiem również że facetów to kręci jak widzą dwie dziewczyny razem. Jednak w mojej własnej ocenie, odchodzą od walorów estetycznych, jest to tak samo niesmaczne jak między dwoma facetami :/. I tu pytanie: A co byście wizażanki zrobiły gdyby facet was zapytał czy może przyjść z kolegą, albo się z nim pobawić?
3. A co do facetów nie uważających takich zabaw za zdradę: W takim razie co jest dla nich zdradą? W taki sam sposób mozna by stwierdzić że można puścić dziewczynę do innego faceta, który jest lepszy w łóżku. A może jeszcze zapytać czy można pooglądać?? Wtf? Tego akurat nie rozumiem zupełnie i prosiłbym żeby mi któraś z dziewczyn ten punkt wyjaśniła...
kaszaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 20:53   #634
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez kaszaq Pokaż wiadomość
1. Zamiast kochać się z kobietą, bo ona lepiej wie jak/gdzie dotknąć, nie lepiej wytłumaczyć, pokazać swojemu facetowi? Trochę nie rozumiem takiego podejścia, bo wygląda to na jakąś zaporę komunikacyjną, próbe ucieknięcia do prostszego rozwiązania.
Na ambicje ci to nadepnęło? A widzisz ze chłopcy i dziewczynki się jednak różnią chociażby fizycznie?

Cytat:
Napisane przez kaszaq Pokaż wiadomość
2. Ja sobie nie wyobrażam możliwości kochania się z innym facetem[wiem że poza wątek wychodzę]. Wiem również że facetów to kręci jak widzą dwie dziewczyny razem. Jednak w mojej własnej ocenie, odchodzą od walorów estetycznych, jest to tak samo niesmaczne jak między dwoma facetami :/. I tu pytanie: A co byście wizażanki zrobiły gdyby facet was zapytał czy może przyjść z kolegą, albo się z nim pobawić?
Są gusta i guściki
A gdyby mnie facet zapytał( ale wy inaczej do tego podchodzicie i wiem ze tego nigdy nie zrobi) to proszę bardzo

Cytat:
Napisane przez kaszaq Pokaż wiadomość
3. A co do facetów nie uważających takich zabaw za zdradę: W takim razie co jest dla nich zdradą? W taki sam sposób mozna by stwierdzić że można puścić dziewczynę do innego faceta, który jest lepszy w łóżku. A może jeszcze zapytać czy można pooglądać?? Wtf? Tego akurat nie rozumiem zupełnie i prosiłbym żeby mi któraś z dziewczyn ten punkt wyjaśniła...
Większość z was traktuje to jako zabawę, coś podniecającego bez aspektów uczuciowych, po prostu fizycznie... druga osoba nie jest innym facetem do którego może sie przyrównać, pomyśleć....a jak tamten sie bardziej spodoba bo jest lepiej zbudowany?
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 20:58   #635
izunia89
Raczkowanie
 
Avatar izunia89
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 63
GG do izunia89
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez astraroth Pokaż wiadomość
Tak sobie śledzę od pewnego czasu ten wątek i powiem stwierdzam, że rzeczywiście, im młodsza Wizażanka, tym bardziej stanowczo reaguje, albo całkowicie na tak, albo od razu głośne NIE.
A ja Wam mogę powiedzieć z autopsji, że:
at primo - to nie grzech miewać fantazje, bo każdy jakieś posiada, w tym także odnośnie kobiet. Z taką różnicą, że jedna kobieta będzie je chciała urzeczywistnić a inna nie będzie miała odwagi nawet o tym komukolwiek powiedzieć.
Po drugie - miałam z różnymi kobietami, w różnych układach czy związkach, nazwijmy to ustaleniach co do typu znajomości
Po trzecie - od pewnego dłuższego czasu jestem z kobietą na poważnie i jest mi z tym dobrze. Nie kryję się z tym, bo nie wstydzę się tego co robię, po prostu taka jestem i tyle. Oczywiście nie wszyscy wiedzą, że jestem w związku z kobietą, powiedzmy w pracy przy kawie nikomu o tym nie opowiadam.
Po czwarte - to prawda, że kobieta wie, co zrobić by było dobrze, nie tylko w sytuacjach tzw. łóżkowych, ale jednocześnie wie, jak zranić tak, by bolało najbardziej. Mimo tego, nie żałuję, że walczę jak lwica o moją Kobietę i chcę być z Nią dalej.
I jeszcze słówko o tym gdzie można znaleźć kobietę - tak naprawdę wszędzie, nawet w małym mieście...tylko trzeba chcieć otworzyć oczy...
Pozdrawiam wszystkie Wizażanki i nie chowajcie swoich marzeń po kieszeniach, bo kiedyś stwierdzicie, że nie warto było zagłuszać w sobie tego głosu...
kurcze, strasznie mi się spodobało to co napisałaś. Fajnie że jesteś szczęśliwa z kobietą mieszkam w malym miescie i kurde już widzę, co by się działo jakbym spotykała się z dziewczyną ja osobiście w dupie to mam ale moje miasto pewnie byloby poruszone niedlugo ide na studia - więc kto wie, może spotkam jakąś dziewczynę, która będzie chciała spróbować tego samego co ja
__________________
..nie ma świata, wolno płynie czas,
kiedy jesteś ze mną..

***

czekamy na Adasia!




izunia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 20:58   #636
castilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Osterreich
Wiadomości: 1 995
Wyślij wiadomość przez MSN do castilia
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Kaszaq nie wiem czemu ale wyglądasz mi na strasznie konserwatywnąi zaściankową osobę (bez urazy).
Ja uważam, że wszystkiego w życiu można spróbować o ile zna się umiar. Do osób "homo" jestem nastawiona przyjaźnie bo znam takich wiele i są to bardzo inteligentni, ciepli i otwarci na świat ludzie.

1.Odpowiadając na Twoje pytanie mogę powiedzieć, że TAK facetowi możesz powiedzieć i wytłumaczyć wszystko, ale i tak nie będzie to nawet w 1% podobne do relacji z kobietą. Tego nie należy oceniać w kategoriach dobre -> lepsze! To jest po prostu coś innego. To tak samo jakbym próbowała tutaj udowodnić, że ojciec może zastąpić matkę. Trochę więc ten Twój argument mało rzeczowy.
2. Nie przeszkadzałoby mi gdyby mój facet chciał doświadczyć zbliżenia z innym meżczyzną (byle ten mężczyzna trzymał się z dala ode mnie).
3. Ja tego nie uważam za zdradę jako, że dla mnie jest to coś co nigdy nie miało nic wspólnego z uczuciem czy zaangażowaniem. I znowu nie rozumiesz. Sex z kobietą nie jest lepszy, jest INNY. POdejrzewam, że lepszym mogą go nazwać tylko osoby homoseksualne jako, że z tej czy innej przyczyny, nie mają one przyjemności doświadczając zbliżenia z płcią przeciwną. Więc jeśli ja mam chęć na sex z kobietą, to bynajmniej nie dlatego, że jest ona lepsza niż mój partner (mam bardzo zadowalające życie seksualne i uważam, że mój partner jest najlepszym kochankiem jakiego mogłabym sobie wymarzyć), tylko dlatego, że to po prostu innego rodzaju doznanie.
I tu jest odpowiedz: aby nastąpiło zbliżenie między mną a kobietą niepotrzebne mi są do tego inne uczucia niż pożądanie. W przypadku mężczyzny nie istnieje dla mnie sex bez miłości.
castilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-17, 14:28   #637
kaszaq
Przyczajenie
 
Avatar kaszaq
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
Na ambicje ci to nadepnęło? A widzisz ze chłopcy i dziewczynki się jednak różnią chociażby fizycznie?
nikt mi nigdzie nie nadepywał ;>
Trochę wyminęłaś się z pytaniem. Ja się pytam osób które to robią ze względu na to, że można mieć lepsze doznania bo kobieta wie lepiej gdzie/jak dotknąć, a były takie komentarze wcześniej i do tych osób to pytanie kieruje.

Cytat:
Napisane przez castilia
Kaszaq nie wiem czemu ale wyglądasz mi na strasznie konserwatywnąi zaściankową osobę (bez urazy).
Jestem konserwatywny, ale i młody więc nie wiem czy to się do końca ze sobą nie kłuci W każdym bądź razie nie mam nic do osób homoseksualnych, więc proszę moich postów w ten sposób nie interpretować.

Mi chodziło, chcę to podkreślić, w szczególności o pewne dziwne powody[nie jedyne oczywiście] takich zachowań. Odp. Cecily mówi o tym że jest to coś innego[ad. 1], ale ona nie zalicza się do osób do których skierwane jest to pytanie.[patrz 2 akapity wyżej].

Dodatkowo, w swojej konserwatywności , dziwie się że są faceci których to nie dotyka duchowo iż ich TŻ zabawia się z kimś innym.
Ale jak powiedziała CruelOrchid, są gusta i guściki.

Dzięki za odpowiedzi,
zdravim,
KsK
kaszaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-17, 15:13   #638
efffkas
Raczkowanie
 
Avatar efffkas
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 241
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Heh Ja nie mam nic przeciwko homo. Sama raz byłam z dziewczyną,a całowałam sie już z kilkoma. Owszem, miewam różne fantazje we snach... Nie wiem czy sama jestem les, jeszcze jestem młoda i poszukuję doświadczeń....
efffkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-17, 19:15   #639
astraroth
Rozeznanie
 
Avatar astraroth
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 590
Send a message via Skype™ to astraroth
Talking Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez izunia89 Pokaż wiadomość
kurcze, strasznie mi się spodobało to co napisałaś. Fajnie że jesteś szczęśliwa z kobietą mieszkam w malym miescie i kurde już widzę, co by się działo jakbym spotykała się z dziewczyną ja osobiście w dupie to mam ale moje miasto pewnie byloby poruszone niedlugo ide na studia - więc kto wie, może spotkam jakąś dziewczynę, która będzie chciała spróbować tego samego co ja
Dzięki za ciepłe słowa, miło mi, że moja wypowiedź kogoś zainteresowała w pozytywnym słowa znaczeniu. Wiesz, ja też nie mieszkam w dużym mieście jak Warszawa czy Kraków i nie ma u nas klubów gej&les jak na przykład w Krakowie. Mimo tego są lokale, gdzie spotykają się osoby chcące poznać kogoś les lub bi i jeśli się dobrze poszuka to zawsze ktoś taki się znajdzie. Trzeba tylko zacząć, najprościej zapewne przez net i portale dla kobiet. Jakie nie będę pisać na forum publicznym, bo zapewne wytną linki i mnie zbanują:P.
Ja także mam gdzieś to co inni myślą czy mówią na mój temat, bo to moje życie i będę nim tak kierować, abym czuła się dobrze z tym co robię. Nie będę uszczęśliwiać się na siłę tylko po to, by być normalną tak jak inni, zresztą pojęcie normalności jest bardzo względne. To co dla jednych jest normalne dla innej osoby może być dziwactwem i na odwrót.
A co do wypowiedzi Wizażanki o nicku Kaszaq - hmm, tak mi się zdaje, że młoda jesteś, ale to w sumie nie grzech. Może rzeczywiście pociągają Cię tylko i wyłącznie faceci, ok, Twój wybór, nikt nie karze Ci iść z kobietą do łóżka, by zobaczyć jak to jest.
Moje stwierdzenie, że z kobietą jest dobrze nie miało oznaczać, że lepiej niż z facetem. Jest po prosu zupełnie inaczej jak to podkreśliła w wypowiedzi wcześniej inna Wizażanka. W zasadzie nie ma dwóch osób, z którymi czulibyśmy się identycznie, bo każdy z nas jest inny. Chodziło mi tu o inne odczuwanie, inne podejście do seksualności myśląc o dwóch kobietach. Ja z doświadczeń w przeszłości mogę porównać sobie, jak odczuwa się kobietę a jak mężczyznę, aczkolwiek moje zdanie będzie bardzo subiektywne, bo nie da się na chłodno ocenić: z kobietą jest lepiej lub gorzej. To także zależy od rodzaju związku, czy ma się on opierać na milości czy tylko na cielesności. I teraz powstaje dylemat nie do oceny, bo odczuć których doświadczamy podczas samego aktu seksualnego nie można nigdy porównywać z odczuciami duchowymi związanymi z miłością.
Jeśli mówimy tylko o cielesności to zapewne i mężczyzna i kobieta są w stanie doprowadzić drugą kobietę do rozkoszy, ale na zupełnie różne sposoby. Kiedy zaczniemy rozpatrywać aspekty duchowe i uczuciowe to wydaje mi się, że nie można nigdy porównywać miłości dwóch kobiet do miłości mężczyzny i kobiety.
O mammo, ale zamotałam, chyba skończę już swoje wywody, bo zapędzę się w swoich dywagacjach i znowu ktoś mnie źle zrozumie.
więc koniec na dziś, życzę miłego wieczoru i pięknych fantazji....same wiecie jakich:P.
Astra
astraroth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 01:32   #640
ZAZA81
Raczkowanie
 
Avatar ZAZA81
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 286
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

coś w tym wątku kiedyś pisałam
niestety moje fantazje to nadal tylko fantazje
w dodatku jak czasem dla żartów napomykam tż o innej kobiecie to sie obraża i twierdzi że mi sie w głowie poprzewracało bo to dla niego jak zdrada z mężczyzną
no coż ale tak jak pisałam wcześniej miewam fantazje o kobietach ale nie wiem czy w realu bym nie wymiękła-może jeszcze nie spotkałam takiej kobiety...
__________________
iść swoją drogą nie dać satysfakcji wrogom

moje ciuszki na wymiane

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...10#post5911110
ZAZA81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 09:37   #641
spark
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 127
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez kaszaq
Zamiast kochać się z kobietą, bo ona lepiej wie jak/gdzie dotknąć, nie lepiej wytłumaczyć, pokazać swojemu facetowi? Trochę nie rozumiem takiego podejścia, bo wygląda to na jakąś zaporę komunikacyjną, próbe ucieknięcia do prostszego rozwiązania.
No właśnie, nie rozumiem tego. Popieram tu kaszaq, bo dla mnie pójście do łóżka z kobietą, bo "wie gdzie i jak dotknąć" to absurd i brak wysiłku w związku z porozmawianiem na takie tematy z mężczyzną. Oczywiście mówię tu o kobietach, które decydują się na seks z drugą kobietą z takiego właśnie powodu. Bo osoby o orientacji homoseksualnej to już inna bajka.

Cytat:
Napisane przez kaszaq
A co do facetów nie uważających takich zabaw za zdradę: W takim razie co jest dla nich zdradą? W taki sam sposób mozna by stwierdzić że można puścić dziewczynę do innego faceta, który jest lepszy w łóżku. A może jeszcze zapytać czy można pooglądać?? Wtf? Tego akurat nie rozumiem zupełnie i prosiłbym żeby mi któraś z dziewczyn ten punkt wyjaśniła...

A zdradą nie jest przypadkiem odbycie stosunku z drugą osobą?! Nazywajmy rzeczy po imieniu. Ja bym tego nie rozróżniała na płeć. W końcu takie wyzwolone, niezależne kobiety jak niektóre z wypowiadających się tutaj chcą być równe mężczyznom, więc znieśmy podziały i w tej kwestii. Jeżeli mężczyzna prześpi się z dziewczyną i powie, że to było w ramach eksperymentu, ale to nie zdrada, bo z miłością nie miało nic wspólnego, to też będzie ok? No dajcie spokój... Łatwo jest widzieć świat takim, jaki chcemy widzieć, tzn. uznawać podział na płeć, kiedy nam to odpowiada (patrz - mężczyzna uprawia seks z obcą dziewczyną to ZŁO, a kobieta uprawiająca seks z obcą dziewczyną TO JEST OK). Zaprzeczacie same sobie.

Cytat:
Napisane przez castilia
Kaszaq nie wiem czemu ale wyglądasz mi na strasznie konserwatywnąi zaściankową osobę (bez urazy).
Ja uważam, że wszystkiego w życiu można spróbować o ile zna się umiar. Do osób "homo" jestem nastawiona przyjaźnie bo znam takich wiele i są to bardzo inteligentni, ciepli i otwarci na świat ludzie.
Castilia, nie przesadzasz trochę? Widzę, że w tym wątku panuje pogląd - jesteś na NIE = jesteś konserwatywny, zaściankowy, ograniczony, a powiedz jeszcze, jakiego koloru masz moherowy beret
kaszaq zadał przecież bardzo dobre, konkretne pytania. Ja sama należę do osób, które UZNAJĄ seks z osobami tej samej płci (ba - wiem, że mogłabym to zrobić), zarówno na stałe jak i w ramach eksperymentu. Ale na litość boską, nie wmawiajcie sobie i innym, że jeśli ktoś nie uznaje, to jest z nim coś nie tak, bo z tego co wiem, żeby nazwać kogoś konserwatywnym, trzeba najpierw poznać jego poglądy nt. wielu kwestii, nie tylko tej jednej.
Oczywiście zdaję sobie sprawę, jakie to jest teraz w modzie, być otwartym na wszystko, eksperymentować, mieć za sobą stosunki homoseksualne i takich też przyjaciół.
spark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-20, 12:51   #642
castilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Osterreich
Wiadomości: 1 995
Wyślij wiadomość przez MSN do castilia
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez spark Pokaż wiadomość
No właśnie, nie rozumiem tego. Popieram tu kaszaq, bo dla mnie pójście do łóżka z kobietą, bo "wie gdzie i jak dotknąć" to absurd i brak wysiłku w związku z porozmawianiem na takie tematy z mężczyzną. Oczywiście mówię tu o kobietach, które decydują się na seks z drugą kobietą z takiego właśnie powodu. Bo osoby o orientacji homoseksualnej to już inna bajka.




A zdradą nie jest przypadkiem odbycie stosunku z drugą osobą?! Nazywajmy rzeczy po imieniu. Ja bym tego nie rozróżniała na płeć. W końcu takie wyzwolone, niezależne kobiety jak niektóre z wypowiadających się tutaj chcą być równe mężczyznom, więc znieśmy podziały i w tej kwestii. Jeżeli mężczyzna prześpi się z dziewczyną i powie, że to było w ramach eksperymentu, ale to nie zdrada, bo z miłością nie miało nic wspólnego, to też będzie ok? No dajcie spokój... Łatwo jest widzieć świat takim, jaki chcemy widzieć, tzn. uznawać podział na płeć, kiedy nam to odpowiada (patrz - mężczyzna uprawia seks z obcą dziewczyną to ZŁO, a kobieta uprawiająca seks z obcą dziewczyną TO JEST OK). Zaprzeczacie same sobie.



Castilia, nie przesadzasz trochę? Widzę, że w tym wątku panuje pogląd - jesteś na NIE = jesteś konserwatywny, zaściankowy, ograniczony, a powiedz jeszcze, jakiego koloru masz moherowy beret
kaszaq zadał przecież bardzo dobre, konkretne pytania. Ja sama należę do osób, które UZNAJĄ seks z osobami tej samej płci (ba - wiem, że mogłabym to zrobić), zarówno na stałe jak i w ramach eksperymentu. Ale na litość boską, nie wmawiajcie sobie i innym, że jeśli ktoś nie uznaje, to jest z nim coś nie tak, bo z tego co wiem, żeby nazwać kogoś konserwatywnym, trzeba najpierw poznać jego poglądy nt. wielu kwestii, nie tylko tej jednej.
Oczywiście zdaję sobie sprawę, jakie to jest teraz w modzie, być otwartym na wszystko, eksperymentować, mieć za sobą stosunki homoseksualne i takich też przyjaciół.
No comment bo po prostu dla mnie Twoja wypowiedź jest mało dojrzała i świadczy tylko o Tobie. Zresztą ja uważam, że to prywatna sprawa każdej osoby jakie ma życie intymne i jeżeli jej partner nie ma z tym problemu to problem masz tylko TY debatując na ten temat.
Widzę, że jesteś też osobą bardzo zaawansowaną politycznie. Wiesz schowaj to sobie do kieszeni, albo idź pogadaj na inny wątek z osobami które mają ochotę gadać o moherowych beretach bo przynudzasz....
Nota bene kaszaq jakos wcale nie poczul sie urazony bo ja nie mialam nawet najmniejszego zamiaru go urazić. Zresztą przeczytaj jego ostatnią wypowiedź. Sam przyznał, że jest młody i szukał po prostu odpowiedzi.
To chyba jednak wychodzi poza Twoje możliwości bo obecnie mały procent społeczeństwa potrafi czytać ze zrozumieniem... Reading comprehension to się nazywa, poćwicz, ćwiczenie czyni mistrza...
castilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 09:21   #643
spark
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 127
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Nie musisz mnie od razu obrażać, bo chcę polemizować. Bardzo uogólniasz. Chciałam się dowiedzieć, dlaczego niby seks z osobnikiem tej samej płci nie jest zdradą tylko dlatego, że nie jest związany z uczuciem. Bo nie rozumiem tego. Jak widać, nie potrafisz mi odpowiedzieć na pytanie, więc czepiasz się formy mojej wypowiedzi

I naprawdę uważasz, że ktoś, kto używa sformułowania 'moherowy beret' jest "zaawansowany" politycznie? Gratuluję... Gwoli ścisłości - to jest przenośnia i w tym przypadku nie ma zbyt wiele wspólnego z polityką.

Edytowane przez spark
Czas edycji: 2007-10-21 o 10:19
spark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 18:01   #644
castilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Osterreich
Wiadomości: 1 995
Wyślij wiadomość przez MSN do castilia
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Spark nie mam ochoty z Tobą polemizować, bo nie wydajesz mi się tego warta ot co...
Kaszaq zadał konkretne pytania na które dostał odpowiedź.
Określenie "moherowy beret" wiąże się przede wszystkich i bezpośrednio z polityką więc proszę nie opowiadaj mi bajek.
castilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 21:40   #645
wersa
Raczkowanie
 
Avatar wersa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 85
GG do wersa
Smile Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Właśnnie ja rozmyślam...
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...hreadid=214836
wersa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 11:32   #646
dolii
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Pytanie do was? Gdy już przeżyłyście taką przygodę z kobietą to czy powiedziałyście o tym sowim TŻ?? Jeśli tak to jak oni zareagowali na to??
dolii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 14:04   #647
helva
Raczkowanie
 
Avatar helva
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 471
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

mi Mój pozwolił..
ale jestem jeszcze PRZED
helva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-27, 18:23   #648
Heidi81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Witam jestem tu nowa poczytałam sobie troche i w miare na bierzaco jestem
jezeli chodzi o ten wątek ze zdardą -czy jest czy nie jest zdradą- to faktycznie sama tez tak usłyszałam od swojego f.ze jak z kobietą to luz( najchetniej jak by sie mógł kiedys dołączyc ) i cos w tym jest...moze chodzi o to ze męzczyzna nie czuje sie tak zagrozony , nie ma za bardzo tematu porównania z samym sobą, a pozatym wiekszosc facetów taka wizja kręci i podejrzewam ze stąd to raczej luzne podejscie to stosunków damsko-damskich

sama bym chciała...ale w Pozaniu takich nie ma chyba temat powszechny prawie, a ja do igraszek nie mam nikogo a słyszałam ze to dosyc ciekawe doswiadczenie

mój f.wyjechał do głupiej anglii, przyjaciólka na rok do australii i szukam inteligentnych kobiet do pogadania wiec chyba dobrze tu trafiłam!
pozdrawaim wszystkie kobitki na forum pewnie miło bedzie popisac
Heidi81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-27, 18:36   #649
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Ja jestem z Poznania ale czy inteligentna :P

Ale co do twojego postu... świeża rejestracja na forum, pierwszy post i w takim temacie jak dla mnie możesz być kolejnym przedstawicielem "pci" brzydszej, jakich na pęczki w necie.

Edytowane przez CruelOrchid
Czas edycji: 2007-10-29 o 06:11
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-28, 17:42   #650
wersa
Raczkowanie
 
Avatar wersa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 85
GG do wersa
Talking Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Podobny jest mój wątek, coś polubłam sondy i dodałam do wątku, wypowiedzce się proszę : http://www.wizaz.pl/forum/showthread...48#post5637148
wersa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 19:56   #651
madzia_g
Zakorzenienie
 
Avatar madzia_g
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: LBN:):):):)
Wiadomości: 4 352
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez IZQ Pokaż wiadomość
miałam ostatnio [o dzwio!] dwa razy pod rząd sny, gdzie kochałam się z kobietą...
ale tak na jawie nigdy mi to do głowy nie przyszło, wręcz sie tym brzydzę, jak mysle że bym to miała robić z osobnikiem mojej płci ochyda... nigdy się nie patrzyłam tak na kobiete, nigdy sobie nie wyobrazałam nic w tym stylu, więc jestem 100% hetero
i nie zgodzę się że babki mają być niby biseskualne .... a na pewno nie ja
mam podobnie.. z ta roznica ze nie uwazam ze kobiata z kobieta to cos ohydnego.. podobnie facet z facetem... nie brzydzi mnie to...
sny takie miewam ale nie maja nic wspolnego z rzeczywistoscia...
__________________
wymiana ciuchy+ kosmetyki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post33278604
madzia_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 21:09   #652
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

jak dla mnie to jakas schizofrenia
zdrada jest zdrada
jesli zas nie jestes w zwiazku.. droga wolna
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 21:14   #653
alorah
Zadomowienie
 
Avatar alorah
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 923
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Jak to nie ma? Ja też z Poznania jestem
__________________
Luty/Marzec najnowsza WYMIANKA


Proszę odpisuj u mnie.
alorah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 12:41   #654
Cześka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 012
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Ja się całowałam z dziewczynami, nawet kiedyś prawie dosżło do czegoś powazniejszego.
Dawno nic takiego nie miało miejsca.

Ale nie ukrywam, mam ochote na dziewczynę, chciałabym zobaczyć jak to jest.
Cześka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 22:50   #655
littleblackdress
Raczkowanie
 
Avatar littleblackdress
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 45
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

mój TŻ nie widzi żadnego problemu, tzn dla niego nie jest to zdrada. Tylkko, jakoś nie spotkałam kobiety , która by mnie " urzekła" i nie chodzi tu o potocznie rozumianą cielesność...w każdym razie- jak rozmawiałam na ten temat z koleżankami- dziwnie się patrzą może i cześć rozumie, ale sie wstydzi
littleblackdress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 23:04   #656
Darusia1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: bLoKowIsKo :)
Wiadomości: 13
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Ja całowałam sie juz z dziewczyna
Musze przyznac, ze napewno nie bylo to tak mile i podniecajace uczucie, jak pocalunek z mezczyzna
Darusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 08:50   #657
karta666
Zadomowienie
 
Avatar karta666
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk ;)
Wiadomości: 1 932
GG do karta666 Send a message via Skype™ to karta666
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Racja, zdrada to zdrada.
A dla mnie pozwolenie na zdrade, i jeszcze chec patrzenia na to jest conajmniej dziwna.
Mnie by to bolało że mój partner kocha się z kimś innym.
Jestem biseksualna, ale nawet przez glowe mi nie przyszlo, pytac sie TZ, czy moge pokochac sie z dziewczyną bo mi tego brakuje, chcialabym sprobowac itd...

To tak samo jakbym sie spytala "Kochanie, kochalam sie tylko z Toba jako facetem, a jestem ciekawa jak to jest z innym, mam takiego jednego na oku, moglabym raz się z nim zabawić?"
Nie widze roznicy w płciach.

Nigdy bym nie zezwoliła na zdrade, chociazby fizyczną.
Jesli kocham TZ to chce zeby był tylko moj,
chce zeby tylko ze mna sie kochal,
tylko mnie calował itd.
__________________
"Najprzebieglejszy mężczyzna nie dorówna w fałszu najszczerszej kobiecie."
"Jeśli się chce, by mężczyzna czy chłopiec pożądał danej rzeczy, należy ją jedynie uczynić trudno osiągalną."— Mark Twain
________________

Jestem FIT !


karta666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 08:55   #658
Cześka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 012
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez littleblackdress Pokaż wiadomość
mój TŻ nie widzi żadnego problemu, tzn dla niego nie jest to zdrada. Tylkko, jakoś nie spotkałam kobiety , która by mnie " urzekła" i nie chodzi tu o potocznie rozumianą cielesność...w każdym razie- jak rozmawiałam na ten temat z koleżankami- dziwnie się patrzą może i cześć rozumie, ale sie wstydzi
Ja też rozmawiałam na ten temat z TŻetem, powiedział że owszem, podnieca go widok dwóch pań i tego, że mam ochotę na to. Ale... powiedział też że gdyby doszło co do czego, to by nie chciał. Czy ja wiem, może też bym stchórzyła?
Cześka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 10:20   #659
helva
Raczkowanie
 
Avatar helva
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 471
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Na Gronie biseksualne dziewczyny mają swoją teorię, że co do tej biseksualności to tak naprawdę dzielimy się na bi i hetero-elastic. Bi są w stanie zakochać się we własnej płci i stworzyć z nią w związek, hetero-elastic są sobie w stanie pozwolić tylko na seks, przygodę, wyskok dla nowych wrażeń, ale jeżeli chodzi o ich preferencje PSYCHOseksualne, to nie wyobrażają sobie miłości do własnej płci i związkowo wchodzi w grę tylko płeć przeciwna. I dlatego wydaje mi się, że ja jednak nie jestem bi, choć nie sprawdzisz - nie wiesz.. Z mężczyzną chyba nie umiałabym do końca rozdzielić pociągu fizycznego od emocjonalnego, nawet gdybym bardzo się starała. Jeżeli pociąga mnie facet i on to w jakiś sposób odwzajemni, to automatycznie zaczynam czuć do niego coś więcej.. A z kobietą? Nie wiem, nie próbowałam.

A co do tej zdrady.. Zdrada zależy od reguł ustalonych w związku. Są faceci, dla których zdrada to nawet masturbacja i oglądanie filmików nie w ich obecności, a są i tacy, dla których jednorazowy seks z dziewczyną (o ile nie jest to zrobione bez ich wiedzy, za ich plecami) nie jest zdradą. Dlaczego? Bo wydaje mi się, że w pojęciu osób, które NIE SA bi, obydwie płcie to jednak zupełnie różna sprawa - tylko dla prawdziwych bi nie ma różnicy. Facet, którego dziewczyna chciałaby spróbować z inną dziewczyną, nie podchodzi do sprawy jako do rywalizacji, nie ma odczucia że nie wystarcza swojej kobiecie, tylko po prostu ona chce spróbować czegoś nowego, innego. Gdy zawsze na deser jesz lody, bo to Twoje ulubione i pewnego dnia wyjątkowo chcesz zjeść galaretkę, to czy to koniecznie znaczy, że już nie lubisz lodów i że galaretka jest lepsza? Nie, galaretka to coś zupełnie innego i nie ma jak porównać ją do lodów Więc nie ma co mówić, że to zdrada o związku, w którym obydwie osoby zgadzają się na daną rzecz. Bywa że facet nawet kibicuje swojej kobiecie, by się odważyła. To na pewno też sprawa pewnych fantazji seksualnych facetów, bo dwie nagie pieszczące się kobietki kręcą, oj kręcą.. Oczywiście są i faceci, dla których jest to zdrada ewidentna i zupełnie identyczna jak pójście do łóżka z innym facetem. To już zależy od osoby.

A inną sprawą jest, czy rzeczywiście da się całkowicie oddzielić seks od uczuć. Mężczyźni generalnie potrafią, kobiety podobno w mniejszym stopniu.. Więc nawet jeżeli się zarzekamy, że zupełną niemożliwością jest, byśmy poczuły coś więcej do drugiej kobiety (w moim przypadku wydaje mi się to totalną abstrakcją), to chyba dopóki nie spróbujemy wejść z taki bliższy kontakt, to się nie przekonamy. A że jest to ryzyko dla takich eksperymentujących dziewczyn będących w stałych związkach, to już inna sprawa..
helva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 18:00   #660
estee7
Rozeznanie
 
Avatar estee7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 628
Dot.: Kobieta z kobietą?:)

Cytat:
Napisane przez ZAZA81 Pokaż wiadomość
coś w tym wątku kiedyś pisałam
niestety moje fantazje to nadal tylko fantazje
w dodatku jak czasem dla żartów napomykam tż o innej kobiecie to sie obraża i twierdzi że mi sie w głowie poprzewracało bo to dla niego jak zdrada z mężczyzną
no coż ale tak jak pisałam wcześniej miewam fantazje o kobietach ale nie wiem czy w realu bym nie wymiękła-może jeszcze nie spotkałam takiej kobiety...

Dokładnie tak jak Ty mam wrażenie, że w realu wymiękne

Może nie powinno się myśleć o tam a jak przyjdzie okazja "brać" to spontanicznie... tylko, że nie ma okazji hehe
estee7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-25 10:15:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:50.