Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2 - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-12, 13:20   #631
masiek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 158
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

Cytat:
Napisane przez kasiakasienka Pokaż wiadomość
kurcze dziewczyny, ciapulinka ma racje ze sie od stresu tyje. nie moge nic brac na nerwy bo w nocy nie moge spac w pracy ale wzielam tylko validol. ja sie ..... wykoncze. jak wy sobie ze stresem radzicie? medytacja? modlitwa? zakupy? spotkania z przyjaciolmi? sex? ja pierdziele ja juz nie wiem co mam zrobic z moim psem. caaaaaaaaaly dzien piszczy............calyyy yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy nic nie pomaga

współczuję ci.
A czy wiesz może dlaczego twój pies tak się zachowuje?? czy coś się stało? może spróbuj odwrócić jego uwagę?? Zrób mu jakąś przyjemność (smakołyk, spacer w jego ulubione miejsce)
i raczej nie bierz żadnych tabletek na uspokojenie bez uzgodnienia z lekarzem. Te środki bardzo łatwo uzależniają.
(Mam znajomą, która jest teraz na etapie brania tabletki na uspokojenie po południu a rano bierze coś na pobudzenie, a zaczęła od zwykłych ziołowych)
Może na skołatane nerwy lepiej iść na spacer, wypić herbatę z melisy, weś kąpiel z płynem relaksującym, wieczorem zapal sobie świeczki i posiedź nie myśląc o niczym.
I nie stresuj się dodatkowo tym, że jesz więcej.
masiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-12, 14:55   #632
kasiakasienka
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiakasienka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 400
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

Cytat:
Napisane przez masiek Pokaż wiadomość
współczuję ci.
A czy wiesz może dlaczego twój pies tak się zachowuje?? czy coś się stało? może spróbuj odwrócić jego uwagę?? Zrób mu jakąś przyjemność (smakołyk, spacer w jego ulubione miejsce)
i raczej nie bierz żadnych tabletek na uspokojenie bez uzgodnienia z lekarzem. Te środki bardzo łatwo uzależniają.
(Mam znajomą, która jest teraz na etapie brania tabletki na uspokojenie po południu a rano bierze coś na pobudzenie, a zaczęła od zwykłych ziołowych)
Może na skołatane nerwy lepiej iść na spacer, wypić herbatę z melisy, weś kąpiel z płynem relaksującym, wieczorem zapal sobie świeczki i posiedź nie myśląc o niczym.
I nie stresuj się dodatkowo tym, że jesz więcej.
wiem dlaczego moj pies sie tak zachowuje - cieczka u mojej Suni jest powodem. Mnie juz nerwy przeszly- spoko brac na nerwy nie lubie ale czasami trzeba. Tak to bym piwko wypila ale do pracy to szlam to nie bardzo Za to pies dostał na nerwy i pierwsza noc spal od wielu dnia. dzis zaczal jesc i prawie znormalnial. uff
kasiakasienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-12, 14:59   #633
kasiakasienka
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiakasienka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 400
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

Cytat:
Napisane przez ciapulinka Pokaż wiadomość

ja na stres to tylko sex

bardzo zdrowe podjescie ciapulinko, bardzo zdrowe
bardzo chetnie bym skorzystala z takiej opcji ale niestety nie dysponuje a samemu to nie to samo
kasiakasienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-12, 21:02   #634
ciapulinka
Rozeznanie
 
Avatar ciapulinka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Deutschland
Wiadomości: 977
Talking Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

Cytat:
Napisane przez kasiakasienka Pokaż wiadomość
bardzo zdrowe podjescie ciapulinko, bardzo zdrowe
bardzo chetnie bym skorzystala z takiej opcji ale niestety nie dysponuje a samemu to nie to samo
z facetem przyjemniej sex jest super na wszystko
ciapulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 06:27   #635
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

witojcie kobity oporanku ale paskudna pogoda bleeeeeeee
ja od dziasiaj wprowadzam projekt vasa,tzn dzisiaj głodówka oczyszczająca a potem vasa zamiast pieczywa i się zobaczy

Dzisiaj zaczyna się mój ostatni tydzień w hom
agulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 10:29   #636
masiek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 158
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

Dzień doberek.
Nie za wygodnie mi się pisze na tym laptopiku, bo ma miękką klawiaturkę. Do tego wczoraj czyszcząc dywaniki pozdzierałam sobie skórę z zgięć na palcach i teraz strasznie piecze.
Aa mam nadzieję , że na jazdzach dzisiaj nie będzie przeszkadzać.

Cytat:
Napisane przez kasiakasienka Pokaż wiadomość
wiem dlaczego moj pies sie tak zachowuje - cieczka u mojej Suni jest powodem. Mnie juz nerwy przeszly- spoko brac na nerwy nie lubie ale czasami trzeba. Tak to bym piwko wypila ale do pracy to szlam to nie bardzo Za to pies dostał na nerwy i pierwsza noc spal od wielu dnia. dzis zaczal jesc i prawie znormalnial. uff
biedna ty i Sunia.
Piwko, winko.
Ja dzisiaj w domku siedzę i próbuję pracować. Ale nie wzięłam karty do laptopa i łączę się z netem przez neostardę. i teraz widzę, że zrywanie połączenia, to nie wina starego komputera, tylko modem neostrady. A mówiłam, to nie. I teraz będzie, ze skoro wiem, o co chodzi to sobie sama załatwiaj. Fuck Wypieprzyła bym ta neostradę, ale moja mama oczywiście, że mi wszystko przeszkadza. Ta bo mam @ i jestem dzisiaj bardziej nerwowa to fakt.
Ale mama to tylko maile odbiera i przegląda po jedeńcze strony, to jej to kuźwa nie przeszkadza. A ja mam cada i co chwila muszę przełazić czasem z kilka stron by znaleźć coś co szukam. I szlak mnie trafia bo net spowalnia i zrywa połączenie. To potem muszę się logować na nowo
Chyba pojadę po jazdach do biura i wezmę kartę, co by nerwów nie tracić.

A wiecie jakie ładne paznokcie sobie zrobiłam specjalnie na jazdy Z kwiatkami. Bo jak czekam na światłach to fajnie widzieć ładne paznokcie
masiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 10:41   #637
masiek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 158
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

Cytat:
Napisane przez kasiakasienka Pokaż wiadomość
bardzo zdrowe podjescie ciapulinko, bardzo zdrowe
bardzo chetnie bym skorzystala z takiej opcji ale niestety nie dysponuje a samemu to nie to samo

aaaa ja nie mogę czerwoną flagę wywiesiłam nie ma zdrowia
masiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-13, 14:37   #638
kasiakasienka
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiakasienka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 400
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

Cytat:
Napisane przez masiek Pokaż wiadomość
Dzień doberek.
Nie za wygodnie mi się pisze na tym laptopiku, bo ma miękką klawiaturkę. Do tego wczoraj czyszcząc dywaniki pozdzierałam sobie skórę z zgięć na palcach i teraz strasznie piecze.
Aa mam nadzieję , że na jazdzach dzisiaj nie będzie przeszkadzać.



biedna ty i Sunia.
Piwko, winko.
Ja dzisiaj w domku siedzę i próbuję pracować. Ale nie wzięłam karty do laptopa i łączę się z netem przez neostardę. i teraz widzę, że zrywanie połączenia, to nie wina starego komputera, tylko modem neostrady. A mówiłam, to nie. I teraz będzie, ze skoro wiem, o co chodzi to sobie sama załatwiaj. Fuck Wypieprzyła bym ta neostradę, ale moja mama oczywiście, że mi wszystko przeszkadza. Ta bo mam @ i jestem dzisiaj bardziej nerwowa to fakt.
Ale mama to tylko maile odbiera i przegląda po jedeńcze strony, to jej to kuźwa nie przeszkadza. A ja mam cada i co chwila muszę przełazić czasem z kilka stron by znaleźć coś co szukam. I szlak mnie trafia bo net spowalnia i zrywa połączenie. To potem muszę się logować na nowo
Chyba pojadę po jazdach do biura i wezmę kartę, co by nerwów nie tracić.

A wiecie jakie ładne paznokcie sobie zrobiłam specjalnie na jazdy Z kwiatkami. Bo jak czekam na światłach to fajnie widzieć ładne paznokcie
Tzn Sunia to jedne pies a hAS TO DRUGI PIES i to ten drugi przezywa a sunuia ma sie ok. Hihih fajny masz sposoba na swiatla
kasiakasienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 14:37   #639
kasiakasienka
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiakasienka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 400
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

Cytat:
Napisane przez masiek Pokaż wiadomość
Dzień doberek.
Nie za wygodnie mi się pisze na tym laptopiku, bo ma miękką klawiaturkę. Do tego wczoraj czyszcząc dywaniki pozdzierałam sobie skórę z zgięć na palcach i teraz strasznie piecze.
Aa mam nadzieję , że na jazdzach dzisiaj nie będzie przeszkadzać.



biedna ty i Sunia.
Piwko, winko.
Ja dzisiaj w domku siedzę i próbuję pracować. Ale nie wzięłam karty do laptopa i łączę się z netem przez neostardę. i teraz widzę, że zrywanie połączenia, to nie wina starego komputera, tylko modem neostrady. A mówiłam, to nie. I teraz będzie, ze skoro wiem, o co chodzi to sobie sama załatwiaj. Fuck Wypieprzyła bym ta neostradę, ale moja mama oczywiście, że mi wszystko przeszkadza. Ta bo mam @ i jestem dzisiaj bardziej nerwowa to fakt.
Ale mama to tylko maile odbiera i przegląda po jedeńcze strony, to jej to kuźwa nie przeszkadza. A ja mam cada i co chwila muszę przełazić czasem z kilka stron by znaleźć coś co szukam. I szlak mnie trafia bo net spowalnia i zrywa połączenie. To potem muszę się logować na nowo
Chyba pojadę po jazdach do biura i wezmę kartę, co by nerwów nie tracić.

A wiecie jakie ładne paznokcie sobie zrobiłam specjalnie na jazdy Z kwiatkami. Bo jak czekam na światłach to fajnie widzieć ładne paznokcie
Tzn Sunia to jedne pies a hAS TO DRUGI PIES i to ten drugi przezywa a sunuia ma sie ok. Hihih fajny masz sposoba na swiatla
kasiakasienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 17:34   #640
mądrala
Zakorzenienie
 
Avatar mądrala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 8 165
GG do mądrala
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

helo
ja tylko na chwilke, bo zaraz musze sprzątać, bo jutro rodzice wracają eh...a tak błogo było Wlasnie popijam kawke z mlekiem i miodem zeby iec energie do sprzatania
no i w ogóle to ciesze sie bo w koncu dorwałam na poczcie moja torebke zakupioną na all...taką w starym stylu, ehhh moze mi przynajmiej przejdzie ochota żeby wyrywac torebki babciom wychodzącym z kościoła raz juz mialam do jednej podejsc i powiedziec ze jej zaplace za jej torebke ile tylko chce, byleby mi ją sprzedała, ale mama mnie powstrzymała
No i przynajmniej mam juz torebke na sobote, i git Ehhh...ciekawe czy fajnie bedzie na tym weselu...
__________________
61-60
SB, dam rade


mądrala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 06:44   #641
ciapulinka
Rozeznanie
 
Avatar ciapulinka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Deutschland
Wiadomości: 977
Talking Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

hejka
a co tu sie dzieje ja na moment bo wiecei na caly miesiac mam gosci i nie mam czasu na wizaz bierzcie sie za pisanie bo inaczej kazdej z osobna dam madrala dobrze zes sobie kupila torebke wiesz bo szkoda mi tych babci by bylo

agulla no prosze jakie postanowienia

masiek czerwona flage niedlugo zdejmiesz i wtedy cos nam opowiesz na uszko

wszystkie trzymajcie sie cieplutko ja czasem bede zagladac i was sprawdzac
ciapulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-16, 09:04   #642
kasiakasienka
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiakasienka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 400
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

czesc !
Rzeczywiscie cos tu pusto, niedawno wstałam ale ide dzis do pracy, zreszta mam duzo roboty, no ale coz. Anyway, najwazniejsze dla mnie ze psom juz przeszla ochota na amory i jest spokoj w domu Jade niedziele na wywczasy Narrrreszcie Buziaczki Madrala a jaką torebkę kupiłaś? Retro jakaś??
kasiakasienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 18:13   #643
mądrala
Zakorzenienie
 
Avatar mądrala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 8 165
GG do mądrala
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

ufff...nareszcie at home kurcze, gonilam za lokówką taką zeby mi fale robiła i co...no oczywiscie ze nie ma takich jak ja chce!!! no wiec kupiłam inną i bede robić loczki, a potem je rozwalać zeby były fale

Kasieńka, ta torebka to własnie taka retro, vintage i takie tam ale podoba mi sie bardzo i ebdzie pasowac do sukeinki z reszta do jeansó ją przymierzałam i tez fajnie. średnio mi sie chce iśc na to wesele, bo ma strasznie prazyc, wiec sie tam chyba ugotuje
__________________
61-60
SB, dam rade


mądrala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 22:33   #644
kasiakasienka
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiakasienka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 400
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

Cytat:
Napisane przez mądrala Pokaż wiadomość
ufff...nareszcie at home kurcze, gonilam za lokówką taką zeby mi fale robiła i co...no oczywiscie ze nie ma takich jak ja chce!!! no wiec kupiłam inną i bede robić loczki, a potem je rozwalać zeby były fale

Kasieńka, ta torebka to własnie taka retro, vintage i takie tam ale podoba mi sie bardzo i ebdzie pasowac do sukeinki z reszta do jeansó ją przymierzałam i tez fajnie. średnio mi sie chce iśc na to wesele, bo ma strasznie prazyc, wiec sie tam chyba ugotuje
Tu wczoraj były moje smęty i żale - skutek doliny ale wykasowywuje bo bez sensu takie coś na forum trzymać

Edytowane przez kasiakasienka
Czas edycji: 2007-08-17 o 09:08 Powód: Głupkowata treść mojego postu
kasiakasienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 12:22   #645
masiek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 158
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

Cytat:
Napisane przez ciapulinka Pokaż wiadomość
hejka
a co tu sie dzieje ja na moment bo wiecei na caly miesiac mam gosci i nie mam czasu na wizaz bierzcie sie za pisanie bo inaczej kazdej z osobna dam madrala dobrze zes sobie kupila torebke wiesz bo szkoda mi tych babci by bylo

agulla no prosze jakie postanowienia

masiek czerwona flage niedlugo zdejmiesz i wtedy cos nam opowiesz na uszko

wszystkie trzymajcie sie cieplutko ja czasem bede zagladac i was sprawdzac
au au. już piszę bo mnie pupa boli
chciałam pisać już w środę ale wizaz jakoś tak wolno chodzi, że nie mam nerwów się z nim droczyć
czerwona flaga opuszczona i już ktoś się zaczyna do mnie dobierać
czasami zastanawiam się jak stare panny czy inne kobiety w celibacie mogą tak dłużej bez faceta Mnie po pięciu dniach nosi.
masiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 12:44   #646
masiek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 158
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

ale zaniedbujemy wątek. Ciapulinka ma rację należ nam się baty
normalnie na goła pupę
teraz już wiem dlaczego nie chce mi się odchudzać
niby jem porządnie, dużo warzyw, owoców w miarę regularnie 4,5 posiłków. Ale zaczynam podjadać. Wczoraj wtrąbiłam prażynki.
A najgorsze jest to, że na jazdy miejsce spotkań jest przed KFC i zawsze jestem tam przed czasem no więc wchodzę tam i zamawiam cosik do jedzenia i pepsi. No cholipa silniejsze to ode mnie. Potem jak wsiadam do auta chce mi się bekać
masiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 12:48   #647
masiek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 158
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

Cytat:
Napisane przez kasiakasienka Pokaż wiadomość
Tu wczoraj były moje smęty i żale - skutek doliny ale wykasowywuje bo bez sensu takie coś na forum trzymać

no nie i ja nie zdążyłam przeczytać twoich smętów i żali czasem musi się coś przyczepić
masiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 13:01   #648
masiek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 158
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

Ostatni dzień wolności i wysypiania się. Jutro znowu do pracy. W środę po tym jak leciałam motolotnią (jako pasażer, oczywiście) stwierdziłam, że muszę się uwolnić.
Mimo, że lubię obecna pracę, to jednak zabija ona we mnie coś. Ta praca większości od do, codzienne stawianie się w biurze siedzenie przy biurku i większości operowanie grafiką w komputerze zabija moją osobę.
Od kiedy tam pracuję nie dokończyłam żadnej pracy. Zaczęłam trzy ale żadnej nie skończyłam.
Brakuje mi wolności i cholera nie wiem jak się z tego uwolnić.
Nie zarobię w tzw. wolnym zawodzie.
Mam nadzieję, że za jakiś czas będzie nas stać z pięknym na kupno jakiegoś małego domku po za miastem, żeby mieć chociaż trochę wolności.
masiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 19:26   #649
mądrala
Zakorzenienie
 
Avatar mądrala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 8 165
GG do mądrala
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

heloł

I ja tu wpadłam na chwilke a co! BOsz....ile dzis mialam rzeczy do zrobienie, a najgorsze że zapomniałam na smierc odwołać wizyte u fryzjera wiec jutro o 8 zadzwonie ze nie przyjde na 9 ale co tam moze mnie nie kojarzą
BOsiu i mam andzieje że mi jakoś ta fryzura jutro wyjdzie trzymajcie kciuki, błagam

Kasienka
co to za edytowanie postów smety też trzeba sobie zostawić na pamiątke

Masiek
,a co do Twoje pracy to no cóż...ciezko mi sie wypowiadać...Dusze masz raczej artystyczną () wiec nie dziwie sie ze czujesz sie obezwładniona ale z drugiej strony, życie jest takie a nie inne i ciezko chy6ba by ci było zarobić na utrzymanie pracując na wlasną reke (chociaz za bardzo sie nie znam).

Ciapulinka ty weż wywal tych gości, bo nam przez nich wątek padnie
__________________
61-60
SB, dam rade


mądrala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-17, 19:28   #650
mądrala
Zakorzenienie
 
Avatar mądrala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 8 165
GG do mądrala
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

Noooo to lece sie kąpać i upiekszać chociaz pefnie niewiele mi to pomoze ale próbować zawsze warto
Siłą rzeczy nie ebdzie mnie w weekend, ale piiiiszcieee coś żebym miala duzo do nadrabiania

Buziole i miłego weekendu zycze
__________________
61-60
SB, dam rade


mądrala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 19:52   #651
kasiakasienka
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiakasienka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 400
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

a ja wyjezdzam na wakacje w niedziele. babci mi dała radę - poderwij tam kogos, chociaz na tydzien babcia wymiata nie wiem czy jej poslucham na pewno romansow zadnych nie bedzie - tak sobie z przyjaciolka zalozylysmy ale bede sie po prostu radowac tym ze mam wszystko w d... bo wszystko jest daleko tak w ogole to mam nadzieje ze bedzie wesolo.ide Sunie wytulic . Psina jest dobra na wszystko
kasiakasienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 19:53   #652
masiek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 158
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

hejka.
wróciłam od babci pełna dobrego jedzonka a tu pusto
ciapulinka mądralka ma rację wywal gości
a gdzie agulla czy ja o czymś nie wiem,
gdzie kasienka, no i reszta.
ładnie to tak??? pusto tu, a potem, że przytyły, że nie ćwiczyły, że brak motywacji.
Co to za obijanie się??
Powinna być lista i jak ktoś przez trzy dni się nie odezwie, bez ważnego usprawiedliwienia, to go mafia parówkowa będzie ścigać
masiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 20:04   #653
masiek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 158
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

Cytat:
Napisane przez kasiakasienka Pokaż wiadomość
a ja wyjezdzam na wakacje w niedziele. babci mi dała radę - poderwij tam kogos, chociaz na tydzien babcia wymiata nie wiem czy jej poslucham na pewno romansow zadnych nie bedzie - tak sobie z przyjaciolka zalozylysmy ale bede sie po prostu radowac tym ze mam wszystko w d... bo wszystko jest daleko tak w ogole to mam nadzieje ze bedzie wesolo.ide Sunie wytulic . Psina jest dobra na wszystko
babcia ma rację poderwać zawsze można.
Ja lubię takie trele-morele. Choć teraz mi ktoś je utrudnia. Zazdrośnik jeden
Najlepsze bo dostałam go na ślub, jako osobę do towarzystwa, by nie iść jako kołek więc nie traktowałam go poważnie i podrywałam facetów dookoła. A mój towarzysz w tedy wszystkich skutecznie odganiał, bo jak później mi powiedział był zazdrosny kuźna i mu zostało.
Jutro idziemy na ślub do mojej koleżanki z roku. Oj będzie się działo.
Nie wiem czy się pojawię do niedzieli. Więc buziaki dla wszystkich koffanych świrków.
Dobranoc.
Udanego weekendu.
masiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 21:12   #654
mądrala
Zakorzenienie
 
Avatar mądrala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 8 165
GG do mądrala
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

Cytat:
Napisane przez kasiakasienka Pokaż wiadomość
a ja wyjezdzam na wakacje w niedziele. babci mi dała radę - poderwij tam kogos, chociaz na tydzien babcia wymiata nie wiem czy jej poslucham na pewno romansow zadnych nie bedzie - tak sobie z przyjaciolka zalozylysmy ale bede sie po prostu radowac tym ze mam wszystko w d... bo wszystko jest daleko tak w ogole to mam nadzieje ze bedzie wesolo.ide Sunie wytulic . Psina jest dobra na wszystko
no to wybaw sie, zrelaksuj i odpocznij od smutkow i problemów
__________________
61-60
SB, dam rade


mądrala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 21:13   #655
mądrala
Zakorzenienie
 
Avatar mądrala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 8 165
GG do mądrala
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

Cytat:
Napisane przez masiek Pokaż wiadomość
hejka.
wróciłam od babci pełna dobrego jedzonka a tu pusto
ciapulinka mądralka ma rację wywal gości
a gdzie agulla czy ja o czymś nie wiem,
gdzie kasienka, no i reszta.
ładnie to tak??? pusto tu, a potem, że przytyły, że nie ćwiczyły, że brak motywacji.
Co to za obijanie się??
Powinna być lista i jak ktoś przez trzy dni się nie odezwie, bez ważnego usprawiedliwienia, to go mafia parówkowa będzie ścigać
ja tez sądze ze powinna byc jakas lista obecnosci

A co do Agullki, to ona chwilowo poza zasiegiem, ale mam nadzieję, ze wróci do nas szybciutko i bedzie nam poswiecała duuuzo czasu
__________________
61-60
SB, dam rade


mądrala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 21:39   #656
kasiakasienka
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiakasienka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 400
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

a co do wywalania gości przez ciapulinkę - ona zdaje się że ma mamę w gościach to tak trochę nie za bardzo wywalać hihihi
kasiakasienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 22:30   #657
ciapulinka
Rozeznanie
 
Avatar ciapulinka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Deutschland
Wiadomości: 977
Talking Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

Cytat:
Napisane przez mądrala Pokaż wiadomość
heloł


Kasienka co to za edytowanie postów smety też trzeba sobie zostawić na pamiątke


Ciapulinka ty weż wywal tych gości, bo nam przez nich wątek padnie

popieram to co napislas kochana o kasi!!!! no wlasnie bywaja gorsze dni i dobrze jest sie wygadac


kochana nigdy nie wywale gosci to moja mama przyjechala ostatnio ja widzialam pare lat temu co prawda caly dzien mam co robic i wiezorami padam na twarz ale czego sie nie robi dla mamy i jej przyjaciela

kasia milych wakacji

madrala ztym fryzjerem ales dalas czadu

msiek masz racje powinan byc lista obecnosci

ja tak szybciutko pisze codziennie rano wstaje a klade sie pozno i caly dzien sie krzatam a to snaidanei a to obiad a to podwieczorek a to kolacja itd

ale wiecie co kochane powiem wam ana uszko wczoraj mialam urodzinki moja mama zjadal torta i nic wiec ja pytam czy ja ta kaczucha nie bolipo 15 godzinach rodzenia i nic patrzy sie na mnie i mowi ale dziecko o co ci chodzi??? mhmm.. to ja znow no ale torta to nie je sie ot tak a mama na to dziecko a co to za zgadywanka no wiec dalej mowie fajnie ze mi ktos sklada zyczonka a mama na to dziecko mow o co chodzi a nie rob ze mnie glupka stracilam juz wene i cisza zapadla i angle mama podskakuje i mowi dziecko ty moje drogie no przeciez masz urodziny i nic nie mowisz a ja w smiech i mowi mamo staralam sie cie naprowadzic i se mysle tz tez pewnie nie pamieta wiec umowilam sie z nim ze jak wroci z pracy pojdziemy do sklepu i po drodze nawijam jak najeta o jakims piciu czy co oczywiscie dopiero po dluzszejc hwili zajarzyl o co biegaale krocej niz mama
ciapulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 22:48   #658
kasiakasienka
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiakasienka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 400
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

Cytat:
Napisane przez ciapulinka Pokaż wiadomość
popieram to co napislas kochana o kasi!!!! no wlasnie bywaja gorsze dni i dobrze jest sie wygadac


macie rację, nie powinnam sie cenzurowac ale doszlam do wniosku ze ja tu za duzo marudze i jakos mnie wstyd złapał

buziaczki ciapulinka i Alles Gute zum Geburtstag !!
kasiakasienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 21:22   #659
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

czesc kochane świruski nie było mnie i w zasadzie dalej nie mam na nic ochoty chociaz troche juz odzyłam. A mianowice problemy osobiste. jednak teraz juz będe sie starała w miare mozliwosci zagladac tak jak zawsze
agulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 21:24   #660
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

ciapulinka wszystkiego naj naj kochanie wiem ze spoźnione ale jak najbardziej szczere
agulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:17.