Mamusie lutowe 2019❤ Cz.IV - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-01-14, 17:13   #601
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Dobrze, ze nie jesteśmy slonicami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 17:13   #602
Pinacolada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 018
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Sylwia00804 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny.

Tez mi strasznie przykro z powodu tej tragedii. Najpierw szok bo ten atak a dzis takie wiesci. Ech.

Z dobrych nowin mam taką, że męzowaty poszedl do pracy

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Super że już udało mu się znaleźć nową pracę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pinacolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 17:16   #603
Sylwia00804
Zakorzenienie
 
Avatar Sylwia00804
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 656
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Dzięki dziewczyny za Wasze kciuki mam nadzieję, ze praca sie sprawdzi.

Co do boli brzucha to tez mnie ostatnio mecza. Ginek mowil ze to normalne. Seksy nie pomagaja. Nic nie pomaga. Bole mam szczególnie rano i wieczorem.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Sylwia00804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 17:42   #604
Anuszka9
Zakorzenienie
 
Avatar Anuszka9
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 930
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Sylwia00804 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny.

Tez mi strasznie przykro z powodu tej tragedii. Najpierw szok bo ten atak a dzis takie wiesci. Ech.

Z dobrych nowin mam taką, że męzowaty poszedl do pracy

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Super że mężowi się udało będzie kierowcą??

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
__________________
never give up
Anuszka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 17:44   #605
Sylwia00804
Zakorzenienie
 
Avatar Sylwia00804
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 656
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Anuszka9 Pokaż wiadomość
Super że mężowi się udało będzie kierowcą??

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Tak. Mam nadzieję, ze praca mu podpasuje. Od razu poinformowal tez faceta o lutym i i tym, że będzie potrzebował wolnego. Nie widzial problemu wiec oby tak dalej. Kciuki Wasze nadal potrzebne.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Sylwia00804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 17:44   #606
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Anuszka9 Pokaż wiadomość
Moja znajoma z terminem na 15.02 dziś urodziła i pisze do mnie "a Ty jeszcze w pakiecie?" no w sumie patrząc na nią to można powiedzieć że JESZCZE

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Oooo kurcze przecież to miesiąc przed czasem z maluchem w porządku wszystko?
Cytat:
Napisane przez Sylwia00804 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny.

Tez mi strasznie przykro z powodu tej tragedii. Najpierw szok bo ten atak a dzis takie wiesci. Ech.

Z dobrych nowin mam taką, że męzowaty poszedl do pracy

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Ooo super - gratki dla męża!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 17:50   #607
Anuszka9
Zakorzenienie
 
Avatar Anuszka9
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 930
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez kaaarii Pokaż wiadomość
Oooo kurcze przecież to miesiąc przed czasem z maluchem w porządku wszystko? Ooo super - gratki dla męża!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak,chyba tak ..Z tego co słyszałam to nie zerwała z nałogiem palacza i może to miało jakiś wpływ na wcześniejszy poród.
Cytat:
Napisane przez Sylwia00804 Pokaż wiadomość
Tak. Mam nadzieję, ze praca mu podpasuje. Od razu poinformowal tez faceta o lutym i i tym, że będzie potrzebował wolnego. Nie widzial problemu wiec oby tak dalej. Kciuki Wasze nadal potrzebne.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
No to oby się ułożyło wszystko

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
__________________
never give up
Anuszka9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-14, 17:51   #608
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Anuszka9 Pokaż wiadomość
Tak,chyba tak ..Z tego co słyszałam to nie zerwała z nałogiem palacza i może to miało jakiś wpływ na wcześniejszy poród. No to oby się ułożyło wszystko

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Dobrze, że chociaż z maleństwem wszystko w porządku. A nie wiesz jak wagowo i wzrostowo?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 17:53   #609
Sylwia00804
Zakorzenienie
 
Avatar Sylwia00804
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 656
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Anuszka9 Pokaż wiadomość
Tak,chyba tak ..Z tego co słyszałam to nie zerwała z nałogiem palacza i może to miało jakiś wpływ na wcześniejszy poród. No to oby się ułożyło wszystko

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Och jaka ja jestem zła na matki palaczki! Tym bardziej, że sama duzo palilam i wiem ile pracy trzeba wlozyc w rzucenie palenia. Ale do cholery czego sie nie robi dla dziecka... . My z mezem rzucilismy jak zaczelismy sie starac.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Sylwia00804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 17:58   #610
Anuszka9
Zakorzenienie
 
Avatar Anuszka9
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 930
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez kaaarii Pokaż wiadomość
Dobrze, że chociaż z maleństwem wszystko w porządku. A nie wiesz jak wagowo i wzrostowo?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem
Cytat:
Napisane przez Sylwia00804 Pokaż wiadomość
Och jaka ja jestem zła na matki palaczki! Tym bardziej, że sama duzo palilam i wiem ile pracy trzeba wlozyc w rzucenie palenia. Ale do cholery czego sie nie robi dla dziecka... . My z mezem rzucilismy jak zaczelismy sie starac.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
No szkoda gadać..Ja tego w ogóle nie rozumiem. Tłumaczenie się stresem i tym że no palę już dużo mniej ..ale palisz.

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
__________________
never give up
Anuszka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 18:00   #611
Sylwia00804
Zakorzenienie
 
Avatar Sylwia00804
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 656
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Anuszka9 Pokaż wiadomość
Nie wiem No szkoda gadać..Ja tego w ogóle nie rozumiem. Tłumaczenie się stresem i tym że no palę już dużo mniej ..ale palisz.

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Dokładnie. Tyle sie mowi o tym jak to szkodzi dziecku, jak wyglada lozysko palaczki itp itd. Ech. Albo teksty niektórych " przeciez kieliszek wina to nawet jest wskazany" wrrr!!!!

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Sylwia00804 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-14, 18:11   #612
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Coz, tez nie rozumiem jak mozna palic czy pic w ciazy. Mam nadzieje, ze dziecko nigdy nie odczuje skutkow.

Czy ona wie, ze palac nie moze spac z dzieckiem w jednym lozku?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 18:15   #613
Pinacolada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 018
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Sylwia00804 Pokaż wiadomość
Dokładnie. Tyle sie mowi o tym jak to szkodzi dziecku, jak wyglada lozysko palaczki itp itd. Ech. Albo teksty niektórych " przeciez kieliszek wina to nawet jest wskazany" wrrr!!!!

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Też mnie denerwują te teksty że kieliszek wina jest wręcz wskazany albo że ileś tam alkoholu to przecież nie zaszkodzi... Raz usłyszałam też, że jak już ciąża jest donoszona, to wtedy spokojnie można się napić wina, bo wtedy to już na pewno nie szkodzi dziecku, bo to już nie dojdzie do dziecka bzdury totalne, nie mam pojęcia skąd ludzie mają takie pomysły, gorzej że są kobiety które w to wierzą i tak robią, totalnie nieświadome że w ten sposób szkodzą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pinacolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 18:17   #614
Sylwia00804
Zakorzenienie
 
Avatar Sylwia00804
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 656
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Pinacolada Pokaż wiadomość
Też mnie denerwują te teksty że kieliszek wina jest wręcz wskazany albo że ileś tam alkoholu to przecież nie zaszkodzi... Raz usłyszałam też, że jak już ciąża jest donoszona, to wtedy spokojnie można się napić wina, bo wtedy to już na pewno nie szkodzi dziecku, bo to już nie dojdzie do dziecka bzdury totalne, nie mam pojęcia skąd ludzie mają takie pomysły, gorzej że są kobiety które w to wierzą i tak robią, totalnie nieświadome że w ten sposób szkodzą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tym bardziej, że to nie średniowiecze. Mamy taki dostęp do informacji, że naprawdę nie wiem czemu niektórzy wierzą w takie brednie.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Sylwia00804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 18:22   #615
Pinacolada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 018
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Sylwia00804 Pokaż wiadomość
Tym bardziej, że to nie średniowiecze. Mamy taki dostęp do informacji, że naprawdę nie wiem czemu niektórzy wierzą w takie brednie.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Właśnie to mnie dziwi najbardziej, wszędzie, dosłownie wszędzie można znaleźć informacje, że nie istnieje bezpieczna dawka alkoholu w ciąży i że należy całkowicie odstawić picie i palenie. Nie wiem w jaki sposób ludzie mogą cały czas w to wierzyć, o jednym takim przypadku opowiadała mi moja siostra - jej koleżanka piła wino pod koniec ciąży (właśnie wierząc, że na takim zaawansowanym etapie to nie szkodzi). Koleżanka z tego co wiem jest doktorantką i generalnie inteligentną dziewczyną, więc skąd wiara w takie bzdury to ja nie wiem...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pinacolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 18:23   #616
Sylwia00804
Zakorzenienie
 
Avatar Sylwia00804
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 656
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Pinacolada Pokaż wiadomość
Właśnie to mnie dziwi najbardziej, wszędzie, dosłownie wszędzie można znaleźć informacje, że nie istnieje bezpieczna dawka alkoholu w ciąży i że należy całkowicie odstawić picie i palenie. Nie wiem w jaki sposób ludzie mogą cały czas w to wierzyć, o jednym takim przypadku opowiadała mi moja siostra - jej koleżanka piła wino pod koniec ciąży (właśnie wierząc, że na takim zaawansowanym etapie to nie szkodzi). Koleżanka z tego co wiem jest doktorantką i generalnie inteligentną dziewczyną, więc skąd wiara w takie bzdury to ja nie wiem...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ech, aż nóż mi się w kieszeni otwiera!!

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Sylwia00804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 18:27   #617
karla906
Wtajemniczenie
 
Avatar karla906
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 254
Dot.: Mamusie lutowe 2019❤ Cz.IV

Też mam alergie na te teksty, i też sie spotkałam wielokrotnie że proponowano mi "tylko kieliszek" "tylko na spróbowanie".

Anuszka, zmień mi proszę że mam 23 lata
karla906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 18:29   #618
Anuszka9
Zakorzenienie
 
Avatar Anuszka9
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 930
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
Coz, tez nie rozumiem jak mozna palic czy pic w ciazy. Mam nadzieje, ze dziecko nigdy nie odczuje skutkow.

Czy ona wie, ze palac nie moze spac z dzieckiem w jednym lozku?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem jaką ma wiedzę na ten temat ale sądząc po zachowaniu to raczej ma wszystko gdzieś.. my się przejmujemy jaki kocyk,jaka czapka a niektórzy żyją z zasadą "jakoś to będzie "

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

Cytat:
Napisane przez karla906 Pokaż wiadomość
Też mam alergie na te teksty, i też sie spotkałam wielokrotnie że proponowano mi "tylko kieliszek" "tylko na spróbowanie".



Anuszka, zmień mi proszę że mam 23 lata
Ok

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
__________________
never give up
Anuszka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 18:43   #619
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Ale mialam nieprzyjemny bol :/ nie wiem wlasciwie co bolalo. Jakby cewka moczowa? Dziwny bol :/ przeszlo a potem znowu. Mloda pewnie cos uciskala. Nie chce tego znowu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-14, 18:51   #620
snesha
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 643
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
Z pewnoscia taka różnica ma swoje wielkie plusy gdybym byla mlodsza to pewnie wybralabym 5-6 lat właśnie Wspolczuje Wow! Ale ten czas leci!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Matko święta- nie przesadzaj. Syn mi się urodził jak miałam 30 lat, teraz mam 37


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Cytat:
Napisane przez śliweńka Pokaż wiadomość




ja rano włączyłam tv i od razy na info i o Gdańsku, szok











ja dziś wstawałam 4 razy chyba siku, do tego córka mnie wołała w nocy i przyszła do mnie spać, potem mnie głowa zaczęła boleć masakra, czasem też myślę czy wstać siku bo ja się rozbudzę, ona jeszcze usłyszy jak idę do łazienki



ja chciałam różnicę a raczej miało być 5 lat

wyszło niestety też 7, ja mam taką różnicę z moimi braćmi, a Tz ma różnicę 10 lat, jeden plus też że ogarnięta, wyjdzie z wanny sama, zęby umyje, a tez jak ją czasem zapytam co robiła w przedszkolu to powie "zapomniałam"



u mnie też zaczęty 38, a wg położnej 37, zapewne w szpitalu też by powiedzili że 37, tyle dobrze że 36 już za mną



włączyłam sobie wczoraj 600g program obejrzałam jeden odcinek głupia więcej nie włączam



kiedy to minęło


Hehe- mój to nawet nie pamięta co było na obiad w przedszkolu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
snesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 19:23   #621
FlyCole
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 196
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

A mnie dziś cały dzień mega boli odcinek szyjny, na cały kręgosłup promieniuje. Ból nie do opisania. Nie wiem czy od zgagi czy mi dziecko jakiś nerw uciska. Nie da się wytrzymać. Mam nadzieję że jutro będzie lepiej bo oszaleje chyba. Syn zasnął, też się kładę za trochę. Jutra moje mąż ma urodziny, nie mam nawet żadnego prezentu trudno, przynajmniej spędzimy ten dzień razem, bo wróci rano z nocki i ma jutro i pojutrze wolne na szczęście.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
FlyCole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 19:34   #622
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Karla Ty tez kusisz nalesnikami. Też poproszę męża może w piątek po wizycie!

Sylwia kochanie jak się cieszę że mąż idzie do pracy! Jupi normalnie!
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 19:39   #623
keepsmil3
Zadomowienie
 
Avatar keepsmil3
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 001
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez snesha Pokaż wiadomość
Matko święta- nie przesadzaj. Syn mi się urodził jak miałam 30 lat, teraz mam 37


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------





Hehe- mój to nawet nie pamięta co było na obiad w przedszkolu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja zawsze chciałam zamknąć reprodukcje przed 30. Chcę w miarę ogarnąć dzieci i się wziąć trochę za swoją karierę, bo na razie to jest kpina Sobie wymyśliłam, że szybciej dzieci odchowam, to szybciej będę miała względny spokój. Dlatego mimo, że syn jest mega absorbującym dzieckiem, zdecydowaliśmy się starać o drugie, kiedy miałam zielone światło od gina. Jakbym miała się tak użerać najpierw z synem, a potem od nowa z kolejnym dzieckiem, to bramka do kuchni i blokady szafek by zniknęły za 10 lat. Nastawiam się na totalne zaoranie, ale wierzę głęboko, że potem będzie łatwiej.
Oczywiście, nie zawsze udaje nam się zrealizować założenia i wtedy już różnica wieku nie ma znaczenia. Ja mam na myśli, jaką wizje sobie stworzyłam w głowie
Cytat:
Napisane przez Pinacolada Pokaż wiadomość
Właśnie to mnie dziwi najbardziej, wszędzie, dosłownie wszędzie można znaleźć informacje, że nie istnieje bezpieczna dawka alkoholu w ciąży i że należy całkowicie odstawić picie i palenie. Nie wiem w jaki sposób ludzie mogą cały czas w to wierzyć, o jednym takim przypadku opowiadała mi moja siostra - jej koleżanka piła wino pod koniec ciąży (właśnie wierząc, że na takim zaawansowanym etapie to nie szkodzi). Koleżanka z tego co wiem jest doktorantką i generalnie inteligentną dziewczyną, więc skąd wiara w takie bzdury to ja nie wiem...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A mnie najbardziej rozwalały kobiety na patologii ciąży, które wymykały się na fajki. Idzie taka do szpitala, bo z ciąża coś nie tak, dziecko ma jakieś problemy, ale to jej nie przeszkadza iść sobie zajarać. Pewnie z tych nerwów i zdrowie dziecka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
keepsmil3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 20:05   #624
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez keepsmil3 Pokaż wiadomość
Ja zawsze chciałam zamknąć reprodukcje przed 30. Chcę w miarę ogarnąć dzieci i się wziąć trochę za swoją karierę, bo na razie to jest kpina Sobie wymyśliłam, że szybciej dzieci odchowam, to szybciej będę miała względny spokój. Dlatego mimo, że syn jest mega absorbującym dzieckiem, zdecydowaliśmy się starać o drugie, kiedy miałam zielone światło od gina. Jakbym miała się tak użerać najpierw z synem, a potem od nowa z kolejnym dzieckiem, to bramka do kuchni i blokady szafek by zniknęły za 10 lat. Nastawiam się na totalne zaoranie, ale wierzę głęboko, że potem będzie łatwiej.
Oczywiście, nie zawsze udaje nam się zrealizować założenia i wtedy już różnica wieku nie ma znaczenia. Ja mam na myśli, jaką wizje sobie stworzyłam w głowie A mnie najbardziej rozwalały kobiety na patologii ciąży, które wymykały się na fajki. Idzie taka do szpitala, bo z ciąża coś nie tak, dziecko ma jakieś problemy, ale to jej nie przeszkadza iść sobie zajarać. Pewnie z tych nerwów i zdrowie dziecka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no ja jak pojechałam w 8tc z krwawieniem na IP, siadła koło mnie taka z oddziału w 40tc i było ją czuć papierochami, z oddziału na fajeczkę wyszła, myślałam że jej w pysk wtedy strzele

Sylwia super za pracę męża, mam nadzieję że nowy rok to będzie zmiana na lepsze nie wyobrażam sobie Ciebie takiej laski z papierosem

ja seksów na razie nie próbuję bo sie boję jakoś, że zaraz na IP pojadę, może po przyszłym wtorku po wizycie, przynajmniej moja mama będzie u Nas, poza tym dziś Tż zapomniał tel do pracy i przyjechał po niego jakbym dzwoniła rodzić
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 20:08   #625
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Ja nawet jak bym chciala seksy to namowic mojego meza na taki wysilek graniczy z cudem
No, ale chyba bede musiala jakos go namowic bo ta pancerna szyjka sama nie pusci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 20:13   #626
Anuszka9
Zakorzenienie
 
Avatar Anuszka9
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 930
Dot.: Mamusie lutowe 2019❤ Cz.IV

Ja może męża bym namówiła ale fizycznie tego nie widzę 😁
__________________
never give up
Anuszka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 20:19   #627
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Mamusie lutowe 2019❤ Cz.IV

Omg a co to są seksy?

Ja fizycznie tez sobie tego nie wyobrażam.
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 20:22   #628
keepsmil3
Zadomowienie
 
Avatar keepsmil3
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 001
Dot.: Mamusie lutowe 2019❤ Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Anuszka9 Pokaż wiadomość
Ja może męża bym namówiła ale fizycznie tego nie widzę
Ja też tego nie widzę W poprzedniej ciąży jakoś od 37 tc działaliśmy. Ale teraz to bez szans

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
keepsmil3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 20:22   #629
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

No jak to? przeciez jest tyle wariantow, ino chłop musi sie nameczyc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 20:30   #630
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

u mnie wyobraźnia tego nie obejmuje
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-21 07:15:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:04.