Dlaczego właśnie TO imię? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-02, 21:24   #31
eyeangel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Wiadomości: 246
GG do eyeangel
Dot.: Dlaczego właśnie TO imię?

he.. moja mama zaś była zainspirowana książką NAD NIEMNEM
była tam Justyna.. piękna, dumna i mądra.. i mojej mamicie się udzieliło, że będę piękną, delikatną, subtelną, mądrą jak i rozważną dziewczyną tak więc mnie nazwała...ehh
eyeangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 21:25   #32
NIUNIA***
Rozeznanie
 
Avatar NIUNIA***
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 719
Dot.: Dlaczego właśnie TO imię?

Mój tata chciał "Anie", ale, ze bylo to najbardziej popularne imię mama zgłosiła weto i powiedziała "Andżelika"- spór miała rozstrzygnąć babcia, która stwierdziła, że na osiedlu jest już Ania i Angelika, i...........a ja mam być wyjątkową i jedyną dziwczynką na osiedlu o imieniu- Justyna- i tak też zostało....

Z tego rozwiąania jestem najbardziej zadowolona, choć jako dziecko przeżywałam okropne katusze, bo wszyscy moje imię przekręcali
NIUNIA*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 21:29   #33
carla1010
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 566
GG do carla1010
Dot.: Dlaczego właśnie TO imię?

Jakby byl chlopak to bylabym Jackiem, ale urodzila sie dziewczynka moja babcia chciala zebym byla Paulina bo urodzilam sie w imieniny Pauliny, ale mam pomyslala "nie bedzie mi tesciowa narzucac" i tak zostałam Karoliną. Bardzo lubię swoje imię i raczej bym go nie zmienila, choć jest dużo imion które mi się podobają, ale moje chyba do mnie pasuje.
carla1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 21:35   #34
Martusia B.
Wtajemniczenie
 
Avatar Martusia B.
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 379
Dot.: Dlaczego właśnie TO imię?

A ja swoje imię mam po koleżance mamy Ta koleżanka kochała się w takim jednym chłopaku abrdzo długo i przy każdej okazji ryczała, że ona go kocha itp, itd. a on cały czas jej powtarzał, że on jej nie kocha i nic z tgeo nie będzie, miewał w miedzy czasie różne dziewczyny, ale ta Marta nie poddawała sie i w końcu po kilku latach wreszcie byli razem, także w sumie tez taka troszkę romantyczna historyjka i upór tej dziewczyny... i chyba ja faktycznie te cechy posiadam
Martusia B. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 21:53   #35
zlota_rybka
Przyczajenie
 
Avatar zlota_rybka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 19
Dot.: Dlaczego właśnie TO imię?

No to teraz moja kolej kochane. Podobnie jak jednej z was mama dala jej imie po jednej pieknej pani z ksiazki, to tez moj tata czytajac jakas lekture (nie wiem co to byla za byla piekna bajka o milosci ) wpadla mu w oka pewna Malwina i byl na 1000% pewnym ze jego pierwsze dziecko urodzi sie dziewczynka i bedzie nosic to malo spotykane imie. I tak nosze te imie i nie chcialabym go zamienic na zadne inne Choc Pani z urzedu stanu ciwilnego nie chciala poczatkowo uznac tego imienia, kwitujac ze takiegio nie ma (no ale to juz bylo dobre 25lat temu )
zlota_rybka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 22:02   #36
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: Dlaczego właśnie TO imię?

Ja mam imie po prababci: rodzice byli przekonani, że urodzi im się chłopczyk, a mój tata zażartował, że jak będzie dziewczynka, to dostanie imię po prababci.No cóż, rodzice nie mają synka a ja zostałam... Julianną
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 22:10   #37
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: Dlaczego właśnie TO imię?

Moi rodzice lubili zawsze Olgę Lipińską i chyba nie mogli się zgodzić co do mojego imienia - mama chciała Zuzannę (żałuję, że nie przeforsowała ) ojciec się kategorycznie sprzeciwiał, obstawiał chyba jakieś bardziej popularne imię. Podobno, gdy doszli do Olgi obydwoje zgodzili się natychmiast, no i ponoszę tego konsekwencje

Ale będąc chłopcem, miałabym gorzej, bo byłabym Mikołajem
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-02, 22:13   #38
vaniljA
Raczkowanie
 
Avatar vaniljA
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 87
GG do vaniljA
Dot.: Dlaczego właśnie TO imię?

...Czerwone Gitary..Seweryn Krajewski...o tak.....mój tato też był rozkochany w tej piosence...i tak po tygodniu kłótni nad imieneim dla mnie biednej, dopiął swego i .... jestem Anna Maria...
Przyznam, że sama bardzo ją lubię (sentymentalnie), tylko dlaczego ta Anna Maria musi mieć smutne oczy i usta (piękne ) bez uśmiechu......no tak zapomniałabym "..Smutną ma twarz" jak juz smutna to do końca?

hehe

To pierwsza historia, a druga to taki zbieg okoliczności bo moja prababcia miała również Anna Maria...i jak to moja mama mówi,że prababcia opiekuje się mną z góry(co jest prawdą )..Czyli razem z imieniem dostałam solidną opiekę

Moje wszystkie imionka to Anna Maria Magdalena...niektórzy się śmieją, że to tak kościelnie troszkę - trzy spod krzyża...., ale mi się podoba Ania...
vaniljA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 22:17   #39
talla
Raczkowanie
 
Avatar talla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 284
GG do talla
Dot.: Dlaczego właśnie TO imię?

A ja mam na imię Natalia przez okropną Natalię Kukulską której nie cierpięęęęę:/
ale wtedy była jeszcze malutka i słodko śpiewała 'Puszek Okruszek'

w ogóle zrobił się niezly skandalik, bo trzy małżeństwa znajome moim rodzicom też tak nazwali córeczki, które urodziły sie niewiele po mnie (tego samego roku) zgapili!
talla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 22:21   #40
Juda
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Za górami, za lasami...
Wiadomości: 5 135
GG do Juda
Dot.: Dlaczego właśnie TO imię?

Moje imię Judyta ma dość dziwne pochodzenie....Mama mówi że
jak była w ciąży to leiał serial "judyta i Mateusz" czy jakoś tak.
Zaś wersja mojej babci to taka, że imię pochodzi od św.Judyty...
Kiedyś opowiadała mi ta historię, jednak tylko tyle z niej zapamiętałam
że św. Judyta obcięła jakiemuś bardzo złemu facetowi głowe...
W nocy kiedy ten chciał jej wyrządzić krzywde

Wszyscy faceci- strzeżcie się
__________________
Gdy się na coś nie zgadza, to jest wredna i cyniczna.
Jak kocha, to jest naiwna, a jak nie kocha, to jest zimna.
Jeśli jest sama, to znaczy, że nikt jej nie chciał,
a jeśli jest z kimś, to znaczy, że cwana.
A gdy dostaje furii to jej się tylko tak zdaje...

Juda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 22:30   #41
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: Dlaczego właśnie TO imię?

a ja mialam byc Maciek a jestem Justyna (babcia wybrala)
sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-03, 07:12   #42
LnK
Wtajemniczenie
 
Avatar LnK
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 2 264
Dot.: Dlaczego właśnie TO imię?

Ja mialam sie nazywac Ania - mama tak chciala.. ale tata sie nie zgodzil powiedzial,ze mama wybierala imie dla mojego brata ( Marcin ) ..to teraz on dla mnie.. i tak oto Gosia jestem ..i szczerze nie moge siebie wyobrazic w innym imieniu :P
Gośki sa fajne
LnK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 09:18   #43
Syringa
Zakorzenienie
 
Avatar Syringa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 931
GG do Syringa
Dot.: Dlaczego właśnie TO imię?

Ja miałam być Piotrusiem, potem miałam być Zuzią, a wyszła Aleksandra - bo mama - polonistka, była zafascynowana bohaterką "Potopu"
Syringa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 09:34   #44
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Arrow Dot.: Dlaczego właśnie TO imię?

Moje imię zawdzięczam koleżance mojej Mamy z dzieciństwa
Do sąsiadów moich dziadków przyjeżdżały 2 dziewczynki na wakacje. Jedna z nich miała na imię właśnie tak jak ja. Była podobno bardzo ładna - miała ciemną karnację, czarne włosy i oczy. Mojej Mamie bardzo podobało się jak wszyscy do niej mówili zdrobniałą formą tego imienia i postanowiła, że jeśli kiedyś będzie miała córeczkę to da jej właśnie to imię... i jak postanowiła tak zrobiła

Edytowane przez cypressangel
Czas edycji: 2009-01-25 o 23:42
cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 09:52   #45
szczesciarka
Raczkowanie
 
Avatar szczesciarka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 254
Dot.: Dlaczego właśnie TO imię?

Ja miałam mieć na imię Diana bo mojej mamuśce się bardzo podobało na szczęście mój tato się postawił i jestem Justyna...na drugie Diana. I bardzo dobrze ,że Justyśka bo to fajne imię i większość cech przypisanych do niego pasuje do mnie .
szczesciarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 10:04   #46
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Dlaczego właśnie TO imię?

Cytat:
Napisane przez olka222
U mnie do akcji wkroczyła babcia, bo jak juz okazało sie, że nie jestem chłopakiem, to mama wybrała imię Daria. Babcia stwierdziła, że ruskiego imienia miec nie mogę, bo ona i tak będzie do mnie inaczej mówiła i mama uległa
hahaha u mnie byla ta sama akcja - babcia i jej rusofobia. ale rodzicom tak bardzo podobalo sie imie Natalia, ze postawili na swoim i babcia nie miala nic do gadania - musiala sie przyzwyczaic (i nigdy nie powiedziala do mnie Natalia tylko jakies jej tam zdrobnienia )
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 10:14   #47
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Dlaczego właśnie TO imię?

Moja mama jeszcze przed moim urodzeniem wiedziała, że jak będzie mieć córkę, to da jej na imię Ewelina. Wynikało to z tego, że nasza rodzina we Francji miała właśnie Ewelinkę (uroczą dziewczynę, którą moja mama szalenie polubiła i zachwyciła się jej imieniem). Osobiście zachwytu nie podzielam, chociaż po francusku Ewelina brzmi naprawdę ładnie
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 12:03   #48
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Dlaczego właśnie TO imię?

Moi rodzice wybrali imie Agnieszka, glownie dlatego, ze podobalo sie mamie A tak w ogole to mialam byc Przemkiem, albo Łukaszem (tez podobalo sie mamie) ale chyba nie wyszlo
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 12:16   #49
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Dlaczego właśnie TO imię?

Cytat:
Napisane przez paula007
Ciekawa jestem, jakie historie wiążą się z nadaniem Wam pierwszego imienia przez Waszych rodziców. Dlaczego nazywacie się tak, a nie inaczej.

A oto moja króciutka historia:
Więc przed moimi narodzinami, moi rodzice nie mieli jeszcze wybranego konkretnego imienia. W ogóle nie wiedzieli, czy to będzie chłopiec czy dziewczynka. Podobo, gdyby był chłopiec, to miał nazywać się Kuba, a dziewczynka Ilona albo Karolina.
Ale wyszła Paulina A to dlatego, że jak już się urodziłam (6 czerwiec, czyli imieniny m.in. Pauliny) do mojej mamy do szpitala zadzwoniła moja ciotka i zapytała po prostu: "Jak tam Paulinka?" (no bo zajrzała do kalendarza, a tam Pauliny, a imię jej się spodobało ). No i tak już zostało... Paulina

Czekam teraz na Wasze historie drogie Wizażanki.
ja miałam miec na imie Klaudia ehh no ale na szczescie jestem Natalia. Mama chciala Klaudie, ciocia wyskoczyła z Luiza <osobiscie mi sie nie podoba:P> a tata nikogo nie sluchal poszedl i zapisal Natalia
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-03, 14:12   #50
Beauty1984
Zakorzenienie
 
Avatar Beauty1984
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 4 014
GG do Beauty1984
Dot.: Dlaczego właśnie TO imię?

U mnie powód był zwyczajnie banalny . Takie imię po prostu podobało się mojej mamusi i w tamtych czasach nie było oklepane - Magda. Tacie także przypadło do gustu, ale myślał też nad Agnieszką więc tak mam na drugie.
Inne imię, które bardzo podobało się mamie i miałam je nosić, ale tatuś nie wyraził aprobaty i nie przeszło... - Honorata .
Wolę Magdę .

Niestety nie noszę imienia ani po dalekiej ciotce ani po bohaterce wielkiego romansidła, które przeczytała moja mama w młodości i postanowiła tak nazwać swoją córkę .
__________________
Korzystaj z czasu póki czas!
Beauty1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 14:35   #51
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Dlaczego właśnie TO imię?

Cytat:
Napisane przez fistaszek20
u mnie rodzice stwierdzili po wielu kłótniach ze bede miał imie ttego co ma imieniny w dzien urodzin, nie chcieli wiedzieć czy to bedzie chłopak czy dziewcznyna a ze wypadło 11.09 dlatego Jacek a nawet mi sie podoba te imie no ale oczywiscie ojciec musiał dać mi również drugie Andrzej czyli tak samo jak on
coz za zbieg okolicznosci. moj TZ tez jest Jacek i jego tato tez jest Andrzej , ale on sam ma tylko jedno imie.


Ja sama mam na imie Agatka gdy moi rodzice byli jeszcze przed slubem to pewnego dnia moj tato patrzac mojej mammie w oczy powiedzial, ze jak bedzie mial kiedys dzieci i jesli bedzie to dziewczynka to nazwie ja Agata, bo ma nadzieje, ze bedzie tak samo piegowata jak ona i Agatka z bajki o "Jacku i Agatce".

za to drugie imie Ana odziedziczylam po prababci, czyli po babci mojej mamy, podobno cudowna kobieta byla.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 16:06   #52
allicjaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 059
Dot.: Dlaczego właśnie TO imię?

A ja miałam się nazywać Kalina (moja Mama wymyśliła), ale Babcia się nie zgodziła. W sumie śmiesznie by było : "Kalinka, Kalinka, Kalinka maja..." Potem chcieli mnie nazwać Andrea, bo poznali Niemkę o tym imieniu Ale w urzędzie to nie przeszło..., a szkoda Tak oto wpadli na pomysł z Alicją, a na drugie mam Andrea
allicjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 16:09   #53
ewkaa
Zadomowienie
 
Avatar ewkaa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 307
GG do ewkaa
Dot.: Dlaczego właśnie TO imię?

ja miałam być agnieszka ale kurza stopa pchaliśmy sie z bratem na świat i dziwnym nie było ze skoro urodzilismy sie w wigilie to musiał nas personel nazwać adamem i ewa
__________________

so are you game?


nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych pod warunkiem,
że nie wiem o czym mówię
ewkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 16:46   #54
maniutek-mania
Wtajemniczenie
 
Avatar maniutek-mania
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 096
GG do maniutek-mania Send a message via Skype™ to maniutek-mania
Dot.: Dlaczego właśnie TO imię?

Ja na początku miałam być Iga Maria .No ale tak się złożyło, że przyszłam na świat akurat 5 marca, czyli wtedy, kiedy 9 lat wcześniej zmarła moja prababcia Maria .No i sobie postanowili, że to będzie takie przedłużenie i jestem Marysia, a na drugie mam Iga
maniutek-mania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 16:54   #55
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Dlaczego właśnie TO imię?

Cytat:
Napisane przez allicjaa
A ja miałam się nazywać Kalina (moja Mama wymyśliła), ale Babcia się nie zgodziła. W sumie śmiesznie by było : "Kalinka, Kalinka, Kalinka maja..."
mialam w liceum kolezanke Kaline - w sumie na poczatku wydawalo mi sie to imie troche dziwne, ale po 3 latach nawet mi sie spodobalo - mowilismy do niej Kala albo poprostu Kal
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 17:07   #56
Alice.soul.
Raczkowanie
 
Avatar Alice.soul.
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z dOmQ nAd MoRzEm:)
Wiadomości: 283
Wyślij wiadomość przez ICQ do Alice.soul. GG do Alice.soul.
Dot.: Dlaczego właśnie TO imię?

Ja miałam być Martusia, ale z racji tego gdy mama dowiedziała sie, że córka sąsiadki, która też przyszła na świat w tym samym czasie co ja też miała mieć na imie Marta mamuśka od razu zrezygnowała z tego imienia (chyba nie darzyla sasiadke zbyt wielką sympatią ) więc wybrała imie Alicja a dlaczego?.... bo mój cudny braciszek wołał ni z tego ni z owego na mnie :Ala, Ala!!! ;/no coż chyba jeszcze mu nie podziękowałam...
A po za tym moja ciocia także nosi te imie i chyba rodzice chcieli aby w rodzince były dwie kobitki o tym samym imieniu i...nazwisku
__________________
.....bo wiesz....za tysiąc lat nie będzie nikt pamiętał nas........ tym jednym życiem trzeba żyć, beztrosko śnić i iść dopóki płynie nasza krew dopóki Ciebie mam Ty Mnie nikt nie pokona NIGDY nas... nie mają szans...
Alice.soul. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 17:21   #57
Liana
Zadomowienie
 
Avatar Liana
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 321
Dot.: Dlaczego właśnie TO imię?

Cytat:
Napisane przez różowiutka
Moja mama kochała piosenkę Czarnych Gitar i wogóle zespół ... i tak oto nazywam się Anna Maria...
Ja też nazywam się Anna Maria!! Anna- bo tak się podobało moim rodzicom, a Maria po babci od strony taty, która niestety umarła przed moim narodzeniem i do której jestem teraz podobno bardzo podobna
Liana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 18:22   #58
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Dlaczego właśnie TO imię?

Cytat:
Napisane przez lain
mialam w liceum kolezanke Kaline - w sumie na poczatku wydawalo mi sie to imie troche dziwne, ale po 3 latach nawet mi sie spodobalo - mowilismy do niej Kala albo poprostu Kal
ja znam jedną Kalinę. dość rzadko spotykane imię, ale w sumie fajne
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 18:23   #59
Dzoli
Rozeznanie
 
Avatar Dzoli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Miasto bandyckiej miłości Cz-wa
Wiadomości: 698
GG do Dzoli
Dot.: Dlaczego właśnie TO imię?

Ja miałam być Czarek tylko nie wyszło bo postnowiłam byc dziewczynką i dostałam imie po chrzestnej Jolka
__________________
...Co ma być to będzie Misia biorę wszędzie...
Dzoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 18:33   #60
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Smile Dot.: Dlaczego właśnie TO imię?

Miałam być Agnieszką, ale w rodzinie ich sporo było więc zaczęły się dysputy kłócili się, kłócili, aż w końcu nic nie wymyślili I nadszedł 24 września... ojca nie było w domu, a mama zaczęła rodzić Przy porodzie pomogły dwie sąsiadki- przyjaciółki mojej mamy. Pani Ania i pani Ela Kiedy szczęśliwie się urodziłam w domu, a tato wrócił z pracy, postanowiono, że będę Anna Elżbieta.
Voila!
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:07.