Mój chłopak nie chce iść ze mną na studniówkę! ;( - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-14, 13:01   #31
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Mój chłopak nie chce iść ze mną na studniówkę! ;(

Idź z kumplem lub znajomym, który lubi i potrafi potańczyć. Pobawisz się fajniej, niż z chłopakiem, którego na siłę ciągnęłaś na zabawę, której nie chciał. Lub idź sama, jeśli nie masz takich kolegów. Ewentualnie popytaj wśród znajomych - mam kumpli, którzy obskoczyli po kilka studniówek, bo potrafią się bawić, tańczyć i dobrze wyglądają. Może ktoś z Twoich znajomych zna kogoś takiego.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 13:59   #32
Szpaku
Raczkowanie
 
Avatar Szpaku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 367
GG do Szpaku
Dot.: Mój chłopak nie chce iść ze mną na studniówkę! ;(

Ja teraz także mam studniówkę a mój chłopak kompletnie nie umie tańczyć i jakoś nie robi problemu z tego powodu. Przecież to impreza jedyna taka. Pierwszy bal! Ale to nie znaczy, że każdy będzie się oglądał jak on tańczy. Nie wszyscy są w tym dobrzy i nie pokończyli kursów więc kompletnie nie rozumiem takiej wymówki.
Co to za chłopak który nie może iść z Tobą na studniówkę "bo nie"? Chyba wie, że to dla Ciebie ważny dzień i chciałabyś go dzielić razem z nim. Cóż według mnie nic na siłę, bo jeśli ma się zgodzić i zepsuć Ci ten dzień to lepiej dać sobie spokój. Wiadomo, że na studniówkach nikt sam nie idzie bynajmniej rzadko się to zdarza, weź jakiegoś dobrego kolegę z którym się dobrze dogadujesz i tyle.
Miłej studniówki życzę i oby wybór partnera nie zniechęcił Cię do niej
Szpaku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 17:39   #33
Cekiny
Zadomowienie
 
Avatar Cekiny
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 288
Dot.: Mój chłopak nie chce iść ze mną na studniówkę! ;(

Współczuję.

Szkoda tylko, ze on nie wie jakie to dla Ciebie ważne...
__________________

Cel... ??



W moim portfeliku widnieje od dziś prawo jazdy.


Kocham
Cekiny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 20:18   #34
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Mój chłopak nie chce iść ze mną na studniówkę! ;(

Cytat:
Napisane przez Cekiny Pokaż wiadomość
Współczuję.

Szkoda tylko, ze on nie wie jakie to dla Ciebie ważne...
Szkoda też, że ona nie rozumie, jak można nienawidzić takich imprez Ja na przykład nie cierpię wesel, i innych tego typu "okazji", unikam ich jak mogę. Jak muszę - pójdę, ale tańczyć nie będę, i z góry to zapowiadam. Na szczęście mój aktualny TŻ ma podobne podejście.

Ja bym zrobiła tak. Jeżeli masz jakiegoś dobrego znajomego, o którego Twój mężczyzna nie będzie zazdrosny - zabierz go ze sobą, i baw się dobrze.

Jeżeli masz szukać kogoś na siłę, żeby tylko nie iść sama/zrobić na złość facetowi, to coś jest nie tak Wtedy poszłabym sama, sporo dziewczyn tak robi, i bawią się świetnie.
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 20:20   #35
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 2 026
Dot.: Mój chłopak nie chce iść ze mną na studniówkę! ;(

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Szkoda też, że ona nie rozumie, jak można nienawidzić takich imprez Ja na przykład nie cierpię wesel, i innych tego typu "okazji", unikam ich jak mogę. Jak muszę - pójdę, ale tańczyć nie będę, i z góry to zapowiadam. Na szczęście mój aktualny TŻ ma podobne podejście.

Ja bym zrobiła tak. Jeżeli masz jakiegoś dobrego znajomego, o którego Twój mężczyzna nie będzie zazdrosny - zabierz go ze sobą, i baw się dobrze.

Jeżeli masz szukać kogoś na siłę, żeby tylko nie iść sama/zrobić na złość facetowi, to coś jest nie tak Wtedy poszłabym sama, sporo dziewczyn tak robi, i bawią się świetnie.
Zgadzam sie.
Ja rowniez nie lubie tego typu imprez i TZ nawet sila by mnie nie zaciagnal
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 20:26   #36
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Mój chłopak nie chce iść ze mną na studniówkę! ;(

Idz z kims innym a,że on będzie zły zazdrosny itp ? taki sam bedzie jak pojdzie z tobą więc co za różnica.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 20:28   #37
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Mój chłopak nie chce iść ze mną na studniówkę! ;(

1. Uwazam za mega obciach isc na taka impreze samemu.
2. Nie znosze wesel i takich imprez, ale poszłabym z kims z grzecznosci i byłam kilkakrotnie i było ok
3. Nie prosiłabym chłopaka wiecej i tak chyba zdania nie zmieni. Poszłabym z kims innym, zreszta tak własnie zrobiłam, bo miałam identyczna sytuacje przed swoja studniówka. I bardzo dobrze zrobilam.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-14, 20:33   #38
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Mój chłopak nie chce iść ze mną na studniówkę! ;(

Cytat:
Uwazam za mega obciach isc na taka impreze samemu.
No straszny. Zabiłabym się. Plastikowymi sztućcami.
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 20:40   #39
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Mój chłopak nie chce iść ze mną na studniówkę! ;(

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
No straszny. Zabiłabym się. Plastikowymi sztućcami.
Dla mnie identyczny jak isc ubranym na lekcje w mini odsłaniajacej tyłek i dekoltem do pasa. Cos wypada robic, a cos nie wypada i tyle.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 20:42   #40
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Mój chłopak nie chce iść ze mną na studniówkę! ;(

hahahahahahahahahaha rozumiem że zasady savoir vivre nakazują na studniówkę przyjść z partnerem, jeśli tak nie uczynimy to jesteśmy chamy i prostaki jak w przypadku przyjścia w majtkach do szkoły tak?
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 20:47   #41
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Mój chłopak nie chce iść ze mną na studniówkę! ;(

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
hahahahahahahahahaha rozumiem że zasady savoir vivre nakazują na studniówkę przyjść z partnerem, jeśli tak nie uczynimy to jesteśmy chamy i prostaki jak w przypadku przyjścia w majtkach do szkoły tak?
No coz, pojecie chama akurat interpretuje inaczej. No coz, ja bym sama nie poszła na studniówke.

Edytowane przez Gwiazdeczka1978
Czas edycji: 2009-10-14 o 20:48
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-14, 20:50   #42
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Mój chłopak nie chce iść ze mną na studniówkę! ;(

Coś wypada czegoś nie wypada. Czegoś nie wypada to to samo co "coś jest niestosowne"
Dla pani prezydentowej niestosowne jest iść w japonkach na galę.
Uważasz że tak samo wielką niestosownością jest gdy licealistka przychodzi sama?
Buahahaha
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 20:53   #43
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Mój chłopak nie chce iść ze mną na studniówkę! ;(

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
Coś wypada czegoś nie wypada. Czegoś nie wypada to to samo co "coś jest niestosowne"
Dla pani prezydentowej niestosowne jest iść w japonkach na galę.
Uważasz że tak samo wielką niestosownością jest gdy licealistka przychodzi sama?
Buahahaha
No coz moze według Ciebie to mega smieszne, ale cóz, tak uwazam, dla mnie to buractwo i tyle. Przykro mi, ze uraziłam Twoje uczucia, ale tak własnie uwazam. Chyba mam prawo nie narazajac sie na sprzeczki.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 21:04   #44
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Mój chłopak nie chce iść ze mną na studniówkę! ;(

dla mnie to buractwo i tyle

dla mnie to buractwo i tyle

dla mnie to buractwo i tyle


Wybacz musiałam wkleić trzy razy i przeczytać 10 razy żeby uwierzyć że faktycznie to napisałaś
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 21:26   #45
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Mój chłopak nie chce iść ze mną na studniówkę! ;(

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
dla mnie to buractwo i tyle

dla mnie to buractwo i tyle

dla mnie to buractwo i tyle


Wybacz musiałam wkleić trzy razy i przeczytać 10 razy żeby uwierzyć że faktycznie to napisałaś
skoro musiałas:cojest : a to zenujące akurat widac nie umiesz inaczej.
Z mojej strony EOT, nie bede pisac 100 razy tego samego tylko dlatego, ze Ci sie to nie podoba, co pisze. Bywa
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 21:32   #46
ToTyLkoJa2
Zadomowienie
 
Avatar ToTyLkoJa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 509
GG do ToTyLkoJa2
Dot.: Mój chłopak nie chce iść ze mną na studniówkę! ;(

a to świnia jedna
__________________
fight
ToTyLkoJa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 21:46   #47
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: Mój chłopak nie chce iść ze mną na studniówkę! ;(

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
skoro musiałas:cojest : a to zenujące akurat widac nie umiesz inaczej.
Z mojej strony EOT, nie bede pisac 100 razy tego samego tylko dlatego, ze Ci sie to nie podoba, co pisze. Bywa
Dla mnie też bzdury piszesz. Jeśli dana osoba ma fajnych ludzi w klasie, lubi się bawić, tańczyć, to co to za problem iśc samemu? Facet to jakaś maskotka do pokazania czy jak? Tak aby inni zazdrościli? Bo w ogole nie rozumiem Twojego toku myślenia.
No ale w sumie.. jak się z kimś idzie, to jest się pewniejszym. Tylko, ze większosc jest pewna sama ze sobą.
Ja faceta nie mam, ale mogę iśc z kolega(którego znam bardzo długo, wiec nie jakis przypadkowy) ale coraz bardziej myśle, aby nie brać nikogo. Spora częśc klasy rówież nikogo nie bierze. I co? wszyscy to buraki? Współczuje myślenia.

A co do problemu autorki, dałabym spokój chłopakowi i poszła sama. Wszyscy będą z kimś? Masz zgraną klasę?
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 22:06   #48
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Mój chłopak nie chce iść ze mną na studniówkę! ;(

Zaproś jakiegoś przystojniaka, który potrafi tańczyć i nie strzela fochów no i oczywiście baw się dobrze a chłopak niech siedzi przed tivi i się nudzi, skoro nie potrafi się bawić i poświęcić jednej nocy dla Ciebie.
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 22:20   #49
martynalda
Przyczajenie
 
Avatar martynalda
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 8
GG do martynalda
Dot.: Mój chłopak nie chce iść ze mną na studniówkę! ;(

O rany Sylwus czy Twoj chłopak nie jest przypadkiem z pod znaku koziorożca? Sama robie czasem takie problemy taka chyba nasza natura Niektórzy czasem lubia sie czuć w centrum uwagi i specjalnie sie tak zachowują zeby ich prosic i namawiac A tak na marginesie bylam na kilku studniówkach i wiem że na nich sporo par sie rozpada lub sporo osob wlasnie na studniowkach zostaje para Nie wiem skad sie to bierze czyzby dobre tany tany i te "sto lat sto lat" ...
Zgraj sie z jakims kolega z klasy wtedy na połowe za pare zapłacicie przyjemne z pozytecznym
__________________
Bo ja wolę być chwilą w Twoim życiu niż wiecznością w życiu innego....

Edytowane przez martynalda
Czas edycji: 2009-10-14 o 22:22
martynalda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-14, 22:58   #50
Avv
Wtajemniczenie
 
Avatar Avv
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: nvrmnd.
Wiadomości: 2 523
Dot.: Mój chłopak nie chce iść ze mną na studniówkę! ;(

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
No coz moze według Ciebie to mega smieszne, ale cóz, tak uwazam, dla mnie to buractwo i tyle. Przykro mi, ze uraziłam Twoje uczucia, ale tak własnie uwazam. Chyba mam prawo nie narazajac sie na sprzeczki.
Buractwem jest pójście samemu na studniówkę?
Nie no, padłam i do jutra nie wstanę.
__________________
***
"Czerń zakrywa Twoje serce, to, które kocha, ale niewidocznie...
Na tej sali płakała Twoja dusza, być może ze szczęścia, tańcząc gubiła emocje..."
***
Avv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 06:50   #51
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Mój chłopak nie chce iść ze mną na studniówkę! ;(

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
No coz, pojecie chama akurat interpretuje inaczej. No coz, ja bym sama nie poszła na studniówke.
Ty byś sama nie poszła na studniówkę - OK, ale nie dorabiaj do tego jakichś teorii, filozofii podwórkowych i epitetów na osoby, które idą same. Studniówka to zawsze - przynajmniej dla mnie - była zabawa szkolna, takie symboliczne pożegnanie z beztroską i przypomnienie "za około 100 dni matura - czas przysiąść do nauki". Nie rewia mody, nie chwalenie się "mam chłopaka", ale zabawa SZKOLNA. Już pomijam fakt, że nie słyszałam o przypadku, że ktoś poszedł sam i źle się bawił. Za to wiele razy słyszałam, że ktoś poszedł z kimś i mocno żałował decyzji...

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2009-10-15 o 06:54
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 07:08   #52
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Mój chłopak nie chce iść ze mną na studniówkę! ;(

Tak mam takie zdanie i to chyba moja sprawa Generalnie mam gdzies, ze Wam to przeszkadza. Mozecie chodzic sobie gdzie chcecie same, czy z kims,moja sprawa? Przeszkadza Wam, ze ktos sobie pomysli, ze to buractwo ?

---------- Dopisano o 08:08 ---------- Poprzedni post napisano o 08:01 ----------

[1=7d825fa9fec57cf5623273f e7eca2ef8f2442710_5d59d87 1e15d0;14740037]Dla mnie też bzdury piszesz. Jeśli dana osoba ma fajnych ludzi w klasie, lubi się bawić, tańczyć, to co to za problem iśc samemu? Facet to jakaś maskotka do pokazania czy jak? Tak aby inni zazdrościli? Bo w ogole nie rozumiem Twojego toku myślenia.
No ale w sumie.. jak się z kimś idzie, to jest się pewniejszym. Tylko, ze większosc jest pewna sama ze sobą.
Ja faceta nie mam, ale mogę iśc z kolega(którego znam bardzo długo, wiec nie jakis przypadkowy) ale coraz bardziej myśle, aby nie brać nikogo. Spora częśc klasy rówież nikogo nie bierze. I co? wszyscy to buraki? Współczuje myślenia.

A co do problemu autorki, dałabym spokój chłopakowi i poszła sama. Wszyscy będą z kimś? Masz zgraną klasę? [/QUOTE]
Jak sie klasa umawia, ze wszyscy, albo chco czesc idxzie sama, to co innego, niz jak jedna czy dwie osoby wyskocza same. Nie wiem, co macie taki problem wielki, ze ja mysle tak jak mysle.Wspolczujesz mi myslenia? Ale ja nie mam zadnego problemu, ze wy myslicie inaczej, a wy owszem,ze ja Sorry, ale to nie moj problem, ja na stodniowce juz byłam.

Edytowane przez Gwiazdeczka1978
Czas edycji: 2009-10-15 o 07:03
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 07:16   #53
Sarrai
Wtajemniczenie
 
Avatar Sarrai
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 035
Dot.: Mój chłopak nie chce iść ze mną na studniówkę! ;(

Cytat:
Napisane przez Avv Pokaż wiadomość
Buractwem jest pójście samemu na studniówkę?
Nie no, padłam i do jutra nie wstanę.
Dla mnie oczywiście buractwem to nie jest, w ogóle co ma piernik do wiatraka?
Ale wydaje mi się, ze nie o to w tym wątku chodzi
Ja nie rozumiem, jak można wystawić swoją ukochaną osobę, której zależy na naszej obecności.. nie iść z nią na jakąś ważną uroczystość.

Tłumacząc to:
"Bo nie lubię", "nie bo nie", "bo ja tańczyć nie umiem" - a jeśli nawet już się dana osoba zgodzi: zachowywać się jak małe dziecko.

Dla mnie takie zachowanie jest mega egoistyczne, dziecinne i nie świadczy wg mnie dobrze o podejściu do partnera.
Mój kolega jest w związku z dziewczyną na odległość: on z Wawy, ona z Poznania. Widują się rzadko mimo wszystko, co jakieś 2-3 miesiące.
Ostatnio kolega miał ślub kogoś bliskiego z rodziny. Dziewczyna powiedziała, że kategorycznie nie pójdzie, bo ona nie lubi wesel, ona nie lubi weselnych ciuchów, ona nie lubi weselnej muzyki, nie umie tańczyć, a w ogóle to jest gruba i nie chce, zeby ktos z jego rodziny ją oglądał
No.. nie powiem, gdy ów kolega mi to opowiadał miałam minę taką -> WTF?
Na ślub/wesele poszedł sam, oczywiście słuchając przy stole ciągłych pytań: a dlaczego Agnieszki nie ma? A jemu, po pierwsze - było przykro, że jest sam, po drugie - musiał ciągle odpowiadać na pytania odnośnie jej nieobecności, jednocześnie wymyślając jakąś wymówkę, aby przypadkiem jego sfochowana dziewczyna nie straciła w oczach jego rodziców, babci.
Tu chodzi wg mnie o grzeczność. To nie jest wielkie poświęcenie.
A tak, to wielce zakochane pary wszędzie. Ciągle słychać: kocham Cię, zrobiłbym dla Ciebie wszystko itp. Widać.. puste słowa, bo korona z głowy spadnie jak się jeden wieczór w życiu poświęci, by sprawić przyjemność swojej dziewczynie/chłopakowi
Sarrai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 07:34   #54
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Mój chłopak nie chce iść ze mną na studniówkę! ;(

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Ty byś sama nie poszła na studniówkę - OK, ale nie dorabiaj do tego jakichś teorii, filozofii podwórkowych i epitetów na osoby, które idą same. Studniówka to zawsze - przynajmniej dla mnie - była zabawa szkolna, takie symboliczne pożegnanie z beztroską i przypomnienie "za około 100 dni matura - czas przysiąść do nauki". Nie rewia mody, nie chwalenie się "mam chłopaka", ale zabawa SZKOLNA. Już pomijam fakt, że nie słyszałam o przypadku, że ktoś poszedł sam i źle się bawił. Za to wiele razy słyszałam, że ktoś poszedł z kimś i mocno żałował decyzji...
Czy naprawde tak trudno zrozumiec, ze uwazam, ze nie wypada isc samemu? Czy ja dorabiam jakies filozofie, czy teorie?? Napisałam, co uwazam, a ze sie czesci nie podoba, to juz jakies halo. Sorry Doris, ale to nie wasza sprawa, ze tak mysle.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 08:49   #55
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: Mój chłopak nie chce iść ze mną na studniówkę! ;(

ja również nie poszłabym sama na studniówkę. być może dlatego, że w mojej szkole tańczyło się poloneza z partnerem/partnerką spoza szkoły, nikt z mojej klasy nie przyszedł sam. poza tym dla mnie studniówka nie była jakąś zwykłą imprezą, bo w końcu organizowaliśmy ją z klasą kilka miesięcy, dlatego nie porównałabym jej do zwykłej imprezy w klubie na którą można się wybrać zawsze, ale rozumiem, że ktoś może mieć do tego inne podejście.
a co do chłopaka - nie wyobrażam sobie sytuacji, że TŻ nie chce pójść na moją studniówkę (a już w ogóle nie mieści mi się w głowie, że byłby zazdrosny gdybym w tej sytuacji poszła z kimś innym). byłoby mi po prostu przykro. jasne, nie każdy musi lubieć takie imprezy, gdyby naprawdę był do studniówek negatywnie nastawiony nie miałabym pretensji, jeśli większość wieczoru przesiedziałby przy stole. może dziwne, ale takie mam zdanie na ten temat.
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'

Edytowane przez laylaaa
Czas edycji: 2009-10-15 o 08:52
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 08:58   #56
Wroclovianka
Zakorzenienie
 
Avatar Wroclovianka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 181
Dot.: Mój chłopak nie chce iść ze mną na studniówkę! ;(

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
No coz moze według Ciebie to mega smieszne, ale cóz, tak uwazam, dla mnie to buractwo i tyle. Przykro mi, ze uraziłam Twoje uczucia, ale tak własnie uwazam. Chyba mam prawo nie narazajac sie na sprzeczki.
Ja bym akurat buractwem tego może nie nazwała, ale rozumiem, że ktoś wiedząc, że wszyscy idą z kimś, nie będzie się czul komfortowo idąc sam.
No chyba, ze klasa na prawdę ale to na prawdę jest zgrana i wiadome jest, ze koleżanki/koledzy nie zajmą się swoimi partnerami/partnerkami a samotną koleżankę będą mieli gdzieś.
__________________

Wizaż rządzi, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi
Wroclovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 09:32   #57
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Mój chłopak nie chce iść ze mną na studniówkę! ;(

Nie poszłabym sama na studniówkę. Dla mnie studniówka to bal- bal z osobą towarzyszącą, a nie impreza w klubie. Impreza podobna do balu sylwestrowego, w sukniach wieczorowych i garniturach, gdzie też się nie idzie bez osoby towarzyszącej.
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 10:21   #58
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Mój chłopak nie chce iść ze mną na studniówkę! ;(

Cytat:
Napisane przez Wroclovianka Pokaż wiadomość
Ja bym akurat buractwem tego może nie nazwała, ale rozumiem, że ktoś wiedząc, że wszyscy idą z kimś, nie będzie się czul komfortowo idąc sam.
No chyba, ze klasa na prawdę ale to na prawdę jest zgrana i wiadome jest, ze koleżanki/koledzy nie zajmą się swoimi partnerami/partnerkami a samotną koleżankę będą mieli gdzieś.
Nie no z buractwem, to przesadziłam, przyznaje bez bicia. Troche mi Rapifen podniosła cisnienie, dlatego

Zwyczajnie, na tyle wazny bal, ze albo bym poszła w parze, albo wcale.

Edytowane przez Gwiazdeczka1978
Czas edycji: 2009-10-15 o 10:23
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 11:37   #59
roxi:*
Wtajemniczenie
 
Avatar roxi:*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 152
Dot.: Mój chłopak nie chce iść ze mną na studniówkę! ;(

$ylwu$ na twoim miejscu zaprosiłabym jakiegoś dobrze tańczącego kolegę. Albo pogadała z chłopakami z klasy, może któryś też nie ma partnerki i będzie chętny pójść z tobą.
W takiej sytuacji gdzie mój chłopak kategorycznie mówi, że NIE TAŃCZY wolałabym iść z kimś innym. Nawet jeśli miałby się obrazić to bym z nim nie poszła. Już nie mówiąc, że miałabym go prosić o to.
Co do pójścia bez pary. Byłam na wielu studniówkach i tylko na jednej zauważyłam osoby bez pary (oczywiście mówię tu o klasie, w której byłam, nie o całej studniówce). Było to 2 chłopców i chociaż klasa starała się nimi zająć (dziewczyny zapraszały do tańca, bawili się w kółku) to niestety nie bawili się dobrze. Od osoby, z którą wtedy byłam wiem, że gdyby mieli jeszcze raz iść na studniówkę to zaprosiliby jakąś koleżankę, albo nie poszli wcale.
Natomiast jeśli jest taka sytuacja że klasa umawia się że idzie bez pary lub chociaż część osób z klasy to uważam że bez obaw można iść samemu.
roxi:* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 14:52   #60
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: Mój chłopak nie chce iść ze mną na studniówkę! ;(

Ale dlaczego pójście na imprezę samemu to buractwo Gwiazdko? Jak ktoś nie ma partnera to ma albo siedzieć w domu pod kluczem albo koniecznie szukać jakiegoś "przyzwiotka"/przyzwoitki na wyjście? Te czasy, że kobieta nie może sama wyjść z domu już mamy w Europie za sobą, teraz to tak jest u Talibów tylko...
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:19.