Kiedy chlopiec a kiedy dziewczynka??? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-11, 16:42   #31
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: będzie chłopak, a może dziewczynka?

Cytat:
Napisane przez paula78
moze jakies zaklady ,kogo urodzi Helenka ?
Ja stawiam na chłopaka Wskazuje na to piłkowaty brzuch i oglądanie piłki nożnej
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 16:53   #32
płatek1
Zakorzenienie
 
Avatar płatek1
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 3 202
GG do płatek1
Dot.: będzie chłopak, a może dziewczynka?

Ja przez całą ciąże wcinałam słodkie, mogłam zjeść 10 lodów dziennie i ze 3 tabiczki czekolady. Tyle oczywiście nie jadłam, bo bym chyba ze 150 kg. ważyła , ale jadłam bardzo dużo. Owoce oczywiście też uwielbiałam. Im bardziej zaawansowana ciąża to troche mi przechodziło i starałam się też powstrzymać- waga oczywiście ciągle rosła. Miałam brzuszek wysoko i okrągły i wyszłoby na to że dziewczynka , a ja oczywiście urodziłam chłopczyka . Nie miałam zachcianek typu ogórki kiszone i śledzie, tego w ogóle nie musiało być w moim menu. Jedyne to to, że miałam bardzo ładną cere, a na dziewczynke podobno jest brzydka. Więc sama widzisz Elu ile jest prawdy w takich powiedzonkach i przesądach .
płatek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 17:30   #33
janebw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 149
GG do janebw
Dot.: będzie chłopak, a może dziewczynka?

U mnie kazdy mowil, ze chlopak, bo nie mialam problemow z cera, wreczy wygladalam ladniej niz przed ciaza, lubilam kwasne, slodycze, lody i okazlao sie ze dziewczynka.
janebw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 19:43   #34
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: będzie chłopak, a może dziewczynka?

A ja przez 5 miesięcy haftowałam 24h na dobe jak najęta.Wciągałam mięcho na tony-wszędzie musiało być mięso, mięso,mięso!!!Do tego wciągałam ogóry kiszone na słoiki a słodkości mogły nie istnieć!Cera jak u noworodka, włosy lśniące, pazurki nieprzyzwoitej długości, superwytrzymałe. Brzuch malutki, spiczasty.Wszyscy mówili-chłopak jak nic.A tu przy cesarce "ma pani śliczną córeczkę..."
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 20:05   #35
saashi
Raczkowanie
 
Avatar saashi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 34
Dot.: będzie chłopak, a może dziewczynka?

A ja prawie bezobjawowo przechodzilam cala ciaze (nie liczac brzuszka oczywiscie). Prawie mni nie mdlilo, nie mialam zachcianek i tylko od 5 m-ca wcinalam duuuuuzo lodow. A ha, mialam tez niesamowity czosnkowstret, co bylko dziwne bo czosnek wczesniej uwielbialam. Brzuszek mialam bardzo wysoko i kazdy, doslownie kazdy przepowiadal mi chlopaka i tylko moj TZ byl pewien , ze to dziewczynka. Mial racje- urodzila sie sliczna Julie.
Tak wiec kompletnie nie ma regol, howgh
saashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 20:31   #36
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: będzie chłopak, a może dziewczynka?

Cytat:
Napisane przez płatek1
Więc sama widzisz Elu ile jest prawdy w takich
powiedzonkach i przesądach .
oj tam... jasne że wiem, przeciez nie napisałam że wierzę w to bazapelacyjnie
Jednak chyba każda cięzarówka spotyka się z takimi "przepowiedniami".
Tu podaje link do niesamowitego kalkulatora płci http://www.noworodek.pl/index.php?sm=1 ciekawe co ma wspólnego z płcią dziecka sposób trzymania kubka, jak układający ten test wpadł na to ?

Na lody tez mam faktycznie zwiększoną ochotę, szczególnie Big Milki smietankowe.
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 20:39   #37
Ejva
Zadomowienie
 
Avatar Ejva
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 417
GG do Ejva
Dot.: będzie chłopak, a może dziewczynka?

A ja tam nie umiem okreslic jakie mam zachcianki - wlasciwie wydaje mi sie ze nie mam zadnych, nie wiem co jest zachcianka - a co normalna potrzeba jedzenia

Aczkolwiek: mam do tej pory wstret do piersi kurczaka i kalafiorow
slodycze owszem podjadam - ale nie zeby mnie az do nich bardzo ciagnelo (cale zycie duzo ich podjadalam)
jem duzo jablek
czesto mam ochote na lody - ale to chyba przez pogode - taka sie cieplutka zrobila
na poczatku ciazy mialam ochote na kiszone ogorki - ale to tez byl okres zimowy i moj maz tez mial taka sama ochote - wiec moze po prostu zwyczajnie jak to w zimie organizm chcial wiecej wit.c?
bardzo mnie kreca sery (biale) i marchewkowe soki
cere mam rownie zapryszczona jak przed ciaza - a moze nawet gorzej
brzuszek na razie nie jest bardzo duzy ale moim zdaniem przypomina bardziej pilke

no i..... chyba to bedzie dziewczynka choc oczywiscie nigdy do konca nie wiadomo
__________________
A+E=JKD

Heal my heart and make it clean
Open up my eyes to the things unseen
Show me how to love like you have loved me
Ejva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-11, 21:01   #38
Helena
Zadomowienie
 
Avatar Helena
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: opiekuńcze skrzydła Aleksandra Łukaszenki
Wiadomości: 1 543
Talking Dot.: będzie chłopak, a może dziewczynka?

[QUOTE=Ela] ciekawe co ma wspólnego z płcią dziecka sposób trzymania kubka, jak układający ten test wpadł na to ?

Albo np. spanie z głową na północ? A jak ktoś spi z głową na wschód to co? Od razu Lenin musi się urodzić?
A piętka chleba? A jak ktoś nie je chleba tylko same bułki? albo chleb chrupki, w którym nie występuje piętka?
A jeśli Mama/Teściowa nie ma włosów siwych ani nie-siwych bo np. nie żyje albo uciekła za granicę jeszcze w stanie wojennym i wcale nie chce wracać i nawet nie przysyła zdjęcia to co?
Trzeba sobie powiesić nitkę nad brzuchem. A jak komuś ręce się trzęsą
To chyba trzeba iść spać i z ludowych rekwizytów przyswoić sobie np. wzór na stringi z Koniakowa
Dobranoc
__________________
Admin broni
Admin radzi
Admin nigdy cię nie zdradzi

Edytowane przez Helena
Czas edycji: 2006-05-11 o 21:02 Powód: bład
Helena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 21:09   #39
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Dot.: będzie chłopak, a może dziewczynka?

Według testu, który podała Ela wyszło mi, że na 75% dziewczynka i mam córkę.
W czasie ciąży miałam piękną cerę, długie pazokcie, zdrowe włosy. Byłam gruba od czubka głowy aż po palce u nóg. Nie miałam zachcianek, bo słodycze lubię zawsze. Nie mieszałam żadnych potraw.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 21:23   #40
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: będzie chłopak, a może dziewczynka?

Mama przypomniała mi jeszcze , ze zajadałam sie wtedy ogórkami małosolnymi i kalafiorem w panierce
Te wszystkie produkty smakowały mi w okresie ciąży o wiele bardziej, niż kiedykolwiek wcześniej czy pózniej
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 21:43   #41
agatha_c
Rozeznanie
 
Avatar agatha_c
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 982
GG do agatha_c
Dot.: będzie chłopak, a może dziewczynka?

zażerałam się Big Milkami lekarz na USG widział dziewczynkę a urodziłam chłopca
__________________
Dom Misi http://www.dom-misi.org/
agatha_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-12, 06:50   #42
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: będzie chłopak, a może dziewczynka?

mnie moowili z "ludowych przesądów" ze bede miec dziewczynke nawet lekarz robiac mi usg tak twierdził wszystko zmieniło sie w 34tc kiedy okazało sie ze moja córeczka będzie miec na imie Tomek
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 07:25   #43
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: będzie chłopak, a może dziewczynka?

Cytat:
Napisane przez Alien
A tak OT z mojej czystej ciekawości Paula78 a gdzie się podział twój avatar ?
musi odpocząc ,szukam nowego
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 10:04   #44
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: będzie chłopak, a może dziewczynka?

Helenko podziwiam za cierpliwość, ja bym chyba nie wytrzymała
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 08:52   #45
ajusia
Raczkowanie
 
Avatar ajusia
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 300
Dot.: będzie chłopak, a może dziewczynka?

Ja zajadam się kiszona kapusta i ogórkami (to podobno wróżba na chłopca), a z USG w 20tc wynikaże będzie dziewczynka (sprawdzimy jak sie urodzi) więc zachcianki jakoś nie do końca są przepowiedzia płci (ps. słodycze, które uwielbiałam przed ciążą napawają mnie wstrętem).
ajusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 09:28   #46
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: będzie chłopak, a może dziewczynka?

Ptysie i reszta słodyczy,jabłka o specyficznym kwaskowym zapachu,ogórki małosolne i chleb ze smalcem - urodziłam chłopaka
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 12:44   #47
lila69
Przyczajenie
 
Avatar lila69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Opolskie-Kluczbork
Wiadomości: 17
Kiedy chlopiec a kiedy dziewczynka???

Zwracam sie z tym pytaniem do mam ktore sledzily swoj cykl miesieczny z nadzieja na dziecko upragnionej plci,moze orientujecie sie kiedy nalezy sie kochac by urodzila sie dziewczynka a kiedy zas chlopiec.Ja jestem mama dwoch lobuziakow,teraz zdecydowalam sie na 3 dzidziusia ale teraz moim marzeniem jest dziewczynka.Orientujecie sie moze jak to jest czy istnieje mozliwosc ze kobiety rodza tylko dzieci jednej plci czy idze jakos to zaplanowac.Wiem ze na swiecie byloby lzej jesli kazdy moglby sobie tak zaplanowac ale moze macie jakies doswiadczenia.Ja swoje cykle niestety mam nieregolarne raz bywa to 31 dni czasem zas 36-37.Niewiem juz sama jak to sobie wyliczyc Z gory dziekuje za podpowiedzi.Pozdrawiam wszystkich
lila69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 13:37   #48
Monika :)
Raczkowanie
 
Avatar Monika :)
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 176
Dot.: Kiedy chlopiec a kiedy dziewczynka???

Z tego co przeczytałam w kilku poradnikach, aby począć dziewczynkę należy się kochać tuż przed owulacją jakieś 2-3 dni. Dzieje się tak dlatego, że plemniczki na dziewczynkę są wolniejsze i bardzie wytrzymałe. Tzn mogą wytrzymać w ukryciu czekająć na komórkę jajową dłużej niż te na synka, bo te z kolei choć szybsze i zwinniejsze są słabsze i szybciej obumierają. Ale nie zawsze tak się udaje Poza tym nie wiem jak to może wyglądać u Ciebie bo z tego co widzę masz raczej nieregularne cykle Powiem Ci, że ja też marze o dziewczynce wieć spróbuję w/w metody. Zobaczymy czy sie sprawdzi
Monika :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 22:08   #49
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Dot.: Kiedy chlopiec a kiedy dziewczynka???

Ja zaszłam w ciążę w ostatnim dniu dni płodnych i urodziła się dziewczynka.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-27, 22:30   #50
saashi
Raczkowanie
 
Avatar saashi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 34
Dot.: Kiedy chlopiec a kiedy dziewczynka???

Tez czytalam w jakims szanownym magazynie , ze aby miec dziewczynke trzeba seksic przed owulacja. W moim przypadku sie sprawdzilo, choc najczesciej jest jak w powiedzeniu ""czlowiek strzela, Pan Bog kule nosi"" . Zycze powodzenia w "majstrowaniu"" dziewczynki
saashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 07:14   #51
Mariqa
Wtajemniczenie
 
Avatar Mariqa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2 207
Dot.: Kiedy chlopiec a kiedy dziewczynka???

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...light=p%B3e%E6
__________________
C'est la vie - cały twój Paryż dwie drogi na krzyż
Knajpa, kościół, widok z mostu
Mariqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 12:12   #52
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Kiedy chlopiec a kiedy dziewczynka???

podobno wieksze szanse na dziewczynki mają tatusiowie uprawiający sport i spozywający więcej białka. Znam 2 osoby u ktorych się to sprawdziło, ciekawe czy ja będę kolejną
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 08:51   #53
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: Kiedy chlopiec a kiedy dziewczynka???

Cytat:
Napisane przez Ela
podobno wieksze szanse na dziewczynki mają tatusiowie uprawiający sport i spozywający więcej białka. Znam 2 osoby u ktorych się to sprawdziło, ciekawe czy ja będę kolejną
to mnie zmartwilas, bo ja chce najpierw chlopczyka... ale jeszcze nawet nie zaczelismy sie starac, wiec moze ograniczy ten sport i bialko? hehe
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 11:04   #54
lila69
Przyczajenie
 
Avatar lila69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Opolskie-Kluczbork
Wiadomości: 17
Dot.: Kiedy chlopiec a kiedy dziewczynka???

Ah tak naprawde to nie wierze w to ze mezczyzni spozywajacy duzo bialka i uprawiajacy sport sa zdolni do zaplodnienia dziewczynki.Ja mam 2 chlopcow a moj maz nie nalezy do typu ludzi ktorzy siedza na miejscu.Ma niestety taka prace,ze jest w ciaglym ruchu,a bialka tez jakby nie patrzec spozywa duzo,a jednak widzisz mam dwoch chlopcow,wiec nie ma na to regoly.Jesli starasz sie o chlopca poprostu musisz trafic w te dni kiedy sa plodne mi sie wydaje ze to latwiej jak starac sie o dziewczynke.Ja tez chcialam pierwszego chlopca,dlugo staralismy sie i nie wychodzilo,wybralismy sie do lekarza.Przy badaniu lekarz stwierdzil ze mam jajeczkowanie,kazal isc do domciu i kochac sie Na nastepny miesiac poszlam juz z inna wizyta bylam w ciazy no i oczywiscie tak jak sobie wymarzylam byl to chlopczyk
lila69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 12:04   #55
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: będzie chłopak, a może dziewczynka?

Obecnie mam ogromną ochotę na owoce :
-truskawki
-czereśnie
-wiśnie
-młode jabłuszka
hhmmm wiem, że jeszcze trochę musze na nie poczekać ale normalnie świra dostaję jak widzę je na obrazkach...To zupełnie inaczej niż w pierwszej ciąży, gdzie tylko mięso i ogórki się liczyły (córeczka się urodziła).
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 12:24   #56
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: Kiedy chlopiec a kiedy dziewczynka???

Cytat:
Napisane przez lila69
Ah tak naprawde to nie wierze w to ze mezczyzni spozywajacy duzo bialka i uprawiajacy sport sa zdolni do zaplodnienia dziewczynki.
lila69, oczywiscie, ze to sa tylko takie informacje z przymruzeniem oka
moj maz i jego brat zostali poczeci przez sportowca...
nie traktuje takich wiadomosci powaznie.
pozdrawiam i gratuluje przychowku!
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 17:51   #57
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Dot.: będzie chłopak, a może dziewczynka?

Ja nie zauważyłam zadnej zgodności z przepowiedniami
W pierwszym trymestrze przeokropnie śmierdziało mi mięso i wędliny oraz gotujace sie ziemniaki Nie macie pojęcia jak strasznie śmierdzą! Żywiłam się chlebem z ogórkami kiszonymi i słodyczami, bo to były jedyne rzeczy, po których nie witałam toalety podczas mdłości.... popołudniowych Tak, mdłosci miałam zawsze po południu, tak od 14, apogeum przypadało na 16-17.
Mdłości minęly ok. 16 tyg, ale apetyt na słodycze miałam do końca I na kefir
Poza tym brzuch mi sie rozszedł na boki i podobno wyglądałam jakbym miała słoneczko w środku
Aha, pod koniec 2 miesiąca odrzuciło mnie od soków przecierowych na bazie marchwi i nie cierpię ich do dziś
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 08:46   #58
pkawecka
Zadomowienie
 
Avatar pkawecka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 213
Dot.: Kiedy chlopiec a kiedy dziewczynka???

Cytat:
Napisane przez lila69
Ah tak naprawde to nie wierze w to ze mezczyzni spozywajacy duzo bialka i uprawiajacy sport sa zdolni do zaplodnienia dziewczynki.
są zdolni. zapładniają wiele dziewczynek tyle, że trochę większych.
ale co do zdolności spłodzenia dziewczynki to nie słyszałam o takiej prawidłowości, żeby białkożerni sportowcy mieli częś
ciej dziewczynki.

Cytat:
Napisane przez lila69
Zwracam sie z tym pytaniem do mam ktore sledzily swoj cykl miesieczny z nadzieja na dziecko upragnionej plci,moze orientujecie sie kiedy nalezy sie kochac by urodzila sie dziewczynka a kiedy zas chlopiec.Ja jestem mama dwoch lobuziakow,teraz zdecydowalam sie na 3 dzidziusia ale teraz moim marzeniem jest dziewczynka.Orientujecie sie moze jak to jest czy istnieje mozliwosc ze kobiety rodza tylko dzieci jednej plci czy idze jakos to zaplanowac.Wiem ze na swiecie byloby lzej jesli kazdy moglby sobie tak zaplanowac ale moze macie jakies doswiadczenia.Ja swoje cykle niestety mam nieregolarne raz bywa to 31 dni czasem zas 36-37.Niewiem juz sama jak to sobie wyliczyc Z gory dziekuje za podpowiedzi.Pozdrawiam wszystkich
prawdą jest to co pisze amethys, ale to tylko statystycznie przy założeniu, że mężczyźni mają średnio tyle samo plemników X i Y. i nie ma innych okoliczności, które mogłyby mieć wpływ na płeć dziecka.
w niektórych rodzinach z uwagi na różne cechy sprzężone lub związane z płcią mogą się rodzić dzieci tylko jednej płci. np. chłopcy w jednej rodzinie "wychodzą" silniejsi a w drugiej dziewczynki. poza tym częsta jest przewaga jednej płci co drugie pokolenie. natura wie co robi. np. w rodzinach obciążonych hemofilią nie rodzą się dziewczynki, bo i tak nie przeżyłyby pierwszej miesiączki.
owulacja wypada najczęściej 14 dni przed spodziewaną miesiaczką. próbuj mierzyć temperaturę przez kilka miesiecy moze uda ci sie znaleźć jakąś prawidłowość w swoich cylkach. moze np. z jednego jajnika masz cykl dłuższy a z drugiego krótszy? wiem, że w aptekach są testy owulacyjne, wiec może one będą pomocne przy nieregularnych cyklach.
życzę powodzenia.
__________________
Kto nie ryzykuje ten nic nie ma
pkawecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 09:52   #59
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: Kiedy chlopiec a kiedy dziewczynka???

Cytat:
Napisane przez pkawecka
są zdolni. zapładniają wiele dziewczynek tyle, że trochę większych.

dopiero teraz zwrocilam uwage na to, w jaki sposob wypowiedz lila69 zostala sformulowana.
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 11:49   #60
lila69
Przyczajenie
 
Avatar lila69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Opolskie-Kluczbork
Wiadomości: 17
Dot.: Kiedy chlopiec a kiedy dziewczynka???

Tak tak dalam gafe jak niewiem ale i tak wiecie co mialam na mysli.Coz musze pomyslec jednak o tych testach na owulacje moze sie przydadza.Dziekuje za podpowiedzi i czekam na nastepne
lila69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:12.