co myslicie o mi³osci na odleg³osc - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2005-12-12, 17:09   #31
Scarabae
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: co myslicie o mi³osci na odleg³osc

Tak sobie buszuje troche po tym forum i przez przypadek, a moze jednak nie, zawialo mnie tutaj
Tez bylam w takim zwiazku na odleglosc...przeszlo 1,5 roku. Najpierw przez pol roku dzielilo nas jakies 300 km, a potem on wyjechal do pracy do Anglii, a ja zostalam w kraju...i tak przez rok...
Widywalismy sie rzadko, co kilka miesiecy przez kilka dni...Nie powiem bylo pieknie, cudownie wtedy...Chcielismy jak najlepiej spedzic ten czas, nie klocilismy sie nigdy...A jak wyjezdzal zostawala wielka pustka, tesknota, zal...Potem szlo sie juz przyzwyczaic...
Ale odleglosc i tak zabila uczucie...juz nie jestesmy razem od kilku tygodni.
Heh i paradoksalnie mowilam, ze juz wiecej sie nie wpakuje w takie cos...a jednak historia lubi sie powtarzac...
Scarabae jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-12-14, 16:27   #32
@gu¶ka
Przyczajenie
 
Avatar @gu¶ka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bielsko-Bia³a
Wiadomo¶ci: 27
Dot.: co myslicie o mi³osci na odleg³osc

Dziewczyny, musze sie dolaczyc do tej dyskusji, bo sama jestem w takim zwiazku. Moj mezczyzna jednak nie jest "tylko" moim chlopakiem, ale juz ponad 3 lata mezem. Znamy sie 4,5 roku, i juz prawie 4 lata jeste¶my w zwiazku na odleglosc Niestety nie jest nam latwo. £aczy nas malzenstwo i wspanialy synek, ale niestety dzieli ocean. On jest w Stanach, ja z dzieckiem w Polsce, 3 miesiace w ciagu roku jestesmy razem, 9 miesiecy oddzielnie.... Ale kocham go, on kocha mnie i mam nadzieje ze to sie nie zmieni, choc nie ukrywam, ze mielismy juz kilka kryzysow, a te problemy rodza sie chyba tak na prawde z tego ze nie jestesmy razem.
Za kazdym razem gdy wyjezdza, przez 2 tygodnie musze dochodzic do siebie: tesknota jest tak ogromna, ze lzy mi sie kreca w oku prawie 24h na dobe, ale z czasem wszystko dochodzi do porzadku dziennego. Niestety jednak z miesiaca na miesiac oddalamy sie od siebie, czuje jakby mi w mniejszym stopniu na nim zalezalo, zapominam.... . To wszystko jest strasznie trudne, moznaby o tym pisac godzinami, a nie chce Was zanudzaæ, w kazdym razie doskonale rozumiem wszystkich, ktorzy w takich zwiazkach zyja, i nikomu tego nie zycze.

PS. Czekam na zielona karte juz 3 lata i dalej nic...
@gu¶ka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-12-15, 19:45   #33
karolinka123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomo¶ci: 85
Smile Dot.: co myslicie o mi³osci na odleg³osc

no wiec ja rowniez stwierdzilam ze musze sie przylaczyc do tej dyskusji gdyz bylam no i w sumie jestem w takim zwiazku na odleglosc...
bylam z chlopakiem ze Szczecina...a ja jestem z Olsztyna woec to drugi koniec Polski...widywalismy sie 2 razy w roku (wakacje i ferie zimowe) i tak przez 1,5 roku bylo az wreszcie on stwierdzil ze to dalej nie ma sensu i rzucil mnie dla innej panny.
Teraz mam kochanego faceta ale niestety tez nie w Olsztynie tylko 70km dalej ale zawsze to juz blizej..zreszta on studiuje w OL a jestesmy juz ze soba 3,5 roku.
Dlatego tez po tych doswiadczeniach wiem ze taka duza odleglosc nie przetrwa dlugo gdyz jednej i drugiej stronie brakuje tej czulosci i wogole...wiemy przeciez ze najnowsza technologia nam tego nie zastapi
Chciaz moj obecny partner mieszka troche dalej od mine ale mamy ze soba staly kontakt i jak tylko mozemy jezdzimy do siebie....Powiem wam ze na poczatku mnie to wkurzalo bo przypomnial mi sie wczesniejszy zwiazek...Ale po pewnym czasie zrozumialam ze taka rozlaka kilku dni jesczez bardziej wzmacnia zwiazek i daje nam troche wolnosci do zalatwienia wlasnych spraw.....
Dlatego glowa do gory...moze akurat Tobie bedzie pisane byc z nim dlugo i szczesliwie....tylko ze wy musiscie tego bardzo chciec i do tego dazyc
karolinka123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-12-16, 11:14   #34
ROSALINDA87
Raczkowanie
 
Avatar ROSALINDA87
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 184
Cool Dot.: co myslicie o mi³osci na odleg³osc

hejo hejo
co do zwiazkow na odleglosc to mam mieszane uczucia
1.moja siostra miala chlopaka ktory mieszkal w niemczech on byl w niej tak zakochany ze przyjezdzal do niej 2 razy w miesiacu anwet jak by to mialo byc 2 dni.I teraz sa szczesliwym malzenstwem maja baby co ma 2 latka

teraz powiem o drugiej sytuacji

2,jest to zwiazane ze mna
i wiem ze juz nigdy niechialabym milosci na odeleglosc
powiem tylko tyle ja moja wiernosci i miloscia zostalam obdarowana zdrada...jak bylam u niego to w tym dniu jak pojechalam mnie zdradzalwiec ja jestem uwazna...naprawde....prze d tym wszytkim sie upewnij chco jak planujecie slub jestescie zareczeni to musi byc to pozadny facet
ROSALINDA87 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-12-16, 11:23   #35
m1k4
Przyczajenie
 
Avatar m1k4
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: co myslicie o mi³osci na odleg³osc

bylam w zwiazku na odleglosc trzy lata, z tego okresu mam wiele wspanialych wspomnien ale byly to bardziej wykradzione chwile niz trzy lata zwiazku - skonczylo sie zdrada z jego strony. Ale choc mi sie nie udalo wierze ze jesli ktos sie bardzo kocha i planuje przyszlosc ze swoim partnerem to uda sie przeciez nie bedziecie mieszkac osobno cale zycie. czasami na poczatku trzeba sie poswiecic, zadaj sama sobie pytanie czy ci zalezy jesli tak to przetrwacie
m1k4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-12-16, 12:04   #36
ROSALINDA87
Raczkowanie
 
Avatar ROSALINDA87
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 184
Thumbs down Dot.: co myslicie o mi³osci na odleg³osc

zgadzam sie zgadzam
wiesz sa osoby ktore kcohaja i sa wierne nawet jak ich dzieli 2000km
naprawde
ale czasami faceci sa gnojkami i to naprawde takimi mconymi...
bo najgorzej jak kobieta kocha jest szczera wierna a chlopak to wykorzystuje i nie szanuje
ROSALINDA87 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-12-20, 17:31   #37
foxia
Raczkowanie
 
Avatar foxia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 79
Dot.: co myslicie o mi³osci na odleg³osc

Ja jestem w takim zwi±zku ju¿ ponad rok... I nie uwa¿am, ¿e nie ma on sensu. W czerwcu bierzemy ¶lub i palnujemy zamieszkaæ razem... Zwi±zki na odleg³o¶æ maj± sens, ale z odpowiedzialnym ch³opakiem.
foxia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2005-12-20, 23:44   #38
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 4 212
Dot.: co myslicie o mi³osci na odleg³osc

Hoho.. widze, ¿e znalaz³am odpowiedni w±tek
Ja równie¿ jestem w takim "zwi±zku na odleg³o¶æ", od bardzo niedawna (1,5miesi±ca dopiero ), ale poprzedzone to jest prawie dwuletni±, szczer± przyja¼ni± jaka miêdzy nami powsta³a nieoczekiwanie w któr± po jakim¶ czasie zacz±³ siê wkradaæ flirt . I nie powiem tu nic odkrywczego- je¶li obojgu NAPRAWDE zale¿y na sobie, uczuciu jakie ich ³±czy, to chyba ¿adna odleg³o¶æ ich dziel±ca nie ma znaczenia Ja sama widujê siê z moim najdro¿szym co tydzieñ, góra dwa na 2-3dni. I powiem Wam, ¿e te dni s± dla mnie najcudowniejsze Odliczamy dni, godziny, kilometry ile jeszcze nam zosta³o by siebie zobaczyæ i gdy w koñcu siê spotykamy, to odkleiæ siê od siebie nie mo¿emy Owszem, gdy trzeba wracaæ do siebie i siê "rozstaæ", to wpadam w depresje.. ale ona mija gdy tylko wyznaczony zostaje nowy termin spotkania , gdy dzwoni (ahh ten darmowy numer w simplusie ), pisze na gg.. Jest to dla mnie najcudowniejsza rzecz
Kiedy¶ by³am przez pó³ roku z ch³opakiem, który mnie wrêcz zmusza³, ¿eby¶my siê widywali codziennie... i ja po pewnym czasie czu³am siê jakbym by³a czym¶ skrêpowana.. a teraz? Mam za kim têskniæ (niesamowicie ), na co czekaæ... WARTO byæ w zwi±zku na odleg³o¶æ to naprawdê wiele uczy.. A wszystkim Wiza¿ankom ¿yj±cym jak ja, od spotkania do spotkania, ¿yczê szczê¶cia w tych zwi±zkach
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-12-22, 19:22   #39
molly_20
Raczkowanie
 
Avatar molly_20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 182
Dot.: co myslicie o mi³osci na odleg³osc

Rowniez bylam w "zwiazku" na odleglosc przez 8 miesiecy. Mnie o mojego faceta dzielilo 480 km. Nie jestesmy juz ze soba. W polowie prez odleglosc w polowie przez to ze to nie jets facet dla mnie. Dla mnie "zwiazki" na odleglosc nie maja szans przetrwania. Sa fajne na krotsza mete, ale pozniej to sie staje uciazki i w ogole nie przypominaja zwiazku. Kazda moja znajoma ktora miala okazje byc w takim "zwiaku" uwaza tak jak ja. Nie warto sie meczyc, chyba, ze na prawde sie kochacie i jestescie pewne ze to ten jedyny.
__________________

molly_20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-12-22, 19:47   #40
gosiaska
Zadomowienie
 
Avatar gosiaska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 084
Dot.: co myslicie o mi³osci na odleg³osc

Cytat:
Napisane przez covera
witajcie ! mam faceta który mieszaka w niemczech zanmy sie rok ale z tego widzielismy sie chyba z 3 miechy .jestesmy zareczeni i planujemy wesele co wy sadzice o takim byciu razem czy to ma sens i czy waszym zdaniem to przetrwa

czy mi³osc na odleg³osc moz e byc szczesliwa z mezczyzna którego sie zna rok??
Ja ososbiscie mam zle doswiadczenia jesli chodzi o milosc na odleglosc. ale jesli w gre wchodza juz powazne plany na przyszlosc tudziez mal¿eñstwo to odleglosc z Polski do Niemczech daje do myslenia. jest powiedzenie ze prawdziwa milosc nie zna granic i przezwycieza wszystko ale milosc buduje sie tylko wtedy gdy jest sie z kims. Dobre checi nie wystarcza. tzreba byc z Ta osoba i dawac duzo z siebie a wtedy jest wspaniale.
gosiaska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-12-26, 12:09   #41
ROSALINDA87
Raczkowanie
 
Avatar ROSALINDA87
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 184
Dot.: co myslicie o mi³osci na odleg³osc

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau!
Hoho.. widze, ¿e znalaz³am odpowiedni w±tek
Ja równie¿ jestem w takim "zwi±zku na odleg³o¶æ", od bardzo niedawna (1,5miesi±ca dopiero ), ale poprzedzone to jest prawie dwuletni±, szczer± przyja¼ni± jaka miêdzy nami powsta³a nieoczekiwanie w któr± po jakim¶ czasie zacz±³ siê wkradaæ flirt . I nie powiem tu nic odkrywczego- je¶li obojgu NAPRAWDE zale¿y na sobie, uczuciu jakie ich ³±czy, to chyba ¿adna odleg³o¶æ ich dziel±ca nie ma znaczenia Ja sama widujê siê z moim najdro¿szym co tydzieñ, góra dwa na 2-3dni. I powiem Wam, ¿e te dni s± dla mnie najcudowniejsze Odliczamy dni, godziny, kilometry ile jeszcze nam zosta³o by siebie zobaczyæ i gdy w koñcu siê spotykamy, to odkleiæ siê od siebie nie mo¿emy Owszem, gdy trzeba wracaæ do siebie i siê "rozstaæ", to wpadam w depresje.. ale ona mija gdy tylko wyznaczony zostaje nowy termin spotkania , gdy dzwoni (ahh ten darmowy numer w simplusie ), pisze na gg.. Jest to dla mnie najcudowniejsza rzecz
Kiedy¶ by³am przez pó³ roku z ch³opakiem, który mnie wrêcz zmusza³, ¿eby¶my siê widywali codziennie... i ja po pewnym czasie czu³am siê jakbym by³a czym¶ skrêpowana.. a teraz? Mam za kim têskniæ (niesamowicie ), na co czekaæ... WARTO byæ w zwi±zku na odleg³o¶æ to naprawdê wiele uczy.. A wszystkim Wiza¿ankom ¿yj±cym jak ja, od spotkania do spotkania, ¿yczê szczê¶cia w tych zwi±zkach
czytajac to to tlyko zazdroscic wiesz....
naprawde super
szkoda ze ja tak nie mialam w milosci na odelglosc
powiem ci ja sie zachowywalam tak jak ty i on
lecz moj byly
zahcowqal sie jak totalny szczeniak
tu mi wyznawal milosc ze jestes jedyna kobieta
a w dniu wyjazd mnie zdradzal
jest to naprawde nie mile wspomnienie
tego lata spotkalam go
i powiedzialam mu czesc byl z zdziewczyna
nawet na mnie nie spojrzal..gadal tylko z moja siostra
widac ze czegos sie bal ze ja wybuchne i mu powiem wszytko co sadze i sadzilam
myslalam ze chlopak jak ma 21 lat to ma juz poukladane w glowie
chyba sie mylilam i to bardzo
teraz jestem od 3 lat w zwiazku
z chlopakiem mieszkamy blisko ok 15 min autobusem ale widujemy sie 2 razy w tygodniu
czasme mniej czasme wiecej...
ale codzinnne spotkania to zbytnio mi nie pausje nie mam kiedy zatesknic
ppozdrawiam wszytko kobiety
ROSALINDA87 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-26, 13:40   #42
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 4 212
Dot.: co myslicie o mi³osci na odleg³osc

Cytat:
Napisane przez ROSALINDA87
czytajac to to tlyko zazdroscic wiesz....
naprawde super
szkoda ze ja tak nie mialam w milosci na odelglosc
powiem ci ja sie zachowywalam tak jak ty i on
lecz moj byly
zahcowqal sie jak totalny szczeniak
tu mi wyznawal milosc ze jestes jedyna kobieta
a w dniu wyjazd mnie zdradzal
jest to naprawde nie mile wspomnienie
tego lata spotkalam go
i powiedzialam mu czesc byl z zdziewczyna
nawet na mnie nie spojrzal..gadal tylko z moja siostra
widac ze czegos sie bal ze ja wybuchne i mu powiem wszytko co sadze i sadzilam
myslalam ze chlopak jak ma 21 lat to ma juz poukladane w glowie
chyba sie mylilam i to bardzo
teraz jestem od 3 lat w zwiazku
z chlopakiem mieszkamy blisko ok 15 min autobusem ale widujemy sie 2 razy w tygodniu
czasme mniej czasme wiecej...
ale codzinnne spotkania to zbytnio mi nie pausje nie mam kiedy zatesknic
ppozdrawiam wszytko kobiety
Przykro mi, ¿e tak siê to skoñczy³o ale widaæ faktycznie- ch³opak dojrza³y nie by³, skoro zachowa³ siê w taki sposób W zwi±zku na odleg³o¶æ dwoje ludzi musi czuæ podobnie, wk³adaæ du¿o serca, zaufania,pracy w to wszystko i mo¿e to niektórych przerosn±æ.. Ja sama czasami mam chwile zw±tpienia, kiedy przestajê widzieæ sens i wyobra¿am sobie Bóg wie jakie zdrady z jego strony Kiedy¶ mu powiedzia³am, ¿e bojê siê strasznie, ¿e mnie zostawi, czy wróci do jakiej¶ poprzedniej, na co on odpar³, ¿e to samo móg³by mi "zarzuciæ" ale mi ufa i od tej pory za ka¿dym razem, gdy wracaj± czarne wizje, przypominam sobie to zdanie... I mam nadziejê, ¿e nam siê uda.
a Tobie Rosalindo ¿yczê szczê¶cia w "nowym" zwi±zku a tamtym typem siê nie przejmuj, niewarto
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-12-26, 20:36   #43
Dominika-a
Raczkowanie
 
Avatar Dominika-a
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 36
GG do Dominika-a
Dot.: co myslicie o mi³osci na odleg³osc

Mam ch³opaka który pochodzi ze Szkocji.. Poznali¶my siê w Holandii.. Na pocz±tku by³o ¶wietnie spêdza³am z nim ka¿dy dzieñ. Po powrocie do Polski dzwoni³, pisa³ smski, co jaki¶ czas przyje¿dza³ do mnie. Jednak z czasem by³o coraz gorzej. Wiadomo ze smski to nie to samo co spotkanie. Czasem mam wrazenie ze poznaje go od nowa, nie moge te¿ powiedzieæ jak zachowa³by sie w niektórych sytuacjach bo poprostu nie spedzam z nim czasu Jest nam cie¿ko nie wiem jak sie to zakoñczy, ale uwa¿am ze jesli czujesz ze jest t± drug± pó³ówk± i naprawdê mocno go kochasz-odleg³o¶æ nie ma znaczenia. W moim wypadku to chyba nie jest ta druga po³ówkaPozdrawiam
Dominika-a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-12-26, 21:48   #44
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomo¶ci: 720
GG do Jessiczka
Dot.: co myslicie o mi³osci na odleg³osc

Ja mysle ze mi³osc na odleg³o¶c to wielka kapa i strasznie mêcz±ca sprawa bo niewyobra¿am sobie bêdac z osoba ktora sie kocha z która sie jest widziec sie raz na niewiem miesiac czy jakos tak....ojj straszne to niemóc sie przytulic ukochac pobuziakowac wtedy kiedy sie ma ochote na to tylko trzeba czekac na to az nadejdzie czas na spotkanie..ja sobie niewyobra¿am czegos takiego by³am w takich zwiazkach i nieda³am rady chyba jestem za duuuzym pieszczochem jak niewidze mojego T¿ ukochanego dziennie i mnie niecmoka nieukochiwuje to ojjjj smutnawo tak ale naszczescie przyjezdza codziennie mnie przytulac g³askac buziaczkowac i za to Go love bo z niego taki jak ze mnie pieszczoszek ALE powiem Wam ¿e chyba dla chcacego nic trudnego jesli chodzi o w³asnie odleglosc jaka dzieli ukochanych Mam kole¿aneczke która znosi odleglo¶c juz od poru dobrych lat i zyja w mi³osci i wogole jest good...bo wiedza chyba ze teraz sie pomêcza a wkrotce nastapi czas ¿e bede juz razem mieszkac POZDRAWIAM kropeczke ;-)wiec chyba da sie przezwycie¿yc te odleglosc wiec TRZYMAJCIE SIE KOBIETKI BADZCIE TWARDE dla mi³osci trzeba ¿yc ihhiih czy cos tam ...;-)
__________________
...KtÓ¿ Z NaS kOcHa NiE g£uPiEj¡c PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-12-27, 14:33   #45
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomo¶ci: 6 870
Dot.: co myslicie o mi³osci na odleg³osc

hhihih dzieki Jessi za pozdrowienia . I podpisuje sie pod tym co piszesz. w moim przypadku mi³o¶c na odleg³o¶æ sie sprawdza, doswiadczam jej juz od ponad 4 lat i mam nadzieje ¿e sie sparwdzac bedzie dalej, fakt faktem ze jak sie d³ugo ju¿ niewidzymy to nerwy puszczaj± ja zaczynam sie czepiac wszystkiego i takie tam ******³ki ale to wszystko z tesknoty. Potem jak sie juz zobaczymy to ummm jest cudwonie
agulla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-12-27, 16:34   #46
Mrowkasz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 375
Dot.: co myslicie o mi³osci na odleg³osc

Witam, ja tak¿e jestem w zwi±zku na odleg³o¶æ. Jeste¶my z e sob± 3 lata zczego 6 miesiêcy widujemy sie raz w miesi±cu. Jest ciê¿ko, szczególnie ¿e wcze¶niej widywali¶my sie codziennie. Ka¿de spotkanie jest ¶wiêtem jak skoñcze studia to mo¿e wyjede do niego do Niemiec
I nie jest sztuk± przetrwac razem gdy siê ma tego KOGO¦ obok siebie ale sztuk± jest w³a¶nie taki zwi±zek Jakie trzeba mieæ do siebie zaufanie, jakie silmne musi byæ uczucie, ¿eby nie wygas³o.

P.S. I niech ¿yj± twórcy Skypa
Mrowkasz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-12-27, 16:44   #47
ROSALINDA87
Raczkowanie
 
Avatar ROSALINDA87
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 184
Dot.: co myslicie o mi³osci na odleg³osc

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau!
Przykro mi, ¿e tak siê to skoñczy³o ale widaæ faktycznie- ch³opak dojrza³y nie by³, skoro zachowa³ siê w taki sposób W zwi±zku na odleg³o¶æ dwoje ludzi musi czuæ podobnie, wk³adaæ du¿o serca, zaufania,pracy w to wszystko i mo¿e to niektórych przerosn±æ.. Ja sama czasami mam chwile zw±tpienia, kiedy przestajê widzieæ sens i wyobra¿am sobie Bóg wie jakie zdrady z jego strony Kiedy¶ mu powiedzia³am, ¿e bojê siê strasznie, ¿e mnie zostawi, czy wróci do jakiej¶ poprzedniej, na co on odpar³, ¿e to samo móg³by mi "zarzuciæ" ale mi ufa i od tej pory za ka¿dym razem, gdy wracaj± czarne wizje, przypominam sobie to zdanie... I mam nadziejê, ¿e nam siê uda.
a Tobie Rosalindo ¿yczê szczê¶cia w "nowym" zwi±zku a tamtym typem siê nie przejmuj, niewarto
dziekuje za odpowiedz
ja czasami wiesz mam glupie mysli co bedzie gdy....
i mam czesto glupie jakies wizje ...mysli
i tak samo sie boje tak jak ty....
tyle slysze ze chlopak odszedl do innej nawet jak byli w zwiazku 5 lat....to jest strasznie
ale ostanio odczowam ze cos go gryzie ze jest inaczej
wogole pisze mi smsy takie dyplomatycnzie.przez sms wyczówam ze cos jest nie tak chyba jestem z nim 3 lata i wiem jak sie zahcowuje kiedy
pytam go czy cos go gryzie odpowiada nicc ...ze go to deneruje ze jak pytam go czy ejst na mnie zly...bo tak nie jest....
nie wiem co sadzic...
ale soatnio duzo sie mieszaja w nasz zwiazek jego brat i jego mama
i pzrez cto sa klotnie...
ROSALINDA87 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-12-27, 21:11   #48
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 4 212
Dot.: co myslicie o mi³osci na odleg³osc

Cytat:
Napisane przez ROSALINDA87
dziekuje za odpowiedz
ja czasami wiesz mam glupie mysli co bedzie gdy....
i mam czesto glupie jakies wizje ...mysli
i tak samo sie boje tak jak ty....
tyle slysze ze chlopak odszedl do innej nawet jak byli w zwiazku 5 lat....to jest strasznie
ale ostanio odczowam ze cos go gryzie ze jest inaczej
wogole pisze mi smsy takie dyplomatycnzie.przez sms wyczówam ze cos jest nie tak chyba jestem z nim 3 lata i wiem jak sie zahcowuje kiedy
pytam go czy cos go gryzie odpowiada nicc ...ze go to deneruje ze jak pytam go czy ejst na mnie zly...bo tak nie jest....
nie wiem co sadzic...
ale soatnio duzo sie mieszaja w nasz zwiazek jego brat i jego mama
i pzrez cto sa klotnie...
£±czê siê z Tob± w tym dziwnym stanie :/ który mnie ost nawiedzi³.. Ale wiesz, mo¿e same czepiamy siê Bóg wie czego? Doszukujemy siê dziury w ca³ym? U mnie to nawet normalne by by³o ...Dlatego nie martw siê, bêdzie dobrze. A swojemu facetowi powiedz, ¿e wydaje Ci siê jaki¶ nieswój i siê niepokoisz, ¿e skoro co¶ jest nietak to ¿eby powiedzia³. Iiii je¶li powie, ¿e nic, to daj spokój i przestañ siê zamartwiaæ (ja zaraz z moim T¯ chyba przeprowadzê tak± rozmowê ). Bêdzie dobrze, nie martw siê
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-12-27, 21:55   #49
jolek69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: co myslicie o mi³osci na odleg³osc

Debiutujê
Przerobi³am ten temat. i... niestety zwiazki na odleg³o¶æ nie maja racji bytu.
jolek69 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-27, 21:59   #50
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomo¶ci: 6 202
GG do et-ka
Dot.: co myslicie o mi³osci na odleg³osc

Cytat:
Napisane przez jolek69
Debiutujê
Przerobi³am ten temat. i... niestety zwiazki na odleg³o¶æ nie maja racji bytu.
a ja musze zaprotestowaæ, bo wg. mnie je¶li sa plany, je¶li jest siê pewnym to maj± racjê bytu. ja jestem tego ¿ywym przyk³adem. ale oczywi¶cie szanujê Twoje zdanie
et-ka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-12-27, 22:20   #51
londo
Raczkowanie
 
Avatar londo
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomo¶ci: 69
Dot.: co myslicie o mi³osci na odleg³osc

My¶lê, ¿e wszystko jest mo¿liwe. Mieszka³am z kole¿ank±, która widzia³a ch³opaka raz na miesi±c czy na dwa miesi±ce. Poznali siê w czwartej klasie liceum przed matur± i w zasadzie w wakacje byli razem przez d³u¿szy czas. Przez 5 lat studiów widywali siê z doskoku. Ona w Polsce centralnej on na po³udniu. No i po studiach siê pobrali, maj± dziecko i jest ok. Wiêc wszystko jest mo¿³iwe. Zda¿a siê, ¿e bywa jednak inaczej. Kole¿anka widywa³a czê¶ciej ch³opaka choæ te¿ nie codziennie i po kilku latach rozpad³o siê. Je¶eli masz w±tpliwo¶ci to dobrze siê zastanów. Nie warto robiæ czego¶ do czego nie jest siê przekonanym. ¦lub to powa¿na sprawa.
Je¶li jednak sobie wymy¶lasz to przestañ, tylko siebie udrêczysz i nic to nie da a jedynie mo¿e popsuæ. Je¿eli masz podstawy do podejrzeñ to wyja¶nij czy aby na pewno jest tak jak Ci siê wydaje.
Najlepsza zawsze jest rozmowa. Wiesz wtedy na czym stoisz.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg lis11.jpg (59,9 KB, 17 za³adowañ)
londo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-12-30, 23:19   #52
tessalia
Raczkowanie
 
Avatar tessalia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomo¶ci: 375
Dot.: co myslicie o mi³osci na odleg³osc

Cytat:
Napisane przez jolek69
Przerobi³am ten temat. i... niestety zwiazki na odleg³o¶æ nie maja racji bytu.
Maj±. Ale obie strony musz± byæ tak samo pewne swoich uczuæ i ufaæ sobie nawzajem. No i najwa¿niejsze - kontakt. Czasem wystarczy zwyk³y sms czy mail... on te¿ potrafi zdzia³aæ cuda.
__________________
"Kocha siê nie za cokolwiek, lecz pomimo wszystko... kocha siê za nic..."
tessalia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-01-01, 19:07   #53
Karolynka
Zakorzenienie
 
Avatar Karolynka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomo¶ci: 35 799
Dot.: co myslicie o mi³osci na odleg³osc

Cytat:
Napisane przez tessalia
Maj±. Ale obie strony musz± byæ tak samo pewne swoich uczuæ i ufaæ sobie nawzajem. No i najwa¿niejsze - kontakt. Czasem wystarczy zwyk³y sms czy mail... on te¿ potrafi zdzia³aæ cuda.
Popieram w 100%
Karolynka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-01-02, 01:06   #54
Lady_sza
Raczkowanie
 
Avatar Lady_sza
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomo¶ci: 175
Dot.: co myslicie o mi³osci na odleg³osc

wydaje mi sie to troche bez sensu...To nie jest TO..tez bylam w takim zwiazku kiedys, ja w Polsce-on w Anglii....Nie trwalo to dlugo...Denerwowalo mnie to, ze gdy go potrzebowalam, on byl tak daleko ode mnie.Bylo to dla mnie tez pewnego rodzaju dziwne-ze, powiedzy przez caly miesiac jestem sama, a na 6-7 dni mam chlopaka..Oczywiscie plan byl taki, zebym tam przyjechala jak tylko to bedzie mozliwe, ale nie przetrwalo..Ale to dobrze, bo teraz mam kooochanego chlopaka, ktory jest bardzo blisko mnie, mamy siebie na co dzien.Zawsze jest ze mna, gdy jestem smutna, wesola, szcesliwa, nieszczesliwa i TO jest TO
Lady_sza jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-01-02, 12:34   #55
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 4 212
Dot.: co myslicie o mi³osci na odleg³osc

Jak dla mnie moje to jest TYM pomimo tego, ¿e on jest te 170km ode mnie, ale rozmawiamy czêsto gêsto i gdy potrzebujê go, to wystarczy mi nawet g³upi sms o tre¶ci pocieszaj±cej i ju¿ jest ok.. Mam nadziejê, ¿e kiedy¶ zamieszkamy ze sob±, ale narazie siê cieszê tym co mam czyli najwspanialszym uczuciem . O!
I nie generalizujmy- nie ka¿dy zwi±zek na odleg³o¶æ bêdzie gorszy i nietaki jak TEN z osob± mieszkaj±c± blisko. By³am kilka razy z facetem z miasta mojego, ale NIGDY nie by³o mi tak dobrze jak teraz..
__________________
Always chasing dreams

Edytowane przez Dark_Kicia_Miau!
Czas edycji: 2006-01-02 o 12:36 Powód: literowka :P
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-01-02, 14:01   #56
Lady_sza
Raczkowanie
 
Avatar Lady_sza
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomo¶ci: 175
Dot.: co myslicie o mi³osci na odleg³osc

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau!
Jak dla mnie moje to jest TYM pomimo tego, ¿e on jest te 170km ode mnie, ale rozmawiamy czêsto gêsto i gdy potrzebujê go, to wystarczy mi nawet g³upi sms o tre¶ci pocieszaj±cej i ju¿ jest ok.. Mam nadziejê, ¿e kiedy¶ zamieszkamy ze sob±, ale narazie siê cieszê tym co mam czyli najwspanialszym uczuciem . O!
I nie generalizujmy- nie ka¿dy zwi±zek na odleg³o¶æ bêdzie gorszy i nietaki jak TEN z osob± mieszkaj±c± blisko. By³am kilka razy z facetem z miasta mojego, ale NIGDY nie by³o mi tak dobrze jak teraz..
No spoko, przeciez tego nie neguje! tylko napisalam swoja opinie na ten temat.Ciesze sie, ze Tobie jest dobrze...bo przeciez o to chodzi, nie??
Lady_sza jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-01-02, 14:14   #57
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 4 212
Dot.: co myslicie o mi³osci na odleg³osc

A i owszem, o to chodzi pozdrawiam
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:44.