Katalogi Avonu - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Pokaż wyniki sondy: Czy kupię go powtórnie?
Tak 1 100,00%
Nie 0 0%
Głosujący: 1. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-12-17, 00:48   #31
Paulinaaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 853
GG do Paulinaaa_
Dot.: AVON katalog 2/2006

ja kupilam blyszczyk, ten do ktorego byl drugi gratis na wspole z kolezanka, Blyszczyk mi sie podoba, ma dobry smak, lecz wyczuwalna jest w nim chemia, co jest jego minusem,lecz ja ja wyczuwam po tym jak pare razy sie oblize i praktycznie blyszczyka nie mam juz na ustach a blyszczyk w tubce o smaku czekoladowym ejszcze do mnie nie doszedl
__________________
Paulinaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-17, 09:27   #32
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: AVON katalog 2/2006

A ja mam pytanie do konsultantek:
Czy dużo miałyście braków z katalogu 01??? Bo ja zrobiłam zamówienie wcześniej i na szczęście wszystko doszło ale co chwila słyszę że każda konsultantka ma 3/4 braków w paczce;(( Jak w czwartek byłam w COKU w Katowicach to niezła afera się tam zrobiła bo tam praktycznie NIC NIE BYŁO!!
Domina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-17, 11:02   #33
Ślicznotka;)
Rozeznanie
 
Avatar Ślicznotka;)
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Goleniów
Wiadomości: 930
GG do Ślicznotka;)
Dot.: AVON katalog 2/2006

Cześć Domina. Ja dopiero w wtorek dostanę paczkę z K01 :/ Miała być dzisiaj, ale przesuneli :/ Widziałam już w podglądzie faktury na stronie AVONU, że brakuje paru rzeczy Załamka, co ja powiem klientkom?? Miałam jechać do COK i je dokupić (o ile tam będą??), tylko co ja później zrobię z tymi brakującymi jak przyjdą?? zaczyna mnie ten AVON już wkurzać!!
Ślicznotka;) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-17, 12:36   #34
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Dot.: AVON katalog 2/2006

Dajcie spokój :/ Ja jestem konsultantką i nie dość, że jest opżniona, to jeszcze przysłali mi jakąś piankę do włosów za 12,9zł kjtórej nawet nie zamawiałam :/ rzekomy brak. O co tu do cholery jasnej chodzi?
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-17, 13:26   #35
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: AVON katalog 2/2006

ja mam odbior we wtorek, jak bedzie duzo brakow to zrobie awanture-mogli to przewidziec-tak jest co roku:/
na szczescie wiekszosc kosmetykow nie jest z tych typowo swiatecznych
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-17, 13:31   #36
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Dot.: AVON katalog 2/2006

ale o co chodzi z tym że sa braki? ja nie wiem co zrobić z tą pianką ja jej nawet nie zamawiałam! ;/
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-17, 13:42   #37
dore
Rozeznanie
 
Avatar dore
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 631
Dot.: AVON katalog 2/2006

te braki to jest jeden istny wielki horror.
mi juz od miesiaca sla zestaw arabian glow /puder w kulkach,pedzel,kredka i kosmetyczka/, nie wiem co oni tam robia, zapomnieli wyprodukowac???
nigdy mi sie takie braki nie zdarzaly, dopiero w tym roku zaczela sie komedia dziac, wszystko zawsze przychodzilo w porzadku, nawet w przedswiatecznych paczkach.
moja kolezanka z ktora zamawiam produkty nie dostala polowy kosmetykow.
moze to taki chytry sposob avonowski, zeby nizszy opust konsultantki mialy?, bo automatycznie mniejsze zamowienie jest i nie placi sie za te kosmetyki ktorych nie ma, tylko oplata jest wtedy jak przyjda w opoznieniu. nie wiem sama, ale zaczyna mnie to wszystko wkurzac. najpierw te zatrucie chemiczne w garwolinie-opoznienie dwutygodniowe i idz swiec oczami przed klientkami, a teraz opoznienia pojedynczych kosmetykow. ktos tam powinien oberwac za to wszystko!!!
jeden wielki balagan sie zrobil.
dore jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-17, 14:54   #38
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: AVON katalog 2/2006

Cytat:
Napisane przez Paulinaaa_
ja kupilam blyszczyk, ten do ktorego byl drugi gratis na wspole z kolezanka, Blyszczyk mi sie podoba, ma dobry smak, lecz wyczuwalna jest w nim chemia, co jest jego minusem,lecz ja ja wyczuwam po tym jak pare razy sie oblize i praktycznie blyszczyka nie mam juz na ustach a blyszczyk w tubce o smaku czekoladowym ejszcze do mnie nie doszedl
A moglabys napisac cos o tym, jak blysczyk wyglada na ustach? czy kolorek jest mocno widoczny? Mam juz dosc blyszczykow, ktore maja kolor jedynie w opakowaniu a strasznie podoba mi sie ten brzoskwiniowy i najjasniejszy rozowy

co do brakow to tez mnie szlag trafil po prostu masakra! Ludzi pozamawiali ode mna na prezenty swiateczne a tutaj avon nie byl laskaw wyprodukowac (np kredek dwustronnych, ktorych mialam w zamowieniu 12) ciekawe co ja sobie z tymi wszystkimi produktami zrobie jak je laskawie dosla, bo klienci na pewno juz ich nie beda chcieli, bo to przeciez mialy byc prezenty, a wtedy juz bedzie po swietach nie wiecie czy da sie jakos zrezygnowac z braku? W oriflame sprawa brakow wyglada duuuzo lepiej! Jak czegos nie ma to przy kolejnym zamowieniu sama decyduje czy jeszcze chce to otrzymac, czy tez juz rezygnuje. Generalnie oriflame prezentuje sie znacznie lepiej niz ten badziewny avon. Przepraszam za ton wypowiedzi, ale naprawde tylko przeklenstwa cisna mi sie na usta jak o nim mysle
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-17, 15:04   #39
kostka.kr
Zadomowienie
 
Avatar kostka.kr
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 458
GG do kostka.kr
Dot.: AVON katalog 2/2006

Macie rację, ja dopiero czekam na zamówienie z katalogu 01, ma przyjść we środę, a w nim brakujące rzeczy z poprzedniego katalogu. Bardzo się obawiam, ponieważ większość rzeczy mam na prezenty pod choinkę i jak ich nie będzie w paczce to jestem ugotowana . Swoją drogą, faktycznie co się dzieje w tej firmie, widzę że nie tylko ja zaczynam mieć dość tego. Odkąd jestem w AVON-ie (3 lata), miałam może 4 lub 5 paczek pełnych, a tak zawsze czegoś brakowało, to jest bardzo wkurzające .
__________________
"Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy:
cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił, tego czego się pragnie."
Paulo Coelho

kostka.kr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-17, 16:03   #40
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: AVON katalog 2/2006

Jeśli nie chcecie aby brak był przysłany w nastęonym katalogu to po prostu mówicie to w COKU lub dzwonicie do Warszawy.

Byłam dziś w Katowickim COKU i powiem wam że takiego syfu to jeszcze nie widziałam! Czekałam 2 godziny w kolejce, było sporo osób a tylko JEDNA osoba na kasie!! Paranoja!! Odeszłam oczywiście z niczym. Chciałam dokupić zestaw brzoskwiniowy po czym Pan powiedział mi że nie mają maseczek.. To przepraszam bardzo, skoro to się kupuje w zestawie to jakim cudem brakło maseczek?? Kupiłam tylko zestaw wiśniowy (miałam szczęscuie bo był akurat ostatni) i okazało się że oczywiście w tym też coś musi być nie tak!! Nie mieli zielonych kosmetyczek... Myślałam że mnie tam szlak trafi... Dlaczego nie mogą braków umieścić na stronie internetowej?!

A i zestawów Arabian Glow raczej nie będzie. Też się nieźle o tym nasluchałam że nie będzie bo coś tam.

Nie raz miałam paczke za 515zł a kiedy już paczka przyszła okazało się że nie ma niektórych rzeczy i miałam zamówienie za 480zł... Chyba robią to specjalnie żeby konsultantki miały mniejszy opust. Pisałam do nich maila ale nawet nie raczyli się odezwać...

Przepraszam ale musiałam się wyładować... z każdym zamówieniem jestem coraz bardziej zła...
Domina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-17, 16:16   #41
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: AVON katalog 2/2006

poczytalam forum gazetowe i wyglada na to, ze ciagle braki to zestaw Accolade(a ja zamowilam 2) kredki dwustronne(nie wiem jak nowosci moz enie byc; tych tez kilka zamowilam) zestawy for men, zestawy do manikiuru i cos z individual blue.
To jest skandal-ta sytuacja powtarza sie co swieta-po co sa trendujace?Teoretycznie po to zeby przewidziec zamowienia-jak widac sie to nie sprawdza.Dobrze ze to likwiduja.
Szkoda, ze to JA bede musiala sie tlumaczyc klientkom :/
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-17, 21:12   #42
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: AVON katalog 2/2006

Te podwojne kredki podobno jeszcze nie zostaly nawet wyprodukowane szanowny avon nawet nie raczyl wziac sie na czas za produkcje!
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-17, 21:25   #43
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: AVON katalog 2/2006

Cytat:
Napisane przez lalesia
Te podwojne kredki podobno jeszcze nie zostaly nawet wyprodukowane szanowny avon nawet nie raczyl wziac sie na czas za produkcje!
To ciekawe,że nie są wyprodukowane skoro widziałam te kredki u koleżanki
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-17, 21:55   #44
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: AVON katalog 2/2006

moze w takim razie taka sprytna scieme walneli mi w COK na swoje usprawiedliwienie
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-17, 22:46   #45
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: AVON katalog 2/2006

Cytat:
Napisane przez Domina
A ja mam pytanie do konsultantek:
Czy dużo miałyście braków z katalogu 01??? Bo ja zrobiłam zamówienie wcześniej i na szczęście wszystko doszło ale co chwila słyszę że każda konsultantka ma 3/4 braków w paczce;(( Jak w czwartek byłam w COKU w Katowicach to niezła afera się tam zrobiła bo tam praktycznie NIC NIE BYŁO!!
ja mam tak samo, paczkę mam dostać we wtorek, ale na podglądzie faktury widzę, że nie ma b. wielu rzeczy, tego, co ludzie pozamawiali na prezenty na Święta! kurcze, przecież to dopiero pierwszy termin, a tu już takie braki? jak można było nie przygotować się na zwiększoną sprzedaż w grudniu?! założę się, że w COKu też nie będzie tych rzeczy. nawet nie zastanawiam się jeszcze, co zamówię z K2, bo zaczynam już mieć alergię na tę firmę...
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-17, 23:26   #46
Paulinaaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 853
GG do Paulinaaa_
Dot.: AVON katalog 2/2006

Cytat:
Napisane przez lalesia
A moglabys napisac cos o tym, jak blysczyk wyglada na ustach? czy kolorek jest mocno widoczny? Mam juz dosc blyszczykow, ktore maja kolor jedynie w opakowaniu a strasznie podoba mi sie ten brzoskwiniowy i najjasniejszy rozowy
Blyszczyk na ustach wyglada swietnie ma super konsystencje, nie klei sie, dobrze smakuje, chociaz "pod koniec" zalatuje chemia drobinek blyszczacych sie w nim nie dopatrzalam, moze jestem slepa kolor jest ten sam jaki widac przez opakowanie, posiadam najasniejszy rozowy i prawie wcale go nie widac na ustach, tak ladnie tylko je podkresla
__________________
Paulinaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-18, 13:35   #47
Sailor Moon
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Moon
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 758
Dot.: AVON katalog 2/2006

a mnie z tego katalogu zainteresowała kontórówka+ cień, 2w1, tylko nie mam pojęcia gdzie umieszczony jest ten cień, na zdjeciu nie widać tego :/ (strony 24 i 25 w katalogu 02/2006)
__________________
Nigdy nie rezygnuj z celu, tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga długiego czasu. Czas i tak upłynie.
Sailor Moon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-18, 13:55   #48
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: AVON katalog 2/2006

Cytat:
Napisane przez Sailor Moon
a mnie z tego katalogu zainteresowała kontórówka+ cień, 2w1, tylko nie mam pojęcia gdzie umieszczony jest ten cień, na zdjeciu nie widać tego :/ (strony 24 i 25 w katalogu 02/2006)
Myślałam,że tylko ja mam takie problemy Jedyne na co wpadłam to albo w zakrętce albo tylko na puszku i puszek jest jakiś magiczny i się odnawia ilość cienia na nim
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-18, 13:59   #49
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: AVON katalog 2/2006

Cytat:
Napisane przez Sailor Moon
a mnie z tego katalogu zainteresowała kontórówka+ cień, 2w1, tylko nie mam pojęcia gdzie umieszczony jest ten cień, na zdjeciu nie widać tego :/ (strony 24 i 25 w katalogu 02/2006)
Mi się wydaje że ten cień jest w tym pojemniczku w którym jest aplikator lub rzeczywiście w zakrętce ale jakoś zabezpieczony aby się nie wysypał...
Chciałabym żeby można było zrobić tym cudem taki makijaż jaki jest na fotce... Niestety znając avon tak nie będzie
Domina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-18, 14:06   #50
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: AVON katalog 2/2006

ja tez mam problem z tym cieniem, moze on dziala na tez zasadzie co kiedys puder w pędzlu
a co do brakow to nie przyslali mi zestawów Surrender!!!!!!!! a kredki wyprodukowali ale nie wszystkie, ja nie dostalam czarnych i bązowych Wrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!
kobitki a ma moze ktoras z was skan albo linka do 03???
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-18, 15:40   #51
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: AVON katalog 2/2006

Cytat:
Napisane przez Paulinaaa_
Blyszczyk na ustach wyglada swietnie ma super konsystencje, nie klei sie, dobrze smakuje, chociaz "pod koniec" zalatuje chemia drobinek blyszczacych sie w nim nie dopatrzalam, moze jestem slepa kolor jest ten sam jaki widac przez opakowanie, posiadam najasniejszy rozowy i prawie wcale go nie widac na ustach, tak ladnie tylko je podkresla
Widziałam ten błyszczyk w katalogu i mi się bardzo spodobał Ogólnie błyszczyki Avonu lubię(seria Glazewear) i teraz jestem też zachwycona tym Metalicznym Mam nadzieję, ze te Extremalnie błyszczące też będą równie dobre Już się napaliłam na najjaśniejszy róż i chyba jako drugi zamówię beżowy
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-18, 18:23   #52
Paulinaaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 853
GG do Paulinaaa_
Dot.: AVON katalog 2/2006

Cytat:
Napisane przez isa666
Widziałam ten błyszczyk w katalogu i mi się bardzo spodobał Ogólnie błyszczyki Avonu lubię(seria Glazewear) i teraz jestem też zachwycona tym Metalicznym Mam nadzieję, ze te Extremalnie błyszczące też będą równie dobre Już się napaliłam na najjaśniejszy róż i chyba jako drugi zamówię beżowy
bierz-nie zastanawiaj sie
__________________
Paulinaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-18, 18:49   #53
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: AVON katalog 2/2006

Kurczę, wy tak mówicie o tych brakach w tym katalogu a ja zamówiłam u koleżanki też pare rzeczy na prezenty. Mam dostać w czawartek, a jak nie będzie to co ja zrobię ??? Omg...
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-18, 19:10   #54
fajna laseczka
Raczkowanie
 
Avatar fajna laseczka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 338
GG do fajna laseczka
Dot.: AVON katalog 2/2006

Mam ochotę na zestawik:tusz do rzęs+błyszczyk+metaliczna kredka do powiek Nie spoczne póki nie kupię!
fajna laseczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-18, 19:16   #55
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: AVON katalog 2/2006

A ten zestaw to nie był czasem w poprzednim katalogu?
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-18, 22:34   #56
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: AVON katalog 2/2006

w katalogu 01
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-19, 18:01   #57
kostka.kr
Zadomowienie
 
Avatar kostka.kr
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 458
GG do kostka.kr
Dot.: AVON katalog 2/2006

Co do błyszczyków ekstremalnie błyszczących, to byłam dziś właśnie w COKu krakowskim, żeby sprawdzić jak faktycznie się błyszczą. I szczerze się rozczarowałam . Niewiele się różnią od swoich poprzedników i wcale się tak nie błyszczą jak mówi nazwa. Na dowód tego wzięłam ze sobą do porównania błyszczyki, których ja używam (HEAN HOLOGRAPHY-7 zł.). Bez porównania . Mój błyszczyk ma dużo wyraźnych iskrzących drobinek (srebrnych lub złotych, zależy od koloru), długo trzyma się na ustach, baaaardzo błyszczy i iskrzy się, ładnie pachnie i do tego jest połowę tańszy. Nie ma mowy, żebym się skusiła na błyszczyki AVONu. Nie są tego warte .
__________________
"Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy:
cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił, tego czego się pragnie."
Paulo Coelho

kostka.kr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-20, 14:52   #58
nnia***
Raczkowanie
 
Avatar nnia***
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: z uroczego małego miasteczka ;)
Wiadomości: 467
GG do nnia***
Dot.: AVON katalog 2/2006

hej dziewczynki a czy ktoras bylaby tak mila i wyslala mi na maila ten katalog nr 2,bo w pracy to mi prawie wszystkie strony zablokowali i m=nic juz nie mozna obejrzec ,dobrze ze chociaz wizaz zostal
anna.kowalczyk@saint-gobain.com
nnia*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-20, 16:46   #59
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: AVON katalog 2/2006

Cytat:
Napisane przez Bridget
Ja już mam 03/2006. Na razie nic mnie w nim nie zaciekawiło
a możesz zeskanować lub porobić fotki?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-20, 16:57   #60
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Smile Dot.: AVON katalog 2/2006

Nie miałam jeszcze w rękach tego katalogu, ale ta promocja z blyszczykami jest naprawdę bardzo ciekawa...
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:54.