BIAłYSTOK, wątek zbiorczy - gdzie znajdę... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-10-19, 14:44   #31
Anul3k
Zakorzenienie
 
Avatar Anul3k
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 7 880
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k
Dot.: BIAłYSTOK, wątek zbiorczy - gdzie znajdę...

Cytat:
Napisane przez rob4cz3q Pokaż wiadomość
podbijam:
szukam swetra do ud - najlepiej zielonego przewiązywanego w talii, zapinanego na duże guziki, w raczej niższej cenie
kurtki zimowej za pupe - może coś ala katana?, zielonej , czarnej lub brązowej - z kapturem, bez puszku.
Może komuś coś takiego wpadło w oko? i wie gdzie znaleźć?
Kurtka - rynek na kawaleryjskiej od groma tam tego
__________________
Kontakt tylko via mail.
Anul3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-19, 14:51   #32
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12 640
Dot.: BIAłYSTOK, wątek zbiorczy - gdzie znajdę...

Nie wiem czy jeszcze aktualne poszukiwania trampek, ale się wypowiem
Przed wakacjami swoje kupiłam w Centralu, może jeszcze są. Czarne, długie, za 35zł
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-19, 15:00   #33
Anul3k
Zakorzenienie
 
Avatar Anul3k
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 7 880
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k
Dot.: BIAłYSTOK, wątek zbiorczy - gdzie znajdę...

Już nieaktualne Chociaż może niedługo znowu odnowię poszukiwanie, bo te o które pytałam w tym wątku są już nieźle zużyte
__________________
Kontakt tylko via mail.
Anul3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-19, 15:09   #34
_totally_
Zakorzenienie
 
Avatar _totally_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 003
Dot.: BIAłYSTOK, wątek zbiorczy - gdzie znajdę...

Czarne, za kostę widziałam kiedyś w sklepie obuwniczym na Sienkiewicza-niedaleko sklepu dla plastyków. To jakiś z tanim obuwioem, nazwy niestety nie pamiętam...
Teraz przydałyby Ci się jakieś ocieplane i nieprzemakalne
_totally_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-19, 15:30   #35
sweetes_things
Rozeznanie
 
Avatar sweetes_things
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 860
Dot.: BIAłYSTOK, wątek zbiorczy - gdzie znajdę...

Cytat:
Napisane przez rob4cz3q Pokaż wiadomość
podbijam:
szukam swetra do ud - najlepiej zielonego przewiązywanego w talii, zapinanego na duże guziki, w raczej niższej cenie
kurtki zimowej za pupe - może coś ala katana?, zielonej , czarnej lub brązowej - z kapturem, bez puszku.
Może komuś coś takiego wpadło w oko? i wie gdzie znaleźć?
Rozejrzyj sie w C.H Park tam jest sporo takich kurteczek
__________________
Nikt mnie nie poznał i nie zna mnie za dobrzE
Nie ważne co osiągnę,co stworzę,co zrobiĘ
Dla ślepych głupców pozostanę taka samA
Nigdy przed nikim głowy nie złożĘ
Nigdy przed nikim nie padnę na twarZ
Tutaj..czy w piekle..do końca z honoreM
Taka już jestem..i to właśnie jA
by Sweetes_things
sweetes_things jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-19, 15:38   #36
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717
Dot.: BIAłYSTOK, wątek zbiorczy - gdzie znajdę...

to ja tak dość nietypowo... ale też pytanie z serii gdzie mogę znaleźć... gdzie mogę pomniejszyc pierścionek ze srebra...?
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-19, 16:00   #37
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: Białostoczanki!Co gdzie znaleźć w sklepach.

Cytat:
Napisane przez sweetes_things Pokaż wiadomość
Heh czytam Cie dokładnie ale tak dajesz do zrozumienia ze gdzie niepójdziesz to nic dla siebie niemozesz znaleźć..ja to poprostu podsumowuje ;>
Napisałaś również że jestem nieliczna która jest zadowolona z tych sklepów..a tutaj rzeczywiście siedzi ok 350.000 ludzi i pisze że niejest zadowolona ze sklepów z Bstoku Tutaj raptem wypowiedziało sie kilka wizażanek więc nieogólniaj, dziewczyny które znam tak jak ja nienarzekają na brak sklepów. No ale Ci napisałam,ze jeżeli jest taka tragedia jak mówisz,że brak u nas sklepów z fajnymi ciuchami itp etc itd to wsiadasz w samochód 2 godz i jesteś w Wawie..no przecież tego chcesz bo przeciez desperacko w naszym mieście szukasz czegoś fajnego ;> Wiec skoro "nie masz zamiaru" gdzieś jechać po ciuchy to nienarzekaj-to Twój wybór.
Pozatym co Ty porównuejsz stolice do miasta wojewódzkiego, to takie samo porównanie jak New York i Wawa. Wiadomo ze w stolicy i w wiekszych miastach będzie wiekszy wybór..to proste i oczywiste.
Tak apropos chociażby w Chicago w New York taaaam są dobie ciuchy, Wawa i każde inne miasto sie nie ima do nich
No cóż ja Ci moge życzyc byś jakoś dotarła do wawy i sobie coś znalazła <lekka zgryźliwość>
Masz baaardzo bierną postawę...Skoro w innych miastach powstaja inwestycje i miasta sie rozwijaja poprzez budowe nowych galerii i innych obiektow to dlaczego nie tu? Nie mam prawa powiedziec ze jest nieciekawie i przydalyby sie nowe sklepy? No chyba ze ty jestes juz w siodmym niebie i uwazasz ze w Bialymstoku jest tak dobrze ze juz lepiej byc nie moze i ze niczego nowego tu nie potrzeba.Glupia gadka ze mozna jechac do innego miasta skoro w Bialymstoku tez mogą powstac nowe sklepy.Niestety przez takich ludzi ktorzy sądzą ze juz jest swietnie obiekty takie nie powstają albo ciagle powstaja jakies problemy jak w zadnym miescie...Jakby wsyztsko doszlo do skutku to mielibysmy juz ok 6 nowych galerii handlowych...A tak to niestety tylko duzo gadki a mało roboty,obiecanki-cacanki.I Reserved mial byc i drugi House i Diverse i duzo innych firm ,ale niestety wyglada na to ze poczekamy sobie jeszcze kilka ladnych lat.
Poza tym czy ja mowilam o wizażu? Czy caly wizaz jest w B-stoku skoro piszesz ze 350 000 ? Skad ma miec pojecie ktos spoza tego rejonu o tutejszych sklepach? (widac jak dokladnie czytasz moje posty :/ )To chyba jasne (dla niektorych jak widze nie...) ze pisalam o białostoczankach,wystarcz y przejrzec wątki ktore dziewczyny podaly tutaj wyżej.Wiekszosc znajomych tez uwaza tak samo jak ja,wiec jakby nie patrzec to procentowo jednak wiecej jest niezadowolonych .A dziewczyny ktore znasz widocznie maja male wymagania i tyle albo nie widzialy jakie fajne ciuszki maja firmy niedostepne niestety w naszym miescie.Jesli ktos nie widzial czegos lepszego to zawsze bedzie tej osobie wydawac sie ze lepiej byc juz nie moze.
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-19, 18:41   #38
Anul3k
Zakorzenienie
 
Avatar Anul3k
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 7 880
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k
Dot.: BIAłYSTOK, wątek zbiorczy - gdzie znajdę...

Cytat:
Napisane przez wewelinka Pokaż wiadomość
to ja tak dość nietypowo... ale też pytanie z serii gdzie mogę znaleźć... gdzie mogę pomniejszyc pierścionek ze srebra...?
Nie pomniejszałam nigdy ale na suraskiej jest jubiler, wydaje mi się, że tam powinni zmniejszyć - po tej samej stronie gdzie orient, apteka i credo, schodzi się w dół po schodach
__________________
Kontakt tylko via mail.
Anul3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-19, 18:47   #39
_totally_
Zakorzenienie
 
Avatar _totally_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 003
Dot.: BIAłYSTOK, wątek zbiorczy - gdzie znajdę...

Nie jestem pewna, ale wydaje mi się, że pierścionek można zmniejszyć na sienkiewicza, po tej stronie, po której jest Troll.
_totally_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-19, 21:06   #40
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: BIAłYSTOK, wątek zbiorczy - gdzie znajdę...

kurteczki bez puszku widzialam gdzies w centrum park ale niestety nie powiem gdzie dokladnie bo nie pamietam
Troche malo tu nas bialostoczanek
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-19, 21:20   #41
Anul3k
Zakorzenienie
 
Avatar Anul3k
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 7 880
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k
Dot.: BIAłYSTOK, wątek zbiorczy - gdzie znajdę...

Cytat:
Napisane przez mysiamysia Pokaż wiadomość
kurteczki bez puszku widzialam gdzies w centrum park ale niestety nie powiem gdzie dokladnie bo nie pamietam
Troche malo tu nas bialostoczanek
Zarejestrowanych jest sporo Wiem bo wysyłałam Pw z linkiem do wątku spotkaniowego
__________________
Kontakt tylko via mail.
Anul3k jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-19, 21:49   #42
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717
Dot.: BIAłYSTOK, wątek zbiorczy - gdzie znajdę...

hmm suraska i sienkiewicza? jutro sie wybiore i popytam dziekuje
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-19, 21:51   #43
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717
Dot.: BIAłYSTOK, wątek zbiorczy - gdzie znajdę...

Cytat:
Napisane przez Anul3k Pokaż wiadomość
Zarejestrowanych jest sporo Wiem bo wysyłałam Pw z linkiem do wątku spotkaniowego
BTW a byłaś na spotkaniu ? ja chciałam przyjść ale nie miałam jak... widziałam zdjęcia ale mało mi mówia bo nie znam Waszych twarzy ale widac że sie dobrze bawiłyscie ...
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-19, 22:36   #44
Lalik
Zadomowienie
 
Avatar Lalik
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 172
Dot.: Białostoczanki!Co gdzie znaleźć w sklepach.

Cytat:
Napisane przez mysiamysia Pokaż wiadomość
Wiekszosc znajomych tez uwaza tak samo jak ja,wiec jakby nie patrzec to procentowo jednak wiecej jest niezadowolonych .A dziewczyny ktore znasz widocznie maja male wymagania i tyle albo nie widzialy jakie fajne ciuszki maja firmy niedostepne niestety w naszym miescie.Jesli ktos nie widzial czegos lepszego to zawsze bedzie tej osobie wydawac sie ze lepiej byc juz nie moze.
sorki dziewczyny ze sie miedzy Was wtracam ale...
mysiamysia- to ze wiekszosc Twoich znajomych marudzi na ciuchy w naszym miescie to wcale nie znaczy ze fajnych ciuchow znalezc sie nie da. jak ktos jest leniwy i nie ma oka do oryginalnych ciuchow to chocby nastawiali milion galerii to i tak sie nie dogodzi. a bo w wawie taniej, a bo wiecej, a bo tam jest nowa kolekcja a u nas nie... no sorry ale z takim podejsciem to nie dziwne ze nic Ci sie nie podoba.

wystarczy wyjsc na ulice zeby zobaczyc ze bialostoczanki naprawde potrafia sie ubrac pomyslowo i oryginalnie, wiec to chyba nie sklepy sa tu problemem. no chyba ze te fajnie ubrane dziewuchy co tydzien melduja sie w wawie/poznaniu/krakowie etc. i robia rejs po sklepach....

a nawiazujac to ostatniego zdania Twego postu- jesli ktos cale zycie marudzi, to chocby nie wiem jak mu dogodzic i tak bedzie mu zle...
__________________
Nie jestem leniwa. Mam zawyżone wymagania motywacyjne.

Lalik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-20, 08:50   #45
Anul3k
Zakorzenienie
 
Avatar Anul3k
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 7 880
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k
Dot.: BIAłYSTOK, wątek zbiorczy - gdzie znajdę...

Cytat:
Napisane przez wewelinka Pokaż wiadomość
BTW a byłaś na spotkaniu ? ja chciałam przyjść ale nie miałam jak... widziałam zdjęcia ale mało mi mówia bo nie znam Waszych twarzy ale widac że sie dobrze bawiłyscie ...
Byłam
__________________
Kontakt tylko via mail.
Anul3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-20, 08:51   #46
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: BIAłYSTOK, wątek zbiorczy - gdzie znajdę...

Cytat:
Napisane przez Anul3k Pokaż wiadomość
Zarejestrowanych jest sporo Wiem bo wysyłałam Pw z linkiem do wątku spotkaniowego
chodzilo mi o te udzielajace sie
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-20, 08:55   #47
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: Białostoczanki!Co gdzie znaleźć w sklepach.

Cytat:
Napisane przez Lalik Pokaż wiadomość
wystarczy wyjsc na ulice zeby zobaczyc ze bialostoczanki naprawde potrafia sie ubrac pomyslowo i oryginalnie, wiec to chyba nie sklepy sa tu problemem. no chyba ze te fajnie ubrane dziewuchy co tydzien melduja sie w wawie/poznaniu/krakowie etc. i robia rejs po sklepach....
No widzisz,widocznie robią.Zreszta wiele osob tez dostaje ciuchy z zagranicy od rodziny albo znajomych [np. jedna z moich znajomych]dlatego sa ubrane oryginalnie .Czasem chce cos znalezc co zobaczylam na kims i mi sie podobalo,ale przeszlam pol miasta po sklepach i nigdzie danej rzeczy nie bylo.Więc to nie jest kwestia lenistwa chyba przechodzic po sklepach pol dnia?[i to kilku dni czasem potrzeba bo w jednym sie nie wyrobie] No chyba ze mam chodzic caly dzien...
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-20, 11:14   #48
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12 640
Dot.: BIAłYSTOK, wątek zbiorczy - gdzie znajdę...

Przepraszam, że się wtrącę, ale ja również uważam, że Białystok to "zakupowa dziura". Mieszkamy w mieście wojewódzkim, największym na północnym-wschodzie kraju. Teoretycznie Biały pod względem "istotności" na mapie Polski jest wymieniany wśród takich miast jak Wrocław, Poznań, Szczecin, Toruń itd. Tylko dlaczego jedynie nasze miasto się nie rozwija? Tylko u nas wszelkie inwestycje stanowią zawsze PROBLEM. Jasne, że lepiej wybudować trzydziesty kościół, bo będzie dopiero czwartym w danej dzielnicy i wpisać w swoje "zasługi dla miasta". Bo po co komu nowoczesne sklepy, multipleksy, lotnisko etc. Po co, skoro nadal możemy być takim uroczym zielonym zaściankiem, idealnym dla emerytów.

A jeśli chodzi o "dobrze i gustownie ubrane dziewczyny w Białymstoku", to przepraszam, ale moim zdaniem jest ich stosunkowo niewiele. Nadal królują bazarowe bezy i szare myszki w swetrze po siostrze. I fajnie, jeśli im z tym dobrze, nic mi do tego. Chodzi tylko o fakt, że nie mamy możliwości dużego wyboru, jak np dziewczyny w innych miastach i to jest trochę przykre.

(jeśli o mnie chodzi to nie znoszę robienia zakupów w Białymstoku :/ zazwyczaj kupuję na wyprzedażach w czasie wakacji za granicą, w ilościach hurtowych albo jak jestem przejazdem w innym mieście, bądź też na allegro)

A właśnie, gdzie najczęściej robicie zakupy w naszym mieście?
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-20, 12:50   #49
_totally_
Zakorzenienie
 
Avatar _totally_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 003
Dot.: BIAłYSTOK, wątek zbiorczy - gdzie znajdę...

Hathayogo, w zupełności się z Tobą zgadzam. Jeśli chodzi o kościoły to jesteśmy prawdziwą "metropolią", jeśli o sklepy to istne zad... Ja też, gdy tylko mogę, kupuję w innych miastach-np. zawsze pod koniec lata jadę do Warszawy, na wyprzedaże. W białym brak mi Reserved, H&M i mojego ukochanego New Yorker'a.
_totally_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-20, 15:38   #50
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12 640
Dot.: BIAłYSTOK, wątek zbiorczy - gdzie znajdę...

Cytat:
Napisane przez _totally_ Pokaż wiadomość
Hathayogo, w zupełności się z Tobą zgadzam. Jeśli chodzi o kościoły to jesteśmy prawdziwą "metropolią", jeśli o sklepy to istne zad... Ja też, gdy tylko mogę, kupuję w innych miastach-np. zawsze pod koniec lata jadę do Warszawy, na wyprzedaże. W białym brak mi Reserved, H&M i mojego ukochanego New Yorker'a.

O taaak... królestwo za H&M, New Look i GAPa
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-20, 17:12   #51
_totally_
Zakorzenienie
 
Avatar _totally_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 003
Dot.: BIAłYSTOK, wątek zbiorczy - gdzie znajdę...

No, może nie królestwo...ale 90% moich przychodów
_totally_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-21, 19:32   #52
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: BIAłYSTOK, wątek zbiorczy - gdzie znajdę...

Ostatnio dowiedzialam sie o pewnej rzeczy...Otoz Auchan zastrzeglo sobie cos takiego ze przez kilka lat w Bialymstoku nie bedzie mogl powstac zaden hipermarket (a jak wiadomo u nas mialy powstawac hipermarkety z galeriami handlowymi ) i wlasnie teraz ten okres minal i jest nadzieja ze beda nowe sklepy z ciuszkami A wlasciwie to dzisiaj widzialam jak juz zaczynają dzialac w tym kierunku.. Na Augustowskiej wydzielony juz teren,stoja baraki,rozkopane wszedzie.Na Zielonych Wzgorzach rowniez teren ogrodzony,stoja baraki i cos tam pokopane (tu naprawde duuuzy teren jest i podejrzewam ze tu bedzie niezle) Jedynie na Hetmanskiej cos nic nie robia niestety
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-21, 20:10   #53
bielaczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 616
GG do bielaczka
Dot.: BIAłYSTOK, wątek zbiorczy - gdzie znajdę...

Wiecie co? Tak chciałabym zeby u nas w B-stoku powstala jakas galeria.. marzy mi sie to juz od kilku lat.. Ciagle w prasie ukazuja sie artykuly, ze ruszaja budowy, ze to, ze tamto.. i tak juz przez kilka lat, aczkolwiek jak wiadomo z tego nici ; | mam nadzieje, ze chociaz teraz bedzie inaczej i na Zielonych i Augustowskiej rzeczywiscie zostana zbudowe jakies wypasione galerie echt.. w sumie, jezeli ktos chce cos oryginalnego i wyszukanego na siebie nalozyc, to nie ma zbyt duzego wyboru, wszystko oklepane.. coz, taki urok naszego 'kochanego' wojewodztwa.. a szczerze mowiac, za bardzo nie lubie naszego miasta i nie chodzi o nikly rozwoj przemyslowy itd.. w ogole, jakos tutaj nijako.. tak to wyglada moim zdaniem.. chociaz z drugiej strony czasami lepiej i wygodniej jest zyc tak po cichu, bez zbyt duzo sklepow [bo pieniadze trzymaja sie kieszeni:p] echt..
bielaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-22, 14:51   #54
_totally_
Zakorzenienie
 
Avatar _totally_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 003
Dot.: BIAłYSTOK, wątek zbiorczy - gdzie znajdę...

Anulku, jeśli nadal szukasz trampek widziałam dziś sporo w Daichmanie (czy jak sie to pisze ). Z tworzywa skóropodobnego, za kostkę, czarne, różowe...

Robaczku-masa swetrów jest w Orsay. Widziałam zielone, piękny odcień. Były długie, wiązane. Cen niestety nie pamiętam. Byłam tam dziś, więc informacje są świeże
_totally_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-22, 19:46   #55
Anul3k
Zakorzenienie
 
Avatar Anul3k
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 7 880
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k
Dot.: BIAłYSTOK, wątek zbiorczy - gdzie znajdę...

Cytat:
Napisane przez _totally_ Pokaż wiadomość
Anulku, jeśli nadal szukasz trampek widziałam dziś sporo w Daichmanie (czy jak sie to pisze ). Z tworzywa skóropodobnego, za kostkę, czarne, różowe...

Robaczku-masa swetrów jest w Orsay. Widziałam zielone, piękny odcień. Były długie, wiązane. Cen niestety nie pamiętam. Byłam tam dziś, więc informacje są świeże
Hmm, mam już dwie pary a i tak intenywnie nie używam, bo zima idzie Ale z drugiej strony trampków nigdy za wiele

Dziękuje dziewczyny za informacje
__________________
Kontakt tylko via mail.
Anul3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-23, 20:29   #56
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: BIAłYSTOK, wątek zbiorczy - gdzie znajdę...

jak tylko cos bedziecie wiedzialy albo znajdziecie gdzies jakies info o tym jak przebiegaja budowy tych galerii albo jakies tam beda sklepy to piszice natychmiast!
Kiedys widzialam jakis artykul [z pol,rok temu?] jakie maja powstac sklepy ale nie pamietam juz niestety,moze ktos to ma?
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-24, 00:12   #57
Lalik
Zadomowienie
 
Avatar Lalik
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 172
Dot.: BIAłYSTOK, wątek zbiorczy - gdzie znajdę...

http://miasta.gazeta.pl/bialystok/1,35241,3683783.html -galeria na jurowieckiej w miejscu stadionu
http://www.bialystokonline.pl/artykul.php?ida=14859- to samo + "- Ta inwestycja jest ważna nie tylko dla klubu, ale także dla miasta - twierdzi Lech Rutkowski. - Dlatego nie rozumiem dlaczego tak długo zwlekano. Pozwolenia na budowę dostały wcześniej nawet galerie przy Świętojańskiej czy Augustowskiej."

http://www.bialystokonline.pl/artykul.php?ida=13111 -"Pozwolenie na budowę Białej uprawomocni się za kilka dni. To oznacza, że pierwsze prace na placu budowy galerii ruszą już w następnym tygodniu.
Według projektu Biała ma mieć 40 tys. metrów kw. powierzchni. Najwięcej miejsca zajmą w niej hipermarket Real i sklep Media Markt ze sprzętem RTV i AGD. W Białej ma powstać też multikino na osiem sal i kręgielnia. Będą też salony z odzieżą, m.in. takich firm, jak Carry, House, Vero Moda, Orsay, Exe Jeans, Marconi." a h&m, zara i reszta gdzie?

http://www.wrotapodlasia.pl/pl/archi...al+galerie.htm
"Prezes firmy, która stworzy pierwszą w regionie galerię handlowo – usługową ma nadzieję, że budowa będzie się mogła rozpocząć na początku przyszłego roku. Zapowiada, że w związku z tym, iż prace przy tego typu obiekcie trwają zwykle około dziesięciu miesięcy, pod koniec 2006 roku, pierwsi klienci wejdą do galerii." - z ta informacja sie troche zapedzili, ale jesli przyjac ze faktycznie budowa galerii zajmie ok 10 miesiecy to we wrzesniu przyszlego roku bedziemy mogly buszowac po galerii "Biala"

btw, google nie gryzie
__________________
Nie jestem leniwa. Mam zawyżone wymagania motywacyjne.

Lalik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-24, 18:15   #58
Satine_18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 183
GG do Satine_18
Dot.: BIAłYSTOK, wątek zbiorczy - gdzie znajdę...

Hmm więc naprawdę budują Obym do czasów otwarcia nie wyprowadziła się hen daleko

Byłam w centralu. W centralu nie ma fajnych czapek Tylko jakieś straganowe...
__________________
,,Nikt z nas nie zmienia się z czasem, lecz jedynie dociera bliżej istoty swej natury."
Satine_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-25, 09:21   #59
rob4cz3q
Zadomowienie
 
Avatar rob4cz3q
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 298
GG do rob4cz3q
Dot.: BIAłYSTOK, wątek zbiorczy - gdzie znajdę...

Totally dzięki napewno zajrze.
I znowu pilnie poszukuje:
czerwonych szpilek z okrągłym noskiem. Koniecznie czerwonych. allegro raczej odpada. widział ktos takie?
rob4cz3q jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-25, 11:13   #60
Lalik
Zadomowienie
 
Avatar Lalik
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 172
Dot.: BIAłYSTOK, wątek zbiorczy - gdzie znajdę...

to ja tez sie z pytaniem do Was zwracam - widzialyscie gdzes moze sashki?
__________________
Nie jestem leniwa. Mam zawyżone wymagania motywacyjne.

Lalik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:08.