Chorobowe wizażowanie czas zacząć - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-23, 21:47   #31
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Chorobowe wizażowanie czas zacząć

a ja właśnie, po tygodniu, pozbyłam sie okropnego kataru, kaszlu itp atrakcji. mam nadzieję, że szybko do mnie nie powróci. a Wy wszystkie zdrowiejcie raz-dwa-trzy.
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-23, 21:48   #32
Nefretete
Zadomowienie
 
Avatar Nefretete
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 759
GG do Nefretete
Dot.: Chorobowe wizażowanie czas zacząć

My mamy za soba tegoroczne przeziebienie, choroby. Moj TZ jest po zapaleniu pluc [ nie wiem gdzie sie tego dorobil, za oknem +30C...], mnie dopadla 'angina' ktora okazala sie przesuszeniem gardla [ objawy byly typowe].
Co pomoglo: witamina A+E w kapsulkach[ smarowalam nimi gardlo], Rutyny, polopiryna, gorace herbatki z cytrynka [ rumu, koniaku brak] oraz TZ w lozeczku

Zdrowiejcie Kochane
__________________
Moje życie ->http://www.wiktor.lukasiewicz.net.pl/

http://www.v10.pl

Narodowa strona Polaków-> http://www.narzekalnia.pl

Nefretete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-23, 21:55   #33
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: Chorobowe wizażowanie czas zacząć

Cytat:
Napisane przez lexie
A ja mam takie kropelki o nazwie właśnie citro kapky - czyli kropelki b to produkt zagraniczny, ze słowacji chyba przywieziony... Może jest już i w Polsce??

Patrząc na ulotkę dochodzę do wniosku, że to jest lek na wszystko Odświerzają oddech (płucze sie nimi usta - wymieszanymi z woda oczywiście ), usuwaja kamień z zębów, leczą dziąsła, leczą tradzik, łupież, można w nich prać skarpety i ponczochy ( ) żeby nie narażać sie na grzybicę , prać w nich pościel w szpitalach ... Środek na wszystko na przeziębioenia też. Moze to o te cudne kropelki chodzi??

Cattt, zdrowiej, i kup sobie termofor teraz są takie fajne, które mozna podgrzewać w mikrofali i są obite miłym materiałem
dokladnie o to chodzi dzieki lexie, koncowka nazwy mi uciekla z pamieci ja przywiozlam z Czech
mysle ze powinny byc tez w polsce - moje kropelki mialy nawet polska wersje ulotki
nekome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-23, 22:24   #34
Ariadna86
Raczkowanie
 
Avatar Ariadna86
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 211
GG do Ariadna86
Dot.: Chorobowe wizażowanie czas zacząć

buu ja tez juz wyczuwam symptomy choroby:/ katarek, gardelko i inne:/ w sumie to dosc wczesnie mnie dopadla, bo obowiązkową grype lub chociazby przeziebienie przechodzilam w zimie lub pod koniec jesieni heh...
__________________
Moja biżuhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=255652

...generalnie w życiu chodzi o to, by być trochę niemożliwym...

MY http://www.suwaczek.pl/cache/93484f56c1.png

NASZ ŚLUBhttp://www.suwaczek.pl/cache/3ee3399489.png
Ariadna86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-23, 22:48   #35
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Chorobowe wizażowanie czas zacząć

Dopisuje sie do listy kichajaco smarkających .
Mnie tez juz wzielo ale szybko zlagodziłam objawy zajadajac czosnek, pijac mleko z maslem i z miodem lub wode z miodem i z cytryna...
Pomogło tez smarowanie jakims rub aromem czy czyms w tym stylu . I łykanie konskich dawek rutinoscorbinu/cerutinu plus dwoch matrixowych tabletek tabcinu.

Teraz juz tylko lekko drapie mnie w gardle i mam mały katar.
Ale na poczatku bylo ciezko - te zachodzace lzami oczy, potworne drapanie w gardle, bol glowy i uczucie goraczki...

Nie dawajcie sie dziewczyny .
Ja z calego serca polecam czosnek i inne domowe sposoby na przeziebienie
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-23, 23:05   #36
sitc
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 902
Dot.: Chorobowe wizażowanie czas zacząć

Cytat:
Napisane przez Ines1985
Dopisuje sie do listy kichajaco smarkających .
Mnie tez juz wzielo ale szybko zlagodziłam objawy zajadajac czosnek, pijac mleko z maslem i z miodem lub wode z miodem i z cytryna...
Pomogło tez smarowanie jakims rub aromem czy czyms w tym stylu . I łykanie konskich dawek rutinoscorbinu/cerutinu plus dwoch matrixowych tabletek tabcinu.
Ines pomóż chorowitkowi
Powiedz mi w jakiej postaci ty jesz czosnek, bo ja generalnie w potrawach bardzo lubie, tylko nie mam pomysłu jak zaaplikować sobie większą dawkę
sitc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 00:46   #37
karmeleiro
Zadomowienie
 
Avatar karmeleiro
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Trojmiasto
Wiadomości: 1 979
GG do karmeleiro
Dot.: Chorobowe wizażowanie czas zacząć

Cytat:
Napisane przez cattt

Sezon przeziębień (cieknącego nosa,bolącego gardła,szklistych oczu...etc.) uważam za otwarty.

No i się zaczęło,coroczne borykanie się z 'lekkim' przeziębieniem mnie nie ominęło.W nocy zamarzam-bez względu na to jak grubo się ubiorę.Zaczęłam nawet rozważać włożenie suszarki pod kołdrę .
Witaminy,Rutioscorbiny,go rące eferalgany itp.itd to teraz moi najlepsi przyjaciele....ehhh
Ehhh kto się jeszcze rozpoczął feralny sezon ???Hmm?
juz czas isc spac, dlatego watku calego nie doczytalam, ale ja wlasnie kocnze wizazowe urlopowanie. Od poniedzialku na zwolnieniu jestem, choroobsko chole.... mnie dopadlo

trzymajcie sie dzielnie wszystkie zakatarzone!
__________________
************************* **********************
Czarownice sa zwykle tak towarzyskie jak koty......wiekszosc czarownic jest zyczliwa (ogolnie), lagodna (dla pokornych), wielkoduszna (dla zaslugujacych, bo nie zaslugujacy dostawali wiecej niz im sie nalezalo) i oddana generalnie swemu powolaniu, ktore oferuje w zyciu raczej kopniaki niz calusy.
T.P


************************* **********************
karmeleiro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-24, 00:48   #38
karmeleiro
Zadomowienie
 
Avatar karmeleiro
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Trojmiasto
Wiadomości: 1 979
GG do karmeleiro
Dot.: Chorobowe wizażowanie czas zacząć

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
O nie! U mnie w pracy już wszyscy chorzy ale ja jestem twarda i się nie dam rodzice moi również nieco zadżumieni - istny pomór. Dzięki dobrym mocom czuję się świetnie i złe wirusy się mnie nie imają, za to jak najszybciej w wolnej chwili lecę się zaszczepić na grypę... nienawidzę chorować! Dobrze że jestem zimnolubna, egzystuję normalnie siedząc w lnianych spodniach i koszulce przy otwartym oknie

szczesciara - zimnoloubna ja zmarzlak okropny i przy temepraturze 20stopni marzne, ale coz, chudzielec ze mnie, to co ma mnie grzac???
__________________
************************* **********************
Czarownice sa zwykle tak towarzyskie jak koty......wiekszosc czarownic jest zyczliwa (ogolnie), lagodna (dla pokornych), wielkoduszna (dla zaslugujacych, bo nie zaslugujacy dostawali wiecej niz im sie nalezalo) i oddana generalnie swemu powolaniu, ktore oferuje w zyciu raczej kopniaki niz calusy.
T.P


************************* **********************
karmeleiro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 07:10   #39
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Chorobowe wizażowanie czas zacząć

ja dziś przeszłam samą siebie Mianowicie położyłam się spać w grubym polarowym dresie.Dziewczyny nawet nie wiecie jak BOSKO mi sie spało,cieplusio i w ogole.No cóż fakt zbyt seksowne to wdzianko nie jest,ale chrzanić to spałam jak niemowlaczek.Suuper
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 07:42   #40
(karolinka)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 411
Dot.: Chorobowe wizażowanie czas zacząć

ja w ostatni piatek wrocilam calka mokra do domu--byla ulewa a ja praktycznie jak na lato sie ubralam no i zaczelo sie.....dostalam dreszczy z ktorymi borykalam sie przez caly weekend ..a potem bylo juz tylko gorzej-katar..... jeszcze go mam i jestes strasznie zla z tego powodu<zły>.....ale co tam 2dni w domu przesiedzialmi w skzole mnie nie bylo
__________________
żegnam
(karolinka) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 08:06   #41
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Chorobowe wizażowanie czas zacząć

Cytat:
Napisane przez cattt
ja dziś przeszłam samą siebie Mianowicie położyłam się spać w grubym polarowym dresie.Dziewczyny nawet nie wiecie jak BOSKO mi sie spało,cieplusio i w ogole.No cóż fakt zbyt seksowne to wdzianko nie jest,ale chrzanić to spałam jak niemowlaczek.Suuper
Heh-ja miałam tylko grube dresowe spodnie i skarpeteczki w nocy,bo bluzy są niewygodne dla mnie do spania,szczególnie te z kapturem

Jak się czujecie? U mnie katar się nasilił,ale w miarę kontroluję sytuację

Pozdrowienia z Katarkowa
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-24, 08:09   #42
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Chorobowe wizażowanie czas zacząć

Cytat:
Napisane przez natii4
Heh-ja miałam tylko grube dresowe spodnie i skarpeteczki w nocy,bo bluzy są niewygodne dla mnie do spania,szczególnie te z kapturem
tak z kapturem są be,no i jeszcze suwaki są niewygodne,o troczkach nie wspomnę

Ja czuję się nawet dobrze,ale czuję osłabienie w mięśniach i ból w gardle


Cytat:
Jak się czujecie? U mnie katar się nasilił,ale w miarę kontroluję sytuację

Pozdrowienia z Katarkowa
Kaszelkowo pozdrawia
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 08:25   #43
kodeina
Zakorzenienie
 
Avatar kodeina
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 10 433
Dot.: Chorobowe wizażowanie czas zacząć

catt tak na pocieszenie dodam że choroba ma też swoje maleńkie plusy
masz sporo wolnego czasu na wizażowanie do woli
kodeina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 08:26   #44
ahgatta
Raczkowanie
 
Avatar ahgatta
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 474
Dot.: Chorobowe wizażowanie czas zacząć

Właśnie się obudziłam z bolącym gardłem i jakąś cegłą w głowie..
Wiem nawet czemu. Ostatnio musiałam wychodzić z domu o 7 rano (robię prawko i miałam tak wcześnie jazdy), potem na placyku ćwiczenie manewrów i to wszystko oczywiście w cieniutkim sweterku (bo przecież słońce świeci)
Poza tym wczoraj urządziłam wielki maraton po mieście w japonkach..
I dzisiaj czas zacząć kurację.. A miałam takie ciekawe plany na weekend
Pozdrowienia dla wszystkich choruszków
ahgatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 08:31   #45
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Chorobowe wizażowanie czas zacząć

Cytat:
Napisane przez kodeina
catt tak na pocieszenie dodam że choroba ma też swoje maleńkie plusy
masz sporo wolnego czasu na wizażowanie do woli
co fakt to fakt odświeżam plotkowe non stop
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 08:33   #46
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Chorobowe wizażowanie czas zacząć

Cytat:
Napisane przez sitc
Ines pomóż chorowitkowi
Powiedz mi w jakiej postaci ty jesz czosnek, bo ja generalnie w potrawach bardzo lubie, tylko nie mam pomysłu jak zaaplikować sobie większą dawkę

Jako ze lubie czosnek to nie mam problemu z zaaplikowaniem sobie wiekszej dawki . Po prostu klade drobno pokrojony ząbek czosnku na bulke z masłem. Mozna jeszcze cos na to polozyc ale ja zjadam samo.
Jeden ząbek na jedna kanapke.
W zupelnosci wystarczy . I naprawde dziala. Przez ostatni rok jadlam takie kanapki profilaktycznie i chorowalam tylko 2 razy (w grudniu bardzo lekko i krotko, a w maju mialam zapalenie krtani). Dodam ze w poprzednich latach bylam chora mniej wiecej co dwa tygodnie
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 08:43   #47
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: Chorobowe wizażowanie czas zacząć

wstałam z koszmarną chrypą i bólem gardła do tego jest mi strasznie zimno najchętniej bym teraz wskoczyła pod cieplutką kołderkę i spała, spała i jesczze spała a tu trzeba posprzątać i obiad ugotować, na który się gości zaprosiło
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 08:43   #48
Altija
Raczkowanie
 
Avatar Altija
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Z mroku
Wiadomości: 57
Dot.: Chorobowe wizażowanie czas zacząć

Czerwony nos <z którego się leje> oddech jak u Lorda Vadera, a do pracy trzeba tak czy inaczej chodzić ...dramat
__________________
Niech perła Twego oblicza utonie w czerni fal mych oczu ... Bo dzis imię mego Kochanka brzmi Księżyc ...
Altija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 08:46   #49
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Chorobowe wizażowanie czas zacząć

ja zaraz lece na ćwiczenia,jejku ale w czym ja mam ćwiczyć,zeby mi nie było zimno? w puchówce?
ehhh
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-24, 09:49   #50
olka222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 140
Dot.: Chorobowe wizażowanie czas zacząć

Dzisiaj straciłam głos, skrzypię jak stara szafa , a rodzina ma ubaw. No i jeszcze w nocy chyba walec po mnie przejechał...
__________________
Z charakteru to ja Ruda jestem
olka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 09:52   #51
olka222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 140
Dot.: Chorobowe wizażowanie czas zacząć

Jestem skrzyżowaniem przejechanego przez walec Czerwononosego Renifera i starej szafy. Super
__________________
Z charakteru to ja Ruda jestem
olka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 09:58   #52
Mego
Raczkowanie
 
Avatar Mego
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 360
GG do Mego
Dot.: Chorobowe wizażowanie czas zacząć

Herbatka z cytryną i miodem jest super, od razu się lżej zrobiło.

BTW czy wasze babcie też mają takie dziwne pomysły odnoście domowych kuracji np. jedzenie tony czosnku, surowego jajka z pieprzem i inne tego typu?. Ostatnio wymysliła nawet przepalanie gardła denaturatem

Edytowane przez Mego
Czas edycji: 2005-09-24 o 10:01 Powód: skutki szybkiego pisania
Mego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 10:03   #53
olka222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 140
Dot.: Chorobowe wizażowanie czas zacząć

Cytat:
Napisane przez Mego
Herbatka z cytryną i miodem jest super, od razu się lżej zrobiło.

BTW czy wasze babcie też mają takie dziwne pomysły odnoście domowych kuracji np. jedzenie tony czosnku, surowego jajka z pieprzem i inne tego typu?. Ostatnio wymysliła nawet przepalanie gardła denaturatem

Słyszałam o wódce z pieprzem, ale denaturat??? To pewnie ma tylko znieczulać
__________________
Z charakteru to ja Ruda jestem
olka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 10:09   #54
Mego
Raczkowanie
 
Avatar Mego
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 360
GG do Mego
Dot.: Chorobowe wizażowanie czas zacząć

Czasami ma naprawdę śmieszne pomysły i gotowa jest je na nas wypróbowywać, ale ja się tak łatwo nie dam
Mego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 11:02   #55
aga87
Rozeznanie
 
Avatar aga87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wa-wa / Płock
Wiadomości: 919
GG do aga87
Dot.: Chorobowe wizażowanie czas zacząć

CATT => Słoneczko moje kochane... Zdrowiej mi !!!!!! :cmok :
Polecam do łóżeczka ciepły termoforek, a jak takiego nie masz, to weź zwykłą 2litrową butelkę po wodzie/coli i napełnij ja cieplutką wodą. Nałóż skarbetki na nogi i grzej sobie stópki tą butelką - pomaga!
Dresiki są good - wprawdzie nie jest to ostatni krzyk mody, ale jak w nich cieplutko No i polecam chodzic po domku w jakimś puchatym szlafroczku
I płukać sobie czymś gardło rano i na noc
pozdrawiam Cię Catt oraz wszystkie chorowitki!!!!!
__________________
-Holly, you're drunk.
-True.

"He's all right! Aren't you,cat? Poor slob without a name! The way I see it I haven't got the right to give him one. We don't belong to each other. We just took up one day by the river.
I don't want to own anything until I find a place where me and things go together."
aga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 11:14   #56
sitc
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 902
Dot.: Chorobowe wizażowanie czas zacząć

Cytat:
Napisane przez Ines1985

Jako ze lubie czosnek to nie mam problemu z zaaplikowaniem sobie wiekszej dawki . Po prostu klade drobno pokrojony ząbek czosnku na bulke z masłem. Mozna jeszcze cos na to polozyc ale ja zjadam samo.
Jeden ząbek na jedna kanapke.
W zupelnosci wystarczy . I naprawde dziala. Przez ostatni rok jadlam takie kanapki profilaktycznie i chorowalam tylko 2 razy (w grudniu bardzo lekko i krotko, a w maju mialam zapalenie krtani). Dodam ze w poprzednich latach bylam chora mniej wiecej co dwa tygodnie
Dziekuje za podpowiedź, właśnie zjadłam dwie bułeczki z czosnkiem i teraz odstraszam już nie tylko wampiry, ale nawet ludzi
Po wczorajszej aspirynce i wygrzaniu się w łóżku czuje się sporo lepiej, ale do normalnej kondycji nadal dużo mi barkuje
sitc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 11:26   #57
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Chorobowe wizażowanie czas zacząć

Cytat:
Napisane przez aga87
CATT => Słoneczko moje kochane... Zdrowiej mi !!!!!! :cmok :
Polecam do łóżeczka ciepły termoforek, a jak takiego nie masz, to weź zwykłą 2litrową butelkę po wodzie/coli i napełnij ja cieplutką wodą. Nałóż skarbetki na nogi i grzej sobie stópki tą butelką - pomaga!
Dresiki są good - wprawdzie nie jest to ostatni krzyk mody, ale jak w nich cieplutko No i polecam chodzic po domku w jakimś puchatym szlafroczku
I płukać sobie czymś gardło rano i na noc
pozdrawiam Cię Catt oraz wszystkie chorowitki!!!!!
A ja polecam zainwestowanie w futrzaną kołdrę (z wełny jagnięcej). Dostałam coś takiego w od rodziców w prezencie i nic się z nią nie może równać w bezkaloryferowym okresie. Do tego tylko flanelowa piżamka i jako jedyna uniknełam morowego powietrza w domu (odpukać w niemalowane!), a reszta cherlała i smarkała.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 11:51   #58
karmeleiro
Zadomowienie
 
Avatar karmeleiro
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Trojmiasto
Wiadomości: 1 979
GG do karmeleiro
Dot.: Chorobowe wizażowanie czas zacząć

Cytat:
Napisane przez olka222
Jestem skrzyżowaniem przejechanego przez walec Czerwononosego Renifera i starej szafy. Super
__________________
************************* **********************
Czarownice sa zwykle tak towarzyskie jak koty......wiekszosc czarownic jest zyczliwa (ogolnie), lagodna (dla pokornych), wielkoduszna (dla zaslugujacych, bo nie zaslugujacy dostawali wiecej niz im sie nalezalo) i oddana generalnie swemu powolaniu, ktore oferuje w zyciu raczej kopniaki niz calusy.
T.P


************************* **********************
karmeleiro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 20:52   #59
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Chorobowe wizażowanie czas zacząć

zgłasza się kolejna chora
Lekarz mnie zaraził w pracy
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 21:15   #60
sitc
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 902
Dot.: Chorobowe wizażowanie czas zacząć

Cytat:
Napisane przez agabil1
zgłasza się kolejna chora
Lekarz mnie zaraził w pracy
Aga to się nazywa oryginalność Wszyscy u lekarzy się leczą, a Ciebie zaraził
sitc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:55.