Absurdy dnia codziennego - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-13, 16:52   #31
sylwónia
Zadomowienie
 
Avatar sylwónia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 557
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Nie jakiś szczególny absurd, ale od 2 lat odkąd korzystam z usług PKP bawi mnie że bilet łączony (najpierw do wawy pospiesznym i do siebie osobowym) kosztuje 15 zł więcej , jeśli powiem ,ze przesiadam się na osobowy, jeśli nie powiem (czyli , ze niby jadę dwoma pospiesznymi) - normalnie Przy czym szanowni panowie konduktorzy nigdy biletów na pospieszne w osobowych nie kwestionowali. Dość ciekawe zjawisko to jest
Ograniczenie kserowania w bibliotece do 30 stron jednorazowo- przy czym można skserować te 30 i od nowa stanąć na końcu kolejki po następne 30
__________________
"Jednocześnie muszę prać skarpetki i zastanawiać się nad Zagadką Wszechbytu. Rozpiętość, skala i wielość planów jest doprawdy wielka. Odbija mi się po jedzeniu oraz podobno mam duszę nieśmiertelną"


Widzisz błąd w mojej wypowiedzi? Proszę popraw mnie na PW, będę wdzięczna
sylwónia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 16:54   #32
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Cytat:
Napisane przez Bridget Pokaż wiadomość


Absurdem to jest moje wieeeeeelkie zdziwienie , że zwykła (dość spora) paczka wysłana przeze mnie w środę przed zamknięciem poczty dotarła do adresatki w piątek!!!!!

A to powinno być normalne
To wyobraźcie sobie moje zdziwienie, kiedy paczkę wysłaną tuż przed zamknięciem poczty w mieście oddalonym od mojego o niemal 500 km otrzymałam... następnego dnia rano Wariaty !
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 16:56   #33
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Cytat:
Napisane przez Suzette Pokaż wiadomość
Sprzedalam kilka bluzek na allegro.
Jeden topik poszedl w srode(wygrala go jakas slodka trzynastka ze szczecina).W czwartek dostaje maila "czemu topik jeszce do mnie nie doszedl?"
Grzecznie jej odpisalam,ze po pierwsze z Krakowa sie nie teleportuje a po drugie nie wplacila mi jeszcze pieniedzy.Na co dostaje maila "TO JA MAM NAJPIERW WPLACIC PIENIADZE?"

Myslalam ze ja zabije
hahah trzeba bylo odpisac, ze oczywiscie ze nie, ty jej wyslesz piniadze za to ze zechciala kupic ten topik
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 17:00   #34
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Dla mnie trochę bez sensu są np. bilety tramwajowe, bo np. jade 1 przystanek i płacę 2,50 albo jadę na drugi koniec Krakowa bez przesiadki i też płacę 2,50
Wg. mnie cena powinna być adekwatna do przystanków lub coś w tym stylu.

Apropos uczelni, miałam raz taki absurd, że mój tata zapłacił ratę za czesne w czwartek w banku i mój TŻ tego samego dnia w innym banku też płacił(to samo czesne, ta sama uczelnia).
Ja następnego dnia idę do dziekanatu po odbiór karty poprawkowej, mam ze sobą dowody wpłat za czesne(mój i TŻ-ta dowód wpłaty) a babka w dziekanacie do mnie tekst, że nie wyda mi karty, bo nie ma dowodu wpłaty
Ja na to, że jak to, przecież dałam jej właśnie dowody wpłat a ona na to, że to się nie liczy, bo musi mieć wydruk z konta uczelni, ze kasa dotarła
Najdziwniejsze w tym było to, że jak 2 lata tam studiuję to tylko raz miałam tą sytuację u tej baby, bo inne babki wydają karty na podstawie tych świstków z banku
Ech...
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 17:03   #35
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Absurdy dnia codziennego

najwiekszym polskim absurdem jest poczta. niedawno slalam nalogowo listy do przyjaciolki w oslo. razu pewnego wyslalam jej karte pamieci do aparatu. polecony priorytet, zaplacilam, naklepilam wrzucilam do skrzynki. szedl dwa tygodnie przy czym te lsity slane normalnie dochodzily do oslo na trzeci, gora czwarty dzien

drugim absurdem jest euro 2012. jak babcie kocham, nie wyrobimy sie.

edit. kiedys robilam zakupy w takim malym sklepiku osiedlowym. przyszedl pan i chcial kupic kinder joya [jajko niespodzianke ]. wczesniej w innym sklepiku ucielam sobie ze sprzedajaca pogawedke, ta mi sie skarzyla, ze klienci przychodza i pytaja o te dżoje a ich nie ma, bo jedna serie wyprodukowali na caly kraj i wiecej nie ma... no i ten starszy pan prosi tego kinder dzoja, ekspednientka mowi, ze nie ma a on na nia krzyczy, ze caly krakow obszedl, ze nigdzie nie ma, ze co to ma byc, jedyne miasto w polsce gdzie nie ma jajkow niespodziankow... absurd jak nic, ten dziadek. co ona biedna winna, ze nie ma?
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 17:11   #36
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Apropos poczty jeszcze, to naprawdę ja się nie dziwię, że coś nie dochodzi na czas, pracowałam na poczcie i uwierzcie mi, codziennie przychodzi kilkanaście worów z listami(głównie jakieś oferty typu Makro, foldery reklamowe itp. nie wspominając o listach), listonosze mają z tym prawdziwą mękę
Paczki są niejednokronie ciężkie i listonosze nie mający samochodów nie dadzą rady ich zanieśc i muszą zostawiać awizo Wyobraźcie sobie że jakiś listonosz tacha np. zderzak do samochodu przez całe miasto
Tam gdzie nie ma listonoszy paczkowych zwykli listonosze nie mają szans na dźwiganie tych wszystkich paczek.

A odkąd pojawiły się priorytety...tak naprawdę to to, że list taki powinien być na następny dzień to czas szacowany! Jeśli wyślemy list np. we wtorek przed 15 to na środę powinien być, ale jeśli wyślemy w środę o 18 to raczej na czwartek nie zajdzie
Jedynym pewnym przewozem jest Pocztex, tam powinno wszystko dotrzeć na czas
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 17:16   #37
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Absurdem jest dla mnie:
-nowa matura
-to jak traktują studentów na uczelniach,jako zło konieczne..
-zdawanie egzaminów na prawo jazdy-które zależy od szczęścia,tak samo często egzaminy na uczelniach
-to,że nie wiadomo co będzie z emeryturami
-to,że niedługo w Polsce już nikt nie zostanie...
-to,że w Polsce np pigułki anty nadal nie są refundowane
-to,że Kościół zabrania stosowania antykoncepcji,a zarAZEM aborcji
__________________
Co mnie nie zabije,to mnie wzmocni...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-13, 17:16   #38
Lalik
Zadomowienie
 
Avatar Lalik
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 172
Dot.: Absurdy dnia codziennego

pobocza na drogach szybkiego ruchu sa zwykle jakies pol metra ponizej poziomu asfaltu, przez tiry, ktore wyrobily koleiny.

to, ze obecny prezio powiedzial chwile po wyborach, ze jego brat nie zasiadzie na tronie wiceprezia, po czym kilka miesiecy pozniej wywala marcinkiewicza i powoluje brata.

lepper, ktory bodajze wczoraj, czy przedwczoraj stwierdzil, ze ma tasme na ziobre- dzis ziobro mowi, ze ma tasme na leppera. zaden tasmy nie pokaze, bo NIE!

to, ze wystarczy zrobic burdel i rzucic w sejm kilofem, zeby otrzymac bez gadania emeryture po 40, ale juz strajkujace pielegniarki/nauczycieli traktuje sie jak marudne dzieci-pojecza, pomarudza, ale w koncu sie im znudzi i pojda w cholere.

dawanie dzieciom na komunie komputerow, wycieczek zagranicznych, telefonow komorkowych i innych cudow. to w koncu ma byc przezycie duchowe, czy 'kto da drozszy prezent'?

polskie prawo, ktore jest tak sformulowane, ze w kazdym paragrafie znajdzie sie milion kruczkow pozwalajacych to prawo ominac. przy okazji - ludzie, ktorzy siedza w wiezieniach albo placa odszkodowania zranionym napastnikom, przed ktorymi sie bronili podczas kradziezy/napadu. przez takie idiotyzmy najlepiej byloby podczas napadu polozyc sie na ziemi i pozwolic sie zabic, pamietajac o tym, by nasze ulozenie nie stanowilo zagrozenia dla zabojcy, bo sie jeszcze bidulka przypadkiem potknie i nasza rodzina nie wyplaci sie do konca zycia lozac na odszkodowanie za zlamana noge.
__________________
Nie jestem leniwa. Mam zawyżone wymagania motywacyjne.

Lalik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 17:28   #39
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Poczcie dam juz spokój Osobiście przeraża mnie fakt, zapisów do lekarza, żeby dostać się do specjalisty trzeba czekać miesiącami. Kiedyś wybrałam się do okulisty rejestrowałam się w czerwcu, termin wyznaczono mi na wrzesien. Ale to i tak było szybko. Niektórzy na opercaje czekają latami.
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 17:28   #40
Blue_Tattoo
Wtajemniczenie
 
Avatar Blue_Tattoo
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 585
GG do Blue_Tattoo
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Cytat:
Napisane przez anestet-ka Pokaż wiadomość
Przypomnina mi się tekst który krąży gdzieś po necie, ponoć ukazał się we francuskim piśmie "Rohtas":

"Polska.
Oto znajdujemy się w świecie absurdu. Kraj, w którym co piąty mieszkaniec stracił życie w czasie drugiej wojny światowej, którego jedna piąta narodu żyje poza granicami i w którym co trzeci mieszkaniec ma 20 lat. Kraj brutalnie oderwany od wiekowych tradycji, który odbudował swoją stolicę według obrazów Canaletta, a Stare Miasto odtworzył jako nowe. Kraj, który ma dwa razy więcej studentów niż Francja, a inżynier zarabia tu mniej niż przeciętny robotnik. Kraj, gdzie człowiek wydaje dwa razy więcej niż zarabia, gdzie przeciętna pensja nie przekracza ceny trzech par dobrych butów, gdzie jednocześnie nie ma biedy, a obcy kapitał pcha się drzwiami i oknami. Kraj, w którym koncesjami rządzą monopoliści. Kraj ze stolicą, w której centrum stoją nowoczesne biurowce, oferujące pomieszczenia po 10-35 USD za metr. Kraj, w którym cena samochodu równa się trzyletnim zarobkom, a mimo to trudno znaleźć miejsce na parkingu. Kraj, w którym można sobie kupić chodniki, postawić parkomaty i płacić państwu tylko 10 procent podatku od zysku. Kraj, w którym otrzymanie paszportu do niedawna stanowiło problem, a mimo to ponad 3,5 mln obywateli rocznie wyjeżdża na wczasy za granicę. Jedyny kraj byłego bloku socjalistycznego, w którym obywatelowi wolno posiadać dolary, choć nie wolno mu ich kupić ani sprzedać poza bankami i kantorami. Cudzoziemiec musi zrezygnować tu z jakiejkolwiek logiki, jeśli nie chce stracić gruntu pod nogami. Dziwny kraj, w którym z kelnerem można porozmawiać po angielsku, z kucharzem po francusku, a z ministrem lub jakimkolwiek urzędnikiem państwowym tylko za pośrednictwem tłumacza. Polacy..! Jak wy to robicie..?"

Ciężko z tym polemizować
Sama prawda
__________________
"Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Puchatku...
- Co Prosiaczku?
- Nic - rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę - chciałem się tylko
upewnić, czy jesteś."
Blue_Tattoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 17:28   #41
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Absurdy dnia codziennego

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;4998219] Jechałam z kumplem, który oparł sobie podeszwy butów o rurkę grzejnika, już nawet nie o cały grzejnik. No i wstaje, coś mu się dziwnie idzie. podnosi nogę, a tam stopiona prawie do końca podeszwa....
[/quote]



Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Wyobraźcie sobie że jakiś listonosz tacha np. zderzak do samochodu przez całe miasto



Fajny wątek .

Absuredm nad absurdami są krajki,które gryzą i drapią ,a jak chcemy się ich pozbyć to od razu można całą rzecz wyrzucić,bo przyszywają do wewnętrznego szwa,a efektem manipulacji przy niej jest piękna dziura .

O i jeszcze ,z tego samego cyklu.
Przyszywanie gumki w spodniach od piżamy do szwa ,przez co nie można jej sobie dowolnie regulować .
Kiedyś na gumkę był specjalny tunelik,a teraz idą na łatwiznę i wszystko za jednym zamachem przyszywają,gumkę i szew .

No i oczywiście ,jak można nie wspomnieć o karteczce z ceną pod butami ,której niczym nie można usunąć,zdzierać trzeba i podeszwa oszpecona .

Że już nie wspomnę o tym,że nie raz i nie dwa takie kartki przyklejają w środku w bucie-masakra /cała wkładka klejąca .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-13, 17:36   #42
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: Absurdy dnia codziennego

To że brakuje w sklepach pasków klinowych i kumple wykorzystuja do tego celu kondomy
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 17:41   #43
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Absurdy dnia codziennego

To, że czas przejazdu pociągu osobowego i pospiesznego na trasie, ktorą mam "przyjemnośc" jeździć rożni się teoretycznie o 7min (cały przejazd trwa 2 godziny) a praktycznie pociąg osobowy przyjeżdża szybciej, bo przyspieszony jest zawsze opoźniony (i przy tym bilet jest oczywiście droższy)
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 18:03   #44
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Absurdy dnia codziennego

moj tata, ale to 30 lat temu, nie mógł dostać przydziału na mieszkanie bo nie był w nim zameldowany a nie był zameldowany bo nie miał przydziału
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 18:09   #45
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Cytat:
Napisane przez niv_ Pokaż wiadomość
Poczcie dam juz spokój Osobiście przeraża mnie fakt, zapisów do lekarza, żeby dostać się do specjalisty trzeba czekać miesiącami. Kiedyś wybrałam się do okulisty rejestrowałam się w czerwcu, termin wyznaczono mi na wrzesien. Ale to i tak było szybko. Niektórzy na opercaje czekają latami.
i pomyśleć, że powinniśmy się cieszyć takiego udogodnienia , że przychodzimy na konkretną godzinę i będziemy przyjęci, to wielki komfort , po tym jak przez wiele lat żeby dostać się do lekarza trzeba było wstawać o 5 rano i zając sobie kolejkę a do tego nie można było zarejestrować sie telefonicznie
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 18:22   #46
Afra86
Zakorzenienie
 
Avatar Afra86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 493
Dot.: Absurdy dnia codziennego

to zeeeeeeeeeeeeeeeee bilety coraz drozsze, a autobusy i tramwaje ( T.Love) coraz czesciej sie spozniaja . Wiecie, jak na masajskiej wiosce, albo autobus przyjedzie albo nie :P a jak przyjedzie, to czlowiek na czlowieku, jeszcze kozy za okna wygladajacej brakuje :P
dramat :P

we wroclawiu mieszkam na przedmiesciach i to juz norma, ze niektore autrobusy przysylaja nam stare jak swiat, sadzac iz skoro nie centrum , to mozna gruchoty puszczac, jazda takimi puszkami jest horrorem, ale bilet trzeba przecie miec :P
__________________
"Hello, I'm Edward Cullen"
Afra86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 18:23   #47
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość

No i oczywiście ,jak można nie wspomnieć o karteczce z ceną pod butami ,której niczym nie można usunąć,zdzierać trzeba i podeszwa oszpecona .

Że już nie wspomnę o tym,że nie raz i nie dwa takie kartki przyklejają w środku w bucie-masakra /cała wkładka klejąca .
zmywam pozostalosci kleju spirytem - przynajmniejs chodzi. czuje ogromny dyskomfort kiedy wiem, ze podnoszac noge widac mi brudy poprzyklejane do podeszwy
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 18:33   #48
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Fresa to ze zderzakiem to tylko przykład, ale uwierzcie, nie takie rzeczy ludzie pocztą wysyłają Na szkoleniu babka mówiła, że raz jakaś pani sobie zamówiła wibratorek i włączył się w paczce i zaczął sam wibrować, wyobraźcie sobie minę babki, jak musiała na poczcie przy ludziach paczkę otworzyć, bo były podejrzenia że to coś może być niebezpiecznego w środku

Jak to powiedziała moja koleżanka w pracy: "Ludzie to nawet szczura z metką na ogonie by paczką wysłali jakby się dało"

No, już nie off-topuję
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 18:49   #49
pzs1
Zadomowienie
 
Avatar pzs1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z mojego pokoju
Wiadomości: 1 239
GG do pzs1
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Dla mnie absurdem było to, że listonosz zadzwonił do mieszkania domofonem i powiedział, że jest do mnie paczka ale była za ciężka i jej nie wziął, więc zostawia awizo. Czekałam na 2 przesyłki myślałam, że to ta większa o wadze 1kg. Po rozpętanym przeze mnie i TŻ zamieszaniu na poczcie, tego samego dnia listonosz przyniósł paczkę i przeprosił. Okazało się, że to paczka z żarówkami do samochodu TŻ, która ważyła może 100g
__________________
Ilo
pzs1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-13, 18:51   #50
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Cytat:
Napisane przez Afra86 Pokaż wiadomość
we wroclawiu mieszkam na przedmiesciach i to juz norma, ze niektore autrobusy przysylaja nam stare jak swiat, sadzac iz skoro nie centrum , to mozna gruchoty puszczac, jazda takimi puszkami jest horrorem, ale bilet trzeba przecie miec :P
e moja droga a w krakowie to jak? tyz tak ukochana pińcet jedynka wszystkich studentow albo inne ikarusy podjezdzajace pod agieha ale 129 jezdzaca z dworca na czyzyny - kiedys tak mnie w niej wytrzeslo, ze trzeslam sie ejszcze chwile po wyjsciu z niej ale powoli wymieniaja tabor, wiec moze juz niedlugo te wehikuly wyladuja tam gdzie ich miejsce - w muzeum
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 19:04   #51
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Absurdy dnia codziennego

- paczka wysylana za granice priorytetem idaca miesiac! w druga strone - 3 dni
- to, ze w jednym z najwiekszych miast na jednej z najwiekszych ulic, ni cholere nigdzie jak zdrowia pragne nie mozna kupic biletu MPK! co kiosk to "bilecikow nie prowadzimy"
- w godzinach pracy, w szpitalu: pielegniarka na zadane pytanie odpowiada z przekasem: "teraz to ja jem wie pani.." moze ja epoki pomylilam?
- listonosz zostawia awizo mimo, ze wszyscy w domu..tez to znam
- u ginekologa: "dziecko drogie...." nastolatka nawet nie jestem
- u optyka: wchodze i ogladam oprawki, ekspedientka krzyczy od progu: "A co dla pani????" a co ma dla mnie byc u optyka?? kaszanka?
- w nocy izba przyjec w szpitalu to jest w ogole koszmar, chyba od progu by trzeba przepraszac za klopot, ze sie przyszlo
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 19:04   #52
Afra86
Zakorzenienie
 
Avatar Afra86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 493
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
ale 129 jezdzaca z dworca na czyzyny - kiedys tak mnie w niej wytrzeslo, ze trzeslam sie ejszcze chwile po wyjsciu z niej


w tym jakze pieknie pieknym miescie , mam przyjemnosc jezdzic Waszymi nowymi tramwajami <burzuj> a o autobusach to malo wiem .
aczkolwiek ostatnio khe khe ... jechalam nocnym, i tez sie trzeslam .... ale to nie wina autobusu , ino mega pecherza czemu nie ma toalet w autobusach






oczywiscie, nie zejszczalam sie .. zeby nie bylo :P

ludzie... o czym ja pisze.. :P
__________________
"Hello, I'm Edward Cullen"

Edytowane przez Afra86
Czas edycji: 2007-08-13 o 19:06 Powód: poprawka ;)
Afra86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 19:17   #53
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Cytat:
Napisane przez Afra86 Pokaż wiadomość

w tym jakze pieknie pieknym miescie , mam przyjemnosc jezdzic Waszymi nowymi tramwajami <burzuj> a o autobusach to malo wiem .
aczkolwiek ostatnio khe khe ... jechalam nocnym, i tez sie trzeslam .... ale to nie wina autobusu , ino mega pecherza czemu nie ma toalet w autobusach






oczywiscie, nie zejszczalam sie .. zeby nie bylo :P

ludzie... o czym ja pisze.. :P
tez kiedys pomykalam nowkami ale teraz albo na piechotke albo tymi zabytkami klasy zero


w krakowie absurdem jest tez to, ze mamy szyny do tramwajkow nieprzystosowane. za miekkie czy cos - z tego powodu tramki wypadaja z szyn i bum - korek jak sie patrzy na pol godziny albo i dluzej
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 19:17   #54
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Absurdy dnia codziennego

To,że właściciel mieszkania może kogoś w nim zameldować,ale wymeldować już nie bardzo
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 19:30   #55
Olka:)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 748
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość
- paczka wysylana za granice priorytetem idaca miesiac! w druga strone - 3 dni
- to, ze w jednym z najwiekszych miast na jednej z najwiekszych ulic, ni cholere nigdzie jak zdrowia pragne nie mozna kupic biletu MPK! co kiosk to "bilecikow nie prowadzimy"
- w godzinach pracy, w szpitalu: pielegniarka na zadane pytanie odpowiada z przekasem: "teraz to ja jem wie pani.." moze ja epoki pomylilam?
- listonosz zostawia awizo mimo, ze wszyscy w domu..tez to znam
- u ginekologa: "dziecko drogie...." nastolatka nawet nie jestem
- u optyka: wchodze i ogladam oprawki, ekspedientka krzyczy od progu: "A co dla pani????" a co ma dla mnie byc u optyka?? kaszanka?
- w nocy izba przyjec w szpitalu to jest w ogole koszmar, chyba od progu by trzeba przepraszac za klopot, ze sie przyszlo
Olka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 19:37   #56
ikonka86
Rozeznanie
 
Avatar ikonka86
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 567
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
e moja droga a w krakowie to jak? tyz tak ukochana pińcet jedynka wszystkich studentow albo inne ikarusy podjezdzajace pod agieha ale 129 jezdzaca z dworca na czyzyny - kiedys tak mnie w niej wytrzeslo, ze trzeslam sie ejszcze chwile po wyjsciu z niej ale powoli wymieniaja tabor, wiec moze juz niedlugo te wehikuly wyladuja tam gdzie ich miejsce - w muzeum
ee teraz juz chyba wszytkie 129 sa nowki az milo jechac.... gorzej z tymi korkami kolo rakowickiego - paranoja jakas :P

a pozatym:
to ze na remonty drog poswiecaja miesiace czasu , a za granica taki remont trwa 2-3 dni i juz ludzie zaczynaja sie niecierpliwic... moze przesadzam, ale zrobili kiedys test i w Polsce jakis kilometrowy czy dluzszy odcinek robili pare tygodni, za granica w 2 dni
__________________
bo nigdy nie wiesz, co dobrego spotka Cię następnego dnia...

odchudzanko!

ikonka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 19:39   #57
Paseczkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Paseczkowa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 432
Dot.: Absurdy dnia codziennego

To,że jadąc autobusem miejskim w deszcz leje mi się na głowę woda
Paseczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 19:43   #58
*aga
Raczkowanie
 
Avatar *aga
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 151
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Cytat:
Napisane przez musicman Pokaż wiadomość
i pomyśleć, że powinniśmy się cieszyć takiego udogodnienia , że przychodzimy na konkretną godzinę i będziemy przyjęci, to wielki komfort , po tym jak przez wiele lat żeby dostać się do lekarza trzeba było wstawać o 5 rano i zając sobie kolejkę a do tego nie można było zarejestrować sie telefonicznie

Yyy... No a w moim mieście (wojewódzkim) tak właśnie sprawa wygląda - jak chcę iść do lekarza to muszę przed przychodnią stać od 5 - przy czym rejestracja zaczyna się od 7 Latem to jeszcze pół biedy, zimą...
Nie no- w sumie też można przez telefon próbować- niby od 9 ale zawsze jest zajęte ...
__________________

*aga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 19:46   #59
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Cytat:
Napisane przez ikonka86 Pokaż wiadomość
ee teraz juz chyba wszytkie 129 sa nowki az milo jechac.... gorzej z tymi korkami kolo rakowickiego - paranoja jakas :P
nie wiem, dawno nie jechalam ta trasa
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 19:54   #60
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
To,że właściciel mieszkania może kogoś w nim zameldować,ale wymeldować już nie bardzo
no, to jest porażka!
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:44.