Rossman - część III - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-11, 14:12   #541
gwiazdeczka179
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 376
GG do gwiazdeczka179
Dot.: Rossman - część III

dostałam dziś propozycję pracy w rossmannie na wakacje jako pomoc .. ale chyba sobie podaruję bo pieniędzy na oczy nie zobaczę ... a jak jeszcze miałabym rozkładać towar na półkach ??? o masakra nieeeeeee absolutnie nie nadaję się do pracy w drogeriach
gwiazdeczka179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 14:15   #542
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
You got it
Cytat:
Napisane przez pani ćma Pokaż wiadomość
bede trzymala i tylko pozazdroscic konca u mnie ostatni egzamin dopiero 27 czerwca
Cytat:
Napisane przez cochonnetta Pokaż wiadomość
u mnie też . trzymam kciuki za Was dziewczyny
Dzięki dziewczynyto był najgorszy egzamin i 3+ dostałam-troszkę szkoda bo tyle sie uczyłam...ale w pytania zupełnie nie trafiłamale najważniejsze że jestem już po wszystkimi uz wracamy do rossmanka
Przyznaje sie ze dziś go z Naturą zdradziłam Kupiłam farbę mamie, mydełka Fa, pastę do zębów i dostałam ładna dużą kosmetyczkę gratisto jest tak promocja ze trzeba zrobić zakupy za min.20 zł kosmetyków z określonych firm

Cytat:
Napisane przez Yoriko Pokaż wiadomość
Zazdroszcze. Ja już byłam w dwóch Rossmannach i nie ma już Urody. Może bedzie w ostatnim. Dzis zajrze i może będe mieć szczęście.
Nie wiem czy dziewczyny już pisały (przeglądałam wątek) znalazłam na stronie PZ Cussons, że piszą : "Firma PZ Cussons Polska S.A. niniejszym informuje, że dnia 1 października 2007 roku, marki kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała oraz kosmetyków dla mężczyzn zostały sprzedane firmie Grupa Kolastyna.
Sprzedane marki to: Uroda, Kwiaty Polskie, Biolift, Melisa, Active 90, Anti-wrinkle, Makler, Wars, Lider oraz Być Może."
Jeśli którejś pasuje ten tonik, mleczko lub inne produkty tych firm to jeśli są dostepne na rynku to ostatnia chwila, żeby je jeszcze kupić
Bardzo lubiłam ten tonik i nigdzie już go nie kupie obeszłam wszystkie rossmanny w LBN(czyli 5)i mój w Świdniku...i nie było juz nigdzietylko w jednym były mleczka ale w normalnej cenie 6.19
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 14:19   #543
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka179 Pokaż wiadomość
dostałam dziś propozycję pracy w rossmannie na wakacje jako pomoc .. ale chyba sobie podaruję bo pieniędzy na oczy nie zobaczę ... a jak jeszcze miałabym rozkładać towar na półkach ??? o masakra nieeeeeee absolutnie nie nadaję się do pracy w drogeriach
a czemu nie zobaczyłabyś tych pieniędzy?

ja tam bym chciała taką pracę, no ale nie za darmo, oczywiście.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 14:22   #544
00aga00
Wtajemniczenie
 
Avatar 00aga00
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stamtąd ;)
Wiadomości: 2 182
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez Ani@1987 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczynyto był najgorszy egzamin i 3+ dostałam-troszkę szkoda bo tyle sie uczyłam...ale w pytania zupełnie nie trafiłamale najważniejsze że jestem już po wszystkimi uz wracamy do rossmanka
Przyznaje sie ze dziś go z Naturą zdradziłam Kupiłam farbę mamie, mydełka Fa, pastę do zębów i dostałam ładna dużą kosmetyczkę gratisto jest tak promocja ze trzeba zrobić zakupy za min.20 zł kosmetyków z określonych firm
Gratuluję zdanego egzaminu
Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka179 Pokaż wiadomość
dostałam dziś propozycję pracy w rossmannie na wakacje jako pomoc .. ale chyba sobie podaruję bo pieniędzy na oczy nie zobaczę ... a jak jeszcze miałabym rozkładać towar na półkach ??? o masakra nieeeeeee absolutnie nie nadaję się do pracy w drogeriach
Dlaczego nie? Ja bym się długo nie zastanawiała no chyba, że z tymi warunkami coś nietak
__________________
"Nie widziałam cię już od miesiąca.
I nic.
Jestem może bledsza,
trochę śpiąca
trochę bardziej milcząca
lecz widać można żyć bez powietrza !"

00aga00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 14:34   #545
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez Yoriko Pokaż wiadomość
Zazdroszcze. Ja już byłam w dwóch Rossmannach i nie ma już Urody. Może bedzie w ostatnim. Dzis zajrze i może będe mieć szczęście.
Nie wiem czy dziewczyny już pisały (przeglądałam wątek) znalazłam na stronie PZ Cussons, że piszą : "Firma PZ Cussons Polska S.A. niniejszym informuje, że dnia 1 października 2007 roku, marki kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała oraz kosmetyków dla mężczyzn zostały sprzedane firmie Grupa Kolastyna.
Sprzedane marki to: Uroda, Kwiaty Polskie, Biolift, Melisa, Active 90, Anti-wrinkle, Makler, Wars, Lider oraz Być Może."
Jeśli którejś pasuje ten tonik, mleczko lub inne produkty tych firm to jeśli są dostepne na rynku to ostatnia chwila, żeby je jeszcze kupić
Niekoniecznie, moze kolastyna dalej będzie je pdodukowała, różnica tylko taka, ze to Kolastyna- nie Cussons- bedzie czerpać z tego zyski. Bo chyba nie kupowałaby tych marek po to, żeby je likwidować?

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka179 Pokaż wiadomość
dostałam dziś propozycję pracy w rossmannie na wakacje jako pomoc .. ale chyba sobie podaruję bo pieniędzy na oczy nie zobaczę ... a jak jeszcze miałabym rozkładać towar na półkach ??? o masakra nieeeeeee absolutnie nie nadaję się do pracy w drogeriach
Perche? Rossmanniaczka pełną gębą, charytatywnie poświęcajava się dla dobra naszych ukochanych drogerii
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 14:55   #546
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez judge Pokaż wiadomość
Hej a co powiecie o mleczku samoopalającym sun ozon rossmanowskim?
Powiemy-najlepszea recenzje na KWC mówią same za siebie
Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka179 Pokaż wiadomość
dostałam dziś propozycję pracy w rossmannie na wakacje jako pomoc .. ale chyba sobie podaruję bo pieniędzy na oczy nie zobaczę ... a jak jeszcze miałabym rozkładać towar na półkach ??? o masakra nieeeeeee absolutnie nie nadaję się do pracy w drogeriach
Gwiazdeczko chodzi Ci o to że będziesz to co zarobisz wydawać na kosmetyki tak? ja pewnie tez jak bym pracowała w Rossmanie to bym korzystał z tych wszystkich "super" rabatów, promocji, okazji dla procowników szybciutko wiedziała o nowościach...i nie mogła sie nim oprzeć oczywiście mało z pensyjki by zostawało
Cytat:
Napisane przez 00aga00 Pokaż wiadomość
Gratuluję zdanego egzaminu
Dziękuje bardzo
Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
Niekoniecznie, moze kolastyna dalej będzie je pdodukowała, różnica tylko taka, ze to Kolastyna- nie Cussons- bedzie czerpać z tego zyski. Bo chyba nie kupowałaby tych marek po to, żeby je likwidować?
Byłoby fajnie
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 15:01   #547
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez
[quote=Ani@1987;7847206

Gwiazdeczko chodzi Ci o to że będziesz to co zarobisz wydawać na kosmetyki tak? ja pewnie tez jak bym pracowała w Rossmanie to bym korzystał z tych wszystkich "super" rabatów, promocji, okazji dla procowników szybciutko wiedziała o nowościach...i nie mogła sie nim oprzeć oczywiście mało z pensyjki by zostawało


Chyba tak Ale ja bym taką prace rozważyła - tym bardziej na wakacje. Ciekawe ile by mi zostawalo z tej pensji 10 zł ?
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-11, 15:28   #548
Bunia's
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 590
Dot.: Rossman - część III

[quote=wykrasana;7847283][quote=




Chyba tak Ale ja bym taką prace rozważyła - tym bardziej na wakacje. Ciekawe ile by mi zostawalo z tej pensji 10 zł ? [/QUOTE]

A nie wiecie może ile trzeba mieć lat by zostać przyjętym? i Czy trzeba mieć jakieś kwalifikacje?
__________________
Parlo l`italiano
`Bowiem istnieje kraina
gdzie wszystko jest NAJ!`



`siatkówka jest bowiem sportem wyjątkowym`
Bunia's jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 16:14   #549
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 198
Dot.: Rossman - część III

[QUOTE=Bunia's;7847576]
Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość

A nie wiecie może ile trzeba mieć lat by zostać przyjętym? i Czy trzeba mieć jakieś kwalifikacje?
dołączam się do pytania, chętnie bym sobie dorobiła na wakacje
__________________

aako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 16:30   #550
Bunia's
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 590
Dot.: Rossman - część III

[quote=aako;7848089]
Cytat:
Napisane przez Bunia's Pokaż wiadomość
dołączam się do pytania, chętnie bym sobie dorobiła na wakacje
No właśnie. Jeszcze tyle promocji dodatkowych..i rabatów.. RAJ!
__________________
Parlo l`italiano
`Bowiem istnieje kraina
gdzie wszystko jest NAJ!`



`siatkówka jest bowiem sportem wyjątkowym`
Bunia's jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 16:32   #551
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Rossman - część III

oj, ja nie sądzę, żeby pracownicy mieli dodatkowe rabaty.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-11, 16:36   #552
Bunia's
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 590
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
oj, ja nie sądzę, żeby pracownicy mieli dodatkowe rabaty.
Ojeee. ale i tak było by świetnie
__________________
Parlo l`italiano
`Bowiem istnieje kraina
gdzie wszystko jest NAJ!`



`siatkówka jest bowiem sportem wyjątkowym`
Bunia's jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 18:01   #553
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez aako Pokaż wiadomość
No właśnie. Jeszcze tyle promocji dodatkowych..i rabatów.. RAJ!
Cytat:
Napisane przez Ani@1987 Pokaż wiadomość
ja pewnie tez jak bym pracowała w Rossmanie to bym korzystał z tych wszystkich "super" rabatów, promocji, okazji dla procowników szybciutko wiedziała o nowościach...i nie mogła sie nim oprzeć oczywiście
Oj dziewczyny ja to tak napisałam żartemumieściłam słowo super w cudzysłowuz tymi rabatami, promocjami to tak sobie pewnie sama bym wymyślała jako Rossmanomanaiczkanie mam pojęcia czy tak naprawde jestale pewnie wcale nie Przepraszam jeśli wprowadziłam Was w błąd
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 18:03   #554
Bunia's
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 590
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez Ani@1987 Pokaż wiadomość
Oj dziewczyny ja to tak napisałam żartemumieściłam słowo super w cudzysłowuz tymi rabatami, promocjami to tak sobie pewnie sama bym wymyślała jako Rossmanomanaiczkanie mam pojęcia czy tak naprawde jestale pewnie wcale nie Przepraszam jeśli wprowadziłam Was w błąd
Może i nie ma tych promocji ale napewno wiemy wcześniej o nowościach Dla mnie taka praca to przyjemność
__________________
Parlo l`italiano
`Bowiem istnieje kraina
gdzie wszystko jest NAJ!`



`siatkówka jest bowiem sportem wyjątkowym`
Bunia's jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 18:07   #555
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: Rossman - część III

ja tez bym chciala pracowac w rossmannie
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 18:30   #556
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Rossman - część III

to załóżmy swojego Rossmanna w sieci. jestem pewna, że miałybyśmy największe obroty ze wszystkich placówek.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 18:48   #557
Bunia's
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 590
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
to załóżmy swojego Rossmanna w sieci. jestem pewna, że miałybyśmy największe obroty ze wszystkich placówek.

to nie jest głupie
__________________
Parlo l`italiano
`Bowiem istnieje kraina
gdzie wszystko jest NAJ!`



`siatkówka jest bowiem sportem wyjątkowym`
Bunia's jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 18:55   #558
gwiazdeczka179
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 376
GG do gwiazdeczka179
Dot.: Rossman - część III

nie miałabym pieniędzy z wypłaty bo wszystko bym wydawała, skoro już teraz nie pracując tam jak wpadam to wszystko bym chciała a co dopiero gdybym miała "rozkładac towar" wtedy wąchając oglądajjąc... nie nie nie to napewno nie dla mnie.
z tego co wiem pracownicy nie maja rabatów chyba ze moze coś sobioe zostawią z promocji-gratisów, no i napewno widzą wcześniej gazetke hehe
gwiazdeczka179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 19:14   #559
paulinka3110
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka3110
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pomerania :)
Wiadomości: 2 363
Dot.: Rossman - część III

Wpadłam dzisiaj do Rossmanka i zakupiłam podkład Maybelline () ten "dwutubkowy"...wypadł a mi nazwa z głowy.
Widziałam Castingi w promocji za 14,99 bodajże...
Żel do twarzy Nivea Visage za 9 z groszami kupiłam ...
I pojawiły się u mnie kosmetyki firmy...( o boże...nie napiszę! wybaczcie)boujris ??? Kurde...fajne były...pomaziałam się trochę ale niestety cenowo, jakoś nie mogłam się przemóc...
__________________
maniaczko-fanka mundurowych

Moja książkowa wymiana. Zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630571http://
paulinka3110 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-11, 19:20   #560
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Rossman - część III

Hah!, muszę zatem w końcu i u siebie sprawdzić, czy jest szafa Bourjois - interesują mnie szczególnie cienie i róże
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 19:39   #561
gwiazdeczka179
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 376
GG do gwiazdeczka179
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Hah!, muszę zatem w końcu i u siebie sprawdzić, czy jest szafa Bourjois - interesują mnie szczególnie cienie i róże
a jakie kosmetyki dokładnie produkuje ta firma ?
gwiazdeczka179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 19:45   #562
paulinka3110
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka3110
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pomerania :)
Wiadomości: 2 363
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Hah!, muszę zatem w końcu i u siebie sprawdzić, czy jest szafa Bourjois - interesują mnie szczególnie cienie i róże

O właśnie ...hmmm...mnie najbardziej zszokowały ceny. Kosmetyki tej firmy są wychwalane na wizażu, może się skuszę jak trochę odłożę...
__________________
maniaczko-fanka mundurowych

Moja książkowa wymiana. Zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630571http://
paulinka3110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 19:55   #563
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Talking Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka179 Pokaż wiadomość
a jakie kosmetyki dokładnie produkuje ta firma ?
Kolorówkę Jest cały wątek poświęcony kosmetykom Bourjois, więc tam możesz poczytać o nich dokładniej - dziewczyny świetnie się na nich znają
Cytat:
Napisane przez paulinka3110 Pokaż wiadomość
O właśnie ...hmmm...mnie najbardziej zszokowały ceny. Kosmetyki tej firmy są wychwalane na wizażu, może się skuszę jak trochę odłożę...
Ja mam dosłownie tylko 4 kosmetyki tej firmy, ale jestem z nich bardzo zadowolona Ich ceny co prawda do najniższych nie należą, ale na All można znaleźć całkiem sensowne aukcje
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 20:24   #564
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: Rossman - część III

ja to bym chciała róż z bourjous

co do pracy to ja sie własnie zastanawiam czy nie spróbowac po wakacjach, ale tylko na weekendy
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 20:26   #565
Nillette Flow
Raczkowanie
 
Avatar Nillette Flow
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 377
Dot.: Rossman - część III

Ja tez chcę Burżuja u siebie. Kurde, trzeba jeszcze poczekać, no ale jeśli jeden z drugim się pojawiają, to znaczy że będzie ogólnodostępny
Nillette Flow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 20:31   #566
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Arrow Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez cochonnetta Pokaż wiadomość
ja to bym chciała róż z bourjous
Ja mam obecnie tylko 1 róż Bourjois

Na mojej wish-liście jest jeszcze kilka pożądanych nr - mam nadzieję, że wkrótce będę mogła sobie na nie finansowo pozwolić
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 20:36   #567
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka179 Pokaż wiadomość
nie miałabym pieniędzy z wypłaty bo wszystko bym wydawała, skoro już teraz nie pracując tam jak wpadam to wszystko bym chciała a co dopiero gdybym miała "rozkładac towar" wtedy wąchając oglądajjąc... nie nie nie to napewno nie dla mnie.
z tego co wiem pracownicy nie maja rabatów chyba ze moze coś sobioe zostawią z promocji-gratisów, no i napewno widzą wcześniej gazetke hehe
Oj nie jest tak różowo... Daję rękę uciąć, a nawet dwie, że z rozkładaniem towaru byłoby tyle roboty, ze nie starczyłoby na wąchanie, oglądanie (znam ludzi którzy pracują na podobnych stanowiskach, po jakimś czasie nawet nie patrzą co stawiają, tylko ze to ma stać tu i nawet ich nie zdziwi, jeśli kierownik każe położyć pieluchy między leki...)
Czy gazetkę widzą- nie wiem, zgaduję, że też nie. Gazetka wchodzi w czwartek, wiec w rossmannach układają ją w środę. W poniedziałki bywa już w "tele tygodniu" (bodajże?)

Co najwyżej gratisy, ale te raczej mogą sobie kasjerki odkładać... Ale na kasie to też parszywa robota, ciężko uniknąć manka- najlepszy przykład moja sytuacja z tymi kremami do opalania, była kolejka to chciała szybko, a w ko.ncu pomyliła sie na moją niekorzyść.

Szczerze mówiąc myślałam.. Ale raczej o pracy w jakiejś małej drogeryjce. Albo w sephorze. Tanie sieciówki znam od kuchni i wcale za wesoło w nich nie jest.

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Kolorówkę Jest cały wątek poświęcony kosmetykom Bourjois, więc tam możesz poczytać o nich dokładniej - dziewczyny świetnie się na nich znają

Ja mam dosłownie tylko 4 kosmetyki tej firmy, ale jestem z nich bardzo zadowolona Ich ceny co prawda do najniższych nie należą, ale na All można znaleźć całkiem sensowne aukcje
Ja, ja. Ktoś tam kiedyś wspominał że to koncern należący do chanel, ale to były tylko raz rzucone słowa, potwierdzenia w sieci nie znalazłam.
Kosmetyki są świetne, tylko ceny... Hmm... Takie marki jak Bourjois, Revlon na pewno opłaca się kupować za granica, są o wiele tańsze (podobno w Anglii i B. i R. należą do tej samej półki co u nas np. essence, pierre rene, bell...)
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 20:41   #568
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Hah!, muszę zatem w końcu i u siebie sprawdzić, czy jest szafa Bourjois - interesują mnie szczególnie cienie i róże
U mnie w Świdniku już jesti w Lublinie też widziłąm przynajmniej w 1!
Najcudowniejsze z Bourjois sa chyba te rózew szafach które widziałam w rossmanach nieźle wyeksponowane-na takim kolemogłiby zrobić promocje na cos z Bourjois w nowej gazetce co?
Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Ja mam dosłownie tylko 4 kosmetyki tej firmy, ale jestem z nich bardzo zadowolona Ich ceny co prawda do najniższych nie należą, ale na All można znaleźć całkiem sensowne aukcje
Ja z Bourjois kiedyś miałam właśnie tylko róż(a raczej mam miała)
Jak będę zarabiać sama pieniążki to na pewno będę kupować sobie kolorówkę z Bourjois-teraz mnie trochę nie stać

A ja dziś w Rossmanku zrobiłam niezłe zakupy...a poszłam tylko po herbatkę
I tak kupiłam:
-oliwkę hipp+szampon hipp za 14.99(takie zestawy są tylko u mnie)
-przewidzianą herbatkę-z serii Recepty Naturyteraz w promocji jest za 3.99-kupiłam sposób na figure...ale w sumie nawet nie dla figurya dla smaku-jest przepysznajagodowo-waniliowapróbowałam też sposób na odporność i energie i nie smakowały mi specjalnie
-kupiłam też płyn do soczewek...za uwaga-dla noszacych soczewki-19.99 zł normalnie zawsze kupuje za 50 zł, a pojemność taka sama...
-i kupiłam soczewki...ale nie wiem czy dobrze zrobiłam...cena mnie podkusiła-miesięczne 2 szt. za 17.99 zł!Zobaczymy czy oczkom nie zaszkodzą?Miałam jutro właśnie iść i po płyn i po soczewki-i wydałabym 2, a nawet 3 razy tyle, ale te które miałam były dobre, a te?
Dziewczyny jeśli któraś z Was używała tych soczewek, albo znajoma i coś wie o nich to napiszcie!

No i tak z herbatki za 4 zł zrobiło sie 60 zł
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 20:45   #569
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Rossman - część III

z Burżuja polecam zieloną bazę pod podkład i cienie pojedyncze. chciałabym Burżuja w swoim Rossmannie, bo na razie tylko w Douglasie mam dostęp do tej firmy, ale tam drogo.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 20:47   #570
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Arrow Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez Ani@1987 Pokaż wiadomość
U mnie w Świdniku już jesti w Lublinie też widziłąm przynajmniej w 1!
Najcudowniejsze z Bourjois sa chyba te rózew szafach które widziałm w rossamanach nieźle wyeksponowane-na takim kolemogłiby zrobić promocje na cos z Bourjois w nowej gazetce co?

Ja z Bourjois kiedyś miałam właśnie tylko róż(a raczej mam miała)
Jak będe zarabiać sama pieniążki to na pewno będe kupować sobie kolorówkę z Bourjois-teraz mnie trochę nie stać
Całym sercem popieram tę myśl

Wiem, że w SP są co jakiś czas promocje na Bourjois, ale... mojej SP to nie dotyczy, bo nie ma tam w ogóle tych kosmetyków , więc bardzo mocno liczę na Rossmanna w tej kwestii o ile pojawi się szafa B.
Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
z Burżuja polecam zieloną bazę pod podkład i cienie pojedyncze. chciałabym Burżuja w swoim Rossmannie, bo na razie tylko w Douglasie mam dostęp do tej firmy, ale tam drogo.
Ja też mam pojedyncze cienie
Racja, w Douglasie drogo i wybór taki sobie - przynajmniej u mnie - mało kolorów róży było, gdy ostatnio patrzyłam
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:23.