Panny MŁode Śląsk ;) - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-04, 09:00   #541
SSR
Zadomowienie
 
Avatar SSR
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 094
GG do SSR
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
torty bedziemy zamawiac w zabrzu, w cukierni gdzie pracuje tesciowa, ze względu na odległość. niepraktycznie byłoby dowozic ciasta z daleka. a co do tej LKMaj, to jadłam tam kilka raz i powiem ze ciasteczka mają pyszne. na roznych forach tez ja polecaja.

co do salonów, to nie bardzo się orientowalam jeszcze, ale podobno ostatnio w Gwarku byl artykuł negujący umiejętności krawcowej z jednego z tarnogórskich sklepów [niestety nie podano adresu].
jesli więc słyszałyście coś negatywnego o ktoryms salonów z TG, to proszę o wypowiedź zeby nie bylo pozniej zaskoczenia.

co do tej ksymeny, to tylko ogladalam stronkę. fakt, kolekcję maja pokaźną i nawet fajne te sukienki, ale szczerze mowiac to nie było tam nic w moim stylu [znaczy w stylu kompilacji ktorą sobie upatrzylam]
osobiście w salonach w TG jeszcze nie byłam, teraz brały znajome ślub i brały sukienki z salonów przy rynku (tam ponoć jest bałagan, bo nie mają na miejscu swojej krawcowej tylko pani w salonie pisze co do zmiany i przeróbki i wysyłają to do Gliwic,a po drodze się gubią karteczki albo przerabiają nie to co trzeba i nie w tej sukience, potem przychodzi to do salonu w TG idzie laska do przymiarki i w płacz bo to nie to, ostatnio ponoć jedn dziewczyna jeszcze tydzień przed ślubem nie miała kiecki, bo ciągle coś źle i jej sukienka jeździła TG-Gliwice i z powrotem). Tak słyszałam, nie jest to moja opinia, bo tam jeszcze nie byłam. Ale w TG są jeszcze salony na ul.Zwirki i Wigury(obok kina Europa-nieistniejącego już) oraz na Piłsudskiego, niedaleko dworca.
__________________

23.11 2006 r.
03.10.2009 r.
08.03.2011 r.
SSR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 09:16   #542
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Nie wiem czy już mówiłyście, ale w Hotelu Katowice mają być targi ślubne. Nie pamiętam dokładnie kiedy ale kojarzy mi się 14 grudnia. Wybiera sie któraś? Ja się zastanawiam, bo 4 stycznia w Spodku są większe, o ile nie największe na śląsku
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 09:19   #543
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
w tym niedaleko dworca, na piętrze bylam na razie tak poglądowo, rozejrzec się, coś tam mają na stanie, i bardzo mila sprzedawczyni była. ale nic zachwycającego
za to nie przypadła mi do gustu sprzedawczyni w tym przesmyku od rynku, minę miała jakby nam łaskę robiła [ale byłam pooglądac tylko], tak samo na zwirki wigury, na rogu. najpierw była tylko sprzedawczyni (starsza kobieta)-bardzo miła, popytałam o rózne pierdoły, to mi odpoiwadała. po chwili przyszła chyba szefowa, taka wysokam, od razu mi sie odechciało :/ poczułam się jakbym jej przeszkadzała i o nic nie można było sie zapytac :/

Niestety nie wiem nic na temat krawcowych, bo nie bardzo mam się kogo popytac :/

chyba ostatecznie wybiorę sie do tych gliwic (na razie widzialam 2 albo 3 salony na zwycięstwa), jak planowalam. no i do katowic po butki ale dopiero po nowym roku zaczne się rozglądać

Cytat:
Napisane przez Nati02 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy już mówiłyście, ale w Hotelu Katowice mają być targi ślubne. Nie pamiętam dokładnie kiedy ale kojarzy mi się 14 grudnia. Wybiera sie któraś? Ja się zastanawiam, bo 4 stycznia w Spodku są większe, o ile nie największe na śląsku

http://www.targislubne.org/
__________________


Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2008-12-04 o 13:51 Powód: post pod postem
LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 09:24   #544
SSR
Zadomowienie
 
Avatar SSR
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 094
GG do SSR
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
w tym niedaleko dworca, na piętrze bylam na razie tak poglądowo, rozejrzec się, coś tam mają na stanie, i bardzo mila sprzedawczyni była. ale nic zachwycającego
za to nie przypadła mi do gustu sprzedawczyni w tym przesmyku od rynku, minę miała jakby nam łaskę robiła [ale byłam pooglądac tylko], tak samo na zwirki wigury, na rogu. najpierw była tylko sprzedawczyni (starsza kobieta)-bardzo miła, popytałam o rózne pierdoły, to mi odpoiwadała. po chwili przyszła chyba szefowa, taka wysokam, od razu mi sie odechciało :/ poczułam się jakbym jej przeszkadzała i o nic nie można było sie zapytac :/

Niestety nie wiem nic na temat krawcowych, bo nie bardzo mam się kogo popytac :/

chyba ostatecznie wybiorę sie do tych gliwic (na razie widzialam 2 albo 3 salony na zwycięstwa), jak planowalam. no i do katowic po butki ale dopiero po nowym roku zaczne się rozglądać
Ja to planuję dopiero w maju zacząć czegoś szukać, jeśli chodzi o sukienki. LadySith a mają w tych salonach co byłaś w TG też buty?
__________________

23.11 2006 r.
03.10.2009 r.
08.03.2011 r.
SSR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 09:30   #545
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

a nawet nie wiem nie orientowałam się, ale nie rzuciły mi się jakoś nachalnie w oczy
wiem na pewno ze przy dworcu nie mają, bo tam zapytałam
zreszta w salonach i tak nigdzie nie ma takich jak potrzebuję, wiec sie nie interesuję tym ;D
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 09:51   #546
SSR
Zadomowienie
 
Avatar SSR
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 094
GG do SSR
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
a nawet nie wiem nie orientowałam się, ale nie rzuciły mi się jakoś nachalnie w oczy
wiem na pewno ze przy dworcu nie mają, bo tam zapytałam
zreszta w salonach i tak nigdzie nie ma takich jak potrzebuję, wiec sie nie interesuję tym ;D
wow, a jakie potrzebujesz jeśli można spytać? Bo ja to chcę takie na 2,5 cm obcasiku, ale może mi się jeszcze odmieni Aha i pytanko kiedy zamawialiście PIK z Miedar? JAki czas temu?
__________________

23.11 2006 r.
03.10.2009 r.
08.03.2011 r.
SSR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 10:17   #547
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

potrzebuję buty pełne, ale z paskiem, gdyż cieżko mi utrzymać takie czółenka bez paska-wyskakuja. powiem ze w sklepach z obuwiem slubnym [online] jeszcze takich nie widzialam. nie liczac pojedynczych modeli, niestrawnych wizualnie lub pod względem wysokosci obcasa (wiem ze ryłko ma białe z paskiem w ofercie ale sa brzydkie :/ ]
w zwiazku z tym bede zamawiac buty do tanca. tam jest mozliwośc wyboru zapięcia, materiału [skora lub satyna],koloru oraz kształtu i wysokosci obcasa [chyba od 4 do 9 cm]

co do zespolu to wszystko mniej wiecej we wrzesniu załatwialismy
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-04, 10:28   #548
SSR
Zadomowienie
 
Avatar SSR
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 094
GG do SSR
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
potrzebuję buty pełne, ale z paskiem, gdyż cieżko mi utrzymać takie czółenka bez paska-wyskakuja. powiem ze w sklepach z obuwiem slubnym [online] jeszcze takich nie widzialam. nie liczac pojedynczych modeli, niestrawnych wizualnie lub pod względem wysokosci obcasa (wiem ze ryłko ma białe z paskiem w ofercie ale sa brzydkie :/ ]
w zwiazku z tym bede zamawiac buty do tanca. tam jest mozliwośc wyboru zapięcia, materiału [skora lub satyna],koloru oraz kształtu i wysokosci obcasa [chyba od 4 do 9 cm]

co do zespolu to wszystko mniej wiecej we wrzesniu załatwialismy
O zespół to tak z ciekawości się pytam, bo też miałam ich na uwadze, ale jak wy załatwialiście we wrześniu, to ja na początku listopada, to i tak by byli zajęci już na waszym weselu(bo ślubujemy tego samego dnia- z czego bardzo sie cieszę, bo będziemy razem robić przygotowania a i może się spotkamy na targach jakichś
Właśnie wybierasz się do spodka? A wiesz że w zeszłym roku były targi ślubne w hotelu neo(tam przy parku wodnym)< bylo to chyba koło lutego, byli wystawcy z okolicy, mam zamiar się wybrać jak bedą organizować.
__________________

23.11 2006 r.
03.10.2009 r.
08.03.2011 r.
SSR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 10:32   #549
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

no ja się wybieram z moim do Katowic [jeśli nic nie wypadnie]. wiec jakby co, to możemy się umowic i spotkać na miejscu juz chcielismy tez z ciekawosci zajrzec w grudniu do tego Qubus-a ale bedziemy wtedy w Wiedniu, wiec nie ma takiej fizycznej mozliwosc.

ps. wlasnie przegladam oferte salonu Evita [wiem ze była juz tu mowa o nim kiedys]. i po zdjęciach widze ze tam buty na pewno mają
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 10:53   #550
SSR
Zadomowienie
 
Avatar SSR
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 094
GG do SSR
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
no ja się wybieram z moim do Katowic [jeśli nic nie wypadnie]. wiec jakby co, to możemy się umowic i spotkać na miejscu juz chcielismy tez z ciekawosci zajrzec w grudniu do tego Qubus-a ale bedziemy wtedy w Wiedniu, wiec nie ma takiej fizycznej mozliwosc.

ps. wlasnie przegladam oferte salonu Evita [wiem ze była juz tu mowa o nim kiedys]. i po zdjęciach widze ze tam buty na pewno mają
No ja do Qubusa niestety nie mogę też się wybrać, bo mam już dzień 14 grudnia zaplanowany i nie dam rady, ale możemy sie spotkać w spodku, albo jak w TG w neo będzie
Musze się pochwalić, że byłam w poniedziałek na pierwszych naukach i wcale nie było tak źle jak się naczytałam. Wręcz byłam zaskoczona i zadowolona. Czekają mnie jeszcze dwa spotkania, później 3 w poradni i dzień skupienia w Piotrze i Pawle w TG.
Chcę to już załatwić teraz, bo w przyszłym roku to będzie urwanie głowy z tymi przygotowaniami.
LadySith robicie 1-dniowe wesele czy z poprawinami?
__________________

23.11 2006 r.
03.10.2009 r.
08.03.2011 r.
SSR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 11:09   #551
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

jednodniowe

u mnie w parafii nauki sa w lutym wiec jeszcze troche czasu mam
to tych spotkań jest az tyle - 6 x ?? :/ jakos mi sie nie usmiecha to, tym bardziej ze ta część "rodzinna" bedzie z moją sąsiadka :/ która raczej dla mnie guru "w tych sprawach" nie jest
poza tym jak to mowia - czego ona mnie moze nauczyc ;p
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-04, 12:03   #552
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez Nati02 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy już mówiłyście, ale w Hotelu Katowice mają być targi ślubne. Nie pamiętam dokładnie kiedy ale kojarzy mi się 14 grudnia. Wybiera sie któraś? Ja się zastanawiam, bo 4 stycznia w Spodku są większe, o ile nie największe na śląsku
Tak, o tych targach już było. Zerknij sobie na poprzednią stronkę
__________________

kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 14:11   #553
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

No to suknia ślubna zamówiona i termin u kosmetyczki zarezerwowany
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 19:41   #554
misia_25_26
Wtajemniczenie
 
Avatar misia_25_26
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 150
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

czesc dziewczyny
moge dolaczyc do waszego grona?

LadySith a w ktorej cukierni bedzie zamawiac tort?pytam bo szukam jakiejs sprawdzonej na terenie Zabrza,badz Gliwic
misia_25_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 19:53   #555
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

oj nie mam pojęcia :/ to jest jakas mała cukiernio-piekarnia, i wiem ze kierowniczka tez zajmuje sie wyrobem tortów. jak jutro zapytam mojego, to dam Ci dokladniej znac [o ile bedzie wiedzial]
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 20:50   #556
misia_25_26
Wtajemniczenie
 
Avatar misia_25_26
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 150
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
oj nie mam pojęcia :/ to jest jakas mała cukiernio-piekarnia, i wiem ze kierowniczka tez zajmuje sie wyrobem tortów. jak jutro zapytam mojego, to dam Ci dokladniej znac [o ile bedzie wiedzial]



jakbys mogla to zapytaj,bo w ogole nieznam dobrej cukiernio-piekarni w tych okolicach
misia_25_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 21:37   #557
SSR
Zadomowienie
 
Avatar SSR
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 094
GG do SSR
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
jednodniowe

u mnie w parafii nauki sa w lutym wiec jeszcze troche czasu mam
to tych spotkań jest az tyle - 6 x ?? :/ jakos mi sie nie usmiecha to, tym bardziej ze ta część "rodzinna" bedzie z moją sąsiadka :/ która raczej dla mnie guru "w tych sprawach" nie jest
poza tym jak to mowia - czego ona mnie moze nauczyc ;p
Spoko w każdej parafii to inaczej wygląda chyba, ale ja też mam poradnie ze znajomą i ona robi 3 w 1, raz i po bólu. Ale do niej się wybieram dopiero w styczniu, bo teraz zostały mi 2 nauki i dzień skupienia-więc jak na grudzień i zamieszanie z przedświątecznymi porządkami i zakupami to w zupełności mi na ten rok wystarczy
Ja się jeszcze zastanawiam czy robić 1 dzień czy w 2może tylko obiad, bo rodzina raczej z daleka a nie chciałabym ich wysyłać tak bez niczego w trasę, ale to jest jeszcze do przedyskutowania. Bo same jedzonko na poprawinach(obiad, zimna płyta, kolacja) mnie kosztuje 50zł/os więc nie jest to ogromny koszt, ale jak pomyślę ile mnie będą kosztować noclegi dla gości to chyba sobie odpuszczę te poprawiny
__________________

23.11 2006 r.
03.10.2009 r.
08.03.2011 r.
SSR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 23:13   #558
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

misia_25_26, witaj
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 05:33   #559
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez misia_25_26 Pokaż wiadomość
jakbys mogla to zapytaj,bo w ogole nieznam dobrej cukiernio-piekarni w tych okolicach

np ta http://www.roker.zabrze.pl/kontakt/roker-kontakt.html

poza tym fajna cukiernia jest tez w sośnicy [ciasteczka dobre ale nie wiem jak z tortami]

"Pszczółka" Cukiernia Wiesława i Robert Marciniak
Zabrze, ul. Wolności 336, <- gdzie na forum też to sobie chwalili
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-05, 05:35   #560
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

SSR , w restauracjach to często roznica miedzy 1 a 2 dniami wynosi ok 20, 30 zl. a z noclegami to najlepiej u rodziny poumieszczać. przynajmniej my tak bedziemy robic. wesele niby 1 dzien, ale trzeba ich tez gdzies wsadzic ;p
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 07:50   #561
SSR
Zadomowienie
 
Avatar SSR
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 094
GG do SSR
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
SSR , w restauracjach to często roznica miedzy 1 a 2 dniami wynosi ok 20, 30 zl. a z noclegami to najlepiej u rodziny poumieszczać. przynajmniej my tak bedziemy robic. wesele niby 1 dzien, ale trzeba ich tez gdzies wsadzic ;p
misia_25_26 witaj w naszym gronie
LadySith może i w niektórych restauracjach taka jest różnica, ale u mnie jak pisałam jest 50zeta za osobę. Co do noclegów to mam problem, bo nasi rodzice są przyjezdni i nie pochodzą ze Śląska, tak że cała rodzina jest z okolic Poznania, Łodzi i Rzeszowa, a my z TŻ każdy ma 2-pokojowe mieszkanie i jest to nierealne, by 60 osób zmieścić w takich klitkach. Więc tak czy tak musze im załatwić noclegi, a koszt wiadomo jaki
Rybulka fajnie, że masz już tak dużo załatwione, gdzie Ty w ogóle ślubujesz?
__________________

23.11 2006 r.
03.10.2009 r.
08.03.2011 r.
SSR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 08:54   #562
misia_25_26
Wtajemniczenie
 
Avatar misia_25_26
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 150
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

dziekuje kobietki za przyjecie do sympatycznego grona
ladySith dziekuje bardzo za namiary
misia_25_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 09:33   #563
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez misia_25_26 Pokaż wiadomość
jakbys mogla to zapytaj,bo w ogole nieznam dobrej cukiernio-piekarni w tych okolicach
dowiadywałam się o ten "zaklad" - jest na ul Krasińskiego, taka niewielka piekarnia, na szybie jest napisane "Teresa Skrzetuska-Osiadacz zakład piekarniczy"
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 17:24   #564
misia_25_26
Wtajemniczenie
 
Avatar misia_25_26
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 150
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
dowiadywałam się o ten "zaklad" - jest na ul Krasińskiego, taka niewielka piekarnia, na szybie jest napisane "Teresa Skrzetuska-Osiadacz zakład piekarniczy"


dziekuje Ci bardzo
a tak w ogole to slubujemy tego samego dnia
misia_25_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 19:01   #565
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez misia_25_26 Pokaż wiadomość
dziekuje Ci bardzo
a tak w ogole to slubujemy tego samego dnia
oo no to 3 do kompletu a gdzie slub i wesele?
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 19:08   #566
misia_25_26
Wtajemniczenie
 
Avatar misia_25_26
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 150
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
oo no to 3 do kompletu a gdzie slub i wesele?


Slub w USC w Gliwicach,ale date dopiero bedziemy ustalac na poczatku maja
a wesele w Chacie Polaka w Gliwicach,mialo byc w Sloneczniej w Zabrzu,ale tz sie nie spodobala okolicamyslelismy tez o Parkowej w Bielszowicach,ale ta odradzil nam dj

dziewczyny a wynajmujecie busiki,lub autobus dla gosci?
misia_25_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 19:11   #567
kasia2439
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2439
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 4 053
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Sama myślałam o Parkowej, to tam jest jakiś dj i nie można wynająć innego? Ja jeszcze nie wychodzę za mąż ale jestem z chłopakiem 3 lata i planujemy wspólne życie razem chciałam się dowiedzieć co z tym dj
kasia2439 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 19:13   #568
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez misia_25_26 Pokaż wiadomość
Slub w USC w Gliwicach,ale date dopiero bedziemy ustalac na poczatku maja
a wesele w Chacie Polaka w Gliwicach,mialo byc w Sloneczniej w Zabrzu,ale tz sie nie spodobala okolicamyslelismy tez o Parkowej w Bielszowicach,ale ta odradzil nam dj
nam tez te bloki socjalne nie przypadły do gustu, ale z tego balkonu/tarasu az tak tego nie widac mielismy do wyboru słoneczna albo balaton, ale ta druga jest za mala na tance

Cytat:
Napisane przez misia_25_26 Pokaż wiadomość
dziewczyny a wynajmujecie busiki,lub autobus dla gosci?
no my bedziemy wynajmowac autokar, bo 90% gosci jest z zabrza, i wozic ich wte i spowrotem autami to marny interes
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 19:25   #569
misia_25_26
Wtajemniczenie
 
Avatar misia_25_26
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 150
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

LadySith a ktora firme wynajmujecie?
w Slonecznej dosyc fajne menu maja,a ktora opcje wybraliscie?
a masz juz wybrana sukienke?ja dopiero w maju mam zamiar kupic,mam nadzieje ze niezapozno?
kasia2439 nie wiem o co chodzi z tym dj w Parkowej,wiec nie pomoge
misia_25_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 19:30   #570
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez misia_25_26 Pokaż wiadomość
LadySith a ktora firme wynajmujecie?
prawdopodobnie jakaś z suchej gory, ale nie znam nazwy :/ zreszta tam nam powiedzieli ze za wczesnie, gdzies kolo kwietnia mam zadzwonic

Cytat:
Napisane przez misia_25_26 Pokaż wiadomość
w Slonecznej dosyc fajne menu maja,a ktora opcje wybraliscie?
planowalismy to srodkowe cenowo ale po nowym roku i tak beda nowe zestawy, bo w tym roku zatrudnili nowego szefa kuchni, wiec nie ma sie co jeszcze decydowac

Cytat:
Napisane przez misia_25_26 Pokaż wiadomość
a masz juz wybrana sukienke?ja dopiero w maju mam zamiar kupic,mam nadzieje ze niezapozno?
mam na razie wizję, a po nowym roku bede zwiedzac salony z sukniami i pytac o koszty szycia i takie tam... nie wiem czy w maju nie bedzie za pozno (zalezy chyba czy chcesz szyc czy kupowac gotowa. bo na szycie sie czeka okolo 3 miesiecy)
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:39.