Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - zbiorczy - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-12-30, 08:12   #511
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

a dziewczyny czym sie rozni ten Secural od Pantenex Oval?? tylko tym ze ten pierwszy sie nie pieni? wogole skad poswstaje ta piana... nie uzywalam takich tabletek dopochwowych... moze ktos mi wytlumaczyc ich dzialanie?
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-30, 09:03   #512
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

Czuczenko, ja Securalu nie używałam..ale czytałam własnie, że się nie pieni tak bardzo. poza tym ważna dla mnie jest tez cena. Secural w aptece stacjonarnej kosztuje około 6 zł za 6 globulek. Pantenex za taką sama ilość globulek potrafi kosztować ok. 14 zł. różnica dla mnie jest powalająca.
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-30, 12:37   #513
kiciaKk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 56
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

Dziewczyny mam do Was pytanie!
Czy jak wy zrezygnowalyscie z tabletek to pierwsze dni... jakie bylo wasze samopoczucie??? Bo ja w dniu w ktorym milam przyjac pierwsza tabletke... tragedia... zmienne nastroje mdlosci i wogole nie wiem co o tym myslec ale ejst gorzej niz za czasow brania choc minelo okolo 10 dni od wziecia ostatniej.... poza tym czuje jakas burze hormonow... nawet spac nie moge( pomozcie pozdrawiam
kiciaKk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-30, 13:23   #514
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

Cytat:
Napisane przez kiciaKk Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam do Was pytanie!
Czy jak wy zrezygnowalyscie z tabletek to pierwsze dni... jakie bylo wasze samopoczucie??? Bo ja w dniu w ktorym milam przyjac pierwsza tabletke... tragedia... zmienne nastroje mdlosci i wogole nie wiem co o tym myslec ale ejst gorzej niz za czasow brania choc minelo okolo 10 dni od wziecia ostatniej.... poza tym czuje jakas burze hormonow... nawet spac nie moge( pomozcie pozdrawiam
"w dniu w ktorym mialam przyjac pierwsza tabletke... tragedia"

Zawsze tak się czułaś w dniu, w którym miałaś wziąć pierwszą tabletkę z nowego listka? Bo ja nigdy czegoś takiego nie miałam
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-30, 13:29   #515
Brenda
Raczkowanie
 
Avatar Brenda
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Wieś
Wiadomości: 122
Red face Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

To moze ja się jeszcze wypowiem. Moja koleżanka wpadła mimo ze brała tablatki. Jak poszła do ginekologa i powiedziała ze podejrzewa ciąze to ten ją wyśmiał. Jak sie okazało niesłusznie. Ma teraz sliczna dziwczynkę i lekko zmarnowane życie bo tatus to ciołek... dzieckiem sie nie interesuje. Teraz to zrozumiała i chyba za późno. Broń Boze nie strasze was tu tym. Ale zeby nie bylo że "jesteś jedną na milion" której tabletki nie zabezpieczyły.

Osobiście nie toleruje żadnej ingerencji w swój organizm. Mam jak w zegarku okresy, wiem dokładnie kiedy sa dni płodne i czuję sie z tym świetnie. Znam doskonale swój organizm. Ja go słucham i dbam a on odwiędzięcz sie brakiem chorób i swietnym wyglądem Nic nie przytyłam choc jesli juz, to powinnam brac hormony by choc troche przytyć- chuda jestem. Mam niestety PMS ale da sie z tym żyć Bardzo zachcecam was do zaprzestania brania hormonów. Naprawde maja poważne skutki uboczne ale zauważalne po kilku latach. To tak jak z promieniowaniem ultrafioletowym. Pozdrawiam was gorąco i szcześliwego Nowego Roku!!!

Przypomniałam soebie że ta sama dziewczyna ma niedługo operację na żylaki. Ona ma zaledwie 22 lata!!!!

Edytowane przez Brenda
Czas edycji: 2006-12-30 o 13:34 Powód: Update:
Brenda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-30, 13:37   #516
kiciaKk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 56
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

mysza_87 tak zawsze tak mialam.... czesto po wzieciu pierwszej tabletki z nowego opakowania (bralam o 21 wieczorem) to rano budzily mnie mdlosci.... przed miesiaczka tuz bylo mi straznie zle a jak dostalam miesiaczke jak reka odjal znow zapanowalo szczescie hehe a jak przyszedl dzien tabletki to znowu to samo i to trwa juz te pare dni... nie wiem czy bedzie poprawa czy nie Slyszalam ze organizm potrzebuje nawet 2ch miesiecy zeby sie uregulowalo wszystko jesli hormony byly zle dobrane... pozdrawiam
kiciaKk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-30, 13:57   #517
czekoladka79
Zadomowienie
 
Avatar czekoladka79
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 388
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

Cytat:
Napisane przez et-ka Pokaż wiadomość
ooo..ja też nigdzie nie znalazłam Securalu w Warszawie. już myślałam, by w necie zamówić..bo widziałam w aptece internetowej. za niecałe 4 zł.. i przesyłka też 4 zł.. waham się, ale nie mogę znaleźć opinii o tej aptece, więc trochę jeszcze poczekam. i poszukam. a jak nie, to kupię od razu ze 3 opakowania i wyjdzie na to samo, co w aptece stacjonarnej
Et-ka jeśli możesz to podeślij mi link tej apteki internetowej na maila czekoladka79@tlen.pl. Wypróbowałam wczoraj ten patentex oval i nic się nie pieniło tylko po wszystkim rano sporo tego ze mnie wyleciało, a cena rzeczywiście powala ... za 12 sztuk zapłaciłam 29 zł .... więc koszt jednej aplikacji globulka+prezerwatywa około 5 zł trochę drogo .... chyba muszę zacząc oszczedzac
czekoladka79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-30, 14:05   #518
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

Cytat:
Napisane przez czekoladka79 Pokaż wiadomość
Et-ka jeśli możesz to podeślij mi link tej apteki internetowej na maila czekoladka79@tlen.pl. Wypróbowałam wczoraj ten patentex oval i nic się nie pieniło tylko po wszystkim rano sporo tego ze mnie wyleciało, a cena rzeczywiście powala ... za 12 sztuk zapłaciłam 29 zł .... więc koszt jednej aplikacji globulka+prezerwatywa około 5 zł trochę drogo .... chyba muszę zacząc oszczedzac
No wlasnie dlatego wolę Secural, bo działanie takie samo, a cena o połowię mniejsza
Za opakowanie 6 szt, płacę ok 5 zł
magrest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-30, 15:02   #519
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

Próbowałam dziś tych globulek (Patentex Oval)i niewiem co myśleć..raczej nic nie piekło,ale takie nieprzyjemne uczucie ciepła..w ogóle śmierdzi to trochę,nie chciało mi sie długo rozpuścić,i ogólnie czułam się jakoś niekomfortowo,ta piana.....no i cenowo też nie jest za fajnie-za opakowanie 6 sztuk zapłaciłam 15zł,+ewentualnie dobre prezerwatywy np Durex,wyjdzie ponad 30 zł miesięcznie...
__________________
Co mnie nie zabije,to mnie wzmocni...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-30, 15:20   #520
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

Cytat:
Napisane przez tripka Pokaż wiadomość
Próbowałam dziś tych globulek (Patentex Oval)i niewiem co myśleć..raczej nic nie piekło,ale takie nieprzyjemne uczucie ciepła..w ogóle śmierdzi to trochę,nie chciało mi sie długo rozpuścić,i ogólnie czułam się jakoś niekomfortowo,ta piana.....no i cenowo też nie jest za fajnie-za opakowanie 6 sztuk zapłaciłam 15zł,+ewentualnie dobre prezerwatywy np Durex,wyjdzie ponad 30 zł miesięcznie...
To w sumie na to samo cenowo wychodza tabletki antykoncepcyjne bo moj cilest kosztowal mnie ok 20zl... ale za to jaki komfort psychiczny byl Moj TZ nie chce slyszec o tym ze chce zaczac brac znowu tabletki powiedzial ze nie chce zebym przez nie utyla...bo te horomony sa nie zdrowe itp Namawia mnie na te globulki plus prezerwatywa.. a ja ciagle mam obawy i tak go zwodze ale to przez strach ze to taka nie pewna antykoncepcja..

Tripka: a wogole to po stosunku wyciekalo ci cos z pochwy? czy dopiero po jakims czasie?? Mnie to tez zastanawia... skad ja bede np. wiedziec czy to jest piana z tej globulki czy to moze sperma... ulatniajaca sie z peknietej lub lekko dziurkawej prezerwatywy
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-30, 15:31   #521
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

Cytat:
Napisane przez czuczenka Pokaż wiadomość
Tripka: a wogole to po stosunku wyciekalo ci cos z pochwy? czy dopiero po jakims czasie?? Mnie to tez zastanawia... skad ja bede np. wiedziec czy to jest piana z tej globulki czy to moze sperma... ulatniajaca sie z peknietej lub lekko dziurkawej prezerwatywy
hmm..w sumie to miałam cały czas wrażenie,że coś ze mnie wycieka...więc trudno mi dokłądnie to określić..ale to widać,że to globulka,ma taki dziwny kolor szarawy i się pieni...no i według mnie jest tego sporo,najgorsze jest to uczucie ciepła jak rozpuszczona globulka wypływa...

no i jestem teraz w kropce...bo same prezerwatywy to marne zabezpieczenie może spróbuję zmienić tabeletki??
__________________
Co mnie nie zabije,to mnie wzmocni...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-30, 16:27   #522
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

A co tabletki rzucilas dlaczego?? POwiem ci ze tak naprawde to prezerwatywa z ta globulka to i tak prawie tak samo jakby tylko miec sama prezerwatywe.. bo tak czy siak jak ona peknie to t aglobulka nie da rady raczej zwalczyc pleminkow i trzeba leciec po postinor
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-30, 17:00   #523
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

Cytat:
Napisane przez czuczenka Pokaż wiadomość
A co tabletki rzucilas dlaczego?? POwiem ci ze tak naprawde to prezerwatywa z ta globulka to i tak prawie tak samo jakby tylko miec sama prezerwatywe.. bo tak czy siak jak ona peknie to t aglobulka nie da rady raczej zwalczyc pleminkow i trzeba leciec po postinor
tzn jestem teraz w trakcie 7 dniowej przerwy i niewiem co robić,czy przestać brać czy nie...ale globulki sa strasznie jednak niewygodne,nieprzyjemne i niekomfortowe..
__________________
Co mnie nie zabije,to mnie wzmocni...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-30, 17:17   #524
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

Czuczenko, naprawdę globulki +, prezerwatywa to wystarczające zabezpieczenie. kup sobie ten Secural, aby nie bankrutować na Patentexy i spróbuj. jeśli po jakiś 2 razach będzie okej, to zostaniesz przy nich. jak nie, to wtedy pomyśl o tabletkach.
powiem Ci, że mi się nie pieniło i nie wyciekało wcale tak długo. żadnego pieczenia i na pewno poznasz czy to nie sperma
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-30, 17:34   #525
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

Prezerwatywa peka tylko, gdy sie ja zle zalozy, np nie zaciskajac zbiorniczka przed nasunieciem na penisa. Czesto ludzie zapominaja o tym zacisnieciu a pozniej sie dziwia, ze im gumka pekla To amo tyczy sie globulek. Jesli czas jej rozpuszczenia bedzie krotszy niz wymagane 10 minut to wiadomo, ze jej skutecznosc bedzie mniejsza. Prawidlowe uzycie prezerwatywy i globulki jednoczesnie daje TAKA SAMA skutecznosc jaka daja tabletki hormonalne
Jesli jest cos zle zrobione to wiadomo, ze kazdy rodzaj antykoncepcji moze (co nie znaczy, ze musi) zawiezc, nawet antykoncepcja hormonana. Jezeli tak sie boicie to mozecie dodatkowo zastosowac metode objawowo termiczna do okreslenia dnia owulacji. Z poczatku beda problemy, bo orgaminz bedzie rozregulowany, ale uwazam, ze globulki + gumki sa skutecze. Gdyby tak nie bylo to juz dawno stosujac ta metode zaszlabym w ciaze. Wspolzyje od 2 lat i jest ok. Przynajmniej nie martwie sie czy nie ociazam watroby, jajnikow, macicy, serca, kosci, ect.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-30, 17:34   #526
coccinelle
BAN stały
 
Avatar coccinelle
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 822
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

wiadomo-nie ma antykoncepcji idealnej.

ale jesli masz trzasc portami co miesiac, stresowac sie na potege i w ten sposob tracic przyjemnosc, ktora powinien dawac seks...ja bym wrocila do tabletek.

sama nie wyobrazam sobie uzywania prezerwatyw i globulek-chyba bysmy z TZ na tym zbankrutowali. w naszym przypadku to zupelnie nieekonomiczne rozwiazanie.
coccinelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-30, 17:37   #527
beti_111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3
Smile Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

Witam wszystkich
Ja brałam tabletki Cilest ponad dwa lata po odstawieniu czułam i czuje się super. Nie mam żadnych problemów. Okres mi się unormowała. Wcześniej miałam strasznie nieregularnie nawet po 40 dniach mi się pojawiał, terz co 28-29 dni mam. Cera mi się lepsza zrobiła nie mam włosków na brodzie. Ogólnie muszę przyznać, że tabletki mi wyregulowały wszystko. Teraz już nie biore ponad rok i jestem z tego zadowolona.
Jedyne czego się bałam to właśnie seksu bez dobrego zabezpieczenia, ale teraz już tego też nauczyłam.
pozdrawiam wszyskich
beti_111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-30, 17:45   #528
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

Cytat:
Napisane przez coccinelle Pokaż wiadomość
wiadomo-nie ma antykoncepcji idealnej.

ale jesli masz trzasc portami co miesiac, stresowac sie na potege i w ten sposob tracic przyjemnosc, ktora powinien dawac seks...ja bym wrocila do tabletek.

sama nie wyobrazam sobie uzywania prezerwatyw i globulek-chyba bysmy z TZ na tym zbankrutowali. w naszym przypadku to zupelnie nieekonomiczne rozwiazanie.
teraz to moze i nieekonomiczne, ale na starosc to moze byc roznie...
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-30, 17:48   #529
coccinelle
BAN stały
 
Avatar coccinelle
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 822
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

jestes wrozka?
coccinelle jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-30, 18:10   #530
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

Cytat:
Napisane przez coccinelle Pokaż wiadomość
jestes wrozka?
moze...
Poza tym napisalam "na starosc to moze byc roznie... ". O ile mi wiadomo, "moze" nie znaczy "musi" "Moze" i "prawie" robia wielka roznice...
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-01, 20:33   #531
scadia
Raczkowanie
 
Avatar scadia
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 33
GG do scadia
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

A ja juz nigdy nie wroce do tabletek...Bralam je bez zadnych przerw przez ponad 7 lat. Odstawilam ze wzgledow - glownie zdrowotnych: mialam koszmarne bole nog, do tego stopnia ze zwykly venastat przestal dzialac i jechalam na codziennej dawce aspirin protect. Do tego bylam strasznie sucha w srodku do tego stopnia, ze k-y na niewiele sie zdal a libido bylo na poziomie -1.000. Po odstawieniu na minus: okolo 2 miesiaca dostalam wstretnych pryszczy, duzych i podskornych, z ktorymi w zaden sposob nie moglam sobie poradzic (na szczescie ok 4 miesiaca same zniknely jak gospodarka hormonalna troche sie uregulowala) i dwa razy mialam bardzo bolesna miesiaczke. Piersi mi bardzo zmalaly, ale jakos nie bede juz z tego powodu plakac
Na plus:
Waga mi spadla o 7 kg w ciagu 4 miesiecy, cellulit zniknal, nogi przestaly mnie bolec niemal od razu, ani razu nie bolala mnie glowa, nie mam wahan nastroju. Okres w ciagu 3 miesiecy juz byl regularny (co mnie w zasadzie zdziwilo, bo myslalam, ze po tylu latach brania tabletek bede miala strasznie rozregulowany). No i przede wszystkim wzroslo mi libido! Sluchajcie, ja od kiedy zaczelam poznawac sex zabezpieczalam sie tabletkami. Nie znalam sexu bez nich i bardzo, bardzo zaluje, ze poznalam go dopiero teraz, bo tej roznicy nie da sie opisac!!!
Ogolnie czuje sie taka jakas...wolna Nie wroce do tabletek, zastanawiam sie od paru tygodni nad lady-comp i prawdopodobnie w koncu go kupie...
scadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-02, 12:37   #532
sonia1071@onet.eu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1
brak okresu.

witam chcialam sie dowiedziec o lek diane.bralam go na wyregulowanie okresu przez 7 miesięcy.odstawilam go juz miesiąc temu powinnam juz dostac okres i nie dostalam jaka jest przyczyna.
sonia1071@onet.eu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-02, 12:45   #533
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: brak okresu.

taka ze to sa tabletki antykoncpecyjne.. i wiele jest w nich hormonow... i wcale nie altwo tak hop siup dostac potem okres... kurde.. ludzie
bralas to an wyregulowanie okresu.. ale tak czy siak.. sie cykl pozmienial i wogole.. daltego czekaj cierpliwie albo idz do ginekologa chyba ze nie wykluczasz ciązy
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-02, 22:01   #534
Anka789
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Stolyca Polszy ;)
Wiadomości: 81
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

hej, ja odstawiłam tabletki juz dawno, co do samopoczucia to wszystko ok, bóle głowy sie zmniejszyły, ale pojawił sie inny problem - nabawiłam sie drożdżaków i bujam sie z tym juz długo, jest to lepiej to gorzej, niby jestem wyleczona ale,po miesiącu znale to samo , nie moge sie tego pozbyc, stosowałam juz chyba wszystko - czy możecie cos doradzić, macie jakieś sprawdzone preparaty ?
Anka789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-02, 22:18   #535
namiastka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 528
Dot.: brak okresu.

tak podobno jest po odstawieniu tabletek anty. podobno - bo mi akurat po odstawieniu tabletek okres zaczął się tak, jakbym normalnie tabletki łykała
i pamiętaj, że następny okres też się może przesunąć, tak to już jest przy odstawianiu..
namiastka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-03, 08:36   #536
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

Cytat:
Napisane przez Anka789 Pokaż wiadomość
hej, ja odstawiłam tabletki juz dawno, co do samopoczucia to wszystko ok, bóle głowy sie zmniejszyły, ale pojawił sie inny problem - nabawiłam sie drożdżaków i bujam sie z tym juz długo, jest to lepiej to gorzej, niby jestem wyleczona ale,po miesiącu znale to samo , nie moge sie tego pozbyc, stosowałam juz chyba wszystko - czy możecie cos doradzić, macie jakieś sprawdzone preparaty ?

pewnie już to stosujesz, ale na wszelki wypadek napiszę. trzeba łykać witaminę b complex (czyli wszystkie rodzaje wit. b w 1dnym) przez dluższy okres kilku mies.
wersta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-03, 09:17   #537
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

Cytat:
Napisane przez scadia Pokaż wiadomość
No i przede wszystkim wzroslo mi libido! Sluchajcie, ja od kiedy zaczelam poznawac sex zabezpieczalam sie tabletkami. Nie znalam sexu bez nich i bardzo, bardzo zaluje, ze poznalam go dopiero teraz, bo tej roznicy nie da sie opisac!!!
Ogolnie czuje sie taka jakas...wolna Nie wroce do tabletek, zastanawiam sie od paru tygodni nad lady-comp i prawdopodobnie w koncu go kupie...
Mam do Ciebie pytanko Co to jest lady-comp? Jakaś metoda antykoncepcji? A jeśli nie, to jak się teraz zabezpieczasz?
No i po jakim czasie od odstawienia pigułek poczułaś, że wraca Ci libido?
magrest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-03, 09:34   #538
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

Cytat:
Napisane przez magrest Pokaż wiadomość
Mam do Ciebie pytanko Co to jest lady-comp? Jakaś metoda antykoncepcji? A jeśli nie, to jak się teraz zabezpieczasz?
No i po jakim czasie od odstawienia pigułek poczułaś, że wraca Ci libido?
To znalzlam o lady-comp http://www.ladycomp.pl/nowoczesna+antykoncepcja.php hmmm ciekawe czy to skuteczne...
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-03, 09:46   #539
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

Cytat:
Napisane przez czuczenka Pokaż wiadomość
To znalzlam o lady-comp http://www.ladycomp.pl/nowoczesna+antykoncepcja.php hmmm ciekawe czy to skuteczne...
O, dzięki Czuczenka
Ja jednak nie ufam takim metodom. To nie dla mnie
magrest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-03, 09:53   #540
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Już po antykoncepcji hormonalnej...

Ceny niezłe :szok:
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:23.