Wizażanki we Francji ? - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-11, 12:50   #481
notnicegirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Stolyca
Wiadomości: 455
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Dziewczyny a jak wyglądają sprawy tabletek anty we Francji? Ja biore yasminelle czy tu musze miec na nie receptę? Czy znacie jakieś francuskie tabletki pokroju polskij meridii lub zelixy? Z gory dziekuje
notnicegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 16:28   #482
Lija28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Paryż
Wiadomości: 459
GG do Lija28
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Trzeba miec recepte na tabletki antykoncepcyjne we Francji
Lija28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 16:46   #483
agusnik
Raczkowanie
 
Avatar agusnik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 110
GG do agusnik
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Na tabletki antykoncepcyjne trzeba miec recepte. Recepte te moze Ci wystawic takze lekarz rodzinny.
agusnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 17:57   #484
milunia_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Dziewczynki a jak to jest z globulkami antykoncepcyjnymi, takimi ze środkiem plemnikobójczym jak polski PATENTEX OVAL. Czy mozna dostac bez recepty jak w Polsce???
milunia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 16:32   #485
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Wizażanki we Francji ?

I co dziewczyny jak Wam sie wiedzie we FR?
Ja spędziłam 2 lata w Polsce ale przymierzam się, żeby wrócić jednak. Boje sie tylko trochę, że zapomnialam języka tzn na pewno takiego ładnego akcentu jak kiedyś już nie mam, a jakbym chciała iść do jakiejś ambitniejszej pracy to byłoby to pewnie mile widziane a tak to bym musiała jakby od nowa 'zaczynać' w hierarchii...
CHyba zdecyduje się na wyjazd w Alpy na zimę, potem poszukam czegoś fajnego na lazurowym, jak już na nowo będe obyta w tym kraju...
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 16:32   #486
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: Wizażanki we Francji ?

znacie może jakieś fajne kluby fitness w Paryżu? coś innego niż Club Med?
najlepiej z wyższej półki, coś godnego polecenia
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 16:59   #487
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Nie znam żadnych ale może na tej stronie: http://www.fitness-france.fr/ coś znajdziesz w zależności, w którym rejonie będziesz
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-24, 11:08   #488
brzoskwiniowa
Raczkowanie
 
Avatar brzoskwiniowa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 287
Dot.: Wizażanki we Francji ?

czesc
z przyjaciolka jedziemy na erasmusa do La Rochelle niestety za pozno zaczelysmy sobie zalatwiac transport i ostatecznie jedziemy autokarem do Paryza i z Paryza pociagiem do La Rochelle.
Mam dwa pytania
1. jak najlepiej dostać się z Place de la Concorde, Course La Reine do PARIS MONTPARNASSE 1 ET 2?
2. czy można w Paryżu od ręki załatwić ta karte SNCF? żebyśmy od razu miały zniżke na pociąg?

Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc
__________________
ujędrniam się
nie załamuje się
nie poddaje się


Czas spełnienia marzeń. Czas uczestniczenia wraz z innymi w cudach wszechświata. Czas samoświadomości i świadomości wszystkiego, co Cię otacza.
brzoskwiniowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 13:18   #489
didrotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 69
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Cytat:
Napisane przez brzoskwiniowa Pokaż wiadomość
czesc
z przyjaciolka jedziemy na erasmusa do La Rochelle niestety za pozno zaczelysmy sobie zalatwiac transport i ostatecznie jedziemy autokarem do Paryza i z Paryza pociagiem do La Rochelle.
Mam dwa pytania
1. jak najlepiej dostać się z Place de la Concorde, Course La Reine do PARIS MONTPARNASSE 1 ET 2?
2. czy można w Paryżu od ręki załatwić ta karte SNCF? żebyśmy od razu miały zniżke na pociąg?

Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc
na concordzie masz metro numer 12 wiec nim pare stacji w kierunku issy les moulineux i jestes na montparnasse
a z ta karta to mysle ze na monparnassie, zreszta jesli masz do 25roku zycia to nie potrzebujesz zadnej karty a i tak masz 25procent znizki
__________________
Życie jest piękne... jeśli umiesz z niego brać...
didrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 13:45   #490
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Wizażanki we Francji ?

A ja z pytaniem natury kosmetycznej - farbuje sie ktoras na blond? Jakich farb uzywacie poza Lorealem? Probowala ktoras Keranove blondow? Maja nowa serie 10 minutowa ale czytalam na beaute test, ze komus tam wyszly ciemne wlosy po niej i w sumie jedyna opinia to byla co do blondow. No i Phytocolors - wielka tajemnica dla mnie - bardzo kusza te skladniki naturalne w farbie ale troche sie boje sprobowac, bo nie wiadomo co wyjdzie. Uzywalyscie?
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 16:42   #491
didrotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 69
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
A ja z pytaniem natury kosmetycznej - farbuje sie ktoras na blond? Jakich farb uzywacie poza Lorealem? Probowala ktoras Keranove blondow? Maja nowa serie 10 minutowa ale czytalam na beaute test, ze komus tam wyszly ciemne wlosy po niej i w sumie jedyna opinia to byla co do blondow. No i Phytocolors - wielka tajemnica dla mnie - bardzo kusza te skladniki naturalne w farbie ale troche sie boje sprobowac, bo nie wiadomo co wyjdzie. Uzywalyscie?
no ja niestety jeszcze nie uzywalam
__________________
Życie jest piękne... jeśli umiesz z niego brać...
didrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-26, 19:33   #492
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Wizażanki we Francji ?

A masz zamiar? Na jaki kolor farbujesz wlosy? Chyba glownie interesuje mnie Phytocolors. Zdaj prosze relacje jesli Ci sie przydarzy uzyc
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 20:08   #493
buddha.b
Raczkowanie
 
Avatar buddha.b
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 270
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Cytat:
Napisane przez didrotka Pokaż wiadomość
na concordzie masz metro numer 12 wiec nim pare stacji w kierunku issy les moulineux i jestes na montparnasse
a z ta karta to mysle ze na monparnassie, zreszta jesli masz do 25roku zycia to nie potrzebujesz zadnej karty a i tak masz 25procent znizki
To nieprawda,z kartą 12-25 jest dużo taniej,więc jeśli planujesz więcej podróży to opłaca się ją kupić.

Aha,do wyrobienia karty potrzebny jest oczywiście dokument tożsamości i zdjęcie.
__________________
Chodzi o to, rozumiesz, że są takie chwile,
kiedy patrzysz na wszechświat i myślisz: "A co ze mną?".
I możesz usłyszeć, jak wszechświat odpowiada: "No a co z tobą?".


Przede wszystkim rób to, co jest najlepsze dla ciebie.
Dzięki temu życie bedzie o niebo łatwiejsze.

Edytowane przez buddha.b
Czas edycji: 2010-08-26 o 20:12
buddha.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 11:21   #494
didrotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 69
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Cytat:
Napisane przez buddha.b Pokaż wiadomość
To nieprawda,z kartą 12-25 jest dużo taniej,więc jeśli planujesz więcej podróży to opłaca się ją kupić.

Aha,do wyrobienia karty potrzebny jest oczywiście dokument tożsamości i zdjęcie.
A mozesz laskawie napisac w ktorym miejscu widzisz ta nieprawde????? czytanie ze zrozumieniem sie klania
oczywiscie ze jest taniej z karta, ale i bez niej jast 25 procent taniej, a autorka nie pisze ze bedzie jezdzic wiecej tylko martwi sie czy wyrobi na miejscu wiec pisze jej ze jakby sie nie udalo to moze sie pocieszyc ta 25procentowa znizka
wiec gdzie ta nieprawda???????????
czasami probujemy zaistniec bezpodstawnie

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
A masz zamiar? Na jaki kolor farbujesz wlosy? Chyba glownie interesuje mnie Phytocolors. Zdaj prosze relacje jesli Ci sie przydarzy uzyc
z oczywiscie jesli sie na taki zdecyduje ale ja farbuje na braz wiec to nie Twoj blond...
lubie tez farby z garniera bo nie psuja mi wlosow
__________________
Życie jest piękne... jeśli umiesz z niego brać...
didrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 14:43   #495
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Garnier mi nie ruszyl kompletnie wlosow jesli idzie o kolor (tj nic nie rozjasnil) za to zniszczyl ostro wiec chwilowo dalam sobie z nim spokoj. Jak farbujesz na braz to sprobuj moze z tymi farbami Phyto - sa dostepne w aptekach. Z aptecznych probowalam 3 chenes i powiem Ci, ze byla niezla. Tyle, ze na blond to sie chyba srednio nadaja, bo tylko tonuja. A, no i cena oczywiscie - 8 ojro w aptece, czyli wychodzi tyle ile garnier. straszne sa tu te ceny farb - to chyba najdrozsze panstwo w Europie.

Ponawiam pytanie : sa tu jakies blondynki?
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 16:18   #496
miss90
Zadomowienie
 
Avatar miss90
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 388
Dot.: Wizażanki we Francji ?

hej dziewczyny, mam pytanie.
w jakich kwotach da sie wynając jakieś zwykłe mieszkanko?
i czy nie wiecie o jakimś tanim?

Edytowane przez miss90
Czas edycji: 2010-08-27 o 17:00
miss90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 21:32   #497
buddha.b
Raczkowanie
 
Avatar buddha.b
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 270
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Cytat:
Napisane przez didrotka Pokaż wiadomość
A mozesz laskawie napisac w ktorym miejscu widzisz ta nieprawde????? czytanie ze zrozumieniem sie klania
oczywiscie ze jest taniej z karta, ale i bez niej jast 25 procent taniej, a autorka nie pisze ze bedzie jezdzic wiecej tylko martwi sie czy wyrobi na miejscu wiec pisze jej ze jakby sie nie udalo to moze sie pocieszyc ta 25procentowa znizka
wiec gdzie ta nieprawda???????????
czasami probujemy zaistniec bezpodstawnie
No właśnie widzę.
Nie oburzaj się tak,bo nie ma o co.
Nieprawdą jest,że zawsze jest 25% taniej i tyle.Mam porównanie i różnica w cenie biletu z samą zniżką 12-25 i biletu z kartą 12-25 wynosi czasem nawet kilkadziesiąt euro.Myślę,że fajnie,żeby autorka pytania jak i inne osoby czytające ten wątek wiedziały o tym,nawet jeśli brzoskwiniowa o to nie zapytała.Zresztą brzoskwiniowa jak jedziesz na studia do Francji to na pewno będziesz miała okazję podróżować

Z tego co wiem to ten temat służy do wymieniania informacji o Francji i życiu tam,a nie do takich nieprzyjemnych komentarzy,więc odpuść sobie
__________________
Chodzi o to, rozumiesz, że są takie chwile,
kiedy patrzysz na wszechświat i myślisz: "A co ze mną?".
I możesz usłyszeć, jak wszechświat odpowiada: "No a co z tobą?".


Przede wszystkim rób to, co jest najlepsze dla ciebie.
Dzięki temu życie bedzie o niebo łatwiejsze.

Edytowane przez buddha.b
Czas edycji: 2010-08-27 o 21:33
buddha.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 12:22   #498
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Wizażanki we Francji ?

No wlasnie integrujmy sie a nie klocmy

Miss90 - ceny zaleza od lokalizacji. Za 450 euro mozna wynajac male mieszkanie. Do tego dochodza rachunki oczywiscie - okolo 100. Ale, zeby wynajac mieszkanie musisz miec prace, nieraz agencje wymagaja zarobkow w wysokosci 3krotnosc wynajmu, no i zastaw (1x lub 2x czynsz miesieczny).
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 15:37   #499
didrotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 69
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Cytat:
Napisane przez buddha.b Pokaż wiadomość
No właśnie widzę.
Nie oburzaj się tak,bo nie ma o co.
Nieprawdą jest,że zawsze jest 25% taniej i tyle.Mam porównanie i różnica w cenie biletu z samą zniżką 12-25 i biletu z kartą 12-25 wynosi czasem nawet kilkadziesiąt euro.Myślę,że fajnie,żeby autorka pytania jak i inne osoby czytające ten wątek wiedziały o tym,nawet jeśli brzoskwiniowa o to nie zapytała.Zresztą brzoskwiniowa jak jedziesz na studia do Francji to na pewno będziesz miała okazję podróżować

Z tego co wiem to ten temat służy do wymieniania informacji o Francji i życiu tam,a nie do takich nieprzyjemnych komentarzy,więc odpuść sobie
kurcze po raz nastepny pisze ze z karta jest wiele taniej ale i bez niej tez te 25 procent, jezdze juz 4 lata tak dosyc czesto i jeszcze nigdy nie spotkalam sie zebym miala stawke normalna jaka placi moj narzeczony wiec odpusc sobie i ty, bo skoro jak i piszesz forum jest do wymieniania informacji wiec pisze jak jest, a oburzac sie hm glupie jest jesli ktos pisze ze jest nieprawda cos co sam wiesz z doswiadczenia ze jest prawda, zreszta sama piszesz o tej znizce wiec po co piszesz ze to nieprawda to nie wiem.
__________________
Życie jest piękne... jeśli umiesz z niego brać...
didrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-29, 10:58   #500
buddha.b
Raczkowanie
 
Avatar buddha.b
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 270
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Cytat:
Napisane przez didrotka Pokaż wiadomość
kurcze po raz nastepny pisze ze z karta jest wiele taniej ale i bez niej tez te 25 procent, jezdze juz 4 lata tak dosyc czesto i jeszcze nigdy nie spotkalam sie zebym miala stawke normalna jaka placi moj narzeczony wiec odpusc sobie i ty, bo skoro jak i piszesz forum jest do wymieniania informacji wiec pisze jak jest, a oburzac sie hm glupie jest jesli ktos pisze ze jest nieprawda cos co sam wiesz z doswiadczenia ze jest prawda, zreszta sama piszesz o tej znizce wiec po co piszesz ze to nieprawda to nie wiem.
Ok,widzę,że wciąż nie rozumiesz
Ze zniżką 12-25 rzeczywiście cena jest niższa niż normalnie
Za to z kartą 12-25 jest jeszcze niższa
Na stronie http://www.voyages-sncf.com/ jest nawet napisane,że karta ta daje do 60% zniżki.
Ostatnio jak kupowaliśmy bilety na trasę Paryż-Lyon różnica między ceną biletu z kartą 12-25 i z samą tylko zniżką 12-25 wyniosła 15 euro
Dziwi mnie ta Twoja batalia przeciwko karcie,skoro większość podróżujących Francuzów w wieku poniżej 25 lat ją posiada
Jak dla mnie to koniec rozmowy o tym czy sama zniżka czy karta jest lepsza
Nie podejrzewałam,że użycie słowa "nieprawda" wywoła takie emocje,nie miałam nic złego na myśli,jeśli Cię uraziłam to przepraszam.

Jeszcze jedna ogólna rada na temat podróży po Francji.
Może ktoś już o tym tu wspominał-generalnie ceny biletów kolejowych zmieniają się,jest podobnie jak z biletami lotniczymi-im wcześniej kupujemy,tym taniej.Na stronie http://www.voyages-sncf.com/ często są również promocje,ceny zazwyczaj podświetlone są wtedy na żółto Wiele razy kupowałam już bilet właśnie przez tą stronę,wystarczy go potem tylko wydrukować,no i nie trzeba go już kasować (composter ) przed wejściem do pociągu
__________________
Chodzi o to, rozumiesz, że są takie chwile,
kiedy patrzysz na wszechświat i myślisz: "A co ze mną?".
I możesz usłyszeć, jak wszechświat odpowiada: "No a co z tobą?".


Przede wszystkim rób to, co jest najlepsze dla ciebie.
Dzięki temu życie bedzie o niebo łatwiejsze.
buddha.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 11:39   #501
didrotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 69
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Cytat:
Napisane przez buddha.b Pokaż wiadomość
Ok,widzę,że wciąż nie rozumiesz
Ze zniżką 12-25 rzeczywiście cena jest niższa niż normalnie
Za to z kartą 12-25 jest jeszcze niższa
Na stronie http://www.voyages-sncf.com/ jest nawet napisane,że karta ta daje do 60% zniżki.
Ostatnio jak kupowaliśmy bilety na trasę Paryż-Lyon różnica między ceną biletu z kartą 12-25 i z samą tylko zniżką 12-25 wyniosła 15 euro
Dziwi mnie ta Twoja batalia przeciwko karcie,skoro większość podróżujących Francuzów w wieku poniżej 25 lat ją posiada
Jak dla mnie to koniec rozmowy o tym czy sama zniżka czy karta jest lepsza
Nie podejrzewałam,że użycie słowa "nieprawda" wywoła takie emocje,nie miałam nic złego na myśli,jeśli Cię uraziłam to przepraszam.

Jeszcze jedna ogólna rada na temat podróży po Francji.
Może ktoś już o tym tu wspominał-generalnie ceny biletów kolejowych zmieniają się,jest podobnie jak z biletami lotniczymi-im wcześniej kupujemy,tym taniej.Na stronie http://www.voyages-sncf.com/ często są również promocje,ceny zazwyczaj podświetlone są wtedy na żółto Wiele razy kupowałam już bilet właśnie przez tą stronę,wystarczy go potem tylko wydrukować,no i nie trzeba go już kasować (composter ) przed wejściem do pociągu
ale co nie rozumie, ze z karta jest taniej przeciez caly czas to pisze! ale jesli ktos sie wybiera jednorazowo badz nagle dobrze zeby wiedzial ze jest takie cos jak ta 25procent, wiec jesli ty na taki moj post piszesz nieprawda ktos pomysli ze zmyslam i nie skorzysta nawet z tej znizki.
pozdrawiam
__________________
Życie jest piękne... jeśli umiesz z niego brać...
didrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 09:13   #502
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Wizażanki we Francji ?

dziewczyny ja mam pytanko..

na pewno kupujecie rozne kosmetyki... mam okazje sobie cos przywiesc ale kompletnie nie wiem co sie oplaca. moze sa jakies serie czy firmy tansze niz w polsce albo lepszej jakosci????
moze znacie strone jakiejs francuskiej drogeri na ktorej moglabym sobie posprawdzac asortyment i ceny?
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 09:53   #503
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Wejdz sobie moze na strone monoprix (bodajze com - wystarczy, ze wklikasz w google) - to supermarket ale ma sekcje drogeryjna no i kosmetyki drogeryjne tam sprzedaja. Ja sobie chwale Le Petit Marseillais, to kosmetyki produkowane we Francji, tanie i dobre. Zdaje sie, ze firma ma tez swoja strone. Poza tym Avene kosztuje taniej we Francji.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 14:37   #504
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Wizażanki we Francji ?

o bardzo dziekuje zaraz sobie zerkne
a avene gdzie mozna kupic w aptece jak u nas w polsce czy w normalnych sklepach typu supermarkiet?
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 15:33   #505
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Tak Avene w aptece, zebys mogla sobie porownac ceny - taki Hydreane Optimal Legere tutaj kosztuje 10 euro. SVR z aptecznych tez wydaje mi sie, ze sa tansze. Jak lubisz Uriage (zas apteczne marki) jest duzy wybor - ja sobie bardzo chwale ich wode termalna, ktorej nie trzeba wysuszyc platkiem po uzyciu. Jak sobie cos jeszcze przypomne to napewno napisze. Chcialabys sie skupic na kosmetykach do pielegnacji jakiejs konkretnej czesci ciala?
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 12:40   #506
bodzianka11
Raczkowanie
 
Avatar bodzianka11
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 125
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
dziewczyny ja mam pytanko..

na pewno kupujecie rozne kosmetyki... mam okazje sobie cos przywiesc ale kompletnie nie wiem co sie oplaca. moze sa jakies serie czy firmy tansze niz w polsce albo lepszej jakosci????
moze znacie strone jakiejs francuskiej drogeri na ktorej moglabym sobie posprawdzac asortyment i ceny?
Ogolnie kosmetyki Avène, Vichy czy tego typu sa troche tansze niz w Polsce wiec sie oplaca napewno jesli masz okazje. Zalezy tez gdzie bedzie sie zaopatrywac, jesli w Paryzu to ja polecam apteke prze metrze Saitn Germain des Pres, na rogu rue du Four i rue Bonaparte. Samoobslugowa apteka i ceny dochodza do 2 euro taniej na artykule niz w innych aptekach wiec oplaca sie na jakies wieksze zakupy kosmetyczne.
bodzianka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 08:03   #507
gosiiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 8
Dot.: Wizażanki we Francji ?

sluchajcie, nie za bardzo wiedzialam gdzie to pytanie zadac dlatego pisze tutaj otoz chodzi o to ze moj chlopak wyjechal do francji, ma tam polski numer (play) i zastanawia mnie ile place za to ze do niego dzwonie? normalnie tak jak w polsce? i jeszcze ile place w momencie kiedy on do mnie dzwoni? ja mam nr w orange. a i raczej nie oplaca mu sie kupowac francuskiej karty bo nie bedzie go tylko 2 tyg
pozdrawiam i dziekuje z gory za odpowiedzi!!
gosiiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 17:21   #508
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Wizażanki we Francji ?

jak ma polski numer i ty do niego dzwonisz na polski to ono placi za roaming, wiec lepiej smsowac za wysylanie smsow on nic nie placi a ty placisz tak jakbys wysylala do polski
jesli chodzi o rozmowy to juz lepiej jakby mial francuski numer wtedy ty placisz ok 1zł za minute,
chyba ze macie stacjonarne to mozna kupic takie specjalne karty
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 07:38   #509
gosiiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 8
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
jak ma polski numer i ty do niego dzwonisz na polski to ono placi za roaming, wiec lepiej smsowac za wysylanie smsow on nic nie placi a ty placisz tak jakbys wysylala do polski
jesli chodzi o rozmowy to juz lepiej jakby mial francuski numer wtedy ty placisz ok 1zł za minute,
chyba ze macie stacjonarne to mozna kupic takie specjalne karty
dziękuję bardzo
gosiiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 10:15   #510
Kashushu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 26
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Czesc dziewczyny! Przeprowadzilam sie z Paryza do Biarritz i nie mam tu za bardzo znajomych, czy moze jest tu ktos z Biarritz?? Kto chcialby sie spotkac czasem na kawe?
Ktos tam wczesniej pisal o pracy we Francji bez znajomosci francuskiego. Wiec powiem ci, ze w Paryzu jest bardzo latwo o prace jezeli znasz angielski. Jest pelno barow angielskich , amerykanskich itp. Oczywiscie to praca barmanki, kelnerki itp. Ja nawet zaczelam prace bez jezyka francuskiego w ekskluzywnym sklepie w Jardins du Palais Royal wiec mozna miec tez szczescie
Pozdrawiam
Kashushu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-05-14 17:24:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:03.