Szczotka do wlosow Tangle teezer. - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-14, 09:38   #481
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Ja w końcu zdecydowałam się na zakup tej szczotki Kupiłam oryginalną za 36 zł. w sklepie w Warszawie (stacjonarny sklep e-stylu bodajże). Jestem b. zadowolona, zwłaszcza, że to najniższa cena jaką gdziekolwiek znalazłam. Dla warszawianek jak znalazł, tylko trzeba dojechać na Imielin.
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 14:45   #482
Lavanja
Raczkowanie
 
Avatar Lavanja
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Stratford-upon-Avon
Wiadomości: 162
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

czesc dziewczyny wlasnie wrocilam z bootsa z zakupami. postanowilam dzis nabyc upragniona tangle teezer i teraz moje pytanie..... kupilam najtansza jaka byla... i nie chcialabym tego zalowac

http://www.amazon.co.uk/Tangle-Teeze.../dp/B00264NW7G

a dlaczego mam watpliowsci , poniewaz szczotka jest plastikowa i dosyc ostra dla skory glowy .
czy ktoras miala taka? czy jest ona dobra ? powiem tylko ze oprocz tej malej watpliwosci (nie znam sie lecz bylam pewna ze szczotka bedzie miekka i przyjemna dla skory) jestem bardzo zadowolona z efektu jaki powstaje po rozczesaniu nia wlosow, dodaje obejtosci i pieknie uklada wlosy.
__________________
zapuszczam
start : 20.11.2011
cel: choc raz w zyciu, wlosy do pasa z wymarzonym blondem

Mioduje, olejuje, nie prostuje ! Krece papiloty bo suszarka to klopoty
Lavanja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 18:02   #483
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Już ją mam. Szczotka naprawdę nieźle rozczesuje, nawet na mokro (mam długie włosy, naturalnie lekko kręcące się przy końcówkach po umyciu, więc częsty problem z rozczesaniem), jedyny minus to, że jest dość śliska i średnio "leży" w ręce. Kupiłam na Allegro.
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 19:07   #484
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Cytat:
Napisane przez Lavanja Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny wlasnie wrocilam z bootsa z zakupami. postanowilam dzis nabyc upragniona tangle teezer i teraz moje pytanie..... kupilam najtansza jaka byla... i nie chcialabym tego zalowac

http://www.amazon.co.uk/Tangle-Teeze.../dp/B00264NW7G

a dlaczego mam watpliowsci , poniewaz szczotka jest plastikowa i dosyc ostra dla skory glowy .
czy ktoras miala taka? czy jest ona dobra ? powiem tylko ze oprocz tej malej watpliwosci (nie znam sie lecz bylam pewna ze szczotka bedzie miekka i przyjemna dla skory) jestem bardzo zadowolona z efektu jaki powstaje po rozczesaniu nia wlosow, dodaje obejtosci i pieknie uklada wlosy.
Moim zdaniem kupiłaś dobrą szczotkę. Jest ona plastikowa, nie będzie więc w 100% miękka. Ja mam identyczną (tylko z tej 'nowszej' kolekcji), więc na pewno kupiłaś dobrą i oryginalną szczotkę, zwłaszcza, że masz ją z Bootsa Czy jest ostra dla skóry głowy? Miękka nie jest moim zdaniem, ale przyjemnie masuje
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 19:24   #485
Lavanja
Raczkowanie
 
Avatar Lavanja
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Stratford-upon-Avon
Wiadomości: 162
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

no to sie bardzo ciesze ze kupilam ta dobra caly czas sie nia czesze
__________________
zapuszczam
start : 20.11.2011
cel: choc raz w zyciu, wlosy do pasa z wymarzonym blondem

Mioduje, olejuje, nie prostuje ! Krece papiloty bo suszarka to klopoty
Lavanja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-16, 08:31   #486
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Wyobrażam sobie, ja też na początku co chwilę się czesałam
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-16, 15:35   #487
Kinqaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kinqaa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Londyn, UK
Wiadomości: 15 641
Odp: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Trudno się czyści tą szczotkę ;/
__________________
***
Kornelka 11.03.2010


Never ignore someone who cares for you
because someday you will realize
you have lost a diamond
while you were busy collecting stones...




Kinqaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-16, 17:50   #488
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Odp: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Ja ją czyszczę grzebieniem i potem pod wodę
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 15:28   #489
martoszable
Przyczajenie
 
Avatar martoszable
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 3
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

http://sklep.tangle-teezer.pl/pl/p/T...LINE-GROOVY/85

to jest ta, która jest oryginalna??? nie widze tych wypukłych napisów ( w ogóle żadnych w sumie), a zależałoby mi na kupnie oryginału
martoszable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 10:35   #490
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Perfekcyjna pani domu miala dobry sposob na czyszczenie grzebieni.Moze i na te szczotkę się nada. Spryskała grzebien pianką do golenia, potem intensywnie spłukała wodą. Bez szorowania brud sam odszedl.

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Cytat:
Napisane przez martoszable Pokaż wiadomość
http://sklep.tangle-teezer.pl/pl/p/T...LINE-GROOVY/85

to jest ta, która jest oryginalna??? nie widze tych wypukłych napisów ( w ogóle żadnych w sumie), a zależałoby mi na kupnie oryginału
tez jestem zainteresowana, moze ktos moze polecic kogos z allegro kto na 100% jest pewny ze szczotki sprzedaje oryginalne?
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-27, 16:00   #491
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

To jest strona oficjalnego dystrybutora na Polskę z tego, co pamiętam. Ja znam b.tani sklep, wprawdzie w Warszawie, ale wysyłają też w inne miejsca. Kupiłam tam swoją szczotkę za 36 zł. Mają tę nową wersję TT. Wersja kompaktowa jest za 40-parę złotych bodajże. Mogę podać adres w wiadomości prywatnej, coby nie było, że reklama.
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-06, 19:49   #492
kamelka33
Zadomowienie
 
Avatar kamelka33
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 759
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Kobietki ja również będę wdzięczna za informację na jakiej stronie mogę zakupić na 100% oryginalną szczotkę, boje się troszkę Allegro, wolę dołozyć, ale mieć pewność, że kupuję oryginał
kamelka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 11:14   #493
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

http://sklep.tangle-teezer.pl/
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 13:03   #494
kamelka33
Zadomowienie
 
Avatar kamelka33
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 759
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Dziękuję w końcu zamówiłam swoją szczotkę
kamelka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 09:48   #495
oranzada_
Raczkowanie
 
Avatar oranzada_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 114
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Mam TT od jakiegoś czasu, fajna jest, dobrze rozczesuje, ale w sumie to szału nie ma
oranzada_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-12, 10:38   #496
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Cytat:
Napisane przez kamelka33 Pokaż wiadomość
Dziękuję w końcu zamówiłam swoją szczotkę
Daj znać, czy jesteś zadowolona. Ja zastanawiam się nad kupnem kolejnej wersji - tym razem kompaktowej.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-12, 11:52   #497
Angel10
Przyczajenie
 
Avatar Angel10
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Witajcie.
Piszę, bo jestem zaskoczona z jaką łatwością Tangle Teezer radzi sobie z moimi włosami! Odkąd pamiętam miałam problemy z ich rozczesywaniem więc po przeczytaniu prawie całego tego wątku odważyłam się na jej zakup. I oczywiście się nie rozczarowałam. Włosy rozczesuję jak są wilgotne i suche i szczotka nie ma z nimi problemów. Oczarowana wersją podstawową od razu sprawiłam sobie wersję kompaktową i tutaj poziom mojego zaskoczenia też się nie zmienił.
Jeśli chodzi o sam zakup - obie szczotki zamówiłam na Allegro i nie podejrzewam, żeby to były podróbki.
Pozdrawiam
Angel10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-15, 15:32   #498
kamelka33
Zadomowienie
 
Avatar kamelka33
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 759
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Kobietki odebrałam dzisiaj z poczty swoja szczotkę od razu dobrałam się do rozpakowania pudełka i dwie rzeczy mnie zaskoczyły: samą szczotką zainteresowałam się już dawno i wtedy oglądalam różne jej recenzje na youtubie, wydaje mi się, że szczotki, które tam pokazywały dziewczyny, miały wytłoczony w tej cześci za którą się trzyma jakiś napis, chyba było imię czy nazwisko tego pana, który ją wynalazł moja niczego takiego nie ma( jedynie napis Tangle Teezer) poza tym sądziłam , że te igiełki są bardziej miękkie, tzn. po przejechaniu po nich ręką zdziwiłam się, bo wydawały mi się naprawdę ostre.... ale fakt, podczas czesania uczucie jest bardzo przyjemne zaczęłam panikować, czy to aby na pewno oryginał, ale zamówiłam ją przecież na tej stronie :
http://sklep.tangle-teezer.pl/
to już mały szczegól, ale bardzo nie podoba mi się, że kolorki szczotki na zdjęciach są tak bardzo przekłamane... szczotka którą wybrałam powinna mieć kolor ciemniejszego, głębokiego pomarańczu i według tego, co widać na zdjęciach powinien być to kolor taki bardziej połyskujący, a moja jest w kolorze owszem, pomarańczu, ale raczej matowego i bardzo odblaskowego, zupełnie nie przypomina tego, co widać na zdjeciach niby liczy się działanie, ale skoro płacimy tak dużo...
kamelka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-20, 10:45   #499
PaniNatalia
Raczkowanie
 
Avatar PaniNatalia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: FSL
Wiadomości: 431
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Również mam już jakiś czas Tangle Teezer i znalazłam ten wątek specjalnie, by móc się dłużej wypowiedzieć o produkcie. Cackałam się z kupnem jakiś rok, ponieważ nie wiedziałam zbytnio czy mogę zaufać szczotce i od razu ją kupić, zwłaszcza, że jeśli okazałoby się, że to zwykłe G, przepłaciłabym za te G. Czytałam wiele opinii oraz oglądałam filmiki z recenzjami, wisiałam na różnych forach i czytałam, czytałam, czytałam... Nie znalazłam wiele negatywnych opinii, pozytywy waliły na łeb negatywy, więc jakiś czas temu zdecydowałam, że zamówię ją w kolorze różowym, bo dobre jest właśnie to, że można wybrać sobie pasujący Ci najbardziej wariant kolorystyczny. Przyszła ładnie zapakowana, sugerująca oryginalność w fajnym opakowaniu, które wciąż trzymam, specjalnie delikatnie otworzyłam, bo mi się podoba. No i zaczęłam użytkować. Po pierwszym przeczesaniu - idealna. Wszystko poszło tak, jak się spodziewałam. Później jednak zaczęłam mieć pewien niedosyt, bo odnosiłam wrażenie, że szczotka spełnia tylko jeden wariant, o których tak wiele się naczytałam. Dokładniej chodziło o to, że nie szarpie nawet największych kołtunów. Oznaczało to, że nie będzie kłóciła się z żadnym dobrym olejkiem czy odżywką, tzn. nie będzie "psuła" tego, do czego dążymy, używając dobrych kosmetyków na włosy. Mam tu na myśli to, że nie narusza ona struktury włosa, nie ciągnie, nie łamie ich przy końcach i nie rozdwaja. Dobry gadżet do zabiegów kuracyjnych. No i to było na +. Tyle że hmm... myślę sobie. I co dalej? Tyle mi oczy mydlili, że nie będą mi się włosy puszyły, a tu dupka. Co z tego, że łatwo rozczesuje, skoro włosy to i tak jedna wielka szopa... Moje drogie. Byłam w depresji. Zapłaciłam kasę i co? Wyrzucone w błoto... No ale wszystko z czasem zadziałało tak, jak powinno i znów zaświeciło Słońce. Byłam u fryzjera, by ogarnąć moje włosy i polecono mi dobry olejek. Śmiało mogę stwierdzić, że olejek arganowy + Tangle Teezer = rewelacja. Świetnie rozczesuje, włosy są gładkie, miękkie, pięknie pachną, nie puszą się, chwila moment włosy rozczesane i gotowe. Para jak do tanga, nadają się razem jak nic innego. Koszt trochę drogi, no ale chyba warto, co? Jeśli ktoś chce mieć piękne włosy. Teraz moje włosy są widocznie zdrowe, odżywione, nie wypadają już tyle, ile wcześniej, bo do tego biorę zestaw witamin, w tym skrzyp i do tego dobrze rozczesane. Pełne blasku i ja czuję się w nich lepiej. Jeśli nie widzicie efektu Tangle Teezera, to spójrzcie na swoje włoski i zastanówcie się czy aby nie czas na zmiany (np. podcięcie tych bardziej zniszczonych i pozostawienie tylko zdrowych), bo czasem trzeba o nie bardziej zadbać, nie wystarczy tylko szczotka. Bo sama szczotka, choć polecam ją z całego serca, cudów nie uczyni. To nie jest do końca tak, że do taki cudotwórca sam w sobie. Nie myślcie, że to kurcze robot, robiący SAM na bóstwo. Że wystarczy parę machnięć Tangle Teezer`em i jest lans na piękną grzywę, nie, nie. Niektóre recenzje są troszkę przechwalone, zbyt pięknie to piszą, trzeba wciąż pod uwagę, że to nie jest do końca tak, że do każdego rodzaju włosów się sam nada, bo każdy ma włosy inne, nie wszystko działa toczka w toczkę na każdym. Trzeba brać pod uwagę jakieś małe "ale". Ja tak na początku myślałam, że to taki macho z tej szczotki, że zrobi mi dobrze po jednym razie, ale to właśnie to, o czym pisałam, że troszkę się zawiodłam do momentu, w którym nie zsynchronizowałam go z dobrym olejkiem, dopiero z którym czyni razem cuda. Nie przesadzajmy. To jest po prostu szczotka, owszem, godna polecenia, ale robić z tego taki znowuż przełom to też bym nie robiła, bo przełom to za duże słowo. Po prostu dobry krok w pielęgnacji włosów. Trzeba znaleźć również kosmetyki, które jej pomogą sprawdzić, że włosy będą śliczne. Po prostu jakieś dobre kosmetyki muszą działać w parze z nim, jeśli ktoś ma bardziej zniszczone włosy, bo jeśli ma zdrowe (tak jak ja teraz), to może i on sam wystarczyć. Ale pamiętajcie, że zawsze potrzeba dobrego kosmetyku, by nie wprawić włosów w stan rozdwojonych końcówek, bo później nie jest tak wcale łatwo.

Dodam, że w zeszłym roku płukałam włosy w skrzypie, robiłam, również jeszcze niedawno, parę razy maseczkę z jajek, ale już lepiej ubić je sobie na jajecznicę, przynajmniej to będzie dobre niż marnować je na łeb, bo moim zdaniem to nie jest wcale takie doskonałe, bo na moich włosach się w ogóle nie sprawdziło. Jeśli na kogoś to działa - okej, na moje włosy trzeba by było dużo zmarnować, a skoro mam swoje sprawdzone metody to po prostu przy nich zostanę. Ewentualnie płukanie w skrzypie, bo łykanie skrzypu w tabletkach działa, więc płukanie w naturalnych ziołach tym bardziej. Fryzjerka mi poleciła również picie pokrzywy, pamiętam, że babcia płukała włosy w pokrzywie i polecała, więc tyle mogę polecić, bo to sprawdzone i dobre metody. Czytałam o naturalnych ziołach również w Internecie recenzje, ludzie polecają Sugeruję lub odradzam tylko sprawdzone przeze mnie samą metody, więc to nie żadna ściema, ale pamiętajmy, że każdy powinien spróbować sam, bo nie na każdy rodzaj włosów działa to samo. Dlatego tyle staram się o tym dowiadywać, łącząc przyjemne z pożytecznym

Zanim jeszcze udałam się do fryzjera, używałam dobrego olejku z Avonu. Taki w małej buteleczce, planet SPA coś tam śródziemnomorski olejek do włosów, niestety nie ma napisanej dokładnej nazwy. Zielona, taka prześwitująca buteleczka, dużo pomógł, naprawdę Choć naprawę malutka, na niewiele starcza, być może ja za wiele dawałam w akcie mojej desperacji... No ale działa tak, jak powinien działać dobry jedwab, pachnie też nieźle, tak świeżo I dobry jest również "Avon Advance Techniques - serum na zniszczone końcówki". Też taki ala jedwabik,ale nawet lepiej Dobre olejki ogółem,polecam Dużo pomagają i to tanim kosztem, jeśli ktoś boi się decydować na ten olejek arganowy. 100 zł to trochę jest (na Internecie znajdziecie taniej, niekoniecznie identyczny ten,co ja mam, ale myślę, że równie dobry - szukajcie firmy "Nashi" i uważajcie na szklane buteleczki, bo jak się zbije to pociągnie po kieszeni)... ja zaryzykowałam i się nie zawiodłam, Wy niekoniecznie będziecie, w związku z czym polecam tamte olejki, których cena buja się na promocjach w cenie niecałe 8 zł, a bez promocji od 10 zł-13 zł,myślę, że więcej nie zapłacicie, tym bardziej, że a Avonie często są jakieś korzystne oferty

A co ... jak recenzja to już gruba i to wszystkiego ! : ) Mam nadzieję, że się to komuś przyda skupiłam tu swoje praktycznie wszystkie obserwacje haha i to co było godne to poleciłam
__________________

ZAPUSZCZAMY WŁOSKI NA NOWO! 56 cm -> 65 cm


Edytowane przez PaniNatalia
Czas edycji: 2013-05-20 o 11:30
PaniNatalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-27, 19:21   #500
lagoena
Raczkowanie
 
Avatar lagoena
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 72
Dot.: Odp: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Cytat:
Napisane przez Kinqaa Pokaż wiadomość
Trudno się czyści tą szczotkę ;/
Ja nalewam kilka kropli szamponu na suchą szczotkę, a następnie kieruję na nią silny strumień wody z prysznica. Szampon się pieni, a po chwili znika - wraz z brudem i zaplątanymi włosami
lagoena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 12:00   #501
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Kupiłam wczoraj TT i czekam teraz na przesyłkę. Mam nadzieję, że się u mnie sprawdzi bo już coraz trudniej czesze mi się włosy.
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 19:28   #502
shakena
Przyczajenie
 
Avatar shakena
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 17
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Ja jestem posiadaczką owej szczotki od ponad miesiąca i nie żałuję zakupu
Rzeczywiście łatwiej rozczesuje włosy (ale i tak lepiej się czesze zaczynając od końcówek, wtedy w ogóle nie szarpie), wygodnie trzyma się ją w ręce i łatwo czyści. Cena może trochę odstraszać, ale moim zdaniem warto
Jednak poprawy co do jakości włosów nie zauważyłam ...
shakena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 10:46   #503
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Wczoraj doszła do mnie paczka z moim TT. Użyłam już jej kilkanaście razy i w porównaniu z moją normalną szczotką ani razu nie szarpnęła moich włosów. Wcześniej musiałam rozczesywać delikatnie pasmami, a TT można czesać włosy nie zwracając na to uwagi. Jeśli chodzi o mokre włosy to jestem zachwycona. Wcześniej męczyłam się żeby jakoś te moje włosy bez szarpania rozczesać, a tutaj 10 ruchów i po sprawie. Nawet się lekko nie wplątał w moje włosy przez sekundę, a wiem, że zwykła szczotka by to zrobiła. Jestem w szoku, że to naprawę tak działa jak wszyscy opisywali. Nie uwierzyła bym gdybym sama nie spróbowała. Coś mi się wydaję, że od teraz czesanie mokrych włosów będzie przyjemnością. Naprawdę warte swojej ceny.
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 19:05   #504
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Tangle Teezer z Hong Kongu za 5,50zł
http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?...m=261209158814


Mam oryginalny od bardzo długiego czasu, zamówiłam ten, zobaczymy jaka będzie różnica
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 12:18   #505
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
Tangle Teezer z Hong Kongu za 5,50zł
http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?...m=261209158814


Mam oryginalny od bardzo długiego czasu, zamówiłam ten, zobaczymy jaka będzie różnica
ciekawe
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 13:12   #506
lagoena
Raczkowanie
 
Avatar lagoena
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 72
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
Tangle Teezer z Hong Kongu za 5,50zł
http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?...m=261209158814


Mam oryginalny od bardzo długiego czasu, zamówiłam ten, zobaczymy jaka będzie różnica
Ciekawe, na tym zdjęciu szczotka wygląda na nieźle powykrzywianą ;p Nie brałabym ;p
lagoena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 20:42   #507
Leine
Zakorzenienie
 
Avatar Leine
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 4 348
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Kupiłam szczotkę ponieważ mam problemy z rozczesaniem (rozczesuję zawsze na mokro, bo na sucho to potem mam efekt push-up).

Cena odstrasza, to fakt, ale warto zainwestować

Jest lekka, dopasowana do dłoni, kołtuny rozczesuje mało boleśnie, przyjemny masaż głowy, ma rewelacyjne 'igiełki', które po rozpakowaniu wydawały mi się ostre jak nie jednej z Was
Jestem zadowolona, mam nadzieję, że na mokro też da radę

Jednak co racja, to racja- sama szczotka cudów nie uczyni. Trzeba zadbać o odpowiednią odżywkę/maseczkę
Fryzjerka poleca mi WAX- kiedyś używałam do włosów 'ciemnych', zużyłam kilka opakowań. Po jakimś czasie włosy przestały wypadać kłębami no i łatwo się rozczesywało, cena to około 20 w aptece. Niestety na krótko mi starczało, bo mam długie włosy ale zamierzam do tej maseczki wrócić
Leine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-07, 20:56   #508
MartaMaria
Wtajemniczenie
 
Avatar MartaMaria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 446
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Cześć,
zastanawiam się nad zakupem tej szczotki, ale waham się pomiędzy TT właśnie, a szczotką z naturalnego włosia dzika.

Tyle dobrego słyszałam, przeczytałam o TT, że jestem prawie pewna jej zakupu, ale mam nadał małe wątpliwości.

Mam włosy długie (za łopatki), bardzo grube i gęste, ale mimo to nie mam większych problemów z rozczesaniem. Włosy mam falowane/kręcone, dlatego rozczesuje po umyciu, gdy są wilgotne. Po czesaniu na sucho często się puszą i elektryzują.

Tu moje pytanie: lepiej (głównie w rozczesywaniu na sucho) powinna sprawdzić się TT czy szczotka z włosia dzika?
MartaMaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-07, 21:27   #509
Leine
Zakorzenienie
 
Avatar Leine
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 4 348
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Cytat:
Napisane przez MartaMaria Pokaż wiadomość
Cześć,
zastanawiam się nad zakupem tej szczotki, ale waham się pomiędzy TT właśnie, a szczotką z naturalnego włosia dzika.

Tyle dobrego słyszałam, przeczytałam o TT, że jestem prawie pewna jej zakupu, ale mam nadał małe wątpliwości.

Mam włosy długie (za łopatki), bardzo grube i gęste, ale mimo to nie mam większych problemów z rozczesaniem. Włosy mam falowane/kręcone, dlatego rozczesuje po umyciu, gdy są wilgotne. Po czesaniu na sucho często się puszą i elektryzują.
Tu moje pytanie: lepiej (głównie w rozczesywaniu na sucho) powinna sprawdzić się TT czy szczotka z włosia dzika?
U mnie sprawdziła się szczotka na mokro (nie ciągnie) i na sucho również- włosy się nie puszą i nie elektryzują. Czesanie to teraz przyjemność, przestały się "kołtunić".

Nie wiem jak działa szczotka z włosa dzika, ale TT polecam
Leine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 13:29   #510
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Szczotka do wlosow Tangle teezer.

Cytat:
Napisane przez MartaMaria Pokaż wiadomość
Cześć,
zastanawiam się nad zakupem tej szczotki, ale waham się pomiędzy TT właśnie, a szczotką z naturalnego włosia dzika.

Tyle dobrego słyszałam, przeczytałam o TT, że jestem prawie pewna jej zakupu, ale mam nadał małe wątpliwości.

Mam włosy długie (za łopatki), bardzo grube i gęste, ale mimo to nie mam większych problemów z rozczesaniem. Włosy mam falowane/kręcone, dlatego rozczesuje po umyciu, gdy są wilgotne. Po czesaniu na sucho często się puszą i elektryzują.

Tu moje pytanie: lepiej (głównie w rozczesywaniu na sucho) powinna sprawdzić się TT czy szczotka z włosia dzika?
Lepiej mieć obie, bo np. z dzika na mokro nie rozczeszesz, a tt tak.
Z dzika i tak warto, bo zniweluje puch (ale trzeba ją potraktować czymś żeby nie elektryzowała- ja spryskałam ją mgiełką na bazie alkoholu np radical lub seboradin) doda połysk, wygładzi włosy, ale b.b. gęstych nie rozczesze porządnie (czasem nie dociera do głębszych warstw albo trzeba czesać od spodu etc.) Te z dzika nadają się też do tapirowania przy czym włosy zachowują połysk.
TT się nie elektryzuje jak ją czyścisz regularnie (jak będzie na niej odżywka z ostatniego miesiąca + lakier + kurz + inne to jak ma się nieelektryzować?
I TT i z dzika(100%) nie szarpią włosów. Z dzika lepiej się sprawdza w domu jak czeszesz dla przyjemności i jak się nie spieszysz, TT rozczesze błyskawicznie, ale benefitów w postaci połysku nie daje.







Przy okazji ostatnio kupiłam nowy TT compact styler na tej aukcji (bo mój TT stary już jest sfatygowany) , i mam wątpliwości czy ten nowy jest ok... (oryginalny ), bo ma jakby wyblakły /starty nadruk z jednej strony... czy tak może być w oryginale? Poza tym ma wklęsły napis "TANGLE TEEZER" . Proszę o weryfikację zdjęć i rozwianie moich watpliwosci:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0755.jpg (41,9 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0754.jpg (46,3 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0756.jpg (25,7 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0757.jpg (46,0 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0759.jpg (34,5 KB, 26 załadowań)

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2013-07-16 o 13:50
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-11 21:47:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:15.