Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-03-22, 10:35   #4891
asia_28w
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 274
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Dziewczyny a jak długa jest ta pępowina co zostaje przy pępku ? Wiem, że pieluszkę się wywija, a ubranie nie przeszkadza ? np body zapinane w kroku ?

Mężowi na szczęście powoli przechodzi...Tak jak radziłyście zaopatrzył się w maseczki, wczoraj w jednej chodził po domu żeby mnie nie zarazić. Do tego imbir, czosnek, dużo herbat, inhalacje. W aptece powiedział też, że żona rodzi na dniach i dostał jakieś tabletki, opinie w necie mają bardzo dobre, po 2 zażytych tabletkach też mówi, że widzi szybką poprawę. Także jakby jutro się coś zaczęło to nie powinno już być takiej tragedii. Także Almat 29 dalej aktualny, ale za piątek (poród dokładnie w terminie) też się nie pogniewam no chyba, że nagle coś mu się pogorszy...
Psychicznie u mnie było ok. Wczoraj się pogodziłam z tym, że czekamy na wyleczenie męża i serio nie myślałam o rodzeniu, dzisiaj wstałam w dobrym humorze to rozmowa telefoniczna z mamą szybko mi go zepsuła. Jezu jak ona panikuje, a mi to nie pomaga. Tak mi się popsuł humor, że mam ochotę płakać

Jutro o 9 mam ktg, ciekawe czy coś się będzie działo...
asia_28w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-22, 10:49   #4892
youan
Zadomowienie
 
Avatar youan
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 500
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Asia ok 2-3 tyg, powyzej miesiaca idziesz do lakarza polozna podpowie w razie co dasz rade z body ale kaftaniki sa wygodniejsze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
youan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-22, 10:50   #4893
asia_28w
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 274
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez youan Pokaż wiadomość
Asia ok 2-3 tyg, powyzej miesiaca idziesz do lakarza polozna podpowie w razie co dasz rade z body ale kaftaniki sa wygodniejsze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Youan nie chodziło mi o to jak długo, a jak długa 5 cm ? 10 ? 15?
asia_28w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-22, 11:14   #4894
siempre
Wtajemniczenie
 
Avatar siempre
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pieniny :)
Wiadomości: 2 770
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez asia_28w Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak długa jest ta pępowina co zostaje przy pępku ? Wiem, że pieluszkę się wywija, a ubranie nie przeszkadza ? np body zapinane w kroku ?

Mężowi na szczęście powoli przechodzi...Tak jak radziłyście zaopatrzył się w maseczki, wczoraj w jednej chodził po domu żeby mnie nie zarazić. Do tego imbir, czosnek, dużo herbat, inhalacje. W aptece powiedział też, że żona rodzi na dniach i dostał jakieś tabletki, opinie w necie mają bardzo dobre, po 2 zażytych tabletkach też mówi, że widzi szybką poprawę. Także jakby jutro się coś zaczęło to nie powinno już być takiej tragedii. Także Almat 29 dalej aktualny, ale za piątek (poród dokładnie w terminie) też się nie pogniewam no chyba, że nagle coś mu się pogorszy...
Psychicznie u mnie było ok. Wczoraj się pogodziłam z tym, że czekamy na wyleczenie męża i serio nie myślałam o rodzeniu, dzisiaj wstałam w dobrym humorze to rozmowa telefoniczna z mamą szybko mi go zepsuła. Jezu jak ona panikuje, a mi to nie pomaga. Tak mi się popsuł humor, że mam ochotę płakać

Jutro o 9 mam ktg, ciekawe czy coś się będzie działo...
Asia co to za tableteki bo mojemu też by się przydały.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
siempre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-22, 11:15   #4895
asia_28w
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 274
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Siepmre Te tabletki to Apselan.
asia_28w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-22, 11:35   #4896
siempre
Wtajemniczenie
 
Avatar siempre
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pieniny :)
Wiadomości: 2 770
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez asia_28w Pokaż wiadomość
Siepmre Te tabletki to Apselan.
Dzięki a mi możecie cos polecić żeby mnie całkiem nie rozlozyło ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
siempre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-22, 11:37   #4897
asia_28w
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 274
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Siempre chyba jedynie herbata z sokiem malinowym/miodem/cytryną/imbirem. Możesz zjeść trochę czosnku.
Na gardło Prenalen/Tantum Verde. Płukanie gardła wodą z sodą/solą. No i wygrzać się
asia_28w jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-22, 12:04   #4898
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Sonia za kupę!

Kajusia, oby się nie powtórzyly te wymioty :-(

Interewcia, no ciągle coś u Was. Trzymam kciuki żeby to jednorazowe było.

Witch wydzielina z pępka, to normalne, może szykuje się do odpadniecia...

Younan wszystkie Ci tu mocno kibicujemy :-*

Asia pepowina ma ok 1cm. Nie przeszkadza. My kaftanikow nie mamy w ogóle. Ciągle w body lub spiochach chodzimy i jest ok.

Siempre ja polecam mleko z czosnkiem i miodem.

A ma któraś problem z odparzeniami? Tzn ja się zastanawiam czy u mnie to odparzenie czy po prostu skóra schodzi... Nie ma już żadnego zaczerwienienia ani nic. Pupę po kupię myjemy sama wodą, smaruje linomagiem zielonym. No i wietrzymy z 30 minut raz dziennie. A skóra schodzi w głupim miejscu bo ciężko to wietrzyc - pachwiny i pod jajkami.
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-22, 12:08   #4899
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez youan Pokaż wiadomość
Witch pepek czasem podkrwawia i to chyba normalne bo u nas tez tak bylo i jedynie co to octaniseptem robilam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To mnie uspokoiłaś przetrę jeszcze przy zmianie pieluszki kolejnej i będziemy obserwować czy nic się nie dzieje tam więcej

A z waga to spokojnie. Pamiętaj,że lepiej zrzucać powoli,ale na zawsze niż szybko a na chwile Lepiej skupić się na zmianie nawyków żywieniowych,a waga zacznie lecieć sama

Ja straciłam połowę z tego co przytyłam w ciąży Powoli też wracam do nawyków jedzeniowych sprzed ciąży i liczę,że w weekend zaczniemy spacery z Małą to i więcej ruchu bedzie.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-22, 12:10   #4900
83kajusia
Zadomowienie
 
Avatar 83kajusia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 017
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Asia, moja już w trzeciej dobie miała taką prawie nie odstającą na długość. W drugiej dobie zdjęli jej w szpitalu klamerkę, którą była zaciśnięta. Body spokojnie dasz radę. Odradzam spodnie na gumce, bo przypada to na wysokości pępuszka, ale pajace, śpiochy i inne to nie ma problemu.
Sonia, niby wiem, że nie ma się co martwić na zapas, ale i tak się martwię Taka już jestem.
Interewcia, napisz jak się czegoś dowiesz o tej kupie. Grunt, że druga była ok.
83kajusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-22, 12:12   #4901
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez pantera09 Pokaż wiadomość

A ma któraś problem z odparzeniami? Tzn ja się zastanawiam czy u mnie to odparzenie czy po prostu skóra schodzi... Nie ma już żadnego zaczerwienienia ani nic. Pupę po kupię myjemy sama wodą, smaruje linomagiem zielonym. No i wietrzymy z 30 minut raz dziennie. A skóra schodzi w głupim miejscu bo ciężko to wietrzyc - pachwiny i pod jajkami.
U nas w pachwinach właśnie zauważyliśmy wczoraj coś jakby skóra schodziła i tez się zastanawialiśmy czy to odparzenie.

Oby z pępkiem chodziło o to,że odpada. Przecieram Octaniseptem, ale ma ślad nawet na bodziaku po odrobinie krwi. Moze Położna dzisiaj na to spojrzy,bo koło 14 jedziemy do szpitala do tego neurologa. 2 dni nie mogliśmy sie dodzwonić az dzisiaj Maz tam pojechał i okazało się,że takie maluszki i skierowania to od ręki do konsultacji. Boje sie jak cholera.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-22, 12:16   #4902
interewcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 641
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Następna znowu taka była. Dzwoniłam do pediatry. Mówiła, że póki to nie jest biegunka z krwią to nie panikowac. I jeśli jednak między nimi jedna była ok to mamy czekać do jutra.
Pewnie go jutro nie będą szczepić.
Ciekawe czy będzie trzeba znowu mleko zmienić.
Oj ciągle coś. I niech mi ktoś powie, że ja nie mam pecha ostatnio do różnych problemów. 😧

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
U nas w pachwinach właśnie zauważyliśmy wczoraj coś jakby skóra schodziła i tez się zastanawialiśmy czy to odparzenie.

Oby z pępkiem chodziło o to,że odpada. Przecieram Octaniseptem, ale ma ślad nawet na bodziaku po odrobinie krwi. Moze Położna dzisiaj na to spojrzy,bo koło 14 jedziemy do szpitala do tego neurologa. 2 dni nie mogliśmy sie dodzwonić az dzisiaj Maz tam pojechał i okazało się,że takie maluszki i skierowania to od ręki do konsultacji. Boje sie jak cholera.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymamy kciuki żeby było wszystko dobrze.
interewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-22, 12:18   #4903
klementyna1
Zakorzenienie
 
Avatar klementyna1
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 628
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez 83kajusia Pokaż wiadomość
Carla, ulewanie swoją drogą. Też się jej zdarza, ale to był normalny rzyg pod ciśnieniem. Jeśli dziecko tak robi i nie przybiera na wadze to konieczny jest jakiś zabieg w okolicy żołądka. Nie dopytywałam o szczegóły, bo mam nadzieję, że to nie będzie nas dotyczyło. Wiem tylko, że nie jest aż tak bardzo inwazyjny.
U nas czasem też chluśnie jak z prysznica.....

My po wizycie, po okladach z rywanolu babelek zniknal
Młoda przzpakowala 500g przez 2 tygodnie...generalnie ok tylko odparzenie mamy...pupe myje wacikami i woda, pieluchy zmieniam co chwile, kremow mamy z 5 chyba....i nic...
klementyna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-22, 12:23   #4904
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Wiecie co mi się ciśnie na usta teraz - nie miał człowiek problemów to zrobił sobie dziecko To takie z przymróżeniem oka oczywiście,bo i tak mimo niepokoju bym tej swojej kruszyny na nic nie zamieniła. Tylko każda z nas wypakowanych juz, ma co dzień jakies zmartwienie jak nie rzadka kupa to jej brak, jak nie katarek to odparzenie, jak nie pępek to jakiś lekarz


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-22, 12:26   #4905
interewcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 641
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Wiecie co mi się ciśnie na usta teraz - nie miał człowiek problemów to zrobił sobie dziecko To takie z przymróżeniem oka oczywiście,bo i tak mimo niepokoju bym tej swojej kruszyny na nic nie zamieniła. Tylko każda z nas wypakowanych juz, ma co dzień jakies zmartwienie jak nie rzadka kupa to jej brak, jak nie katarek to odparzenie, jak nie pępek to jakiś lekarz


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
100% racji w tym co piszesz.
Czy jest tu jakaś mama, która nie ma żadnych problemów z dzieckiem?
interewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-22, 12:28   #4906
asia_28w
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 274
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Aż wątek nabrał tempa jak się większość mam rozpakowała cieszę się bo będziecie nas instruowac co i jak
To krociutki ten pępek, myślałam że dłuższy jest ten kikut

Witch trzymam kciuki żeby Was neurolog uspokoił!

A pielęgnacja pępka octaniseptem powinna się odbywać raz dziennie po kąpieli czy częściej psikacie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asia_28w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-22, 12:36   #4907
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez asia_28w Pokaż wiadomość
Witch trzymam kciuki żeby Was neurolog uspokoił!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dziekuje, przydadzą się

Jeszcze mój Tz jest mistrzem komunikacji. Dzwoni do mnie i prosto z mostu "szykuj Małą, jedziemy do szpitala". A ja milion myśli co jak i po co skoro ona spokojnie śpi obok w łóżeczku po co zaczynać rozmowę od wyjaśnienia, ze był w przychodni i dzisiaj przyjmuje neurolog faceci


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-22, 14:18   #4908
interewcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 641
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Dziekuje, przydadzą się

Jeszcze mój Tz jest mistrzem komunikacji. Dzwoni do mnie i prosto z mostu "szykuj Małą, jedziemy do szpitala". A ja milion myśli co jak i po co skoro ona spokojnie śpi obok w łóżeczku po co zaczynać rozmowę od wyjaśnienia, ze był w przychodni i dzisiaj przyjmuje neurolog faceci


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Faceci tak mają. Mój kiedyś wrócił z pracy i mówi mi Miałem wypadek. Ja już myślę pewnie auto rozwalone, dobrze że jemu nic się nie stało... Okazało się że mały jeleń wszedł mu na drogę. Auto całe, tylko zderzak trochę przytarty koło rejestracji. Jeleń też uciekł.
Szkoda że nie zadzwonił po drodze do mnie, że miał wypadek.
interewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-22, 15:02   #4909
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

My juz po wizycie. Mąż wogole przyjechał cały przestraszony,bo ze panie z rejestracji narobiły takiego ambarasu jak zobaczyły nasze skierowanie. Dwa dni nie odbierały telefonu a dzisiaj pytały Męża dlaczego tak późno z tym przychodzi. Pani doktor nas przyjęła bez kolejki, zbadała Mała i uspokoiła ze wszystkie odruchy ma dobre i nic nie wskazuje na żadne porażenie. Jedynie co to ma najwyraźniej jeden mięsień słabszy ten przy kąciku ust. Dostaliśmy skierowanie do poradni rehabilitacyjnej za maj i neurolog ponownie za 3 msc dla pewności jeszcze. Takze uff z jednej strony strachu dzisiaj napędziły a z drugiej dobrze ze juz to sprawdzone jest.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-22, 15:14   #4910
interewcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 641
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
My juz po wizycie. Mąż wogole przyjechał cały przestraszony,bo ze panie z rejestracji narobiły takiego ambarasu jak zobaczyły nasze skierowanie. Dwa dni nie odbierały telefonu a dzisiaj pytały Męża dlaczego tak późno z tym przychodzi. Pani doktor nas przyjęła bez kolejki, zbadała Mała i uspokoiła ze wszystkie odruchy ma dobre i nic nie wskazuje na żadne porażenie. Jedynie co to ma najwyraźniej jeden mięsień słabszy ten przy kąciku ust. Dostaliśmy skierowanie do poradni rehabilitacyjnej za maj i neurolog ponownie za 3 msc dla pewności jeszcze. Takze uff z jednej strony strachu dzisiaj napędziły a z drugiej dobrze ze juz to sprawdzone jest.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, że już nie musisz się już martwić.
interewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-22, 15:27   #4911
youan
Zadomowienie
 
Avatar youan
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 500
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Asia haha przepraszam zalezy jak utna ale tak chyba max 3cm- nie wiem bo jak sie suszy to kurczy psikalam 2x dziennie

Pantera tez minimalnie schodzi skora w pachwinach- nic nie robie bo nie jest czerwone ani nic ale jak juz to uzylabym kartoflanki tylko to musisz miec czysta i mega sucha skore bo jak bedzie jeszcze wilgotna to sie zgrupi... a to gorsza opcja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
youan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-22, 17:00   #4912
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

No właśnie powiem Wam że stosowałam na te pahwiny jedna maść i się uspokoiło ładnie wszystko. Przyszła położna, powiedziała że ona nie zna tej maści i mam używać linomagu. Używałam od wczoraj, a dzisiaj jest duże pogorszenie :-( Tak więc wracam do tej maści co na początku. Zła jestem że posłuchałam położnej...

Witch
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-22, 20:13   #4913
asia_28w
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 274
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Almat, Carla jak tam? Nie mówcie, że rodzicie:p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asia_28w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-22, 21:07   #4914
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Powiem Wam że dzisiaj dla odmiany dzień idealny. W nocy pobudki co 3h. Potem nie spał prawie 3 godziny rano, ale spokojny był, żeby go uśpić mąż postanowił spróbować go omotac w chuste. Udało się, mały zasnął. Postanowiliśmy pójść do pracy (pracujemy koło siebie, 10 minut pieszo) załatwić formalności. Mąż z dzieckiem w chuscie robił furrore :-D
Jak wróciliśmy do domu, mieliśmy 1.5h do przyjścia gości. Mąż zrobił ciasto, ja wstawilam kaczkę do piekarnika, posprzatalismy. Idealnie w czas przyszli goście. Potem udało nam się pojechać do moich rodziców, a teraz dziecko spi na noc Marzy mi się żeby większość dni tak wyglądała :-D Wszystko na czas, bez pośpiechu, pełna współpraca
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-22, 21:22   #4915
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Ja z kolei dzisiaj jakoś padam i wszystko mnie boli. Sąsiedzi jeszcze wpadli wieczorem. Teraz Młoda śpi od godzinki i ja też juz pod kołdra. Trzeba zbierać siły na jutro

A powiedzcie jeszcze czy Wasze dzieci tez tak uwielbiają sikać podczas zmiany pieluszki? Dokładnie po zdjęciu zabrudzonej a przed założeniem nowej?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-22, 21:23   #4916
83kajusia
Zadomowienie
 
Avatar 83kajusia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 017
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Dziewczyny, a nie wydaje Wam się, że w tych pachwinach są resztki mazi płodowej? Mi to tak wygląda, takie białe, choć trochę może przypomina schodzącą skórę.
My dzisiaj po wizycie położnej. Wg jej obserwacji małą boli brzuszek, dlatego szarpie pierś i zrobiła się niespokojna. Zaleciła Esputicon. Mam ogromną nadzieję, że przyniesie poprawę.
83kajusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-22, 23:25   #4917
Princesika
Zakorzenienie
 
Avatar Princesika
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 004
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Heloool. My juz po. Dzisiaj urodzil się Leos. Do szpitala dojechalam z 8 cm rozwarciem wiec moje ukochane znieczulenie odeszlo w zapomnienie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Królewna
Princesika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-22, 23:50   #4918
Almat
Rozeznanie
 
Avatar Almat
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Smocze Miasto
Wiadomości: 500
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Princesika, gratulacje! Ladnie wytrzymałas faze skurczow w domu. Chyba, ze u Ciebie to byla az taka szybka akcja?

Ciekawe jak tam Pikdaria


U mnie cisza, zero dalszych oznak zbliżającej sie godziny zero
Bezsenność mnie złapała, wiec jutro będę padnieta.

Witch, super, ze to byl falszywy alarm



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
27.03.2017
Almat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-23, 01:32   #4919
83kajusia
Zadomowienie
 
Avatar 83kajusia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 017
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Princesika, gratulacje!
No, ciekawe jak Pikdaria i Carla się coś nie odzywa.
Witch, no całe szczęście, że to nic poważnego.
Pantera, to taki "sielankowy" dzień mieliście. Oby takich więcej A ja nawet nie mam kiedy powiesić prania
83kajusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-23, 02:50   #4920
Sonia11
Wtajemniczenie
 
Avatar Sonia11
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 808
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Prinesika gratulacje!

Witch super że to nic poważnego.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sonia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-25 15:59:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:31.