Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2 - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-30, 17:07   #451
mądrala
Zakorzenienie
 
Avatar mądrala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 8 165
GG do mądrala
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

:Jupi: Agulla, NARESZCIE!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!! A masz już ta nową prace? A co do picia to wiesz, ja mam wolne od piatku wieczór do niedzieli w nocy
A w pracy dziś nie było źle, strasznie mi to przeleciało byli dzisiaj włosi, ale na szczeście nie siedzieli u dyrektora tylko chodzili po zakładzie, uf...I u okulisty błam i jestem widoma i to całkiem nieźle
Troche padnieta jestem, ale co tam, lepsze o niz rpzesiedzieć cały dzień w domu i jeszcze nikt ci za to nie płaci

teraz lece do sister z moim cv, bo wlasciewie to mniemoja własna siotra zatrudnia a własciwie to ona o załatwia, bo pracuje w firmie która werbuje pracowników do Gestined Poland <czyli am gdzie ja pracuje>

Agiullka, jeszcze raz duuuze busi ode mnie i mega uścisk
__________________
61-60
SB, dam rade


mądrala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 17:12   #452
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

Cytat:
Napisane przez mądrala Pokaż wiadomość
:Jupi: Agulla, NARESZCIE!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!! A masz już ta nową prace? A co do picia to wiesz, ja mam wolne od piatku wieczór do niedzieli w nocy
A w pracy dziś nie było źle, strasznie mi to przeleciało byli dzisiaj włosi, ale na szczeście nie siedzieli u dyrektora tylko chodzili po zakładzie, uf...I u okulisty błam i jestem widoma i to całkiem nieźle
Troche padnieta jestem, ale co tam, lepsze o niz rpzesiedzieć cały dzień w domu i jeszcze nikt ci za to nie płaci

teraz lece do sister z moim cv, bo wlasciewie to mniemoja własna siotra zatrudnia a własciwie to ona o załatwia, bo pracuje w firmie która werbuje pracowników do Gestined Poland <czyli am gdzie ja pracuje>

Agiullka, jeszcze raz duuuze busi ode mnie i mega uścisk
no mam mam właśnie od dzisiaj jestem na wypowiedzeniu a nowa zaczynam od 18

A z twojej tez się ciesze że tak fajnie trafiłaś
agulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 18:02   #453
ciapulinka
Rozeznanie
 
Avatar ciapulinka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Deutschland
Wiadomości: 977
Talking Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

Cytat:
Napisane przez Hipusia Pokaż wiadomość
Witam wszystkich ponownie. Mam napisac cos o sobie...hmmm... Mam 27 latek, 1,5 roczna cudna corcie z ktora bylo bardzo duzo problemow po urodzeniu i w zasadzie wedlug opini wszystkich lekarzy to cud ze ona zyje... moze to nie odpowiednie miejsce na takie wyznania ale skoro piszecie sobie o wszystkim a to bardzo wazna i zarazem traumatyczna czesc mojego zycia to stwierdzilam ze sie z wami tym podziele... Mam tez meza ktory pracuje i mieszka w Walii i do ktorego juz za tydzien dolaczamy. Dietki jako takiej nie stosuje zadnej po prostu ograniczam jedzenie co moze nie do konca jest dobre i po prostu sie nie sprawdza.Ciapulinka na czym polega dieta SB? Brzuszek to moj glowny problem choc uda i pupa tez maja z czego zrzucac Ale brzuchol przeszkadza mi najbardziej. No i rzeczywiscie potrzebuje wsparcia...Fajnie ze nie piszecie stale o diecie a plotkowac lubie bardzo bo straszna gadula ze mnie nie zawsze mam czas zeby poklikac ale w miare mozliwosci... dzieki za odzew i przywitanie mnie w Waszym gronie.
bylo minelo kochana i teraz najwazniejsze juz isc do przodu i nie pamietac zlych momentow jakie minely

kidey juz do tej Walii dojedziesz nie zapomnij o nas

co do iety SB juz pisze:

diet plaz poludniowych czy south Beach w skrocie SB ma 3 fazy:
1.
  • Trwa 2 tygodnie. Można przez ten czas schudnąć 5 - 6,5 kg (w zależności od wagi wyjściowej)!
  • W jadłospisie powinno się znaleść 6 posiłków. Powinny one zaspokajać głód, muszą więc być normalnej wielkości.
  • Produktów nie wazymy, a takze liczenie kalorii jest zbędne.
Produkty przyjazne diecie (zalecane):
  • Wołowina: chude części, jak polędwica lub górna część udźca.
  • Drób (bez skóry): mięso z piersi kurczaka lub indyka, szynka z indyka.
  • Ryby i owoce morza: wszystkie gatunki ryb oraz skorupiaków.
  • Wieprzowina: tylko chuda - gotowana szynka, polędwica.
  • Cielęcina: zraz, kotlet cielęcy z kością (np. z combra), górna część udźca.
  • Sery: (bez tłuszczu lub z obniżoną jego zawartością) cheddar, twaróg (1-2 procentowy albo odtłuszczony), feta, mozzarella, parmezan.
  • Produkty mleczne: mleko (0 - 1%), chude mleko sojowe (do 4 gramów tłuszczu na porcję), maślankę (0 - 1%), jogurt naturalny ( 0 -1%) -
    nalezy ograniczyć do 2 porcji dziennie.
  • Orzechy: orzeszki ziemne (20 szt.), pekanowe (15), pistacjowe (30), masło orzechowe (łyżeczka).
  • Jaja: całe jaja bez ograniczeń (chyba, że są przeciwwskazania lekarskie).
  • Tofu: miękkie, niskokaloryczne gatunki o obniżonej zawartości tłuszczu.
  • Warzywa: karczochy, szparagi, brokuły, kapusta, kalafior, seler, jarmuż, ogórki, oberżyna, cukinia, sałata, grzyby (wszystkie gatunki), szpinak, kiełki lucerny, papryka, cebula, pomidory.
  • Rośliny strączkowe: różne rodzaje fasoli (również szparagowa), groch, soczewica, soja.
  • Tłuszcze: olej rzepakowy oraz oliwa z oliwek.
  • Słodycze: (do 75 kalorii dziennie!) sorbety, dropsy, kakao.
Produkty zakazane:
  • Warzywa: buraki, marchew, kukurydza, ziemniaki.
  • Owoce: wszelkie owoce i soki.
  • Produkty bogate w skrobię: wszystkie gatunki pieczywa, maca, płatki wszelakiego rodzaju , owsianka, ryż, makarony, ciastka.
  • Inne: wszelkie alkohole, w tym także piwo i wino, nawet w małych ilościach.
  • [ i mleko, maslanka, jogurt, mleko sojowe według zmiany kilku zasad. ]
2.
W tej fazie diety chudnie się nieco wolniej. Należy jednak stosować się do zaleceń. Jak długo? Aż do osiągnięcia pożądanej wagi. Zaczynając trzeci tydzień diety, można już pozwolić sobie na trochę niektórych węglowodanów: jakiś owoc, nieco płatków, kromkę chleba. Trzeba jednak zwracać baczną uwagę na to, jak wpływają one na organizm. Celem tego etapu jest stopniowy powrót do zwiększonego spożycia węglowodanów przy dalszej utracie wagi. Jeśli zatem uda ci się dorzucać to i owo do jadłospisu i wciąż chudnąć, cel zostanie osiągnięty.


Stopniowo do diety wprowadzamy:


  • Owoce: jabłka, morele (suszone i świeże), borówki, melon (najlepiej kantalupa), wiśnie, grejpfruty, winogrona, kiwi, mango, pomarańcze,brzoskwinie, gruszki, śliwki, truskawki.
  • Produkty mleczne: chude mleko sojowe, jogurt owocowy albo naturalny(odtłuszczony lub o obniżonej zawartości tłuszczu).
  • Produkty zawierające skrobię: chleb (wieloziarnisty, z otrębami,owsiany, żytni, razowy), chleb pita z mąki razowej, babeczki zotrębami (bez cukru i rodzynek), płatki owsiane (ale niebłyskawiczne), dania z mąki razowej (np. makarony, pierogi), kukurydzę prażoną bez tłuszczu, ryż niełuskany i dziki, kaszę jęczmienną.
  • Warzywa i rośliny strączkowe: takie same jak w pierwszym etapie diety.
  • Inne: czekolada z małą ilością cukru (ale tylko od czasu do czasu),budyń bez tłuszczu, trochę czerwonego wina.

Czego unikamy lub jemy bardzo rzadko:

  • Produkty zawierające skrobię: chleb (pszenny, biały), bułki, wszelkie ciasta i ciastka, płatki kukurydziane, makarony, biały (łuskany) ryż.
  • Warzywa: buraki, marchew, kukurydza w kolbach, ziemniaki (gotowane,smażone, błyskawiczne purée itp.).
  • Owoce: banany, owoce z puszki, soki, ananasy, rodzynki, arbuzy, daktyle, figi.
  • Inne: miód, lody, dżemy.
3.
Jest to etap dopuszczający największą swobodę. Ile powinien trwać? Tak naprawdę, jeśli nie chcesz przytyć, a zależy ci na zdrowym odżywianiu, stosuj się do tych zaleceń już do końca życia! Spokojnie, to wcale nie jest takie trudne. Jak wynika z dotychczasowych doświadczeń, okazuje się, że już na początku trzeciej fazy diety większość osób wcale nie czuje głodu, niedosytu ani nieposkromionego apetytu na coś tłustego, słodkiego i bardzo niezdrowego. Doskonale obywa się także bez drugiego śniadania i podwieczorku. Oczywiście zdarza się, i to wcale nierzadko, że ktoś, nawet po wielu latach stosowania podobnej diety przez dłuższy czas, drastycznie narusza jej zalecenia i zaczyna tyć. Co wtedy robić? To proste. Wystarczy wrócić na tydzień, dwa do jadłospisu z etapu pierwszego, a po odzyskaniu dawnej wagi - znów łagodnie przejść do etapu trzeciego.

A oto dwie praktyczne wskazówki:
  • Staraj się możliwie precyzyjnie dopasować codzienny jadłospis doswoich indywidualnych potrzeb i upodobań, a także do reakcjiorganizmu. Każdy, kto ma problemy z sylwetką, musi sam ułożyćoptymalne dla siebie menu!
  • Dodawaj do jadłospisu różne produkty i uważnie obserwuj, które znich zwiększają twój apetyt (i wagę!). Jeżeli zauważysz, że np. pobananach, ziemniakach lub makaronie masz ochotę na kolejną porcję izaczynasz tyć, zrezygnuj z nich lub jedz tylko od święta. Na co dzień zastąp je innymi produktami węglowodanowymi.
Rady na co dzień:
  1. Codziennie pij co najmniej osiem szklanek wody lub napojów (może być bezkofeinowa kawa) bez cukru.
  2. Ogranicz napoje zawierające kofeinę do 1 filiżanki dziennie.
  3. Zażywaj preparaty mineralne i multiwitaminowe.
  4. Regularnie sięgaj po produkty zawierające wapń (mężczyźni w każdym wieku i kobiety młodsze - po 500 mg, kobiety powyżej 50. roku życia1000 mg).
przykladowe menu:
Faza 1:

1.Śniadanie: jajecznica z pieczarkami + ogórek zielony + kawa z mlekiem lub czerwona herbata.
II śniadanie: orzeszki

Obiad: ryba pieczona. (Przyprawiamy ryb, wkladamy do folii i na ok 20min do piekarnika). Ogórek lub pomidor.
Podwieczorek: kalafior lub salatka z pomidorów, ogórka.
Kolacja: serek krówka light + czerwona herbata.
Moze dałam zbyt duzo ogorków, ale ja je uwielbiam, mozna je zastąpić jakim innym warzywem.

2.sniadanie - 2 jaja na twardo, 2 pomidory pokrojone, posypane koperkiem i szczypiorem.
obiad - mintaj panierowany w ziółkach i parmezanie - doprawić mintaja ziołami, wrzucić na patelnię, kiedy juz się zarumieni podsypać go parmezanem.
przekąska: jogurt naturalny (0 - 1%)
kolacja: papryka nadziewana serem fetą. Paprykę "obieramy" od środka. w małym pojemniczku mieszamy ser feta z ziołami, cieniutko pokrojonym ogórkiem zielonym i suszonym czosnkiem. Masą fetową małą łyzeczką uzupełniamy srodek papryki.
3.
śniadanie - sałatka fasolowa: fasolę ugotować (konserwowaną zaś odlać z zalewy i opłukać), rzodkiewki pokroić w kosktę, umyte i odsączone z wody listki sałaty rozerwać na mniejsze kawałki, wlać 3 łyżeczki oliwy i sok z cytryny, dokladnie wymieszać, dodać ulubione przyprawy w tym wyciśnięty przez praskę ząbek czosnku, dodac zielone oliwki i wymieszać.
obiad - średnia wędzona makrela lub dorsz
kolacja - jajecznica z 2 jaj na oliwie, czosnek, pieczarki
4.
sniadanie -biały ser twarogowy ( odtłuszczony ), rzodkiewka, papryka, szczypiorek, przyprawy. rzodkiewkę, papryke i szczypiorek pokroić drobno, wrzucić warzywa do miseczki z białym serem, wymieszać i doprawić.
obiad - kurczak z mozarellą ( Pierś dzielimy na pół i z każdej połówki robimy nożem sakiewkę, mieszamy w misce 2 łyżki oliwy, łyżkę octu i przyprawy piersi moczymy w tym co nam wyszło powyżej. Mozzarellę trzemy na tarce, kroimy drobno oliwki, mieszamy ser i oliwki z odrobiną przecieru pomidorowego, doprawiamy oregano. Piersi nadziewamy serem z oliwkami (można "zamknąć" sakiewkę za pomocą wykałaczki) i wkładamy na ruszt jakieś 15 minut i gotowe. ) + gotowany kalafior.
kolacja - dorsz grilowany ( w piekarniku ), 2 jajka na twardo, pomidor
5.
sniadanie - serek wiejski light, pomidor, szczypiorek, sól , bazylia
obiad - czosnkowa pierś z kurczaka ze szczypiorkiem i parmezanem na oliwie. Pierś kurczaka opanierowac w ziołach, wrzucic na rozgrzaną oliwe. kiedy juz pierś się zarumieni, ucieramy czosnek na tarce i smarujemy nim naszego fileta. danko układamy na talerzyk, dodajemy szczypiorek i 2 małe lyzeczki parmezanu.
kolacja - sałatka z białej kapusty. białą kapuste siekamy drobniutko, dodajemy krojonego pomidora, czerwoną fasole ( moze być z puszki ), 2 łyzki soku z cytryny i oliwe, przyprawiamy warzywa przyprawą do sałatek ( mozna kupić gotową w sklepie ), dokładnie mieszamy i rozkoszujemy się

6.sniadanie:
omlet z papryką i cebulką
Przekąska:
15 orzeszków laskowych
Obiad:
Ryba z piekarnika, surówka z czerwonej i białej kapusty
Przekąska:
2 trójkąciki serka krówki light
Kolacja:
sałatka z tuńczyka

7.sniadanie:
jajecznica z pieczarkami, szklanka soku pomidorowego, kawa z mlekiem
Przekąska:
Orzeszki
Obiad:
pierś z kurczaka pieczona w piekarniku, gotowana fasolka szparagowa
Przekąska:
zawijaski z sałaty, szynki, sera i papryki
Kolacja:wędzona makrela

8.sniadanie:
  • jajecznica z pomidorem na oliwie z oliwek (obieramy pomidorki ze skórki, kroimy, wrzucamy na patelnię, podduszone rozdrabniamy widelcem, odlewamy zebrany sok, wbijamy jajka, dodajemy sól)
  • kawa z mlekiem
2gie śniadanie:
  • kilka orzeszków
Obiad:
  • zupa warzywna z kurczakiem (szparagi, brokuły, kalafior, seler, groszek zielony, pokrojona pierś z kurczaka, bulion)
Podwieczorek:
  • Sałatka z pomidorów (kroimy pomidory na kawałeczki, dodajemy posiekaną cebulkę, sól, pieprz i mieszamy)
Kolacja:
  • Serek wiejski light
  • Sałata z oliwą z oliwek
faza 2:

1.
sniadanie: owsianka z gotowanych płatków, kawa lub herbata (ze słodzikiem i odtłuszczonym mlekiem).
Drugie śniadanie: kromka pełnoziarnistego chleba z gotowanym na twardo jajkiem i ulubionym warzywkiem.
Obiad: sałatka z kurczaka z jabłkiem, selerem naciowym, orzechami włoskimi i sałatą z sosem winegret.
Podwieczorek: gruszka z trójkącikiem odtłuszczonego serka topionego.
Kolacja: filet z łososia,ogórki z koperkiem.
Deser: kawałek gorzkiej czekolady.

2.Super jadlospis na udany dzień.
sniadanie:
  • serek wiejski 3% Piątnicy z pokrojonym pomidorem i ogórkiem kiszonym
Przekąska:
  • chleb pełnoziarnisty z masłem orzechowym
Lunch:
  • gotowana fasolka szparogowa
  • kawałki piersi kurczaka z usmazonymi warzywami
Przekąska:
  • 15 szt. orzechów laskowych
Kolacja:
  • sałatka z tunczykiem, z kapusta pekińską, papryką, groszkiem konserwowym
Deser:
  • jogurt naturalny bez cukru,z kakao, 2 kropelkami olejku migdałowego,slodzikiem,po sypane płatkami migdalowymi
Faza 3:

Obiad:
    • zrazy z pieczonej wołowiny,
    • nektarynka
Kolacja:
    • łosoś lub inna ryba (np. z rusztu z pikantnym sosem pomidorowym salsa),
    • sałatka (z ogórków, zielonej papryki, pomidorów "winogronowych" i zieleniny) z sosem przygotowanym z oliwy i octu winnego
Deser:
    • morele, truskawki, banany, winogrona lub inne owoce
to tylemilego czytania
ciapulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 18:05   #454
ciapulinka
Rozeznanie
 
Avatar ciapulinka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Deutschland
Wiadomości: 977
Talking Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

Cytat:
Napisane przez Hipusia Pokaż wiadomość
Dzieki madrala. teraz juz jest w porzadku ale rzeczywiscie bardzo duzo przeszlismy. Na szczescie mamy to juz za soba i teraz juz tylko z gorki (mam nadzieje). Oczywiscie ze w miare mozliwosci bede z wami zadna Walia mi w tym nie przeszkodzi. ;-) A co do zdjec to jakbym tylko wiedziala jak to zrobic zeby je tu zamiescic to bardzo chetnie ale ja szczerze mowiac jestem komputerowy laik niestety.Wstyd sie przyznac ale tak jest.Takze jak tylko do tego dojde to zdjecie corci bedzie.
kochana zdjecia wstawia sie w tzw: AVATAR
ciapulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 18:09   #455
ciapulinka
Rozeznanie
 
Avatar ciapulinka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Deutschland
Wiadomości: 977
Talking Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

Cytat:
Napisane przez agulla Pokaż wiadomość
dotarłam jesssuuu wkoncu
mądralka wiesz co przeprowadzam sie

co prawda ja to nie madrala ale musze wtracic swoje 5 groszy
po pierwsze gratuluje
po drugie czuje sie juz zaproszona na wirtualne
ciapulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 18:11   #456
ciapulinka
Rozeznanie
 
Avatar ciapulinka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Deutschland
Wiadomości: 977
Talking Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

Cytat:
Napisane przez agulla Pokaż wiadomość
i w ogole wszystki swirki madralka jamajcia kasienka ciapulinka orisha i hipusia buzi wielkie

oj dziekuje pieknie bo juz myslalam ze gdzies tam zapomnialas ze my istniejemy i wtracilam swoje 5 groszy wczesniej
ciapulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 18:13   #457
ciapulinka
Rozeznanie
 
Avatar ciapulinka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Deutschland
Wiadomości: 977
Talking Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

Cytat:
Napisane przez agulla Pokaż wiadomość
no mam mam właśnie od dzisiaj jestem na wypowiedzeniu a nowa zaczynam od 18

GRATULUJE!!!
ciapulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-30, 18:19   #458
ciapulinka
Rozeznanie
 
Avatar ciapulinka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Deutschland
Wiadomości: 977
Talking Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

jestem

wiec tak w sobote zabalowalam ze hoho.impra o 5 nad ranem skonczona mimo duzej ilsoci alkoholu czulam sie rewelacyjnie i nic nie bralo.ale jak wstalam 4 godzinki pozniej to bylam tak pijana ze nie wiedzialam o co chodziprzeciez kladlam sie trzezwaniedziel a minela wiec pol dnia w lozku a pol drugie na sofie i ogladaniu filmowniedziela sie wiec szybko skonczyla

dzis caly dzien sprzatalamkuchnie od A do Z.lodowka szafki okno wszystko poza podlogapadnieta bylam.w miedzyczasie musialam obiad szybko zrobicpo chwili odpoczynku sprzatlam drugi pokoj i odkurzylam wszystko na jutro reszta sprzatania plus podlogi i moze okna

dzis zjadlam spagetii moje ulubione danienawet dwie porcje po tak ciezkiej pracy mi wolno w koncu
ciapulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 19:07   #459
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

Cytat:
Napisane przez ciapulinka Pokaż wiadomość
GRATULUJE!!!
dziekowac

Cytat:
Napisane przez ciapulinka Pokaż wiadomość
co prawda ja to nie madrala ale musze wtracic swoje 5 groszy
po pierwsze gratuluje
po drugie czuje sie juz zaproszona na wirtualne
no ba

Cytat:
Napisane przez ciapulinka Pokaż wiadomość
oj dziekuje pieknie bo juz myslalam ze gdzies tam zapomnialas ze my istniejemy i wtracilam swoje 5 groszy wczesniej
ee no cos ty ja ostatnio strasznie zabiegana jestem
agulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 19:26   #460
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

Cytat:
Napisane przez ciapulinka Pokaż wiadomość
jestem

wiec tak w sobote zabalowalam ze hoho.impra o 5 nad ranem skonczona mimo duzej ilsoci alkoholu czulam sie rewelacyjnie i nic nie bralo.ale jak wstalam 4 godzinki pozniej to bylam tak pijana ze nie wiedzialam o co chodziprzeciez kladlam sie trzezwaniedziel a minela wiec pol dnia w lozku a pol drugie na sofie i ogladaniu filmowniedziela sie wiec szybko skonczyla

dzis caly dzien sprzatalamkuchnie od A do Z.lodowka szafki okno wszystko poza podlogapadnieta bylam.w miedzyczasie musialam obiad szybko zrobicpo chwili odpoczynku sprzatlam drugi pokoj i odkurzylam wszystko na jutro reszta sprzatania plus podlogi i moze okna

dzis zjadlam spagetii moje ulubione danienawet dwie porcje po tak ciezkiej pracy mi wolno w koncu
ja miałam podobny weekend
agulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 06:28   #461
ciapulinka
Rozeznanie
 
Avatar ciapulinka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Deutschland
Wiadomości: 977
Talking Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

dzien dobry
ciapulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-31, 10:47   #462
orisha
Zakorzenienie
 
Avatar orisha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraqw
Wiadomości: 3 225
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

Czesc, dziewczynki

Zażywam TL II i w sumie to nie widze specjalnie efektów. Od jutra będe znów chodzić na silownię i pewnie chciałabym chociaz raz w tygodniu na jakies inne zajęcia fitness Może wtedy cos konkretnie ruszy.

Kusicie ta dietą SB... Dla mnie najgorsze było to, że nie można owoców... tragedia jakaś... Podobno dieta skuteczna. Na vitalii dziewczyny tez ja sobie chwalą. Ze mnie niestety jest tak, ze jak już mam stosowac jakas diete, to mam wrazenie ze ktos usiłuje cos mi nazucic i do czegos zmusic... I sie buntuje!!! i taka ze mną robota.
__________________
Focus T25 Alpha week 1




Motywacja: Lady 2 be FIT
orisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 10:52   #463
ciapulinka
Rozeznanie
 
Avatar ciapulinka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Deutschland
Wiadomości: 977
Talking Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

orishadwa tygodnie bez owocow to nic wielkiegoa ja ci powiem ze owoce wcale nei sa takie dobre w diecie!! wlasnie rano czytalam o owocach i wiesz moze tylko 3 mozna stosowac w diecie: grejfrut, arbuz i jablko
ciapulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 10:55   #464
ciapulinka
Rozeznanie
 
Avatar ciapulinka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Deutschland
Wiadomości: 977
Talking Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

a tu poparcie:
"Owoce nie tuczą



Niestety nieprawda. Są one bowiem bogatym źródłem łatwo przyswajalnych cukrów, które spożywane w nadmiarze zamieniają się w tłuszcz i odkładają w tkankach. Najbardziej kaloryczne są brzoskwinie, morele i winogrona. Najmniej tuczą arbuzy, grejpfruty i jabłka. Dzienna porcja owoców nie powinna przekraczać 250 g. Bez ograniczeń można jeść warzywa."

i co ty na to???
ciapulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 18:59   #465
mądrala
Zakorzenienie
 
Avatar mądrala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 8 165
GG do mądrala
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

dzien dobry, a raczej dobry wieczór :crazY:
bvosz...dopiero wróciłam bo prosto z pracy jechałam na zakupy, a tam oczywiscie miliony ludzisków ale przynajmniej sobie sukenke na wesele zakupiła... no i przez to wszystko obiad był kolacją a teraz mam ochote iśc do ogórdka i pojeść sobie zółtych śliwek
__________________
61-60
SB, dam rade


mądrala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 20:09   #466
kasiakasienka
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiakasienka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 400
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

Czesc dziewczyny,

muszę się "pochwalić" że nieco sobie odpuściłam dietę może nie jakoś drastycznie, nie obżeram się - po prostu tą obecną metodą nie przytyję ale tez nie schudnę..jutro pierwszy więc trzeba się brać od nowa i to PORZĄDNIE

A tak w ogóle to ciapulinka narobiłaś mi ochotę na spaghetti

jutro na 7 do pracy więc wybieram się do wanny a póżniej spać

Hmm, przydałaby się jakaś upojna noc
kasiakasienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 20:16   #467
mądrala
Zakorzenienie
 
Avatar mądrala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 8 165
GG do mądrala
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

Kasieńka ty mi nawet nie mów o diecie A co najgporsze ostatnio to mi sie nawet ruszyć pupy nie chce zeby troche poćwiczyc Też ide sie juz kąpac i spac bo musze wstać o 6 rano W ogóle to dzisiaj stwierdziłam ze powinno sie pracować max przez 6 godzin, bo normalnie nic z tego dnia juz nie ma A tak, każy by poszedł od pracy na 8 wyszedł o 14 i byłoby fajnie!!! bosz...chyba musze zostać ministrem pracy czy czegoś tam
__________________
61-60
SB, dam rade


mądrala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 20:20   #468
ciapulinka
Rozeznanie
 
Avatar ciapulinka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Deutschland
Wiadomości: 977
Talking Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

bardzo wam wspolczujebo ja chodze pozno spac i spie dlugoale od poniedzialku bede musiala wstawac wczesniejstraszne to
ciapulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 20:53   #469
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

witajcie matko dotarłam dopiero niedawno do domu Prosto z job na zakupy poleciałam musiałam troszkę zbiory kosmetyczne podreperować, bo cos ubożały i wzbogaciłam sie dużo za dużo i z tz kupiliśmy a raczej dostalismy komodę od rodziców ach taką śliczna moją wymarzoną i taka śliczna pościel i w ogolę to takie superowe tak sobie we dwoje mieć coś
Hmm ja łykam TLII i jakoś nie wiem czy to moja psychika czy po prostu mi się jeść nie chce póki co zauważyłam że strasznie mi ciepło po tym, nawet jak w pracy klima na full,inni marzną a mi ciepło No a tak to jak zwykle nie ćwiczyłam bo nie mam kiedy myślę że moje życie sie uspokoi troszkę jak już przeprowadzka i urządzanie dojdzie do końca
agulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-31, 20:55   #470
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

Cytat:
Napisane przez ciapulinka Pokaż wiadomość
bardzo wam wspolczujebo ja chodze pozno spac i spie dlugoale od poniedzialku bede musiala wstawac wczesniejstraszne to
hehehe no w końcu jakaś sprawiedliwość zapanuje u nas co to ma znaczyć my sie nie wysypiamy a ciapulinka śpi do oporu !!!!!!
agulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 20:55   #471
kasiakasienka
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiakasienka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 400
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

1

Edytowane przez kasiakasienka
Czas edycji: 2019-05-04 o 14:12
kasiakasienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 20:59   #472
ciapulinka
Rozeznanie
 
Avatar ciapulinka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Deutschland
Wiadomości: 977
Talking Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

ehhh agullaale mnie naszly wspomnienia...... tez pamietam jak z Tz sie cieszylismy z tego co kupilismy wspolnie...ze to nasze i w ogole...budowanie przyszlosc sie zaczelo..odkladanie kasy na cos tamja sie cieszylam z garnkow ze mamy na czym jesc a on z tv ile bylo w tym radosci....i szczescia
ciapulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 21:00   #473
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

a gdzie się masiek podziewa
agulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 21:02   #474
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

Cytat:
Napisane przez ciapulinka Pokaż wiadomość
ehhh agullaale mnie naszly wspomnienia...... tez pamietam jak z Tz sie cieszylismy z tego co kupilismy wspolnie...ze to nasze i w ogole...budowanie przyszlosc sie zaczelo..odkladanie kasy na cos tamja sie cieszylam z garnkow ze mamy na czym jesc a on z tv ile bylo w tym radosci....i szczescia
nio właśnie takie drobnostki a tyle radości dają
agulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 21:06   #475
kasiakasienka
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiakasienka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 400
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

powiem wam kochane w skrytości że nalałam sobie naparsteczek naleweczki porzeczkowej...tak dla zdrowotnościale dobry środek...wymiata aż na sercu ciepło

też bym chciała z TŻtem kupować gary i przysłowiową meblościankę, i panele na podłogę zakladać ..albo parkiet....i lustro kupić i podwójne łoże małżeńskie do spania i chędożenia hihihihihihi
kasiakasienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 21:11   #476
ciapulinka
Rozeznanie
 
Avatar ciapulinka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Deutschland
Wiadomości: 977
Talking Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

Cytat:
Napisane przez agulla Pokaż wiadomość
nio właśnie takie drobnostki a tyle radości dają

hihi na poczatku ciesza i to jakale przychodzi moment kiedy chce sie meic nowe lepsze i modniejszekiedy sie wprowadzalismy do niemiec cieszylismy sie jak male dzieci ze nasze rzeczy przyjechaly w koncu skladanie szaf bylo ekscytujace. upal jak nie wiem co wszystko w kartonach ale wpierw szafe musielismy zlozyc. tapetowanie pokoi ile radosci krylowybieranie ich itp...ale teraz to juz nie wystarczamoj Tz chce nowy komputer(a cena masakra) a ja Tv nowe i duze bo mamy fajna sofe wiec teraz nowy tv musi byc i kino domowe obowiazkowe ciekawa jestem co potem
ciapulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 21:17   #477
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

Cytat:
Napisane przez ciapulinka Pokaż wiadomość
hihi na poczatku ciesza i to jakale przychodzi moment kiedy chce sie meic nowe lepsze i modniejszekiedy sie wprowadzalismy do niemiec cieszylismy sie jak male dzieci ze nasze rzeczy przyjechaly w koncu skladanie szaf bylo ekscytujace. upal jak nie wiem co wszystko w kartonach ale wpierw szafe musielismy zlozyc. tapetowanie pokoi ile radosci krylowybieranie ich itp...ale teraz to juz nie wystarczamoj Tz chce nowy komputer(a cena masakra) a ja Tv nowe i duze bo mamy fajna sofe wiec teraz nowy tv musi byc i kino domowe obowiazkowe ciekawa jestem co potem
taa apetyt rośnie w miare jedzenia

ciapulinka kredyt i tv dla ciebie komp dla tz
agulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 21:19   #478
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

hmm musze iść spac jutro znowu zabiegany dzień więc słodkich snówwwww
agulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 21:24   #479
ciapulinka
Rozeznanie
 
Avatar ciapulinka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Deutschland
Wiadomości: 977
Talking Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

Cytat:
Napisane przez agulla Pokaż wiadomość
taa apetyt rośnie w miare jedzenia

ciapulinka kredyt i tv dla ciebie komp dla tz
kredytom mowimy NIEwole odlozyc
ciapulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 21:42   #480
Hipusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 96
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

czesc dziewczyny.Dzieki ciapulinko za ta dietke i przykladowe menu.Szczerze mowiac to jeszcze nigdy nie stosowalam zadnej konkretnej dietki.Po prostu ograniczalam jedzenie i tyle.Ta ktora mi podalas brzmi ciekawie ale nie wiem czy uda mi sie ja zrealizowac przy mojej rodzince.Bardzo bym chciala i chyba sprobuje bo w zasadzie moj TZ lubi owoce morza wiec... Jak juz bede w naszym nowym domku to zaczne od wprowadzenia tej dietki mysle ze to dobry poczatek. caluje mocno )*
Hipusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:31.