Turystyka i rekreacja - WĄTEK ZBIORCZY - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-13, 16:48   #451
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: turystyka i rekreacja :)

Nie mam pojęcia.

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------

Znalazłam progi z 3 lat:
202/300
70/100
61/100
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 17:15   #452
Lenka_007
Zakorzenienie
 
Avatar Lenka_007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 310
GG do Lenka_007
Dot.: turystyka i rekreacja :)

Dziękuje
Ale gdyby ktoś wiedział coś o Łodzi prosze o informacje
Lenka_007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 21:25   #453
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: turystyka i rekreacja :)

podobno w Lublinie na Tir jest duzo geografii i geologii a samego tir malo

mmm5 co do awf w Gansku

a jak z dostaniem sie jak wygladaja egzaminy? jak duzo jest chetnych ? ja sie obawiam tego egzaminu sprawnosciowego bo u mnie na wf nic ale to nic nie robimy

Edytowane przez playboykaa77
Czas edycji: 2010-05-13 o 21:27
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 22:14   #454
penta66
Raczkowanie
 
Avatar penta66
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 70
Dot.: turystyka i rekreacja :)

Chciałabym się dowiedzieć o to samo co playboykaa77.
I w jaki sposb mam się zarejestrować przez internet na awf gdańskim? Wchodzę na stronkę, ale mi nie chce się otworzyć. Pytam, bo na awf w Poznaniu już można sie rejestrować.

I pozdrawiam kandydatki na TiR'ówki
penta66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 22:52   #455
pomocna1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5
Dot.: turystyka i rekreacja :)

Cytat:
Napisane przez penta66 Pokaż wiadomość
Chciałabym się dowiedzieć o to samo co playboykaa77.
I w jaki sposb mam się zarejestrować przez internet na awf gdańskim? Wchodzę na stronkę, ale mi nie chce się otworzyć. Pytam, bo na awf w Poznaniu już można sie rejestrować.

I pozdrawiam kandydatki na TiR'ówki
ja też składam papiery do Poznania na AWF Mam nadzieję że będziemy mieć okazję wspólnego studiowania
pomocna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 14:42   #456
penta66
Raczkowanie
 
Avatar penta66
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 70
Dot.: turystyka i rekreacja :)

Cytat:
Napisane przez pomocna1 Pokaż wiadomość
ja też składam papiery do Poznania na AWF Mam nadzieję że będziemy mieć okazję wspólnego studiowania
Więc też mam taką nadzieję Składam papiery tylko na AWF w Poznaniu na TiR. Z pewnych przyczyn musialam zrezygnować z Gdańska ale jak to mówią nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło
penta66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 21:26   #457
majta89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5
Dot.: Turystyka i rekreacja UP Kraków 2009 :)

hello
czy można skądś uzyskać informacje od ilu pkt przyjmowali w roku 2009/2010?
majta89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-31, 11:05   #458
pomocna1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5
Dot.: turystyka i rekreacja :)

Mam kilka pytań: czy na AWFie w Poznaniu w postępowaniu rekrutacyjnym jest test sprawnościowy? Bo wyczytałam ze będzie sprawdzana umiejętność pływania i już sie pogubilam ;/
A do 15 czerwca to tylko trzeba się zarekjestrować czy też wysłać jakieś dokumenty?
Pzdr
pomocna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 21:11   #459
agusia1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: Turystyka i rekreacja UP Kraków 2009 :)

od jutra zaczyna się elektroniczna rejestracja, mam takie pytanie, wycztalam gdzies, ze przy wypelnianiu tego formularza rejestracyjnego trzeba wpisac numer świadectwa dojrzałośi, a przeciez tegoroczni maturzysci otrzymuja te swiadectwa dopiero pod koniec czerwca, ja juz nic z tego nie wiem, jak to jest?
agusia1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 14:46   #460
penta66
Raczkowanie
 
Avatar penta66
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 70
Dot.: turystyka i rekreacja :)

Cytat:
Napisane przez pomocna1 Pokaż wiadomość
Mam kilka pytań: czy na AWFie w Poznaniu w postępowaniu rekrutacyjnym jest test sprawnościowy? Bo wyczytałam ze będzie sprawdzana umiejętność pływania i już sie pogubilam ;/
A do 15 czerwca to tylko trzeba się zarekjestrować czy też wysłać jakieś dokumenty?
Pzdr
Nie, nie ma testu sprawnościwoego. Owszem trzeba umieć pływać , ale nie będzie to sprawdzane w postępowaniu rekrutacyjnym. Wszystko wyjdzie później tak czy inaczej (zajęcia na basenie).
Myślę że do tego 15 czerwca to tylko sie zarejestrować. Bo w końcu dostajemy świadectwo dojrzałości później.. Jutro będe w Poznaniu na dwa dni to zajrzę na uczelnię i się zapytam o pare rzeczy między innymi właśnie o terminy dostarczania dokumentów.
penta66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 15:33   #461
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: turystyka i rekreacja :)

Cytat:
Napisane przez penta66 Pokaż wiadomość
Nie, nie ma testu sprawnościwoego. Owszem trzeba umieć pływać , ale nie będzie to sprawdzane w postępowaniu rekrutacyjnym. Wszystko wyjdzie później tak czy inaczej (zajęcia na basenie).
Myślę że do tego 15 czerwca to tylko sie zarejestrować. Bo w końcu dostajemy świadectwo dojrzałości później.. Jutro będe w Poznaniu na dwa dni to zajrzę na uczelnię i się zapytam o pare rzeczy między innymi właśnie o terminy dostarczania dokumentów.

potem wychodzi, że niektorzy nie potrafią pływać ;p
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-01, 15:40   #462
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: turystyka i rekreacja :)

Cytat:
Napisane przez penta66 Pokaż wiadomość
Nie, nie ma testu sprawnościwoego. Owszem trzeba umieć pływać , ale nie będzie to sprawdzane w postępowaniu rekrutacyjnym. Wszystko wyjdzie później tak czy inaczej (zajęcia na basenie).
Myślę że do tego 15 czerwca to tylko sie zarejestrować. Bo w końcu dostajemy świadectwo dojrzałości później.. Jutro będe w Poznaniu na dwa dni to zajrzę na uczelnię i się zapytam o pare rzeczy między innymi właśnie o terminy dostarczania dokumentów.
o super moglabys wiecej powiedziec o awf poznan ?jak sie trzeba rekrutowac jak nie ma testu sprawnosciowego? z gory dzieki

Edytowane przez playboykaa77
Czas edycji: 2010-06-01 o 15:42
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 15:45   #463
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: turystyka i rekreacja :)

Cytat:
Napisane przez playboykaa77 Pokaż wiadomość
o super moglabys wiecej powiedziec o awf poznan ?jak sie trzeba rekrutowac jak nie ma testu sprawnosciowego? z gory dzieki

rejestrujesz sie przez internet i zanosisz to co trzeba, a potem jak dostaniesz świadectwo to je donosisz i czekasz na wynik :P

a co do samego AWFu to co bys chciala wiedziec?
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 16:37   #464
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: turystyka i rekreacja :)

69love69 dzieki za odpowiedz wlasnie przegladam stronke awf poznan . Ja zawsze balam sie tych egzaminow sprawnoscowych ale jak nie ma to.. spoko ogolnie zastanawiam sie czy lepiej isc na studia platne czy na awf . zawsze chcialam awf ale juz sama nie wiem . chce tez miec kilka jezykow do wyboru bo nie chce niemieckiego a wolalabym jakis np hiszpanski wloski
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 16:46   #465
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: turystyka i rekreacja :)

Zdecydowanie AWF.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 16:47   #466
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: turystyka i rekreacja :)

Cytat:
Napisane przez playboykaa77 Pokaż wiadomość
69love69 dzieki za odpowiedz wlasnie przegladam stronke awf poznan . Ja zawsze balam sie tych egzaminow sprawnoscowych ale jak nie ma to.. spoko ogolnie zastanawiam sie czy lepiej isc na studia platne czy na awf . zawsze chcialam awf ale juz sama nie wiem . chce tez miec kilka jezykow do wyboru bo nie chce niemieckiego a wolalabym jakis np hiszpanski wloski

ja jestem na kontynuacji niemieckiego i podstawie hiszpana wloskiego tu nie ma, a co do hiszpana... jest co robić, prowadzaca jest wymagajaca, ale mi sie odwidzial ten hiszpan i drugi raz bym nie poszla.. i nie chodzi o to, ze trzeba sie uczyc, bo jestem na niemcu, ktory tez jest ciezki, ale jakos sposob prowadzenia mi nie podszedl.

a czemu zawsze chcialas awf???moze masz jakies wyobrazenia o tym jak i co tam jest, wiec moge Ci je mniej wiecej odniesc do rzeczywistosci
a co do płatnej uczelni, ja bym na taka nie poszła wiec jestem na nie ;p

Edytowane przez 69love69
Czas edycji: 2010-06-01 o 16:49
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 16:57   #467
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: turystyka i rekreacja :)

czuje poprostu ze to jest miejsce dla mnie moja kolezanka skonczyla awf w bialej podlasce tak po cichu jej zazdroszcze heh
niestety jak sie jest mlodym i glupim to zle sie wybiera i ja tez wybralam sobie zla szkole srednia jest to technikum o profilu ktory mnie nie interesuje ;/ wiec mam nieodparta chec pojscia na studia ktore w 100% odzwierciedla mnie i moja pasje
interesuje mnie jeszcze czy trudno sie dostac orientujecie sie moze jak to jest z Poznaniem ?

Edytowane przez playboykaa77
Czas edycji: 2010-06-01 o 17:04
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 17:09   #468
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: turystyka i rekreacja :)

Cytat:
Napisane przez playboykaa77 Pokaż wiadomość
czuje poprostu ze to jest miejsce dla mnie moja kolezanka skonczyla awf w bialej podlasce tak po cichu jej zazdroszcze heh
niestety jak sie jest mlodym i glupim to zle sie wybiera i ja tez wybralam sobie zla szkole srednia jest to technikum o profilu ktory mnie nie interesuje ;/ wiec mam nieodparta chec pojscia na studia ktore w 100% odzwierciedla mnie i moja pasje
interesuja mnie jeszcze progi na awf na turystyke orientujecie sie moze jak to jest z Poznaniem ?

to ciezko powiedziec, próg sie ustala wg kandydatow, bo nie wiadomo jacy sie zglosza ;p ja wiem, ze w zeszlym roku mialam 416 pkt i w tej granicy od jakis 414-415 jakos przyjmowano, bo kumpela miala 413 i sie dostala dopiero w 2 naborze.. ale teraz jest nowa matura wiec tez inaczej beda punkty :P
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 17:22   #469
maudy
Wtajemniczenie
 
Avatar maudy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 139
Dot.: turystyka i rekreacja :)

kurcze a tu forumowiczek przybylo
powiem tak : TIR to jedna z najlepszych mozliwych opcji do studiowania ( oczywiscie zalezy kto co lubi ) . Fak ze czasami bywa ciezko z niektoych przedmiotow ale zawsze przeciez jest sesja poprawkowa . No i obozy sportowe przechodza na ktorych powstaja poprostu legendarne historie . Zanim zdecydowalam sie na tir byla informatyka ( kiedy z matma mam problemy) . Potem przyszedl TIR i tu az cche sie chodzic na zajecia ( gorzej z wykladami na jak ma sie 3 godziny przerwy )
A tak to nam ciezko jest powiedziec jak jest z progami bo teraz jak juz pisala jedna wizazystka wszysko moglo sie teraz pozmieniac przez matme . Ale spokojnie duza sa raczej szanse na ostanie sie na TIR

a propos sesji jak Wam idzie ??
maudy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-01, 19:13   #470
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: turystyka i rekreacja :)

Cytat:
Napisane przez maudy Pokaż wiadomość
kurcze a tu forumowiczek przybylo
powiem tak : TIR to jedna z najlepszych mozliwych opcji do studiowania ( oczywiscie zalezy kto co lubi ) . Fak ze czasami bywa ciezko z niektoych przedmiotow ale zawsze przeciez jest sesja poprawkowa . No i obozy sportowe przechodza na ktorych powstaja poprostu legendarne historie . Zanim zdecydowalam sie na tir byla informatyka ( kiedy z matma mam problemy) . Potem przyszedl TIR i tu az cche sie chodzic na zajecia ( gorzej z wykladami na jak ma sie 3 godziny przerwy )
A tak to nam ciezko jest powiedziec jak jest z progami bo teraz jak juz pisala jedna wizazystka wszysko moglo sie teraz pozmieniac przez matme . Ale spokojnie duza sa raczej szanse na ostanie sie na TIR

a propos sesji jak Wam idzie ??

ja dopiero 11 zaczynam :P a gdzie studiujesz??
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 19:21   #471
maudy
Wtajemniczenie
 
Avatar maudy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 139
Dot.: turystyka i rekreacja :)

Cytat:
Napisane przez 69love69 Pokaż wiadomość
ja dopiero 11 zaczynam :P a gdzie studiujesz??
na PWSZ w Legnicy
maudy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 11:53   #472
patusqaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 57
Dot.: turystyka i rekreacja :)

Witam serdecznie
Mam pytanie, czy na kierunku TiR przważnie jest wychowanie fizyczne? Jeśli tak czy w szerokim zakresie?

Edytowane przez patusqaaa
Czas edycji: 2010-06-03 o 11:56
patusqaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 12:05   #473
maudy
Wtajemniczenie
 
Avatar maudy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 139
Dot.: turystyka i rekreacja :)

ja mam u siebie na uczelni przez 3 lata z tym ze w kazdym semestrze mam inna dycypline sportowa do tego 2 obozy spotowe letni i zimowy a no i jeszcze basen przez rok

Edytowane przez maudy
Czas edycji: 2010-06-03 o 13:23
maudy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 12:11   #474
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: turystyka i rekreacja :)

Cytat:
Napisane przez patusqaaa Pokaż wiadomość
Witam serdecznie
Mam pytanie, czy na kierunku TiR przważnie jest wychowanie fizyczne? Jeśli tak czy w szerokim zakresie?

zależy od uczelni.
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 13:18   #475
akantowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 288
Dot.: turystyka i rekreacja :)

Cytat:
Napisane przez patusqaaa Pokaż wiadomość
Witam serdecznie
Mam pytanie, czy na kierunku TiR przważnie jest wychowanie fizyczne? Jeśli tak czy w szerokim zakresie?
Z tego, co się dowiadywałam wynika, że na uniwersytetach wf jest praktycznie taki sam jak na innych kierunkach, chociaż czasami dochodzą jakieś zajęcia z np. rekreacji ruchowej, ale to zależy gdzie. Za to na AWFach wf jest bardzo często najistotniejszym przedmiotem i do niego przywiązuje się największe znaczenie, czasami są też testy sprawnościowe na początku.
akantowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 14:22   #476
penta66
Raczkowanie
 
Avatar penta66
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 70
Dot.: turystyka i rekreacja :)

Ooo widzę że wątek się rozkręcił! W końcu :
Wrociłam z Poznania, byłam w szkole z kilkoma pytaniami i otrzymałam skierowanie do lekarza . Poznałam też dziewczyne która jest właśnie na TiR'ze . No cóż , zdania o tym kierunku nie zmieniłam. I myślę że to będą przyjemne studia!
penta66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 14:49   #477
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: turystyka i rekreacja :)

Cytat:
Napisane przez akantowa Pokaż wiadomość
Z tego, co się dowiadywałam wynika, że na uniwersytetach wf jest praktycznie taki sam jak na innych kierunkach, chociaż czasami dochodzą jakieś zajęcia z np. rekreacji ruchowej, ale to zależy gdzie. Za to na AWFach wf jest bardzo często najistotniejszym przedmiotem i do niego przywiązuje się największe znaczenie, czasami są też testy sprawnościowe na początku.

ja jestem na AWF w poznaniu i na I semestrze jest basen (45min) i gimnastyka (90min) a na II tylko basen (45min). Na 3 sem z tego co sie orientuje jest pilka reczna, a potem kosz.

ze wszystkiego jest zaliczenie i na I roku bez zaliczenia basenu nie mozna jechac na oboz.
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 15:16   #478
marrellic
Zakorzenienie
 
Avatar marrellic
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 383
Dot.: turystyka i rekreacja :)

a jak to jest na AWF w Katowicach?

Słyszałam że jak jest rekrutacja, to trzeba jakies testy sprawnościowe zaliczać...Czy to prawda?
__________________

"jeśli chcesz mieć ciało jak kocica, najpierw musisz się spocić jak świnia".
marrellic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 17:48   #479
ladyinred90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: Turystyka i rekreacja UP Kraków 2009 :)

Maturzyści, którzy pisali maturę w tym roku muszą zaczekać aż dostaną swoje świadectwo Przechodziłam to w tamtym roku
Mam pytanie do studentów: macie gdzieś może plan z pierwszego semestru? Byłabym bardzo wdzięczna Chciałabym po prostu zobaczyć jak on wygląda, może coś się wcześniej kończy... Będę wdzięczna za każdą informację, gdyż zastanawiam się czy możliwe jest studiowanie równolegle z tir-em jeszcze jakiegoś kierunku... ;]
ladyinred90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 22:57   #480
akantowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 288
Dot.: turystyka i rekreacja :)

A jest tu może ktoś studiujący TiR na Uniwersytecie Szczecińskim? Jeśli tak, to mogę się dowiedzieć jak tam jest?
akantowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-28 12:45:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:03.