kremy, kosmetyki matujące. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-17, 11:15   #451
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Kremy rzeczywiście matujące...?

Uzywałam 3 kremow matujacych, chociaz traktowalam je bardziej jako 'podklad' po makijaz Sa to tanie kremy, wiec mozesz wyprobowac
- Under Twenty [wg mnie dosc fajny],
- ten z Avonu, z serii clearskin [biała buteleczka z pompka] - mój ulubiony, z moja skora sobie radzi naprawde dobrze i matuje na dlugi czas
-teraz mam z AA i wg mnie on jedynie delikatnie nawilza, za to efektu matujacego nie moge sie dopatrzyc? ogolem juz nawet ten dziwny zapach mnie odpycha.

Jest kilka watkow na ten temat, wiec zajrzyj do nich, tam moze cos znajdziesz. Oto przyklładowy: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=112652&page=6

Edytowane przez ghana
Czas edycji: 2009-11-17 o 11:17
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 11:56   #452
edytka8787
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 945
Dot.: Kremy rzeczywiście matujące...?

sAMA MA TLUSTA CERE I POLECAM STOSOWANIE OLEJKOW ALBO OLIWEK DLA DZIECI NP HIPP PFELGE OL DOSTEPNA CHYBA W ROSS, JA STOSUJE TA OLIWKE I NIE MAM JUZ TLUSTEJ CERY A KOSZTUJE NIEWIELE, AHA Z APTECZNYCH KREMOW BYL NAWET NIEZLY LA ROCHE POSAY POZDRAWIAM SERDECZNIE
__________________
Madziulka 3maj siettp://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619
edytka8787 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 16:13   #453
lovebites
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 214
Dot.: Kremy rzeczywiście matujące...?

Tez miałam ten problem... Na całe szczęście miałam
Na samym początku powinnaś zadbać o odpowiednie nawilżenie twarzy. Czyli traktować ją kremem nawilżającym.
Ja na początku gdy zaczełam używać kremu matującego to zauważyłam że moja cera jest wysuszona. Dlatego tez na samym początku zacznij używać kremu nawilżającego .zadbaj o odpowiednie nawilżenie skóry. PO jakimś czasie( i tu polecam AA efekt matujący na dzień (zielona nakrętka) ) zacznij używać na dzień krem matujący a na noc odpowiedni krem nawilżający.
Ten krem AA nadaje się idealnie pod makijaż.
A co do aptek no to trzeba się niestety prosić. Jeśli mamy zaprzyjaźnioną aptekę to wystarczy zapytać. Albo jeśli kupujecie coś czy tabletki przeciwbólowe to też można zapytać. Gdyby nie próbki to kupiłabym krem wart 100 zl ale niestety mnie uczulił.
__________________
Dziewczyny klikajcie codziennie

http://www.pustamiska.pl
http://www.pajacyk.pl


Myślę jak osoba dorosła, mówię jak osoba dorosła, ale nadal patrzę oczami dziecka
lovebites jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 16:55   #454
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Kremy rzeczywiście matujące...?

po pierwsze zawsze pros o probki.
Ja kiedys nie prsilam o probki ale teraz kiedy kupuje krem za 200 zl nie mam zamiaru kupowac go pod chaslem "moze trafie" co prawda efektow po jednym razie nie zobacze ale chodziasz to czy odpowiada mi konsystencja, czy nie podraznia, uczula itp.


co do kremow matujacyh hmm..

z nizszej poki z tego co sama pamietam dobry byl perfekty krem.
i pharmaceris chyba T

z wyzszej moge ci doradzic clinique. cena jest wysoka to prawda ale caly zestaw 3 krokow zrownowazy ci skore i nie bedzie problem tlustosci ( tak jest u mnie)
mozesz kupic w spehorze mini zestaw koszt okolo 50 zl starcza na mc i sprawdzic jak ci pasuje. mysle ze na prawde warto tym bardziej ze kosmetyki sa bardzo wydajne i policzyc koszt uzywalnosci tych z nizszej polki to wychodzi to samo a efekty lepsze.

na codzien polecam uzywac bibulek matujacych. nie kosztuja duzo w superpharm a duzo daja. Sciagna nadmiar sebum bez popsucia makijazu potem wystarczy przypudrowac lekko.

Jesli nie am sie bibulek takich wystarczy chusteczka higieniczna przylozyc docisnac, nie pocierac. Tez troche sciagnie.
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 18:55   #455
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Kremy rzeczywiście matujące...?

Ja używałam taki w tubce Nivea Visage i dobrze matował, ale jak dla mnie aż za bardzo bo nie mogłam potem podkładu rozprowadzić i przestałam używać.
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 19:09   #456
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: Kremy rzeczywiście matujące...?

Polecam krem matujący firmy Barwa- tyle, że ciężko go dostac, ale matuje b. dobrze i na długo nie jest zbyt miły w aplikacji, tzn nie ma poślizgu jak na moje odczucie, ale coś za coś- https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...m-matujacy.htm

4 gwiazdki na 145 opinii w kwestii tak newralgicznej jak matowanie to całkiem nieźle
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 20:09   #457
kukurydzianka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 140
GG do kukurydzianka
Dot.: Kremy rzeczywiście matujące...?

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
po pierwsze zawsze pros o probki.
Ja kiedys nie prsilam o probki ale teraz kiedy kupuje krem za 200 zl nie mam zamiaru kupowac go pod chaslem "moze trafie" co prawda efektow po jednym razie nie zobacze ale chodziasz to czy odpowiada mi konsystencja, czy nie podraznia, uczula itp.


co do kremow matujacyh hmm..

z nizszej poki z tego co sama pamietam dobry byl perfekty krem.
i pharmaceris chyba T

z wyzszej moge ci doradzic clinique. cena jest wysoka to prawda ale caly zestaw 3 krokow zrownowazy ci skore i nie bedzie problem tlustosci ( tak jest u mnie)
mozesz kupic w spehorze mini zestaw koszt okolo 50 zl starcza na mc i sprawdzic jak ci pasuje. mysle ze na prawde warto tym bardziej ze kosmetyki sa bardzo wydajne i policzyc koszt uzywalnosci tych z nizszej polki to wychodzi to samo a efekty lepsze.

na codzien polecam uzywac bibulek matujacych. nie kosztuja duzo w superpharm a duzo daja. Sciagna nadmiar sebum bez popsucia makijazu potem wystarczy przypudrowac lekko.

Jesli nie am sie bibulek takich wystarczy chusteczka higieniczna przylozyc docisnac, nie pocierac. Tez troche sciagnie.
Dzięki a bibułek używam i własnie ostatnio zaczełam pytać o próbki i dostałam Jak skończę próbować z Vichy to spróbuję tego clinique

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaen1 Pokaż wiadomość
Polecam krem matujący firmy Barwa- tyle, że ciężko go dostac, ale matuje b. dobrze i na długo nie jest zbyt miły w aplikacji, tzn nie ma poślizgu jak na moje odczucie, ale coś za coś- https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...m-matujacy.htm

4 gwiazdki na 145 opinii w kwestii tak newralgicznej jak matowanie to całkiem nieźle
Używałam mydła z tej serii, ale moim zdaniem zbyt wysusza, wręcz skóra odpada. Chcę zmatowić, ale jednak, żeby nie mieć też i pryszczy ważne jest nawilżenie.
__________________




kukurydzianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-17, 20:10   #458
pchła
Raczkowanie
 
Avatar pchła
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 123
Dot.: Kremy rzeczywiście matujące...?

faktycznie, Siarkowa Moc matuje jak żaden inny, ale trzeba przy nim uważać bo potwornie wysusza a wysuszona cera produkuje więcej sebum. ja używam tego kremu dwa-trzy razy w tygodniu a w pozostałe dni stosuję krem nawilżający humektan. wchłania się do matu więc swobodnie stosuję go pod makijaż.
a odnośnie dostępności Siarkowej Mocy to polecam go szukać w sklepach z kosmetykami, które pamiętają lata 80-te
pchła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 20:27   #459
ToTyLkoJa2
Zadomowienie
 
Avatar ToTyLkoJa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 509
GG do ToTyLkoJa2
Dot.: Kremy rzeczywiście matujące...?

Ja mam po umyciu skóre suchą, jak nie posmaruje kremikiem to miejscami się łusczy, a jak posmaruje to się błysczy, piecze. Sucha czy tlusta?
__________________
fight
ToTyLkoJa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 23:52   #460
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Kremy rzeczywiście matujące...?

Cytat:
Napisane przez ToTyLkoJa2 Pokaż wiadomość
Ja mam po umyciu skóre suchą, jak nie posmaruje kremikiem to miejscami się łusczy, a jak posmaruje to się błysczy, piecze. Sucha czy tlusta?
obstawiam, ze albo bardzo sucha albo odwodniona. jakiego kremu uzywasz?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 07:55   #461
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: Kremy rzeczywiście matujące...?

lovebites ma rację, musisz zadbać o nawilżanie, później ewentualnie możesz używać czegos matującego na dzień

Ja sama mam mieszaną cerę, tzn. suchą, naczynkowa na policzkach a strefa T tłusta ale też wysuszona, aktualnie z tym walczę właśnie przez nawilżanie i jest o wiele lepiej, jeszcze niedawno używałam kremu nawilżającego tylko na noc bo uważałam, że jak na dzień to będę się świecić strasznie a na dzień używałam bazy matującej ale zauważyłam, że nosie szczególnie i troche na czole ciężko było rozporowadzic podkład bo jakies skórki odstawały i w ogóle cera była taka dziwna, maska mi sie robiła na twarzy, więc parę spróbowałam dac tez ten krem w malutkich ilościach pod podkład i ta bazę i podziałało, teraz juz daję więcej kremu i troszkę bazy na nos i czoło i jest o wiele wiele lepiej, nie przestałam się świecić ale efekty widzę
__________________
Powiedzieć Ci coś słodkiego?.....czekolada
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-30, 09:54   #462
katlis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 113
Dot.: Krem tonująco-matujący!!!Pomocy!!!

naruszenie regulaminu

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2009-11-30 o 11:40
katlis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 11:58   #463
Orsolya99
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 11
Dot.: Błyszczący nos :/

kikasek, mam dokładnie tak samo... Mam cerę mieszaną, w ciągu dnia przetłuszcza mi się szczególnie skóra na nosie. Tylko po umyciu jest normalna, ale nawet po umyciu się świeci, gdy jest sucha, suchuteńka! I wogóle mam na nosie taką dziwną skórę, chropowatą. To jest okropne jak mi się tak ten nos świeci, bo wydaje się wtedy jeszcze większy niż jest na prawdę Może wybrać się z tym do dermatologa? Chyba tak, to najlepsze wyjście Chyba że któraś z Was ma to samo, co ja i kikasek i ma na to sposób
Orsolya99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 14:27   #464
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Błyszczący nos :/

Mnie tez nos się świeci, również po umyciu...
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 13:54   #465
perelkabiala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Trń.
Wiadomości: 52
Dot.: Garnier Czysta Skóra vs Loreal Pure Zone

Używam garniera czysta skóra a : tonik ściągający pory i żel-krem oczyszczający. Nie mam większych problemów z wypryskami. Kosmetyki pomagają. I pachną świeżym ogórkiem
__________________
64-63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Cel osiągnięty - 48 kg

Edytowane przez perelkabiala
Czas edycji: 2010-03-20 o 13:55
perelkabiala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 14:04   #466
kondziel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Połaniec
Wiadomości: 34
Dot.: Garnier Czysta Skóra vs Loreal Pure Zone

Miałem okazję używać obydwóch kosmetyków i porównując kremy na dzień muszę powiedzieć że L'oreal Pure Zone Hydra Pure (w przeciwieństwie do Garnera) jest genialny. W składzie na drugim miejscu znajduje się cykloheksasilksan, który bardzo widocznie wygładza skórę, jakby przykrywał niedoskonałości. Poza tym skutecznie matuje i dobrze nawilża. A Garnier, no cóż, podrażnił mnie, zero matowienia i paskudny wysyp grudek .
Co to oczyszczania to kosmetyki obydwu firm oceniam bardzo pozytywnie. Bardzo lubię żel L'oreal za jego "moc dogłębnego oczyszczania". Peeling Garniera (mam na myśli Czysta Skóra Activ) też lubię. Skutecznie usuwa wągry i zaskórniki i nie wysusza skóry.
Używałem (ze 2 lata temu) także toniku Garniera ale z tego co sobie przypominam to średni był.
kondziel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 17:45   #467
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Garnier Czysta Skóra vs Loreal Pure Zone

Odradzam i Garniera i Pure Zone. Kosmetyki do przetłuszczającej się cery powinny być przede wszystkim BEZ ALKOHLOU, bo inaczej wysuszając powodują nadprodukcję łoju i wcale nie rozwiązują problemu.
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 19:41   #468
kokoszka94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: Garnier Czysta Skóra vs Loreal Pure Zone

Jak tak będziecie ciagle zmieniac te kosmetyki to wyjdzie wam to na gorsze. Ja używam mydła antybakteryjnego do mycia twarzy kupionego w aptece, przemywam trzarz herbatą rumiankową i kremu od dermatologa.
kokoszka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 11:21   #469
kociaqus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1
Krem matujący

Witam
Mam cerę tłustą, a wraz z pojawieniem się słońca bardzo się świece. Używam na co dzień pudru transparentnego który nawet pomaga, ale muszę nakładać go bardzo często. Zdecydowałam więc że kupie jakiś profesjonalny krem matujący. Zastanawiałam się nad:

Dermika Krem matujący z wyciągiem z grejpfruta 150ml

Bielenda Anti - Acne Mat krem normalizująco-matujący 150ml

AA Prestige Krem nawilżająco - matujący 150ml

Bandi Krem matujący Clear 150ml


Jeśli macie propozycję innych kremów niż podałam to słucham Chciała bym się dowiedzieć który wg Was jest najlepszy
Chodzi mi o jakiś krem do nałożenia od rana, pod makijaż, który chociaż trochę zniweluje świecenie się.
kociaqus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-07, 11:24   #470
spoczko_loczko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 239
Dot.: Krem matujący

z miłą chęcią poczekam z Tobą na odpowiedzi Wizażanek sama mam ten sam problem szukam już długo ale wciąż nie mogę znaleźć odpowiedniego, osobiście nie używałam żadnych z Twojej propozycji...
spoczko_loczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 11:43   #471
imtheone89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 21
Dot.: Krem matujący

ja polecam Barwę, Siarkową Moc - krem matujący

tylko kłaść go na krem nawilżający lub serum i tylko na strefę T (lub wg. cery, tam gdzie mamy problemy z przetłuszczaniem), jedynie na dzień. Na noc coś odżywczego, natłuszczającego, a zarazem nawilżającego
imtheone89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 11:54   #472
spoczko_loczko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 239
Dot.: Krem matujący

ja właśnie miałam Siarkową Moc ale mi za bardzo nie pomogła co prawda przez 3h miałam w miarę mat, ale później znowu to samo spodziewałam się dłuższego efektu...
spoczko_loczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 17:58   #473
deMitia
Rozeznanie
 
Avatar deMitia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 746
Dot.: Krem matujący

Bioderma - cała linia Sebium. Bardzo dobre produkty. Kupić można w aptekach.

Na www.aptekaolmed.pl jest promocja - jesli wydasz wicej niż 45 zł na produkty tej serii żel do mycia dostajesz gratis.

Z droższych to na pewno Lierac Chrono Mat - ale wiadomo, cena robi swoje...
La Roche Effeclar Duo też są chwalone.
__________________
"Myśli pan, że tylko jabłko deserowe warte jest grzechu?"

Edytowane przez deMitia
Czas edycji: 2010-06-07 o 18:01
deMitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 18:13   #474
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Krem matujący

https://wizaz.pl/kosmetyki/szukaj.ph...gdzie=produkty
tutaj masz wszystkie kremy matujące opisane wraz z recenzjami
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 20:13   #475
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Re: Co zrobić...błagam pomocy!!!

Polecam równiez lekturę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...wiec%B1ca+cera
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 19:52   #476
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: kremy, kosmetyki matujące. WĄTEK ZBIORCZY.

Witam Was dziewczyny Ja mam skore bardzo tlusta ,niesamowicie,a do tego jest ona jeszcze bardzo wrazliwa,uzywam podkladu mineralnego BareMinerals,zaden krem mi nie pomaga szybko sie swiece.Raz mojej kuzynki corka 4 letnia mowi do mnie"CIOCIU WYSMAROWALAS SIE KREMEM"? (4h od nalozenia podkladu)Moze ktoras z dziewczyn poleci mi godny uwagi jakis lekki krem nawilzajacy ,sprawdzajacy sie przy cerze bardzo tlustej Lub naprawde bardzo skuteczny krem matujacy podkreslam do cery bardzo tlustej na calej twarzy,podobno oliwka HiPP http://www.hipp.pl/?id=349 ,reguluje wydzielanie SEBUM,ale nie wiem jak to jest stosowac ja pod podklad hmm..'??moze lepsze by bylo mleczko HiPP pod podklad??

ps.tak sie zawsze zastANAWIALAM skAD SIE BIERZE AZ TAKA TLUSTA CERA??????

Edytowane przez Polski Bursztyn
Czas edycji: 2010-10-16 o 21:10
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 15:43   #477
martika26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 25
Dot.: kremy, kosmetyki matujące. WĄTEK ZBIORCZY.

Witam ponownie
dawno mnie tu nie było. Jeśli masz bardzo tłustą cerę na którą nie działają żadne kremy to prawdopodobnie coś nie tak z hormonami. Ja po wypróbowaniu wszystkich sposobów wybrałam się w końcu do endokrynologa i okazało się, że mam niedoczynność tarczycy. Obecnie biorę leki. Ponieważ tłusta cera i trądzik u mnie nie ustały są podejrzenia, że tarczycę mam powiązaną jeszcze z pcos-zaburzenie endokrynne, ale o tym niestety nie mogę narazie więcej napisać gdyż jestem przed badaniami i wizytą u endokrynologa. O pcos można poczytać na wikipedii i innych stronach. Jeśli cera poprostu się lekko świeci to przyczyn może być wiele np stres itd ale jeśli jest mega tłusta to niestety a wiem to z własnego doświadczenia żadne kremy nie pomogą. Trzeba szukać przyczyny.
Pozdrawiam
martika26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 16:21   #478
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: kremy, kosmetyki matujące. WĄTEK ZBIORCZY.

martika26 bylam u lekarza ginekolog-endr robilam badania na hormony ,mam tylko podwyzszony poziom prolaktyny ,ale nie wiem czy podwyzyszony poziom prolaktyny, moze miec cos wspolnego z tak bardzo tlusta cera,tyle czasu sie mecze z ta tlusta cera ,jak sie pomaluje to moj makijaz szybko znika pozdrawiam POMOZCIE!!
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 22:28   #479
MJane69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 29
Cool Dot.: kremy, kosmetyki matujące. WĄTEK ZBIORCZY.

Witam Was
Proszę o doradzenie mi kremu nadającego się pod podkład mam cerę tłustą/mieszaną z niedoskonałościami. używam peelingów, żeli myjących odpowiednich dla tego typu skóry oraz kremu nawilżającego - obecnie krem-żel dla cery tłustej i mieszanej z avonu. Jednak on nie nadaje się pod podkład bo nie idzie ładnie nałożyć podkładu. Jestem tak rozczarowana że zdecydowałabym się próbować wszelakie kremy zaczynając od najtańszych. Mam nadzieję że jednak coś doradzicie
Liczę na Was.
Pozdrowionka
MJane69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 11:14   #480
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: kremy, kosmetyki matujące. WĄTEK ZBIORCZY.

MJane69 mogę polecić pod podkład te kremy, których akurat używam:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...5-.html&next=1 fajnie nawilża i szybko się wchłania i jest tani
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...iu.html&next=1 szybko się wchłania, ale słabo nawilża, pomaga na niedoskonałości, mozna kupić aktualnie za 35zł w aptece Dbam o Zdrowie
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ght-cream.html super lekki ale drogi

A do zmatowienia makijażu polecam:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...rwalajacy.html
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-27 10:05:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:30.