Ostatnio obejrzane filmy cz. II - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-12, 19:54   #4681
kofeinaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 090
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

grindhouse: planet terror
__________________
Zielona Kuchnia - gotuję!
kofeinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 18:39   #4682
shenandoah
Rozeznanie
 
Avatar shenandoah
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: wonderland ^^
Wiadomości: 697
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Iluzjonista -jeden z lepszych jakie ostatnio oglądałam. Tajemniczy, zagadkowy, magiczny. Historia ciekawa, zakończenie zaskakujące , świetny klimat i bardzo dobrze stworzona przez Nortona główna postać ...No jestem zachwycona
9/10
__________________
_nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej!_



Edytowane przez shenandoah
Czas edycji: 2009-04-13 o 18:40
shenandoah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 18:46   #4683
moya07
Zakorzenienie
 
Avatar moya07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 326
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Ślubne wojny, hmm.. podobało mi się
__________________
Hold your head up high.
Life is full of small, perfect moments.
moya07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 18:57   #4684
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez shenandoah Pokaż wiadomość
Iluzjonista -jeden z lepszych jakie ostatnio oglądałam. Tajemniczy, zagadkowy, magiczny. Historia ciekawa, zakończenie zaskakujące , świetny klimat i bardzo dobrze stworzona przez Nortona główna postać ...No jestem zachwycona
9/10
Dobry film Poza tym, ze zakonczenia mozna sie domyslic

Cytat:
Napisane przez moya07 Pokaż wiadomość
Ślubne wojny, hmm.. podobało mi się
Skondensowane najgorsze cechy tandetnych holiwodzkich komedii romantycznych. Nie poszedlbym na to nawet gdyby doplacili
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 19:04   #4685
moya07
Zakorzenienie
 
Avatar moya07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 326
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Wiem, ze to nie ejst żaden ambitny film. Po prostu taki o, do oglądnięcia w wolnej chwili kiedy chce się odpocząć. Ja osobiście lubię te dwie aktorki, które tam grały, wiec obejrzałam
__________________
Hold your head up high.
Life is full of small, perfect moments.
moya07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 19:06   #4686
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Zmierzch, ale uwazam, ze jednak ksiązka jest o wiele lepsza.
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 19:08   #4687
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez moya07 Pokaż wiadomość
Wiem, ze to nie ejst żaden ambitny film. Po prostu taki o, do oglądnięcia w wolnej chwili kiedy chce się odpocząć. Ja osobiście lubię te dwie aktorki, które tam grały, wiec obejrzałam
Ja nie zarzucam mu braku ambitnosci, tylko to ze w ogole nie jest smieszny, a fabula jest do bolu schematyczna i jest po prostu suma sumarum nudny.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-13, 19:12   #4688
moya07
Zakorzenienie
 
Avatar moya07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 326
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez Majka1503 Pokaż wiadomość
Zmierzch, ale uwazam, ze jednak ksiązka jest o wiele lepsza.
gdyż film nagrywali dość szybko i już nie dopracowywali szczegółów.
Też uważam, że taki sobie i ksiązka w porównaniu jest lepsza.

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Ja nie zarzucam mu braku ambitnosci, tylko to ze w ogole nie jest smieszny, a fabula jest do bolu schematyczna i jest po prostu suma sumarum nudny.
Owszem, ale myślę, że jednak trochę odbiega od tych schematycznych filmów, któe opowiadają zawsze o rozwódce lub jakimś starym kawalerze i ci się wielce nagle zakochują i oczywiście wielkie problemy z tym itd.
__________________
Hold your head up high.
Life is full of small, perfect moments.
moya07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 10:06   #4689
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Ja ostatnio obejrzałam:

Atramentowe serce - Taki przeciętny, familijno-przygodowy film o ojcu, który czytając książki na głos, potrafi przywołać ich bohaterów do życia. Do obejrzenia w leniwe popołudnie. Bez rewelacji.
4/10

Ślubne wojny - komedia romantyczna o dwóch przyjaciółkach, które są ze sobą na dobre i na złe. Od dzieciństwa planują swoje wymarzone wesela w hotelu Plaza. Jednak przez pomyłkę okazuje się, że odbędą się one w tym samym terminie (jedynym dostępnym przez najbliższe 3 lata). Ich przyjaźń zostaje wystawiona na próbę, bo żadna nie chce ustąpić.
Typowo babska komedia, kilka zabawnych scen, średniak, ale lubię filmy o przyjaźni, więc przyjemnie się oglądało
6/10

Jestem na tak - strasznie pozytywna komedia o zgorzkniałym mężczyźnie, który zawsze jest na "nie". Pod wpływem pewnego guru postanawia odmienić swoje życie i być "na tak". Rewelacyjna rola Jima Carrey! A sam film bardzo pozytywny, aż sie chce człowiekowi COŚ z sobą zrobić
9/10

Edytowane przez magrest
Czas edycji: 2009-04-14 o 14:54
magrest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 13:20   #4690
Libra2
Zadomowienie
 
Avatar Libra2
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 203
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Ostatnio zapoznaje się z filmografią Al'a Pacino i w głowę zachodzę jak on mógł wystąpić w tak słabym filmie jak Gigli Ogólnie strata czasu , nuda i posucha, zero akcji, zero sensu i do tego słaba i irytująca "gra aktorska" Jennifer Lopez . Zdecydowanie nie polecam 1/10


Następny film 88 minut , tu już trochę lepiej choć bez większych zachwytów , niby coś się dzieje, niby akcją wciąga ale niestety wszystko jest przewidywalne do bólu już na samym początku można się zorientować kim jest jego "tajemniczy" prześladowca. Daje mu 4/10 ale tylko ze względu na dobrą grę Ala.

Życie Carlita od pewnego czasu mój faworyt , naprawdę bardzo dobry film gangsterski. wzorowy warsztatowo, ciekawy, całkiem mocny w wymowie, ze wspaniałą obsadą, zapada w pamięć i do tego świetna muzyka w tle. 9/10
__________________
"W naszym kraju żyje dziś wielu ludzi, którzy nie z własnej winy są zdrowi na umyśle."
Libra2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 14:02   #4691
talus
Wtajemniczenie
 
Avatar talus
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 101
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Rasa 8/10
Bardzo ciekawy filmik, nie było momentu żeby mi się dłużył, cały czas coś się dzieje. Były też sceny, które naprawdę trzymały w napięciu i to mi się podobało

Frontieres 6,5/ 10
Pomysł z kanibalami neonazistami całkiem interesujący, jak ktoś lubi tego typu filmy Ogólnie film ciekawy, ale w niektórych scenach po prostu odwracało się głowę.Jak ktoś lubi "Piły" to polecam również ten film.

Cziłała z Beverly Hills 9/10
Bardzo dobry w swoim gatunku. Ciekawa fabuła, dużo humoru, przygoda i miłosny wątek psiaków Film super dla małych i tych trochę większych dzieci
__________________
Niektóre szczyty można pokonać tylko razem..


Na
talia
talus jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-14, 14:49   #4692
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez magrest Pokaż wiadomość
J

Jestem na tak - strasznie pozytywna komedia o zgorzkniałym mężczyźnie, który zawsze jest na "nie". Pod wpływem pewnego guru postanawia odmienić swoje życie i być "na tak". Rewelacyjna rola Jima Carrey! A sam film bardzo pozytywny, aż sie chce człowiekowi COŚ z sobą zrobić :tak:
9/10
Też wczoraj oglądałam...a moja recenzja mogłaby być taka sama. Fajny film na leniwy dzień. Dałabym tylko punkt mniej- 8/10
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 15:30   #4693
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez moya07 Pokaż wiadomość
Owszem, ale myślę, że jednak trochę odbiega od tych schematycznych filmów, któe opowiadają zawsze o rozwódce lub jakimś starym kawalerze i ci się wielce nagle zakochują i oczywiście wielkie problemy z tym itd.
Mysle ze to subiektywna kwestia, jak dla mnie ten film byl bardzo schematyczny i malo smieszny.

Zeby nie bylo ze offtopuje. W ramach odmozdzania sie - Good Luck Chuck. Komedia o gosciu, z ktorym sie chce przespac kazda samotna dziewczyna, gdyz on dziala jak amulet i po przespaniu sie z nim kobiety znajduja milosc swojego zycia. Az Chuck poznaje dziewczyne, z ktora chce sie nie tylko przespac...

Do polowy smieszny, momentami bardzo smieszny, pozniej strasznie przegiety i koncowka moze byc. Ogolnie 6-7/10 Z cyklu film lekki latwy i przyjemny, typ humoru momentami glupaty, duzo biustow na ekranie
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 21:30   #4694
Fioletto
Rozeznanie
 
Avatar Fioletto
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 869
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Marley i ja- dla wielbicieli labradorów i klimatów w stylu "Lassie wróć". film familijny, do obejrzenia na kanapie w niedzielne przedpołudnie.
__________________
..nie ma mnie, więc nie wątpię.



.... Das also war des Pudels Kern!








Fioletto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 09:25   #4695
Nenya_89
Zadomowienie
 
Avatar Nenya_89
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 1 447
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Jestem na tak 9/10

Chyba jedna z najlepszych komedii jaką oglądałam
Historia mężczyzny, który na prawie każde pytanie odpowiadał nie. Podchodząc sceptycznie do życia stracił całą jego radość. Opuściła go żona, nie chcąc spotykać się z przyjaciółmi utracił ich zaufanie i pomoc... Po pracy jego jedynym zajęciem było oglądanie filmów.
Aż do pewnego dnia... Na ulicy zaczepił go nieznany mężczyzna i zaprosił na wykład. Jego przesłaniem było dopowiadanie 'tak' na każdą prośbę czy wyzwanie.
Carl stosując się do tej zasady, poznaje uroki życia. Masa zabawnych sytuacji i nieprzewidywalnych sytuacji.

Boska gra Jim'a Carreya rozbroi chyba każdego Uśmiałam się jak nigdy.
(z TŻ pękaliśmy ze śmiechu przy scenie z naszyjnikiem fluoryzującym)

Polecam jak najbardziej - 100% poprawiacz humoru

Szybko i wściekle 8/10

Przyznam, że uwielbiam kino o tematyce motoryzacyjne a serię f&f oglądałam kilkakrotnie.
Po pierwszej udanej części, kolejne były spadkiem formy i odejściem od pierwotnego zamierzenia.
Szybko i wściekle to wielki powrót. Po pierwsze stara filmowa ekipa jest niezastąpiona. Boskiego Walkera nic i nikt nie zastąpi. Drugi wielki plus to brak pseudo-tuningowanych samochodów pełnych niepotrzebnych bajerów i 'upiększających zabiegów'. No i sama historia zasługuje na pochwałę - nareszcie coś z pomysłem.

Polecam, ale tylko zwolennikom tego gatunku filmów
__________________

Książki, strona po stronie - klik

Edytowane przez Nenya_89
Czas edycji: 2009-04-15 o 09:32 Powód: dopisek
Nenya_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 10:29   #4696
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez magrest Pokaż wiadomość
Ja ostatnio obejrzałam:

Atramentowe serce - Taki przeciętny, familijno-przygodowy film o ojcu, który czytając książki na głos, potrafi przywołać ich bohaterów do życia. Do obejrzenia w leniwe popołudnie. Bez rewelacji.
4/10

zaciekawiłaś nie, bo tytuł wydaje mi się znajomy... chyba czytałam książkę, na której podstawie został nakręcony
edit: sprawdziłam na Filmwebie i już jestem pewna że czytałam tę książkę

Ja w święta obejrzałam:

2 filmy Woodego Allena:
Sen Kasandry - Historia dwóch braci, którym nie układa się w życiu najlepiej, za to są mistrzami w stwarzaniu pozorów. Wszystko było dobrze dopóki nie przesadzili... dobry film, ale odnosi się wrażenie że to wszystko już gdzieś było gdyby nie to dawałby pewnie bardziej do myślenia dodatkowy minus za Colina Farrella którego nie znoszę 6/10

Zbrodnie i wykroczenia
- Zauważam podobne motywy jak w Śnie Kasandry, taki starszy brat tamtego filmu, o wiele lepszy i bardziej dopracowany Zbrodnie, intrygi, zdrady i obecność w jednej z głównych ról samego Allena sprawiają że ogląda sie z dużym zainteresowaniem. 8/10

Poza tym:
Sila odwagi (Femmes de l'ombre) - autentyczna historia 5 kobiet wysłanych w czasie wojny na misję specjalną do Francji. Jak dla mnie wstrząsający, głownie ze względu na to ze oparty na faktach. Barodzo utożsamiałam się z bohaterkami i zastanawiałam sie co bym zrobiła na ich miejscu 8/10
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015





Edytowane przez Ewusia_marchew
Czas edycji: 2009-04-15 o 10:31
Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 16:26   #4697
moniska
Zakorzenienie
 
Avatar moniska
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: kielce/łódź
Wiadomości: 4 828
GG do moniska
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Nie wszystko złoto co się świeci/Fool's Gold (2008)
Co za nuda ciągnął się i ciągnął myślałam, że nigdy się nie skończy. Piękne plaże i słoneczko to wszystko co podobało i się w tym filmie. Aktorsko średnio. 4/10

Podróż poślubna/Honeymoon
(2007)
Historia sześciu par, które razem wyruszają w podróż poślubną. Różne charaktery, różne upodobania, ale jedna miłość. Raczej nie polecam filmu. Nie był zły, ale momentami nudnawy.
6/10
__________________
"Sto wiorst nie droga, sto rubli nie pieniądz, sto gram nie wódka."

To,
jak ja widzę świat
i jak go opisuję,
niekoniecznie pokrywa się z tym,
jak go widzą inni


Biorę życie na wesoło i biegam po ścianie jak zające po polanie




Edytowane przez moniska
Czas edycji: 2009-04-15 o 16:28
moniska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 18:23   #4698
kurczak684
Rozeznanie
 
Avatar kurczak684
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: wschód
Wiadomości: 729
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Ostatnio trafiło na same komedie
RV
American Pie
Pineaplle express
kurczak684 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 18:28   #4699
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
zaciekawiłaś nie, bo tytuł wydaje mi się znajomy... chyba czytałam książkę, na której podstawie został nakręcony
edit: sprawdziłam na Filmwebie i już jestem pewna że czytałam tę książkę
W filmie ta książka miała duże znaczenie
magrest jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-15, 20:52   #4700
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

The Women (2008) z Meg Ryan komedia ścisle skierowana do kobiet, takich ktore np. lubia Sex w wielkim miescie czy Gotowe na wszystko,fabula niezbyt wyrafinowana, jest o tym jak bohaterka przypadkiem dowiaduje sie, ze maz ma romans najpierw sie poddaje a potem obraca to wydarzenie na swoja korzysc, warta podkreslenia jedynie ze Meg dawno nie wygladala tak mlodo :P
__________________


Edytowane przez miss_seepy
Czas edycji: 2009-04-15 o 20:56
miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 11:42   #4701
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Może nie ostatnio obejrzany, lecz przedostatnio, parę tygodni temu, ale ciągle mnie trzyma. Nie to, żeby tak mną wstrząsnął... 33 sceny z życia M. Szumowskiej. Często mam mieszane uczucia oglądając film, ale w tym przypadku od niemal pierwszych minut projekcji towarzyszyło mi niecodzienne (jak na mnie) uczucie wszechogarniającej żenady. Chwała autorce, że zechciała zmierzyć się z tak trudnym tematem odchodzenia, umierania bliskich, ale efekt finalny mocno rozczarowuje. To, co ma śmieszyć - wprawia w konsternację, to co ma (chyba) wzruszać - śmieszy, w najlepszym przypadku pozostawia obojętnym. No przepraszam, ale jak słyszę tekst A myślałam, że jak będę jeść brokuły, to nie zachoruję na raka albo W sumie - piękne (Julia o komórkach nowotworowych oglądanych w powiększeniu na monitorze komputera), to nie wiem co o tym myśleć. Nie, nie gorszy mnie to, tylko mam wrażenie, że znalazło się w scenariuszu, bo ktoś pomyślał, że tak będzie efektownie. Podobnie jak wiele innych scen w tym filmie. Choćby ostatnie namaszczenie - to szpitalne jestem jeszcze w stanie udźwignąć, ale to kolejne Ojca bohaterki to już parodia jakaś, efekciarstwo. Bardziej spod znaku komedii w stylu Chłopaki nie płaczą i tym podobnych, ale wydaje mi się, że Szumowska miała jakieś ambicje przy okazji. Artystyczne... Te jej sceny są jak nadmuchany balon - po tym jak zejdzie z niego powietrze, nie pozostaje nic. Wszystkie te życiowe mądrości zawieszone są w próżni. Myślę, że zamiast silić się na oryginalność wystarczyło być po prostu szczerym, stworzyć choć jedną wiarygodną postać, bo brakuje takiej. Wszystko szeleści papierem, łącznie z główną postacią - Julią, krakowską Bridget Jones (tak ją i jej rozterki niestety odbieram). I jeszcze Julia Jentsch "podkładana" przez Dominikę Ostałowską. Gubię się w tym
Ech, bida z nędzą... Za to zdjęcia ładne.
/edit./ Się rozwlekłam

Edytowane przez Anuschka
Czas edycji: 2009-04-16 o 11:47
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 13:09   #4702
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Slumdog... - dziwne odczucia mam co do tego filmu - interesujący ale czy az tak dobry? W rzeczywistości raczej bardzo naciągany, niestety mnie przygnębił. 4/10

Jestem na tak - śmieszny, nie aż tak jak mogłabym tego chcieć, ale całkiem przyzwoicie śmieszny. Fajny Carey 7/10
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 13:19   #4703
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

"Pamiętnik nimfomanki" żenada. Film o niczym. W połowie miałam przestać oglądać..ale cały czas miałam nadzieję że będzie jakieś spektakularne zakończenie. Nie było. 1/10

"Zapaśnik" - super film. Genialny klimat, szczególnie dzięki kadrom, zdjęciom, sposobie kręcenia. Taki nieidealny obraz...o nieidealnym człowieku...a raczej przegranym człowieku.
Mickey Rourke doskonale wypadł w tej roli. Po prostu pasuje do niej idealnie.
9/10

hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 14:02   #4704
zetka89
Zakorzenienie
 
Avatar zetka89
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 874
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Auberge Espagnole (Smak życia) - film opowiada o studencie, który wyjeżdża na rok na erasmusa do barcelony. Tam mieszka z nowymi znajomymi, którzy pochodzą z różnych państw.
Auberge Espagnole 2 (Smak życia 2) - to ciąg dalszy jego historii, tym razem postanawia zostać pisarzem. Pojawiają się też jego współlokatorzy z pierwszej części.
Filmy może nie zachwyciły mnie, ale podobały się . Na pewno trochę zasługi w mojej ocenie ma język w filmie (francuski) . Filmy trwają po 2h i według mnie można obejrzeć.
7/10.

The Babysitters - film o dziewczynie (uczennicy), która postanawia zostać za pieniądze 'dziewczyną na telefon'. Wplątuje się w taki układ z ojcem dziecka, którym się opiekuje. Później wkręca w to swoje koleżanki i poszerzają liczbę swoich klientów o innych mężczyzn.
Na dodatek dziewczyna wygląda tak niepozornie, że miałam tylko ochotę mówić 'o matko, dziewczynooo.'
6/10.

Save the last dance 2
- w głównej roli Iza Miko. Mimo, że nie lubię jej jako aktorki to dało się obejrzeć. Film o dziewczynie, która chce zostać baletnicą. Fabuła jak w większości filmów tego typu.
6/10.

A cinderella story - film dobry dla nastolatek historia kopciuszka, który na balu gubi telefon.
5/10.

Uptown Girls - film o dziewczynie, która traci cały swój majątek i musi zacząć pracę. Zostaje opiekunką dość specyficznej dziewczynki. Myślę, że niektóre wątki były ciekawe i nie są docenione i zbyt dobrze pokazane.
6.5/10.

Wakacje Jasia Fasoli - jak ktoś lubi ten humor to mu się spodoba . Zdziwił mnie trochę lekki wątek miłosny, czego nie było w innych filmach
7.5/10
__________________

zetka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 14:23   #4705
misi@
Rozeznanie
 
Avatar misi@
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kwidzyn- niestety :(
Wiadomości: 816
GG do misi@
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Szybko i wściekle - widziałam wszystkie części i stwierdzam, że ostatnia wypadła świetnie oglądałam jak zahipnotyzowana, może dlatego że lubię takie filmy (czytaj: szybkie samochody i szybką jazdę) no i oczywiście Vin Diesel i Paul Walker ciacha jak się patrzy dla mnie 9/10
__________________
'Są osoby, które się pamięta, i osoby, o których się śni.'

Carlos Ruiz Zafón "Cień wiatru"

misi@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 14:50   #4706
AsiaW**
Zakorzenienie
 
Avatar AsiaW**
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 570
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Mała Moskwa - 7/10
__________________


AsiaW** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 19:25   #4707
Icamna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Tu i tam.
Wiadomości: 1 456
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Wczoraj oglądałam Titanica po raz setny, ale za każdym razem robi na mnie wielkie wrażenie.
Klasyka kinowa. Chyba nie ma kogoś kto nie oglądał ;p
__________________
"Nie wiem... Czy każdy z nas ma swoje przeznaczenie,
czy też życie nas unosi jak liście na wietrze.
Być może jedno i drugie...
Może obie te rzeczy dzieją się równocześnie..."
Icamna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 20:35   #4708
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

The boy in the striped pyjamas (trailer) - 10/10. Baaardzo poruszający film... Bolesny, kłuje gdzieś w serce... Zostawił mnie roztrzęsioną, ze łzami w oczach, a przez kolejne pół godziny nie mogłam się psychicznie pozbierać.
Niby tyle lat po wojnie, niby spory zażegnane i nie powinno się wzniecać nienawiści do dawnych wrogów, ale mimo wszystko uważam że ten film trzeba obejrzeć. Bo warto.
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 21:37   #4709
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Polowanie na kroliki - 2006 - mocny wyciskacz lez oparty na faktach, ale troche przydlugi.

6/10
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 21:50   #4710
flawless2903
Zadomowienie
 
Avatar flawless2903
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 744
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

A właśnie, ze tak! - w sumie to trochę starszy film, ale oglądałam niedawno na filmboxie. ; )
cóż, bardzo sympatyczna komedia romantyczna.
w rolach głównych między innymi Diane Keaton i Mandy Moore. : ) miło się ogląda, całkiem pozytywne wrażenie po sobie zostawia.
no i dwóch przystooojniaków. <3
8/10.
__________________
tak.
flawless2903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:28.