Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20 - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-08, 21:39   #4651
Tindomerel
Zadomowienie
 
Avatar Tindomerel
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 775
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Zabierm sie za pare dni za dietę Dukana, w zwiążku z czym mam pytanie: czy fazę drugą zaczynamy od dni samego białka czy od dni białka z warzywami ?
Tindomerel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 21:42   #4652
d666666
Wtajemniczenie
 
Avatar d666666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 169
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Cytat:
Napisane przez Tindomerel Pokaż wiadomość
Zabierm sie za pare dni za dietę Dukana, w zwiążku z czym mam pytanie: czy fazę drugą zaczynamy od dni samego białka czy od dni białka z warzywami ?
Bialko z warzywami ( bo inaczej to by byla dluuga 1sza faza)
__________________
Wzrost 176cm
start maj 2010 prawie 3d, dukam stukam
marzec 2011- jedyne 81 kg
Moze kiedys magiczne 66 kg



Uciekam przed jojo
plazowy wieloryb
d666666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 21:43   #4653
Tindomerel
Zadomowienie
 
Avatar Tindomerel
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 775
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

tak właśnie myślałam ale wolałam sie upewnić dzięki
Tindomerel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 23:59   #4654
NaturalWomen
Rozeznanie
 
Avatar NaturalWomen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: przeważnie ze swojego pokoju:)
Wiadomości: 1 001
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Cytat:
Napisane przez Tindomerel Pokaż wiadomość
Zabierm sie za pare dni za dietę Dukana, w zwiążku z czym mam pytanie: czy fazę drugą zaczynamy od dni samego białka czy od dni białka z warzywami ?
Od PW czyli proteiny i warzywa. Nie wolno być na białku dłużej niż 5dni, to niezdrowe.
__________________
"to, co uderza w Nas ma też swoją drugą twarz/ jak noc, która po to jest, by słońce mogło wschodzić"
N.K.
NaturalWomen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 08:25   #4655
28nana
Raczkowanie
 
Avatar 28nana
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 477
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Mam 2 pytania:

1) na 44 stronie książki " Nie potrafię schudnąć 350 nowych przepisów ) jest przepis na szaszłyki drobiowe marynowane ( czy jakoś tak ) - w przepisie jest wymieniona 1 czerwona papryka

czy zatem dodanie takiego warzywa w pierwszej fazie jest dozwolone??


2) jak wygląda sprawa z zupą serową ( taką z serków topionych light ) ?? można ??

dzięki za odpowiedz i pozdrawiam
__________________
Bo kozdo rzec mo dwie stróny: dobróm i złóm. (..) Dysc leje - to dobre dlo tych, co im buroki wysychajóm. Słónko świeci - to dobre dlo tych, co akurat siano susóm. Ale, co powiy o słónku tyn, co mu buroki wysychajóm, a o dyscu tyn, co siano susy? Syćko jest względne.
28nana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 08:31   #4656
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Dzień dobry dziewuszki
Ja dopiero wstałam właśnie popijam kawkę i myślę co tu dzisiaj robić:P?
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 09:06   #4657
yolanda9
Zadomowienie
 
Avatar yolanda9
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 675
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Dzień dobry!
Witam po przerwie...ciekawe czy mnie ktos pamieta...udzielałam się troszke ja zaczynalam diete, czyli pod koniec czerwca, a potem musiałam nadrobic robotę w pracy i następnie miałam trzytygodniowy urlop i tak zleciało jakoś Chciałam napisać, ze byłam z Wami na bieżąco, ale nie miałam kiedy pisać, ale teraz postaram się częsciej ujawniać
Schudłam juz prawie 8 kg (brakuje 300 gr) i mam zamiar jeszcze raz tyle a potem się zobaczy co dalej.... Na razie dukam bez grzeszków, chociaz na urlopie ciężko było....a ja tylko moglam patrzeć na te wszystkie gofry, lody, zapiekanki, smażone rybki.... ale twarda byłam I nawet jak na wycieczki jeżdziliśmy, albo na plażę, to miałam swój prowiant, hehe Ta dieta na prawdę jest świetna
Miłego dnia dziewczyny!
I swoją drogą super są zdjęcia przed i po zgubieniu kilku kilogramów -bardzo to motywujące Za jakis czas i ja postaram sie zamieścic swoją fote z osiągnięciami, ale jeszce troche chcę zrzucić
Miłego dnia!
__________________
Mój Skarbek
Moja Kruszynka

yolanda9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-09, 09:07   #4658
Iloa
Rozeznanie
 
Avatar Iloa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: miasto Scyzoryków
Wiadomości: 790
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Cytat:
Napisane przez d666666 Pokaż wiadomość
ILOA )))) a ja glupia zapomnialam, ze jestes kibolka
Jak mogłaś zapomnieć?
Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość


No to się cieszę, że zabawa udana. Strasznie jestem ciekawa jak wyglądasz, ot taka moja babska natura.
Rozumiem, ale ja jestem niefotogeniczna
Cytat:
Napisane przez 28nana Pokaż wiadomość
Mam 2 pytania:

1) na 44 stronie książki " Nie potrafię schudnąć 350 nowych przepisów ) jest przepis na szaszłyki drobiowe marynowane ( czy jakoś tak ) - w przepisie jest wymieniona 1 czerwona papryka

czy zatem dodanie takiego warzywa w pierwszej fazie jest dozwolone??


2) jak wygląda sprawa z zupą serową ( taką z serków topionych light ) ?? można ??

dzięki za odpowiedz i pozdrawiam
Na I to papryka chyba tylko w proszku - jako przyprawa.
Serki topione są niedozwolone nawet na II (light, nie light =multum kalorii)
-----------------------------------
Przez ostatni tydzień przytyłam 1,2-1,4 kg.
Mało, mając na uwadze choćby niedzielne napychanie się (między innymi pół kg ciasta z kremem i flaszka wina).


Idę zrobić sobie kawkę. Na razie
__________________
Dukan od14.08 waga 86 kg wzrost 160 cm

Edytowane przez Iloa
Czas edycji: 2011-08-09 o 09:09
Iloa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 09:19   #4659
SleepingBeuty
Zadomowienie
 
Avatar SleepingBeuty
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Częstochowy :)
Wiadomości: 1 246
GG do SleepingBeuty
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

czesc dziewczyny Czy mogę sie do was dołączyć ?
Od dziecka mam problemy z wagą, ale dopiero gdy waga przy utrzymywaniu diety zaczela rosnac zglosilam sie do lekarza i okazalo się, że mam tarczycę. Wtedy z pomoca dietetyczki schudlam 15 kg w pół roku, byłam z siebie dumna, ale waga zaczela wracać. Teraz przytyłam to co utraciłam i zdecydowalam się przejsc na dukana. Trudno mi jest sie wziac za siebie, dlatego pisze. Taka zbiorowa motywacja dużo daje. Dukana dopiero rozpoczęłam.
Teraz jestem na etapie poszukiwania fajnych przepisów, zeby sie nie zrazic a raczej zachecic - jestem strasznym smakoszem. Mogłybyscie mi polecic cos dobrego na sniadanko ?
__________________
"Nie jestem ciałem, w którym mieszka dusza. Jestem duszą, która ma widzialną część zwaną ciałem..."


SleepingBeuty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 09:36   #4660
yolanda9
Zadomowienie
 
Avatar yolanda9
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 675
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Cytat:
Napisane przez SleepingBeuty Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny Czy mogę sie do was dołączyć ?
hej!
Cytat:
Napisane przez SleepingBeuty Pokaż wiadomość
Mogłybyscie mi polecic cos dobrego na sniadanko ?
Ja codziennie od początku diety na śniadanko jem owsiankę i jeszcze mi się nie znudziła
Ja robię tak: do rondelka trzy łyżki otrąb owsianych wsypuję, szczyptę soli i 1,5 szkl mleka 0,5%. Gotuję aż mleczko zacznie sie podnosić (mieszam od czasu do czasu|) i na koniec dodaję pokruszone pastylki slodzika. Przelewam do miseczki, idę sie umyć i jak wracam to owsianeczka juz jest gotowa do jedzenia: troszke sie wystudza i gęstnieje Pychotka!
__________________
Mój Skarbek
Moja Kruszynka

yolanda9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 10:01   #4661
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

hej ho Proteinki!

dzis poszlam zrobic badania...jutro wyniki.
i sie zaczelam stresowac....zeby wszystko bylo ok...

Za 2 dni wracam do Szwajcarii, Mama mi juz nakupowala kilogramy witamin i innych suplementow, zebym byla zdrowa.
Ale nikt nie rozumie, jak mowie, ze naprawde swietnie sie czuje. Wlasciwie duzo lepiej niz przed dieta.
i to nie jest placebo, bo jak moge leciec na placebo 4 miechy?:P



a co do owsianki...
ja zgapilam pomysl od mojej przyjaciolki.
wersja dla leniwych:P
Bo nigdy nie dopiluje i albo mi sie przypali, albo wykipi....albo inna cholera..
3 lyzki otrebow zalewam 3/4 szkl mleka ( a moze 7/8) i do mikrofali na max na 3min. pozniej slodzik i cynamon. pycha i nie wymaga pilnowania


Dobrego dnia! Chudnijcie zdrowo!
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-09, 10:11   #4662
Dearlie
Zakorzenienie
 
Avatar Dearlie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 206
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Dukam dalej Wczoraj nie zgrzeszyłam, choć kosztowało mnie to duuużo siły. Co prawda zrobiłam sobie dukanową Nutellę, żeby zatkać chęć na słodkie, ale lepsza ona niż te ciastka, które pochłaniałam w weekend.

Muszę się przyznać, że odkąd jestem na diecie ( od kwietnia) to jeszcze nie robiłam owsianki, więc dzięki za przepisy, napewno wypróbuję

Ja od początku diety też mam ciągle to samo śniadanie W dni P , kawa + serek wiejski, a w dni PW do serka dodaję warzywa np. ogórek, pomidor, rzodkiewka i doprawiam suszoną natką pietruszki, wychodzi przepyszna sałatka
Dearlie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 10:25   #4663
LyraBea
Zakorzenienie
 
Avatar LyraBea
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Z miejsca, gdzie morze dotyka chmur...
Wiadomości: 3 357
GG do LyraBea
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Dzień dobry Dziewuszątka
Na moim wątku zostałam z Basią tylko a to bardzo demotywuje. A wiem, jak bardzo pomaga mi bycie na forum, jak przywracają do pionu Wasze reakcje, jak bycie tu pomaga pamiętać o tym, że jestem na Dukanie...
Tak więc nie tylko zaglądam tu od półtora roku na ten właśnie wątek, ale czasem pozwalam sobie na posty. A wracać tu będę jak bumerang, bo w końcu to mój wątek.... Z Wami zaczynałam mój romans z Dukanem dokładnie...13części temu...Pffff, kupa czasu.
Cytat:
Napisane przez d666666 Pokaż wiadomość
Dzieki piekne zagladalam na Twoj blog, ach te przepisy mniam
Dziękuję. Malusio tam na razie przepisów, ale dzielę się często daniami z moich codziennych posiłków, żeby było wiadomo co żrem i nie tyjem
A propos tego nietycia, to troszkę mi się przybiera.(piwko wieczorkiem się odkłada) I sama nie wiem czy się tym martwić czy cieszyć, bo chociaż waga pokazuje nawet 58kg to dalej wchodzę w moje ukochane jeansy, jedynie moja buzia na korzyść się wypełniła no i cycuchy fajne się jak przed dietą zrobiły. W każdym razie wagę obserwuję i jak coś, zainterweniuję konkretnie. Póki co mam według wskazań z testu Dukana wciąż jakieś 5 kilo niedowagi (A było o 9 kilo mniej niż Dukan mi wyliczył, tak się rozpędziłam w tym moim dukaniu ) Same widzicie, że w moim przypadku przydało się lekkie podpasienie, byleby nie przesadzić
Cytat:
Napisane przez 28nana Pokaż wiadomość
Mam 2 pytania:

1) na 44 stronie książki " Nie potrafię schudnąć 350 nowych przepisów ) jest przepis na szaszłyki drobiowe marynowane ( czy jakoś tak ) - w przepisie jest wymieniona 1 czerwona papryka czy zatem dodanie takiego warzywa w pierwszej fazie jest dozwolone??
Jest wymieniona i papryka czerwona i cebulka i cytrynki i czosnek. To danie nie na fazę czystych protein (P) tylko na dzień (P+W)
Cytat:
Napisane przez 28nana Pokaż wiadomość
2) jak wygląda sprawa z zupą serową ( taką z serków topionych light ) ?? można ??
dzięki za odpowiedz i pozdrawiam
We Francji mają ponoć prawdziwe serki topione light, które mają mniej niż 4%. Dukan wspominał coś o serkach typu krówka śmieszka. Niestety ja nigdy nie spotkałam takiego serka u nas, więc o zupce na serkach topionych zapomnij.
Cytat:
Napisane przez SleepingBeuty Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny Czy mogę sie do was dołączyć ?
Od dziecka mam problemy z wagą, ale dopiero gdy waga przy utrzymywaniu diety zaczela rosnac zglosilam sie do lekarza i okazalo się, że mam tarczycę. Wtedy z pomoca dietetyczki schudlam 15 kg w pół roku, byłam z siebie dumna, ale waga zaczela wracać. Teraz przytyłam to co utraciłam i zdecydowalam się przejsc na dukana. Trudno mi jest sie wziac za siebie, dlatego pisze. Taka zbiorowa motywacja dużo daje. Dukana dopiero rozpoczęłam.
Teraz jestem na etapie poszukiwania fajnych przepisów, zeby sie nie zrazic a raczej zachecic - jestem strasznym smakoszem. Mogłybyscie mi polecic cos dobrego na sniadanko ?
A może cheese omlecik....? na (P) z samym twarożkiem i przyprawami, na (P+W) z masą warzywek..... pyszny.
Cytat:
Napisane przez yolanda9 Pokaż wiadomość
hej!

Ja codziennie od początku diety na śniadanko jem owsiankę i jeszcze mi się nie znudziła
Ja robię tak: do rondelka trzy łyżki otrąb owsianych wsypuję, szczyptę soli i 1,5 szkl mleka 0,5%. Gotuję aż mleczko zacznie sie podnosić (mieszam od czasu do czasu|) i na koniec dodaję pokruszone pastylki slodzika. Przelewam do miseczki, idę sie umyć i jak wracam to owsianeczka juz jest gotowa do jedzenia: troszke sie wystudza i gęstnieje Pychotka!
Nie ma jak pyszna owsianeczka z rana.
Ja 3 łychy otrąb mieszam z całym jajem porządnie, najlepiej trzepaczką, mleka dolewam w trakcie pęcznienia otrąb już podgrzewając i mieszając i wtedy mam baczenie na to, jak gęstą chcę, słodzę już po zdjęciu z ognia, po dolaniu troszkę zimnego mleka, wtedy jest od razu gotowa do amkania i można ją posłodzić nawet zwykłym słodzikiem bez uważania, żeby to był słodzik nadający się do gotowania. Do tego aromat śmietankowy i baaajka.

Edytowane przez LyraBea
Czas edycji: 2011-08-09 o 10:27
LyraBea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 10:55   #4664
SleepingBeuty
Zadomowienie
 
Avatar SleepingBeuty
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Częstochowy :)
Wiadomości: 1 246
GG do SleepingBeuty
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

aż mi zrobiłyścię ochote na tą owsianke ;p cały czas sie zywie nalesnikami z serem. No ale muszę przyznać, że to dobra alternatywa dla zwykłych naleśników

Teraz będe poszukiwać czegoś na obiad a owsiankę sprobuję jutro :d
__________________
"Nie jestem ciałem, w którym mieszka dusza. Jestem duszą, która ma widzialną część zwaną ciałem..."


SleepingBeuty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 11:23   #4665
Dearlie
Zakorzenienie
 
Avatar Dearlie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 206
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Mmmm to teraz mi narobiłaś ochoty na naleśniki

A czy mogłabym prosić o jakiś sprawdzony przepis? Kiedyś próbowałam jakieś zrobić i pamiętam, że paskudnie się rozwalały
Dearlie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 11:51   #4666
SleepingBeuty
Zadomowienie
 
Avatar SleepingBeuty
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Częstochowy :)
Wiadomości: 1 246
GG do SleepingBeuty
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Powiem Ci, że ja to robie na oko :P

tak na 4 naleśniki to :
2 jajka
2 łyżki otrębów
1 łyżka skrobii
i 2/5 szklanki mleka
troche slodziku dodaje tez do masy

Raz zrobiłam dwa naleśniki bez otrębów, bo na obiad miałam w planie kurczaka w panierce.
Wtedy dałam łyzke skrobi, jajko, slodzik, troszkę mleka - z 2 lyzki i na patelnie.

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

Zapomniałam wspomnieć, że otreby mieliłam na puch
__________________
"Nie jestem ciałem, w którym mieszka dusza. Jestem duszą, która ma widzialną część zwaną ciałem..."


SleepingBeuty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 12:42   #4667
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Hej, myślę nad rozpoczęciem diety Dukana od listopada (po zakończeniu karmienia piersią), tylko się zastanawiam, bo słyszałam opinie, że jestem za szczupła na Dukana...
Mam w tej chwili 66 kg przy 167 cm. Chciałabym zjechać 8 kg w dół...

Co sądzicie? Dukan będzie odpowiedni dla mnie?
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 13:45   #4668
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Hey dziewuszki. Jak tam wam mija dzionek? Ja sobie dzisiaj chlebek zrobiłam i niebo w gębie z to nutella zrobiła się jak kamień nie wiem co źle robie.
Zaraz mięsko póżniej shake z jogurtu i kawy i na basenik
Dzisiaj za to mam taką migrene ze hej.
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 13:49   #4669
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Cytat:
Napisane przez paulinika Pokaż wiadomość
Hey dziewuszki. Jak tam wam mija dzionek? Ja sobie dzisiaj chlebek zrobiłam i niebo w gębie z to nutella zrobiła się jak kamień nie wiem co źle robie.
Zaraz mięsko póżniej shake z jogurtu i kawy i na basenik
Dzisiaj za to mam taką migrene ze hej.
Ja robię tą: http://dietadukanaprzepisy.blogspot....0/nutella.html

Zawsze wychodzi i jest genialna, tylko ja daję słodzik w płynie, a nie w pudrze.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-09, 13:58   #4670
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Ja robię tą: http://dietadukanaprzepisy.blogspot....0/nutella.html

Zawsze wychodzi i jest genialna, tylko ja daję słodzik w płynie, a nie w pudrze.
Spróbuje tylko kakao mi się skończyło. Widzisz z tej strony co brałam trzabyło dać 7 łyżek mleka na takie same składniki jak na tej stronie co mi dałas
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 17:09   #4671
d666666
Wtajemniczenie
 
Avatar d666666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 169
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

czesc kochane
jak Wam sie duka? Ja dzieki Waszej interwencji staram sie byc jak najbardziej poprawna. Ostatnio mialam takiego wielkiego dola, ze myslalam, ze niewiadomo jak przytylam, a tu taki surprise, ze mieszcze sie z palcem w nosie w spodnie do ktorych schudlam
ale narazie boje sie stanac na wage
__________________
Wzrost 176cm
start maj 2010 prawie 3d, dukam stukam
marzec 2011- jedyne 81 kg
Moze kiedys magiczne 66 kg



Uciekam przed jojo
plazowy wieloryb
d666666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 17:11   #4672
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Dobryyy
U mnie dzisiaj proto-wtorek staram sie jak mogę żeby był jak najbardziej zbliżony do uderzeniówki, ale ze względu na cholesterol nie chcę jeść np jajecznicy bo ograniczam strasznie jajka zobaczymy co jutro pokaże moja waga, bo jak na razie to 1,4kg na plus od wagi z podpisu, ale grzechów też co nie miara wczoraj kupiłam sobie takie klopsiki z indyka, uradowana przeczytałam skład i mimo ze były tam skóry to stwierdziłam że ujdą dopiero w domu po ich zjedzeniu doczytałam że były to klopsiki SMAŻONE więc wypadałoby potraktować ten posiłek jako ucztę myślę że dam radę
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 19:36   #4673
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Chciałam się jeszcze pochwalić że jeszcze ok stycznia zawartość tłuszczu w moim organiźmie wynosiła 30,3% a dzisiaj 23,7% optymalna waga dla mnie to 53kg, mogłam jeszcze pociągnąć drugą fazę , ale już trudno
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 19:54   #4674
zbroziu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki
Wiadomości: 508
GG do zbroziu
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

a ja jak zwykle na PW mam straszną chęć na coś słodkiego...

lecę zrobić sobie nutelleeee
__________________
Dukan.... jedyna szansa na wymarzoną suknie ślubną...

66-65-64-63-62-61-60-59-58-57,6-56-55-54-53

WAGA POCZĄTKOWA: 66

CEL: 53

zbroziu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 06:19   #4675
yolanda9
Zadomowienie
 
Avatar yolanda9
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 675
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Dzień dobry! Fenris nie ma to ja pierwsza dzisiaj...
Ledwo zyje...pół nocy nie spalam... okropny deszcz padal a do tego synek mi sie o 3 obudził i spac nie chciał...chyba cos go bolało, bo po podaniu paracetamolu zasnął... oby dzień jak najszybciej minął...zwłaszcza ta część w pracy
Mam @, ale za to waga po warzywkach nie wzrosła, więc jutro pewnie zanotuję spadeczek
Miłego dnia!
__________________
Mój Skarbek
Moja Kruszynka


Edytowane przez yolanda9
Czas edycji: 2011-08-10 o 06:26
yolanda9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 08:43   #4676
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Siema Proteinki!


Mam wyniki badan!

Wlasciwie to mi pielegniarka na szybko powiedziala...ze mam podwyzszone TSH i ze mam sie na wizyte umowic do lekarza.

Nie mam juz dzis czasu na to, jutro ani tyle, bo wyjezdzam juz.

Co to znaczy? to od diety? Z tonu jej glosu wywnioskowalam ze nie jest to smiertelne i ze jakos bardzo podwyzszone tez nie jest...ale...mimo wszystko kazala sie z lekarzem zobaczyc. Wiecie moze, co to moze oznaczac?
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 09:23   #4677
28nana
Raczkowanie
 
Avatar 28nana
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 477
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

masz lekką niedoczynność tarczycy.... więcej na temat usłyszysz od lekarza... radzę się wybrać
__________________
Bo kozdo rzec mo dwie stróny: dobróm i złóm. (..) Dysc leje - to dobre dlo tych, co im buroki wysychajóm. Słónko świeci - to dobre dlo tych, co akurat siano susóm. Ale, co powiy o słónku tyn, co mu buroki wysychajóm, a o dyscu tyn, co siano susy? Syćko jest względne.
28nana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 10:13   #4678
kasicam24
Raczkowanie
 
Avatar kasicam24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 165
GG do kasicam24
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Rannyyyyy ile tu nowych dikających osóbek.

Witam wszystkich razem i każdego z osobna
__________________
Człowiek mądrzeje z wiekiem, tylko że zazwyczaj jest to wieko od trumny.

Start 05.03.2012 - 79kg
CEL I: 65kg
CEL II:56kg
Jest (-5,8kg)
kasicam24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 10:54   #4679
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Cytat:
Napisane przez 28nana Pokaż wiadomość
masz lekką niedoczynność tarczycy.... więcej na temat usłyszysz od lekarza... radzę się wybrać
bardzo chetnie...ale dzis juz nie bylo u niej miejsca, a jutro...wyjezdzam juz.
chcialam jeszcze na szybko do gina sie umowic- skoro to sprawa hormonow...i ta niedoczynnosc powoduje trudnosci z zajsciem w ciaze, poronienia...to sie przerazilam.
Ale i u niej nie bylo juz miejsca;/

Chyba po prostu wroce do przychodni, odbiore te wyniki badan, bo mi ich nie dali i wezme je ze soba do Szwajcarii. Tam mam znajoma, ktora jest lekarzem.

Nie rozumiem tu jednak czegos, przeczytalam ze niedoczynnosc powoduje tycie.
A ja schudlam.

Czy to ja sobie schrzanilam wszystko dietá...? czy to dwie rozne sprawy?
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 11:09   #4680
28nana
Raczkowanie
 
Avatar 28nana
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 477
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

cokolwiek byśmy Ci tu napisały i tak ma to niewielką wartość poniważ wszystko będzie oparte na informacjach z sieci...a jaka jest ich wiarygodność - każdy wie.. poza tym u każdego jest inaczej.

dlatego najlepiej udać sie do osoby kompetentnej - w tym przypadku lekarza - niż czytać czyjeś pseudo medyczne wywody i jeszcze bardziej się stresować

spokojnego powrotu życzę ...
__________________
Bo kozdo rzec mo dwie stróny: dobróm i złóm. (..) Dysc leje - to dobre dlo tych, co im buroki wysychajóm. Słónko świeci - to dobre dlo tych, co akurat siano susóm. Ale, co powiy o słónku tyn, co mu buroki wysychajóm, a o dyscu tyn, co siano susy? Syćko jest względne.
28nana jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:09.