Mamusie lutowe 2019❤ Cz.IV - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-02-12, 18:07   #4561
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez panipuchatkowa Pokaż wiadomość
U nas wczoraj byla pani pediatra. Bardzo mila i w ogóle. Ale spojrzala na wpis poloznej do książeczki i zobaczyla że mala przybrala przez 4 dni 200g. I zaczela mówić że 'przejem' dziecko i żeby 10 minut jedna piers 10 minut druga piersni odkladac. Yyyy. Nonwydawalo mi sie ze mam karmic na żądanie a nie tresowac 3 tygodniowe dziecko. Nie wiem o co kaman.

U nas mąż w swojej pracy ubezpieczył małą.
Jakaś z nurtu fit? Bez przesady...u nas jak dziewczyny dobijały do 2kg to czasem w jeden dzień była różnica 100g bo były karmione mlekiem dla wcześniaków bardziej tuczącym. To jest niemowle fajnie że bym mu wyliczała ile ma jeść...dziwna jakaś

Bazgram z telefonu.
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 18:13   #4562
karla906
Wtajemniczenie
 
Avatar karla906
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 254
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Umówiłam się z doradcą chustonoszenia ze szkoły rodzenia na 9 marca oferta:

Przesyłam opis mojej oferty:

Konsultacje odbywają się u Państwa w domu. W czasie 2.5 - 3 h poznają Państwo:
- Niezbędną teorie z zakresu chustonoszenia,
- Elementy prawidłowej pielęgnacji (jak nosić, podnosić, co zrobić żeby uspokoić maluszka, co zrobić żeby unormować napięcie)
- Jak prawidłowo zamotać maluszka w chustę aby było to bezpieczne dla jego kręgosłupa i bioderek.

Dobieramy najbardziej optymalne wiązanie do danej pary rodzic - dziecko i ćwiczymy je na profesjonalnej lali treningowej. Gdy poczują się Państwo pewnie próbujemy zawiązać dziecko. Dobieram wam parametry chusty, można kupić chustę od razu na konsultacjach, można też wypożyczyć chustę żeby sprawdzić czy będzie to rozwiązanie dla was.

Optymalny wiek dziecka, żeby się umówić to 3 - 6 tygodni - wtedy dziecko jest najbardziej plastyczne, podwija miednice i najłatwiej mu zaakceptować chustę. Co nie znaczy, że jeśli jest taka potrzeba nie możemy się umówić wcześniej lub później.

Koszt spotkania to 150 dla jednej osoby lub pary. Dojazd do 25 km gratis.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karla906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 18:16   #4563
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Exi no własnie. Az sie zaczelam zastanawiac czy młoda nie za duzo je masakra.

Karla fajna oferta.
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 18:17   #4564
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Bardzo fajna cena jak pytałam naszej douli to miała cenę za godzinę i w przeliczeniu drożej by wyszło

Bazgram z telefonu.
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 18:45   #4565
karla906
Wtajemniczenie
 
Avatar karla906
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 254
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość
Jakaś z nurtu fit? Bez przesady...u nas jak dziewczyny dobijały do 2kg to czasem w jeden dzień była różnica 100g bo były karmione mlekiem dla wcześniaków bardziej tuczącym. To jest niemowle fajnie że bym mu wyliczała ile ma jeść...dziwna jakaś

Bazgram z telefonu.
Co my w czwartek wyszlysmy z 2860 a wczoraj miała 3230 i położna ze super kp idzie i wgl

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karla906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 18:50   #4566
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez karla906 Pokaż wiadomość
Co my w czwartek wyszlysmy z 2860 a wczoraj miała 3230 i położna ze super kp idzie i wgl

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czad! Ja też się cieszylam ze mala tak przybiera. A wczoraj ta pediatra jak ze szpadla mi przywaliła. ale nie mam zamiaru się ttm przejmować.
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 19:00   #4567
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez panipuchatkowa Pokaż wiadomość
Czad! Ja też się cieszylam ze mala tak przybiera. A wczoraj ta pediatra jak ze szpadla mi przywaliła. ale nie mam zamiaru się ttm przejmować.
No i bardzo dobrze my z ostatniej wizyty u pediatry waga 2960 i 3320 a 10 dni wcześniej przy wypisie było ok. 2600 i 2900. (urodzeniowe 1480 i 1660). Pediatra powiedział że dobrze przybierają. Kupiłam wagę, ma być jutro więc się dowiem jak tam przybrały

Bazgram z telefonu.
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-12, 19:10   #4568
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

No i super. Ja wntym tygu porposze polozna żeby przyjechala to zobaczymy jak przybrała.
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 20:44   #4569
Johasia28
Zadomowienie
 
Avatar Johasia28
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 657
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez karla906 Pokaż wiadomość
Tak szybko pediatra? Mój mąż jutro do przychodni jedzie. Gdzie ubezpieczanie dziecko?Nie przejmuj się waga, moja cała ciążę niby duża duża a tak po prostu się układała i ona i macica i wody, wyszło raptem 3 kilo

Moja do południa marudziła a teraz też śpi już 3 godziny, zrobiliśmy obiad i zjedliśmy i posprzątaliśmy i dwa prania i uporządkowaliśmy pełno rzeczy, mąż nawet gra już w grę ja nagle widzę ile jest czasu na codzien , nie wiem na co go marnowalam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

Ciekawe jakie nocki będziemy miały po tym ich spaniu dzisiaj

Wgl położna nam powiedziała że pewnie nieświadomie nadaliśmy dziecku rzadkie imię, od paru lat nie miała ŻADNEJ Małgorzaty w swoim pokoleniu będzie wyjątkowa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mąż dzisiaj był w przychodni i akurat taki termin zaproponowali to będziemy mieć już z głowy Dziecko jest zgłoszone u mnie w pracy do ubezpieczenia
Cytat:
Napisane przez panipuchatkowa Pokaż wiadomość
U nas wczoraj byla pani pediatra. Bardzo mila i w ogóle. Ale spojrzala na wpis poloznej do książeczki i zobaczyla że mala przybrala przez 4 dni 200g. I zaczela mówić że 'przejem' dziecko i żeby 10 minut jedna piers 10 minut druga piersni odkladac. Yyyy. Nonwydawalo mi sie ze mam karmic na żądanie a nie tresowac 3 tygodniowe dziecko. Nie wiem o co kaman.

U nas mąż w swojej pracy ubezpieczył małą.
U nas było 170 g w 3 dni i położna chwaliła. Nie da się podobno przekarmic dziecka na KP.
Cytat:
Napisane przez karla906 Pokaż wiadomość
Umówiłam się z doradcą chustonoszenia ze szkoły rodzenia na 9 marca oferta:

Przesyłam opis mojej oferty:

Konsultacje odbywają się u Państwa w domu. W czasie 2.5 - 3 h poznają Państwo:
- Niezbędną teorie z zakresu chustonoszenia,
- Elementy prawidłowej pielęgnacji (jak nosić, podnosić, co zrobić żeby uspokoić maluszka, co zrobić żeby unormować napięcie)
- Jak prawidłowo zamotać maluszka w chustę aby było to bezpieczne dla jego kręgosłupa i bioderek.

Dobieramy najbardziej optymalne wiązanie do danej pary rodzic - dziecko i ćwiczymy je na profesjonalnej lali treningowej. Gdy poczują się Państwo pewnie próbujemy zawiązać dziecko. Dobieram wam parametry chusty, można kupić chustę od razu na konsultacjach, można też wypożyczyć chustę żeby sprawdzić czy będzie to rozwiązanie dla was.

Optymalny wiek dziecka, żeby się umówić to 3 - 6 tygodni - wtedy dziecko jest najbardziej plastyczne, podwija miednice i najłatwiej mu zaakceptować chustę. Co nie znaczy, że jeśli jest taka potrzeba nie możemy się umówić wcześniej lub później.

Koszt spotkania to 150 dla jednej osoby lub pary. Dojazd do 25 km gratis.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo mogłabyś podesłać jakiś namiar konkretny? Okolica podobna to może też byśmy się skusili.

Moje dziecko od 19 je z przerwami na kąpiel, dwie kupy, obsikanie dwóch pajacykow. Skończyły się nam Pampersy więc otworzyłam Dade i boszzz jakie te pieluchy są ciulate... Siki nam bokiem wypływają, sztywne, te plastry do przyklejenia to jak taka taśma co się przy suficie podkleja przy malowaniu. Także pokornie wracamy do Pampersa, muszę jutro męża z rana wysłać na zakupy

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
Johasia28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 21:01   #4570
karla906
Wtajemniczenie
 
Avatar karla906
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 254
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Johasia, jutro prześlę Ci zdjęcie ulotki nasza mała po 3,5h obudziła się o 19.30 zjadła jednego cyca, wyłapaliśmy ją, wtedy zjadła drugiego i śpi dalej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karla906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 21:11   #4571
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Johasia28 Pokaż wiadomość
Mąż dzisiaj był w przychodni i akurat taki termin zaproponowali to będziemy mieć już z głowy Dziecko jest zgłoszone u mnie w pracy do ubezpieczenia U nas było 170 g w 3 dni i położna chwaliła. Nie da się podobno przekarmic dziecka na KP. Ooo mogłabyś podesłać jakiś namiar konkretny? Okolica podobna to może też byśmy się skusili.

Moje dziecko od 19 je z przerwami na kąpiel, dwie kupy, obsikanie dwóch pajacykow. Skończyły się nam Pampersy więc otworzyłam Dade i boszzz jakie te pieluchy są ciulate... Siki nam bokiem wypływają, sztywne, te plastry do przyklejenia to jak taka taśma co się przy suficie podkleja przy malowaniu. Także pokornie wracamy do Pampersa, muszę jutro męża z rana wysłać na zakupy

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
My używamy dade i Lidla i żadnej różnicy nie widzę między nimi a pampersem serio

Bazgram z telefonu.
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-12, 21:46   #4572
Johasia28
Zadomowienie
 
Avatar Johasia28
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 657
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość
My używamy dade i Lidla i żadnej różnicy nie widzę między nimi a pampersem serio

Bazgram z telefonu.
Lidlowych nie miałam w ręce ale ta Dada mnie autentycznie zalamala. Dosłownie dwa razy siknal i oba razy poszły na boki i ciuszki do wyprania. Te zapięcia też średnio chociaż to już bardziej kwestia mojej wygody... Zobaczę jeszcze ten większy rozmiar, może w tym tkwi problem z tym przesikiwaniem.
Cytat:
Napisane przez karla906 Pokaż wiadomość
Johasia, jutro prześlę Ci zdjęcie ulotki nasza mała po 3,5h obudziła się o 19.30 zjadła jednego cyca, wyłapaliśmy ją, wtedy zjadła drugiego i śpi dalej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Będę wdzięczna
U nas też dzisiaj kąpiel, pierwsza bez ryku, trochę cieplejsza woda pomogła

Mam chyba jakiś pierwszy hormonalny kryzys, niby wiem, że dziecko może się denerwować i płakać "bo tak" i nic mu od tego nie będzie ale jak dziś nie mogłam go uspokoić to wpadłam w taką histerie jak i on. To karmienie niby nam idzie ale szczerze? Nie jest to dla mnie jakaś magia, czuję się trochę jak więzień własnych cyckow. A potem oczywiście mam wyrzuty sumienia, że tak myślę bo to przecież najzdrowiej dla dziecka i nie powinnam tak myśleć. Przyjaciółka się ode mnie odciela po porodzie i mi przykro chociaż wiem, że gdybym była na jej miejscu to pewnie jest szansa, że też bym się odsunela, więc znowu wpadam w jakieś głupie wyrzuty sumienia. Mąż wspiera jak może ale no do głowy mi nie wejdzie żeby zrozumieć o co mi chodzi a ja jakos słowami nie umiem tego wytłumaczyć...

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
Johasia28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 21:59   #4573
Sylwia00804
Zakorzenienie
 
Avatar Sylwia00804
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 656
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Dziewczyny dzis bylam u teściów i gadalam sobie z teściowa i mowie ze mam nadzieję ze moja mama nie będzie się wtracac jak sie mala urodzi. Ale w sumie moze byc tak ze bede tej pomocy potrzebować bo nie będę umiala sie zajac. A ta mnie od razu ustawila do pionu, zeby sie nie martwić tym, ze jak za pierwszym razem cos zrobię zle to zrobię dobrze kolejnym razem. Ze to normalne ze sie 9 nie wie, ale czlowiek uczy sie na bledach itp itd. No szok. Takie slowa od kobiety która jest strasza, ma dzieci i jest... tesciowa ?

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Sylwia00804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 22:03   #4574
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Nie wiem czego to kwestia, nam nie przemakaja nawet jak się przytrafi 5 godzinna drzemka

Ja mam czasem kryzys związany z tym że nie mogę wykarmić piersią 2 dzieci chociaż przecież już w ciąży wiedziałam że tak bedzie. Wkręcam sobie że przeze mnie musimy wydawać kupę kasy na mm. No matka wariatka

Bazgram z telefonu.

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Sylwia00804 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dzis bylam u teściów i gadalam sobie z teściowa i mowie ze mam nadzieję ze moja mama nie będzie się wtracac jak sie mala urodzi. Ale w sumie moze byc tak ze bede tej pomocy potrzebować bo nie będę umiala sie zajac. A ta mnie od razu ustawila do pionu, zeby sie nie martwić tym, ze jak za pierwszym razem cos zrobię zle to zrobię dobrze kolejnym razem. Ze to normalne ze sie 9 nie wie, ale czlowiek uczy sie na bledach itp itd. No szok. Takie slowa od kobiety która jest strasza, ma dzieci i jest... tesciowa ?

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Ale czemu szok? nie każda teściowa to zloo

Bazgram z telefonu.
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 22:05   #4575
Sylwia00804
Zakorzenienie
 
Avatar Sylwia00804
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 656
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość
Nie wiem czego to kwestia, nam nie przemakaja nawet jak się przytrafi 5 godzinna drzemka

Ja mam czasem kryzys związany z tym że nie mogę wykarmić piersią 2 dzieci chociaż przecież już w ciąży wiedziałam że tak bedzie. Wkręcam sobie że przeze mnie musimy wydawać kupę kasy na mm. No matka wariatka

Bazgram z telefonu.

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------

Ale czemu szok? nie każda teściowa to zloo

Bazgram z telefonu.
Nie, moja teściowa jest super, ale jezeli o opieke nad dziećmi to z reguły każda babcia zachowuje się jakby wszystkie rozumy zjadla i uważa, ze matka dziecka moglaby wszystko zrobic lepiej.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Sylwia00804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 22:09   #4576
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Sylwia00804 Pokaż wiadomość
Nie, moja teściowa jest super, ale jezeli o opieke nad dziećmi to z reguły każda babcia zachowuje się jakby wszystkie rozumy zjadla i uważa, ze matka dziecka moglaby wszystko zrobic lepiej.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Ja dzis wszystkiego uczyłam moja mame zeby mogla mi pomóc bo twierdziła że nie pamięta już sama prosiła o pokazanie i musiałam odbijać dziecko jak nakarmiła bo się bała wziąć na ramię bo: "one są takie malutkie i kruchutkie"

Bazgram z telefonu.
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 22:13   #4577
Sylwia00804
Zakorzenienie
 
Avatar Sylwia00804
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 656
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość
Ja dzis wszystkiego uczyłam moja mame zeby mogla mi pomóc bo twierdziła że nie pamięta już sama prosiła o pokazanie i musiałam odbijać dziecko jak nakarmiła bo się bała wziąć na ramię bo: "one są takie malutkie i kruchutkie"

Bazgram z telefonu.
Kolejny ewenement!

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Sylwia00804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-13, 01:18   #4578
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Co do pieluszek to z kolei wlasnie 2h ttemu mala sie zasikala w pampersie po pachuy i musielismy ją cala przebierac. używamy pampersow i dade na zmiane. Do pampersow nic bym nie miala gdyby nie to że śmierdzą benzyna dla mnie.
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-13, 01:20   #4579
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Nie dam rady ponadrabiac
Mam nadzieje, ze kiedyś uda mi się byc na bieżąco u nas jest ekstra w dzien ale od 17 juz robi sie gorzej. Mloda wtedy wisi na cycku non stop po 2 godz, pol godz drzemki i znowu. Prawie nie śpię i mpj mozg juz odmawia posluszenstwa.
Przychodzi do nas jutro polozna, ciekawe ile wazy mala Calineczka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-13, 01:42   #4580
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Kamila a w dniu wypisu ile ważyła?
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-13, 05:36   #4581
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez panipuchatkowa Pokaż wiadomość
Kamila a w dniu wypisu ile ważyła?
3010. Urodzila sie 3190 ( +/- 10 g ).

Synek znowu biegunka taka, ze pol pokoju do prania Chryste, to sie nigdy nie skonczy
Jak sie macie dzis dziewczyny? Mam nadzieję, ze lepiej niz my

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-13, 05:48   #4582
Sylwia00804
Zakorzenienie
 
Avatar Sylwia00804
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 656
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Ja znowu nie śpię od 6. Moze jeszcze zasne, ale nie wiem czy to możliwe znatlokiem myśli które mam w glowie.

Kamila współczuję choroby synka, oby to szybko pozostalo tylko wspomnieniem

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Sylwia00804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-13, 06:11   #4583
FlyCole
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 196
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
3010. Urodzila sie 3190 ( +/- 10 g ).

Synek znowu biegunka taka, ze pol pokoju do prania Chryste, to sie nigdy nie skonczy
Jak sie macie dzis dziewczyny? Mam nadzieję, ze lepiej niz my

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O nie żeby mu szybko przeszło, biedny współczuję Wam
Ja jak zwykle kiepsko spalam, brzuch mam jak kamień co chwilę i nie da się wytrzymać. Mam nadzieję że dziś się w końcu dowiem co ze mną dalej bo ileż można czekać bez sensu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
FlyCole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-13, 06:30   #4584
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
3010. Urodzila sie 3190 ( +/- 10 g ).

Synek znowu biegunka taka, ze pol pokoju do prania Chryste, to sie nigdy nie skonczy
Jak sie macie dzis dziewczyny? Mam nadzieję, ze lepiej niz my

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojej współczuję

U nas noc nawet spoko. Poszliśmy razem z dziewczynami spać o 1, karmienie po 4, Ole musiałam wziąć do nas do łóżka bo w łóżeczku byl lekki płacz no i aktualnie śpią nadal a ja się zebrałam po raz trzeci złożyć wniosek o becikowe. Moja szansa bo dziś tz w domu jest więc został z nimi. A na 11 jedziemy na konsultacje okulistyczna do poradni neonatologii.

Bazgram z telefonu.
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-13, 06:43   #4585
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez FlyCole Pokaż wiadomość
O nie żeby mu szybko przeszło, biedny współczuję Wam
Ja jak zwykle kiepsko spalam, brzuch mam jak kamień co chwilę i nie da się wytrzymać. Mam nadzieję że dziś się w końcu dowiem co ze mną dalej bo ileż można czekać bez sensu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Biedna ale to kuz zaraz bedzie za Toba trzymam kciuki caly czas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-13, 06:59   #4586
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Jeju złożyłam wreszcie. Za 3 razem ;P

Bazgram z telefonu.
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-13, 06:59   #4587
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość
Jeju złożyłam wreszcie. Za 3 razem ;P

Bazgram z telefonu.
Do 3 razy sztuka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-13, 07:42   #4588
Johasia28
Zadomowienie
 
Avatar Johasia28
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 657
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość
Jeju złożyłam wreszcie. Za 3 razem ;P

Bazgram z telefonu.
Brawo Ty

My wczoraj złożyliśmy wniosek do PZU (na razie tylko na męża ubezpieczenie dodatkowe bo ja czekam aż mi z pracy przysla nr polisy) a dzisiaj już mąż dostał maila z decyzją, że przyznali hajs i zlecili przelew także ekspres Fajnie bo u męża wpadnie 1500 i u mnie też

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
Johasia28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-13, 08:04   #4589
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
Do 3 razy sztuka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No w tym wypadku wolałabym żeby się to nie odzwierciedlało bo zjadło mi pełno czasu ale czuję ulgę
Cytat:
Napisane przez Johasia28 Pokaż wiadomość
Brawo Ty

My wczoraj złożyliśmy wniosek do PZU (na razie tylko na męża ubezpieczenie dodatkowe bo ja czekam aż mi z pracy przysla nr polisy) a dzisiaj już mąż dostał maila z decyzją, że przyznali hajs i zlecili przelew także ekspres Fajnie bo u męża wpadnie 1500 i u mnie też

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
O super

Bazgram z telefonu.
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-13, 08:36   #4590
Pinacolada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 018
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
3010. Urodzila sie 3190 ( +/- 10 g ).

Synek znowu biegunka taka, ze pol pokoju do prania Chryste, to sie nigdy nie skonczy
Jak sie macie dzis dziewczyny? Mam nadzieję, ze lepiej niz my

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oby synkowi przeszło jak najszybciej biedna jesteś, ciągle coś jest nie tak
U mnie kolejna kiepska noc, obudziłam się nad ranem z mocno bolącym podbrzuszem i długo nie mogłam zasnąć... W końcu jakoś przysnęłam, niedawno wstałam i podbrzusze boli już tylko lekko, za to głowa mocno :/ już mam dość, po prostu mam dość... A jeszcze tyle czekania przede mną...
Cytat:
Napisane przez FlyCole Pokaż wiadomość
O nie żeby mu szybko przeszło, biedny współczuję Wam
Ja jak zwykle kiepsko spalam, brzuch mam jak kamień co chwilę i nie da się wytrzymać. Mam nadzieję że dziś się w końcu dowiem co ze mną dalej bo ileż można czekać bez sensu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam kciuki żeby dziś udało im się wywołać Twój poród. A jak nie, to żeby jeszcze dziś zrobili CC i żebyś w końcu miała to za sobą...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pinacolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-21 07:15:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:05.