Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20 - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-05, 09:24   #4561
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Cytat:
Napisane przez kasicam24 Pokaż wiadomość
Przy 59 kg czujesz się grubaskiem w kostioumie???
To ja idę kupić kombinezon płetwonurka
Kasiu
idziesz jak burza


no uwież mi że się nie czuje za dobrze w stroju kąpielowym.... wina pupy i ud....

kombinezon pletwonurka niczego sobie może być
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 09:30   #4562
AzjatSmok
Raczkowanie
 
Avatar AzjatSmok
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 190
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
to najwyrazniej nie doczytalas fragmentu o dobrym dzialaniu otrebow.
regularne ich spozywanie pomaga chronic serce przed cholesterolem, ktory sobie serwujemy w tej diecie....

Poza tym, przepieknie to ujelas w slowa piszac:

raz: nie jestes gruba, to po jaka cholere bawisz sie w Dukana? Zdajesz sobie sprawe z tego, ze ta dieta to raczej wieksza i dluzsza zabawa i nie warto z Twoim BMI sie w nia pchac?

dwa: tak, osoby grube wiecej traca kilogramow na poczatku, jak juz to blyskotliwie zauwazylas. :|

trzy: nie wiem czemu, ale odnosze wrazenie, ze szukasz szybkiego i spektakularnego efektu ( ok, wszystkie szukamy) ale chcesz ze szczuplej sylwetki zejsc na chudá. Latwo, szybko i przyjemnie.
Radze sie uzbroic w cierpliwosc, bo jako szczupla osoba nie bedzie Ci szlo tak samo jak nam, grubym:P
To złe wrażenie odnosisz. Ja reguralnie ćwiczę od ponad roku ( 5-6 razy w tygodniu). schudłam dzieki temu 12kg. Jednak mimo to,że jestem szczupła to mam sporo tłuszczu 25%. Mam dobrze rozbudowane mięśnie po ćwiczeniach siłowych ale ich nie widać dlatego próbuję Dukana aby pozbyć się tłuszczu. A to ,że jednej osobie podoba się gdy waży 70 kg to ok. Mi się nie podoba ja chcę ważyć mniej i przede wszystkim mieć mniej bf ok 20%. Tyle się nasłuchałam o tej cud diecie że próbuję. Mam szybki metabolizm więc ciężko mi utrzymać jakąś dietę bo zaraz jestem głodna. Zjem obiad idę na siłownię + 30 min biegania i mogę sobie zjeśc jabłuszko po i odżywkę białkową lub kurczaka ze szklanką zielonych warzyw. A ja mogę zjeść 1,5 kurczakana raz kurde. Prześpię się z godzinkę po ćwiczeniach do kibelka i znowu mega głód. Miałam dość głodu a jak zaczynałam jeść to nie chudłam i tłuszczu ciągle tyle samo. Dlatego spróbowałam Dukana, fakt nie było tak ciężko na tych białkach,nie czuje się głodu strasznie. No i nie powinnam przy tej diecie tracić mięśni skoro jest ukierunkowana na spalanie tłuszczu. Nie dyskryminujcie mnie ze względu na to że nie ważę 120 kg. Każdy przecież ma inne cele.

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

No ale dzięki za odpowiedzi spróbuję jednak te otręby wcinać . I poczekam z miesiąc zobaczę jakie efekty i jak to będzie szło. A jeszcze jedno znalazłam coś co się nazywa zarodki pszenne (podobne do otrąb) ale są słodkawe... Czy używacie czegoś takiego w diecie?
__________________
Kiss my shiny metal ass!!!

Edytowane przez AzjatSmok
Czas edycji: 2011-08-05 o 09:28
AzjatSmok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 09:35   #4563
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Cytat:
Napisane przez AzjatSmok Pokaż wiadomość
To złe wrażenie odnosisz. Ja reguralnie ćwiczę od ponad roku ( 5-6 razy w tygodniu). schudłam dzieki temu 12kg. Jednak mimo to,że jestem szczupła to mam sporo tłuszczu 25%. Mam dobrze rozbudowane mięśnie po ćwiczeniach siłowych ale ich nie widać dlatego próbuję Dukana aby pozbyć się tłuszczu. A to ,że jednej osobie podoba się gdy waży 70 kg to ok. Mi się nie podoba ja chcę ważyć mniej i przede wszystkim mieć mniej bf ok 20%. Tyle się nasłuchałam o tej cud diecie że próbuję. Mam szybki metabolizm więc ciężko mi utrzymać jakąś dietę bo zaraz jestem głodna. Zjem obiad idę na siłownię + 30 min biegania i mogę sobie zjeśc jabłuszko po i odżywkę białkową lub kurczaka ze szklanką zielonych warzyw. A ja mogę zjeść 1,5 kurczakana raz kurde. Prześpię się z godzinkę po ćwiczeniach do kibelka i znowu mega głód. Miałam dość głodu a jak zaczynałam jeść to nie chudłam i tłuszczu ciągle tyle samo. Dlatego spróbowałam Dukana, fakt nie było tak ciężko na tych białkach,nie czuje się głodu strasznie. No i nie powinnam przy tej diecie tracić mięśni skoro jest ukierunkowana na spalanie tłuszczu. Nie dyskryminujcie mnie ze względu na to że nie ważę 120 kg. Każdy przecież ma inne cele.

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

No ale dzięki za odpowiedzi spróbuję jednak te otręby wcinać . I poczekam z miesiąc zobaczę jakie efekty i jak to będzie szło. A jeszcze jedno znalazłam coś co się nazywa zarodki pszenne (podobne do otrąb) ale są słodkawe... Czy używacie czegoś takiego w diecie?
yhh no dobrze. Wybacz moj atak, ale widzac niekiedy posty dziewczyn wysokich i szczuplych, ktore biora na swoje barki taka diete ogarnia mnie przerazenie. Wiekszosc z nich raczej chce wygadac jak modelki nie majac pojecia w co sie pakuja.
Oczywiscie rzucilam sie na Ciebie, bo pomyslalam, ze jestes jedna z nich. Wybacz zatem. Faktycznie, masz wysoki poziom tluszczu, ja taki mialam zaczynajac diete, a jestem nizsza od Ciebie i zdecydowanie wiecej wtedy wazylam. Teraz mam ok 21% tluszczu.

Yh.. zle dzis dzien zaczynam i jeszcze odreagowywuje tu. Przepraszam.
Wcinaj otreby zatem i spalaj tluszczyk, z cwiczeniami powinno Ci to szybciej isc i ladniej, wiec pewnie szybko osiagniesz zamierzony efekt.
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 09:49   #4564
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Cytat:
Napisane przez AzjatSmok Pokaż wiadomość
No ale dzięki za odpowiedzi spróbuję jednak te otręby wcinać . I poczekam z miesiąc zobaczę jakie efekty i jak to będzie szło. A jeszcze jedno znalazłam coś co się nazywa zarodki pszenne (podobne do otrąb) ale są słodkawe... Czy używacie czegoś takiego w diecie?
Nie, bo nam nie wolno, tylko otręby i nie kombinuj.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 10:36   #4565
AzjatSmok
Raczkowanie
 
Avatar AzjatSmok
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 190
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Yh.. zle dzis dzien zaczynam i jeszcze odreagowywuje tu. Przepraszam.
Wcinaj otreby zatem i spalaj tluszczyk, z cwiczeniami powinno Ci to szybciej isc i ladniej, wiec pewnie szybko osiagniesz zamierzony efekt. [/QUOTE]
Spoko , ja sporo się do tej pory na wątkach fittnessowych udzielałam więc też nie lubię anorektyczek. Po prostu chcę zwalczyć tłuszcz bo co z tego że nie jestem gruba jak wszędzie mi się wylewa :/. Test robiłam ale wyszło mi, że niby 2 dni mam być na fazie I stwierdziłam, że to jednak za mało i przedłużyłam sama do 5. Wody piję bardzo dużo po 3 l mierałki + 1 kawa ze słodzikiem i ze 3 herbaty zielone bez słodzenia. Faktycznie może będzie mi wolniej szło :/ na początku to myśłałm że skor tak pięknie że ludzie po 5 kg w tydzię chudną to mi też się uda w miesiąc dojść do takiego poziomu co chciąm ale chyba nie ma tak pięknie . Bo to faktycznie woda wychodzi z organizmu. Pożyjemy zobaczymy. Poczytam jeszcze trochę co by nie było :P i popróbuje.
__________________
Kiss my shiny metal ass!!!
AzjatSmok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 10:52   #4566
StupidAlice
Czekoladoholik
 
Avatar StupidAlice
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Na obłąkanej herbatce...
Wiadomości: 12 505
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Kochana nie ma sensu przedłużać I fazy potem odbije Ci sie to zastojem, rób tak jak Dukan przykazał 2 dni.
__________________
"Kiedy ludzie mówią Ci, że nie możesz czegoś zrobić, tak jakby chcesz spróbować...prawda?”

Margaret Chase Smith
63,5 kg
U
28.08.2014 - 55 kg
28.08.2015 - 54,9 kg
28.08.2016 - 55,2 kg
28.08.2017 - 52,6 kg
StupidAlice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 10:53   #4567
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Cytat:
Napisane przez AzjatSmok Pokaż wiadomość
Spoko , ja sporo się do tej pory na wątkach fittnessowych udzielałam więc też nie lubię anorektyczek. Po prostu chcę zwalczyć tłuszcz bo co z tego że nie jestem gruba jak wszędzie mi się wylewa :/. Test robiłam ale wyszło mi, że niby 2 dni mam być na fazie I stwierdziłam, że to jednak za mało i przedłużyłam sama do 5. Wody piję bardzo dużo po 3 l mierałki + 1 kawa ze słodzikiem i ze 3 herbaty zielone bez słodzenia. Faktycznie może będzie mi wolniej szło :/ na początku to myśłałm że skor tak pięknie że ludzie po 5 kg w tydzię chudną to mi też się uda w miesiąc dojść do takiego poziomu co chciąm ale chyba nie ma tak pięknie . Bo to faktycznie woda wychodzi z organizmu. Pożyjemy zobaczymy. Poczytam jeszcze trochę co by nie było :P i popróbuje.
Ale zdajesz sobie sprawę, że jest to dieta na całe życie? Bo mam wrażenie że oczekujesz spektuakularnego spadku w fazie uderzeniowej, a później "jakoś to będzie".

Iloa, jak przygotowania?? Zrobiona na bóstwo?
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-05, 11:43   #4568
d666666
Wtajemniczenie
 
Avatar d666666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 169
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość


Przepraszam, że tak offtopuję Ale byłam na poprawce rzęs i jestem już zadowolona. Babeczka była milsza i powiedziała, że wczoraj nie zauważyła tego, że nie dokleiła wewnętrznych rzęs, bo jakośtam taśmy dziwnie przykleiła.
Dorobiła mi dziś wewnętrzne i ogólnie trochę pododawała, porozdzielała i podoba mi się
Oczka mam bardzo zmęczone - większość dnia przed kompem.

Jeszcze Wam moje krzywe paluchy wkleję (na żywo kolory nie są takie jasne i są dużo ładniejsze).

Jutro ostatni dzień w pracy - zostały mi tam 3 serki wiejskie. Bleeee

Dobranoc
Alez z Ciebie kocica dukanowa. sexy))

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
I się doczekałaś, cierpliwość jest cnotą (czekam na komentarz).


Nie tylko jedno, to drugie też.
A ten kolega (co mówisz, że to tylko kolega ), to wiesz, że chciałby coś więcej prawda? Bo nawet ja to "widzę".
cierpliwosci to przynajmniej czlowiek sie uczy, a z tym drugim to gorzej
__________________
Wzrost 176cm
start maj 2010 prawie 3d, dukam stukam
marzec 2011- jedyne 81 kg
Moze kiedys magiczne 66 kg



Uciekam przed jojo
plazowy wieloryb
d666666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 11:45   #4569
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Cytat:
Napisane przez d666666 Pokaż wiadomość
cierpliwosci to przynajmniej czlowiek sie uczy, a z tym drugim to gorzej
Wiedziałam, że mogę liczyć na ripostę.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 15:30   #4570
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Ależ cisza, zdążyłam wrócić z pracy i od lekarza, a tu nic!
A propo lekarza: odebrałam swoje wyniki badań. No i, niby ok., ale..
Mocz, ilość krwinek, nerki, wątroba, serce ok. Ale mam za wysoki cholesterol (ten zły), dostałam leki na zbicie, kontrola za dwa miesiące, a za cztery ponowne badania. Hmm..., mam się przejmować? Chyba nie, prawda? Jak mawia wujek mojego Kochania (lekarz): Cholesterol? Ja go tam nigdy na oczy nie widziałem.
__________________
J

Edytowane przez Emilia 25
Czas edycji: 2011-08-05 o 15:35
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 15:46   #4571
Iloa
Rozeznanie
 
Avatar Iloa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: miasto Scyzoryków
Wiadomości: 790
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Ale zdajesz sobie sprawę, że jest to dieta na całe życie? Bo mam wrażenie że oczekujesz spektuakularnego spadku w fazie uderzeniowej, a później "jakoś to będzie".

Iloa, jak przygotowania?? Zrobiona na bóstwo?
Jeszcze pomalować paznokcie i jutro fryzjer
Dopiero podłączyłam nową klawiaturę i ciężko mi się pisze.
12lat pisania na klawiaturze łamanej (kochana Chicony), a teraz tylko trochę zaokrąglona . No ale łamane klawiatury to teraz rzadkość i są bardzo drogie.

Odsapnę trochę i zacznę pakować torebki dla mnie i dla mamy na jutro.
Kosmetyki, jednak rajstopy cieniutkie na wszelki wypadek i 2 środki na komary (bo wesele nad zalewem i komary są podobno cięte)
__________________
Dukan od14.08 waga 86 kg wzrost 160 cm
Iloa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-05, 15:48   #4572
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Dziewczynki właśnie się dzisiaj mierzyłam i porównywałam wymiary do wymiarów sukienki które podalam i się ucieszyłam. W pasie zeszłam 15,5 cm w biodrach 9,5 cm pod biustem az 18,5
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 16:30   #4573
Iloa
Rozeznanie
 
Avatar Iloa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: miasto Scyzoryków
Wiadomości: 790
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Cytat:
Napisane przez paulinika Pokaż wiadomość
Dziewczynki właśnie się dzisiaj mierzyłam i porównywałam wymiary do wymiarów sukienki które podalam i się ucieszyłam. W pasie zeszłam 15,5 cm w biodrach 9,5 cm pod biustem az 18,5
__________________
Dukan od14.08 waga 86 kg wzrost 160 cm
Iloa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 16:38   #4574
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Cytat:
Napisane przez Iloa Pokaż wiadomość
Jeszcze pomalować paznokcie i jutro fryzjer

Odsapnę trochę i zacznę pakować torebki dla mnie i dla mamy na jutro.
Kosmetyki, jednak rajstopy cieniutkie na wszelki wypadek i 2 środki na komary (bo wesele nad zalewem i komary są podobno cięte)
No to już praktycznie jesteście gotowe, jejku, a ja myślałam sobie: do wesela 6 sierpnia, phi, to jest tyyyyyle czasu. I zleciało jak normalnie nie wiem co. Jak jutro nie będę miała okazji (bo weekend i takie tam), to życzę Ci taaaaaaakiej, szampańskiej (winnej, wódkowej?) zabawy. Będziesz błyszczeć, zobaczysz.
Cytat:
Napisane przez paulinika Pokaż wiadomość
Dziewczynki właśnie się dzisiaj mierzyłam i porównywałam wymiary do wymiarów sukienki które podalam i się ucieszyłam. W pasie zeszłam 15,5 cm w biodrach 9,5 cm pod biustem az 18,5
Pięknie!


Ja nie mogę. Nie lubiłam go, ale dlaczego?? Lepper: szok....
__________________
J

Edytowane przez Emilia 25
Czas edycji: 2011-08-05 o 17:30
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 17:31   #4575
Iloa
Rozeznanie
 
Avatar Iloa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: miasto Scyzoryków
Wiadomości: 790
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
No to już praktycznie jesteście gotowe, jejku, a ja myślałam sobie: do wesela 6 sierpnia, phi, to jest tyyyyyle czasu. I zleciało jak normalnie nie wiem co. Jak jutro nie będę miała okazji (bo weekend i takie tam), to życzę Ci taaaaaaakiej, szampańskiej (winnej, wódkowej?) zabawy. Będziesz błyszczeć, zobaczysz.
Nie dziękuję bo strach zapeszyć.
Mam sygnały, że chce się z nami godzić skłócona część rodziny.Wypożyczają swoją działkę na poprawiny i choć nie są gospodarzami to ponoć chcą wysłać samochód, żebyśmy przyjechały z mamą.
Wydzwaniałam do nich i prosiłam o zgodę parę lat (a ile razy popłakałam się jak bóbr), a jak postawiłam na nich krzyżyk i odzyskałam spokój to zmieniają front
Więc trochę emocji będzie.
__________________
Dukan od14.08 waga 86 kg wzrost 160 cm
Iloa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 17:33   #4576
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Cytat:
Napisane przez Iloa Pokaż wiadomość
Nie dziękuję bo strach zapeszyć.
Mam sygnały, że chce się z nami godzić skłócona część rodziny.Wypożyczają swoją działkę na poprawiny i choć nie są gospodarzami to ponoć chcą wysłać samochód, żebyśmy przyjechały z mamą.
Wydzwaniałam do nich i prosiłam o zgodę parę lat (a ile razy popłakałam się jak bóbr), a jak postawiłam na nich krzyżyk i odzyskałam spokój to zmieniają front
Więc trochę emocji będzie.
No to faktycznie. Ja dziś przeżywam, przepraszam. Samobójstwo, nie rozumiem zupełnie..
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 17:36   #4577
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20



Dziękuję za rzęsowe komplementy
Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
A propo rzęs, rozmawiałam wczoraj z koleżanką, która też je miała. Ogólnie fajnie, czasem się coś wywinie, to trzeba uczesać specjalną szczoteczką. Niejanie się robi po zdjęciu: prawdziwe rzęsy są podobno dość mocno osłabione. Na szczęście jej się zregenerowały, ale mogło być gorzej. Ja się chyba jednak nie zdecyduję. Dobry tusz i jest pięknie.
No ponoć się niszczą. Dowiedziałam się, że moje wcale nie są dobrze zrobione i powinnam je ściągnąć, bo mi zniszczą prawdziwe rzęsy.
Echh... Raz się żyje. Może i mam bubla, ale pojadę z nim na urlop.
Cytat:
Napisane przez AzjatSmok Pokaż wiadomość
na początku to myśłałm że skor tak pięknie że ludzie po 5 kg w tydzię chudną to mi też się uda w miesiąc dojść do takiego poziomu co chciąm ale chyba nie ma tak pięknie .
5kg to w miesiąc się chudnie. Masz za duże wymagania.

Ale miałam pyszne kurczacze kotleciki na obiad
Jutro już jadę Dziś się zacznę pakować.

Paulinika - gratulacje!

Lecę kupić japonki. Które ładniejsze?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (17,5 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (20,9 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (30,2 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (12,2 KB, 10 załadowań)
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 17:40   #4578
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Iloa - za udane wesele i pogodzenie się.

Emilio -
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 17:57   #4579
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Iloa - za udane wesele i pogodzenie się.

Emilio -
No nie wierzę. Nie byłam jego fanką, ale nie wierzę.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-05, 19:20   #4580
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
No nie wierzę. Nie byłam jego fanką, ale nie wierzę.
Aa to o Leppera chodzi. Dopiero doczytałam.
Dziwne i podejrzane. Nie sądzę, żeby popełnił samobójstwo.

Japonki kupiłam te pierwsze.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 19:43   #4581
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Aa to o Leppera chodzi. Dopiero doczytałam.
Dziwne i podejrzane. Nie sądzę, żeby popełnił samobójstwo.

Japonki kupiłam te pierwsze.
O to też, a wspomniany wujek powiedział, że 160 to normalny wynik i że jak by mu pacjent przyszedł z dwucyfrowym wynikiem, to by dostał skierowanie na badanie na tarczycę. A mój lekarz właśnie chciał zbijać do dwucyfrówki. Wujek mówi, żeby nie brać tych leków. I co ja mam robić???? Jaki macie cholesterol?
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 19:46   #4582
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Dziękować
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 20:16   #4583
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Jaki macie cholesterol?
Ja nie wiem, nie robiłam badań...

Nie chce mi się pakować. Od czego zacząć...
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 22:04   #4584
d666666
Wtajemniczenie
 
Avatar d666666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 169
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
No to faktycznie. Ja dziś przeżywam, przepraszam. Samobójstwo, nie rozumiem zupełnie..
Ja tez jestem w szoku, mimo iz nie lubilam go, a nawet nabijalam sie z postaci ktora z siebie wykreowal, chociaz lubilam go sluchac, bylam ciekawa co powie, co wymysli, czym zaskoczy byl barwna postacia, mimo wszystko.
zawsze jak ktos umiera to jakos tak smutno sie robi, a do tego samobojstwo- szok.

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

a ja Wam wklejam info o tym, ze dobrze pic zimne napoje w celach odchudzajacych. Ja ostatnio pije sam lod z woda i czekam na cud
slimming secret of Dr Pierre Dukan

To help you lose weight, have cold drinks!

If you put your natual mineral water bottle in the fridge and if you drink 2 litres from it...
This water will be at a temperature of 4°. When you eliminate it, it has to be at 36°. This means that your body will have heated the water and raised its temperature by around 33°, which means expending 60 calories.

If you want to prove this to yourself with a concrete example and you have an electric cooker, put this volume of cold water into a pan on top of your cooker and switch on the heat.

With a kitchen thermometer check the temperature of the water as it rises. Note how long it takes to reach 37° and the electricity consumed.

To know how much energy 2 litres make you burn up, all you need do is multiply the energy output of your electrical resistance (written in watts on the cooker top) by the number of minutes required. Check this out once and you'll be convinced for life. For those of you with a gaz cooker the experiment is a little more tricky but trust me and your body will thank you for it!

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

newsy z czata- pewnie juz bylo- tluszcz w nabiale do 2%, 3% to za duzo i wg, brytyjskiej strony mozna cos takiego 3% zjesc jako produkt tolerowany i tylko 30g. ale bzdura. co my z wiesniakami zrobimy? ja dziennie jem ze 2....

Twinkletoes1963 : I've bought some 'virtually fat-free' cottage cheese with chives (3% fat), is this ok? Thanks
sonja : Hi Twinke and welcome to the chat! I'm sorry but this cottage cheese is a bit too fatty to be allowed but you can have 30 grammes of it as one tolerated (the list of tolerated is in the cupboard of your slimming apartment). Have a very nice day!

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

pocieszenie dla niektorych, ze na tej diecie moga schudnac nie cwiczac, ale musza trzymac sie scisle regul, ale lepiej ruszyc sie, co nie, chyba, ze ktos nie moze lub zdrowie nie pozwala, np kontuzja kolana etc...

Petehog72 : i currently have a knee injury and have had surgery, will i still loose weight on this diet, thank you
cathy : Dear Petehog72, as I said just above, it is really possible to loose weight even if you cannot exercise. Your health is our priority, so trust in us! Follow strictly your daily food instructions and your scale will display great news. Take care, and keep us updated!

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

Maslo orzechowe, hm...nie wolno, no wiadomo, kto takie pytanie zadal, hm,,, ale mozna zrobic cos takiego w wersji dukanowej NUT & LIGHT, trzebaby przepis znalezc, moze uncle google?

mbcantrell : can you eat peanut butter during cruise phase
sonja : Hi Mb! I'm sorry but peanut butter is really not suitable at all for your diet as it's too fatty and starchy. You can make a delicious Dukan friendly recipe called nut and light which is similar from a famous brand of chocolate paste! Bon appetit!
__________________
Wzrost 176cm
start maj 2010 prawie 3d, dukam stukam
marzec 2011- jedyne 81 kg
Moze kiedys magiczne 66 kg



Uciekam przed jojo
plazowy wieloryb
d666666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 22:05   #4585
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Cytat:
Napisane przez Iloa Pokaż wiadomość
Jeszcze pomalować paznokcie i jutro fryzjer
Dopiero podłączyłam nową klawiaturę i ciężko mi się pisze.
12lat pisania na klawiaturze łamanej (kochana Chicony), a teraz tylko trochę zaokrąglona . No ale łamane klawiatury to teraz rzadkość i są bardzo drogie.
milej zabawy kochanawidze, ze jestescie przygotowane na medal
a z rodzinka znam kwasy...tez mam taka z ktora obraza od x lat i juz sie z tym pogodzilam jakby mi przyszlo sie jednac...to tylko stres i tyleale bedzie pewnie dobrze

Cytat:
Napisane przez paulinika Pokaż wiadomość
Dziewczynki właśnie się dzisiaj mierzyłam i porównywałam wymiary do wymiarów sukienki które podalam i się ucieszyłam. W pasie zeszłam 15,5 cm w biodrach 9,5 cm pod biustem az 18,5
brawo brawo

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Ja nie mogę. Nie lubiłam go, ale dlaczego?? Lepper: szok....
słyszalam wlasnie fanka nie bylam ale szkoda czlowieka jako czlowieka, a ze popelnil samobojstwo to sie nie dziwie...za duzo mu sie na glowe zwalilo a podobno mocny to On byl glownie w gebie...

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
O to też, a wspomniany wujek powiedział, że 160 to normalny wynik i że jak by mu pacjent przyszedł z dwucyfrowym wynikiem, to by dostał skierowanie na badanie na tarczycę. A mój lekarz właśnie chciał zbijać do dwucyfrówki. Wujek mówi, żeby nie brać tych leków. I co ja mam robić???? Jaki macie cholesterol?
wiesz, że co lekarz to inne zdanie posluchaj tego ktoremu bardziej ufasz
Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Nie chce mi się pakować. Od czego zacząć...
tez sie pakuje a niecierpie tego...jutro na noc jade, a na dodatek brat nie moze teraz wziasc urlopu w pracy ma sajgon i musze jechac z bratowa i dzieciakami i wypakowym autem z czterema rowerami z tylu i paka zagli na dachu chyba bedzie rekord trasy nad morze w sensie dlugosci...

milej nocki

i oastatnio nie pisze bo zblizajacy sie urlop cos mi poprzestawial w glowie i grzesze na potege i nawet nie wchodze na wage wejde jak wroce i z podkulonym ogonem wroce na II coby dokonczyc z Wami dziela
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 22:09   #4586
d666666
Wtajemniczenie
 
Avatar d666666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 169
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

limit na mleko- niekoniecznie, mozna przekroczyc szklanke, ale w sumie z nabialu, lacznie z mlekiem, mozna tylko kg dziennie

gemmaelizabeth : can i have skimmed milk in the attack phase?
sonja : Hi Gemma! yes you can have skimmed milk during all of your diet no problem! Just remember that this is a part of your one kilo of low fat dairies per day and it will be fine. Keep going!

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

ile cebuli mozna zjesc na dniach P- jedna srednia

Cooper2010 : can I eat onions on pp days?
sonja : Hi Cooper! yes you can have one onion on your PP days but only one (a middle size one). Enjoy!
__________________
Wzrost 176cm
start maj 2010 prawie 3d, dukam stukam
marzec 2011- jedyne 81 kg
Moze kiedys magiczne 66 kg



Uciekam przed jojo
plazowy wieloryb
d666666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 22:11   #4587
nikamo36
Zadomowienie
 
Avatar nikamo36
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 008
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Witam Kochane,jesteśmy na działce,jutro festyn dożynkowy,rodzinka się zjedzie na grilla i jak tu być na diecie
Cytat:
Napisane przez d666666 Pokaż wiadomość
Ja tez jestem w szoku, mimo iz nie lubilam go, a nawet nabijalam sie z postaci ktora z siebie wykreowal, chociaz lubilam go sluchac, bylam ciekawa co powie, co wymysli, czym zaskoczy byl barwna postacia, mimo wszystko.
zawsze jak ktos umiera to jakos tak smutno sie robi, a do tego samobojstwo- szok.

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

a ja Wam wklejam info o tym, ze dobrze pic zimne napoje w celach odchudzajacych. Ja ostatnio pije sam lod z woda i czekam na cud
slimming secret of Dr Pierre Dukan

To help you lose weight, have cold drinks!

If you put your natual mineral water bottle in the fridge and if you drink 2 litres from it...
This water will be at a temperature of 4°. When you eliminate it, it has to be at 36°. This means that your body will have heated the water and raised its temperature by around 33°, which means expending 60 calories.

If you want to prove this to yourself with a concrete example and you have an electric cooker, put this volume of cold water into a pan on top of your cooker and switch on the heat.

With a kitchen thermometer check the temperature of the water as it rises. Note how long it takes to reach 37° and the electricity consumed.

To know how much energy 2 litres make you burn up, all you need do is multiply the energy output of your electrical resistance (written in watts on the cooker top) by the number of minutes required. Check this out once and you'll be convinced for life. For those of you with a gaz cooker the experiment is a little more tricky but trust me and your body will thank you for it!

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

newsy z czata- pewnie juz bylo- tluszcz w nabiale do 2%, 3% to za duzo i wg, brytyjskiej strony mozna cos takiego 3% zjesc jako produkt tolerowany i tylko 30g. ale bzdura. co my z wiesniakami zrobimy? ja dziennie jem ze 2....

Twinkletoes1963 : I've bought some 'virtually fat-free' cottage cheese with chives (3% fat), is this ok? Thanks
sonja : Hi Twinke and welcome to the chat! I'm sorry but this cottage cheese is a bit too fatty to be allowed but you can have 30 grammes of it as one tolerated (the list of tolerated is in the cupboard of your slimming apartment). Have a very nice day!
Witam Kochana.Szkoda człowieka ale co on miał za uszami bo przecież nikt kto jest ok. nie popełnia samobójstwa lub swoje organy odda synowi bo jest bardzo chory,szkoda czlowieka
Czy lodowate napoje na słodziku można?Serki homo w Lidlu ostatnio nie dostępne więc na jakie je zastąpić?
__________________
Dukan-start 16.02.2011r.(116kg),wzros t 165cm
30.05.2011r.-99kg(razem -17kg)
11.11.2011r.-ponownie 99kg
Cel I-100kg OSIĄGNIĘTY
Cel II- 80kg
Cel III-70kg(wg.testu Dukana)
nikamo36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 22:13   #4588
d666666
Wtajemniczenie
 
Avatar d666666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 169
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

jakie slodziki- najlepiej bez dodatkow typu aromaty, bo tam tez dodawany jest cukier, do tych proszkowanych *( ale nie wiem czy w Polandzie one sa), a co do otrab owsianych- musza byc same otreby, bez zarodkow, dlatego warto sklad przeczytac, zeby sie zapoznac z zawartoscia. ja kiedys kupilam takie co mialy w skladzie oat bran, oat germs, bo nie doczytalam,

varogers77 : Hi, can i use sweetners in the attack phase, i have canderel sweetner with vanilla which i thought i could mix when making pancakes with the oat bran? I also was only able to get oatbran with oatgerm which the lady at the shop saod should be fine - is this ok? Or at least till i get pure oat bran?
sonja : Hi again Varogers! Yes you can use sweeteners no problem but be careful with flavoured ones such as the canderel vanilla as this is not suitable for your diet because it contains a bit a real sugar. For oat bran it has to be bran and without any germs actually as bran as got some specifities that oat germ doesn't have. Have a nice day!
__________________
Wzrost 176cm
start maj 2010 prawie 3d, dukam stukam
marzec 2011- jedyne 81 kg
Moze kiedys magiczne 66 kg



Uciekam przed jojo
plazowy wieloryb
d666666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 22:14   #4589
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

Cytat:
Napisane przez d666666 Pokaż wiadomość
a ja Wam wklejam info o tym, ze dobrze pic zimne napoje w celach odchudzajacych. Ja ostatnio pije sam lod z woda i czekam na cud
to ja tez tak bede i bede czekala na ten CUD
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 22:25   #4590
d666666
Wtajemniczenie
 
Avatar d666666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 169
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 20

podwyzszony cholesterol (EMI 25)
Jak obnizyc.
1.ograniczyc zoltka do 3 w tygodniu
2.wiecej ryb (w szczegolnosci tych tlustych, bogatych w omega 3 [losos, tunczyk, makrela, sardynki, sledz, wegorz]
3.wysilek fizyczny


raquel423 : Concerned that a lot of the recipes include eggs especially the dessert ones. I have to limit my egg intake due to high cholesterol & have a real kraving for sweet things. I am also suffering with constipation at the moment which is concerning and suggestions?
cathy : Hello raquel423, if you have a high cholesterol level, don't eat more than 3 yolks per week, whereas the egg whites are not restricted. Moreover, you can replace egg yolks by the egg whites in most of our Dukan recipes, so don't hesitate to use this trick to prepare allowed desserts and sweets. Moreover, increase your fish intake, especially the fatty one (salmon, tuna, mackerel, sardines, herrings, eel, which are rich in omega-3 fatty acids), since they will help you lower the cholesterol rate. Don't forget also that physical activities tend to regulate that level. The more you move, the sooner your cholesterol rate will start going down.

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

to wszystko z czata czatu

Przezylam 2 poprawne dni poprawnego dukania, daje sobie ostatnia szanse

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

Cytat:
Napisane przez nikamo36 Pokaż wiadomość
Witam Kochane,jesteśmy na działce,jutro festyn dożynkowy,rodzinka się zjedzie na grilla i jak tu być na diecie

Witam Kochana.Szkoda człowieka ale co on miał za uszami bo przecież nikt kto jest ok. nie popełnia samobójstwa lub swoje organy odda synowi bo jest bardzo chory,szkoda czlowieka
Czy lodowate napoje na słodziku można?Serki homo w Lidlu ostatnio nie dostępne więc na jakie je zastąpić?
serek homo zrobisz sobie sama miksujac twarog z jogurtem/mlekiem i bedzie naturalny
a co do lodowatych napojow na slodziku to mozna do litra dziennie, do tego nie moga miec w sobie soku owocowego lub dodatku owocow, i najlepiej zeby mialy mniej niz 1kcal na szklanke
__________________
Wzrost 176cm
start maj 2010 prawie 3d, dukam stukam
marzec 2011- jedyne 81 kg
Moze kiedys magiczne 66 kg



Uciekam przed jojo
plazowy wieloryb
d666666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:23.