Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LIII - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-08, 09:11   #4471
iva78
Zakorzenienie
 
Avatar iva78
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 15 864
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LIII

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
no ja akurat nie wyobrazam sobie godzine skakac przed kompem w domu gdzie co chwile ktores dziecko cos ode mnie chce, albo gdzie Gabrys musi cwiczyc ze mna i mi podbiera mi co chwile sprzety (przetestowane ) o ile te 15 minut to jeszcze jakos wykradam ale godzina jest poza zasiegiem dlatego dla mnie super wyjscie to wlasnie silownia


dzien dobry slonecznie
Rozumiem Cie doskonale tez mam dzieci , ale nieco starsze i jak cwicze to tylko sie smieja i mnie nasladuja... wiec staram sie to robic jak ich nie ma albo nie widza. Chodzilo mi o to, ze jezeli juz ktos sie decyduje na cwiczenia w domu to powinny one byc systematyczne i odpowiednio wykonywane .
iva78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 09:26   #4472
patrysienka
Zadomowienie
 
Avatar patrysienka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 743
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jesli on Cie zmuszał do schudniecia naciskami słownymi, czasem przykrymu, wyrażał swoje niezadowolenie, doprowadzał Cie tym do płączu, to mnie JUZ by sie zapaliła lampka, czym sie ten facet tak naprawdę kieruje.
A jak juz ktoś mówi, ze musi sie zastanowić nad tym wszystkim to ja już nei mam zadnych pytań.
Dziewczyno, daj sobie spokój, nie poniżaj sie wiecej. Ceń się.
Nie ten, to inny.
naciulatko

Tego kwiatu to pół światu Sama jestem po rozstaniu i każdego dnia co raz bardziej przekonuje się, że to był jeden z najlepszych wyborów jakie do tej pory dokonałam. Powód z jakiego Twój facet zastanawia się czy chce z Tobą być jest zwyczajnie śmieszny, a co, gdy zaczną się inne problemy? Łatwo mówić, ale po takim tekście powinnaś go, że się tak wyrażę pierdyknąć w papę i nie odwracać się za siebie.

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

Cytat:
Napisane przez iva78 Pokaż wiadomość
Wlasnie Ty jestes dobrym przykladem na to, ze jak sie chce to mozna. Wytrwalosc systematycznosc i jeszcze raz wytrwalosc i efekty widac.

Ja już tak wsiąkłam, że wolę iść poćwiczyć aniżeli spotkać się z koleżanką w tygodniu [zaraz będzie a to kawka, ciasteczko] mimo tego, że nigdy mi się nie chce pójść na siłownię i poćwiczyć, ale jakoś się zmuszam.
patrysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 09:29   #4473
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LIII

Cytat:
Napisane przez melissa89 Pokaż wiadomość
właśnie tak się zbieram pomału do powrotu do biegania, bo w tamtym roku jakieś pierwsze kroki były, ale jak zima przyszła to przerwałam.. tylko chciałam do tego coś dodać i myślałam, że może są jakieś super extra zestawy ćwiczeń
Ale ja tez na okres zimowy nie biegam, dopiero przed swietami zaczełam seozn, pogoda sie spartoliła i czekam na lepsza pogodę znów, ale lada chwila będzie juz dobrze i postaram sie biegac 2-3 razy w tygodniu plus normalnie cwiczenia.
No jasne ze jakies cwiczenia na nogi sa - wystarczy wklepac w google nazwe trenenerki i przejrzec zestawy albo w ogóle cwiczenia na nogi bez konkretnego trenera. Ale to jest tak, ze kazda z nas ma rózna budowe i nie kazdemu te same ćwiczenia przyniosa pozadany efekt, dlatego ogólnie najlepsze na nogi bieganko
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 09:48   #4474
Lilotron
Zakorzenienie
 
Avatar Lilotron
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 303
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale ja tez na okres zimowy nie biegam, dopiero przed swietami zaczełam seozn, pogoda sie spartoliła i czekam na lepsza pogodę znów, ale lada chwila będzie juz dobrze i postaram sie biegac 2-3 razy w tygodniu plus normalnie cwiczenia.
No jasne ze jakies cwiczenia na nogi sa - wystarczy wklepac w google nazwe trenenerki i przejrzec zestawy albo w ogóle cwiczenia na nogi bez konkretnego trenera. Ale to jest tak, ze kazda z nas ma rózna budowe i nie kazdemu te same ćwiczenia przyniosa pozadany efekt, dlatego ogólnie najlepsze na nogi bieganko
Cori a co myślisz o orbitreku na nogi zamiast biegania? Bo w piwnicy mi stoi to bym wykorzystała sytuację
Lilotron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 09:52   #4475
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LIII

Cytat:
Napisane przez Lilotron Pokaż wiadomość
Cori a co myślisz o orbitreku na nogi zamiast biegania? Bo w piwnicy mi stoi to bym wykorzystała sytuację
Mozesz spróbować - jesli masz to czemu nie wykorzystać?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 09:55   #4476
Lilotron
Zakorzenienie
 
Avatar Lilotron
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 303
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mozesz spróbować - jesli masz to czemu nie wykorzystać?
wcześniej robiłam ćwiczonka z MelB przed kompem ale pomyślałam, że może to jakoś połączę, tylko nie wiem czy efekty dobre po tym orbi ale wczoraj pierwszy raz spróbowałam i mi się spodobało
Lilotron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 09:56   #4477
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 305
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LIII

Coś się DPD obija po świętach
Wczoraj odebrali paczkę od Zary i dziś powinna już u mnie być a na śledzeniu widać, że utknęła w jakimś NCS
__________________
Z wierzchu anioł, w oczach diabeł


Dotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-08, 09:59   #4478
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale ja tez na okres zimowy nie biegam, dopiero przed swietami zaczełam seozn, pogoda sie spartoliła i czekam na lepsza pogodę znów, ale lada chwila będzie juz dobrze i postaram sie biegac 2-3 razy w tygodniu plus normalnie cwiczenia.
No jasne ze jakies cwiczenia na nogi sa - wystarczy wklepac w google nazwe trenenerki i przejrzec zestawy albo w ogóle cwiczenia na nogi bez konkretnego trenera. Ale to jest tak, ze kazda z nas ma rózna budowe i nie kazdemu te same ćwiczenia przyniosa pozadany efekt, dlatego ogólnie najlepsze na nogi bieganko
Na rozbudowę tak, na wyszczuplenie..raczej średnio Przynajmniej u mnie był taki efekt.
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 10:09   #4479
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LIII

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Na rozbudowę tak, na wyszczuplenie..raczej średnio Przynajmniej u mnie był taki efekt.
U mnie odwrotny - rozbudowe to ja mam po fitness, a wyszczuplenie po bieganku

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Lilotron Pokaż wiadomość
wcześniej robiłam ćwiczonka z MelB przed kompem ale pomyślałam, że może to jakoś połączę, tylko nie wiem czy efekty dobre po tym orbi ale wczoraj pierwszy raz spróbowałam i mi się spodobało
Lubie MelB, ale wolę Jill, nie wiem, po niej mam najlepsze efekty, chyba najbardziej trafia w moje potrzeby
Połaczyć zawsze dobrze coś z czymś. A jak Ci sie spodobało, to tym lepiej Może poczytaj na google o orbitreku?
Mnie się marzy biezna w domu zebym nie była uzalezniona od pogody, tylko mogła biegać, kiedy chcę
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 10:21   #4480
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LIII

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Na rozbudowę tak, na wyszczuplenie..raczej średnio Przynajmniej u mnie był taki efekt.
Zalezy od człowieka, typu sylwetki i predyspozycji a Ty podobnie jak i ja zresztą, typ sylwetki mamy zupełnie inny niż Cori więc i inaczej ciało reaguje na treningi i diety
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 10:22   #4481
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LIII

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Zalezy od człowieka, typu sylwetki i predyspozycji a Ty podobnie jak i ja zresztą, typ sylwetki mamy zupełnie inny niż Cori więc i inaczej ciało reaguje na treningi i diety
Ale to samo przeciez zastrzegłam w poscie gdzies wyzej - ze sa rozne typy sylwetek i dla kazdego co inengo będzie skuteczne
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-08, 10:28   #4482
Lilotron
Zakorzenienie
 
Avatar Lilotron
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 303
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
U mnie odwrotny - rozbudowe to ja mam po fitness, a wyszczuplenie po bieganku

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------



Lubie MelB, ale wolę Jill, nie wiem, po niej mam najlepsze efekty, chyba najbardziej trafia w moje potrzeby
Połaczyć zawsze dobrze coś z czymś. A jak Ci sie spodobało, to tym lepiej Może poczytaj na google o orbitreku?
Mnie się marzy biezna w domu zebym nie była uzalezniona od pogody, tylko mogła biegać, kiedy chcę
Jill nie próbowałam to może spróbuję Bieżnię też mam w domu ale jakoś nie mogę się przełamać żeby często biegać, słabą mam kondycję za to na orbi jakoś mniej się męczę a czuję że nogi pracują

a propos Jill - polecasz coś na nogi i dupcię?

Edytowane przez Lilotron
Czas edycji: 2015-04-08 o 10:29
Lilotron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 10:33   #4483
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LIII

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Zalezy od człowieka, typu sylwetki i predyspozycji a Ty podobnie jak i ja zresztą, typ sylwetki mamy zupełnie inny niż Cori więc i inaczej ciało reaguje na treningi i diety
Dlatego odezwałam się, bo jestem odwrotnością tego co Corii pisze, żeby nikt się nie nastawiał na dany efekt Inna sprawa że jak ja biegałam to praktycznie codziennie, ciężko było zrobić sobie przerwę. Więc też inaczej organizm z tego tytułu zareagował.

Zresztą planuję wrócić do biegania, bo pamiętam jak się po tym czułam Tyle o ile chce robić to rzadziej i wstawić jakiś inny domowy trening.
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 10:39   #4484
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LIII

Cytat:
Napisane przez iva78 Pokaż wiadomość
A ja juz tam nic u nich nie kupie
zawalili coś?
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 10:42   #4485
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LIII

Cytat:
Napisane przez Lilotron Pokaż wiadomość
Jill nie próbowałam to może spróbuję Bieżnię też mam w domu ale jakoś nie mogę się przełamać żeby często biegać, słabą mam kondycję za to na orbi jakoś mniej się męczę a czuję że nogi pracują

a propos Jill - polecasz coś na nogi i dupcię?
Jak ja Ci zazdroszcze tej biezni Wyslij mi ja

No na nogi i tyłeczek to Killer buns thighs
Chociaz na tyłeczek to ponoc najepsze przysiady sumo - jeszcze lepiej z obciazeniem. Ja przyznaję, ze przez 2-3 tygodnie robiłam, ale jak zobazyłam, jak uda sie przy tym rozrastaja, to sobie dałam spokój
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 11:39   #4486
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LIII

Szukam beżowej torebki- co sądzicie o tych? Torebka raczej "okazjonalna". Od Pauliny to raczej ecru ale jasna...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 26-B42-F_V_PA__1.jpg (47,9 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 26-B42-F_V_PA__2.jpg (50,8 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 498.jpg (16,2 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg A-5237-H_BEIG__2.jpg (15,7 KB, 26 załadowań)

Edytowane przez UNIKALNA1983
Czas edycji: 2015-04-08 o 11:49
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 11:45   #4487
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LIII

Cytat:
Napisane przez Lilotron Pokaż wiadomość
Jill nie próbowałam to może spróbuję Bieżnię też mam w domu ale jakoś nie mogę się przełamać żeby często biegać, słabą mam kondycję za to na orbi jakoś mniej się męczę a czuję że nogi pracują
Zazdroszczę bieżni Marzy mi się mieć miejsce na własny sprzęt!

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Dlatego odezwałam się, bo jestem odwrotnością tego co Corii pisze, żeby nikt się nie nastawiał na dany efekt Inna sprawa że jak ja biegałam to praktycznie codziennie, ciężko było zrobić sobie przerwę. Więc też inaczej organizm z tego tytułu zareagował.

Zresztą planuję wrócić do biegania, bo pamiętam jak się po tym czułam Tyle o ile chce robić to rzadziej i wstawić jakiś inny domowy trening.
Ja osobiście najlepsze efekty miałam zawsze po treningu siłowym łączonym z jakimiś interwałami, bo budowałam mięśnie i jednocześnie spalałam sadło.

Tylko, że moim celem nigdy nie były nogi typu Anja Rubik, a raczej Natasza Urbańska, bo z naturą nie wygrasz, więc po prostu pogodziłam się z dość wyraźnymi mięśniami

A bieganie lubiłam (wrócę po rehabilitacji) bardzo tak po prostu, jak piszesz, ze względu na to świetne uczucie wywoływało

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No na nogi i tyłeczek to Killer buns thighs
Chociaz na tyłeczek to ponoc najepsze przysiady sumo - jeszcze lepiej z obciazeniem. Ja przyznaję, ze przez 2-3 tygodnie robiłam, ale jak zobazyłam, jak uda sie przy tym rozrastaja, to sobie dałam spokój
Na tyłek u mnie super działa martwy ciąg.

No i różne przysiady, tak jak pisze Cori, tylko z tymi przysiadami to trzeba uważać jaki się robi, bo różne ustawienia nóg powodują pracę różnych mięśni nóg, więc można sobie zrobić takie mocne buły, których dziewczyny raczej nie lubią
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 12:08   #4488
iva78
Zakorzenienie
 
Avatar iva78
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 15 864
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LIII

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
zawalili coś?
Zamawialam biale dlugie i dostalam z rozmazanymi logo na kolkach..wymienilam na inne to przyszly z dziurami na cholewce...wyslalam im @ ze zdjeciami tych dziur to nawet nie odpisali...zrobilam zwrot i powiedzialam, ze nigdy wiecej

Cytat:
Napisane przez patrysienka Pokaż wiadomość
naciulatko

Tego kwiatu to pół światu Sama jestem po rozstaniu i każdego dnia co raz bardziej przekonuje się, że to był jeden z najlepszych wyborów jakie do tej pory dokonałam. Powód z jakiego Twój facet zastanawia się czy chce z Tobą być jest zwyczajnie śmieszny, a co, gdy zaczną się inne problemy? Łatwo mówić, ale po takim tekście powinnaś go, że się tak wyrażę pierdyknąć w papę i nie odwracać się za siebie.

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------




Ja już tak wsiąkłam, że wolę iść poćwiczyć aniżeli spotkać się z koleżanką w tygodniu [zaraz będzie a to kawka, ciasteczko] mimo tego, że nigdy mi się nie chce pójść na siłownię i poćwiczyć, ale jakoś się zmuszam.
Najwazniejsze, ze masz checi

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jak ja Ci zazdroszcze tej biezni Wyslij mi ja

No na nogi i tyłeczek to Killer buns thighs
Chociaz na tyłeczek to ponoc najepsze przysiady sumo - jeszcze lepiej z obciazeniem. Ja przyznaję, ze przez 2-3 tygodnie robiłam, ale jak zobazyłam, jak uda sie przy tym rozrastaja, to sobie dałam spokój
Nie strasz..tez robie przysiady z ciezarkami
iva78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 12:08   #4489
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LIII

Cytat:
Napisane przez patrysienka Pokaż wiadomość
naciulatko

Tego kwiatu to pół światu Sama jestem po rozstaniu i każdego dnia co raz bardziej przekonuje się, że to był jeden z najlepszych wyborów jakie do tej pory dokonałam. Powód z jakiego Twój facet zastanawia się czy chce z Tobą być jest zwyczajnie śmieszny, a co, gdy zaczną się inne problemy? Łatwo mówić, ale po takim tekście powinnaś go, że się tak wyrażę pierdyknąć w papę i nie odwracać się za siebie.

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------




Ja już tak wsiąkłam, że wolę iść poćwiczyć aniżeli spotkać się z koleżanką w tygodniu [zaraz będzie a to kawka, ciasteczko] mimo tego, że nigdy mi się nie chce pójść na siłownię i poćwiczyć, ale jakoś się zmuszam.
Właśnie mialam zapytac jak sie sprawa rozwiazala u Ciebie ciesze sie ze jesteś szczesliwa
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-08, 12:14   #4490
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LIII

Cytat:
Napisane przez iva78 Pokaż wiadomość
Nie strasz..tez robie przysiady z ciezarkami
To, ze u mnei sie ten rodzaj ćwiczeń nie sprawdził, nie znaczy, ze u Ciebie tez Ile już ćwiczysz przysiady?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 12:25   #4491
iva78
Zakorzenienie
 
Avatar iva78
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 15 864
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To, ze u mnei sie ten rodzaj ćwiczeń nie sprawdził, nie znaczy, ze u Ciebie tez Ile już ćwiczysz przysiady?
Niedlugo..2 tyg.
iva78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 12:32   #4492
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LIII

Cytat:
Napisane przez iva78 Pokaż wiadomość
Niedlugo..2 tyg.
No u mnie po tym czasie widac już było róznice, ale może u Ciebie będzie ok. Jak ktoś pisał wyzej, sporo zalezy od ustawienia, etc
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 12:47   #4493
kikikaka5
Zadomowienie
 
Avatar kikikaka5
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 495
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LIII

Witajcie myszki
Ja chodzę na siłownię 5 razy w tyg. i tak już 4 miesiąc. Schudłam 4 kg.jeden rozmiar w ubraniach. Na początku pilnowałam diety a teraz jem na co mam ochotę. Myślę jednak ,że po 30 stce i po dwójce dzieci już ciężko liczyć na efekty wow typu brzuszek jak u nastolatki.
kikikaka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 12:50   #4494
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LIII

Cytat:
Napisane przez kikikaka5 Pokaż wiadomość
Witajcie myszki
Ja chodzę na siłownię 5 razy w tyg. i tak już 4 miesiąc. Schudłam 4 kg.jeden rozmiar w ubraniach. Na początku pilnowałam diety a teraz jem na co mam ochotę. Myślę jednak ,że po 30 stce i po dwójce dzieci już ciężko liczyć na efekty wow typu brzuszek jak u nastolatki.
E tam, wiek nie ma nic do rzeczy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 12:57   #4495
Kamila96
Zakorzenienie
 
Avatar Kamila96
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 9 220
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LIII

Cytat:
Napisane przez kikikaka5 Pokaż wiadomość
Witajcie myszki
Ja chodzę na siłownię 5 razy w tyg. i tak już 4 miesiąc. Schudłam 4 kg.jeden rozmiar w ubraniach. Na początku pilnowałam diety a teraz jem na co mam ochotę. Myślę jednak ,że po 30 stce i po dwójce dzieci już ciężko liczyć na efekty wow typu brzuszek jak u nastolatki.
Moja droga, Tobie niejedna nastolatka figury może pozazdrościć
Kamila96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 13:00   #4496
user_k
Zakorzenienie
 
Avatar user_k
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 769
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LIII

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Szukam beżowej torebki- co sądzicie o tych? Torebka raczej "okazjonalna". Od Pauliny to raczej ecru ale jasna...
Jak dla mnie żadna w pierwszej nie podoba mi się umiejscowienie mocować do rączek, za masywne Druga brzydka a trzecia najlepsza, ale nie podoba mi się ta blaszka w dolnym rogu i za duża inspiracja Birkin
user_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 13:09   #4497
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LIII

Cytat:
Napisane przez kikikaka5 Pokaż wiadomość
Myślę jednak ,że po 30 stce i po dwójce dzieci już ciężko liczyć na efekty wow typu brzuszek jak u nastolatki.
Ee chyba przesadzasz
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
E tam, wiek nie ma nic do rzeczy
Zgadzam sie!!
__________________
happy mum
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 13:11   #4498
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
E tam, wiek nie ma nic do rzeczy
Dokładnie.

Najważniejsze są chęci bo wtedy to i na efekty nie trzeba długo czekać
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 13:16   #4499
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LIII

[1=523c2d977675f8d89e6472e efe6f460b6ab4010a_6580dd2 588396;50963473]

Najważniejsze są chęci bo wtedy to i na efekty nie trzeba długo czekać [/QUOTE]

Własnie Chęci plus wystrwałość i systematycznosć
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 13:34   #4500
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Wątek uzależnionych Zaromaniaczek cz. LIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Własnie Chęci plus wystrwałość i systematycznosć
Tak, plus systematyczność jak piszesz - to też jeden z warunków
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-12 18:09:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:42.