Czy lubicie byc blade????? - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-22, 21:38   #421
*Antoinette*
Wtajemniczenie
 
Avatar *Antoinette*
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 535
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Owszem, wydaje mi się, że ostatnio zaczęto dużo mowić o tym, aby akceptować jasną karnację i porzucić wizyty na solarium - głównie z powodów zdrowotnych. Choć nie sądzę, alby opalenizna wyszła z mody.

Według mnie zadbana, jasna skóra wygląda dużo lepiej niż nienaturalna opalenizna np. u dziewczyny o słowiańskim typie urody. Niektórym pasuje opalenizna, innym nie, nie ma po co na siłę zmieniać sobie koloru skóry.
__________________



Edytowane przez *Antoinette*
Czas edycji: 2008-12-22 o 21:39
*Antoinette* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 21:43   #422
Croppka :)
Raczkowanie
 
Avatar Croppka :)
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 65
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Pewnie, że nie jest straszne, czemu miałoby być? :P ale też to zauważyłam, przed balem gimnazjalnym 90% dziewczyn z mojej klasy poszło na solarium, też tego nie rozumiem
Croppka :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 21:48   #423
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Cytat:
Napisane przez *Antoinette* Pokaż wiadomość
(...) np. u dziewczyny o słowiańskim typie urody. Niektórym pasuje opalenizna, innym nie, nie ma po co na siłę zmieniać sobie koloru skóry.
Trochę szkoda, że kobiety o słowiańskich rysach na siłę robią z siebie latynoski - farbując się na kruczoczarny kolor i spiekając na mocny brąz Tak...wiem, że o gustach nie powinno się dyskutować ale taki "owczy pęd" do bardzo ciemnej (nie mówię tutaj o lekkiej opaleniźnie) karnacji jest dla mnie co najmniej dziwny. Analogicznie byłoby jakby każdy na siłę się wybielał chemikaliami.

Cytat:
Napisane przez mary_alice_young Pokaż wiadomość
większosc moich znajomych się wybiera do solarium "zeby tylko nie wyglądać blado". i wielkie zdziwienie jak powiedzialam ze ja nie zamierzam (a mam skórę prawie jak mąka). i nikt nie moze zrozumiec mojej idei bladej skory w polaczeniu z czarną sukienką
To jeszcze nic...mój luby mi oświadczył niedawno, że zamierza pochodzić na solarium przed swoim balem studniówkowym. Już sobie wyobrażam jaki będzie efekt (jest bardzo jasnym blondynem).
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 22:03   #424
*Antoinette*
Wtajemniczenie
 
Avatar *Antoinette*
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 535
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Trochę szkoda, że kobiety o słowiańskich rysach na siłę robią z siebie latynoski - farbując się na kruczoczarny kolor i spiekając na mocny brąz Tak...wiem, że o gustach nie powinno się dyskutować ale taki "owczy pęd" do bardzo ciemnej (nie mówię tutaj o lekkiej opaleniźnie) karnacji jest dla mnie co najmniej dziwny. Analogicznie byłoby jakby każdy na siłę się wybielał chemikaliami.
Dokladnie
Chyba czas zaakceptować swoje ciało, czyli również cerę. Nie chodzi o to, żeby promować raz jasną, raz ciemną karnację.
__________________


*Antoinette* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 22:12   #425
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Cytat:
Napisane przez *Antoinette* Pokaż wiadomość
Dokladnie
Chyba czas zaakceptować swoje ciało, czyli również cerę. Nie chodzi o to, żeby promować raz jasną, raz ciemną karnację.
I najważniejszy w tym wszystkim jest umiar

Chciałabym mieć jeszcze jaśniejszą cerę i wiem, że pewnie są specjalne specyfiki czy zabiegi w tym celu przeznaczone, ale szkoda mi ryzykować pogorszeniem stanu skóry.

Dlatego pozostaję skromnie przy maseczce z ogórka lub aspiryny
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 22:56   #426
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Cytat:
Napisane przez mary_alice_young Pokaż wiadomość
to jest na prawde takie straszne mieć jasną skórę??

Powiedzcie co o tym myślicie, bo ja nie wiem czy ja źle myślę czy nie jestem w stanie czegoś zrozumieć
Jeszcze nie spotkałam osoby, która by jakoś normalnie reagowała na bladość
Zawsze byłam uważana za chorą na anemię, dziewczynę nie na czasie, która nogdy nie była w solarium. Wg większości społeczeństwa bladość jest nietypowa, niemodna, równoznaczna z jakąś chorobą.
Dla mojej znajomej wyznacznikiem piękna jest właśnie opalenizna.
Żal mi takich ograniczonych ludzi
Wiem, że bardzo ważne jest żeby dbać o swoją skórę, o jej zdrowie, przekonałam się jak straszna może być choroba skóry Przestrzegam przed solarium, bo jest zabójstwem. To jest właśnie straszne.
Posiadanie jasnej skóry może być jedynie powodem do dumy.
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 23:14   #427
krowa_bez_mleka
Zakorzenienie
 
Avatar krowa_bez_mleka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 085
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Nie zgadzam się, że skóra po soloraium wygląda zawsze nienaturalnie lu b zółto. Znam kilka osób, które wyglądają piękni,e delikatnie opalone i nie widac, ze to solara!


Ja miałam zawsze raczej ciemną karnację, teraz dopiero zbladłam. Całkiem mi sie to podoba (zwłaszcza twarz) ale niestety o wiele bardziej widać moje cienie pod oczami co mi srednio odpowiada.



Solarium raz na jakis czas sie nie boje(od tego roku) bo zmarszczki wg mnie zależa m
największej mierze od genów.
Widzę to mojej mamie i ciotce, prowadzących zupelnie inne tryby życia
__________________
gdy chcę się napić to piję
a kiedy senna to leżę
świętem radości jest życie
kiedy chcę grzeszyć to grzeszę

Edytowane przez krowa_bez_mleka
Czas edycji: 2008-12-22 o 23:16
krowa_bez_mleka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-22, 23:38   #428
mary_alice_young
Wtajemniczenie
 
Avatar mary_alice_young
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 972
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Jeszcze nie spotkałam osoby, która by jakoś normalnie reagowała na bladość
Zawsze byłam uważana za chorą na anemię, dziewczynę nie na czasie, która nogdy nie była w solarium. Wg większości społeczeństwa bladość jest nietypowa, niemodna, równoznaczna z jakąś chorobą.
Dla mojej znajomej wyznacznikiem piękna jest właśnie opalenizna.
Żal mi takich ograniczonych ludzi
Wiem, że bardzo ważne jest żeby dbać o swoją skórę, o jej zdrowie, przekonałam się jak straszna może być choroba skóry Przestrzegam przed solarium, bo jest zabójstwem. To jest właśnie straszne.
Posiadanie jasnej skóry może być jedynie powodem do dumy.
właśnie, ja tego nie rozumiem.
bo w dobrym tonie jest isc na solarium i się nie przyznawać ze wogole keidykolwiek było się bladym

a mi teraz na prawdę podoba się jasna skóra i nie jest to tekst ktorym leczę swoje kompleksy o wiele lepiej jest ładnie podkreślić swój naturalny kolor skóry niż na siłę się smażyć kiedy nie ma się na to ochoty
__________________
WYMIANA
mary_alice_young jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 00:07   #429
substytut
Zakorzenienie
 
Avatar substytut
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 526
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Ja mam bardzo jasna cere, ale nie lubie sie opalac - ani na solarium ani na sloncu. A wszelkiego rodzaju samoopalacze srednio sie ze mna dogaduja wiec innego wyjscia nie mam niz byc blada do konca zycia
substytut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 07:06   #430
cherryPrincess69
Raczkowanie
 
Avatar cherryPrincess69
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: kraina czarów :)
Wiadomości: 326
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

"i przyjemniej sie patrzy na taka osobe niz na kogos o białej zmeczonej twarzy na ktorej nawet nic nie da sie ukryc."

czemu odrazu zmeczonej?
ja tam lubie swoja bladosc i nie chodze na solarium, nie opalam sie chociaz jak wyjde na dwor w sloneczny dzien to przed sloncem sie nie chowam
__________________
cherryPrincess69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 12:06   #431
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 677
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Moja blada twarz rzadko kiedy na zmęczoną wygląda, może dlatego, że mam usta w dość mocnym kolorze. Ale fakt, cienie pod oczami i wszystkie niedoskonałości bardzo widać Jejku, jak ja bym chciała mieć taką cere, jak kilka lat temu... dopiero jak na jasnej twarzy nie ma żadnych krostek itp wygląda super.
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-23, 12:52   #432
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Oczywiście, że lubię bladość, jest szlachetna i elegancka...nigdy nie rozumiałam fascynacji dziewczyn solarium. Jasna skóra plus ciemne włosy i niebieskie oczy - to uwielbiam.
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 22:58   #433
41606c31298bccbf4cae52b7859efbfee487d7f9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 759
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

a ja lubię naturalny kolor skóry. w moim przypadku-owszem: bladziutki. ale jeśli ktoś ma naturalnie ciemniejszą skórę, albo opala się dosłownie z marszu, ledwo kurtkę zdejmie na wiosnę, to też ok.

nie znoszę natomiast podsmażania się solarce, tudzież godzinami nieruchomo na plaży.

i wkurza mnie również jak pieczone kurczaki mówią mi że lubią po prostu ładnie wyglądać, bo ze mną to coś nie tak jest...

Edytowane przez 41606c31298bccbf4cae52b7859efbfee487d7f9
Czas edycji: 2008-12-27 o 22:59
41606c31298bccbf4cae52b7859efbfee487d7f9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 07:01   #434
eevciaa
Raczkowanie
 
Avatar eevciaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bielsko Biala- okolice
Wiadomości: 478
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Sama mam bladą cerę. Opinie słyszałam różne- jedni mówili że mam taką ładną, porcelanową twarz, a drudzy- tzn większość- że jestem za blada, jakbym miała zaraz zemdleć.
Tak czy siak- mnie to się podoba (podoba mi się też kontrast- niebieskie oczy/czarne włosy ale to akurat zamierzam zmienić) i nie mam zamiaru się opalać (nawet nie powinnam). Jest jak jest. Tylko muszę nauczyć się to akcentować, więc zaraz lecę na ten wątek o którym mówiłyście

Każdy robi jak chce. Ja osobiście choć teraz jestem może nie na czasie, to nie zazdroszczę opalenizny innym i mam świadomosć że za kilkadziesiąt lat nie odczuję zbytnio skutków UV- a to cieszy .

Pozdrawiam wszystkie jasne i te ciemniejsze buźki
eevciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 08:02   #435
oooAsiaooo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 338
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Do solarium nie lubie chodzić, wolę opalać się w lato
__________________
"I wanna know what love is...
I want you to show me I wanna feel what love is
I know you can show me."
oooAsiaooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 08:51   #436
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Czy lubię być blada? Chm... czasami... nie latem, ale teraz zimą czemu nie? Nie chce mi się używać samoopalaczy anie chodzić na sol. w zimie więc polubiłam bladość. Ale prawdą jest ze wszelkie niedoskonałości twarzy/ciała mniej widać na opalonej skórze. Blada cera wymaga większej dbałości, ukrywania podkrążonych oczu, zaczerwienionego nosa
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 09:28   #437
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Czy lubię być blada? Chm... czasami... nie latem, ale teraz zimą czemu nie? Nie chce mi się używać samoopalaczy anie chodzić na sol. w zimie więc polubiłam bladość. Ale prawdą jest ze wszelkie niedoskonałości twarzy/ciała mniej widać na opalonej skórze. Blada cera wymaga większej dbałości, ukrywania podkrążonych oczu, zaczerwienionego nosa


w lato lubie byc lekko opalona, ale w zimie co mi tam, moge byc blada w solarium nigdy nie bylam, bo nie czuje potrzeby. a zdziwienie wsrod niektorych kolezanek jakby jakas zbrodnia.
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 09:49   #438
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Ja nie ukrywam bardzo podoba mi się ładnie opalona skóra ale u osób o egzotycznej urodzie, naszym słowiańskim dziewczynom to po prostu nie pasuje- wygląda w wiekszości banalnie i sztucznie.

Bladą cerę też uwielbiam u dziewczyn o urodzie królewny śnieżki (Kicia Wampirzyca) lub u delikatnych blondynek, szatynek,rudzielców...skó ra wygląda tak szlachetnie, napewno nie jak chora czy anemiczna.

Sama nie lubiłam u siebie bladej skóry ale powoli to się zmienia, często słyszczę od ludzi,że wyglądam jak porcelanowa laleczka,że mam ładną cerę....nigdy nie usłyszałam niczego negatywnego ale może dlatego,że moja skóra nie kontrastuje tak bardzo jak u dziewczyn o czarnych włosach (chociaż moim zdaniem to piękny kontrast)

parę razy użyłam samoopalacza i nie czułam się już tak "wyjątkowo" tylko jak jedna z wielu, która usiłuje się przyciemnić. Wyglądałam nienaturalnie i czułam się pospolicie...

moim zdaniem każdemu pasuje coś innego- co z tego,że podoba mi się ladna opalenizna skoro na mnie nie wygląda ładnie bo nie pasuje do mojej urody.

Opalone ciało wygląda apetyczniej i bardziej sexy ale blada skóra ma w sobie piękno i taką kobiecość,delikatność. Opalić może się każdy a bladym być już nie;-)
Tak więc u mnie w konkurencji skóra blada-opalona jest remis, ale jak już pisałam, opalenizna i bladość muszą do nas pasować.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 11:05   #439
MagdaP
Zadomowienie
 
Avatar MagdaP
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 346
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Lubie byc blada, mimo iz dobrze sie opalam. Uzywam kremow z filtrami, samoopalaczy unikam.
__________________
Nie ma czegos takiego jak ten perfum.
Bynajmniej to nie to samo co przynajmniej
MagdaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-28, 11:34   #440
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Ech...ja chyba przeginam w drugą stronę. Cały czas wmawiam sobie, że jestem bardziej blada, stosuję maseczki z aspiryny, pilingi do ciała...i wydawało mi się, że jestem posiadaczką jasnej cery. Dopiero dziewczyny w wątku "Jak dbać o jasną cerę" stwierdziły, że używam podejrzanie ciemnych pudrów jak na "królewnę śnieżkę".

Wczoraj zostałam dobita. Odwiedzili nas znajomi rodziców i stwierdzili, że mam taką ładną cerę...jakbym była po solarium

Zazdroszczę posiadaczkom alabastrowej skóry
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 11:57   #441
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Uwielbiam być blada, ciągle łapie się na porównywaniu mojej skóry z ciemnymi kolorami :P Chcicałabym być zupełnie biała
confused jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 12:20   #442
parodia
Zakorzenienie
 
Avatar parodia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: /
Wiadomości: 6 532
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

a ja próbowałam się zaakceptować bladą, chociaż zimą...latem opalam się bardzo szybko i dużo bardziej się wtedy sobie podobam, a jak jestem blada, to z reguły wyglądam na bardzo zmęczoną
nie chodzę na solarium, ale październik-marzec nie zrezygnuję z kremu brązującego
__________________

parodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 12:31   #443
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Tak, lubię.

Zaakceptowałam swoją bladą cere głównie dzięki wizażowi i wątkowi "Jak podkreślić jasną cerę". Wcześniej próbowałam na siłę się opalać, chodziłam całe lato nie porcelanowa, a czerwona
Teraz bez problemu moge mówić, ze lubie swoją cerę i się nie opalam.

Jasna cera jest ładna, pod warunkiem ze zadbana.

Jedynym minusem dla mnie jest fakt, że każdą najmniejszą niedoskonałość na białej skórze bardzo widać...

No i niestety, 90% podkładów o odcieniu 'ivory' jest na mnie 4 tony za ciemna.
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 21:04   #444
MidnightGothique
Zadomowienie
 
Avatar MidnightGothique
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 837
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość
Tak, lubię.
Jasna cera jest ładna, pod warunkiem ze zadbana.

Jedynym minusem dla mnie jest fakt, że każdą najmniejszą niedoskonałość na białej skórze bardzo widać...

No i niestety, 90% podkładów o odcieniu 'ivory' jest na mnie 4 tony za ciemna.
Dokładnie. Paskudnie wyglądają blade dziewczyny, cale w czerwonych pryszczach i z wielkimi sincami pod oczami - wtedy juz lepiej sie opalic. Ja jestem bardzo blada, zresztą co chwile słysze ze wygladam jak trup I szczerze powiedziawszy jestem z tego bardzo zadowolona, ani mysle się opalac Tylko wlasnie jest problem z dobraniem podkładu, pudru,czy często nawet korektora - wszystko za ciemne. A jak znajdzie się cos, co wydaje się ok - w ogole nie kryje. No nic, szukam dalej
__________________
[perfectaA]414165[/perfectaA]
[perfectaB]414165[/perfectaB]
[perfectaC]414165[/perfectaC]
MidnightGothique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 08:30   #445
abz
Zakorzenienie
 
Avatar abz
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: .
Wiadomości: 3 391
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

CZY LUBICIE BYC bLADE?
dobre pytanie
nie lubię być blada, latem jakoś sobie radzę, bo zawsze troche słońca sie złapie, ale zimą...zapominam żeby wejść czasem do solarium i przychodzi taki moment, że ubieram bluzkę z dekoltem, zaczynam się malować i okazuje się, ze muszę pudrem brązujacym oprócz twarzy "pokolorowac" także cały dekolt, bo inaczej to nie da rady wyjść sprzed lustra dlatego wolę się troszke opalić i przy okazji makijaż mogę robić lżejszy, bo opalenizna jakoś upiększa
__________________
od 26 kwietnia 2008 - żona // nasz ślub
mamy Synka: Krzysiu ur. 24-09-2010
i znowu serca mam dwa...


abz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 13:53   #446
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 677
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Cytat:
Napisane przez abz Pokaż wiadomość
CZY LUBICIE BYC bLADE?
dobre pytanie
nie lubię być blada, latem jakoś sobie radzę, bo zawsze troche słońca sie złapie, ale zimą...zapominam żeby wejść czasem do solarium i przychodzi taki moment, że ubieram bluzkę z dekoltem, zaczynam się malować i okazuje się, ze muszę pudrem brązujacym oprócz twarzy "pokolorowac" także cały dekolt, bo inaczej to nie da rady wyjść sprzed lustra dlatego wolę się troszke opalić i przy okazji makijaż mogę robić lżejszy, bo opalenizna jakoś upiększa
Ja właśnie przy jasnej cerze prawie sie nie maluję, bo mocniejszy kolor szminki albo cienia na powiekach robi dość mocny efekt, wg mnie opalone osoby mocniej sie mogą malować żeby nie rzucało sie w oczy Pomijam oczywiście pudry i podkłady (no dobra, podkładu też nie używam - bo nie ma mojego odcienia w sklepach )
A co do upiększania to raczej kwestia gustu.
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 14:19   #447
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Jeszcze nie spotkałam osoby, która by jakoś normalnie reagowała na bladość
Zawsze byłam uważana za chorą na anemię, dziewczynę nie na czasie, która nogdy nie była w solarium. Wg większości społeczeństwa bladość jest nietypowa, niemodna, równoznaczna z jakąś chorobą.
Dla mojej znajomej wyznacznikiem piękna jest właśnie opalenizna.
Żal mi takich ograniczonych ludzi
Wiem, że bardzo ważne jest żeby dbać o swoją skórę, o jej zdrowie, przekonałam się jak straszna może być choroba skóry Przestrzegam przed solarium, bo jest zabójstwem. To jest właśnie straszne.
Posiadanie jasnej skóry może być jedynie powodem do dumy.
Aha, blada skóra to duma, a śniada to obciach? To wynika z Twojego ostatniego zdania.
Ja mam śniadą karnację i nic na to nie poradzę. Nie smażę się na solarium, ale niestety nie mam "szlachetnej bladej skóry", to powinnam się zakrywać?

Kiedyś była moda na opaleniznę, teraz na bladość... Niedługo znów opalenizna wróci do łask i ona będzie "powodem do dumy".
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 14:24   #448
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 677
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Ona napisała tylko, że można być dumnym ze swojej bladej skóry. Nie napisała, że każdy inny odcień jest ble... ja np uważam, że można być dumnym ze zdrowej skóry, a jeśli o kolorek chodzi to najlepiej z takiej, jaka najlepiej do kogoś pasuje.
Jakoś jak niektórzy piszą, że opalona jest ładna, to nikt sie nie czepia, że 'blada to już nie?' ...
Moim zdaniem to jest tylko kwestia gustu, ewentualnie mody, ale latem opalenizna ZAWSZE jest w modzie :P
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 14:30   #449
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Ona napisała tylko, że można być dumnym ze swojej bladej skóry. Nie napisała, że każdy inny odcień jest ble... ja np uważam, że można być dumnym ze zdrowej skóry, a jeśli o kolorek chodzi to najlepiej z takiej, jaka najlepiej do kogoś pasuje.
Jakoś jak niektórzy piszą, że opalona jest ładna, to nikt sie nie czepia, że 'blada to już nie?' ...
Moim zdaniem to jest tylko kwestia gustu, ewentualnie mody, ale latem opalenizna ZAWSZE jest w modzie :P
No to już inaczej brzmi, ale nadal zadziwia mnie to, jak można być dumnym z koloru skóry? Z taką się rodzimy i już. Można być dumnym np. ze swojej figury, albo osiągnięć (to już z innej paki), ale w życiu bym nie wpadła na to, żeby być dumną z odcienia skóry
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 14:37   #450
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 677
Dot.: Czy lubicie byc blade?????

No niby racja, ale skoro można być dumnym z włosów, paznokci, to ze skóry chyba też
Zwłaszcza zadbanej, bo niezależnie od koloru, zmasakrowana i tak nie będzie ładna...
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:22.