Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-22, 20:34   #421
pola28
Raczkowanie
 
Avatar pola28
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 172
Dot.: Czajka vs Wróblewski

hmmm...jestem zdziwiona wypowiedziami na temat Czajki.mieszkalam w wawie przez 4 lata i trafilam do niego.jestem zachwycona do dzis.dodam ze mam fiola na tym punkcie i ciezko mi dogodzic.tymbardziej ze bylam z fryzjerem 7 lat i troche tych "niby "super salonow zwiedzilam.Czajki nie zdradze napewno,dla mnie robi super fryzury i umie dopasowac do urody itd.od 3 lat mieszkam w trojmiescie i co?jezdze nadal do Leszka.dla mnie nie jest zadnym palantem..jestesmy juz w luznych stosunkach wiec moze trzeba go poznac zeby ocenic w ten sposob.
co do Jagi to osobiscie nie polecam.jej wizytowka sa mega krotkie grzyweczki.chyba ze komus o to wlasnie chodzi.Opinia o niej jest rozna.a w tym momencie wlasnie pracuje u niej moj-juz byly chlopak o ktorym mowa pozwyzej.
Jesli chodzi o Macka to nie skorzystalam jeszcze z jego uslug ale opinie ma ok
pola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 10:17   #422
Hoza
Przyczajenie
 
Avatar Hoza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14
Dot.: montownia fryzur - Wawa

to znaczy, że ma być nie tylko fryzjerem, ale specjalistą od włosów i wyglądu to tak baaardzo ogólnie.
Hoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 12:26   #423
Trisz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: warszafka
Wiadomości: 17
Dot.: Czajka vs Wróblewski

Pola a jak on czesze? Robiłas sobie u niego jakąś fryzurkę ?
Trisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 08:11   #424
pola28
Raczkowanie
 
Avatar pola28
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 172
Dot.: Czajka vs Wróblewski

jakas skomplikowana?hmmm chyba raz ale 4 lata temu.robil mi takie lamance na rprostownice,le teraz to juz powszechna fryzurka,pare lat temu to bylo super.bede u niegp w czerwcu i chce zeby mi cos zaproponowal na slub ale nie koka,cos na rozpuszczonych wiec zobaczymy
ale wiesz ja jemu tak ufam ze poddaje mu sie zawsze co do dlugosci i koloru
pola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 10:41   #425
uma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 35
Dot.: Czajka vs Wróblewski

pola28, jesli masz takie wiadomosci ze swiata fryzjerskiego to zbadaj proszę informacje o wóblewksim, bo dalej chodze z beznadziejnymi włosami i nie wiem do kogo isc- cena nie gra roli, skoro jestem skłonna isc do jagi...., jakos do czajki nie moge sie przekonac zraził mnie jego sposób zachowania....., ja chce sciąc sie na krótko wiec musi być to najlepszy stylista, zreszta fryzjerów boje sie jak dentystów i tez jest mi trudno dogodzić, u czajki scinała blondynka sylwia, odeszła teraz do swojego salonu, co o niej sądzisz...
uma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 15:55   #426
Trisz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: warszafka
Wiadomości: 17
Dot.: Czajka vs Wróblewski

dzięki Pola.

a może ktoś się jeszcze czesał u Czajki? czekam na opinie
Trisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 16:02   #427
mammamia9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 12
Dot.: Najlepszy/najgorszy fryzjer w Warszawie?

ja odradzam wszystkie jean louis david. Co jakis czas probuje sie przekonac do innego z ich salonow (kiedy sie spiesze) i za kazdym razem poprawiam w innym miejscu. raz nawet fryzjerka zapytala czy sama obcinalam wlosy
mammamia9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-25, 08:06   #428
pola28
Raczkowanie
 
Avatar pola28
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 172
Dot.: Czajka vs Wróblewski

Uma,kiedys mialam dobre wiadomosci ze swiata fryzjerowjak mieszkalam w wawie.Jesli chodzi o Macka to mialam okazje robic z nim jeden pokaz mody i znam jego zone Ewelinke tylko....nie mam z nimi kontaktu juz jakies 4 lata,nie mam tez telefonu.ale to co moge poradzic to jesli tylko zrazil Cie sposob bycia u Czajki to musialas zle trafic.On zeczywiscie jest specyficzny ale to wynika bardziej z tego ze nie tylko pracuje w salonie ale ma total duuuzo innych zlecen i stresu.Moja siestra byla u niego wczoraj i tez podobno byl nadasany ale mial powody.Nie jest typem fryzjera ktory nadskakuje i robi sztuczne usmieszki ale fachowcem jest super.Maciek owszem jest bardzo milutki ale to chyba nie o to tylko chodzi.chcesz miec krotkie wloski wiec wybiez najlepszego fachowce a nie najsympatyczniejszego.cho c wiadomo na sile nie pojdziesz jak sie zrazilas.Czajka nie scina na sile i nie robi fryzury bo akurat jest na nia moda ale co komu pasuje.
Do Macka nie jestem przekonana
pozdrawiam
aha no i nie do Jagi!chyba ze lubisz totalne apstrakcje
pola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 10:47   #429
ninal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 200
Dot.: montownia fryzur - Wawa

Witam, byłam w montowni 3 lata temu, nie byłam zadowolona, kiedyś pisałam o tym na wizażu. w skrócie, kiedy przyszło do płacenia nawet mnie nie poproszono tylko wręcz dyrektywnym tonem kazano podać dane osobowe. no ale 3 lata temu byłam zahukana i zakompleksiona więc umilnie podałam. dzisiaj panu na recepcji bym się wyśmiała w twarz, bo nie mam ochoty by ktoś przetwarzał moje dane osobowe. dodam, że nigdy nie dostałam z montowni żadnego maila, żadnej kprespondencji, a kazali mi podać nawet datę urodzenia - żadnych życzeń urodzinowych(
a jeśli chodzi o cięcie, nie rzucili mnie na kolana.
z fryzjerem jak z terapeutą, ciężko znaleźdź odpowiedniego dla siebie.
pozdrawiam
ninal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 11:00   #430
ninal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 200
Dot.: Najlepszy/najgorszy fryzjer w Warszawie?

przez lata chodziłam do Franca Provoust (mam nadzieję, że poprawna pisownia), zakład na żoliborzu. zawsze byłam super zadowolona wierna klientka. no ale wszystko co dobre musi się kiedyś skończyć
od kiedy ekipa się zmieniła to jest jakiś koszmar, dałam im szanse 2 razy- wiadomo przyzwyczajenie drugą naturą, ale nie będzie powtórek.
nie wiem zrobili tam centrum szkoleniowe czy co?
ze starej kadry został taki duży pan ubrany na czarno, go z czystym sumieniem polecam.
powiem co mi "wyczarowano" na głowie: miałam takie odrośnięte włoski a la czeski piłkarz i prosiłam tylko o nadanie formy bo zapuszczam i skrócenie grzyweczki, no więc pani równomiernie na całej głowie podcięla mi włoski o kilka mm, a w ramach grzywki wydegarzowała mi do prześwitów taki duży kwadrat nad czołem. zero formy, zero stylu, wyglądam jak czubek z psychiatryka.
pozdrawiam
ninal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 09:31   #431
jennyN1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4
Dot.: fryzjer Warszawa

Czy ktos moze polecic kogoś z Montowni Fryzur??
jennyN1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-26, 13:16   #432
kmonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1
Dot.: fryzjer Warszawa

dołaczam się do pytania...
mam zamiar zapisać się na cięcie do Montowni fryzur na jutro...mam do wyboru p. Łukasza i p. Ewę i jeszcze kogos..ale nie pamietam...nie wiem do kogo sie zapisać może ktoś doradzi?
kmonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 14:59   #433
iss
Przyczajenie
 
Avatar iss
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 13
Dot.: montownia fryzur - Wawa

no to rzeczywiscie wspomnienia nieciekawe. teraz na szczescie nie chcieli nic
iss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 15:16   #434
iss
Przyczajenie
 
Avatar iss
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 13
Dot.: milek design !!!!!!

Hej Hoza
no i jak wizyta???? napisz bo strasznie jestem ciekawa tego salonu
iss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 19:00   #435
Kaseńka/Wawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 6
Dot.: Czajka vs Wróblewski

Dzięki za odpowiedzi.
Uma! Zdecydowałam się na Maćka W necie znalazłam wiele dobrych opinii na jego temat ,no i widziałam go "w akcji" w jakimś programie w Tv i bardzo spodobały mi się jego pomysły.
Niestety nie mogę Wam jeszcze napisać mojej opinii ,bo do fryzjera wybieram się dopiero w połowie czerwca ,kiedy wrócę do Polski z wyczerpującego kursu językowego Mam nadzieję ,że panu Maćkowi uda się zrobić coś z moimi włosami ,które są cienkie ,bez objętości i ogólnie beznadziejne ;(
POZDRAWIAM!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!
Kaseńka/Wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 23:38   #436
bohema84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 7
Dot.: fryzjer Warszawa

Witam
Dziewczyny, ja tez szukam godnego polecenia fryzjera z Wawy. Jestem wymagajaca, wiec takze takiego fyzjera mi potrzeba. Ale nie " stylistow", ktorzy maja muchy w nosie,ale takiego ktory potrafi sluchac i doradzac.
pozdrawiam pa pa
bohema84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 07:57   #437
Moninia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4
Dot.: fryzjer Warszawa

Goraco polecam Akademie Pani Maryli Kaczmarek.Tez jestem wymagajaca.Po raz pierwszy wyszlam zadowolona.Pani Maryla dokladnie mi wytlumaczyla jaka powinnam miec fryzre i dlaczego,jak pielegnowac wlosy itd,itp.Pozdrawiam.Monini a
Moninia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 08:48   #438
uma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 35
Dot.: Czajka vs Wróblewski

czesc dziewczyny,

postaram sie być zdecydowana kobitetą... jaga wykreslona z kalendarza, i chyba sie umówie do czajki bo ma długie terminy i najwyzej w ostatnijm momencie przeskocze na macka, bo u niego terminy sa krótsze, chciałbym obciac sie w maju,wiec ci Kasienka napisze, jak oczywiscie wrescie sie zdecyduje.... czuje sie jakbym wybierałam meza a nie fryzjera....jestem na siebie zła ze tak sie miotam!w końcu to tylko fryzura......
uma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 08:54   #439
uma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 35
Dot.: Czajka vs Wróblewski

pola28 i widzisz juz mnie przekonałas, a tu zero terminów na maj i dopiero po 10 tym moze beda wiedziec czy w czerwcu bedzie miec jakies terminy... a juz oczyma wyobrazni wychodziłam z króciutka fryzurą!
uma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-27, 18:27   #440
Jamajka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 63
Dot.: fryzjer Warszawa

Ja natomiast go nie polecam. Fatalnie dobrany i zrobiony kolor, podobnie cięcie, które podkreśliło moją pociągłą twarz, a w kolorze wyglądałam jak upiór. Za całą przyjemność zapłaciłam 400 zł, niezbyt tanio. A i wszystkim wciska prostownice, które moźna u niego kupic. Odradzam osobiście.
Jamajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 19:59   #441
Carrie:)
Rozeznanie
 
Avatar Carrie:)
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 789
Dot.: Czajka vs Wróblewski

dziewczynki, spytam z ciekawości ile Czajka czy Wroblewski bierze za strzyzenie?
__________________
'I like my money right where I can see it ... hangin' in my closet'
Carrie:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 07:43   #442
pola28
Raczkowanie
 
Avatar pola28
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 172
Dot.: Czajka vs Wróblewski

Uma,oni czestoi tak gadaja jk dzwonisz.powiedz ze jestes stala klientka i zadzwon na poczatku maja.fakt faktem ze jak moja siostra byla u niego pare dni temu i chciala mnie zapisac to powiedzieli ze mam dzwonic na poczatku maja ale nie wiedza jeszcze jaki bedzie mial Czajka gdafik bo ma w naju oc cholery zlecen.najlepiej jakbys tam poszla.ja bede w maju juz mieszkala w wawie wiec napewno tam podjade zeby sie zapisac.jak juz do niego dotrzesz mam nadziejje ze bedziesz zadowolona ale pamietaj on jest typowym stylista i jesli bedzie uwazal ze w kroykich wlosach nie bedzie ci dobrze to nie wiem czy lepiej sie nie upierac?choc jak bardzo bedziesz tago chciala to napewno ci zrobi bo klient nasz pan
a co do ceny to Czajka za dlugie wlosy bierze chyba 180 zl,z koloryzacja trzeba liczyc okolo 360 zl.Maciek nie wiem
pola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 21:21   #443
Kaseńka/Wawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 6
Dot.: Czajka vs Wróblewski

Nie wiedziałam ,że wybór fryzjera może byc aż taki trudny!!!!!!!!!!!!!Uma ma rację ,ja też się czuję ,jakbym wybierała męża :P
Doszłam do wniosku ,że raz w życiu można poświęcić trochę czasu i pieniędzy ,żeby wybrać się do dobrego stylisty (jeżeli będą terminy )
Mam nadzieję ,że mi to coś pomoże ,bo tak szczerze mówiąc ,to nigdy nie byłam zadowolona ze swojej fryzurki ;(
Pozdrawiam goraco i czekam na "sprawozdania" od fryzjerów
Kaseńka/Wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 22:19   #444
paipai
Raczkowanie
 
Avatar paipai
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 472
Dot.: fryzjer Warszawa

Ja polecam Monike z Galerii Fryzur 99 na ulicy Orlej (nieopodal kina Femina). Strzygę się u niej od pół roku i jestem bardzo zadowolona. Potrafi wysłuchać, co chce mieć na głowie, zawsze powie, czy będzie mi w tym dobrze i czy jest to realne na moich włosach - mam cienkie i słabe). Zawsze pyta się, czy nie mam ochoty na zmianę, by nie było monotonnie i wymyśla orginalne, ale w granicach normy rzeczy (teram mam włosy ścięte asymetrycznie i smieszny pejsik). Bardzo polecam.

W tym salonie byłam tez u innej fryzjerki i nie byłam zadowolona. Tak więc albo Monika, albo nikt
paipai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 17:33   #445
ninal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 200
Dot.: milek design !!!!!!

byłam, sprawdziłam, polecam.
zapisałam się do wolnej osoby w tym dniu i to był traf szczęścia, bo pani Kasia, właścicielka, to prawdziwa czarodziejka. mam fryzurkę idealnie dobraną do moich rysów i osobowości. a najlepsze jest to, że nic nie objaśniałam powiedziałam tylko: nie mam pomysłu na siebie. tak więc żegnaj Francku Provost witaj Milku design.
nie bez znaczenia dla mnie jest dobra atmosfera, czuje się tu dobre fluidy i pasję, nie ma żadnych stresów (np.snobizm), których doświadczałam w innych salonach warszawskich.
po tym co mnie ostatnio spotkało u Francka nie ma śladu za to mam super fryzurkę, i wiecie co, najlepsze jest to, że moja twarz lepiej wygląda, jakbym odmłodniała, czy co?
pozdrawiam
nina
ninal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 08:40   #446
zuza1205
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1
Dot.: milek design !!!!!!

Ja też jestem zainteresowana tym salonem, od 2 lat chodzę do P. Basi u Czajki, ale już jestem znudzona bardzo ładnie mnie ostrzygła i polecam, ale terz mam ciągle to samo na głowie i potrzebuję zmiany dlatego proszę o namiary do salonu bo na stronie mi się nie wyświetlają oraz pytanie jaki jest czas oczekiwania.
zuza1205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 21:26   #447
dmochosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 12
Dot.: milek design !!!!!!

Z tego co sie dowiedziałam to czas oczekiwania w godzinach takich bardziej obleganych czyli 16-20 to jest ok tygodnia. Z tego wnioskuje, ze wczensiejsze godziny mozna ogarnac nawet wczesniej..

Ja rowniez od jakiegos czasu 'sledze' milekdesign i juz wkrótce planuje sie tam wybrac.. Jesli ktos cos wie wiecej to niech opisze tu swoje wrazenia.. z góry dzieki..

pozdrawiam..
dmochosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 13:44   #448
karol88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1
Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez PaniKota
olik, Maciek potrafi przede wszystkim dobrać fryzurę do włosów - nie pozwoli Ci na nic, co się do nich nie nadaje. Stylistą nie jest, zna się na technicznym aspekcie strzyżenia, ale potrafi dobrać kolor i doradzić fryzurę do buzi. Co dla mnie najważniejsze, to to, że na widok zdjęcia z katalogu, nie kombinuje, tylko mówi szczerze - nie przy Towich włosach. Ostatnio poszłam do tego samego salonu, ale do innej, bardzo popularnej fryzjerki. Poprosiłam o cieniowanie, czy coś - tak żeby było ich więcej. I przestałam kręcić nosem na Maćka, bo pani mnie wycieniowała brzytwą (co stosuje się na grubych, gęstych włosach) i jeszcze zalecała mi trwałą (której zrobienia MAciek odmawia od paru lat, cierpliwie mi tłumacząc, że nie da to efektu, o którym marzę. Jeszcze nigdy nie miałam tak mało włosów i absolutnie nieukładającej się fryzury). Skruszona wróciłam do Maćka, z zapuszczania nici, bo musiał bardzo skrócić, ale znowu mam ich - jak na siebie - sporo. MInus ów artysta nożyczek ma jeden - ja lubię rozczapirz, tzw artystyczny nieład, a on uparcie podkręca mi kudełki do srodka i zlewa fixantem - taka pieczarka, ładna muszę przyznaczać, ale mnie się to kojarzy z nieco starszymi paniami. Ale i tak wskakuję pod prysznic po powrocie do domu

Widziałam, że kilka osób polecało salony Janusza Szymańskiego, a w szczególności Maćka, chciałabym się do niego umówić, czy ktoś ma jeszcze jakieś przemyślenia lub uwagi co do sposobu w jaki strzyże i farbuje?
karol88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 17:05   #449
Jamajka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 63
Dot.: fryzjer Warszawa

O Galasie!!
Jamajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 17:09   #450
Jamajka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 63
Dot.: fryzjer Warszawa

A te wykrzykniki to przez przypadek
Jamajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-30 17:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:06.