Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2 - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-26, 11:22   #421
mądrala
Zakorzenienie
 
Avatar mądrala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 8 165
GG do mądrala
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

A ja sie włąsnie dowiedzialam ze dostałam prace!!! ale sie ciesze zaczynam od poniedziałku tzn. jutro tam musze jechać pozałatwiac wszystkie rzeczy takie jak lekarz i szkolenie bhp iw ogóle sie jeszcze dogadac co i jak...Ale ciesz sie strasznie
__________________
61-60
SB, dam rade


mądrala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 11:24   #422
mądrala
Zakorzenienie
 
Avatar mądrala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 8 165
GG do mądrala
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

Cytat:
Napisane przez kasiakasienka Pokaż wiadomość
SB? Chodzi o dietę South Beach? Czy o coś innego? Bo żyjemy w takich czasach ...

Czuję się wspaniale dziś ! Przyjemne pobolewanie mięśni brzucha i łydek to prawdziwa radość. Do pracy się dziś ubieram w nowe ciuchy i fajnie mi się na samą myśl robi Bo już miałam dość niektórych bluzeczek - okropne były już więcej tej jednej nie założe do pracy

A dieta cudownie!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!


Agulla, podziwiam Cię za te rurki z allegroHope, że będa dobre, to jednak ryzykowne przedsięwzięcie, ale jak są dobrze opisane na dlugość szerokość itp to będzie oks
Kasienka fajnie ze twoja dieta dobrze idzie, moja niestety to koszmar ostatnio co chwileczke jakaś impreza rodzinna a cwiczyc tez mi sie za abrdzo nie chce!!! koniec z tym, czas na zmiane
__________________
61-60
SB, dam rade


mądrala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 15:18   #423
ciapulinka
Rozeznanie
 
Avatar ciapulinka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Deutschland
Wiadomości: 977
Talking Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

MADRALA


GRATULUJE Z CALEGO SERDUSZKA PRACY!!!
ciapulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-27, 07:34   #424
mądrala
Zakorzenienie
 
Avatar mądrala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 8 165
GG do mądrala
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

dziekuje
__________________
61-60
SB, dam rade


mądrala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-27, 07:36   #425
mądrala
Zakorzenienie
 
Avatar mądrala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 8 165
GG do mądrala
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

ja tylko wpadłam sie przywitać, bo zaraz jade do tej firmy gdzie mam pracować... troche mam stresa ale jakoś musze sobie dać rade mam nadzieje że moje szkolenie bhp nie ebdzie trwało 3 godziny

A w ogóle to teraz nie bede miała jak odebrac mojego dyplomu ze szkoły no i nie wiem co zrobić może ktos odebrac dyplom za mnie czy nie bardzo?
__________________
61-60
SB, dam rade


mądrala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-27, 11:17   #426
orisha
Zakorzenienie
 
Avatar orisha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraqw
Wiadomości: 3 225
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

Cytat:
Napisane przez mądrala Pokaż wiadomość
ja tylko wpadłam sie przywitać, bo zaraz jade do tej firmy gdzie mam pracować... troche mam stresa ale jakoś musze sobie dać rade mam nadzieje że moje szkolenie bhp nie ebdzie trwało 3 godziny

A w ogóle to teraz nie bede miała jak odebrac mojego dyplomu ze szkoły no i nie wiem co zrobić może ktos odebrac dyplom za mnie czy nie bardzo?
Czeeeść.
mądrala gratuluje pracy!!!! Co do dyplomu to raczej trzeba odebrac osobiście, bo podejrzewam, ze trzeba bedzie cos podpisac ...


Jejku, ale jakis senny tydzien mam... Chodze rozkojarzona i snieta - maskara!

TGIF!!!!
__________________
Focus T25 Alpha week 1




Motywacja: Lady 2 be FIT
orisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-27, 14:01   #427
ciapulinka
Rozeznanie
 
Avatar ciapulinka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Deutschland
Wiadomości: 977
Talking Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

hejka
a ja taka szczesliwa to chyba po nocy z tzno co do tego dyplomu to ja odbieralam sama i podpisywalam odbior ale moze jak sie dogadasz w dziekanie i napiszesz upowaznienie to moze i ktos bedzie mogl inny odebrac trzeba probowac
ciapulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-27, 15:42   #428
mądrala
Zakorzenienie
 
Avatar mądrala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 8 165
GG do mądrala
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

helo, powiem krótko- praca to niezła masakra Niby wszystko OK, ale...co jakieś czas dzwoni telefon i...ktoś zaczyna nadawac po włosku nic ze ja wloskiego ni w ząb, wiec albo ktoś ebdzie znał angielski albo sie nie dogadamy Już nie mówiac o tym ze w pon. mamy najazd włochów po prostu świetnie!!! No i do tego jeszcze rezerwacja hoteli we włoszech, biletów lotniskowych, maile, tłumaczenie maili, segregowanie poczty...nie no, bosssssko! Aaaa no i robienie kawki szefowi
bosz...trzymajcie kciuki zebym w poniedziałek nie uciekła bo narazie sie na to zanosi
__________________
61-60
SB, dam rade


mądrala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-27, 16:11   #429
ciapulinka
Rozeznanie
 
Avatar ciapulinka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Deutschland
Wiadomości: 977
Talking Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

madrala dasz radeja w ciebie wierze a pozatym spojrz na to z innej strony: wiecej ruchy wiec trzymac bedziesz dietke i zero myslenia i jedzeniua poza tym jakas kasa wpadnie to cos sobie kupisz fajnegoa kto wie moze wloski ci sie tez spodoba
ciapulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-27, 16:53   #430
mądrala
Zakorzenienie
 
Avatar mądrala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 8 165
GG do mądrala
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

Cytat:
Napisane przez ciapulinka Pokaż wiadomość
madrala dasz radeja w ciebie wierze a pozatym spojrz na to z innej strony: wiecej ruchy wiec trzymac bedziesz dietke i zero myslenia i jedzeniua poza tym jakas kasa wpadnie to cos sobie kupisz fajnegoa kto wie moze wloski ci sie tez spodoba
no właski mi sie podoba i to od dawna, anwet na kurs chciałam iść a o jedzenbiu myslec napewno nie ebde, bo nie bedzie na to czasu mam tylko nadzieje ze wszyscy bedą dla mnie wyrozumiali A kasy jeszcze nie wiem ile dostane bo szefa dzisiaj nie było
__________________
61-60
SB, dam rade


mądrala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-27, 17:20   #431
kasiakasienka
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiakasienka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 400
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

czesc dziewczyny,

MĄDRALA GRATULACJE! Praca wygląda na fajną! Też mam w pracy od czasu do czasu do czynienia z Włochami i u nich z angielskim to tak sobie rzeczywiście, w zasadzie nie znałam jakeigos który znał na przyzwoitym poziomie ale tacy młodzi biznesmeni raczej trochę czają bazę, gorzej ze starszym pokoleniem. Dasz radę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !

A ja wam muszę powiedzieć ze dziś przeżyłam szok..szedł za mną jakiś koles...w mieście ..w koncu mnie zaczepił i powiedział że bardzo ładnie wyglądam i czy mnie często ktoś na ulicy zaczepia się zapytał nie powiem, humor mi poprawiłale mu uciekłam odważny facet, mało kto ma odwagę tak na trzeźwozaczepiać na ulicy. i w ogole że mnie??
kasiakasienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-27, 17:48   #432
mądrala
Zakorzenienie
 
Avatar mądrala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 8 165
GG do mądrala
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

no praca niby fajna, tlyko póki co to mnie przeraża to ze ja nic nie wiem gdzie co jest ani na niczym sie nie znam ale tak sobie mówie ze jak sobie jakoś poradze to już mi potem żadna praca nie bedzie straszna
A z tymi wlochami to sie okaze co to za typy
__________________
61-60
SB, dam rade


mądrala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-27, 18:22   #433
kasiakasienka
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiakasienka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 400
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

Cytat:
Napisane przez mądrala Pokaż wiadomość
no praca niby fajna, tlyko póki co to mnie przeraża to ze ja nic nie wiem gdzie co jest ani na niczym sie nie znam ale tak sobie mówie ze jak sobie jakoś poradze to już mi potem żadna praca nie bedzie straszna
A z tymi wlochami to sie okaze co to za typy
po miesiącu będziesz obcykana ze wszystkim aż nadto
kasiakasienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-27, 18:54   #434
Hipusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 96
Unhappy Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

Witajcie dziewczyny.Jestem nowa ale jak tak sobie czytam to zaluje ze dopiero teraz weszlam na to forum. Zwaszych wypowiedzi wnoskuje ze macie jakas dobra i przede wszystkim dzialajaca dietke? Potrzebuje pomocy. W ciazy przytylam 23 kg i pomomo ze moja corcia ma 1,5 roku w dalszym ciagu mam do zrzucenia min 10kg.Przede wszystkim przeszkadza mi moj wielki brzuchol i uda. Brak mi silnej woli bo jak widze ze nie ma zadnych efektow to szybko sie poddaje i tylko uzalam nad soba.Moze z waszym wsparciem mi sie w koncu uda?... Prosze dziewczyny pomozcie... Pozdrawiam
Hipusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-27, 19:25   #435
mądrala
Zakorzenienie
 
Avatar mądrala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 8 165
GG do mądrala
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

Cytat:
Napisane przez kasiakasienka Pokaż wiadomość
po miesiącu będziesz obcykana ze wszystkim aż nadto
oby
__________________
61-60
SB, dam rade


mądrala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-27, 19:36   #436
mądrala
Zakorzenienie
 
Avatar mądrala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 8 165
GG do mądrala
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

Cytat:
Napisane przez Hipusia Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny.Jestem nowa ale jak tak sobie czytam to zaluje ze dopiero teraz weszlam na to forum. Zwaszych wypowiedzi wnoskuje ze macie jakas dobra i przede wszystkim dzialajaca dietke? Potrzebuje pomocy. W ciazy przytylam 23 kg i pomomo ze moja corcia ma 1,5 roku w dalszym ciagu mam do zrzucenia min 10kg.Przede wszystkim przeszkadza mi moj wielki brzuchol i uda. Brak mi silnej woli bo jak widze ze nie ma zadnych efektow to szybko sie poddaje i tylko uzalam nad soba.Moze z waszym wsparciem mi sie w koncu uda?... Prosze dziewczyny pomozcie... Pozdrawiam
witamy serdecznie
ogólnie to my tutaj nie jesteśmy wszystkie na jakiś konkretnych dietach (chociaz ostatnio rozważam diete plaż południowych). Wątek ten to głównie wspieranie sie <szczególnie zawwsze początki są trudne, potem to juz ma sie jakieś tam przywyczajenia oczywiscie czasami sobie za dużo pozwalamy i zamiast ubywać to przybywa kg czy dwa ale wtedy jedna drugiej wysyłamy wirtualnego kopa i zaczynamy od początku
Takze w skrócie: pomogamy sobie jak mozemy, reszta to czyste ploteczki
A ty napisz moze coś wiecej o sobie co, np. czy chciałabys być na jakieś konkretnej diecie z scisle ustalonymi posiłkami czy po prostu zmienić swoje jedzenie na lepsze do końca życia <może chudnie sie troszke wolniej, ale za to zdrowo> No i czy masz jakies sprzety do ćwiczen, czy w oógle chcesz cwiczyć itp. Ja napewno chętnie pomoge
I apmietaj, wmów sobie ze tym razem naprawde ci sie uda i rób to dla siebie, swojego wygladu ale tez głónie zdrowia.

Jeszcze chciałam tak od siebie dodać, że osobiscie przestrzegam przed jedzeniem zbyt mało, bo to ci zniszczy metabolizm i potem to jest dopiero cieżko
__________________
61-60
SB, dam rade


mądrala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 12:18   #437
*jamajka*
Zakorzenienie
 
Avatar *jamajka*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 4 844
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

buon giorno

taka mała niespodzianka.. żebyście wiedziały że żyję, jestem, pamiętam.. i zawsze to będzie mój wątek w serduszku

wróciłam z 2-tygodniowej Italii.. piękna.. cała.. przepiękna! no bellissima! bella!! ahh..

a teraz do 13.sierpnia maraton pisania mgr.. chyba nie powinnam spać ani sekundy,żeby zdążyć zrobić to, co zrobić mam.. no ale potem będzie luz.. i szukanie pracy..

w ogóle w moim życiu trochę nowy etap zacząć muszę.. lekko nie jest, ale cóż.. dać radę trzeba.. i choć nie odzywam się tu ostatnio - to wiecie, że czytam

aktualnie mam do nadrobienia jakieś min.10 stron ale będę nadrabiać w przerwach w pisaniu

przytyłam ciut w tych Włoszech - wiecznie makarony nam serwowali, ziemniaki, biały chleb.. i głównie wieczorami.. taa.. także odkąd wróciłam (czw) ostro dietkuję i wczoraj już 2h z Wojtusiem aerobikowałam

kocham Was bardzo i czekajcie na mnie cierpliwie kiedyś powrócę

a z Agą i Renią allways na gg jak coś..

wyślę może w wolnej chwili kilka fotek z Włoch.. mam ich w sumie 1500, ale coś wybiorę

świrkujcie dzielnie

tulam

ciao
__________________


niu lajf.. va bene?
*jamajka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 12:19   #438
*jamajka*
Zakorzenienie
 
Avatar *jamajka*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 4 844
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

a konkretniejsza relacja z Włoch i w ogóle.. to w końcu na żywo się odbyć powinna!! o! to kiedy?
__________________


niu lajf.. va bene?
*jamajka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 14:39   #439
ciapulinka
Rozeznanie
 
Avatar ciapulinka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Deutschland
Wiadomości: 977
Talking Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

Cytat:
Napisane przez Hipusia Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny.Jestem nowa ale jak tak sobie czytam to zaluje ze dopiero teraz weszlam na to forum. Zwaszych wypowiedzi wnoskuje ze macie jakas dobra i przede wszystkim dzialajaca dietke? Potrzebuje pomocy. W ciazy przytylam 23 kg i pomomo ze moja corcia ma 1,5 roku w dalszym ciagu mam do zrzucenia min 10kg.Przede wszystkim przeszkadza mi moj wielki brzuchol i uda. Brak mi silnej woli bo jak widze ze nie ma zadnych efektow to szybko sie poddaje i tylko uzalam nad soba.Moze z waszym wsparciem mi sie w koncu uda?... Prosze dziewczyny pomozcie... Pozdrawiam
hejkawitamy serdeczniemusisz miec jakas diete i jej sie trzymac.na dzien dobry polecam SB bo jesz nuby do syta ale chudniesz iwec efekty bedzie widac i jest dobra na zrzycenie brzuszkajak juz zobaczysz efekty wtedy pomyslimy o innej diecienie wolno ci sie poddawac a nawet jak popelnisz maly grzeszek dostanieszpoplacze sz ale i tak sie podniesiesz po kazdym upadku trzeba wstacnie piszemy stale o diecie bo zwariowac by szlo plotkujemy najczesciej napisz cos o sobie
ciapulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-28, 14:42   #440
ciapulinka
Rozeznanie
 
Avatar ciapulinka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Deutschland
Wiadomości: 977
Talking Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

Cytat:
Napisane przez *jamajka* Pokaż wiadomość
a konkretniejsza relacja z Włoch i w ogóle.. to w końcu na żywo się odbyć powinna!! o! to kiedy?
fajnie ze sie odezwalasja tez chce foty!!!
ciapulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 17:44   #441
Hipusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 96
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

Witam wszystkich ponownie. Mam napisac cos o sobie...hmmm... Mam 27 latek, 1,5 roczna cudna corcie z ktora bylo bardzo duzo problemow po urodzeniu i w zasadzie wedlug opini wszystkich lekarzy to cud ze ona zyje... moze to nie odpowiednie miejsce na takie wyznania ale skoro piszecie sobie o wszystkim a to bardzo wazna i zarazem traumatyczna czesc mojego zycia to stwierdzilam ze sie z wami tym podziele... Mam tez meza ktory pracuje i mieszka w Walii i do ktorego juz za tydzien dolaczamy. Dietki jako takiej nie stosuje zadnej po prostu ograniczam jedzenie co moze nie do konca jest dobre i po prostu sie nie sprawdza.Ciapulinka na czym polega dieta SB? Brzuszek to moj glowny problem choc uda i pupa tez maja z czego zrzucac Ale brzuchol przeszkadza mi najbardziej. No i rzeczywiscie potrzebuje wsparcia...Fajnie ze nie piszecie stale o diecie a plotkowac lubie bardzo bo straszna gadula ze mnie nie zawsze mam czas zeby poklikac ale w miare mozliwosci... dzieki za odzew i przywitanie mnie w Waszym gronie.
Hipusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 18:02   #442
mądrala
Zakorzenienie
 
Avatar mądrala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 8 165
GG do mądrala
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

Hipusia mam nadzieje ze z córcią już wszystko teraz w porządku musiało Ci byc strasznie cieżko, ale wązne ze teraz jest juz dobrze A jak bedziesz mieszkać w Walli to wiesz, wpadniemy tam do ciebie <zartuje oczywiscie> Mam andzieje że tu z nami cały czas bedziesz w miare możliwości jak możesz to wstaw zdjecie córci no i twoje oczywiscie (rozumiem jak nie ebdziesz chciała).
pozdrawima cieplutko
__________________
61-60
SB, dam rade


mądrala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 20:12   #443
mądrala
Zakorzenienie
 
Avatar mądrala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 8 165
GG do mądrala
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

uff...wlasnie sobie pojeździłam 30 min na rowerku i wymiekam dawno nie jexdziłam to teraz mam ! ale od razu sie lepiej czuje
__________________
61-60
SB, dam rade


mądrala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 12:21   #444
Hipusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 96
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

Dzieki madrala. teraz juz jest w porzadku ale rzeczywiscie bardzo duzo przeszlismy. Na szczescie mamy to juz za soba i teraz juz tylko z gorki (mam nadzieje). Oczywiscie ze w miare mozliwosci bede z wami zadna Walia mi w tym nie przeszkodzi. ;-) A co do zdjec to jakbym tylko wiedziala jak to zrobic zeby je tu zamiescic to bardzo chetnie ale ja szczerze mowiac jestem komputerowy laik niestety.Wstyd sie przyznac ale tak jest.Takze jak tylko do tego dojde to zdjecie corci bedzie.
Hipusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 16:40   #445
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

dotarłam jesssuuu wkoncu
mądralka wiesz co przeprowadzam sie
agulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 16:43   #446
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

Cytat:
Napisane przez mądrala Pokaż wiadomość
helo, powiem krótko- praca to niezła masakra Niby wszystko OK, ale...co jakieś czas dzwoni telefon i...ktoś zaczyna nadawac po włosku nic ze ja wloskiego ni w ząb, wiec albo ktoś ebdzie znał angielski albo sie nie dogadamy Już nie mówiac o tym ze w pon. mamy najazd włochów po prostu świetnie!!! No i do tego jeszcze rezerwacja hoteli we włoszech, biletów lotniskowych, maile, tłumaczenie maili, segregowanie poczty...nie no, bosssssko! Aaaa no i robienie kawki szefowi
bosz...trzymajcie kciuki zebym w poniedziałek nie uciekła bo narazie sie na to zanosi
ee tam dasz rade super sie ciesze i wlanie moze sie nauczysz włoskiego

a ja dzisjajestem pierwszy dzień na TL II i muśże sie zmusić do cwiczen co ciężko idzie bo pomagam sie staruszka nad morze wybrać i sama sie muszę szykować dom ojej przeprowadzki mądralka to kiedy
agulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 16:48   #447
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

Cytat:
Napisane przez *jamajka* Pokaż wiadomość
buon giorno

taka mała niespodzianka.. żebyście wiedziały że żyję, jestem, pamiętam.. i zawsze to będzie mój wątek w serduszku

wróciłam z 2-tygodniowej Italii.. piękna.. cała.. przepiękna! no bellissima! bella!! ahh..

a teraz do 13.sierpnia maraton pisania mgr.. chyba nie powinnam spać ani sekundy,żeby zdążyć zrobić to, co zrobić mam.. no ale potem będzie luz.. i szukanie pracy..

w ogóle w moim życiu trochę nowy etap zacząć muszę.. lekko nie jest, ale cóż.. dać radę trzeba.. i choć nie odzywam się tu ostatnio - to wiecie, że czytam

aktualnie mam do nadrobienia jakieś min.10 stron ale będę nadrabiać w przerwach w pisaniu

przytyłam ciut w tych Włoszech - wiecznie makarony nam serwowali, ziemniaki, biały chleb.. i głównie wieczorami.. taa.. także odkąd wróciłam (czw) ostro dietkuję i wczoraj już 2h z Wojtusiem aerobikowałam

kocham Was bardzo i czekajcie na mnie cierpliwie kiedyś powrócę

a z Agą i Renią allways na gg jak coś..

wyślę może w wolnej chwili kilka fotek z Włoch.. mam ich w sumie 1500, ale coś wybiorę

świrkujcie dzielnie

tulam

ciao
jamajcia kochanie jestes : jupi: ee to se wakacje zafundowałaś hohoho

mądralk a ja w banku tez na pocztaku płakałam że nic nie umię a teraz to hoho śmigam ze wszystkim. A tu mnie znowu czeka nowa praca i znowu nauka
agulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 16:49   #448
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

Cytat:
Napisane przez *jamajka* Pokaż wiadomość
a konkretniejsza relacja z Włoch i w ogóle.. to w końcu na żywo się odbyć powinna!! o! to kiedy?
no kiedy a na foty czekam
agulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 16:50   #449
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

witaj hipusia co moge ci wiecej poradzic hmmm chyba wszystko juz wiesz
ale jeszcze dodam że najważniejsze to nie podjadać i jeść w miarę możliwości o tych samych porach
agulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 16:52   #450
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

i w ogole wszystki swirki madralka jamajcia kasienka ciapulinka orisha i hipusia buzi wielkie
agulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:11.