Nasze blogi kosmetyczne - część IX - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-20, 16:13   #4351
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - część IX

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Moja koleżanka ma ją właśnie.. i też tak średnio ładny jest kolor na tych ustach. Usta są strasznie przesuszone.. pewnie to takie dziwne uczucie mieć takie 'martwe' usta


Skrobię sobie post o kolejnych zakupach Buty, buty, będą buty !
Moim zdaniem ona wygląda dość, hmm, płasko.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 16:17   #4352
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - część IX

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Moim zdaniem ona wygląda dość, hmm, płasko.
O właśnie, o to to.
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 16:18   #4353
moniiikaaa89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 621
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - część IX

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
A w ogóle- odważyłam dziś się pierwszy raz po latach oddać moje brwi komuś innemu. I mam takie brwi, jakich jeszcze nigdy nie miałam. Niestety, moje przypuszczenia się potwierdziły, nigdy nie będą one idealnie symetryczne, bo inaczej mi rosną :/ Ale jestem chyba zadowolna
mam ten sam problem z brwiami, jedna jest wyżej a druga niżej i nie mam do nich siły :/
moniiikaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 16:19   #4354
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - część IX

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
czyżby nikt dziś o jedzeniu nie pisał?
idę robić hot dogi na kolację
Ja wcinam bób I kot mi nie daje żyć, bo uwielbia... Wbija we mnie pazury bo wie, że mnie to boli, zlituję się i mu dam Nie wiem, kto zjadł tego więcej

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Ten nowy jest pyszny! Właśnie go piję. Jest całkiem inny od klasyka. Klasyk jest dość słodki, a ten kwaśny.

(...)

Cześć
Pani z biblioteki w moim liceum była jednym z najfajniejszych ludzi, które miałam okazje w swoim życiu poznać. Szkoda, że jakiś czas temu kontakt nam się urwał, bo można powiedzieć, że była moją koleżanką. Ostatniego dnia w lo dostałam nawet swoją kartę z biblioteki, bo pobiłam szkolny rekord wszechczasów w czytaniu (a szkoła stara)
A ja bym powiedziała na odwrót, że ten nowy jest duuuużo słodszy Każdy ma inny smak

To świetne osiągnięcie
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 16:20   #4355
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - część IX

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
A w ogóle- odważyłam dziś się pierwszy raz po latach oddać moje brwi komuś innemu. I mam takie brwi, jakich jeszcze nigdy nie miałam. Niestety, moje przypuszczenia się potwierdziły, nigdy nie będą one idealnie symetryczne, bo inaczej mi rosną :/ Ale jestem chyba zadowolna
Brwi nie muszą być symetryczne, bo ani nasza twarz ani reszta ciała symetryczne nie są. Moim zdaniem nie ma sensu dążenie do symetrycznego ideału. Lekko korygować takie wady - jasne, ale bez przesady.
Jeśli nie jesteś pewna, czy jesteś zadowolona tylko z tego powodu to się nie martw i ciesz się ładnymi brwiami.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 16:40   #4356
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - część IX

Kurde, właśnie wydałam naprawdę ostatnie grosze. Do wyjazdu, czyli do 1 sierpnia, muszę jakoś przeżyć
Ale poszłam do Pepco i kupiłam kilka fajnych rzeczy: 3 ręczniczki z microfibry (chcę zacząć OCM) za 8zł, kwiatka do wpięcia we włosy za 5zł, japonki za 5zł I jeszcze parę rzeczy do domu, typu gąbka do naczyń
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 16:45   #4357
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - część IX

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Kurde, właśnie wydałam naprawdę ostatnie grosze. Do wyjazdu, czyli do 1 sierpnia, muszę jakoś przeżyć
Ale poszłam do Pepco i kupiłam kilka fajnych rzeczy: 3 ręczniczki z microfibry (chcę zacząć OCM) za 8zł, kwiatka do wpięcia we włosy za 5zł, japonki za 5zł I jeszcze parę rzeczy do domu, typu gąbka do naczyń
Mi zabrakło systematyczności do OCM
Ale fajne zakupy No i ceny powalające

Ja teraz dzwoniłam do TŻ żeby przelał mi na konto zawrotną sumę... 15 zł bo wypłaciłam wszystko z konta na wyjazd (cóż, niezarabiająca przyszła studentka dla większości jest to pewnie nie do pomyślenia tak ogołocić konto ), a stwierdziłam że chcę jeszcze zamówić spirulinę i olej z kiełków pszenicy do zbiorowego zamówienia Chcemy z trójmiejskimi bloggerkami złożyć zbiorowe zamówienie na BU i ZSK, żeby przesyłka wyszła nam taniutko Już wpłaciłam kasę za swoje zamówienie Pameli (stri-linga) , ale jeszcze się zdecydowałam na te
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-20, 16:49   #4358
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - część IX

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;35421248]Mi zabrakło systematyczności do OCM
Ale fajne zakupy No i ceny powalające

Ja teraz dzwoniłam do TŻ żeby przelał mi na konto zawrotną sumę... 15 zł bo wypłaciłam wszystko z konta na wyjazd (cóż, niezarabiająca przyszła studentka dla większości jest to pewnie nie do pomyślenia tak ogołocić konto ), a stwierdziłam że chcę jeszcze zamówić spirulinę i olej z kiełków pszenicy do zbiorowego zamówienia Chcemy z trójmiejskimi bloggerkami złożyć zbiorowe zamówienie na BU i ZSK, żeby przesyłka wyszła nam taniutko Już wpłaciłam kasę za swoje zamówienie Pameli (stri-linga) , ale jeszcze się zdecydowałam na te [/QUOTE]
Oj tam, mnie też się zdarzało prosić TŻa, rodziców czy np. Sabb o pożyczenie jakiejś małej kwoty, bo na koncie 0.00zł A jakieś wydatki się jednak pojawiały...

Ja się teraz zastanawiam, czy to OCM robić na avocado czy olejku Alterry z brzozą i pomarańczą...
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 16:52   #4359
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - część IX

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Oj tam, mnie też się zdarzało prosić TŻa, rodziców czy np. Sabb o pożyczenie jakiejś małej kwoty, bo na koncie 0.00zł A jakieś wydatki się jednak pojawiały...

Ja się teraz zastanawiam, czy to OCM robić na avocado czy olejku Alterry z brzozą i pomarańczą...
Spróbuj z jednym i drugim
Ja robiłam ze zwykłą oliwką babydream
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 16:54   #4360
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - część IX

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;35421351]Spróbuj z jednym i drugim
Ja robiłam ze zwykłą oliwką babydream [/QUOTE]
Mam do tej oliwki wstręt od kiedy odkryłam, że zawiera rumianek, którego nienawidzę
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 16:57   #4361
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - część IX

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Mam do tej oliwki wstręt od kiedy odkryłam, że zawiera rumianek, którego nienawidzę
o esu, rumianek.
ja mam od GP wcierkę do włosów zniszczonych i ona własnie na rumianku szampon też tak...pachnie.
jak dla mnie zapach jest straszny, mdlący, chemiczno-rumiankowy już wolę swoją rzepkę joanny, którą przed chwilą skonczyłam.

i zabieram się za testy amli khadi, bez parafiny
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-20, 16:58   #4362
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - część IX

Cytat:
Napisane przez moniiikaaa89 Pokaż wiadomość
mam ten sam problem z brwiami, jedna jest wyżej a druga niżej i nie mam do nich siły :/
U mnie raczej to drobne różnice (po wewnętrznej stronie na lewym oku rosną poziomo, a na prawym kilka pionowo i nie ma możliwości inaczej tego ułożyć).

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;35420826]
A ja bym powiedziała na odwrót, że ten nowy jest duuuużo słodszy Każdy ma inny smak [/QUOTE]
O! To jestem zaskoczona, ale jeszcze dwie butelki się mrożą (żeby nie było, dla mnie i Tż) to jeszcze raz porównam, ale te były bardzo kwaśne. Może kwestia serii? Bo to absolutnie nie było słodkie, wręcz kwaśne. Albo może faktycznie odczucia.
Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Brwi nie muszą być symetryczne, bo ani nasza twarz ani reszta ciała symetryczne nie są. Moim zdaniem nie ma sensu dążenie do symetrycznego ideału. Lekko korygować takie wady - jasne, ale bez przesady.
Jeśli nie jesteś pewna, czy jesteś zadowolona tylko z tego powodu to się nie martw i ciesz się ładnymi brwiami.
Tak wiem. Jednak myślałam, że bardziej da radę coś z tym zrobić (zwłaszcza, ze jeszcze rok temu tego nie było- albo nie rzucało mi się w oczy ).
A nie jestem pewna z innego powodu- jeszcze jestem trochę podpuchnięta no i tak cienkich jeszcze nigdy nie miałam (nie są to niteczki, ale jednak sporo chudsze od wcześniejszych). Pewnie kwestia kilku dni oswojenia się

Wracam do kuchni- dziś na obiad frykadelki (lepiej brzmi niż mini mielone ) i młode ziemniaczki (a ziemniaki w mojej kuchni to święto).
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 17:00   #4363
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - część IX

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja chyba z 5 lat nie byłam w bibliotece - nie mam czasu na chodzenie tam.
Tak daleko masz?

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
a ja chcę iść na bibliotekoznawstwo praca w bibliotece albo w księgarni była by dla mnie idealna kocham książki
Ja też.

Teraz czytam Księżniczkę z lodu Lackberg.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 17:01   #4364
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - część IX

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
o esu, rumianek.
ja mam od GP wcierkę do włosów zniszczonych i ona własnie na rumianku szampon też tak...pachnie.
jak dla mnie zapach jest straszny, mdlący, chemiczno-rumiankowy już wolę swoją rzepkę joanny, którą przed chwilą skonczyłam.

i zabieram się za testy amli khadi, bez parafiny
Ja tak samo, to jeden z zapachów, których nie trawię
Poza tym rozjaśnia włosy, a tego Orlice nie lubią...
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 17:07   #4365
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 848
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - część IX

Cytat:
Napisane przez moniak85 Pokaż wiadomość
dzwoniła do mnie przed chwilą Pani Gosia z portalu urodaizdrowie, bo podobno Eveline wybrali mnie do testowania kosmetyków widziałam jakąś listę, ale mnie na niej nie było - podobno była jakaś druga lista wybrałam kosmetyko dostosowane do mojej cery/skóry i porozmawiałyśmy sobie trochę - bardzo fajna kobitka weszłyśmy też na temat współprac z blogerkami, co z nich zrezygnowali - podobno 'oni tacy już są'
Do mnie też Pani Gosia dzwoniła

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
ja to już nawet nie próbuję

ależ jesteś dla niego okrutna u nas z kolei jest dwójka - listonosz-plotkarz, który zawsze musi wszystko wiedzieć i wszystkich o wszystko wypytuje przy każdej okazji, i pani listonoszka, która dzwoni do bramy 5 razy, żeby NA PEWNO ktoś ją usłyszał i odebrał te listy - nie wiem które z nich jest gorsze...
Ja też sobie już odpuściłam nadrabianie i nie próbuję być na bieżąco, bo bym musiała cały czas przy kompie siedzieć

ale masz "fajnych" listonoszy ja moją listonoszkę lubię do mnie zawsze dzwoni dwa razy, bo wie, że pierwszego to i pies może nie usłyszeć

Cytat:
Napisane przez Malwina_89 Pokaż wiadomość
ja ostatnio czytam o niańkach - Niania w Nowym Jorku oraz Niania w Londynie Jeszcze wypożyczyłam Wyznania zakupoholiczki oraz Jeszcze się spotkamy Levy'ego właśnie.
A ja od wczoraj czytam "Matki i córki"

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
czyżby nikt dziś o jedzeniu nie pisał?
idę robić hot dogi na kolację
To ja wspomnę na obiad miałam pstrąga z pieca, frytki i małosolnego ogórka domowej roboty

Cytat:
Napisane przez moniiikaaa89 Pokaż wiadomość
mam ten sam problem z brwiami, jedna jest wyżej a druga niżej i nie mam do nich siły :/
Ja też mam nierówne brwi
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 17:08   #4366
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - część IX

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Ja tak samo, to jeden z zapachów, których nie trawię
Poza tym rozjaśnia włosy, a tego Orlice nie lubią...
ja do rumianku nic nie miałam, ale teraz nie wiem jak wymęczę ten eliksir przez sierpien

aaa, miałam Wam pisać, widziałam na jakimś blogu współpracę z Marizą, dziewczyna chwaliła się przemiłym kontaktem z jakąś kobietą
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 17:21   #4367
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - część IX

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
czyżby nikt dziś o jedzeniu nie pisał?
idę robić hot dogi na kolację
zła kobieta z Ciebie
Ale hot doga bym wszamała
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 17:22   #4368
Aniusia1408
Zadomowienie
 
Avatar Aniusia1408
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 848
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - część IX

Dziewczyny, oświećcie mnie jak to jest z tymi rozdaniami/konkurami na blogu?
Wiem, że rozdań czyli zwycięzcy wyłanianego przez losowanie nie można robić. Wiem również że musi być regulamin.
A czy konkurs z pytaniem konkursowym np. moje wymarzone wakacje?, gdzie zwycięzce wybiorę na podstawie odpowiedzi jest zgodny z ta ustawą czy nie?
__________________
Po prostu Ania

BLOG

Aniusia1408 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 17:29   #4369
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - część IX

Cytat:
Napisane przez Aniusia1408 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, oświećcie mnie jak to jest z tymi rozdaniami/konkurami na blogu?
Wiem, że rozdań czyli zwycięzcy wyłanianego przez losowanie nie można robić. Wiem również że musi być regulamin.
A czy konkurs z pytaniem konkursowym np. moje wymarzone wakacje?, gdzie zwycięzce wybiorę na podstawie odpowiedzi jest zgodny z ta ustawą czy nie?
Tak, bo to nie będzie gra losowa.
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-20, 17:31   #4370
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - część IX

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Tak daleko masz?
Może nie daleko, bo ok 20 minut piechotą, ale zupełnie nie po drodze - w rynku jestem bardzo rzadko, a tam jest dość fajna biblioteka.
Za gówniarza byłam zapisana do 3 bibliotek, czytałam bardzo dużo (ale nie lektur ) no i wyprawa do biblioteki to było coś Teraz specjalnie bym się nie zebrała.

Na studiach sporo pożyczałam w osiedlowej bibliotece, miałam tam chyba z 2 minuty drogi i zawsze "po drodze".

Nie pożyczam jeszcze dlatego, że mam swoją Sagę o Ludziach Lodu, kupioną chyba z 3 lata temu (wcześniej pożyczałam, całość przeczytałam 2 razy, teraz kończę trzeci raz), czytałam sporadycznie i dopiero teraz znowu codziennie czytam.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 17:32   #4371
Aniusia1408
Zadomowienie
 
Avatar Aniusia1408
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 848
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - część IX

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Tak, bo to nie będzie gra losowa.

ok, dzięki
__________________
Po prostu Ania

BLOG

Aniusia1408 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 17:37   #4372
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - część IX

okej, zrobione i zjedzone.. dobre było

i nudzi mi się.. nie mam już nawet co oglądać i nie mam z kim gadać.. odkąd mam wakacje nie rozpoznaję nawet dni tygodnia (oprcz niedzieli) czy ktoś dzieli mój los?
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 17:37   #4373
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - część IX

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Może nie daleko, bo ok 20 minut piechotą, ale zupełnie nie po drodze - w rynku jestem bardzo rzadko, a tam jest dość fajna biblioteka.
Za gówniarza byłam zapisana do 3 bibliotek, czytałam bardzo dużo (ale nie lektur ) no i wyprawa do biblioteki to było coś Teraz specjalnie bym się nie zebrała.

Na studiach sporo pożyczałam w osiedlowej bibliotece, miałam tam chyba z 2 minuty drogi i zawsze "po drodze".

Nie pożyczam jeszcze dlatego, że mam swoją Sagę o Ludziach Lodu, kupioną chyba z 3 lata temu (wcześniej pożyczałam, całość przeczytałam 2 razy, teraz kończę trzeci raz), czytałam sporadycznie i dopiero teraz znowu codziennie czytam.
Uwielbiam SoLL
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 17:52   #4374
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - część IX

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Ja się teraz zastanawiam, czy to OCM robić na avocado czy olejku Alterry z brzozą i pomarańczą...
Jadę na winogronowym z Biedronki
Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
okej, zrobione i zjedzone.. dobre było

i nudzi mi się.. nie mam już nawet co oglądać i nie mam z kim gadać.. odkąd mam wakacje nie rozpoznaję nawet dni tygodnia (oprcz niedzieli) czy ktoś dzieli mój los?
Jo

Jutro idę na pierwszy w moim życiu mecz piłki nożnej na żywo
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 17:58   #4375
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - część IX

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
ja do rumianku nic nie miałam, ale teraz nie wiem jak wymęczę ten eliksir przez sierpien

aaa, miałam Wam pisać, widziałam na jakimś blogu współpracę z Marizą, dziewczyna chwaliła się przemiłym kontaktem z jakąś kobietą
Hmmmmm oni mi napisali że w sierpniu skontaktuje się ze mną konsultantka i w ten sposób będzie dalej realizowana współpraca, może to o kogoś innego chodzi? Bo te pierwsze e-maile rozsyłał Pan Szymon (bynajmniej u mnie)
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 18:03   #4376
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - część IX

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;35422509]Hmmmmm oni mi napisali że w sierpniu skontaktuje się ze mną konsultantka i w ten sposób będzie dalej realizowana współpraca, może to o kogoś innego chodzi? Bo te pierwsze e-maile rozsyłał Pan Szymon (bynajmniej u mnie)[/QUOTE]
*przynajmniej
Sorry
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 18:07   #4377
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - część IX

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
*przynajmniej
Sorry
Poprawiaj, poprawiaj bo ja mam taki zły nawyk i słowa "bynajmniej" używam w nadmiarze, mimo że teoretycznie wiem kiedy się go poprawnie używa

Jak mnie ktoś poprawi x razy to może się w końcu oduczę
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 18:14   #4378
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - część IX

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;35422509]Hmmmmm oni mi napisali że w sierpniu skontaktuje się ze mną konsultantka i w ten sposób będzie dalej realizowana współpraca, może to o kogoś innego chodzi? Bo te pierwsze e-maile rozsyłał Pan Szymon (bynajmniej u mnie)[/QUOTE]
no mi nic nie odpisał nasz pan
dziwne, ze zawracają nam wszystkim głowę, a nie raczą nawet wyjaśnić (ja mu odpisałam, ze w gre wchodzi wspolpraca i baner w zakładce)

własnie u tamtej dziewczyny kontaktowała się kobieta
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 18:18   #4379
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 848
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - część IX

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
okej, zrobione i zjedzone.. dobre było

i nudzi mi się.. nie mam już nawet co oglądać i nie mam z kim gadać.. odkąd mam wakacje nie rozpoznaję nawet dni tygodnia (oprcz niedzieli) czy ktoś dzieli mój los?
To ja mam co oglądać, ale nie mam z kim mam do obejrzenia dramat "Jestem", "supernianię", "wiem co jem" i chyba "małe miss", ale sama oglądać nie lubię, a ojca tym męczyć nie będę


Na blogu lakier zmieniający kolor
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 18:28   #4380
moniiikaaa89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 621
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - część IX

co tu dzisiaj tak cicho? nie bylo mnie pół dnia i nie miałam prawie nic do nadrabiania
moniiikaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:23.