Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :) - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-14, 17:47   #4291
201710041131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 262
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Moi dziadkowie i ciocie i wujkowie maja tez obiady o 12, to taki nawyk z czasów gospodarstw domowych
201710041131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 18:46   #4292
industria
Zakorzenienie
 
Avatar industria
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 489
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

cześć dziewczyny
ja tradycyjnie spędzam niedziele w pizamie pół dnia spędziliśmy w łóżku, potem jakiś obiad, a potem byłam tak zmęczona że znów sie musiałam położyć nadrabiam zaległości książkowe

jak u was z libido i z seksem? ja przez cały pierwszy trymestr miałam masakre- antypopęd i nie dawałam sie dotknąć. strasznie mnie wszystko drażniło, każdy dotyk .
teraz u progu 2 trymestru jest mała poprawa i jestem w stanie wypełnić "małżeński obowiązek" szału nie ma ale nie ma też podrażnienia i jest całkiem przyjemnie. biedny ten mój mą , tyle sie naczekał....
powiedzcie mi, czy to sie jeszcze poprawi? tyle słyszałam o zarąbistym seksie w ciąży.... a może to też mit ?
industria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 19:04   #4293
fartuch
Zakorzenienie
 
Avatar fartuch
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 687
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Cytat:
Napisane przez industria Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny
ja tradycyjnie spędzam niedziele w pizamie pół dnia spędziliśmy w łóżku, potem jakiś obiad, a potem byłam tak zmęczona że znów sie musiałam położyć nadrabiam zaległości książkowe

jak u was z libido i z seksem? ja przez cały pierwszy trymestr miałam masakre- antypopęd i nie dawałam sie dotknąć. strasznie mnie wszystko drażniło, każdy dotyk .
teraz u progu 2 trymestru jest mała poprawa i jestem w stanie wypełnić "małżeński obowiązek" szału nie ma ale nie ma też podrażnienia i jest całkiem przyjemnie. biedny ten mój mą , tyle sie naczekał....
powiedzcie mi, czy to sie jeszcze poprawi? tyle słyszałam o zarąbistym seksie w ciąży.... a może to też mit ?
U mnie to samo... Seksu zero, a mąż o dziwo nie nalega. Libido mniej niż zero i też czekam na poprawę...
__________________
Michał 25.05.2015
Piotruś
fartuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 19:06   #4294
country111
Zakorzenienie
 
Avatar country111
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 3 183
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Coś strasznie tu cicho dzisiaj
country111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 19:07   #4295
industria
Zakorzenienie
 
Avatar industria
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 489
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

może nagle wszystkim urosło libido
industria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 19:16   #4296
mycha_818
Zadomowienie
 
Avatar mycha_818
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 371
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Hej dziewczyny! Jestem dziś mega zmęczona bo zaraz po obiedzie pojechaliśmy na zakupy przedświąteczne. Krzyż mnie tak boli od chodzenia jakbym co najmniej 12 godzin stała w bezruchu na jakiejś warcie ;-)

Co do libido. Od początku ciąży było poniżej zera, od jakichś 2 tygodni nieco wzrosło ale bez szaleństw. Daję się namówić mężowi raz po raz na jakiś mały numerek ;-) Po ostatnim miałam lekkie brązowe plamienia i teraz trochę się boję ;-)

A dzis rano piłam kawkę w koszuli i poczułam, że mam mokro między nogami. Okazało się, że to takie mocno żółte upławy. Mam je cały dzień chociaż z mniejszym nasileniem. Ciekawe czy to normalne? Czy jakaś infekcja?
mycha_818 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 19:29   #4297
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Cześć
Wyrwałam się dziś z małżem do kościoła a potem na pizze I od razu mi się samopoczucie poprawiłoLekarz mi to powinien na receptę zapisywać: wyjście z mężem co 2-3 dni, choćby na 2 godzinki i nawet do kościoła


Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
ale miałam sen....matko boska śniło mi się, że się obudziłam a tam całe prześcieradło we krwi
ojej, to musiało być okropne..

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Hej

Ja się chciałam trochę wygadać bo ostatnio złapał jakiś cholerny strach i nie chce opuścić
Cały czas myślę tylko o środowej wizycie, boję się, że dowiem się czegoś złego. Mam jakieś głupie myśli, że ciąża obumarła, wydaje mi się, że brzuch był większy, teraz jest mniejszy, że już bym chciała czuć 'coś' w brzuchu a nie czuję, więc się stresuję.
Wiem, że to irracjonalne ale po prostu mam takie schizy
Dochodzi nawet do tego, że myślę, że może to jakiś żart.. że lekarz się pomylił i żadnej ciąży nie ma... wiem, żałosne, prawda?
Ale nie wiem czemu tak jest. Nigdy się tak nie zachowywałam a teraz..?
kochana
Ja też tak mam A drugi raz w ciąży jestem (a nawet trzeci...)
Nawet teraz mam takie lęki, bo brzuch mnie boli od czwartu. Z przerwami, ale jednak te bóle powracają...
Ale staram się uspokoić i wierzyć, że jest dobrze i w czwartek zobaczę mojegoo cudnego człowieczka na usg

Cytat:
Napisane przez tassia Pokaż wiadomość
Bo to szpital prywatny w którym można rodzic na NFZ.
I to rodzenie na NFZ to jakąś kpiną gorsza od szpitali publicznych.
Np. Sala porodowa jest 4 osobowa.
Można kupić sobie za tysiąc złotych sale pojedyncza z TV, jakuzzi itp. Ale dodatkowo trzeba opłacić położna.
Znieczulenie płatne 300zl.
Sale poporodowe głównie 5 osobowe
Ale za 300zl za noc można mieć jedynkę

Dla porownania szpital uniwersytecki ma tylko sale porodowej jednoosobowe, znieczulenie jest bezpłatne, sale szpitalne są dwuosobowe i ma najlepszy sprzęt w Małopolsce i największą referencyjnosc.
W szpitalu Żeromskiego tez sale jednoosobowe itd.
A na sali porodowej drabinki, piłki,worek sako, prysznic , TV i nowoczesne łóżka są praktycznie w Krakowie wszędzie w standardzie.
W ogóle w Krakowie naprawdę jeśli chodzi o rodzenie są dobre szpitale.
W sumie wybór jest miedzy dobrym a lepszym.


Ahh i co mnie mega zniechęciło w siemiradzkim (tym w którym byłam na dniach otwartych) to to, ze po CC zabierają dziecko na 24h - na cala dobę!!!! I przynoszą tylko na karmienie
I matkę pionizuja dopiero po tych 24 godzinach.
A to przeżytek bo wszędzie pionizuja po 10-12 godzinach
W Anglii nawet po 6!
I ja dziecko dostalam po CC po 6 godzinach i jak tylko potrzebowała pomocy przy dziecku to miałam położne na dzwonek i non stop pomagały we wszystkim. A jak trzeba było to z dwójka dzieci na rekach
no to faktycznie kicha w tym Siemiradzkim...
W Narutowiczu mają jeszcze jakieś koło porodowe- Roma się chyba nazywa. Ponoć to jakiś fajny wynalazek ułatwiający rodzenie

Cytat:
Napisane przez ultraviolwt188 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny
czy was też dręczą bóle bioder w nocy?
cześć
Dręczą. W dzień też niestety...

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Cytat:
Napisane przez szuuu Pokaż wiadomość
Moi dziadkowie i ciocie i wujkowie maja tez obiady o 12, to taki nawyk z czasów gospodarstw domowych
ja muszę zjeść zupę o 12-tej Albo nawet przed. Potem drugie danie około 14-14:30. Oczywiście tak jest teraz na L4. W pracy też jadłam obiad około 12-13, ale wtedy jedno danie tylko.

Cytat:
Napisane przez industria Pokaż wiadomość
jak u was z libido i z seksem?
fatalnie... Poniżej zera Nawet myślałam kilka dni temu, zeby tak popróbować conieco, ale zaczęły się bóle brzucha, więc na razie nici z seksu. Biedny mąż czeka...
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-14, 19:53   #4298
country111
Zakorzenienie
 
Avatar country111
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 3 183
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Ja wam dziewczyny powiem, że ostatnio we śnie miałam rozkminę na temat tego kto jest ojcem mojego nienarodzonego dziecka

Edytowane przez country111
Czas edycji: 2014-12-14 o 19:55
country111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 20:07   #4299
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Country wow, co za sen...

Libido... do 5tyg ciąży było super, jak w mitach. Odkąd zaczęły się bóle brzucha, zgagi i mdłości zero. Tz nie nalega, on chyba przechodzi ciążę razem ze mną
__________________
Wymiana Maj
Szukam

Edytowane przez Marei
Czas edycji: 2014-12-14 o 20:11
Marei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 05:59   #4300
Domincia_1987
Zadomowienie
 
Avatar Domincia_1987
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 642
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Cześć Dziewczyny
Przez cały week nie zaglądałam na forum bo u mnie jak zwykle week bez wolnego czasu :/ Teraz muszę w wolnej chwili usiąść i nadrobić czytanie na forum

Zaraz wybieram się na badania
__________________
OD KIEDY CIE POZNAŁAM ROZPOCZĄŁ SIĘ NAPIĘKNIEJSZY RODZIAŁ MOJEGO ŻYCIA



Jedna z wielu
Wierzaca mimo wszystko w swoja siłe
Czasem walczy ze wspomnieniami
Chce zyć tym szcześciem, które teraz ma
Domincia_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 07:01   #4301
tassia
Zakorzenienie
 
Avatar tassia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 141
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Cytat:
Napisane przez mycha_818 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Jestem dziś mega zmęczona bo zaraz po obiedzie pojechaliśmy na zakupy przedświąteczne. Krzyż mnie tak boli od chodzenia jakbym co najmniej 12 godzin stała w bezruchu na jakiejś warcie ;-)

Co do libido. Od początku ciąży było poniżej zera, od jakichś 2 tygodni nieco wzrosło ale bez szaleństw. Daję się namówić mężowi raz po raz na jakiś mały numerek ;-) Po ostatnim miałam lekkie brązowe plamienia i teraz trochę się boję ;-)

A dzis rano piłam kawkę w koszuli i poczułam, że mam mokro między nogami. Okazało się, że to takie mocno żółte upławy. Mam je cały dzień chociaż z mniejszym nasileniem. Ciekawe czy to normalne? Czy jakaś infekcja?
Nie wiem czy infekcja czy nie ale to normalne ze jest dużo uplawow w ciąży i tym nie należy się stresowac.

A co do libido to u nas od jakichś 10dni powrót okresu nastoletniego

W zeszlej ciąży pamiętam ze w 9 miesiącu to myslalam ze na TŻ się rzucie rano, wieczorem, po śniadaniu i przed obiadem. A on się wtedy bal
__________________
Maciej





[/RIGHT]
tassia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-15, 07:25   #4302
barbaritka84
Rozeznanie
 
Avatar barbaritka84
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 539
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Cześć mamusie
Dzis na Dzień Dobry TVN prawnik będzie się wypowiadał jak Zus sprawdza kobiety w ciąży przebywające na zwolnieniu...bede ogladała

Jeżeli chodzi o libido to u mnie różnie bywa,, sama się nie upominam, ale jak Tż mnie rozpali to jest nawe super
Ale u mnie tż to seksocholik, więc dla niego ciąża to nie przeszkoda, nie ma oporów, chyba że ja się zle czuje to odpuści ale tak to prawie codziennie są przytulanki.
barbaritka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 07:30   #4303
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Napiszcie potem o tym sprawdzaniu ciazowych l4. Ja nie wlacze tv bo dziecko w domu i do pracy sie zbieram.
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 07:37   #4304
tassia
Zakorzenienie
 
Avatar tassia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 141
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Cytat:
Napisane przez barbaritka84 Pokaż wiadomość
Cześć mamusie
Dzis na Dzień Dobry TVN prawnik będzie się wypowiadał jak Zus sprawdza kobiety w ciąży przebywające na zwolnieniu...bede ogladała

Jeżeli chodzi o libido to u mnie różnie bywa,, sama się nie upominam, ale jak Tż mnie rozpali to jest nawe super
Ale u mnie tż to seksocholik, więc dla niego ciąża to nie przeszkoda, nie ma oporów, chyba że ja się zle czuje to odpuści ale tak to prawie codziennie są przytulanki.
Jako ze nie mam TV to chętnie poczytam streszczenie

Mój TŻ tez nie miał oporów ale w 9 miesiącu chyba wielkość dziecka go przeraziła
__________________
Maciej





[/RIGHT]
tassia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 07:52   #4305
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

dzień dobry


co do libido, w pierwszym trymestrze niemal zerowe, ale za to teraz.... ostatnio chyba codziennie działamy z Mężem, oboje niewyżyci
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 08:02   #4306
iLoNuS_ktl
Zadomowienie
 
Avatar iLoNuS_ktl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 1 624
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Dzień dobry! Barbaritka, ja również czekam na streszczenie z DDTVN

Ja wczoraj lepiłam pierogi na wigilię, już mam pomrożone i ubraliśmy choinkę bo nie mogłam wytrzymać
A dzisiaj wizyta
__________________
02-08-2014
06-06-2015 Szymek
18-06-2018 ??
iLoNuS_ktl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 08:05   #4307
tassia
Zakorzenienie
 
Avatar tassia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 141
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Cytat:
Napisane przez iLoNuS_ktl Pokaż wiadomość
Dzień dobry! Barbaritka, ja również czekam na streszczenie z DDTVN

Ja wczoraj lepiłam pierogi na wigilię, już mam pomrożone i ubraliśmy choinkę bo nie mogłam wytrzymać
A dzisiaj wizyta
My tez wczoraj ubralismy choinkę.. . nasza pierwsza bo przez 4 lata nie mieliśmy....
__________________
Maciej





[/RIGHT]
tassia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 08:08   #4308
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Cytat:
Napisane przez iLoNuS_ktl Pokaż wiadomość
Dzień dobry! Barbaritka, ja również czekam na streszczenie z DDTVN

Ja wczoraj lepiłam pierogi na wigilię, już mam pomrożone i ubraliśmy choinkę bo nie mogłam wytrzymać
A dzisiaj wizyta



ja chwilowo nie mam tvnu a jestem ciekawa..
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 08:28   #4309
iLoNuS_ktl
Zadomowienie
 
Avatar iLoNuS_ktl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 1 624
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Tassia, nasza też pierwsza To w ogóle nasze pierwsze wspólne święta
w sensie, że spędzone od początku do końca razem, bo my dopiero po ślubie razem zamieszkaliśmy
__________________
02-08-2014
06-06-2015 Szymek
18-06-2018 ??
iLoNuS_ktl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-15, 08:30   #4310
nena20
Raczkowanie
 
Avatar nena20
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: -
Wiadomości: 73
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Cześć dziewczyny dawno mnie nie było... Zacznę od początku - w 7 tygodniu miałam podejrzenie, że jest ciąża bliźniacza, w 8 okazało się, że będzie tylko jeden "bąbelek" W piątek byłam na kontroli u gina - dzidzia ma już 6,6 cm i ma się bardzo dobrze. Wogóle zmieniłam ginekologa, bo mój ani nie dał mi skierowania na jakie kolwiek badania, nie ważył mnie, nie miałam żadnego wywiadu - Nic kompletnie NIC. Trafiłam teraz na cudowną Panią doktor, która uratowała mnie - wymioty i mdłości miałam od 5 tygodnia non stop - nie było dnia przerwy. Pani doktor przepisała mi tabletki, dzięki którym wkońcu mogę cieszyć się, że jestem w ciąży, tym, że nadchodzą święta - poprostu super Pozdrawiam Was dziewczyny
__________________
W miłości mężczyzny i kobiety jest coś bezcennego i można tylko współczuć temu, kto nigdy nie kochał.

Razem: 5.05.03
Żona: 28.08.2010

Będę Mamą
http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxqqmzalc12ipp.png
nena20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 08:31   #4311
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Hej dziewczyny. Poniedziałek was tez tak dobija? Pp tygodniowym zwolnieniu muszę wrócić do pracy i taaak mi się nie chce jak jeszcze nigdy no może raz... więc znowu będę was wieczorami nadrabiała, bo w pracy mamy zakaz używania komórek :/
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 08:31   #4312
Princesika
Zakorzenienie
 
Avatar Princesika
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 004
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Cytat:
Napisane przez tassia Pokaż wiadomość
Pewna jesteś??? Ja po dniach otwartych zre,ygnowalam
Moja siostra tam kiedys pracowała a teraz współpracuje z lekarzami z tego szpitala prywatnie więc ja tak trochę od kuchni "u siostry"
__________________
Królewna
Princesika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 08:35   #4313
tassia
Zakorzenienie
 
Avatar tassia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 141
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Cytat:
Napisane przez iLoNuS_ktl Pokaż wiadomość
Tassia, nasza też pierwsza To w ogóle nasze pierwsze wspólne święta
w sensie, że spędzone od początku do końca razem, bo my dopiero po ślubie razem zamieszkaliśmy
Wiesz.. My 4 lata unikalisny świat i tej całej otoczki. Święta spedzalismy na objazdowe po rodzinie....

Raz zrobilam choinke- kupilam cyprysika i ubralam go w swoje kolczyki i lancuszki

Ale teraz stwiersIlismy ze synowi się należy wlasna osobista choinka
I kupilismy świeży świerk w doniczce
Lampki i trochę ozdób... Narazie wersja ascetyczna ... Z czasem będziemy cos kupować więcej choć raczej w przyszłym roku mój dwylatek będzie zdolny do robienia ze mną ozdób

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Princesika Pokaż wiadomość
Moja siostra tam kiedys pracowała a teraz współpracuje z lekarzami z tego szpitala prywatnie więc ja tak trochę od kuchni "u siostry"
Ja może nie od kuchni... Ale teściową zna tam bardzo dobrze jedna położna która zresztą mojego męża odbierała. Ale w mojej opinii czasem lepiej bez znajomości a w lepszych warunkach niż ze znajomościami.
Choć pewnie masz szanse nie płacić tam za to wszystko co normalnie jest za darmo więc pewnie warto bo w sumie specjaliści dobrzy tam pracują.
__________________
Maciej





[/RIGHT]
tassia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 08:36   #4314
Princesika
Zakorzenienie
 
Avatar Princesika
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 004
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Cytat:
Napisane przez iLoNuS_ktl Pokaż wiadomość
Tassia, nasza też pierwsza To w ogóle nasze pierwsze wspólne święta
w sensie, że spędzone od początku do końca razem, bo my dopiero po ślubie razem zamieszkaliśmy
Nasze też pierwsze święta razem bo rok temu byliśmy ze sobą dopiero parę miesięccy.
A w ogóle rodzina Tż była tak nastawiona, że święta to z rodziną a rodzina to po ślubie. I on ze swoją długoletnią dziewczyną nie był nigdy w święta.
W tym roku w wigilię jesteśmy z jego rodzicami, w 1 dzień świąt idziemy do babci i dziadka na obiad a potem jedziemy do Krk do moich rodzicow na dalszą część świąt.
__________________
Królewna
Princesika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 08:38   #4315
poldzik
Zadomowienie
 
Avatar poldzik
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Sycylia
Wiadomości: 1 746
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

czesc dziewczyny!

ja wczoraj (dopiero!!!) zrobilam pierniczki... a pierogi to nie wiem, w przyszly weekend?

masija nie stresuj sie tak...
ja tez mam czasem takie rozkminy, ze nie moge uwierzyc, chociaz musze przyznac, ze to sie troche zmienilo po usg genetycznym jak zobaczylam ludzika
w srode mam pobieranie krwi na badanie genetyczne "tri test".

co do libido to ja mam tak jak barbaritka maz jest wiecznie napalony moglby i 5 razy dziennie - no chyba ze ja sie zle czuje albo jestem zmeczona to nie... w sumie prawie codziennie dzialamy, czasem ze dwa-trzy razy ostatnio wiecej niz na samym poczatku ciazy bo wtedy meczyla mnie sennosc a teraz jest lepiej. no i maz mowi, ze teraz jeszcze bardziej mu sie podobam, z wiekszym biustem i kraglosiami tu i tam

a wczoraj sie dowiedzialam, ze jedna moja kolezanka tez jest w ciazy - dopiero zrobila test, takze to poczatek drugiego miesiaca i nikomu jeszcze nie mowia, nam powiedzieli w tajemnicy... z jednej strony fajnie, bedzie towarzystwo - z drugiej juz mnie zdenerwowala, bo ona jest z tych "perfekcyjnych" i niesamowita panikara.. takze bylismy wczoraj razem na kolacji ona nie jadla salatki w restauracji "bo nie wiedomo czy jest dobrze umyta" itd itp.... jak dla mnie to przegina, ale potem patrzy na ciebie krzywo bo nie robiac tak jak ona jestes ZUOM MATKOM nie ma lekko!!!
poldzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 08:39   #4316
Princesika
Zakorzenienie
 
Avatar Princesika
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 004
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Cytat:
Napisane przez tassia Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------



Ja może nie od kuchni... Ale teściową zna tam bardzo dobrze jedna położna która zresztą mojego męża odbierała. Ale w mojej opinii czasem lepiej bez znajomości a w lepszych warunkach niż ze znajomościami.
Choć pewnie masz szanse nie płacić tam za to wszystko co normalnie jest za darmo więc pewnie warto bo w sumie specjaliści dobrzy tam pracują.
Ja też będę spokojniejsza, że siostra czuwa i jest ze mną
__________________
Królewna
Princesika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 08:39   #4317
k a j a
Zakorzenienie
 
Avatar k a j a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 15 225
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Lille89 Pokaż wiadomość


Mam też do Was pytanie. gdzie zamierzacie ubierać dziecko? tzn w jakich sklepach? dzisiaj po pracy byłam z koleżanką w Carrefourze i natknęłam się na naprawdę fajne body dla dzieci za 4,99. Skład 100% bawełny, naprawdę fajne w dotyku, wzięłam 2 sztuki, a moja koleżanka głową kręciła, że jak to ubierać dziecko w hipermarkecie? Choć w sumie co za różnica czy kupię w Carrefourze ubranko "made in India" czy w przykładowo w h&m "made in Bangladesh"? Oczywiście poza różnicą cenową i w metce...
To jest chyba trudne do przewidzenia gdzie się będzie ubierało dziecko i się tego trzymać Wszędzie gdzie się da? Gdzie sa jakieś fajne ciuszki za normalną cene? I sieciówki i małe sklepiki i markety.. Wszędzie


Cytat:
Napisane przez szuuu Pokaż wiadomość
Moi dziadkowie i ciocie i wujkowie maja tez obiady o 12, to taki nawyk z czasów gospodarstw domowych
U mnie jest tak w niedziele

Cytat:
Napisane przez industria Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny
ja tradycyjnie spędzam niedziele w pizamie pół dnia spędziliśmy w łóżku, potem jakiś obiad, a potem byłam tak zmęczona że znów sie musiałam położyć nadrabiam zaległości książkowe

jak u was z libido i z seksem? ja przez cały pierwszy trymestr miałam masakre- antypopęd i nie dawałam sie dotknąć. strasznie mnie wszystko drażniło, każdy dotyk .
teraz u progu 2 trymestru jest mała poprawa i jestem w stanie wypełnić "małżeński obowiązek" szału nie ma ale nie ma też podrażnienia i jest całkiem przyjemnie. biedny ten mój mą , tyle sie naczekał....
powiedzcie mi, czy to sie jeszcze poprawi? tyle słyszałam o zarąbistym seksie w ciąży.... a może to też mit ?
Moje libido wzrosło ciutkę, dochodzi już nawet do wspólnych kąpieli, baraszkowania pod kołderką i teges szmeges Wykorzystuje to póki mogę, bo nie wiem kiedy znów zniknie


Hej Wam! Witam się w 15 tygodniu !
__________________


Lena
k a j a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 08:41   #4318
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Cytat:
Napisane przez poldzik Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny!

ja wczoraj (dopiero!!!) zrobilam pierniczki... a pierogi to nie wiem, w przyszly weekend?

masija nie stresuj sie tak...
ja tez mam czasem takie rozkminy, ze nie moge uwierzyc, chociaz musze przyznac, ze to sie troche zmienilo po usg genetycznym jak zobaczylam ludzika
w srode mam pobieranie krwi na badanie genetyczne "tri test".

co do libido to ja mam tak jak barbaritka maz jest wiecznie napalony moglby i 5 razy dziennie - no chyba ze ja sie zle czuje albo jestem zmeczona to nie... w sumie prawie codziennie dzialamy, czasem ze dwa-trzy razy ostatnio wiecej niz na samym poczatku ciazy bo wtedy meczyla mnie sennosc a teraz jest lepiej. no i maz mowi, ze teraz jeszcze bardziej mu sie podobam, z wiekszym biustem i kraglosiami tu i tam

a wczoraj sie dowiedzialam, ze jedna moja kolezanka tez jest w ciazy - dopiero zrobila test, takze to poczatek drugiego miesiaca i nikomu jeszcze nie mowia, nam powiedzieli w tajemnicy... z jednej strony fajnie, bedzie towarzystwo - z drugiej juz mnie zdenerwowala, bo ona jest z tych "perfekcyjnych" i niesamowita panikara.. takze bylismy wczoraj razem na kolacji ona nie jadla salatki w restauracji "bo nie wiedomo czy jest dobrze umyta" itd itp.... jak dla mnie to przegina, ale potem patrzy na ciebie krzywo bo nie robiac tak jak ona jestes ZUOM MATKOM nie ma lekko!!!
koleżanka trochę przesadza...

my też dowiedzieliśmy sie wczoraj, że kuzynka Tż ma termin na czerwiec
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 08:43   #4319
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Poldzik przejdzie jej może też na początku się bardzo przejmowałam, bałam się jeść poza domem, ale czasami nie było innego wyjścia i przestałam przesadzać.
A jak jej nie przejdzie to współczuję...

My nie mamy choinki, jest u rodziców, od kilku lat mieszkam osobno i dla samej siebie a od dwóch lat dla nas dwojga tylko, nie chce mi się choinki kupować i ubierać tym bardziej , że na święta i tak odwiedzamy rodzinę. Jak dziecko urośnie to oczywiście, ale póki co nie warto.
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 08:43   #4320
sylwusiach
Zakorzenienie
 
Avatar sylwusiach
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 8 684
Send a message via Skype™ to sylwusiach
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

hej nie pisze ale podczytuje i jestem na biezaco w srode 17-go ide odebrac wyniki badan krwi czuje sie super, pracuje, jem wszystko a waga ani drgnie... jedyne co mi rosnie to cycki co do libido, to jest wieksze niz pzed ciaza a mialam naprawde wysokie, TZ sie cieszy mimo , ze widzialam nasze malenstwo na usg to dalej nie moge uwierzyc ze bede mama


ubralismy choinke i ozdobilismy salon poza tym powiesilismy lampki na okno od ulicy i jest juz tak swiatecznie..to nasze trzecie wspolne swieta juz
w sb scielam wlosy na krotko i jestem zadowolona a to moje malenstwo , skan z 26.11
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10421130_670200543098961_5555607461034756638_n.jpg (31,8 KB, 24 załadowań)

Edytowane przez sylwusiach
Czas edycji: 2014-12-15 o 08:45
sylwusiach jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-19 11:44:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:39.