Maturzyści 2009 - cz. II :) - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-16, 13:31   #4261
Audrey Hepburn
Wtajemniczenie
 
Avatar Audrey Hepburn
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 687
Dot.: Maturzyści 2009 - cz. II :)

moge sie tu do was dolaczyc? tez zdaje mature i tez mam potwornego lenia;p ale to u mnie norma;p
__________________
"Niezależnie od ceny, jaką miało przyjść mi za to zapłacić, nie mogłam sobie pozwolić na to, żeby to wspomnienie zblakło.."


http://monsters2.wp.pl/?ac=vid&vid=386019347
Audrey Hepburn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 13:33   #4262
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Maturzyści 2009 - cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Audrey Hepburn Pokaż wiadomość
moge sie tu do was dolaczyc? tez zdaje mature i tez mam potwornego lenia;p ale to u mnie norma;p
O widze ze razem zdajemy niemiecki p.
Jak Ci idzie?
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 13:42   #4263
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: Maturzyści 2009 - cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Audrey Hepburn Pokaż wiadomość
moge sie tu do was dolaczyc? tez zdaje mature i tez mam potwornego lenia;p ale to u mnie norma;p
No pewnie, lubię A.H.! I też zdaję niemiecki na podstawie. Masz testy z "Wyborczej"?
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 13:49   #4264
plameczka
Wtajemniczenie
 
Avatar plameczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 589
Dot.: Maturzyści 2009 - cz. II :)

Ja dzisiaj nie poszlam wcale do szkoly, nie chcialo mi sie I nie zaluje - kupilam sobie sliczne buty na zime
__________________

plameczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 14:06   #4265
xXxEmkaxXx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 155
Dot.: Maturzyści 2009 - cz. II :)

Witam ja dziś mam luz, bo jutro jadę sobie do Gdańska a dziś mam w planach trochę pojeździć z tatuśkiem bo jeszcze 2 jazdy i Bydzia no i policzyć trochę zadań na chemię. Więc jest miło
xXxEmkaxXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 14:24   #4266
marcia1003
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 13 134
GG do marcia1003
Dot.: Maturzyści 2009 - cz. II :)

Witam.


Wysiadam taka jestem zmeczona dzisiaj.. oczy mnie bolą, najchetniej bym sie teraz polozyla i polulała, ale za godzine na korki z polaka...

Jutro znowu lekcje skrocone a wiec luz Kocham ta szkole !
__________________
Razem
Zaręczeni



marcia1003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 14:33   #4267
Renia90
Zakorzenienie
 
Avatar Renia90
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 872
Dot.: Maturzyści 2009 - cz. II :)

wyspałam się. obiad zjadłam. ale nic się nie pouczę bo muszę iść na różaniec, na mszę a potem na studium przedmałżeńskie.. że też akurat dziś to musi być nie mogło być w piątek

a roboty kupa o! i jestem zła wrrr
__________________

"Robienie czegoś najlepiej jak się potrafi jest ważniejsze niż bycie najlepszym" /Shannon Miller/

KLIKnij raz dziennie i pomóż
i jeszcze tutaj!
Renia90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-16, 14:37   #4268
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: Maturzyści 2009 - cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Renia90 Pokaż wiadomość
a co w szkole? nie było sprawdzianu z matmy facet stwierdził, że zrobi za tydzień bo nie było powtórki i byśmy narzekali, że to dlatego takie słabe oceny :P
ehh ja już nie pamiętam kiedy ostatnio mieliśmy z czegokolwiek powtórzenie przed klasówką



jestem okropnie zmęczona. jutro spr z chemii i masa innych rzeczy. nie wiem jak się wyrobię dzisiaj. i nie wiem jak się zdołam nauczyć chemii
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 14:38   #4269
plameczka
Wtajemniczenie
 
Avatar plameczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 589
Dot.: Maturzyści 2009 - cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Renia90 Pokaż wiadomość
wyspałam się. obiad zjadłam. ale nic się nie pouczę bo muszę iść na różaniec, na mszę a potem na studium przedmałżeńskie.. że też akurat dziś to musi być nie mogło być w piątek

a roboty kupa o! i jestem zła wrrr
U nas na szczescie jest w piatki
__________________

plameczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 14:43   #4270
RedApple
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: JapkoLandia
Wiadomości: 3 443
Dot.: Maturzyści 2009 - cz. II :)

Ja teraz wróciłam. Z niemca na szczęście nie pytała bo ją poprosiliśmy xD
Biorę się za polski, jutro test :/ chcę go napisać dobrze, znaczy nie mniej niż 3 Bo u niej o 5 to trudno, a na 4 też nie za bardzo mam co liczyć - za późno się obudziłam i zaczęłam uczyć
RedApple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 14:43   #4271
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Maturzyści 2009 - cz. II :)

JA sobie tak mysle ze jeszcze rok(do pazdziernika nastepnego) i bede siedziec w ukochanym wizazu i kosmetykach
Chyba zrobie sobie kalendarz i bede odliczac dni(najpierw do matury)
Do matury zostalo 6 m-cy
Jak sie odejmie wolne,ferie itd to 5
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-16, 14:43   #4272
fifcia
Zadomowienie
 
Avatar fifcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ja do nieba nie chce wcale ja NieBo mam Tu :)
Wiadomości: 1 265
Dot.: Maturzyści 2009 - cz. II :)

Dzień dobry
tak nieśmiało zapytam czy mogłabym liczyć na Wasz pomoc tj odnośnie roz j.polskiego??
__________________
fifcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 14:47   #4273
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Maturzyści 2009 - cz. II :)

Co rozumiesz przez "naszą pomoc"?


Plameczko, ja też długo jeździłam z ojcem i od mniej więcej tygodnia dostałam pozwolenie na samodzielną jazdę Niestety nie mogę zbyt często korzystać, a jeździ mi się super
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 14:50   #4274
marcia1003
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 13 134
GG do marcia1003
Dot.: Maturzyści 2009 - cz. II :)

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
JA sobie tak mysle ze jeszcze rok(do pazdziernika nastepnego) i bede siedziec w ukochanym wizazu i kosmetykach
Chyba zrobie sobie kalendarz i bede odliczac dni(najpierw do matury)
Do matury zostalo 6 m-cy
Jak sie odejmie wolne,ferie itd to 5

Ze co??? osz kur.. !! Toc mnie pocieszylas..
__________________
Razem
Zaręczeni



marcia1003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 14:55   #4275
fifcia
Zadomowienie
 
Avatar fifcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ja do nieba nie chce wcale ja NieBo mam Tu :)
Wiadomości: 1 265
Dot.: Maturzyści 2009 - cz. II :)

Chcialabym zapytać o jeden temat, bo nie wiem jak go ugryźć
"Dwa obrazy wojny- dwa sposoby mówienia o niej. Dokonaj analizy porównawczej poniższych fragmentów "potopu" i Pamietnika z powstania warszawskiego"


Henryk Sienkiewicz Potop
Ledwie tedy rozbłysło na niebie, rozpoczęła się walka artylerii; lecz tym razem pierwsze zagrały działa szwedzkie. Działa klasztorne odpowiadały grzmotem na grzmot, błyskawicą na błyskawicę, ile mogły, ile ludziom sił i tchu w piersi starczyło. Ziemia zdawała się trząść w posadach. Morze dymu rozciągnęło się nad klasztorem i nad kościołem.
Co za chwile, co za widoki dla ludzi, którzy nigdy w życiu nie patrzyli w krwawe oblicze wojny!
Ów huk nieustający, błyskawice, dymy, wycia kul rozdzierających powietrze, straszliwy chychot granatów, szczękanie pocisków o bruki, głuche uderzenia o ściany, dźwięk rozbijanych szyb, wybuchy pękających kul ognistych, świst ich skorup, chrobot i trzaskanie dylowań2, chaos, zniszczenie, piekło!...
Nagle na wieży odezwały się trąby wspaniałą harmonią pobożnej pieśni. Płynęła z góry ta pieśń i słychać ją było naokół, słychać wszędy, aż na bateriach szwedzkich. Do dźwięku trąb dołączyły się wkrótce głosy ludzkie i wśród ryku, świstu, okrzyków, łoskotu, grzechotania muszkietów rozlegały się słowa:
Bogurodzica, Dziewica,
Bogiem sławiena Maryja!...
Tu wybuchło kilkanaście granatów; trzask dachówek i krokwi, a potem krzyk: „Wody!” targnął słuchem i … znów pieśń płynęła dalej spokojnie:
U Twego Syna, hospodyna
Spuści nam, ziści nam
Chlebny czas, zbożny czas.
Jak czasem stada wędrownych żurawi, znużone długim lotem, obsiadają wzgórza wyniosłe, tak roje ognistych posłanników padały na szczyt kościoła i na drewniane dachy zabudowań. Kto nie brał udziału w walce, kto nie był przy armatach, ten siedział na dachach. Jedni czerpali wodę w studniach, drudzy ciągnęli sznurami wiadra, trzeci tłumili pożar mokrymi płachtami. (…)
Ledwie pogaszono jedne pociski, ledwie wody spłynęły po zrębach, leciały nowe stada rozpalonych kul, płonących szmat, skier, żywego ognia. Cały klasztor był nim objęty, rzekłbyś: niebo otworzyło się nad nim i ulewa piorunów nań spada; jednak gorzał, a nie palił się, płonął i nie zapadał w rumowisko; co więcej, wśród tego morza płomieni śpiewać począł jak ongi młodzieńcy w piecu ognistym.
Ludziom stojącym na murach i pracującym przy działach, którzy w każdej chwili mogli sądzić, że tam już wszystko płonie i w gruzy się wali za ich plecami, pieśń ta była jakby balsam kojący, zwiastowała im bowiem ciągle i ustawicznie, że stoi klasztor, stoi kościół, że płomień dotąd nie zwyciężył wysileń ludzkich.
(Henryk Sienkiewicz, Potop, Warszawa 1980)

Miron Białoszewski Pamiętnik z powstania warszawskiego
Wpadliśmy po pachnących betonem, cegłami i niewykończeniem schodach do głębokich piwnic z grubymi murami. Od tej pory, od tego wejścia tam zaczęła się nowa, potwornie długa historia wspólnego życia na tle możliwości śmierci. Co pamiętam? I dużo, i nie tak dużo. Mogę coś pomylić w kolejności, w jakiejś dacie.
Ta groza. Dzienna. Samoloty przylatywały. Czyli zniżały się nad dachy. I wtedy, jak już było słychać, że są… drrrrr… i zlatują nad nasze dachy, to wiadomo było, że i bomby. I zaraz od tego świdrowania z góry na dół samolotowego odłączało się wycie bomby; chwilę się czekało, ale króciutką. Ta chwila to było samo trafienie. A dalej huk, czyli wybuch. I dalej – łomot, trzask, rozsypywanie się czegoś, czyli skutki trafienia.
To był dzień. A w nocy. Leżymy. Potokiem. Potokami. Piwnicami. I nagle: trzszach… trzszach… trzszach… tszach… tszach… tszach…
Podmuchy, ogień i rwanie murami – po sześć razy, przeważnie.
Ale jak te mury chodziły… raz patrzę – a one chodzą chyba na metr w tę i w tę…i w tę… i w tę… rozlatujemy się?!... niee – pohuśtały się… trochę mniej, coraz mniej, i ustawiły… tak jak stały. Przecierałem oczy ze zdumienia.
I znów: wh…sz…wh rzsz…wh…sz – ognie, podmuchy, latające mury.
O, nie. Noce od 12 sierpnia nie były dobre.
Zaczęło się źle. To nie to, że dopiero wtedy. (Bo ileś razy zaczynało się źle.) Ale samopoczucie. Osaczenia. Tym razem narastające do niemożliwości. Oczywiście przyzwyczajenie, opanowanie, coraz większy sposób na sposób.
Zdrowaś, Mario, łaskiś pełna, Pan z Tobą…
I odmawianie. To mało. Śpiewanie. To dopiero.
Pod Twoją obroonę
uciekamy się…
Nagle głośniej, bomby i
Najświętsze Serce Jezusa,
zmiłuj się nad nami
Walenie, latają ściany.
I odpuść nam nasze winy, jako i my odpuszczamy naszym winowajcom…
Ta rzeczywistość – marniuchno – dymi – oczy wciąż trzeba wtykać w kołnierzyk – albo zatykać rękami – pył, gruzik, siwo, czerwono, sucho i gorąco w nosie, w zębach i na języku, oddychanie tym, upał, wszystko gryzie, pocenie się – –
Coś się wali – –
Pocieszycielko nasza
Niepokój się zaczął, to trzeba było spokoju. Śpiewanie. Błaganie. Stanie. Już bez ciskań się. Różańce. Zacierki. Jedzenie pod framugą. Bo się brało ze sobą. Jak zasypie, to co? Trudno. Chyba że jak dużo. To się odtego, łyżką. I się je.
(Miron Białoszewski, Pamiętnik z powstania warszawskiego, Warszawa 1970)

2 dylowanie – podłoga, pomost lub przegroda ułożona z grubych desek.






Chodzi mi o pewne wskazówki tj od czego zaczełybyście itd.
__________________
fifcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 15:05   #4276
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Maturzyści 2009 - cz. II :)

Cytat:
Napisane przez marcia1003 Pokaż wiadomość
Ze co??? osz kur.. !! Toc mnie pocieszylas..
trzeba zejsc na ziemie
z 5 m-cy bedzie
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 15:12   #4277
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Maturzyści 2009 - cz. II :)

Dobra laseczki nie marnuje czasu(a to mi idzie idealnie) i ide sie uczyc gegry na jutro.
Najpierw demakijaz(nie lubie sie uczyc z makijazem na twarzy bo przecieram oczy itd,.. i kosmetyki na rekach) i nauka
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 15:15   #4278
organizm
Zakorzenienie
 
Avatar organizm
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 000
Dot.: Maturzyści 2009 - cz. II :)

Cytat:
Napisane przez The Angel Of Darkness Pokaż wiadomość
dziewczyny pomozcie chce zdawac mature rozszerzona z polaka i anglika...niewiem czy dam rade.
Jeżeli jest Ci to potrzebne do rekrutacji i liczone jest lepiej jak podstawa to warto. Ale z polskim.. ja bym się zastanowiła. Moim zdaniem polski jest zdać łatwo, ale zdać go bardzo dobrze - to już trochę gorzej. Dla mnie to loteria - podpasuje temat i jest spoko, a temat nam nie spasuje - koszmar. Jeśli nie jest Ci on koniecznie potrzebny, to ja bym się chyba nie zdecydowała.
A co do angielskiego.. to samo. Jak nie jest potrzebny, to lepiej świetnie napisać podstawę.
Ogólnie to.. moim zdaniem nie warto jest bawić się w rozszerzenie, jeśli nie jest nam potrzebne


Ja mam pytanie do tych co już są po kursie na prawo jazdy, albo w trakcie.. Jutro chcę zdać egzamin wewnętrzny, żeby móc zacząć już jazdy.. Ale mam strasznego cykora! Mam wrażenie że nie będę potrafiła jeździć, nie sam sobie rady.. Czy Wy też tak miałyście??
__________________
"If you think you can, you can.
If you think you can't, you are right."
/Mary Kay Ash/

organizm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 15:17   #4279
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: Maturzyści 2009 - cz. II :)

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Do matury zostalo 6 m-cy
Że co, proszę?
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-16, 15:35   #4280
1264cfbd25b40f51a2184bab410ce1a999cc0a39_625ded7235d3c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 580
Dot.: Maturzyści 2009 - cz. II :)

Dziewczyny!!

Witam was

Znowu po 2 tygodniach. na komputer wchodze zmieniam opis na gg i wychodze. ;/
Moja polonistka oszalała. Już rpzerobiłam Popop, Lalke i dziś nad Niemnem zaczęłam..... Haha byłamd ziś po "wesele" i aż mi smutno bo to takie cienkie w porównaniu do tego z czym sie mećze.a W ogole to ejstem w połowie Nad niemnem;/

Pozatym co ciekawego? na topie: studniówka;] co sie u mnie dzieje to masakra. Musimy ostro wnikać w jej organizowanie bo pewne mamusie uparły sie na pt żeby był "bal" a najlepsze ze sobota na sali którą wybrały jest WOLNA!!

jest jawna potyczka mniędzy 3 dziewczynami ( w tym ja ) a radą rodziców ;] hihihih

Wracam do Justyny Orzelskiej....

Pozatym z innej beczki... chyba poszukam sobei psychologa.. niedawno spytałam faceta czy wolał tą dawna mnie, która potrafiła sie z nim wykłócić o swoje .Powiedział zę tak.... heh a co ja poradze na to ze nie mam siły i ochoty sie znim wykłucac i on i tak opstawi na swoim?
Mam w głowie bajabongo i nie umiem sie cieszyć... a już napewno nie związkiem....
Jeszcze 2 tygodnie i Karpacz,praktyki. W tym roku będą to pierwsze praktyki bez niego i sumasumarum miesiąc bez niego... ALe, przyda sie to nam

Aha najlepsze do karpacza jade z 3 facetami ;] heh
1264cfbd25b40f51a2184bab410ce1a999cc0a39_625ded7235d3c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 15:55   #4281
ksh
Zakorzenienie
 
Avatar ksh
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 856
Dot.: Maturzyści 2009 - cz. II :)

Cytat:
Napisane przez anlejka Pokaż wiadomość
Taa, a ja w zeszycie ciągle piszę, że mamy 2002 rok. Chociaż ostatnio pobiłam wszelkie rekordy i strzeliłam datę 1990
A z tych całych dziwnych rzeczy z matematyki jutro mamy poprawę sprawdzianu, bo na 30 osób 25 dostało jeden o.O A ja się mogę pochwalić i napisać, że jestem szczęśliwą posiadaczką +2 i brakło mi tylko 0,5 pkt do trójki
gratuluję oceny
1990
Ja ostatnio na kartkówce z historii, z ładu wersalskiego, podpisałam się "Thomas Woodrow Wilson"

Cytat:
Napisane przez Alexia09 Pokaż wiadomość
Coś ostatnio mam doła
Ciągle chce mi się ryczeć...

Aż musiałam wyrzucić wszystko z siebie i zaczęłam pisać bloga. Ciekawe co z tego wyjdzie

może jakoś pomożemy?


Cytat:
Napisane przez Renia90 Pokaż wiadomość
no te drzewka śmieszne są

ja bym tak napisała jak Ty.. How are you?

anlejka oddawaj ocenę

alexia09 swoją drogą to mi samej sie chce ryczeć.
Noo, kolejna
Głowa w górę, malenia!

Cytat:
Napisane przez paula007 Pokaż wiadomość
Ej, jak to?
Przecież rok szkolny kończy się w kwietniu dopiero.
A, bo my już końcem maja i przez cały kwiecień mamy egzaminy dyplomowe z przedmiotów muzycznych
Dlatego tak wcześnie kończymy


Dzień dobry
__________________
Je ne veux pas travailler
Je ne veux pas déjeuner
J
e veux seulement oublier
Et puis je fume







ksh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 16:01   #4282
wantxme
Wtajemniczenie
 
Avatar wantxme
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wiklinowy Fotel;]
Wiadomości: 2 499
Dot.: Maturzyści 2009 - cz. II :)

a ja już po szkole i po spotkaniu z tż ale jestem wymęczona i na dodatek głodna bo dzisiaj mamuśka moja jakiś bunt zrobiła i na obiad tylko zupa super...zaraz idem sobie coś przygotować bo nie wytrzymam...ja tyle jejm heheh a i tak chuda kurcze zaraz ide sie uczyć...taa znowu geografia,niemiecki i polski...bo cooo innego dodatkowo musze jeszcze z niemca wypracowanie napisać...:/ super... pogoda u mnie to całkowite dno cały czas pada.
__________________


razem 06.01.2012

narzeczona 12.04.2013

ślub 07.06.2014

będzie dziecię 26.04.2017



https://www.instagram.com/wantxme/
wantxme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 16:05   #4283
Anuu
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 653
Dot.: Maturzyści 2009 - cz. II :)

A ja zaraz biegnę na angielski, potem czeka mnie niemicki na kartkówkę i "Jądro ciemności"...
Na dodatek napisałam na fakultety pracę z wosu, która uzyskała tylko 50%, zdołowało mnie to
Anuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 16:13   #4284
zanetka007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdańsk - Mazury
Wiadomości: 2 992
Dot.: Maturzyści 2009 - cz. II :)

dzień dobry!
Ale mnie nóżki bolą po butkach na obcasie...
Cytat:
Napisane przez Renia90 Pokaż wiadomość
no i dostałam kolorowankę z naklejkami-słodkie i kredki! :P


Audrey Hepburn cześć

A z tą nauką przedmałżeńską to macie ją w ramach religii? Bo u mnie wiem, że niedługo będzie nas babka przygotowywać i później tylko zaświadczenie wystarczy. Ale mały pikuś jeśli przyszły małżonek takiego papierka nie będzie miał.

Cytat:
Napisane przez Anuu Pokaż wiadomość
A ja zaraz biegnę na angielski, potem czeka mnie niemicki na kartkówkę i "Jądro ciemności"...
Na dodatek napisałam na fakultety pracę z wosu, która uzyskała tylko 50%, zdołowało mnie to
O właśnie. Ja też mam do napisania taką pracę. Ale kompletnie nie mam pomysłu. Znaczy mam i wiem, ale przykładów nie mogę znaleźć. Może któraś z Was podpowie: jakie czynniki historyczne i ekonomiczne mają wpływa na kształtowanie się społeczeństwa obywatelskiego?
__________________
jeden kocha plastik, a ja hh kulturę

- zalatana! studentka -
zanetka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 16:14   #4285
shewa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 978
Dot.: Maturzyści 2009 - cz. II :)

Cytat:
Napisane przez xXxEmkaxXx Pokaż wiadomość
Witam ja dziś mam luz, bo jutro jadę sobie do Gdańska a dziś mam w planach trochę pojeździć z tatuśkiem bo jeszcze 2 jazdy i Bydzia no i policzyć trochę zadań na chemię. Więc jest miło
Nie chce cie straszyc, ale przygotuj sie na wielkie stanie w korkach w BDG, zamkneli ulice Focha... w miescie sa teraz takie korki ze nie pytajcie... Kumpela ostatnio trase ktora zajmuje jej 10-15 min pokonała w... 48


Matko co za dzien dzisiaj
Powinnam sie w koncu wziazc za biologie...
Chociaz nie wiem czy jest sens... nie wiem czy nie zmienic tego na cos innego na maturze
shewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 17:00   #4286
Neszikaa
Zadomowienie
 
Avatar Neszikaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Maturzyści 2009 - cz. II :)

shewa - no przestań daasz rade wiem po sobie, ze jest trudno sie zabrac za to wszysyko... placze bo nie uczylam sie w zeszlym roku i jednoczesnie wiem, ze bede plakala, ze nie ucze sie teraz i co? i i tak nie mogę zacząć.

Po dzisiejszym angielskim jestem kompletnie zdołowana. Chłopacy tak zjechali babkę od angielskiego, a jest to chyba najfajniejsza nauczycielka jaka mogła sie nam trafic, że nie wiem co bedzie jutro. Ona prawie sie popłakała, my w klasie się pokłóciliśmy o to, a jeszcze niech sie dowie nasza wychowawczyni

Wracam do niemieckiego.
__________________
That's the way it's for me, love
Takes just a little to give me life
That's the way its for me, love
Takes just a touch to drop a stop
On the top of the world.

Wakacje
Neszikaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 17:11   #4287
anlejka
Zakorzenienie
 
Avatar anlejka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 859
Dot.: Maturzyści 2009 - cz. II :)

Jeny, z tego co widzę to nie tylko moja klasa jest taka 'miła' i nie tylko ja nad niemieckim siedzę. Umieram...
No a co do tych pięciu miesięcy do matury, to nam pan z angielskiego zaraz na pierwszym angielskim powiedział, że odliczając wszystkie święta, wszystkie weekendy, ferie i dni wolne od szkoły plus jeszcze dwu- trzy dniowe wycieczki to zostało nam 113 dni. I wtedy w klasie zrobiła się panika... Mam nadzieję, że tu jej nie wprowadziłam ^^
anlejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 17:32   #4288
afri
Raczkowanie
 
Avatar afri
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 151
Dot.: Maturzyści 2009 - cz. II :)

Siema dziewczyny. Wybaczcie, że się tak wciskam w pogaduchy ale mam problem z zadaniem z matmy. Może jest wśród was ktoś, kto ją lubi, umie i mi pomoże?

Oto zadanie:

Wśród n losów loterii fantowej jest 6 losów wygrywających. Jaka musi być liczba losów, aby prawdopodobieństwo tego, że zakupione 2 losy będą wygrywające było większe od 1/3??


zadanie z cz.3 książki z matmy z sensu...


Ja jestem noga z matmy.. mam nadzieje, że ktoś pomoże mi to pojąć.
__________________
"Żyj tak aby przed śmiercią móc sobie powiedziec: 'niczego nie żałuję' a jeżeli już to żałuj tego co zrobiłaś a nie tego czego nie zrobiłaś'"
afri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 17:36   #4289
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: Maturzyści 2009 - cz. II :)

afri ja nie pomogę, bo nie miałam jeszcze tego działu
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 17:44   #4290
anlejka
Zakorzenienie
 
Avatar anlejka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 859
Dot.: Maturzyści 2009 - cz. II :)

A ja myślę i na razie mam wyliczone ile istnieje sposobów wylosowania tych dwóch wygrywających losów z tych sześciu wygrywających. A i tak nie wiem czy dobrze o.O Niestety matematyk ze mnie żaden...
anlejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:45.