Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-10-02, 20:45   #4231
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

[1=747bf32364fc13da37122d4 9c7e01f75501e8a1a_65540b7 83ff7c;89367953]Słucham właśnie podcastu Justyny Mazur o chłopczyku z Cieszyna. Długo się za to zabierałam. Nie mogę pojąć, jak rodzina mogła nie reagować. Nie mówię nawet o sąsiadach, ale jak rodzina mogła nie zauważyć przez 2 lata, że dziecko zniknęło... teraz ludzie do tej pory noszą zabawki na jego grób, ale to przecież bardziej w ramach pocieszenia dla siebie samych. To dziecko zostało zakatowane i przez 3 dni konało w męczarniach, samochodzik na grobie tego nie zmieni. Masakra, nie mogę się pozbierać, żaden podcast tak na mnie nie wpłynął [/QUOTE]

Ja właśnie dlatego świadomie odpuściłam ten odcinek i nie zapowiada się, żebym go wysłuchała z własnej i nieprzymuszonej woli.
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-03, 08:55   #4232
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Ostatni odcinek u Agi Rojek - niewiarygodna historia, ja osobiście nigdy o niej nic nie słyszałam, więc byłam w szoku chyba niemniejszym niż przy sprawie z Kurim. Chętnie zobaczę dokument na ten temat.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-03, 10:09   #4233
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Zaczęłam czytać o sprawie Jimmiego Savila. Szok. Znałam tylko nagłówki dot. tej sprawy, teraz zaczęłam czytać więcej.

Jakim strasznym człowiekiem był. Szok, że przez tyle lat udawało mu się robić to, co robił bezkarnie. Właściwie to zmarł, nigdy nie ponosząc jakiejkolwiek odpowiedzialności za swoje przestępstwa.

Gość był po prostu dewiantem i był tak pewny siebie w swoich wystepkach, że właściwie to publicznie wysyłał przekaz o tym, kim jest i co tak naprawdę robi. Nie wstydził się tego ani nie bał. Musiał czuć się bardzo swobodnie i miał świadomość, że nikt mu nie zaszkodzi.

Jakkolwiek może to brzmieć śmiesznie, ale myślę, że jest to po prostu przypadek diabła w ludzkiej skórze i piszę to serio, więc nic śmiesznego w tym nie ma.
Studiowanie psychiki kogoś takiego jest ciekawe, zwłaszcza kiedy ma się do dyspozycji tyle nagrań z jego publicznymi wystąpieniami, a z drugiej strony jak się pomysli o jego ofiarach...Ile ich było.
Ciężko się czyta o nadużyciach jakie ten człowiek stosował wobec pacjentów szpitali, ośrodków opieki czy wychowanków domu dziecka wykorzystując swoją pozycję i to jeszcze pod płaszczykiem działalności dobroczynnej (!!!). Gość był nie tylko pedofilem - niektóre przypadki jego przestępstw to też nekrofilia.


Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Pusheen_
Czas edycji: 2022-10-09 o 21:57
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-03, 12:55   #4234
triflee
Zakorzenienie
 
Avatar triflee
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 629
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez Pusheen_ Pokaż wiadomość
Zaczęłam czytać o sprawie Jimmiego Savila. Szok. Znałam tylko nagłówki dot. tej sprawy, teraz zaczęłam czytać więcej.

Jakim strasznym człowiekiem był. Szok, że przez tyle lat udawało mu się robić to, co robił bezkarnie. Właściwie to zmarł, nigdy nie ponosząc jakiejkolwiek odpowiedzialności za swoje przestępstwa.

Gość był po prostu dewiantem i był tak pewny siebie w swoich wystepkach, że właściwie to publicznie wysyłał przekaz o tym, kim jest i co tak naprawdę robi. Nie wstydził się tego ani nie bał. Musiał czuć się bardzo swobodnie i miał świadomość, że nikt mu nie zagrodzi.

Jakkolwiek może to brzmieć śmiesznie, ale myślę, że jest to po prostu przypadek diabła w ludzkiej skórze i piszę to serio, więc nic śmiesznego w tym nie ma.
Studiowanie psychiki kogoś takiego jest ciekawe, zwłaszcza kiedy ma się do dyspozycji tyle nagrań z jego publicznymi wystąpieniami, a z drugiej strony jak się pomysli o jego ofiarach...Ile ich było.
Ciężko się czyta o nadużyciach jakie ten człowiek stosował wobec pacjentów szpitali, ośrodków opieki czy wychowanków domu dziecka wykorzystując swoją pozycję i to jeszcze pod płaszczykiem działalności dobroczynnej (!!!). Gość był nie tylko pedofilem - niektóre przypadki jego przestępstw to też nekrofilia.


Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Podczytuję wątek, ale akurat jestem w temacie, bo wczoraj też czytałam o Saville'u. Właśnie jestem w trakcie lektury reportażu "Władcy strachu" (o przemocy wobec dzieci na Jersey), w którym jego wątek się pojawia, i powiem tylko tyle: przerażające, co tam się wyprawia(ło). Bije równie mocno jak "27 śmierci Toby'ego Obeda".
triflee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-04, 21:20   #4235
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Ogladaliscie na Netflixie film o morderstwie na łodzi podwodnej? ( W głębinach: morderstwo na łodzi podwodnej)

Mam na myśli morderstwo dziennikarki Kim Wall.


Jezu, jaki ten facet był popaprany, w głowie się nie mieści.
Gdybym była ta przyjaciółka Petera, której mowa w filmie, chyba bym wylądowała w psychiatryku po uświadomieniu sobie, że milimetry dzielily mnie od tego,żebym straciła życie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-05, 08:02   #4236
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Ogladaliscie na Netflixie film o morderstwie na łodzi podwodnej? ( W głębinach: morderstwo na łodzi podwodnej)

Mam na myśli morderstwo dziennikarki Kim Wall.


Jezu, jaki ten facet był popaprany, w głowie się nie mieści.
Gdybym była ta przyjaciółka Petera, której mowa w filmie, chyba bym wylądowała w psychiatryku po uświadomieniu sobie, że milimetry dzielily mnie od tego,żebym straciła życie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, to szokująca sprawa. Nie chciałam się nawet zagłębiać.

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-05, 16:37   #4237
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez triflee Pokaż wiadomość
Podczytuję wątek, ale akurat jestem w temacie, bo wczoraj też czytałam o Saville'u. Właśnie jestem w trakcie lektury reportażu "Władcy strachu" (o przemocy wobec dzieci na Jersey), w którym jego wątek się pojawia, i powiem tylko tyle: przerażające, co tam się wyprawia(ło). Bije równie mocno jak "27 śmierci Toby'ego Obeda".
Nie dalam rady przeczytać tej książki do końca, choć reportaż jest napisany swietnie. Nie dałam jednak rady oczywiście przez emocje - i przez kompletny brak odpowiedzi na pytanie: k..... DLACZEGO?

O sprawie Kim czytałam trochę artykułów w tutejszej i duńskiej prasie. Madsen imho jest przykładem prawie książkowego psychopaty, pamietam, ze jak w końcu się przyznał do zamordowania Kim, to tłumaczył to (sic!) tym, ze coś potrąciła na pokładzie i ze denerwowały go jej pytania...
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-10-06, 10:05   #4238
triflee
Zakorzenienie
 
Avatar triflee
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 629
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Nie dalam rady przeczytać tej książki do końca, choć reportaż jest napisany swietnie. Nie dałam jednak rady oczywiście przez emocje - i przez kompletny brak odpowiedzi na pytanie: k..... DLACZEGO?
Tak, takie książki budzą okropne emocje. Pod tym względem "Władcy strachu" są jeszcze gorsi, bo w Kanadzie przynajmniej doszło do jakichś rozliczeń, oficjalnych przeprosin - a na Jersey z ponad stu pięćdziesięciu oskarżanych osób wyroki usłyszało siedem. Władze zamiotły sprawę pod dywan, bo "to psuje wizerunek wyspy" i "nie sprzyja atmosferze biznesu". Brak słów.

Poszłam za ciosem i zaczęłam czytać "Głosy" tych samych autorów (Winnicka i Sturis), o sprawie Damiana Rzeszowskiego. Kojarzycie może, czy ktoś robił o tym podcast?
triflee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-07, 18:24   #4239
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Głosy czytałam, podcastu niestety nie kojarzę.

Wysłuchałam właśnie podcastu Tomasza Lawnickiego o sprawie pana Jana Ptaszynskiego i nie umiem znaleźć wystarczajaco obelżywych słów pod adresem służb i systemu.

Muszę chyba na chwile odpuścić true crime, bo nastąpi eksplozja...
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-09, 21:43   #4240
Takion94
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 814
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Ostatni odcinek u Agi Rojek - niewiarygodna historia, ja osobiście nigdy o niej nic nie słyszałam, więc byłam w szoku chyba niemniejszym niż przy sprawie z Kurim. Chętnie zobaczę dokument na ten temat.
Chodzi o sprawę Nicholasa Barclay? Cóż moim zdaniem rodzina wie co się z nim stało albo przynajmniej niektórzy z nich.
Takion94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-10, 06:33   #4241
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Jejku, ostatnio wysłuchałam podcastu Damy kier o "Funky town gore" i jestem w szoku, wiedziałam, że Internet jest pełen takich filmów, ale zawsze pocieszeniem dla mnie było to, że ci ludzie nie są świadomi tego, co się z nimi dzieje - a tutaj było odwrotnie. Filmu nie widziałam, ale podcast mi wystarczył. Poziom okrucieństwa i samo istnienie tego filmu to dla mnie zdecydowanie za dużo. I mnie to utwierdziło w przekonaniu, że Meksyk to jedno z ostatnich miejsc, w jakie kiedykolwiek chciałabym się wybrać.

Cytat:
Napisane przez Takion94 Pokaż wiadomość
Chodzi o sprawę Nicholasa Barclay? Cóż moim zdaniem rodzina wie co się z nim stało albo przynajmniej niektórzy z nich.
Sama nie wiem; podobno on to sugeruje w jakimś filmie - jeszcze nie widziałam - i to zabieg reżyserski, żeby udowodnić, jaki on potrafi być wiarygodny. Ale po przesłuchaniu podcastu też miałam takie odczucia, że chociażby brat coś wiedział i przedawkował z poczucia winy.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-10-10, 08:44   #4242
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 302
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Ja za to ostatnio wysłuchałam najnowszego odcinka Justyny Mazur i chyba był to jej najgorszy odcinek do tej pory, nie pamiętam gorszego, może jakiś krótszy i tak mi nie zapadł w pamięć.
Ten odcinek trwał ponad półtorej godziny, dla mnie to brzmiało jakby Justyna nagrywała go po alkoholu Ciągle się gubiła, robiła jakieś dziwne dygresje, sporo błędów rzeczowych, logicznych, czasem się zastanawiałam po co te dygresje, które często były z błędami, a miały za zadanie niby coś wytłumaczyć no nie podobało mi się to.
pempek jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-10, 11:26   #4243
Takion94
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 814
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Jejku, ostatnio wysłuchałam podcastu Damy kier o "Funky town gore" i jestem w szoku, wiedziałam, że Internet jest pełen takich filmów, ale zawsze pocieszeniem dla mnie było to, że ci ludzie nie są świadomi tego, co się z nimi dzieje - a tutaj było odwrotnie. Filmu nie widziałam, ale podcast mi wystarczył. Poziom okrucieństwa i samo istnienie tego filmu to dla mnie zdecydowanie za dużo. I mnie to utwierdziło w przekonaniu, że Meksyk to jedno z ostatnich miejsc, w jakie kiedykolwiek chciałabym się wybrać.



Sama nie wiem; podobno on to sugeruje w jakimś filmie - jeszcze nie widziałam - i to zabieg reżyserski, żeby udowodnić, jaki on potrafi być wiarygodny. Ale po przesłuchaniu podcastu też miałam takie odczucia, że chociażby brat coś wiedział i przedawkował z poczucia winy.
Podobno matka Nicholasa przyznała mu się, że doskonale wie, że nie jest jej synem, ponieważ ona swojego syna zabiła, ale ten gość jest podobno strasznym mitomanem, więc takie oskarżenia traktowałbym z przymrużeniem oka.
Takion94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-15, 08:52   #4244
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Nadrobilam Age - co do Barclaya to zgadzam się z Wami, rodzina, a przynajmniej niektórzy w rodzinie wiedza/wiedzieli doskonale co się stało z Nicholasem.

Zaginiecie Toma Browna to imho z kolei smutna historia młodego człowieka, w której za bardzo nie widzę motywu pozbycia się go - no chyba ze o czymś nie wiemy, bo jest to skrzętnie ukrywane przez rodzine/bliskich.
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-15, 10:53   #4245
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
Ja za to ostatnio wysłuchałam najnowszego odcinka Justyny Mazur i chyba był to jej najgorszy odcinek do tej pory, nie pamiętam gorszego, może jakiś krótszy i tak mi nie zapadł w pamięć.
Ten odcinek trwał ponad półtorej godziny, dla mnie to brzmiało jakby Justyna nagrywała go po alkoholu Ciągle się gubiła, robiła jakieś dziwne dygresje, sporo błędów rzeczowych, logicznych, czasem się zastanawiałam po co te dygresje, które często były z błędami, a miały za zadanie niby coś wytłumaczyć no nie podobało mi się to.
w sumie nie skupiłam się za bardzo na jej niedociągnięciach, bo ja zazwyczaj słucham i jednoczesnie wyszkuje zdjęcia/info/budynki na google maps w necie na temat tej sprawy Sprawa ogólnie bardzo ciekawa, wielowątkowa. Lubię klimat spraw Polski lat 40-50. Znacie jakieś ciekawe historie z tego okresu?
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-17, 09:25   #4246
Rose969
Wtajemniczenie
 
Avatar Rose969
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 070
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

"Opowiem Ci historie" wypuścił fajny odcinek we współpracy z Agnieszka ze "Zbrodni prowincjonalnych". Odwiedzają miejsca w Warszawie, gdzie doszło do głośnych zbrodni i opowiadają o nich. Polecam obejrzeć na yt.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
03.01.2013r.
08.01.2017r.
To, co zdobyliśmy z największym trudem, najbardziej kochamy.
Rose969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-17, 09:36   #4247
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;89379307]w sumie nie skupiłam się za bardzo na jej niedociągnięciach, bo ja zazwyczaj słucham i jednoczesnie wyszkuje zdjęcia/info/budynki na google maps w necie na temat tej sprawy Sprawa ogólnie bardzo ciekawa, wielowątkowa. Lubię klimat spraw Polski lat 40-50. Znacie jakieś ciekawe historie z tego okresu?[/QUOTE]

Z notatnika dzielnicowego ma dużo spraw Z PRL-u. Jeszcze starsze sprawy są na Zbrodniach Zapomnianych.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-20, 19:41   #4248
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

U Olgi dzisiaj sprawa, o której kiedyś wspomniałam u niej na livie - ciekawe czy to ja ja inspirowałam Chyba bardzo mało znana - a ja kojarzę ją z pierwszej (albo bardziej drugiej ) ręki, bo sprawca był kolega mojej siostry na Politechnice - i bardzo chciałam o niej posłuchać w podkaście.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nuova jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-20, 20:33   #4249
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
U Olgi dzisiaj sprawa, o której kiedyś wspomniałam u niej na livie - ciekawe czy to ja ja inspirowałam Chyba bardzo mało znana - a ja kojarzę ją z pierwszej (albo bardziej drugiej ) ręki, bo sprawca był kolega mojej siostry na Politechnice - i bardzo chciałam o niej posłuchać w podkaście.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Co to za sprawa?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-10-20, 20:58   #4250
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 857
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Któregoś razu znalazłam podcast Mroczne historie podcast kryminalny - bardzo fajny. Oprócz tego Ściśle tajne - trochę cicho nagrane czasem ale też fajne.

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-20, 22:04   #4251
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Co to za sprawa?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O studencie, który zabił asystenta siekierą na Politechnice Gdańskiej.
Nuova jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-21, 10:40   #4252
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 302
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
O studencie, który zabił asystenta siekierą na Politechnice Gdańskiej.
Wydaje mi się, że to Ty byłaś inspiracją, było o tym wspomniane na yt (zapowiedź) albo na fb gratuluję
pempek jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-21, 11:05   #4253
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że to Ty byłaś inspiracją, było o tym wspomniane na yt (zapowiedź) albo na fb gratuluję

Kurczę, na FB nie zaglądam, wiec pewnie to tam. Moja chwila sławy w świecie true crime


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nuova jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-23, 20:51   #4254
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Przesłuchałam w końcu chyba całego podcastu - bo zawsze gdzieś tam odpływałam w międzyczasie - ciemno wszędzie (nie wiem, czy dalej podczytuje wątek) o Katarzynie i jestem pełna podziwu. Jedyna moja uwaga jest taka, że chyba lepiej po prostu tak długi podcast podzielić na chociażby dwa odcinki dwugodzinne. Mimo że mam youtube premium, co ułatwia słuchanie, ale podcastów słucham z rana/ wieczorem i zdarzało mi się odpłynąć, a później nie wiedziałam, gdzie skończyłam.

Do tego na kanale wysłuchałam też historii o Betty Mahmoody - to już bardziej obyczajowy podcast, wcześniej się wzbraniałam, ale jeden odcinek i musiałam wysłuchać ciekawości - świetne opracowanie. W ogóle ta historia nam nie zrobiła niemałe wrażenie, normalnie by się powiedziało może, że kobieta jest naiwna, ale tutaj - mimo że bohaterka podcastu związała się z osobą z zupełnie innej kultury, czego ja np. bym nie zrobiła - przecież była tak długo z mężem, który ją tak potraktował, że aż trudno w to uwierzyć. Na pewno jeśli na kanale będą się pojawiać jeszcze tego typu historie, to chętnie się z nimi zapoznam.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-23, 21:00   #4255
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Przesłuchałam w końcu chyba całego podcastu - bo zawsze gdzieś tam odpływałam w międzyczasie - ciemno wszędzie (nie wiem, czy dalej podczytuje wątek) o Katarzynie i jestem pełna podziwu. Jedyna moja uwaga jest taka, że chyba lepiej po prostu tak długi podcast podzielić na chociażby dwa odcinki dwugodzinne. Mimo że mam youtube premium, co ułatwia słuchanie, ale podcastów słucham z rana/ wieczorem i zdarzało mi się odpłynąć, a później nie wiedziałam, gdzie skończyłam.

Do tego na kanale wysłuchałam też historii o Betty Mahmoody - to już bardziej obyczajowy podcast, wcześniej się wzbraniałam, ale jeden odcinek i musiałam wysłuchać ciekawości - świetne opracowanie. W ogóle ta historia nam nie zrobiła niemałe wrażenie, normalnie by się powiedziało może, że kobieta jest naiwna, ale tutaj - mimo że bohaterka podcastu związała się z osobą z zupełnie innej kultury, czego ja np. bym nie zrobiła - przecież była tak długo z mężem, który ją tak potraktował, że aż trudno w to uwierzyć. Na pewno jeśli na kanale będą się pojawiać jeszcze tego typu historie, to chętnie się z nimi zapoznam.
Ja zaczęłam słuchać pierwszej części o Katarzynie i tak, jak mi się spodobało, tak szybko porzuciłam w momencie z kiedy autorka podcastu zaczęła niepotrzebnie się rozgadywac o Rutkowskim, cały jego życiorys, potem nie wiem po co gadała o tym, że miał epizod w tv, jakie ten program miał oceny na fimwebie, zupełnie niepotrzebna dłużyzna, która mnie zniechęciła, na koniec na dobitkę z kim się spotykał.

A myślałam, że Olga herring na tendencję do bezsensownych dłużyzn.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-23, 21:26   #4256
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Też tego z ciekawości wysłuchałam. Mam mieszane uczucia, ale postanowiłam się wypowiedzieć jak już będzie koniec, no chyba jeszcze jedna część ma być.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-23, 22:41   #4257
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Ja zaczęłam słuchać pierwszej części o Katarzynie i tak, jak mi się spodobało, tak szybko porzuciłam w momencie z kiedy autorka podcastu zaczęła niepotrzebnie się rozgadywac o Rutkowskim, cały jego życiorys, potem nie wiem po co gadała o tym, że miał epizod w tv, jakie ten program miał oceny na fimwebie, zupełnie niepotrzebna dłużyzna, która mnie zniechęciła, na koniec na dobitkę z kim się spotykał.

A myślałam, że Olga herring na tendencję do bezsensownych dłużyzn.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

To chyba już kwestia preferencji, bo ja z ciekawością słuchałam o Rutkowskim i w ogóle nie uważam tych wstawek za dłużyzny.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nuova jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-24, 09:12   #4258
Kalindaa
Zadomowienie
 
Avatar Kalindaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 127
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Stanowo coraz częściej wspomina o powrocie. Najpierw w grupie dała ankietę czego by ludzie chętnie słuchali, a teraz na insta wkleiła zdjęcie z opisem A murder story in the making .
Chętnie wysłucham jak wróci, chociaż nie do końca jestem przekonana czy na pewno doczekamy się jakiegoś nagrania .
Kalindaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-24, 09:59   #4259
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez Kalindaa Pokaż wiadomość
Stanowo coraz częściej wspomina o powrocie. Najpierw w grupie dała ankietę czego by ludzie chętnie słuchali, a teraz na insta wkleiła zdjęcie z opisem A murder story in the making .
Chętnie wysłucham jak wróci, chociaż nie do końca jestem przekonana czy na pewno doczekamy się jakiegoś nagrania .
Może kończą prace nad grą

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-25, 21:19   #4260
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez Kalindaa Pokaż wiadomość
Stanowo coraz częściej wspomina o powrocie. Najpierw w grupie dała ankietę czego by ludzie chętnie słuchali, a teraz na insta wkleiła zdjęcie z opisem A murder story in the making .
Chętnie wysłucham jak wróci, chociaż nie do końca jestem przekonana czy na pewno doczekamy się jakiegoś nagrania .
Oby wróciła.
Slucham teraz historii o Małgorzacie Zarnowskiej (zabójstwo dróżniczki w Czerwionce-Leszczynach) na kanale Polska na Faktach. Dość znana historia, ciagle niestety nierozwiązana.
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-22 06:53:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:05.