Rossman.. cz. II - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-09, 16:16   #4231
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Rossman.. cz. II

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
Niestety nie Kolega obiecał ze da się umalować błyszczykiem jeśli będzie pomarańczowy. A może jest jakaś inna pomarańcza z Wibo?

Cytat:
Napisane przez agacior89
Masz rację, szerzę na forum faszystowskie treści Podobnie jak mój idol, pierwszy Emo na świecie, nikt mnie nie rozumie i z rozkoszą dokonam samosądu żyletką. l



Cytat:
Napisane przez agacio89
Eeej w Warszawie? Mieście Rossmannów na każdym rogu? Nie znalazłaś?
cypress, nie wiedziałam, że jesteś z Wawy. w Rossmannie w Wola Park było sporo tych różów.

Cytat:
Napisane przez agacio89

A teraz UWAGA bo dzisiaj nastał TEN DZIEŃ:
WYSZŁAM Z ROSSMANNA BEZ ZAKUPÓW!

(od dzisisj zaczynacie się do mnie modlić, bóstwa oszczędnosci )


2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 16:26   #4232
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Talking Dot.: Rossman.. cz. II

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
nie szkodzi. ja też się cieszę, bo niedawno chciałam kupić róż jeszcze w wyższej cenie, ale nie było odcienia. a tu taka niespodzianka i do tego wszystkie odcienie do wyboru!
Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
Eeej w Warszawie? Mieście Rossmannów na każdym rogu? Nie znalazłaś?
Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
cypress, nie wiedziałam, że jesteś z Wawy. w Rossmannie w Wola Park było sporo tych różów.
Szczerze mówiąc to ja też nie wiedziałam, że jestem z Wawy

A tak serio - nie bywam w stolicy

U mnie tylko 3 Rossmanny i w każdym róże miss sporty zawsze bardzo przebrane kolorystycznie, albo w ogóle niedostępne

Pewnie resztę odcieni wywożą do Wawy
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 16:35   #4233
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: Rossman.. cz. II

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość

lir- a jest kokosowy w ogóle? nie wiedziałam.
jest, poprzednio miałam kokosowy.
ten obecny jest gorszy, bo pędzelek gubi włoski
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/



lir391 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 16:52   #4234
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Rossman.. cz. II

no właśnie w moim nowym błyszczyku też zauważyłam, ze włosie wypada.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 17:06   #4235
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: Rossman.. cz. II

potwierdzam, tegoroczny wos rozszerz byl baaaaaaaaaardzo trudny :/ wiec nie poprawilam swojego zeszlorocznego wyniku za to polski rozszerz byl duzo latwiejszy i mam dobre przeczucia co do niego

ja ostatnio mialam lenia i nie smarowalam sie balsami antycellulitowymi i po tym czasie jak posmarowalam sie Heanowskim to myslalam ze sie ugotuje az musialam okno w pokoju otworzyc tak mi bylo goraco

a do rossmanna wybieram sie w poniedzialek

i mam pytanie do wszystkich uzytkowniczek balsamow brazujacych - jak tego uzywac, zeby dobrze wygladalo? biore tabletki anty, wiec solarium mi odpada, dlatego zamierzam pierwszy raz w zyciu kupic cos do ciala i twarzy brazujacego, zeby ludzi nie straszyc jak to nakladac zeby bylo rowno nalozone? po jakim czasie brazuje? to sie utrzymuje czy sie zmywa w czasie kapieli? jesli sie zmywa, to jak sie myc zeby rowno zmyc? no i jaki balsam ladnie brazuje, tak "slonecznie" a nie na spalony braz czy pomarancz? wstyd sie przyznac, ze takich rzeczy nie wiem
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 17:08   #4236
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Rossman.. cz. II

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
blaquita- już wysłałam paczkę, tak więc wypatruj przystojnego (bo takiego zamówiłam ) kuriera.
Ach, zaproszę go do domu...
Co tam kosmetyki.. Kurier lepszy
Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
blaque, chyba zacznę Ci zazdrościć - paczka z kosmetykami, przystojny kurier... no no no...
Ha, ma się wtyki

Wy się tak zachwycacie tymi błyszczykami a ja ich nie lubię. Wolę pomadki Bebe


pani ćmo
uświadomię Cię z własnego doświadczenia
Miałam Garniera który naprawdę mi podpasował. J&J nie cierpię.

Przed 1 nałożeniem zrób dobry peeling całego ciała. Daje lepsze efekty i opalenizna nie schodzi płatami. (zresztą u mnie nigdy nie widziałam jakiegoś tragicznego schodzenia)

1. Nakładaj począwszy od twarzy, po szyję a skończywszy na stopach
Nie bierz za dużo balsamu. Tylko tyle ile potrzeba Ci na daną partię ciała i rozsmaruj wszędzie
2. zależy jaką wersję weźmiesz. Ja jestem blada i miałam od siostry wersję ciemniejszą więc efekt zauważyłam już po 1 dniu
3. a zmywa się naturalnie, jak się myjesz no to jakoś na pewno schodzi
Ale jeśli smarujesz się regularnie to efekt i tak będzie.
4. ładnie brązuje, ładnie

Mam nadzieję, że trochę pomogłam
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 17:18   #4237
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Rossman.. cz. II

blaquita- mnie pomadki ochronne nie wchodzą tak jak błyszczydła. do teraz mam w szufladzie ze dwadzieścia smackersów- prezent od Babci. mimo, że mają fajne zapachy to średnio mi wychodzi ich używanie. no ale może powinnam sie zmobilizować i wpisać do wątku o kończeniu zapasów? to nie głupi pomysł właściwie, może zużyję chociaż część.

a kuriera ostrzegałam przed Tobą. żeby się nie dał nabrać, że mu będziesz chciała kolekcję motyli pokazać.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-09, 17:20   #4238
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Arrow Dot.: Rossman.. cz. II

Cytat:
Napisane przez blaque Pokaż wiadomość
Ha, ma się wtyki
Właśnie widzę i dlatego zazdroszczę
Cytat:
Napisane przez blaque Pokaż wiadomość
Wy się tak zachwycacie tymi błyszczykami a ja ich nie lubię. Wolę pomadki Bebe
Mi też nie przypasowały te błyszczyki
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 17:23   #4239
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: Rossman.. cz. II

Cytat:
Napisane przez blaque Pokaż wiadomość
pani ćmo uświadomię Cię z własnego doświadczenia
Miałam Garniera który naprawdę mi podpasował. J&J nie cierpię.

Przed 1 nałożeniem zrób dobry peeling całego ciała. Daje lepsze efekty i opalenizna nie schodzi płatami. (zresztą u mnie nigdy nie widziałam jakiegoś tragicznego schodzenia)

1. Nakładaj począwszy od twarzy, po szyję a skończywszy na stopach
Nie bierz za dużo balsamu. Tylko tyle ile potrzeba Ci na daną partię ciała i rozsmaruj wszędzie
2. zależy jaką wersję weźmiesz. Ja jestem blada i miałam od siostry wersję ciemniejszą więc efekt zauważyłam już po 1 dniu
3. a zmywa się naturalnie, jak się myjesz no to jakoś na pewno schodzi
Ale jeśli smarujesz się regularnie to efekt i tak będzie.
4. ładnie brązuje, ładnie

Mam nadzieję, że trochę pomogłam
dziekuje pieknie!!
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 17:25   #4240
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Rossman.. cz. II

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
blaquita- mnie pomadki ochronne nie wchodzą tak jak błyszczydła. do teraz mam w szufladzie ze dwadzieścia smackersów- prezent od Babci. mimo, że mają fajne zapachy to średnio mi wychodzi ich używanie. no ale może powinnam sie zmobilizować i wpisać do wątku o kończeniu zapasów? to nie głupi pomysł właściwie, może zużyję chociaż część.

a kuriera ostrzegałam przed Tobą. żeby się nie dał nabrać, że mu będziesz chciała kolekcję motyli pokazać.
Możesz mi oddać połowę, chcesz?

No czemu to zrobiłaś?! Czemu?!
Teraz będę musiała pożyczyć kosę od sąsiada. Może kurier tym się zainteresuje..

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Właśnie widzę i dlatego zazdroszczę

Mi też nie przypasowały te błyszczyki
Ja mam po błyszczyku wrażenie, że się świecę

A wiecie co ostatnio widziałam? Coś chyba na bazie pasty cukrowej, tylko nie wiem dokładnie co to było bo mama mnie ciągnęła do kasy i tak w przelocie zauważyłam

pani ćma ależ nie ma za co
Jak już będziesz po, to pisz jakie efekty
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 18:24   #4241
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Rossman.. cz. II

Cytat:
Napisane przez blaque Pokaż wiadomość
A peeling St. Ives był w promocji? Powiedz, że tak!

Dobry jest ten balsam Isany?
Szczerze mówiąc peeling kupowałam pierwszy raz, więc nie wiem jaka jest cena regularna i trudno powiedzieć.

A balsam Isany o ja stosuję głównie na nogi, gdyż mam taki odchył, że na [niemalże] każdą część ciała mam inny balsam Sprawuje się nieźle, szybko się wchłania i fajnie nawilża.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-09, 19:11   #4242
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Rossman.. cz. II

[1=6f478752bd2871e8cc7e642 01f2c815878556baf_60bff67 2628d8;7494845]to gdzie moze byc ta nowa gazetka? wiecie co? dziwi mnie jedna rzecz, na mnie jak balsamy sa rozgrzewajace i innych grzeja to mnie nie ;\[/quote]


wystarczy poszukać (str. 134)
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 19:18   #4243
gwiazdeczka179
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 376
GG do gwiazdeczka179
Dot.: Rossman.. cz. II

Cytat:
Napisane przez pani ćma Pokaż wiadomość
potwierdzam, tegoroczny wos rozszerz byl baaaaaaaaaardzo trudny :/ wiec nie poprawilam swojego zeszlorocznego wyniku za to polski rozszerz byl duzo latwiejszy i mam dobre przeczucia co do niego

ja ostatnio mialam lenia i nie smarowalam sie balsami antycellulitowymi i po tym czasie jak posmarowalam sie Heanowskim to myslalam ze sie ugotuje az musialam okno w pokoju otworzyc tak mi bylo goraco

a do rossmanna wybieram sie w poniedzialek

i mam pytanie do wszystkich uzytkowniczek balsamow brazujacych - jak tego uzywac, zeby dobrze wygladalo? biore tabletki anty, wiec solarium mi odpada, dlatego zamierzam pierwszy raz w zyciu kupic cos do ciala i twarzy brazujacego, zeby ludzi nie straszyc jak to nakladac zeby bylo rowno nalozone? po jakim czasie brazuje? to sie utrzymuje czy sie zmywa w czasie kapieli? jesli sie zmywa, to jak sie myc zeby rowno zmyc? no i jaki balsam ladnie brazuje, tak "slonecznie" a nie na spalony braz czy pomarancz? wstyd sie przyznac, ze takich rzeczy nie wiem

a żeby na dłoniach nie było pomaranczowej skórki jak po obieraniku marchewki, po nałożeniu balsamu na ciało szybko posmaruyj dłlonie grubą ilościa kremu pbądz balsamu i zmyj woda. Pi samym mydle może nie zejśc...
aha i uwazaj na łokcie i kolana tam smarujesz mniejszą ilośc.
żeby ładnie i równomiernie rozsmarował się ... samoopalacz (bo balsam to ładnie i równie się wcghłania) po pelingu posmaruj ciało balsamem i szybkko wsmaruj samoopalacz bądz od razu możesz zrobić proprcje 1:1
gwiazdeczka179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 19:21   #4244
00aga00
Wtajemniczenie
 
Avatar 00aga00
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stamtąd ;)
Wiadomości: 2 182
Dot.: Rossman.. cz. II

Nadrabiam zaległości po całym dniu :
Cytat:
Napisane przez blaque Pokaż wiadomość
Ja myślę, że w takim razie trzeba samosąd wykonać


Dziewczyny, który wybrać? Bardziej chyba skłaniam się ku M..
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=16870
/
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=7284
Mam ten Maybelline i jest taki średni nie kryje za dobrze i stosuję go tylko pod oczy, bo jest lekki (w przeciwności do Dermacolu, który używam jako korektor )

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
moje zakupy:
*C-Thru Pearl Garden 75ml, 43.59
*błyszczyk Wibo o zapachu coli, 4.99
*róż Miss Sporty, odcień Rose, 8.99
*maseczka Dax gruszkowa w saszetce, 1.39
*szampon Shauma ziołowy do przetłuszczających się

wszystkie promocje już obowiązują. i sporo tych promocyjnych produktów jeszcze było.
Ja dziś "przypadkowo" weszłam do Rossmana (innego niż zawsze) i nie było błyszczyków Be Glamour na ich szafeczce Podeszłam do ekspedientki Z GAZETKĄ W RĘCE, wskazałam na błyszczyk w promocji, a ona mi odpowiedziała, że nie mają w ogóle półki z LOVELY Byłam w takim szoku, że poszłam do drugiej i powiedziała, że nie ma ich. Tego samego dnia trafiłam do drugiego Rossmana Tym razem na prawde niespodziewanie, bo nie wiedziałam, że tam jest i Wahałam się pomiedzy błyszczykiem colą właśnie a jeżynowym i wybrałam ten drugi

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
Deutsch to moja miłość, ja przez sen gadam po niemiecku (nie przesadzam)
O jaaa.... Na wszelki wypadek zamykałam komórkę w szafce, żeby była z daleka ode mnie na maturze. A to jest tak, że wtedy wszyscy piszą za rok? :O
W ogóle nie sądzisz, ze wos był trudny? Ja pisałam podstawe ale po raz pierwszy nie był to test an logikę ale na wiedze, słyszałam ze rozszerzenie było za**ście trudne
Większość myśli, że WOS to przedmiot, do którego nie trzeba się przykładać (w większości nauczyciele są na luzie i ten przedmiot jest traktowany jako coś dodatkowego z tego co zauważylam), a dzięki tej maturze może się to zmieni i nie będzie traktowany jako przedmiot, który bierze każdy licząc, że zda bez nauki...Podstawa podobno tudna, ale niektóre zadania trzeba przyznać, że były banalne (określenie grup społ., rozwinięcie skrótów). Rozszerzony był też średni, jedno pytanie z mapkami państw bałkańskich i misjami NATO masakra A wypracowanie temat super tym bardziej, że połowa testu była na ten temat.
Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
A teraz UWAGA bo dzisiaj nastał TEN DZIEŃ:
WYSZŁAM Z ROSSMANNA BEZ ZAKUPÓW!

(od dzisisj zaczynacie się do mnie modlić, bóstwa oszczędnosci )


Cytat:
Napisane przez pani ćma Pokaż wiadomość
potwierdzam, tegoroczny wos rozszerz byl baaaaaaaaaardzo trudny :/ wiec nie poprawilam swojego zeszlorocznego wyniku za to polski rozszerz byl duzo latwiejszy i mam dobre przeczucia co do niego

ja ostatnio mialam lenia i nie smarowalam sie balsami antycellulitowymi i po tym czasie jak posmarowalam sie Heanowskim to myslalam ze sie ugotuje az musialam okno w pokoju otworzyc tak mi bylo goraco
Ja miałam lenia przez tydzień rękawica szorstka leżała i mnie wołała a ja nic Ale wracam do smarowanka
__________________
"Nie widziałam cię już od miesiąca.
I nic.
Jestem może bledsza,
trochę śpiąca
trochę bardziej milcząca
lecz widać można żyć bez powietrza !"

00aga00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 19:30   #4245
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Talking Dot.: Rossman.. cz. II

Cytat:
Napisane przez 00aga00 Pokaż wiadomość
Ja dziś "przypadkowo" weszłam do Rossmana (innego niż zawsze) i nie było błyszczyków Be Glamour na ich szafeczce Podeszłam do ekspedientki Z GAZETKĄ W RĘCE, wskazałam na błyszczyk w promocji, a ona mi odpowiedziała, że nie mają w ogóle półki z LOVELY Byłam w takim szoku, że poszłam do drugiej i powiedziała, że nie ma ich. Tego samego dnia trafiłam do drugiego Rossmana Tym razem na prawde niespodziewanie, bo nie wiedziałam, że tam jest i Wahałam się pomiedzy błyszczykiem colą właśnie a jeżynowym i wybrałam ten drugi
aga, urzekła mnie Twoja historia... - szczególnie pierwsze zdanie i słowo 'przypadkowo' a potem 'Tego samego dnia trafiłam do drugiego Rossmana Tym razem na prawde niespodziewanie, bo nie wiedziałam, że tam jest ' - cudowne
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 19:37   #4246
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Rossman.. cz. II

aga, używasz szorstkiej rękawicy do wklepywania balsamów, czy pod prysznicem? daje to to coś? w sumie może i bym się zaopatrzyła, gdybym wiedziała jak używać.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 19:48   #4247
00aga00
Wtajemniczenie
 
Avatar 00aga00
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stamtąd ;)
Wiadomości: 2 182
Dot.: Rossman.. cz. II

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
aga, urzekła mnie Twoja historia... - szczególnie pierwsze zdanie i słowo 'przypadkowo' a potem 'Tego samego dnia trafiłam do drugiego Rossmana Tym razem na prawde niespodziewanie, bo nie wiedziałam, że tam jest ' - cudowne
Bo to wszystko jakoś się dzieje poza mną... Byłam na zakupach w dużym mieście i Rossman był w centrum handlowym Potem idę przez rynek a tam...Ross!!! Nie żebym się tłumaczyła z mojej słabej woli...

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
aga, używasz szorstkiej rękawicy do wklepywania balsamów, czy pod prysznicem? daje to to coś? w sumie może i bym się zaopatrzyła, gdybym wiedziała jak używać.
Pod prysznicem 2x dziennie szoruję się taką (W Rossmanie oczywiście kupiłam w cenie 10zł z groszami ) potem wklepuję serum. Efekty są super przy regularnym stosowaniu! Ja jestem zachwycona Poza jednym szczegółem, że zmniejszyła mi się przez te tortury pupa i kuzynka się śmieje, że "mam chowaną pupę"
__________________
"Nie widziałam cię już od miesiąca.
I nic.
Jestem może bledsza,
trochę śpiąca
trochę bardziej milcząca
lecz widać można żyć bez powietrza !"

00aga00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 19:52   #4248
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Rossman.. cz. II

kurczę, to chyba powinnam taką rękawicę sobie sprawić. a gadaniem kuzynki się nie przejmuj.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 19:55   #4249
00aga00
Wtajemniczenie
 
Avatar 00aga00
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stamtąd ;)
Wiadomości: 2 182
Dot.: Rossman.. cz. II

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
kurczę, to chyba powinnam taką rękawicę sobie sprawić. a gadaniem kuzynki się nie przejmuj.
Warto, ja już od dawna się przymierzałam do takiego zakupu i nie żałuję A z kuzynką to takie żarty niewinne
__________________
"Nie widziałam cię już od miesiąca.
I nic.
Jestem może bledsza,
trochę śpiąca
trochę bardziej milcząca
lecz widać można żyć bez powietrza !"

00aga00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-09, 20:07   #4250
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Rossman.. cz. II

ile ja bym dała, żeby moja pupa była chowana.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 20:12   #4251
00aga00
Wtajemniczenie
 
Avatar 00aga00
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stamtąd ;)
Wiadomości: 2 182
Dot.: Rossman.. cz. II

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
ile ja bym dała, żeby moja pupa była chowana.
ja też mam jej niemało (zresztą jak wszystkiego), ale wolę, żeby miała jakiś kształt a nie taka płaska
__________________
"Nie widziałam cię już od miesiąca.
I nic.
Jestem może bledsza,
trochę śpiąca
trochę bardziej milcząca
lecz widać można żyć bez powietrza !"

00aga00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 20:22   #4252
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Rossman.. cz. II

Chyba reaktywuję swoją szorstką rękawicę - a nuż i u mnie razem z serum Eveline lub Hean przyczyni się do pozytywnych efektów ujędrniająco-wyszczuplająco-cudownych
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 20:27   #4253
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Rossman.. cz. II

właśnie skumałam, że zacytowałam agaciora na samym początku tej strony, a nie odpowiedziałam- błyszczyk pomarańczowy może być wśród tych:

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=11643
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=2454
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 20:40   #4254
00aga00
Wtajemniczenie
 
Avatar 00aga00
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stamtąd ;)
Wiadomości: 2 182
Dot.: Rossman.. cz. II

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Chyba reaktywuję swoją szorstką rękawicę - a nuż i u mnie razem z serum Eveline lub Hean przyczyni się do pozytywnych efektów ujędrniająco-wyszczuplająco-cudownych
kto wie, kto wie Ja tam się zupełnie inaczej czuję po takim prysznicu z masażem pobudzona

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
właśnie skumałam, że zacytowałam agaciora na samym początku tej strony, a nie odpowiedziałam- błyszczyk pomarańczowy może być wśród tych:

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=11643
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=2454
Jak dzisiaj wybierałam błyszczyk, było wiele rodziajów, ale pomarańczowego nie spotkałam Jedynie grejpfrutowy - pięchnie pachnie! Ale nie wiem czy z Inglota nie mają przypadkiem pomarańczowego:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=10886
__________________
"Nie widziałam cię już od miesiąca.
I nic.
Jestem może bledsza,
trochę śpiąca
trochę bardziej milcząca
lecz widać można żyć bez powietrza !"

00aga00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 20:45   #4255
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Rossman.. cz. II

mam ochotę na grejpfrutowy błyszczyk. eh, po co mi kolejny?

co myślicie o kremach Happyderm? L'Oreal'a? bo przy obecnej promocji kusza, zresztą nawet bez promocji, czyli za 18.99, kuszą. pamiętam, że jak się pojawiły były dużo droższe.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 20:58   #4256
00aga00
Wtajemniczenie
 
Avatar 00aga00
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stamtąd ;)
Wiadomości: 2 182
Dot.: Rossman.. cz. II

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
mam ochotę na grejpfrutowy błyszczyk. eh, po co mi kolejny?

co myślicie o kremach Happyderm? L'Oreal'a? bo przy obecnej promocji kusza, zresztą nawet bez promocji, czyli za 18.99, kuszą. pamiętam, że jak się pojawiły były dużo droższe.
Ja miałam grejpfrutowy z AA i był pycha inaczej wzięłabym go dzisiaj zamiast jeżynowego... (chyba pomyliłam się we wcześniejszych postach). Umbra, nie żebym kusiła....
__________________
"Nie widziałam cię już od miesiąca.
I nic.
Jestem może bledsza,
trochę śpiąca
trochę bardziej milcząca
lecz widać można żyć bez powietrza !"

00aga00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 21:00   #4257
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Rossman.. cz. II

nie no oczywiście, nikt tu nikogo nie kusi, prawda? tak sobie tu dyskutujemy..



wątek przegląda 13 użytkowników. oprócz mnie 12. może ktoś coś powie o Happydermie?
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 21:08   #4258
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: Rossman.. cz. II

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
nie no oczywiście, nikt tu nikogo nie kusi, prawda? tak sobie tu dyskutujemy..



wątek przegląda 13 użytkowników. oprócz mnie 12. może ktoś coś powie o Happydermie?
ja mialam kiedyś happyderm. bardzo średni był. są lepsze kremy
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 21:14   #4259
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Rossman.. cz. II

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc to ja też nie wiedziałam, że jestem z Wawy

A tak serio - nie bywam w stolicy

U mnie tylko 3 Rossmanny i w każdym róże miss sporty zawsze bardzo przebrane kolorystycznie, albo w ogóle niedostępne

Pewnie resztę odcieni wywożą do Wawy
Ubzdurałam sobie chyba przez ten wątek essencowy, tam ciągle narzekanie ze zostało jedno centrum essence w Wawie i myślałam ze tez brałaś udział w zbiorowym lamencie

Cytat:
Napisane przez 00aga00 Pokaż wiadomość
Nadrabiam zaległości po całym dniu :

Mam ten Maybelline i jest taki średni nie kryje za dobrze i stosuję go tylko pod oczy, bo jest lekki (w przeciwności do Dermacolu, który używam jako korektor )


Ja dziś "przypadkowo" weszłam do Rossmana (innego niż zawsze) i nie było błyszczyków Be Glamour na ich szafeczce Podeszłam do ekspedientki Z GAZETKĄ W RĘCE, wskazałam na błyszczyk w promocji, a ona mi odpowiedziała, że nie mają w ogóle półki z LOVELY Byłam w takim szoku, że poszłam do drugiej i powiedziała, że nie ma ich. Tego samego dnia trafiłam do drugiego Rossmana Tym razem na prawde niespodziewanie, bo nie wiedziałam, że tam jest i Wahałam się pomiedzy błyszczykiem colą właśnie a jeżynowym i wybrałam ten drugi


Większość myśli, że WOS to przedmiot, do którego nie trzeba się przykładać (w większości nauczyciele są na luzie i ten przedmiot jest traktowany jako coś dodatkowego z tego co zauważylam), a dzięki tej maturze może się to zmieni i nie będzie traktowany jako przedmiot, który bierze każdy licząc, że zda bez nauki...Podstawa podobno tudna, ale niektóre zadania trzeba przyznać, że były banalne (określenie grup społ., rozwinięcie skrótów). Rozszerzony był też średni, jedno pytanie z mapkami państw bałkańskich i misjami NATO masakra A wypracowanie temat super tym bardziej, że połowa testu była na ten temat.




Ja miałam lenia przez tydzień rękawica szorstka leżała i mnie wołała a ja nic Ale wracam do smarowanka
Aga u mnie to samo, chciałam sprawdzić czy jest pomarańcz- a tu.. Nie ma lovely, jest tylko Wibo :O

Ja przyznam się że pisałam żeby zdać , a uczyłam się bardziej dla siebie- żeby się nie wstydzić że nie wiem co się dzieje wokół nas. mi na studia tylko języki potrzebne- ale tak czy siak 50-60% na świadectwie maturalnym nie wygląda ładnie

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
właśnie skumałam, że zacytowałam agaciora na samym początku tej strony, a nie odpowiedziałam- błyszczyk pomarańczowy może być wśród tych:

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=11643
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=2454
Oooh danke schoen, chyba wybiorę ten Wibo bo będzie miał jakiś smak. Dzięki Tobie pewien poważny student farmacji będzie musiał iść na uczelnie z umalowanymi ustami






Booże dziewczyny na pupę proszę nie narzekajcie mi, nie widziałyscie mojej i to nie są moja widzimisie ale już jako brzdąc słyszałam "dziecko ale Ty masz DUPĘ"

(Chociaz podobno Jennifer Lopez tez tak dokuczali, a teraz? )
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 21:36   #4260
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: Rossman.. cz. II

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
mam ochotę na grejpfrutowy błyszczyk. eh, po co mi kolejny?

co myślicie o kremach Happyderm? L'Oreal'a? bo przy obecnej promocji kusza, zresztą nawet bez promocji, czyli za 18.99, kuszą. pamiętam, że jak się pojawiły były dużo droższe.
miałam kieedyś daaaaaawno , wiec niewiele co pamietam. Raczej spektakularnych efektów nie dawał, był bardzo lekki, ot taki sobie kremik. podobno jego podróba z Eweline? jest praktycznie taka sama, a cena duzo niższa

dziewczyny, ale ja Wam zazdroszcze tych pup, sama mam jakiś orzeszek, ktorego nie widać
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:46.