Wrześniówki 2014 - łączmy się :) - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-18, 07:27   #4231
agnes 20
Zadomowienie
 
Avatar agnes 20
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 210
Red face Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez carolciuska Pokaż wiadomość
Wiem, ciesze sie, ale wiedzialam ze on chce chlopca. Do tego dzisiaj tesc przeszedl samego siebie, myslalam ze go zabije i pojde rodzic w celi. Kiepski dzis dzien. Ale ciesze sie i dziekuje Bogu, ze moja mala Antosia jest zdrowa
Dla mnie faceci to jednak dziwne stworzenia Mój Tż oficjalnie mówił niby że mu wszystko jedno aby zdrowe było, ale widziałam jego zadowoloną minę jak lekarz powiedział że chłopiec. Ale najlepsze jest to co powiedział jak już wychodziliśmy z kliniki. Zażartował niby że jak chłopiec no to ja się będę nim musiała więcej zajmować no bo przecież synek dla mamusi, a córeczka dla tatusia.Napatrzył się chyba jak jego brat szaleje i rozpieszcza swoją córę.
__________________
20.08.2011
25.07.2014 Lenka
http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371a8rhyxv8.png
agnes 20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 07:40   #4232
Mandragorrka
Zakorzenienie
 
Avatar Mandragorrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 289
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Hej

Gratuluję udanych wizyt

Cytat:
Napisane przez agnes 20 Pokaż wiadomość
Dla mnie faceci to jednak dziwne stworzenia Mój Tż oficjalnie mówił niby że mu wszystko jedno aby zdrowe było, ale widziałam jego zadowoloną minę jak lekarz powiedział że chłopiec. Ale najlepsze jest to co powiedział jak już wychodziliśmy z kliniki. Zażartował niby że jak chłopiec no to ja się będę nim musiała więcej zajmować no bo przecież synek dla mamusi, a córeczka dla tatusia.Napatrzył się chyba jak jego brat szaleje i rozpieszcza swoją córę.
My mamy corcie
I w naszym wypadku powiedzenie córeczka tatusia się sprawdza. Maz szaleje na punkcie małej, oczko w głowie. A do tego mała jest niesamowicie podobna do małża

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

"To nie my daliśmy Ci życie...
To życie dało nam Ciebie..."




Mandragorrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 07:41   #4233
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Witam mamusie
Metamfetaminax Misstic Latte88 dzięki wielkie
Troche wczoraj wybuchlam,a potem TŻ przylazl zaczal sie przytulac,dal mi kwiatka,pytal co chce zjesc itd itp on taki wlasnie jest... nie powie ze jest glupi,ze jest pomylony,ze przeprasza tylko kolo mnie skacze ech
i seks jednak byl ... niech mu będzie a to tylko dlatego ze poszedl spac w moich nogach a ja spalam bez majtek,a on ma bzika na punkcie i moich stop i tylka wiec tak wyszlo...

Dziś po poludniu mam wizyte u gina,mam nadzieje ze mnie jakos uspokoi, zebym sie nie martwila,ze wszystko jest ok itd
Ogolnie wstalam ale sie nie wyspalam
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 08:00   #4234
Amelie
Raczkowanie
 
Avatar Amelie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 239
Talking Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez agnes 20 Pokaż wiadomość
Dla mnie faceci to jednak dziwne stworzenia Mój Tż oficjalnie mówił niby że mu wszystko jedno aby zdrowe było, ale widziałam jego zadowoloną minę jak lekarz powiedział że chłopiec. Ale najlepsze jest to co powiedział jak już wychodziliśmy z kliniki. Zażartował niby że jak chłopiec no to ja się będę nim musiała więcej zajmować no bo przecież synek dla mamusi, a córeczka dla tatusia.Napatrzył się chyba jak jego brat szaleje i rozpieszcza swoją córę.
Z moim Tżtem było na odwrót, jak zobaczył totalny brak czegokolwiek odstającego między nóżkami maluszka od razu zbladł, od razu pytał lekarza czy jeszcze może coś wyrosnąć...było mi troszkę przykro że tak zareagował, ale w końcu to facet i nie ma się czego spodziewać później oswoił się z tą myślą i w sumie stwierdził że córeczka też może być tatusia i to w sumie żadna różnica

Piękne brzuszki macie i jeszcze śliczniejsze kropeczki

Posyłam swój brzuchol (który troszkę wydaje mi się za duży jak na 13 tydzień, ale fałda podcycna ma w tym udział ) i przerobione zdjęcie brzucha jak powinien wyglądać za kilka miesięcy w wersji optymistycznej (bez polwiększonych nóg i tyłka)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1902 dzis.jpg (68,0 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1902 za kilka mies.jpg (67,1 KB, 48 załadowań)
__________________
Feel the heat below my heart
Amelie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 08:05   #4235
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez Amelie Pokaż wiadomość
Z moim Tżtem było na odwrót, jak zobaczył totalny brak czegokolwiek odstającego między nóżkami maluszka od razu zbladł, od razu pytał lekarza czy jeszcze może coś wyrosnąć...było mi troszkę przykro że tak zareagował, ale w końcu to facet i nie ma się czego spodziewać później oswoił się z tą myślą i w sumie stwierdził że córeczka też może być tatusia i to w sumie żadna różnica

Piękne brzuszki macie i jeszcze śliczniejsze kropeczki

Posyłam swój brzuchol (który troszkę wydaje mi się za duży jak na 13 tydzień, ale fałda podcycna ma w tym udział ) i przerobione zdjęcie brzucha jak powinien wyglądać za kilka miesięcy w wersji optymistycznej (bez polwiększonych nóg i tyłka)
ale brzusio
W porównaniu z Wami to mój brzuszek to kruszynka

Kiedy ja zaczne miec wielki apetyt
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 08:09   #4236
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Amelie fajne z tylu widze lozko a brzuch wg mnie jeszcze nie jest duzy a co do bioder he to mi juz urosly w I trymestrze i mam nadzieje ze to koniec...
Dziewczyny ja mam dzis 15t rowny a 16 tydzien sie zaczyna od 15t 1d?
tak czy siak poprosze TŻ zeby mi telefonem zrobil zdjecie brzucha to padniecie
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 08:12   #4237
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez małaPaulina Pokaż wiadomość
Amelie fajne z tylu widze lozko a brzuch wg mnie jeszcze nie jest duzy a co do bioder he to mi juz urosly w I trymestrze i mam nadzieje ze to koniec...
Dziewczyny ja mam dzis 15t rowny a 16 tydzien sie zaczyna od 15t 1d?
tak czy siak poprosze TŻ zeby mi telefonem zrobil zdjecie brzucha to padniecie
już jesteś w 16, także dla ciebie

co robicie dzis na obiad ? Bo ja za☠☠☠.iście kwaśną zupe ogórkową a zaraz chyba kiwi zjem
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-18, 08:29   #4238
allckarola
Zadomowienie
 
Avatar allckarola
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 361
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Mój brzuszek stoi w miejscu ;-) rano prawie nic wieczorem troszkę większy . Także to chyba dobrze każdy mówi ze już powinno widać hym czy ja wiem ;-)
Wczoraj Was nadrabialam bylo ciężko. Jeśli chodzi o mojego męża to już sie doczekać nie może kiedy bedzie wiadomo jaką płeć strasznie chce córeczkę. Widziałam wymianę zdań hym i sie nie wtracam ;-)
A tak po za tym nie chce mi sie chodzić do pracy
allckarola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 08:38   #4239
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość
już jesteś w 16, także dla ciebie

co robicie dzis na obiad ? Bo ja za☠☠☠.iście kwaśną zupe ogórkową a zaraz chyba kiwi zjem
jeeeeeeea
Ja ci nie pomoge bo nie robie obiadu
a co do apetytu to ja akurat mialam przed ciaza i mam teraz,wiec sie nic nie zmienilo
Zaraz mykam na zajecia dla przyszlych mam chociaz czuje ze to mi nic nie daje...ech musialabym chyba cwiczyc ze 3h dziennie...
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 08:43   #4240
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez małaPaulina Pokaż wiadomość
jeeeeeeea
Ja ci nie pomoge bo nie robie obiadu
a co do apetytu to ja akurat mialam przed ciaza i mam teraz,wiec sie nic nie zmienilo
Zaraz mykam na zajecia dla przyszlych mam chociaz czuje ze to mi nic nie daje...ech musialabym chyba cwiczyc ze 3h dziennie...
ja sie zbieram w sobie aby zaczać coś zalatwiac z gimanstyka u mnie, bo jak tak dalej pojdzie to zejdę na ból plecow
ale czekam do wtorku, bo chce mieć pewność że z maluszkiem wszystko wporządku

brzuch jakos przystopował, ale za to piersi od wczoraj są o wiele wieksze
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie


Edytowane przez 88Ekaterina88
Czas edycji: 2014-03-18 o 08:45
88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 08:44   #4241
perelka_np
Zadomowienie
 
Avatar perelka_np
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Czarnków City ;)
Wiadomości: 1 045
GG do perelka_np Send a message via Skype™ to perelka_np
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Te głupie sny mnie wykończą znowu noc zarwana bo śniło mi się że Tż mnie zdradza :,( . Co chwilę się budziłam i modliłam się żeby śniło mi się coś innego

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Moje maleństwo 3D

Wiktorek

Następna wizyta 19.10.2012


perelka_np jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-18, 08:47   #4242
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez perelka_np Pokaż wiadomość
Te głupie sny mnie wykończą znowu noc zarwana bo śniło mi się że Tż mnie zdradza :,( . Co chwilę się budziłam i modliłam się żeby śniło mi się coś innego

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ja tez mialam taki sen z tydzien temu...TZ mowi ze od siedzenia w domu juz zbzikowalam i cos w tym jest,ale najgorsze jak te sny sa takie realistyczne i czlowiek cierpi we śnie, masakra...
Nie przejmuj sie TO TYLKO DURNY SEN
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 08:51   #4243
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Aliszcze,spodziewam się,że mój "metalowiec" będzie tak samo tatusiować jak Twój mąż Już odkąd zrobiłam test to usłyszałam,że żadnego chłopaka nasza córka do domu nie przyprowadzi a jak przyprowadzi to będzie musiał z nim poważną rozmowę przeprowadzić No i oczywiście oglądanie sukieneczek i bucików dla dziewczynek... I to jest facet,który nigdy nie lubił dzieci,wręcz się ich bał a tu wizja bycia tatą małej dziewczynki zawróciła mu w głowie I jest święcie przekonany,że to będzie dziewczynka

carolciuska,no widzisz! Czyli się cieszy skoro wzniósł taki toast

Paulina,to się ciesz,że chociaż skaczę koło Ciebie,bo mój myśli,że jak powie"przepraszam" poprzytula mnie,pogłaszcze,pomasuje to sprawa załatwiona... O przepraszam,czasem kupi Merci
Napisz szybko wieści po wizycie u gina Będzie ok

Amelie,a już myślałam,że to 2 zdjęcie jest autentyczne

perelka_np,spoko mi się raz w tygodniu śni,że Tż mnie zdradza(mam manię na tym punkcie a teraz to już szczególnie) i potem go wypytuje czy to nie był sen proroczy i się zaczynają kłótnie

A mi się śniło,że krwawiłam z dróg rodnych.. Chyba za dużo się wczoraj nagadałam o krwawieniach z koleżanką i teraz mam Ehh jak dobrze,że to tylko sen był
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 09:09   #4244
WwikIi
Raczkowanie
 
Avatar WwikIi
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 100
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Ja wizytę mam w czwartek i mam nadzieję, że już uda podejrzeć się płeć
Też planuję wybrać się na jakąś gimnastykę, ale czekam chyba aż wiosna pełną parą przyjdzie to jakoś chętniej będzie wychodziło się z domu.
Co do głupich snów to mi już z miesiąc temu przeszły, a szkoda bo śmieszne czasem były.
Wczoraj robiłam badania m.in. na cmv igm i znów wyszły mi dodatnie . I już sama nie wiem co mam o tym myśleć. Na początku w tym samym lab. też wyszły mi +, potem w szpitalu zakaźnym - i teraz znowu +. Teraz martwię się co i jak. Nawet boję się myśleć jak to może wpłynąć na Maleńswto. Masakra jakaś
WwikIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 09:21   #4245
Niestabilna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niestabilna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 914
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość
już jesteś w 16, także dla ciebie

co robicie dzis na obiad ? Bo ja za☠☠☠.iście kwaśną zupe ogórkową a zaraz chyba kiwi zjem
Ja chyba zrobie dzisiaj jaja w sosie musztardowym albo kielbaske z piekarnika.
__________________
08.01.14 II
10.09.2014 na świecie pojawił się cud-Justus J.M.
Niestabilna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 09:23   #4246
Mo_onika_ika
Rozeznanie
 
Avatar Mo_onika_ika
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Gdańśk
Wiadomości: 826
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

a mi się śniła córcia!! Miała już z 2 latka :P Bardzo ciemne włoski, brązowe oczka, ciemna karnacja Oczy mojego taty, usta Tżta, Kolor włosów bardziej po moim tacie, policzki smukłe więc po Tżcie i jego tacie Była śliczna!!! Tylko nosek nie wiem po kim bo małego garbka miała a ja mam zadarciucha tak jak wszyscy u mnie, u Tżta raczej też proste noski :P Jejku ale była śliczna !!!
Hahaha a tak chciałam syna i czyłam syna a teraz chyba mi się odwróciło odkąd te sukienusie widziałam

A co do zmian w życiu... Teściowie się rozwodzą i teściu prawdopodobnie do nas się wprowadza Mamy 2 pokoje...salon i sypialnie... Ja potrafię leżeć lub spać do 12...Chodzić rozczochrana jak nikogo nie ma I jak ja będę żyła z teściem w domu? Który pracuje na różne zmiany, raz na noc, raz na rano, ran popołudniu, a jak ma nocki to 2 razy w tygodniu a reszta dni wolna Nie wiem co to będzie...
__________________
21
Kacperek

Mój kalendarz ciąży
http://bellybestfriend.pl/graph/d837...d1859748377dae
Mo_onika_ika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 09:29   #4247
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Mi też się ostatnio śliczna córeczka śniła,tylko dobiło mnie we śnie jedno zdanie"Ale ona śliczna,widać,że do mnie podobna,bo taka ładna. Bo Ty masz takie usta wielkie a ja mam takie ładne i zgrabne" ehh dobrze,że mój Tż nie wpada w taki samozachwyt na co dzień tylko w snach

Monika, a po co się przejmujesz? Twój dom,Twoje zasady i masz prawo chodzić rozczochrana do której chcesz i tak samo spać do 12 Chodź sam fakt,że ktoś oprócz was będzie mieszkać chyba nie jest pocieszający,bo jak jest dziecko to fajnie mieć taką swoją prywatność tylko w trójkę.
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 09:32   #4248
Miminek
Raczkowanie
 
Avatar Miminek
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 388
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Hej.
Wczoraj żeby było fajniej wyczułam pod prysznicem zgrubienie w piersi... Umówiłam się już do Ośrodka profilaktyki i epidemiologii nowotworów. Nie panikuję bo kiedyś już miałam guzek (tylko, że w drugiej piersi) i korzystałam z ich usług. Wiem, że na pewno przebadają mnie jak trzeba. Jak nie urok to sraczka

Chociaż muszę powiedzieć, że mimo tego wszystkiego wczoraj wieczorem było całkiem ciekawie aczkolwiek tż trochę się obawia i jest aż nazbyt delikatny czym trochę mnie wkurza - mówi, że dziecka nie będzie po głowie pałą lał


małaPaulina - oj nawet nie wiesz jak Cię rozumiem. Nic bardziej mnie nie wkurza jak to kiedy ja o czymś mówię to średnio słucha, ale jak kolega o czymś powie (i jest to to samo o czym ja wcześniej mówiłam) to to jest temat nr 1... grrrr

Carolciuska - a to Wasze pierwsze dziecko prawda? Zawsze macie jeszcze szansę na chłopca. My pierwszego mamy synka a teraz zgodnie z moim przeczuciami będzie dziewczynka (na 90%). Niby parka jest fajna, ale później kiedy będą już starsze to będą problemy z pokojami itd. Ale o tym pomyślę za 10 lat Mój tż chodzi dumny i mówi, że skoro było zamówienie na dziewczynkę to się wywiązał hehe Pomyśl, że dziewczynka raczej w 90% pozostaje przy matce, tzn jest z nią bliżej przez całe życie niż synuś. Bo synuś przytula się do mamusi tylko do pewnego wieku, później matka to obciach

Latte - a może to Wasze bobo wstydliwe jest?

Amelie - mój brzuch wychodzi rozmiarowo bardzo podobnie do Twojego zależy jeszcze jak się ubiorę bo niektóre spodnie podkreślają mi bębenek a niektóre trochę go maskują.
I masz cudowne łóżko mi się zawsze takie marzyło - niestety nie mamy warunków...
__________________
26.07.2014r.


Edytowane przez Miminek
Czas edycji: 2014-03-18 o 09:35
Miminek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 09:40   #4249
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez Niestabilna Pokaż wiadomość
Ja chyba zrobie dzisiaj jaja w sosie musztardowym albo kielbaske z piekarnika.
ja ostatnio miałam ochotę na kiełbaski z piekarnika, ale jak tż podał mi je pod nos to straciłam ochotę jak poczułam zapach jeszcze czasami mnie zapachy odpychają

Ale za to w sobotę robimy u nas impreze urodzinową i będą pieczone kiełbaski dla gości

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Miminek Pokaż wiadomość
Hej.
Wczoraj żeby było fajniej wyczułam pod prysznicem zgrubienie w piersi... Umówiłam się już do Ośrodka profilaktyki i epidemiologii nowotworów. Nie panikuję bo kiedyś już miałam guzek (tylko, że w drugiej piersi) i korzystałam z ich usług. Wiem, że na pewno przebadają mnie jak trzeba. Jak nie urok to sraczka

spokojnie

Mogę Cie pocieszyć, że też mam guzka w piersi - poprzednio -3 lata temu - miałam w prawej, wyciełam i wszystko było ok, teraz podczas badania przed sama ciażą gin wykrył guz w lewej piersi- to znowu włókniak, ale lekarz powiedział, że spokojnie możemy robic dziecko, bo guz może sie wchłonąć podczas ciaży, tym bardziej że nie jest zlośliwy. Jak na razie się nie wchłania, troszke urusł, ale jestem spokojna, najwyżej po porodzie odrazu mi wytną
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-18, 09:46   #4250
Miminek
Raczkowanie
 
Avatar Miminek
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 388
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Ekaterina - a to wyczuwasz jako typowy guzek czy np. podłużne zgrubienie? Może głupie pytanie, ale te parę lat temu to co wyczułam w piersi było guzkiem w sensie kształtu itd. a teraz mam takie podłużne zgrubienie. Poprzednio guzek wyszedł od pigułek anty - po odstawieniu znikł. Teraz przypuszczam, że to zgrubienie to też od hormonów ciążowych bo jednak piersi się zmieniają, ale wolę pojechać i się przebadać tym bardziej, że usg + konsultacja onkologiczna 80zł.
__________________
26.07.2014r.

Miminek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 09:49   #4251
Niestabilna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niestabilna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 914
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość
ja ostatnio miałam ochotę na kiełbaski z piekarnika, ale jak tż podał mi je pod nos to straciłam ochotę jak poczułam zapach jeszcze czasami mnie zapachy odpychają

Ale za to w sobotę robimy u nas impreze urodzinową i będą pieczone kiełbaski dla gości

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------




spokojnie

Mogę Cie pocieszyć, że też mam guzka w piersi - poprzednio -3 lata temu - miałam w prawej, wyciełam i wszystko było ok, teraz podczas badania przed sama ciażą gin wykrył guz w lewej piersi- to znowu włókniak, ale lekarz powiedział, że spokojnie możemy robic dziecko, bo guz może sie wchłonąć podczas ciaży, tym bardziej że nie jest zlośliwy. Jak na razie się nie wchłania, troszke urusł, ale jestem spokojna, najwyżej po porodzie odrazu mi wytną
My teraz w soobot mielismy impreze urodzinowa i robilismy grilla. Tz zrobil steki marynowal juz dwa dni wczesniej, mielone (z grilla pycha), ja zrobilam maslo czosnkowe, upieklam bulki i zrobilam salate z mango i parma szynka.
Co do zapachow tez mam problem z wieprzowina bo smiedzi jak swinia po ugotowaniu... ale jakos z ta kielbasa nie mam problemu, nie wiem czy kojarzysz w kauflandzie jest pakowana po 5 albo 10 taka surowa grubo mielona kilbasa. Ona mi bardzo smakuje
__________________
08.01.14 II
10.09.2014 na świecie pojawił się cud-Justus J.M.
Niestabilna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 09:50   #4252
Amelie
Raczkowanie
 
Avatar Amelie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 239
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez Miminek Pokaż wiadomość
Hej.
Amelie - mój brzuch wychodzi rozmiarowo bardzo podobnie do Twojego zależy jeszcze jak się ubiorę bo niektóre spodnie podkreślają mi bębenek a niektóre trochę go maskują.
I masz cudowne łóżko mi się zawsze takie marzyło - niestety nie mamy warunków...
To bardzo się cieszę, myślałam że tylko ja taka wyrośnięta
Łóżko to jest najlepszy zakup jaki z mężem wspólnie zrobiliśmy, wcześniej spaliśmy na wersalce z ecoskóry i to była totalna masakra dla pleców i skóry, obiecałam że za pierwszą odłożoną kasę kupimy łóżko

Metamfetaminax - ja bym już chciała mieć taki spory brzuch przed sobą, to czekanie trwa wieczność a końca nie widać... teraz jak siedzę w domu na l4, to czas płynie mi tak wolno... muszę się czymś zająć bo zwariuje
__________________
Feel the heat below my heart
Amelie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 09:55   #4253
Miminek
Raczkowanie
 
Avatar Miminek
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 388
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Amelie - a tak w ogóle to mam taką samą koszulę
__________________
26.07.2014r.

Miminek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 09:55   #4254
elizka_m
Raczkowanie
 
Avatar elizka_m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 43
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

te guzki w piersiach to dosyć często się pojawiają, ja też miałam wycinany parę lat temu, koleżanka też.... teraz co roku muszę robić USG


dziś znowu mam gorszy dzień, głowa boli od rana i nie chce przestać mam już dość... jak ja bym chciała czuć się po prostu normalnie i żyć bez tego bólu...

jutro USG genetyczne - już się nie mogę doczekać
elizka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 09:56   #4255
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez Miminek Pokaż wiadomość
Ekaterina - a to wyczuwasz jako typowy guzek czy np. podłużne zgrubienie? Może głupie pytanie, ale te parę lat temu to co wyczułam w piersi było guzkiem w sensie kształtu itd. a teraz mam takie podłużne zgrubienie. Poprzednio guzek wyszedł od pigułek anty - po odstawieniu znikł. Teraz przypuszczam, że to zgrubienie to też od hormonów ciążowych bo jednak piersi się zmieniają, ale wolę pojechać i się przebadać tym bardziej, że usg + konsultacja onkologiczna 80zł.
jak gin robił mi usg to wygląda jak taki podłóżniak, ale pod wpływem ruchów palców przesuwa się, jest ruchomy, czyli to włókniak. Musisz sprawdzić czy jak będziesz go dotykac będzie zmieniał położenie. Teraz gin mi piersi juz nawet nie bada, wyczytałam, że nie można ich teraz za bardzo mietosić, co innego masować Ja mam mojego zaraz nad sutkiem i mi ciezko go wyczuć, ale gin wyczuł odrazu
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 09:59   #4256
Amelie
Raczkowanie
 
Avatar Amelie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 239
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez Miminek Pokaż wiadomość
Amelie - a tak w ogóle to mam taką samą koszulę
hehe udało mi się trafić ostatnią za 39 zł
__________________
Feel the heat below my heart
Amelie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 10:00   #4257
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez Niestabilna Pokaż wiadomość
My teraz w soobot mielismy impreze urodzinowa i robilismy grilla. Tz zrobil steki marynowal juz dwa dni wczesniej, mielone (z grilla pycha), ja zrobilam maslo czosnkowe, upieklam bulki i zrobilam salate z mango i parma szynka.
Co do zapachow tez mam problem z wieprzowina bo smiedzi jak swinia po ugotowaniu... ale jakos z ta kielbasa nie mam problemu, nie wiem czy kojarzysz w kauflandzie jest pakowana po 5 albo 10 taka surowa grubo mielona kilbasa. Ona mi bardzo smakuje
a macie ogródek ? fajnie macie, bo my tylko balkon i grill na prąd

A też moj myśli już o otwarciu sezonu grilowego, może za tydzień
Teraz to będzie impreza po polsku, polska kiełbasa z piekarnika, polskie sledzie rolmopsy, polska swojska wędzona szynka ... do tego zrobie sałatkę z selera i sałatkę szefa z grzankami, sernik i andruciki
Ja w kauflandzie nie kupuję wędlin, raz kupiłam kiełbasę na carry wurst i wyszła okropna, i teraz zawsze przywożę zapas z polski, a mięso kupuje w aldi jak braknie
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 10:09   #4258
Eli_O
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 8
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Łooo maatkoo dziewczyny ! ale macie tempo raptem od wieczora mnie nie było, a tu tyle nowych tematów

Przede wszystkim gratuluję pięknych, zdrowych Skarbów ! Ja podobnie jak Miminek swoje maleństwo zobaczę dopiero za dwa tygodnie ... Już nie mogę się doczekać badania

Piękne macie brzuszki dziewczyny mój jest raczej spory z tego co widzę ... jak będę miała możliwość to podeślę zdjęcie

Ekaterina jestem pełna podziwu do Twojego podejścia odnośnie guzków ... i wiesz co? dlatego, że jest właśnie takie nigdy nic Ci nie będzie! grunt to odpowiednie podejście!

Ps.
Ale mi dziewczyny narobiłyście smaka na kiełbaskę z grila taką dobrze przypieczoną, z dużą ilością ketchupu i cebulki smażonej ... mnnmm ...
Eli_O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 10:10   #4259
etusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar etusiaaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 453
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez Miminek Pokaż wiadomość
Hej.
Wczoraj żeby było fajniej wyczułam pod prysznicem zgrubienie w piersi... Umówiłam się już do Ośrodka profilaktyki i epidemiologii nowotworów. Nie panikuję bo kiedyś już miałam guzek (tylko, że w drugiej piersi) i korzystałam z ich usług. Wiem, że na pewno przebadają mnie jak trzeba. Jak nie urok to sraczka

Chociaż muszę powiedzieć, że mimo tego wszystkiego wczoraj wieczorem było całkiem ciekawie aczkolwiek tż trochę się obawia i jest aż nazbyt delikatny czym trochę mnie wkurza - mówi, że dziecka nie będzie po głowie pałą lał

po prostu jak bym męza słyszała u nas teraz jakoś tak rzadziej nie wiem czemu, ale chyba po miesiącu dziś rano się zmógł jak nic

u mnie na obiad makaron z pieczarkami, cebulka, kurczakiem i brokułami oraz zupa ziemniaczna z ogóreczkiem
__________________

Nasz dzień: 16 czerwca 2012

Paulinka: 16 września 2014

Mateusz: 13 lipiec 2017
etusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 10:12   #4260
NATALUSIA14
Rozeznanie
 
Avatar NATALUSIA14
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 661
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Witam dziewczyny kawką inką
U mnie 15t. i czuję że brzuch coraz większy, nigdy nie był płaściutki ale teraz okrąglutki, i boderka szersze, dotychczasowe bluzki opinają już

Oglądałam chwilę temu film na dvd który mi siostra podrzuciła Ciąża od A do Z, wzruszający a najbardziej sam moment porodu, płakałam razem z rodzącą mamą na filmie, jakie to muszą być emocje cieszę się że ich doświadczę
__________________

Ślub: 28.08.2010
Emma jest z nami 15.09.2014


NATALUSIA14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-25 20:49:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:36.