ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V. - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-31, 21:31   #4201
migea
Zadomowienie
 
Avatar migea
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 486
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez koteceqq Pokaż wiadomość
Właściwie tylko ścieram kurze, bo mam zmywarkę, a łazienkę sprząta facet. Mnie najbardziej wkurza, że czekam 2h za czym mi wyschnie lakier, a potem kładę się spać i rano wstaje z odciśniętą kołdrą, bo paznokcie nie były wystarczająco suche. Wolałabym wsadzić do lampy i mieć z głowy.
Lampę wybrałam sobie taką: http://www.aliexpress.com/item/1006L...226935006.html na jakimś blogu dziewczyna polecała.
A polecasz jeszcze jakieś lakiery w normalnej cenie? Oglądam te CND shellac i coś mało kolorów mają.
tego tam jest tyle ze napewno znajdziesz CND maja malo kolorów?????????????????? ??/ To ile chcesz kupić? Popronuje zakup najpierw kilka i zobacz jak bedziesz zadowolona
Lampa spoko 30sex i mam utwardzone dlatego jak napisalam lakiery zwykle to juz historia u mnie od bardzo dawna a kto uzywa hybrydy nie slyszałam by wrocil do zwykłych
__________________
Audentes fortuna iuvat

Edytowane przez migea
Czas edycji: 2016-01-31 o 21:32
migea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 21:37   #4202
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez ADMIRABLA Pokaż wiadomość
Pilnik "Scholl" http://ali.pub/8a12z urządzenie z dodatkowym zapasem wkładów. Pilnik bardzo zbliżony do oryginału różni go jedynie kolor i materiał części niebieskiej. Mam oryginał i jest bardziej matowy i gumowany niż te "Scholl'e" z ali, zamawiałam dla koleżanki i prawdę mówiąc to jedyny szczegół czym się różnią więc zła jestem że za swój dałam ponad 120 na promo w rossie a wkłady różnią się tym że te z ali mają czarne zakończenie a oryginał turkusowe

Koerys jakas vlogerka mowila, ze podrobka Sholla duzo slabiej radzi sobie z pietami i ogolnie slabiej sciera naskorek.
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 21:44   #4203
migea
Zadomowienie
 
Avatar migea
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 486
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Koerys jakas vlogerka mowila, ze podrobka Sholla duzo slabiej radzi sobie z pietami i ogolnie slabiej sciera naskorek.
ja mam ten wlasnie magiczny pilnik i dalam siorze to mnie wysmiala ze takie glo... jej dalam i tez tak mysle czy a mam pecha co do nich czy one oryginaly tez takie sa... baterie nowe a jak do nogi sie przylozy to staje a jak robie lekko to rownie dobrze moge po rece tym se smyrac
wiec ja zadowolona nie byla fakt nie porownywalam wizualnie jak wyglda z oryginałem ale dla mnie funkcjonalnosc na ocene 1 daje
__________________
Audentes fortuna iuvat

Edytowane przez migea
Czas edycji: 2016-01-31 o 21:45
migea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 21:49   #4204
koteceqq
Rozeznanie
 
Avatar koteceqq
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 759
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez migea Pokaż wiadomość
tego tam jest tyle ze napewno znajdziesz CND maja malo kolorów?????????????????? ??/ To ile chcesz kupić? Popronuje zakup najpierw kilka i zobacz jak bedziesz zadowolona
Lampa spoko 30sex i mam utwardzone dlatego jak napisalam lakiery zwykle to juz historia u mnie od bardzo dawna a kto uzywa hybrydy nie slyszałam by wrocil do zwykłych
Mało, bo są bardzo podobne np. kilka odcieni bieli, perłowe itp, a mi się marzy szary, a widzę tylko srebrny.
Myślę, że jakby mi się nie spodobało to spokojnie lampa zejdzie na allegro, więc nie będę bardzo stratna.
__________________
"Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth."
- Marcus Aurelius
koteceqq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 22:10   #4205
xDOMINIKAx
Zadomowienie
 
Avatar xDOMINIKAx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 680
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez koteceqq Pokaż wiadomość
Migea podpowiedz mi, ile Ci trzymają te hybrydy z alie? Zastanawiam się czy nie porzucić tradycyjnego lakieru na rzecz hybryd, ale to pod warunkiem że wytrzyma mi to co najmniej 2 tyg. Mam coraz mniej czasu na malowanie paznokci, a co piątek nie mogę patrzeć na swoje pazury, bo kolor jest już mocno wytarty na bokach i końcach.
Czytałam trochę o tym i ta lampa, której link wkleiłaś jest bardzo dobra ponoć. Bo te słabsze podobno nie utwardzają czegoś tam (co zawiera Semilac i inne tańsze lakiery hybrydowe) i dużo osób ma uczulenia (jest nawet grupa na fb).
Sama żadnych doświadczeń nie miałam, ale naprawdę mnóstwo osób wklejało na tej grupie zdjęcia.
__________________
Miłego dnia
xDOMINIKAx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 22:31   #4206
ADMIRABLA
Rozeznanie
 
Avatar ADMIRABLA
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazovia
Wiadomości: 521
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Koerys jakas vlogerka mowila, ze podrobka Sholla duzo slabiej radzi sobie z pietami i ogolnie slabiej sciera naskorek.

Ja mam porównanie z oryginałem i nie widzę różnicy lata tak samo. Ja kupiłam sobie same wkłady i również są dobre i na szczęście pasują do oryginału. Ja jestem zadowolona, koleżanka też. Co do vlogerek nie będę się wypowiadać nie wiem kto im płaci za recenzję

---------- Dopisano o 23:31 ---------- Poprzedni post napisano o 23:27 ----------

Cytat:
Napisane przez migea Pokaż wiadomość
ja mam ten wlasnie magiczny pilnik i dalam siorze to mnie wysmiala ze takie glo... jej dalam i tez tak mysle czy a mam pecha co do nich czy one oryginaly tez takie sa... baterie nowe a jak do nogi sie przylozy to staje a jak robie lekko to rownie dobrze moge po rece tym se smyrac
wiec ja zadowolona nie byla fakt nie porownywalam wizualnie jak wyglda z oryginałem ale dla mnie funkcjonalnosc na ocene 1 daje
To jest pilnik elektryczny do użytku domowego a nie salonowa frezarka kosmetyczna więc tak oryginalny też nie powala siłą. Jeśli miałabym porównać do profesjonalnej frezarki z salonu to jest to mała moc bo to są tylko 4 baterie więc nie ma porównania z mocą z gniazdka. Ale pilnik jest skuteczny i ściera bardzo dobrze i jest wygodniejszy niż tarka ręczna, natomiast jeśli ktoś ma bardzo zaniedbane suche pięty i oczekuje natychmiastowego efektu to lepiej się udać na zabieg do specjalisty.

Edytowane przez ADMIRABLA
Czas edycji: 2016-02-01 o 12:45
ADMIRABLA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 07:23   #4207
assiuci
Zakorzenienie
 
Avatar assiuci
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 503
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez migea Pokaż wiadomość
ja mam ten wlasnie magiczny pilnik i dalam siorze to mnie wysmiala ze takie glo... jej dalam i tez tak mysle czy a mam pecha co do nich czy one oryginaly tez takie sa... baterie nowe a jak do nogi sie przylozy to staje a jak robie lekko to rownie dobrze moge po rece tym se smyrac
wiec ja zadowolona nie byla fakt nie porownywalam wizualnie jak wyglda z oryginałem ale dla mnie funkcjonalnosc na ocene 1 daje
Dokładnie też mam oryginał i też wydaje mi się strasznie beznadziejna jak na te pieniądze..A patrząc ze z ali można zamówić za "grosze" to nie ma sensu wydawać ponad 100zl na oryginalnego sholla..
Chyba że nie umiem bo używać
assiuci jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-01, 08:20   #4208
Mariposa_17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 84
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez JoannaP81 Pokaż wiadomość
Mariposa_17 a te majteczki co kupowałaś dla dziewczynki to z bawełny są? I jak z rozmiarówką?
Kupowalam na 3/4 latka i na moja corke noszaca rozm. 98 okazaly sie troszke za duze. Ale ona jest bardzo drobna i chuda. Sprzedawca podaje mniej wiecej wymiary. W opisie jest, ze wysyla losowo ale ja pisalam ze corka lubi Frozen i takie majtusie dostalam.
Tak, sa bawelniane. Jest dla mnie wazne, zeby unikac sztucznych materialow jak sie da, wiec zawsze zwracam na to baczna uwage

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------

Cytat:
Napisane przez migea Pokaż wiadomość
fakt jest taki ze pani w salonie w pl stwierdziła w Pandorze ze mamy oryginał a zakupione w Chinach
u tego sprzedawcy http://www.aliexpress.com/store/1196...08.0.35.YitqVO
a w jaki to sposob ta Pani potwierdzila oryginalnosc? "naocznie". Czy ta pani jest ekspertem jubilerskim Pandory czy po prostu zwykla sprzedawczyni?

---------- Dopisano o 09:20 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------

Cytat:
Napisane przez migea Pokaż wiadomość
wyglada jak oryginal to takiej pani trudno bedzie stwierdzić czy to podróba, jedynie wizualnie moze oceniać
sama sobie zaprzeczasz. Z Twojej wypowiedzi wnioskuje, ze pani w salonie po prostu nie ma pojecia.

Ja bym byla sceptyzna do takich ocen, bo w sklepach sprzedaja najczesciej zwykle sprzedawczynie, ktore nie posiadaja na tyle wiedzy, zeby moc stwierdzic czy produkt jest oryginalny.

Edytowane przez Mariposa_17
Czas edycji: 2016-02-01 o 08:27
Mariposa_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 09:04   #4209
ADMIRABLA
Rozeznanie
 
Avatar ADMIRABLA
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazovia
Wiadomości: 521
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez assiuci Pokaż wiadomość
Dokładnie też mam oryginał i też wydaje mi się strasznie beznadziejna jak na te pieniądze..A patrząc ze z ali można zamówić za "grosze" to nie ma sensu wydawać ponad 100zl na oryginalnego sholla..
Chyba że nie umiem bo używać
Dla mnie nie ma różnicy w działaniu między oryginałem a ali i nie ma sensu przepłacać.
A co do działania to nie można go za mocno przyciskać on musi się swobodnie kręcić i najlepszym ruchem jest przesuwać go poziomo po pięcie i dodatkowo przesuwać tak płynnie na boki góra dół żeby ten wkład od góry do dołu latał nie wiem jak to słowami opisać. Chodzi o dodanie tego elementu i wtedy jest bardziej efektywnie musisz popróbować a na pewno znajdziesz sposób. Ja jak go pierwszy raz uruchomiłam byłam zdziwiona i spodziewałam się że będzie mocniej jak frezarka kosmetyczna a tutaj zupełnie inaczej ale po kilku próbach doszłam do wprawy i teraz uważam go za świetne urządzenie które pomaga zachować ładny wygląd stóp i bardzo polecam.
ADMIRABLA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 09:50   #4210
assiuci
Zakorzenienie
 
Avatar assiuci
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 503
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez ADMIRABLA Pokaż wiadomość
Dla mnie nie ma różnicy w działaniu między oryginałem a ali i nie ma sensu przepłacać.
A co do działania to nie można go za mocno przyciskać on musi się swobodnie kręcić i najlepszym ruchem jest przesuwać go poziomo po pięcie i dodatkowo przesuwać tak płynnie na boki góra dół żeby ten wkład od góry do dołu latał nie wiem jak to słowami opisać. Chodzi o dodanie tego elementu i wtedy jest bardziej efektywnie musisz popróbować a na pewno znajdziesz sposób. Ja jak go pierwszy raz uruchomiłam byłam zdziwiona i spodziewałam się że będzie mocniej jak frezarka kosmetyczna a tutaj zupełnie inaczej ale po kilku próbach doszłam do wprawy i teraz uważam go za świetne urządzenie które pomaga zachować ładny wygląd stóp i bardzo polecam.
Muszę próbować w takim razie, bo jak mi 3 razy się nie "udalo" to nie chcialo mi się dalej walczyć:/ ale chyba wezmę się i będę próbować w takim razie. Jak piszesz to brzmi to tak prosto
assiuci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 10:07   #4211
Rvda88
Zadomowienie
 
Avatar Rvda88
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 250
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Gdzie wyszukujecie najlepsze kupony rabatowe na alie? Chcę zamówić naklejki ścienne za ponad 50$, a przy aukcji mam tylko 4$ off, trochę mało, dolar drogi... :P
__________________

Rvda88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-01, 10:46   #4212
migea
Zadomowienie
 
Avatar migea
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 486
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez Mariposa_17 Pokaż wiadomość
Kupowalam na 3/4 latka i na moja corke noszaca rozm. 98 okazaly sie troszke za duze. Ale ona jest bardzo drobna i chuda. Sprzedawca podaje mniej wiecej wymiary. W opisie jest, ze wysyla losowo ale ja pisalam ze corka lubi Frozen i takie majtusie dostalam.
Tak, sa bawelniane. Jest dla mnie wazne, zeby unikac sztucznych materialow jak sie da, wiec zawsze zwracam na to baczna uwage

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------


a w jaki to sposob ta Pani potwierdzila oryginalnosc? "naocznie". Czy ta pani jest ekspertem jubilerskim Pandory czy po prostu zwykla sprzedawczyni?

---------- Dopisano o 09:20 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------


sama sobie zaprzeczasz. Z Twojej wypowiedzi wnioskuje, ze pani w salonie po prostu nie ma pojecia.

Ja bym byla sceptyzna do takich ocen, bo w sklepach sprzedaja najczesciej zwykle sprzedawczynie, ktore nie posiadaja na tyle wiedzy, zeby moc stwierdzic czy produkt jest oryginalny.
Laski macie dwa charmsy jeden ze sklepu za 279zl a drugi z alie za 25usd
jeden i drugi ma taka sama wage jeden i drugi ma wybite te same proby w tych samych miejscach
szczerze mnie to przekonuje by kupowac w chinach bo place 1/3 ceny
towar kupuje z chin pandory od prawie 2 lat i nic sie nie dzieje
wiec logiczne ze nie bede wysylac do Pandory czy to oryyginał bo mam to gdzies
napisalam tu by podac ze na alie mozna znalezc produkty idealnie takie same
wiec nie wiem gdzie tu sens drazenia tematu napisałam wam
ze z wygladu potwierdzil to sprzedawca co zawodowo sprzedaje oryginaly wiec czy to oryginal czy nie ale jezeli ktos chce sie czuc s pewnie ze ma oryginał przeciez ja nie bronie by kupowała w Pl w salonie
poprostu ja byłam zaskoczona ze towar jest identyczny bo zazwyczaj sa podobne jak kupuje rzeczy z oryginałami a nie ze identyk
__________________
Audentes fortuna iuvat

Edytowane przez migea
Czas edycji: 2016-02-01 o 11:04
migea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 10:47   #4213
justys_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 82
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Czy macie na ali jakiś fajny zestaw dla początkującej osoby jeśli chodzi o hybrydę? chodzi o taki zestaw startowy czyli lakiery itp. . Nie chcę wywalać kasy jeśli się okaże że nie potrafię sama sobie zrobić
justys_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 10:56   #4214
migea
Zadomowienie
 
Avatar migea
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 486
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez ADMIRABLA Pokaż wiadomość
Ja mam porównanie z oryginałem i nie widzę różnicy lata tak samo. Ja kupiłam sobie same wkłady i również są dobre i na szczęście pasują do oryginału. Ja jestem zadowolona, koleżanka też. Co do vlogerek nie będę się wypowiadać nie wiem kto im płaci za recenzję

---------- Dopisano o 23:31 ---------- Poprzedni post napisano o 23:27 ----------



To jest pilnik elektryczny do użytku domowego a nie salonowa frezarka kosmetyczna więc tak oryginalny też nie powala siłą. Jeśli miałabym porównać do profesjonalnej frezarki z salonu to jest to mała moc bo to są tylko 4 baterie więc nie ma porównania z mocą z gniazdka. Ale pilnik jest skuteczny i ściera bardzo dobrze i jest wygodniejszy niż tarka ręczna, natomiast jeśli ktoś ma zaniedbane suche pięty to lepiej się udać na zabieg do specjalisty.
hmm wiesz srednio 2 x w miesiacu robie penicure u kosmetyczki i nie sadze bym miala tak stopy zawalone i zaniedbane by to mi zarzucac
poprostu uwazam ze pilnik jest do bani i nie zmienie zdania choc rozumiem ze czesc z Was moze byc zadowolona - ja wole juz ręczna fajna tarke niz meczyc z tym czyms i tyle

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Cytat:
Napisane przez koteceqq Pokaż wiadomość
Mało, bo są bardzo podobne np. kilka odcieni bieli, perłowe itp, a mi się marzy szary, a widzę tylko srebrny.
Myślę, że jakby mi się nie spodobało to spokojnie lampa zejdzie na allegro, więc nie będę bardzo stratna.
ja np mam kilka marek z aliexpress w tym te termo co zmieniaja kolor oraz z pl semialca wiec sie bawie kolorami wiec polecam jak nie sprobujesz to nie bedziesz wiedziala jaka to oszednosc czasu jezeli chodzi o wytrzymalosc i termo i cnd i semilac z pl sa dla mnie na 1 poziomie
__________________
Audentes fortuna iuvat

Edytowane przez migea
Czas edycji: 2016-02-01 o 11:30
migea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 12:41   #4215
ADMIRABLA
Rozeznanie
 
Avatar ADMIRABLA
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazovia
Wiadomości: 521
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez assiuci Pokaż wiadomość
Muszę próbować w takim razie, bo jak mi 3 razy się nie "udalo" to nie chcialo mi się dalej walczyć:/ ale chyba wezmę się i będę próbować w takim razie. Jak piszesz to brzmi to tak prosto
Popróbuj ja na początku byłam zawiedziona bo oczekiwałam mocy jak z salonu ale po kilku próbach opracowałam jak najbardziej efektywny sposób i jestem zadowolona tylko boli mnie że dałam za to 120 zł jak można sporo taniej na ali mieć taką samą jakość. Teraz zamówiłam tą wersję do paznokci u rąk i jestem ciekawa jak to będzie działać.

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

Cytat:
Napisane przez migea Pokaż wiadomość
hmm wiesz srednio 2 x w miesiacu robie penicure u kosmetyczki i nie sadze bym miala tak stopy zawalone i zaniedbane by to mi zarzucac
poprostu uwazam ze pilnik jest do bani i nie zmienie zdania choc rozumiem ze czesc z Was moze byc zadowolona - ja wole juz ręczna fajna tarke niz meczyc z tym czyms i tyle
Absolutnie nie sugeruję że Ty masz zaniedbane stopy po prostu recenzowałam produkt i jego moc i uważam, że z bardzo zaniedbanymi może sobie na jeden raz nie poradzić bo każdy oczekuję efektów od razu ale przy dużych zaniedbaniach myślę, że tym pilnikiem trzeba by popracować dłużej i nie na jedną sesję a sukcesywnie ścierać martwy naskórek jednocześnie pielęgnując kremem złuszczającym np z kwasem i tyle
ADMIRABLA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 12:43   #4216
cooltown
Raczkowanie
 
Avatar cooltown
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 345
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Zbliża się Chiński Nowy Rok.
Wiadomo coś o jakiś obniżkach?
__________________
"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość"
cooltown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 12:46   #4217
ADMIRABLA
Rozeznanie
 
Avatar ADMIRABLA
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazovia
Wiadomości: 521
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez cooltown Pokaż wiadomość
Zbliża się Chiński Nowy Rok.
Wiadomo coś o jakiś obniżkach?
Teraz to Oni przez dwa tygodnie w ogóle nie będą pracować więc nie ma co liczyć w tym czasie na jakieś spektakularne obniżki
ADMIRABLA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 13:12   #4218
Wieszczka
Zadomowienie
 
Avatar Wieszczka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Sroga północ
Wiadomości: 1 060
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez cooltown Pokaż wiadomość
Zbliża się Chiński Nowy Rok.
Wiadomo coś o jakiś obniżkach?
Nie, ale wiadomo, że do 15 lutego mają zamknięte wszystkie poczty

Co robicie jak zgłosicie, że nie dostałyście jakiejś rzeczy bo kończy się czas ochrony i sprzedawca zwróci wam kasę a potem jednak paczkwa wam dojdzie? (Tak mam nadzieję na kolejne pytanie "nie na miejscu" ) Mi się tak nie zdarzyło jeszcze, ale gdzieś któraś z was pisała o takiej sytuacji.
Wieszczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 13:21   #4219
ADMIRABLA
Rozeznanie
 
Avatar ADMIRABLA
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazovia
Wiadomości: 521
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez Wieszczka Pokaż wiadomość
Nie, ale wiadomo, że do 15 lutego mają zamknięte wszystkie poczty

Co robicie jak zgłosicie, że nie dostałyście jakiejś rzeczy bo kończy się czas ochrony i sprzedawca zwróci wam kasę a potem jednak paczkwa wam dojdzie? (Tak mam nadzieję na kolejne pytanie "nie na miejscu" ) Mi się tak nie zdarzyło jeszcze, ale gdzieś któraś z was pisała o takiej sytuacji.
Jeśli towar dotarł powinno się za niego zapłacić, trzeba napisać do sprzedawcy że towar przyszedł, że kupi się to samo i potwierdzi a on żeby tego nie wysyłał ale jak jest w praktyce to każdy robi zgodnie z własnym sumieniem i zasadami
ADMIRABLA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-01, 13:35   #4220
assiuci
Zakorzenienie
 
Avatar assiuci
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 503
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

ADMIRABLA daj znać jak ci już przyjdzie ten pilnik do paznokci, żeby znow nie przepłacać
assiuci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 14:02   #4221
ADMIRABLA
Rozeznanie
 
Avatar ADMIRABLA
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazovia
Wiadomości: 521
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez assiuci Pokaż wiadomość
ADMIRABLA daj znać jak ci już przyjdzie ten pilnik do paznokci, żeby znow nie przepłacać
Dam znać jak się będzie sprawować ale nie będę mieć porównania do oryginału bo nie zamierzam już przepłacać ale nie spodziewam się go szybko bo kupiony kilka dni temu miał ponad 20dni na wysyłkę Oni do 15-18 świętują więc jeśli dobrze pójdzie to może w okolicach dnia kobiet się trafi
ADMIRABLA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 14:06   #4222
anulek88
Zakorzenienie
 
Avatar anulek88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Tam gdzie słychać szum fal..
Wiadomości: 8 241
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

ja wczoraj zamówiłam 4 rzeczy, 1 rzecz została już wysłana.. więc niektórzy wysyłają a niektórzy nie. Co ciekawe - jedna płatność przez przelewy24 nie została jeszcze zaksięgowana ;/ a mi z konta zeszła kasa.
__________________


Pani Magister !
Szczęśliwa żona i mama




anulek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 14:31   #4223
assiuci
Zakorzenienie
 
Avatar assiuci
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 503
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez ADMIRABLA Pokaż wiadomość
Dam znać jak się będzie sprawować ale nie będę mieć porównania do oryginału bo nie zamierzam już przepłacać ale nie spodziewam się go szybko bo kupiony kilka dni temu miał ponad 20dni na wysyłkę Oni do 15-18 świętują więc jeśli dobrze pójdzie to może w okolicach dnia kobiet się trafi
Dokładnie też chce tego uniknąć a myślę że tak jak w przypadku frezarki do pięt i przy tej nie będzie aż takiej różnicy chyba że tylko w cenie
assiuci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 17:30   #4224
ADMIRABLA
Rozeznanie
 
Avatar ADMIRABLA
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazovia
Wiadomości: 521
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez assiuci Pokaż wiadomość
Dokładnie też chce tego uniknąć a myślę że tak jak w przypadku frezarki do pięt i przy tej nie będzie aż takiej różnicy chyba że tylko w cenie
Ja się nie zastanawiałam nawet jak zobaczyłam że nie ma różnicy między tymi pilnikami do stóp, właśnie poczekałam na przesyłkę bo to dla koleżanki było i jak zobaczyłam że jedynie jakość tego plastiku i kolor jest inny a tak nie ma różnicy i wkłady jedynie się kolorem różnią i też są tańsze bo za 8zł paczka a nie 40 to po co płacić więcej, w rossie już zapłaciłam 126 zł na promo a w tej cenie na ali miałabym i do stóp i rąk i jeszcze wkłady do jednego i drugiego i reszta by mi została

Edytowane przez ADMIRABLA
Czas edycji: 2016-02-01 o 17:31
ADMIRABLA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 17:44   #4225
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Doszły do mnie kolejne zamówienia, jestem bardzo zadowolona, bo o ile bransoletki, które pokazywałam wcześniej są tandetne, tak pierścionki i zegarek są porządne i ładnie wykonane, a ja jestem jednak wybredna.

http://www.ebay.com/itm/391210590164
http://www.ebay.com/itm/351300611764
http://www.ebay.com/itm/121848444482
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2841.jpg (118,5 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2842.jpg (118,8 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2843.jpg (140,3 KB, 80 załadowań)
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 18:22   #4226
133e0625674cbae259b1434db9f6b2eb057ff862_6556adfa91426
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 991
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez ADMIRABLA Pokaż wiadomość
To jest pilnik elektryczny do użytku domowego a nie salonowa frezarka kosmetyczna więc tak oryginalny też nie powala siłą. Jeśli miałabym porównać do profesjonalnej frezarki z salonu to jest to mała moc bo to są tylko 4 baterie więc nie ma porównania z mocą z gniazdka. Ale pilnik jest skuteczny i ściera bardzo dobrze i jest wygodniejszy niż tarka ręczna, natomiast jeśli ktoś ma bardzo zaniedbane suche pięty i oczekuje natychmiastowego efektu to lepiej się udać na zabieg do specjalisty.
Zamiast pilników warto zainwestować 12-15 zł w maseczkę złuszczającą Lbiotica z Hebe

Nic mi dziś listonosz nie przyniósł, a tak się przyzwyczaiłam, że zawsze coś czeka..
133e0625674cbae259b1434db9f6b2eb057ff862_6556adfa91426 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 19:01   #4227
Wieszczka
Zadomowienie
 
Avatar Wieszczka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Sroga północ
Wiadomości: 1 060
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Pokaż wiadomość
Doszły do mnie kolejne zamówienia, jestem bardzo zadowolona, bo o ile bransoletki, które pokazywałam wcześniej są tandetne, tak pierścionki i zegarek są porządne i ładnie wykonane, a ja jestem jednak wybredna.

http://www.ebay.com/itm/391210590164
http://www.ebay.com/itm/351300611764
http://www.ebay.com/itm/121848444482
To serduszko śliczne Sama zamówiłam w zeszłym miesiącu trochę biżuterii i czekam
Wieszczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 19:15   #4228
ADMIRABLA
Rozeznanie
 
Avatar ADMIRABLA
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazovia
Wiadomości: 521
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

[1=133e0625674cbae259b1434 db9f6b2eb057ff862_6556adf a91426;54939716]Zamiast pilników warto zainwestować 12-15 zł w maseczkę złuszczającą Lbiotica z Hebe [/QUOTE]

znam używałam teraz zamówiłam z Chin jestem ciekawa jak będzie z działaniem stosuję krem Bandi też ma w sobie kwas i również polecam pilnik jest fajnym dodatkiem i wygodniejszy niż tarka ręczna
ADMIRABLA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 19:55   #4229
koteceqq
Rozeznanie
 
Avatar koteceqq
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 759
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez ADMIRABLA Pokaż wiadomość
Popróbuj ja na początku byłam zawiedziona bo oczekiwałam mocy jak z salonu ale po kilku próbach opracowałam jak najbardziej efektywny sposób i jestem zadowolona tylko boli mnie że dałam za to 120 zł jak można sporo taniej na ali mieć taką samą jakość. Teraz zamówiłam tą wersję do paznokci u rąk i jestem ciekawa jak to będzie działać.
Ja mam ten pilnik do paznokci i nie powala, ale używam regularnie. Np. na długości nie spiłujesz, bo zajęło by to masę czasu, ale już do wygładzenia powierzchni jest jak najbardziej ok.

Cytat:
Napisane przez migea Pokaż wiadomość
ja np mam kilka marek z aliexpress w tym te termo co zmieniaja kolor oraz z pl semialca wiec sie bawie kolorami wiec polecam jak nie sprobujesz to nie bedziesz wiedziala jaka to oszednosc czasu jezeli chodzi o wytrzymalosc i termo i cnd i semilac z pl sa dla mnie na 1 poziomie
A masz może fotkę jak wyglądają te termo? Bo to są te "ombre"? Ten efekt przejścia koloru utrzymuje się na stałe, czy to taki chwilowy bajer, że jak myjesz ręce ciepłą/zimną wodą to zmienia się kolor?
Zamówiłam sobie wczoraj zestaw lakierów 12 szt CND + tę lampę co wrzucałam. Przekonałaś mnie
__________________
"Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth."
- Marcus Aurelius
koteceqq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 20:08   #4230
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Pokaż wiadomość
Doszły do mnie kolejne zamówienia, jestem bardzo zadowolona, bo o ile bransoletki, które pokazywałam wcześniej są tandetne, tak pierścionki i zegarek są porządne i ładnie wykonane, a ja jestem jednak wybredna.

http://www.ebay.com/itm/391210590164
http://www.ebay.com/itm/351300611764
http://www.ebay.com/itm/121848444482
Slicznie pierscionki Kliknelam ten jajowaty Ja polecam ten http://www.aliexpress.com/item/Hot-O...321133650.html
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-30 06:00:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:24.