Miłośniczki Zary część XXVIII - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-27, 20:33   #4201
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Miłośniczki Zary część XXVIII

Cytat:
Napisane przez havana Pokaż wiadomość
Kupiłam dzisiaj granatową marynarkę za 149. Materiał według mnie wygląda porządnie i wcale nie gniecie się jakoś bardzo, gdyby tak było to bym jej nie brała, bo wyprasowanie byłoby mordęgą Wiadomo, to bawełna i nie pozostanie idealnie gładka tak jak poliester. Ale ja nawet nie przepadam za takimi nieskazitelnie gładkimi, bo widać, że to sztuczna tkanina, lubię naturalne materiały
Cytat:
Napisane przez havana Pokaż wiadomość
, tak wizualnie jak i w dotyku Jeszcze te jeansy wzięłam http://www.zara.com/pl/pl/trf/jeans/...8p1458015.html fajne mają kieszenie z tyłu.
Odebrałam też paczkę z pikowanym żakietem z trf, nie chciało mi się już mierzyć na sklepie. Niestety w domu okazało się, że jest za duży, przede wszystkim za długie dla mnie rękawy. Także przypominam się, że jakby coś to mam M-kę do oddania http://www.zara.com/pl/pl/trf/kurtki...9p1378501.html
Havana, też je oglądałam w sobotę, we wszystkich kolorach były, jednak nie kupiłam bo zamówiłam on-line
Co do materiału marynarek też mi się podoba bo preferuję podobnie jak Ty - materiały z naturalnych materiałów które może i się trochę gniotą ale przynajmniej "oddychają" - coś za coś. W poliestrowej marynarce źle bym się czuła, może i się nie gniecie ale materiał nie "oddycha" zimą ziębi a w ciepłe dni - sauna
Fajne te jeansy
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-27, 21:14   #4202
Ansday
Raczkowanie
 
Avatar Ansday
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: München
Wiadomości: 311
Dot.: Miłośniczki Zary część XXVIII

Przepraszam ze zasmiecam - ale moze ktoras kupila sukienke Fifi i wypowie sie odnosnie rozmiarow i jakosci? Z gory dzieki
Ansday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-27, 21:19   #4203
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: Miłośniczki Zary część XXVIII

[1=523c2d977675f8d89e6472e efe6f460b6ab4010a_6580dd2 588396;43455244][B]

Havana, też je oglądałam w sobotę, we wszystkich kolorach były, jednak nie kupiłam bo zamówiłam on-line
Co do materiału marynarek też mi się podoba bo preferuję podobnie jak Ty - materiały z naturalnych materiałów które może i się trochę gniotą ale przynajmniej "oddychają" - coś za coś. W poliestrowej marynarce źle bym się czuła, może i się nie gniecie ale materiał nie "oddycha" zimą ziębi a w ciepłe dni - sauna
Fajne te jeansy [/QUOTE]

Dzięki
Jak mi się spodoba jakiś ciuch, to najpierw oglądam metkę, potem ewentualnie idę mierzyć jeśli skład zostanie zaakceptowany tym sposobem nie mogę namierzyć ostatnio grubszego swetra, przymierzałam dzisiaj trzy w 80% naturalne w H&M, ale gryzły a ja jestem strasznie na to wrażliwa, chyba angora była winowajcą. W Zarze jest kilka fajnych ze 100 % bawełny, ale jednak poczekam na wyprzedaże
havana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-27, 21:21   #4204
monicar
Zakorzenienie
 
Avatar monicar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6 401
Dot.: Miłośniczki Zary część XXVIII

Cytat:
Napisane przez Ansday Pokaż wiadomość
Przepraszam ze zasmiecam - ale moze ktoras kupila sukienke Fifi i wypowie sie odnosnie rozmiarow i jakosci? Z gory dzieki
jak sobie klikniesz u góry przeszukaj wątek to ci masa postów wyskoczy, dziewczyny wszystko opisały
__________________
Wszystko napisane przed "ale", jest nieważne.
monicar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-27, 21:32   #4205
fantastic
Zakorzenienie
 
Avatar fantastic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 4 233
Dot.: Miłośniczki Zary część XXVIII

Cytat:
Napisane przez Ansday Pokaż wiadomość
Przepraszam ze zasmiecam - ale moze ktoras kupila sukienke Fifi i wypowie sie odnosnie rozmiarow i jakosci? Z gory dzieki
Ja ją mam i polecam wygodna, materiał dresowy bardzo dobrej jakości, nie mechaci się, nie rozciąga, taka fajna zwykła sukienka na co dzień
__________________
http://cleartaste.blogspot.com

29.02.2016 - NOWY POST

założyłam Instagrama


fantastic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-27, 21:42   #4206
_czarny_kot
Zakorzenienie
 
Avatar _czarny_kot
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 397
Dot.: Miłośniczki Zary część XXVIII

Cytat:
Napisane przez havana Pokaż wiadomość
Kupiłam dzisiaj granatową marynarkę za 149. Materiał według mnie wygląda porządnie i wcale nie gniecie się jakoś bardzo, gdyby tak było to bym jej nie brała, bo wyprasowanie byłoby mordęgą Wiadomo, to bawełna i nie pozostanie idealnie gładka tak jak poliester. Ale ja nawet nie przepadam za takimi nieskazitelnie gładkimi, bo widać, że to sztuczna tkanina, lubię naturalne materiały, tak wizualnie jak i w dotyku Jeszcze te jeansy wzięłam http://www.zara.com/pl/pl/trf/jeans/...8p1458015.html fajne mają kieszenie z tyłu.
Odebrałam też paczkę z pikowanym żakietem z trf, nie chciało mi się już mierzyć na sklepie. Niestety w domu okazało się, że jest za duży, przede wszystkim za długie dla mnie rękawy. Także przypominam się, że jakby coś to mam M-kę do oddania http://www.zara.com/pl/pl/trf/kurtki...9p1378501.html
czy ona na żywo jest raczej bardziej niebieska czy bardziej granatowa? bo na stronie na dość jasną wygląda?
_czarny_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-27, 22:03   #4207
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Miłośniczki Zary część XXVIII

[1=523c2d977675f8d89e6472e efe6f460b6ab4010a_6580dd2 588396;43454648]Gratuluję zakupów klask i:
W sobotę przymierzałam granatowy płaszcz i prezentuje się całkiem przyzwoicie [/QUOTE]
Witajcie dziewczyny! Ja się zastanawiam nad czarnym, ale niestety nie mam jak obejrzeć go na żywo. Nie wiem, czy warto go klikać. Czy ten materiał jest raczej taki cienki, szorstki i sztywny, czy mięsisty i miły w dotyku? No i przede wszystkim, czy nie wygląda tanio?
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-27, 22:05   #4208
Ansday
Raczkowanie
 
Avatar Ansday
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: München
Wiadomości: 311
Dot.: Miłośniczki Zary część XXVIII

Cytat:
Napisane przez monicar Pokaż wiadomość
jak sobie klikniesz u góry przeszukaj wątek to ci masa postów wyskoczy, dziewczyny wszystko opisały
Cytat:
Napisane przez fantastic Pokaż wiadomość
Ja ją mam i polecam wygodna, materiał dresowy bardzo dobrej jakości, nie mechaci się, nie rozciąga, taka fajna zwykła sukienka na co dzień
Dziekuje bardzo

Edytowane przez Ansday
Czas edycji: 2013-10-27 o 22:49
Ansday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-27, 22:07   #4209
justitrzy
Rozeznanie
 
Avatar justitrzy
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 884
Dot.: Miłośniczki Zary część XXVIII

Ale pędzicie z tym wątkiem nie nadążam czytać, jak by co to jutro wybieram się jutro do Z. mogę cyknąć jakieś fotki, jak by ktoś chciał jakieś konkretnej rzeczy dajcie znać.
__________________
instagram http://instagram.com/justiannat

You know it´s true
everything I do I do it for you.
justitrzy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-27, 22:12   #4210
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: Miłośniczki Zary część XXVIII

Cytat:
Napisane przez _czarny_kot Pokaż wiadomość
czy ona na żywo jest raczej bardziej niebieska czy bardziej granatowa? bo na stronie na dość jasną wygląda?
Hmm jak przymierzałam w domu w świetle dziennym i teraz patrzę w sztucznym to kolor wydaje mi się troszkę ciemniejszy, niż na stronie, ale to też zależy od monitora W ostrym sklepowym świetle wyglądała natomiast na jaśniejszą. Liczyłam na to, że będzie miała odcień trochę w stronę kobaltu, ale nie ma tam takiej domieszki. Jest dość ciemna, choć też nie "prawie czarna".
havana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-27, 22:21   #4211
zioła
Zakorzenienie
 
Avatar zioła
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 572
Dot.: Miłośniczki Zary część XXVIII

Cytat:
Napisane przez justitrzy Pokaż wiadomość
Ale pędzicie z tym wątkiem nie nadążam czytać, jak by co to jutro wybieram się jutro do Z. mogę cyknąć jakieś fotki, jak by ktoś chciał jakieś konkretnej rzeczy dajcie znać.
Fajna spódnica z 23-go X
__________________
Wymieniam:

Edytowane przez zioła
Czas edycji: 2013-10-27 o 22:22
zioła jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-27, 22:36   #4212
ladybird1122
Wtajemniczenie
 
Avatar ladybird1122
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2 832
Dot.: Miłośniczki Zary część XXVIII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Lady, boję się wchodzić na ten wątek, bo już po pierwszej stronie miałam nowe marzenia- Selma z ćwiekami aaaaaa!!! Pytony Ci się nie podobają? Ta perłowo-szarawa to chyba taka jaką ma Gabi, chociaż u niej wygląda bardziej biało, a jednak białych torebek nie lubię (w sumie karmel też mi nie odpowiada). No mówię Ci- nie ma mało szalonego koloru dla mnie. Chyba że jakiś "bezpieczny" kolor, ale o ciekawej fakturze albo z ćwiekami czy "czymś" Wpadła mi do głowy jeszcze zielona

Martika, wczoraj z tych czarnych było jeszcze 38. Ale wydaje mi się, że Monicar ma tę wcześniejszą wersję, chyba ciut krótsza wypada
Pytony a jeśli miałaby być to szara to penie jaki ciemniejszy odcień zielona też może być ciekawa ja przede wszystkim lubię torebki,
które trzymają fason no i często tak jest, że jak kolor fajny to dodatki/okucia mogłyby być inne
ladybird1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-27, 22:36   #4213
justitrzy
Rozeznanie
 
Avatar justitrzy
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 884
Dot.: Miłośniczki Zary część XXVIII

Cytat:
Napisane przez zioła Pokaż wiadomość
Fajna spódnica z 23-go X
Dzięki fajnie że ci się podoba, ja nadal boję się ją nosić bo nie lubię jak się ludzie gapią a to tak kontrowersyjna nadal długość.
__________________
instagram http://instagram.com/justiannat

You know it´s true
everything I do I do it for you.
justitrzy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-27, 22:51   #4214
ladybird1122
Wtajemniczenie
 
Avatar ladybird1122
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2 832
Dot.: Miłośniczki Zary część XXVIII

Cytat:
Napisane przez monicar Pokaż wiadomość
też mi się tak wydaje
Ja też ubolewam ,że pozbawili katowicki H&M Trendu. Zawsze coś fajnego znalazłam

---------- Dopisano o 23:51 ---------- Poprzedni post napisano o 23:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Eggnogg Pokaż wiadomość
Sa nowe Selmy w bezpiecznym kolorze i z "czyms"

Za ta cene? Nie ma co sie oszukiwac, podroba Wg mnie nawet zegarek z aukcji za 7 stowek klik to podroba

Mierzylam dzis w sklepie moj zielony szalik i Fot nie mam, gdyz zapomnialam zabrac ze soba telefon.
ech co za błąd z tym brakiem telefonu ale szalik milutki? warto? Bo ja jeszcze nie kliknęłam, a boję się ,że kuszę los i zaraz mi zniknie
ladybird1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-27, 23:36   #4215
Eggnogg
Zakorzenienie
 
Avatar Eggnogg
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 973
Dot.: Miłośniczki Zary część XXVIII

Cytat:
Napisane przez ladybird1122 Pokaż wiadomość
ech co za błąd z tym brakiem telefonu ale szalik milutki? warto? Bo ja jeszcze nie kliknęłam, a boję się ,że kuszę los i zaraz mi zniknie
Taaak, milutki i podczas mojej 2 minutowej wizyty w sklepie, przyuwazylam przy nim 4 macantow (w tym ja) Jak sie nim owinelam to bylo "oooooo" Paczka z moim zamowieniem juz w sortowni, mam nadzieje, ze jutro dotrze
__________________

"People, what a bunch of bastards!"
by Roy

- - -
... beneath the stains of time
the feelings disappear ...

It just sucks... *sniff sniff*

Eggnogg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-27, 23:58   #4216
ladybird1122
Wtajemniczenie
 
Avatar ladybird1122
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2 832
Dot.: Miłośniczki Zary część XXVIII

Cytat:
Napisane przez Eggnogg Pokaż wiadomość
Taaak, milutki i podczas mojej 2 minutowej wizyty w sklepie, przyuwazylam przy nim 4 macantow (w tym ja) Jak sie nim owinelam to bylo "oooooo" Paczka z moim zamowieniem juz w sortowni, mam nadzieje, ze jutro dotrze
noooo to teraz przesądzone dziękuję za ułatwienie mi podjęcia decyzji
ladybird1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 06:23   #4217
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Miłośniczki Zary część XXVIII

Cytat:
Napisane przez aniap1991 Pokaż wiadomość
Czyli przegapiłam;C
Panie u mnie twierdzą, że ich nie miały, a od miesiąca chodzę co 2 dzień i oglądam, czy ich nie ma.
No nic, trudno..
Zamówiłam na Allegro ten płaszczyk bo stacjonarnie też go nigdzie nie widziałam. Zamówiłam Skę i była bardzo duża. Wyglądałam w nim o kilka rozmiarów większa Na wątku H&M dziewczyna pisała , że w XS też wyglądała jak w namiocie. Ale sam w sobie płaszczyk ładny

---------- Dopisano o 07:23 ---------- Poprzedni post napisano o 07:18 ----------

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Muszę się pochwalić moimi dzisiejszymi zakupami Buty kolorystycznie idealnie pasują do futerka Płaszcz bardzo mi się podoba i udało mi się wyhaczyć S w mchowym kolorze... Granat też prezentuje się ładnie...
Bardzo fajne zakupy szkoda , że zielony to nie mój kolor...
__________________
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 06:44   #4218
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Miłośniczki Zary część XXVIII

Cytat:
Napisane przez Eggnogg Pokaż wiadomość
Taaak, milutki i podczas mojej 2 minutowej wizyty w sklepie, przyuwazylam przy nim 4 macantow (w tym ja) Jak sie nim owinelam to bylo "oooooo" Paczka z moim zamowieniem juz w sortowni, mam nadzieje, ze jutro dotrze
Wczoraj owinęłam się szalem w sklepie i wyszłam bez niego
i jestem z siebie dumna
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 06:53   #4219
martitkaa
Zakorzenienie
 
Avatar martitkaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Wiadomości: 4 180
Dot.: Miłośniczki Zary część XXVIII

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Wczoraj owinęłam się szalem w sklepie i wyszłam bez niego
i jestem z siebie dumna
\

nie wierzę A dlaczego zielony kolor nie pasuje czy z innego powodu ?
martitkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-28, 06:59   #4220
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Miłośniczki Zary część XXVIII

Cytat:
Napisane przez martitkaa Pokaż wiadomość
\

nie wierzę A dlaczego zielony kolor nie pasuje czy z innego powodu ?
Miałam słynne zielone spodnie w kratkę i poszły świat. Źle sie w nich czułam. Została mi marynarka i sadzę, że za niedługo pójdzie szukać nowego domu. Kolor zielony nie dla mnie
__________________

Edytowane przez OnaZakupoholik
Czas edycji: 2013-10-28 o 07:16
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 07:02   #4221
martitkaa
Zakorzenienie
 
Avatar martitkaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Wiadomości: 4 180
Dot.: Miłośniczki Zary część XXVIII

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Miałam słynne zielone spodnie w kratkę i poszły świat. Źle sie w nich czułam. Została mi marynarka i sadzę, że za niedługo pójdzie szukać nowego domu. Kolor zielony nie dla mnie


Dla mnie niestety też nie, a szkoda bo jest taki ładny
martitkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 07:11   #4222
eleonorka cyrolka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 863
Dot.: Miłośniczki Zary część XXVIII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
A musisz mieć Korsa? Ponoć są kiepskie. Ktoś tu pisał o Genevach i powiem szczerze, że widziałam na lekarce i pielęgniarce dwie Genevy i musiałam się mocno wpatrzeć czy to Kors, coś innego czy Geneva.

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------



Dzięki Kurde sama nie wiem, co zrobić, ale nie wygląda tak tragicznie. Ja bym chciała żeby była trochę bardziej błyszcząca niż te aktualne, bo aktualne były dla mnie zbyt matowe :/
ja w tej blyszczacej wygladam na 2 razy grubsza niz wygladam w swojej matowej

co do zegrarka wogole nie upieram sie na marke cos szukam a nie wiecie czy jakas fajna marke mozna kupic np w tkmaxx?
eleonorka cyrolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 07:24   #4223
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Miłośniczki Zary część XXVIII

Madzia, oddaj mi marynarkę (spodnie też byś mogła, ale już oddałaś ;p), chociaż pewnie masz XS

---------- Dopisano o 08:24 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------

Cytat:
Napisane przez eleonorka cyrolka Pokaż wiadomość
ja w tej blyszczacej wygladam na 2 razy grubsza niz wygladam w swojej matowej

co do zegrarka wogole nie upieram sie na marke cos szukam a nie wiecie czy jakas fajna marke mozna kupic np w tkmaxx?
Przecież Ty jesteś chuda jak pół patyka to jak możesz grubo wyglądać? Chyba tylko w Twoim mniemaniu grubo ;p

Podbijam zdanie dziewczyn- Fossil, ja mam aktualnie Swatcha i jestem zadowolona, ale tak jak pisałam powyżej- noszę zegarki rzadko.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 07:26   #4224
eleonorka cyrolka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 863
Dot.: Miłośniczki Zary część XXVIII

Cytat:
Napisane przez monicar Pokaż wiadomość
Szkoda,że Trend powoli wycofują. Jakościowo rzeczy są niezłe.
trennd jest tylko w 2 ub 3 miastach niesety tak jak w zarze np studio

ale zeby go wycofywali to bym cos wiedziala bo kolezanka pracuje w kraku (a tam jest trend) w h&m to na pewno by mi powiedziala bo to jdyny dzial jaki w tym sklepie jakosciowo mi odpowiada

wcale nie aka chuda przytylam 2 kilo poza tym mowie ci ze ta blyszczaca podkreslala kada zylke fałdke na udzie ta matowa jakby mniej
albo takie swiatlo bylo w sklepie sama nie wiem

a co do blyszczenia to jest takie jak w materiale krysztalek
czyli pod różnymi kątami wyglada na inny kolor

Edytowane przez eleonorka cyrolka
Czas edycji: 2013-10-28 o 07:29
eleonorka cyrolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 07:32   #4225
canile
Wtajemniczenie
 
Avatar canile
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Warszawa / Wiedeń
Wiadomości: 2 124
Dot.: Miłośniczki Zary część XXVIII

dziewczyny czy któraś z Was ma może czarnego shoppera na sprzedaż? teraz mi się go zachciało
__________________
what's for you will not pass you by

canile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 07:40   #4226
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Miłośniczki Zary część XXVIII

Cytat:
Napisane przez havana Pokaż wiadomość
Dzięki
Jak mi się spodoba jakiś ciuch, to najpierw oglądam metkę, potem ewentualnie idę mierzyć jeśli skład zostanie zaakceptowany tym sposobem nie mogę namierzyć ostatnio grubszego swetra, przymierzałam dzisiaj trzy w 80% naturalne w H&M, ale gryzły a ja jestem strasznie na to wrażliwa, chyba angora była winowajcą. W Zarze jest kilka fajnych ze 100 % bawełny, ale jednak poczekam na wyprzedaże
Też tak mam wpierw skład materiału musi być zaakceptowany żeby zapadła decyzja o zakupie
Żeby sweter Cię nie "gryzł" to wełny nie może być zbyt dużo, np. moja skóra znosi maksymalnie 20-30 % wełny/angory potem już nie daję rady a z kolei sweter z 100% bawełny nie ogrzeje Cię zbytnio


Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny! Ja się zastanawiam nad czarnym, ale niestety nie mam jak obejrzeć go na żywo. Nie wiem, czy warto go klikać. Czy ten materiał jest raczej taki cienki, szorstki i sztywny, czy mięsisty i miły w dotyku? No i przede wszystkim, czy nie wygląda tanio?
Opinie o tym płaszczu są tak różne, że chyba najlepiej samej się przekonać o tym - zamówić ze stronki

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Wczoraj owinęłam się szalem w sklepie i wyszłam bez niego
i jestem z siebie dumna

Nie wszystko wszystkim musi się podobać
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 07:43   #4227
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Miłośniczki Zary część XXVIII

Witam po weekendzie
Nie jestem w stanie wszystkiego nadrobic, tak lecicie

Cytat:
Napisane przez monicar Pokaż wiadomość
wyprowadziłam na spacer moją simplejest świetna
Wyglądasz obłędnie
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 07:44   #4228
jutka555
Wtajemniczenie
 
Avatar jutka555
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 678
Dot.: Miłośniczki Zary część XXVIII

czy któraś z was nie chce pozbyć się tartanowej albo mołkowej koszuli po cenie wyprzedażowej?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0le4.jpg (22,6 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6085045400_1_1_1.jpg (20,2 KB, 5 załadowań)
jutka555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 07:49   #4229
monicar
Zakorzenienie
 
Avatar monicar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6 401
Dot.: Miłośniczki Zary część XXVIII

Cytat:
Napisane przez eleonorka cyrolka Pokaż wiadomość
trennd jest tylko w 2 ub 3 miastach niesety tak jak w zarze np studio

ale zeby go wycofywali to bym cos wiedziala bo kolezanka pracuje w kraku (a tam jest trend) w h&m to na pewno by mi powiedziala bo to jdyny dzial jaki w tym sklepie jakosciowo mi odpowiada

wcale nie aka chuda przytylam 2 kilo poza tym mowie ci ze ta blyszczaca podkreslala kada zylke fałdke na udzie ta matowa jakby mniej
albo takie swiatlo bylo w sklepie sama nie wiem

a co do blyszczenia to jest takie jak w materiale krysztalek
czyli pod różnymi kątami wyglada na inny kolor
Dlatego napisałam wyżej że damskiego w Krakowskiej nie zlikwidują bo ma się dobrze, ale męski już out. Na początku było więcej Trendów, ale nie było zbytu i teraz został już tylko w Krk i Wawie.
Jak ona ci podkreśla fałdkę na udzie skoro ona nie dotyka uda? przecież ona idzie na boki, a nie przylega?
__________________
Wszystko napisane przed "ale", jest nieważne.
monicar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 08:03   #4230
eleonorka cyrolka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 863
Dot.: Miłośniczki Zary część XXVIII

Cytat:
Napisane przez monicar Pokaż wiadomość
Dlatego napisałam wyżej że damskiego w Krakowskiej nie zlikwidują bo ma się dobrze, ale męski już out. Na początku było więcej Trendów, ale nie było zbytu i teraz został już tylko w Krk i Wawie.
Jak ona ci podkreśla fałdkę na udzie skoro ona nie dotyka uda? przecież ona idzie na boki, a nie przylega?
no wlasnie dziwne
ale moje kopyta na tle matowej wygladaly korzystniej niz na tle tej nablyszczanej
poza tym przez ten blysk wydaje mi sie ona wizualnie bardziej rozlozysta co dodalo mi objetosci

a ty ze swoimi nogami to mozesz i w worku na ziemniaki zrobic kartiere miedztynarodowa to nie rozumiesz tych mniej doskonalych


ja nie wmowie ze ta twoja spodniczka jest brzydsza bo nie jest jak wpadlam do outletu simple to od razu ja wzielam w lapy bo byla 34 akurat a jak ubralam to zlapalam sie za glowe
nie wiem moze przez to swiatlo tam myslalam ze sie powiesze w sklepie od razu zeby nie przedluzac cierpienia
a chcialam miec te jeszcze, bo ta taka bardziej letnia

Edytowane przez eleonorka cyrolka
Czas edycji: 2013-10-28 o 08:07
eleonorka cyrolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:56.