Polish Next Top Model ..? ;) - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-01, 22:44   #4201
Diya
Raczkowanie
 
Avatar Diya
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 219
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

właśnie-Beata.nie rozumiem dlaczego śmiano się z niej,że jest brzydka.
Na demotach ciągle wyszydzano jej brzydotę-a dla mnie ona jest śliczna, bardzo oryginalna.Podobna do Vodianowej.Ale każdego faceta,którego pytałam o Beatę mówił,że wygląda strasznie..no i pewnie teraz faceci głosowali na Papierską-bo jest TYPOWO ładna,a nie na tą która faktycznie ma cechy odpowiednie dla współczesnej modelki
Diya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 22:45   #4202
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

zdjęcie Pauliny okładkowe jest ok, ale troszkę mi się wydaje za duża głowa na nim.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 22:45   #4203
malagaw
Zakorzenienie
 
Avatar malagaw
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 402
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
Ja wiem, że jeszcze wszystkim udziela się adrenalina po programie i jeszcze piszemy w emocjach ale postaraj się jeszcze raz przeczytać to, co napisałam
Ale czego nie rozumiesz?
Twierdzisz, że Paulina była nielubiana na forach itd. - okej, może i tak, ale w sieci łatwo zrobić szum, to TYLKO głosy internautów. Czyli nic ważnego, bo co komu szkodzi napisać kilka słów czy kliknąć w sondzie. Naprawdę, nie sugerowałabym się taką miarką popularności tudzież jej braku.
__________________
Procrastinate now and panic later.
malagaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 22:46   #4204
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
już myślałam, że jestem jedynką fanką urody Beaty. Nie dość, że ciekawa, to jeszcze baardzo przyciąga wzrok. Nie rozumiem, dlaczego odpadła przed Weroniką, może w Mediolanie by coś zawojowała? a Weronika to ładna dziewczynka, ale pospolita nieco i nikt nie traktował jej poważnie. Nikt wg mnie nie wierzył ani przez chwilę, że może wygrać.
O nie, nie jestes sama
Ja już na samym początku zwróciłam uwagę na te dziewczyny. Nie są to klasyczne piękności ale wg mnie piękniejsze od wielu innych bo mają "to coś", co nie pozwala o nich zapomnieć. Niezależnie od stylizacji można na nie patrzeć i patrzeć.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 22:46   #4205
teteesia
Rozeznanie
 
Avatar teteesia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: WiZaŻ
Wiadomości: 836
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez Diya Pokaż wiadomość
tyle,że to Papierska mówiła dość często o mężu alkoholiku za którego nie chce wyjśći do tego prowokacyjnie opowiadała o swojej małej miejscowości.Ja bym się wstydziła na miejscu mieszkańców,że mają taką "reprezentantkę" A i raczej nie sądzę,że ona siedzi i to czyta
Tak tylko zauważ jak można sprytnie powycinać z czyjejś 30 minutowej wypowiedzi, 20 sekund i sie robi szum.
Przykładowo pytają: najgorsze przeżycia? no i sie opowiada, później to przerobią i wstawią nie wiadomo do czego i masz...
To jest właśnie telewizja, pokazuja to co najbardziej sie rzuci na uszy lub wizje. A ludzie w to wierzą. Ja to wszystko biore z przymrużeniem oka
Z resztą nie oceniam bo może tylko oceniać osoba, która znalazła sie w podobnej sytuacji.
__________________
pomóż
http://uniteddogs.com/stopkillingdogs/

Na całym świecie co 6 sekund ginie w męczarniach jakiś zwierzak w laboratarium!
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post17020318

Edytowane przez teteesia
Czas edycji: 2010-12-01 o 22:54
teteesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 22:47   #4206
tenebris
Zakorzenienie
 
Avatar tenebris
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 526
GG do tenebris
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Beata nie była/jest interesująca tylko po prostu mało urodziwa. Tak samo jak "Szparka".
Jeśli chcą wybierać dziwolągów, to lepiej niech nie robią tego w telewizyjnym show, bo ludziom modelka kojarzy się przede wszystkim z piękną kobietą.
__________________
PUSTA MISKA - nakarm psiaka!

tenebris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 22:47   #4207
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez mi.a Pokaż wiadomość
uważam, że zdjęcie Ani do Glamour jest mistrzowskie! wygląda zupełnie jak nie ona!
hahaha ;DD

dlatego jest fajne ;D

ale przyznam, że w odcinku na żywo, momentami, anka mi się podobała. Jak nie zwracałam uwagi na mega dysproporcje w jej twarzy (czy ona też ma zeza? ), czasem jak się śmiała, to była okej.
w większości jednak, np podczas prowizorycznych 'pokazów mody', gdy kamera pokazywała dziewczyny od stóp w górę, patrząc na Anie myślałam "wspaniała, wybiegowa figura!". A gdy kamera natrafiała na twarz, czar pryskał w jednej chwili. :/
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-01, 22:47   #4208
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Beata na żywo nie powala, ale w sesji z wężem wyszła ciekawie
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 22:48   #4209
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez malagaw Pokaż wiadomość
Ale czego nie rozumiesz?
Twierdzisz, że Paulina była nielubiana na forach itd. - okej, może i tak, ale w sieci łatwo zrobić szum, to TYLKO głosy internautów. Czyli nic ważnego, bo co komu szkodzi napisać kilka słów czy kliknąć w sondzie. Naprawdę, nie sugerowałabym się taką miarką popularności tudzież jej braku.
Ale ja właśnie wszystko rozumiem Naprawdę napisałam coś takiego, że nie rozumiem ? Kurczę, chyba jeszcze nie doszłam do siebie bo nie przypominam sobie
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 22:48   #4210
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 677
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Nie o to chodzi, tylko jak dla mnie Ola czy Ania też nie mają typowej urody, przyciągają wzrok ale też ciężko powiedzieć, że są brzydkie.
I dziwi mnie zachwyt nad szparą między zębami, normalnie jakby była równie pożądana u modelki jak długie nogi
__________________


Ćwiczę!

Edytowane przez Wenress
Czas edycji: 2010-12-01 o 22:50
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 22:50   #4211
HotterThanFire
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 065
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

ale sie ciesze że Paulina wygrała ! Śliczna jest i super dziś wygladała ( w sumie jak wszystkie.. )

---------- Dopisano o 23:50 ---------- Poprzedni post napisano o 23:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Nie o to chodzi, tylko jak dla mnie Ola czy Ania też nie mają typowej urody, przyciągają wzrok ale też ciężko powiedzieć, że są brzydkie.
hmm w modelingu wlasnie o to chodzi.. mega chude ciałko i nietypowa twarz, która na ulicy moglaby się wydac nawet brzydka - wazne żeby przyciągała uwage
HotterThanFire jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-01, 22:50   #4212
Red Lipstick
Wtajemniczenie
 
Avatar Red Lipstick
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 313
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Kolejny tvnowski show totalnie mnie zbulwersował.
Polyna denerwowała mnie przez cały dzisiejszy program - jej sztuczny uśmiech i ten tekst o Żylecie - żenada.
Głosowałam na śliczną, eteryczną Olę. To ona powinna być Top Model.
__________________
Red Lipstick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 22:50   #4213
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez tenebris Pokaż wiadomość
Beata nie była/jest interesująca tylko po prostu mało urodziwa. Tak samo jak "Szparka".
Jeśli chcą wybierać dziwolągów, to lepiej niech nie robią tego w telewizyjnym show, bo ludziom modelka kojarzy się przede wszystkim z piękną kobietą.
To się chyba źle kojarzy.

Bo jak oglądałam ostatnio listę 50 najlepszych modelek na models.com to mało tam widziałam piękności, za którymi by się tłumy oglądały na ulicy
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 22:50   #4214
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez tenebris Pokaż wiadomość
Beata nie była/jest interesująca tylko po prostu mało urodziwa. Tak samo jak "Szparka".
Jeśli chcą wybierać dziwolągów, to lepiej niech nie robią tego w telewizyjnym show, bo ludziom modelka kojarzy się przede wszystkim z piękną kobietą.
Mi modelka kojarzy się z charakterystyczną urodą, nie pięknością napewno Dziwolągiem ?
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 22:50   #4215
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

już to mówiłam ale paulina miała tragiczny makijaż
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 22:51   #4216
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez tenebris Pokaż wiadomość
Beata nie była/jest interesująca tylko po prostu mało urodziwa. Tak samo jak "Szparka".
Jeśli chcą wybierać dziwolągów, to lepiej niech nie robią tego w telewizyjnym show, bo ludziom modelka kojarzy się przede wszystkim z piękną kobietą.
no widzisz, a dla mnie i Nicole, i Beata są pięknymi kobietami.
dodatkowo, mają dobre wymiary i wzrost.
najlepiej do kariery modelek 'wybiegowych' wg mnie nadają się Beata, Nicole, Anka (niech stracę ;P) i Kaśka Smolińska (choć ona mogłaby równie dobrze postawić na karierę w telewizji, bo jest medialna).
Paulina i Ola pasują mi bardziej na fotomodelki; Paulina to ładna dziewczyna, która na zdjęciach wychodzi fajnie, a Ola, mimo posiadania tego czegoś, nie ma warunków niestety na dzisiejszy wybieg. :'(
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 22:52   #4217
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
hahaha ;DD

dlatego jest fajne ;D

ale przyznam, że w odcinku na żywo, momentami, anka mi się podobała. Jak nie zwracałam uwagi na mega dysproporcje w jej twarzy (czy ona też ma zeza? ), czasem jak się śmiała, to była okej.
w większości jednak, np podczas prowizorycznych 'pokazów mody', gdy kamera pokazywała dziewczyny od stóp w górę, patrząc na Anie myślałam "wspaniała, wybiegowa figura!". A gdy kamera natrafiała na twarz, czar pryskał w jednej chwili. :/
może i tak - nie mówię, że jestem wielką fanką urody Ani, ale co by nie mówić - potrafiła się zmieniać. no i przyznaję, ciało miała chyba idealne.

właśnie z Kasią był moim zdaniem taki problem, że owszem - ładniutka, ale zawsze taka sama. po prostu nie ma co u niej poprawiać - więc niewiele mogła się zmienić. mało plastyczna twarz...
może ja się zgłoszę - u mnie jest co poprawiać
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 22:52   #4218
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Ależ "imocje" (że tak powiem cytując Dżoanę)

Nie muszę chyba pisać, że jestem mocno rozczarowana wynikiem. Ola praktycznie od początku była moją faworytką. Wierzę w nią nadal - na pewno sobie dziewczyna poradzi Ania Piszczałka zresztą też, myślę, że jeszcze ją zobaczymy na wybiegach.

Cytat:
Napisane przez Haylee Pokaż wiadomość
a z dzisiejszego programu największy polew miałam z Dżoany.. te jej okrzyki, które miały podsycić atmosferę i wywołać większe emocje u widzów w studio i przed telewizorami łuu! hahaaha i styl układania rąk, jak trzymała wyniki i tą podkładkę pod kartki... jak kaczucha ;P
Do polskiego show się na pewno nie nadaje ;P
Mnie rozśmieszyło jak Węglarczyk podawał nr telefonu i się zapytał Krupy czy zna numer Poliny. Na co ona: "Nie, nie znam. Łuuuuu! "

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
nie rozumiem, po co jury krytykowało dziewczyny np za niski wzrost, złe nogi itp.. na castingach widziało co brało
Na dodatek Woliński jeszcze niedawno mówił w Ddtvn, że żadna z dziewczyn nie nadaje się na wybieg a dzisiaj stwierdził, że wszystkie.


Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Co Wam się podoba w Nicole i Beacie? Dla mnie to dwie najbrzydsze uczestniczki programu... chociaż Beata na zdjęciach z makijażem i fryzurą wygląda nieźle, ale bez tego już nie....
Dzisiaj Beata prezentowała się świetnie Nie robiła tych swoich śmiesznych - zdziwionych min. Bardzo mi się podobała Nicole zresztą też.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 22:53   #4219
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez malagaw Pokaż wiadomość
Ale czego nie rozumiesz?
Twierdzisz, że Paulina była nielubiana na forach itd. - okej, może i tak, ale w sieci łatwo zrobić szum, to TYLKO głosy internautów. Czyli nic ważnego, bo co komu szkodzi napisać kilka słów czy kliknąć w sondzie. Naprawdę, nie sugerowałabym się taką miarką popularności tudzież jej braku.
Ja tam wprawdzie swoje i tak myślę, ale i również możesz mieć rację. Paulina na ten przykład rzeczywiście może podobać się młodym dziewczynom z małych miejscowości, może też wydawać się szczerą osobą, z tym swoim podkreślaniem słabości (czytaj: ''nie zadziera nosa''). Do tego chyba bardziej jednak trafia w gusta niż pozostałe obie panie.
Na pewno nie ma moim zdaniem, czym się tutaj egzaltować; dziewczęta, bo która by nie wygrała, to i tak ona by miała (ma) konktrakt i nagrody, więc może nie przeżywajcie tego tak, jakbyście same przegrały.

A tak btw, były jakieś nagrody za udział w głosowaniu?
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-01, 22:53   #4220
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Nie o to chodzi, tylko jak dla mnie Ola czy Ania też nie mają typowej urody, przyciągają wzrok ale też ciężko powiedzieć, że są brzydkie.
I dziwi mnie zachwyt nad szparą między zębami, normalnie jakby była równie pożądana u modelki jak długie nogi
szpara akurat mi się nie podoba u Nicole, ale przecież nie musi ciągle otwierać ust, może postawić na półprzymknięte. ;P zresztą, 'dziś' szparka jest pożądana, też nie ogarniam dlaczego właściwie i co w tym ładnego.
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 22:53   #4221
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
już to mówiłam ale paulina miała tragiczny makijaż
To samo sobie myślałam, oczy jeszcze ujdą,ale twarz miała tak okropnie wymodelowaną,że jej się takie buły zamiast policzków robiły, jak u chomika, paskudne.


Generalnie wynik tak mnie zaskoczył i przeraził,że nie wiem, co napisać. Trzymam kciuki za Olę i Anię, dla mnie to one wygrały i na pewno w świecie mody sobie poradzą.
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 22:54   #4222
ThinSpire
Raczkowanie
 
Avatar ThinSpire
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 174
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez tenebris Pokaż wiadomość
Beata nie była/jest interesująca tylko po prostu mało urodziwa. Tak samo jak "Szparka".
Jeśli chcą wybierać dziwolągów, to lepiej niech nie robią tego w telewizyjnym show, bo ludziom modelka kojarzy się przede wszystkim z piękną kobietą.
Chciałaś chyba napisać FOTOmodelka. Z programu na top modelki wybiegowe nadawały się najbardziej Nicole, Ania, Beata i ewentualnie Kasia.
__________________

ThinSpire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 22:54   #4223
malagaw
Zakorzenienie
 
Avatar malagaw
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 402
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
Ale ja właśnie wszystko rozumiem Naprawdę napisałam coś takiego, że nie rozumiem ? Kurczę, chyba jeszcze nie doszłam do siebie bo nie przypominam sobie
No to chyba rzeczywiście udzieliły mi się emocje, skoro widzę coś, czego nie było

Wracając do samego programu - zerkałam co prawda tylko jednym okiem od czasu do czasu, całość obejrzę sobie w wolnej chwili na VOD - ale jak one brzydko chodziły po tym wybiegu :/ Lekcja stylu u Piroga żadnej nie nauczyła sensownego poruszania się :P
__________________
Procrastinate now and panic later.
malagaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 22:54   #4224
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
To samo sobie myślałam, oczy jeszcze ujdą,ale twarz miała tak okropnie wymodelowaną,że jej się takie buły zamiast policzków robiły, jak u chomika, paskudne.
o to to otóż to
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 22:54   #4225
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez ThinSpire Pokaż wiadomość
Chciałaś chyba napisać FOTOmodelka. Z programu na top modelki wybiegowe nadawały się najbardziej Nicole, Ania, Beata i ewentualnie Kasia.
widzę, że mamy identyczne zdania.
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 22:54   #4226
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Modeling rządzi się innymi prawami.
Modelki są chude i wysokie, mają w twarzach coś co przyciąga. Często jakieś dysproporcje twarzy, które czynią ich oryginalnymi.
Facet patrzący na modelke z najlepszych pokazów raczej nie powie, że jest ona ładna, a wręcz ze ma anoreksje i jest brzydka. Za ładną i apetyczną dziewczynę uzna Pamelę czy też Paulinę.

Dlatego też nie rozumiem wyboru widzów(tudzież producentów).
Aczkolwiek nie ma co się emocjonować bo faktycznie, która ma zrobić kariere ta zrobi
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 22:56   #4227
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez dzika_orchidea Pokaż wiadomość
zdjęcie pauliny z okladki glamour przypomina mi sesje carry z "seksu w wielkim miescie", pamietacie, tez byla ubrana tylko w marynarkę na okladce swojej książki
Chyba tylko marynarka jest podobieństwem.

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
już myślałam, że jestem jedyną fanką urody Beaty. Nie dość, że ciekawa, to jeszcze baardzo przyciąga wzrok.
Mnie też się bardzo podobała i podkreślałam to w wątku, ale ani tu ani na żywo nie było to przychylnie odbierane A dla mnie była mega oryginalna. Jedyny minus to jej jedynki, ale mnie bardziej odpychała końska szczęka Pauliny, niż różnokolorowe zęby Beaty.

A Paulinie bym radziła, jakby jakoś się jednak złożyło, że będzie reprezentować Polskę na wybiegach, żeby się nie uśmiechała! I pomijając jej zęby.... noż ludzie, modelka nie jest od szczerzenia zębów, ale od prezentowania ciuchów. A ta z bananem na wybiegu...
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 22:56   #4228
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez tenebris Pokaż wiadomość
No niestety. Jak dla mnie to w starciu Paulina vs Ola, wygrywa Paulina. Okładkę też ma najlepszą z całej trójki.
Może nie jest "top model", ale żadna z finałowych dziewczyn nią nie była i raczej nie ma szansy zostać.
Z trojga złego, wolę już Paulinę.

Zresztą uważam, że wygrana Pauliny była ustawiana, tak samo jak w ogóle poszczególne eliminacje uczestniczek. Tak więc ktoś chciał żeby wygrała po prostu.
Zgadzam się Paulina dzisiaj przyćmiła zarówno Anię, jak i Olę. Zdziwiło mnie tylko, że pierwsza odpadła Ania, bo mimo wszystko wydawało mi się, że to ona najbardziej na wygraną zasługuję.

A ogólnie to mam nadzieję, że II edycja będzie lepsza i wyłoni prawdziwą Top Model.

Edytowane przez Almariel
Czas edycji: 2010-12-01 o 22:57
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 22:56   #4229
Diya
Raczkowanie
 
Avatar Diya
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 219
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

Cytat:
Napisane przez tenebris Pokaż wiadomość
Beata nie była/jest interesująca tylko po prostu mało urodziwa. Tak samo jak "Szparka".
Jeśli chcą wybierać dziwolągów, to lepiej niech nie robią tego w telewizyjnym show, bo ludziom modelka kojarzy się przede wszystkim z piękną kobietą.
w tych czasach jeśli ktoś chce zrobić prawdziwą karierę w tej branży to nie ma być piękny tylko oryginalny.Mało komu podoba się Gemma Ward, Lily Cole,Stone czy Moss.Twarz ma się wyróżniać,bo to nie są wybory Miss,gdzie każda jest klasyczną pięknością.To nie mają być dziewczyny o urodzie spotykanej na ulicy.
Teraz nawet wszyscy interesują się chłopakiem o rysach dziewczyny-czy to jest piękne?Niekoniecznie,ale oryginalne i niepowtarzalne.
Diya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 22:57   #4230
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Polish Next Top Model ..? ;)

how is your english?
aj traj lern evri dej
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:51.