* Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-27, 14:38   #391
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monika tu możesz sobie sprawdzić fazy księżyca. Jest też wyjaśnienie dlaczego akurat wtedy najlepiej robic badania
http://www.igya.pl/ciekawostki_paraz..._pasozyty.html
W ogóle na tej stronie jest wiele ciekawych artykułów.

My mamy kablówkę - Vectrę. Ten kanał Nickelodeon mamy chyba od niedawna, trudno mi powiedzieć, ale odkryłam go ze dwa tygodnie temu
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 16:11   #392
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

doridee no zajrzalam tam-pelnia bedzie za dwa tygodnie-kurcze,nie wytrzymam tak dlugofajnie tam jest przedstawiona ta tabelka z dokladnymi objawami i dolegliwosciamidoda lam sobie ja do ulubionych
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 17:26   #393
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

fajny arykul, , widze ze bol glowy wystepuje prawie wszedzie, moj tz ma bole glowy , albo to migrena, albo jeszcze cos, albo ma jakiegos robala jak wroce to sie wybierzemy do lekarza i popytam co i jak , a temu powiem zeby sie zbadal.

tez sobie dodalam strone

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

ja mam pomysl, powinnismy od teraz pisac na Doridee - ROBACZEK WYJADACZEK albo poprostu ROBACZEK hehe
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 17:35   #394
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka dowcipasku Robaczek brzmi miło, żeby one jeszcze takie miłe były Ból głowy to chyba przy każdej chorobie moze występować. Mój tż też cierpi na ciągłe bóle głowy, tyle ze on ma problemy z zatokami i stąd te bóle - chyba
Jaka pogoda u Was??? U mnie cały dzień leje, nie byłyśmy dziś nawet na podwórku
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 19:05   #395
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Robaczku ahh te bole, mnie bardzo rzadko boli glowa, raz , dwa do rokumnie zaboli przy kacu, ale tak boli , ze chodze na czworaka po domu, doslownie jak proboje sie podnieśc to taki bol , ze nie nada. Nawet to nie chodzi o ilośc wypicia ale juz tak mam, a tak to mnie nie boli

U nas do 17 byl git, ale o 17 zaczelo padac i zaraz przestało, maly chodzil bez czapy , ale wiecie z auta do domu, po centrum, takze nie zmarzl.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 19:58   #396
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Doridee u nas tez deszczale ogolnie bylo cielplo nawet czasami 10stkupilam nowy termometr miesiac temu i jest fajny duzy wisi za oknem w kuchni wiec czesto zerkam

Apropo pogody,jak siostra tzta mieszkala jeszcze w Amsterdamie to opowiadala ze tam dzieci zima chodza bez czapek i szalino chyba ze jest juz bardzo zimno,ale w Holandii mroz i snieg to rzadkosc,dzieci nie niosily rajstopek,jak mama szla z dzieciaczkiem w wozku to mialo bose stopkii wogole tam dzieci bardzo malo choruja,a jesli juz zachoruja to lekarze przepisuja tylko cos na goraczke i do widzeniawiele razy byla z malym jak sie zaziebil bo nie przyzwyczajony to wyslali ja do domu z paracetamolem i wsiono oczywiscie jej maz przywozil z polski lekarstwa bo tak maly bylby ciagle chory,tamtejsze dzieci sa przyzwyczajone do takiego klimatu

A mnie zgaga dopadlaale to chyba po soku z czarnej porzeczkiopilam sie i teraz mam,zaraz ide jogurcik pozrecmam caly duzy 500ml z jogobelli nieweim czy dam rade-truskawkowy-moj ulubionykusi mnie tez na slodycze,mam w szafie schowane przed maluchami cukierki czekoladowe i chyba po nie zajde

Monka a ty palisz jeszcze???ja tak


A u nas juz cisza-baki spia

Edytowane przez MONIKA1850
Czas edycji: 2009-03-27 o 20:01
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 20:26   #397
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

No to przyszlam sie pozegnac Nie piszcie za duzo zebym mogla choc czesc nadrobic
Za 2 tygodnie sie odezwe Jak mi brat da kompa to poczytam chociaz
Tschüß
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-27, 20:34   #398
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez Sniezynka21 Pokaż wiadomość
No to przyszlam sie pozegnac Nie piszcie za duzo zebym mogla choc czesc nadrobic
Za 2 tygodnie sie odezwe Jak mi brat da kompa to poczytam chociaz
Tschüß

Trzymaj sie-bezpiecznej podrozy
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 20:38   #399
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Śnieżynka szerokiej drogi, oby dziewczynki spokojnie zniosły podróż.

Doridee u nas po południu zrobiło się wiosennie, po prostu super - słońce, ptaszki ćwierkające, rewelka, ale teraz już leje
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 20:42   #400
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monika to samo jest tutaj, tak samo z paracetamolem, ale nie narzekam, no bo co ci maja przepisac, odrazu antybiotyk , wiadomo jak cos powazniejszego to daja, np jak zapalenie ucha , ale jak kaszle albo cus, to ci mowia jaki masz kupic, albo idziesz do apteki tam sa specjalnie wyszkoleni pracownicy i daja ci odpowiedni syrop. Wydaje mi sie ze git funkcjonuje , czasem czlowiek sie nawkurza pomarudzi, ale to bierze sie z paniki i tego , ze my przyzwyczajeni jestesmy , przy kichaniu prychaniu kaszlu dostac antybiotyk. Trzeba tez trafic na dobrego lekarza Ja dzis tez wszamalam jogurta ale natural fantastik bombastik.

Sniezynka jak to moj ksieciuniu mówi, CIUS hehe milej podrozy.

Monika a no pale ale rzucam juz chce juz mnie to nie kreci, wracam do Angli mi sie uda, bo juz tak nie bede fruwac do pl, zero klimatów tylko ugniatanie dupy na fotelu. Łapie sie coraz cześciej na tym , że jak pale to myśle, po co ja to pale? hehehe

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2009-03-27 o 20:44
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 21:09   #401
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka no ja tez-odpalam sie przewaznie w lazience,zwaczam wtedy wentylator na maxa i czuje sie jak w rajui mysle-kurde ale ja glupia jestem,8.20zl dziennie z dymem puszczamno a przestac jakos nie idziemalo samozaparcia-to przez te robaleone kaza mi palic(ale mam tera wymowke buahaha)

jogurcik nie dojedzonyzaraz pekne,ide zapalic,piszcie,piszcie bo dzis ma wene do pisania
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-27, 21:15   #402
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Ja w oknie pale , moj maly z mama spi. Twój tz tez pali czy nie? kij z tym 8,20 w Angli po ok 5,40 funta to jest bol. Gdzies przeczytalam ,że fajury mają zdrozec o 50%. Jogurt zapycha duzo sie go nie da zjeść. Serków za to nie lubie, kiedys lubiałam ale mi przeszło.

Ide we wtorek do dentysty zęba dokonczyc , beda mi dziąslo rozcinac i srube montować , a po 2 tyg koronka jakos tak. Oczywiscie dobulic musze, myslałam ze mnie to mniej wyniesie.

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2009-03-27 o 21:21
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 21:21   #403
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka pali aco!!!Marlboro-zeta drozsze od moichale on w domu nie palitylko na dworzu albo w korytarzu jak wieczorem go necikurcze to drogie sa tam fajkija pikole,jak u nas beda takie drogie to rzuce

Daria cos placze-zaraz wracam...
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 21:26   #404
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

O jeju nawet nie mów, ja juz mam dośc, moj to co chwile płacze, zrywa sie. W piatek za tydzień mam wizyte u laryngologa, zobaczymy co powie, pewnie skieruje mnie do Opola i tam będe sie umawiac na usuniecie migdała. Mam nadzieje że po tym mu przejdzie i będzie spał normalnie Tak sobie myśle, to on codziennie mi się budzi z płaczem , kilka razy.
Ja w Pl pale LM a tam malboro albo lambert butler.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 21:36   #405
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Darii chyba cos sie sniloma kaszel-ja zwariujenie duzy ale maod czego?Raczej sie nie przeziebila bo od kilku dni jak jest tak wietrznie nie chodzilismy na dwormoze tak tylko kaszle-ale sobie tlumacze-nawiedzona baba ze mniezobaczymy jutro
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 21:44   #406
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

no , ale kwas , nie mów. A jaki ma mokry czy suchy? moze sie zakrztusiła, albo eee zresztą zobaczymy jutro. To kiedy robisz te badania , teraz w poniedzałek? Ciekawe czy ci 3 kupy zrobi, bedziesz latać z 2 tyg , a kubeczki to hurtem bierz. Ciekawe czy mi dzidek w poniedziałek zasadzi, albo w niedziele wieczorem.

Robaczku , a znasz się na wynikach badań? szłaś dopiero do lekarza po 3 otrzymanych wynikach? czy za każdym razem szlaś z wymikami do lekarza? Ja będe szła po 3, bo na wizyty nie wyrobie, ciekawe ile za badania zabule, krew też zrobie( możesz mi napisać jakie to ma być na krew)
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 09:48   #407
parapet
Zadomowienie
 
Avatar parapet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 719
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Gardło mi wysiadło. Ból jak cholera. Albo się rozkładam, albo od gadania, bo w ostatnim tygodniu miałam sporo zajęć do prowadzenia. Po kilka godzin dziennie non stop gadanie. Lubię sobie pogadać, ale chyba nie aż tak

Doridee, słyszalam tylko o Balsamie. Tego Na V nie znam. W colonie (ta seria pierwsza) przekonuje mnie tylko dlatego, że to tabletki, czyli jest łatwy przyjmowaniu. Balsam podobno ohydztwo w smaku. I niektórzy twierdzą, że to po prostu na kłopoty żołądkowe, a nie na robaczki.

Śnieżynko, nic się nie przejmuj, będziemy ci pisać streszczonka

Monika, kurcze, strasznie dzieciaki ci chorują. Mam nadzieję, ze to będzie w końcu za wami.
parapet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 13:07   #408
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monika i jak mala?

Parapet hehe to sie nagadała za wszystkie czasy Co to za zajęcia? z kim je prowadziłaś? na jaki/e temat/y , żądna wiedzy jeste nawijaj

Moja mam chce zmienic neta, co POLECACIE?!!!!! Możecie mi napisac ile macie abonament, jak szybko, czy zamula, zaiwsza się. Patrzyłam na tepse , dzownili do mnie wczoraj , ale taki koleś kit pocisnąl ze czekam az zadzowni i go zrównam z ziemnią. Dialog ma fajna oferte net za 65 zeta i 2mb , a telefon za 44 plus 200 min i cos tam wekendowe gadanie..
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 22:16   #409
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Hej
Jak tam po weekendzie?u nas w miare-Weronika wraca do zdrowiajuz prawie wcale nie ma kaszlu,troche katar,jutro ostatni dzien zastrzykow,jedziemy na przeswietlenie jej pluc i mojego kolankano i "pobralam"dzis material na badanie wiecie-koopy maluchowjutro je zawoze do badania-ciekawa jestem co wyjdzie a Daria juz kaszelku niema,chyba rzeczywiscie czyms sie zakrztusilaBartosz tylko cos pokasluje ale tylko troche

A ja jestem sama-tz tzta niema,pojechal dwie godz na montarz-az za Lublin-nie cierpie jak on gdzies jedzie i musze sama spac-Darunie sobie wezme do łózka

Monka co do neta to my mamy radiowy-placimy 35zl miesiecznie szybkosc 11mb wiec dosc szybki i co najwazniejsze nie zamula

Justyna mam nadzieje ze to juz koniec z chorobami,chociaz jestem przerazona-u Weroniki w szkole panuje ospa wietrzna,z jej klasy juz druga osoba zalapalasyn mojej sasiadki chodzi z Werka do klasy,mial dwa tyg grype-a teraz ma ospemiesiac w domu bedzie siedzial-a pozatym to dzieci teraz maja w 3klasie test z calych trzech lat nauki(mini-matura)no i w ubieglym roku ten maly go nie zdal i nie przeszedl do czwartej klasy i chodzi teraz z moja Wercia,no i teraz znowu miesiac do szkoly nie pojdzie a 23kwietnia oni maja ten test-sama jestem ciekawa jak on go napiszea pozwole sobie dodac ze jego mama madroscia nie grzeszyani wychowaniem-ale to dluga historia
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-30, 00:08   #410
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monika dobrze ze malej juz lepiej , juz sie przyzwyczailam mowic mala maly, choc Werka juz taka mala nie jest Miałam pytac dalej ma faze na emo? Szybki necik macie, malo placicie. Nie wiem tepsie odmówilam, nawet koles nie wiedział jak sie wytlumaczyć, ludzi w balona robia i zbijaja chajcyk. Mowisz ze takie testy sa nie wiedziałam.

Moj dzis zagotaczkowal bylam na pogotowiu, niby okey , potem mu zeszlo, ale na noc znowu , ostatio tez tak mial i okazalo sie zapalenie ucha. Teraz niby cos wirusowe. Dzis o 5 musze wstac bo do Opola bujam , dzidka przed 6 musze obudzic i zawiesc do kolezanki mamy, Zeby tylko mu zeszlo bo nie wiem co zrobie. Wpakowalam sie z tym Opolem. Pytalam o badania na kal i na ' normalne" robale robia testy codziennie a na lambie w czwartki jak nic produkcja kup w tym tygodniu musi byc. Jak zrobi ok 15-16 to mam dac do lodowki , mowila ze bedzie git i rano na badania zawiezc.

Ide spac jeszcze 4 h snu

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2009-03-30 o 00:10
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 08:40   #411
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka i jak mały?Ja dzis zawiozlam kał na badanie,wystarczy po jednej probce od kazdego maluchamyslalam ze za dwa-trzy dni bede musiala potorzyc i tak trzy razy ale jednak nie,pielegniarka mi powiedziala ze kiedys tak bylo a teraz starcza tylko jedna probkaaaa Werka to ma co chwile inne wizje

Za godzine jedziemy na przeswietlenie,dzis sie nic nie dowiem bo wynik bedzie jutro,aaa mam juz swoj wynik z tk-wszystko ok,mam tylko wady zwyrodnieniowe i na to juz nie ma lekarstwa
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 08:44   #412
parapet
Zadomowienie
 
Avatar parapet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 719
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Mnie też rozłożyło. W sobotę w nocy miałam tak straszne dreszcze, że aż mnie wybudzały ze snu. Bolały mnie plecy i biodra. Chyba grypa. Czułam, że muszę ją w końcu załapać, bo co roku mniej więcej o tej porze leżę plackiem. W zeszłym roku szczepiliśmy się i byłam tylko raz przeziębiona.
Nie wiem, czy szczepionka na grypę działa czy nie, ale za rok profilaktycznie się zaszczepię.
Po południu jestem umówiona do lekarza. Zobaczymy co powie.
Mam nadzieję, że poleżę tydzień i potem będę mogła normalnie wrócić do pracy, bo strasznie długą przerwę będę miała: najpierw urlop, teraz na pewno dostanę zwolnienie.

Monka, 5 dni gadania po 6 godzin z przerwami. O pracy: jak szukać, jak napisać cv i list, co nam praca daje itp.

Gdzie Gosia? Przepadła nam na kilka tygodni.
parapet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 08:53   #413
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monika fajnie, że dzieciakom lepiej, a jak dziś?

parapet jak tam gardło dzisiaj?

gosiula i co kupiłaś na giełdzie autko?

monka my mamy netię i za 1mega płacimy 59zł - na nasze potrzeby wystarcza, nie ściągam filmów czy czegokolwiek z neta, tyle co forum, poczta, no i zwykłe szykanie czegoś. Nic nie zamula.
Z tepsą o tyle jest ściema, że trzeba mieć abonament na telefon stacjonarny chyba coś za ok. 50zł, a tak mamy stacjonarny w tepsie za 26zł (chyba), no i neta z netii.
Aha i mamy w domu router, a sygnał dzielony na dwa kompy



Myśmy wczoraj kupili Zosi rowerek - pomarańczowo-niebieski z białymi kółkami, fajny, z tyłu ma zamykany plastikowy bagażnik, a z przodu plastikowy "koszyczek na zakupy". Tylko teraz żeby nie padał deszcz, to byśmy się uczyły jeździć.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 09:09   #414
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monika dobrze, ze dzieciaczki zdrowieją i oby już nic nie łapały. Ale tak to jest, organizm nie dojdzie dobrze do siebie i musi z powrotem walczyc z wiruchami, których pełno w powietrzu. Dlatego ja Alę zostawiłam w domu przez tydzień, żeby doszła do siebie, nie chodziła teraz do przedszkola.
Bardzo zdiwiła mnie teoria tej pielęgniarki Wszędzie trąbią o tym, że próbki trzeba przywozić trzykrotnie w ciagu 10 dni. Najlepiej rano pobrać a jak nie to trzymać w lodówce. A wspomniała coś o wymzie okołoodbytowym?
Jak chcesz to mozesz sobie sciagnąć plik jak właściwie pobrać próbki do badań ze strony Sanepidu w Olsztynie:
http://wsse.olsztyn.pl/dzialy,promzd...pasozytniczych

Monka a po co do tego Opola śmigasz??
Pytałaś o badania na pasożyty. Zbiorę to wszystko do kupy i napiszę, może komuś sie przyda. Można robić testy z krwi (ale nie wszędzie taki badania mozna zrobić).
Trzymam kciuki aby nic poważnego sie nie rozwinęło z tej gorączki...

Justyna zdrówka życzę Kuruj sie

Edycia można gdzieś w necie obejrzeć ten rowerek? Jaka cena?
Ala dostanie od mojej siostry prawie nowy rowerek, muszę tylko te małe kółka dokupić. Jeszcze go nie widziałam, mam nadzieję ze będzie nam odpowiadał i zakup nie będzie potrzebny
__________________
Alicja

Edytowane przez Doridee
Czas edycji: 2009-03-30 o 09:12
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 09:22   #415
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Kurde - napisałam wiadomość, której od razu nie wysłałam teraz to bez sensu wygląda, że najpierw mam odpowiedzi, a potem o coś pytam

Doridee fajnie ujęłaś, że zbierzesz wszystkie informacje do kupy

Rowerek w kupiliśmy w REAL, za 369zł, oczywiście z bocznymi kółkami także w standardzie.
Fajnie, że Wam odpadnie zakup całego rowerka - za kółka boczna dacie jakieś 40zł i można śmigać.
Aha a kask mamy już od zeszłego roku i jeszcze jest dobry, więc też nie kupowaliśmy.

Edytowane przez edytcia
Czas edycji: 2009-03-30 o 09:25
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 09:23   #416
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Kupilam samochód ,oczywiscie taki jakiego nawet nie brałam pod uwagę . Bo Peugeota 307.Ale jestem zadowolona .I myslę , ze tak pozostanie.
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 09:27   #417
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

gosiula to gratulacje, no i bezawaryjności życzę! A jaki rocznik, kolor, pojemność
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 09:49   #418
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

2004 benz 1,6 -piękny niebieski metalik. Właśnie zamówiłam nawigacje,bo nie ma ,a tak poza tym to ma wszytsko . Nawet podgrzewane siedzenia .
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 09:58   #419
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Ooo to fajnie. Przynajmniej w pupę nie zmarzniecie
A dzieciakom się podoba?
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 10:16   #420
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Podoba sie ,podoba .
Strasznie chce mi sie dzis spać .normalnie padam na klawiaturę ,nie wiem jak do 15-stej wytrzymam.

Internet mam z multimedii za 46z ł ( chyba) 1 G i nam w zupełności w domu wystarcza.
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-18 23:00:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:46.