Własnoręcznie robione serum z witaminą C - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-19, 19:26   #391
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: do dziewczyn, które robiły serum z witaminą c według przepisu Basi

Nikita alkohol salicylowy nie moze byc, tyle ja zrozumialam po przestudiowaniu tych wszystkich stron i porad.

Kwasow nie laczymy z wit. C a Effaclar to kwas BHA-salicylowy, wiec odpada.

A jesli chcesz mozesz calkowicie zrezygnowac z alkoholu (on ma tylko pomoc sie wchlonac).


Woda destylowana to woda destylowana, a wiec m.in. taka co dodaje sie do akwarium, do zelazka, do spryskiwania kwiatow itp. mozna kupic w drogerii.
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 20:22   #392
agateczka
BAN stały
 
Avatar agateczka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 660
Dot.: do dziewczyn, które robiły serum z witaminą c według przepisu Basi

dziewczyny, jak czesto uzywacie tego serum? codziennie?
agateczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 22:05   #393
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Cool Dot.: do dziewczyn, które robiły serum z witaminą c według przepisu Basi

Cytat:
Napisane przez agateczka
dziewczyny, jak czesto uzywacie tego serum? codziennie?
Tak, codziennie rano po umyciu pyska, przed nalozeniem filtra
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 23:30   #394
agaku
Rozeznanie
 
Avatar agaku
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 871
Dot.: do dziewczyn, które robiły serum z witaminą c według przepisu Basi

Cytat:
Napisane przez agateczka
dziewczyny, jak czesto uzywacie tego serum? codziennie?
Możesz uzywać serum co 2, 3dni - wit. C kumuluje się w skórze.
agaku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 08:10   #395
_Lunka_
Raczkowanie
 
Avatar _Lunka_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 484
Dot.: do dziewczyn, które robiły serum z witaminą c według przepisu Basi

Co może zapychać w serum oprócz lecytyny i wit E? Wywaliłam je obie po kolei i dalej mnie wypryszcza zrobiłam podstawowe serum - sama woda i witamina C + kilka kropli alkoholu i mam pół czoła w maleńkich białych pryszczykach. Serum nalożyłam na całe pyszczydło a niespodzianki wyszły tylko w jednym miejscu. Nie posądzam innego kosmetyku, bo używam tylko filtra i na noc effaclaru K, a wypryski mam tylko po aplikacji serum No chyba nie jest to wina witaminy C? Miała pomagać a nie szkodzić
_Lunka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 08:32   #396
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: do dziewczyn, które robiły serum z witaminą c według przepisu Basi

hmm... jak nie spirytus salicylowy... to moze denaturat? ale ten biały oczyszczony by się nadał?

a woda destylowan taka jak do akmulatorów? hehe bo tego sie doczytałam na opakowaniu jej jakie mam w domu i zwątpiłam
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 08:45   #397
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: do dziewczyn, które robiły serum z witaminą c według przepisu Basi

Nikitko a czemu tak sie upierasz przy innych alkoholach? Najpierw salicylowy, teraz denaturat? Nie masz najzwyklejszej wodki na swiecie? Mozna kupic nawet takie malenkie buteleczki po 50 ml.
Ja osobsicie balabym sie uzyc denaturatu na twarz.

W przepisie podany jest czysty niebarwiony alkohol 70%, ktory mozna tez rozcienczyc, co by wskazywalo na spirytus lub wodke.

A co do wody. To juz Ci pisalam, ze jesli na butli pisze 'woda destylowana' to znaczy, ze to jest TA woda bez wzgledu na to do czego jest proponowana np. do akwarium, akumulatorow, pryskania kwiatow, zelazek itp. Taka woda kosztuje grosze.
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-20, 08:47   #398
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Cool Dot.: do dziewczyn, które robiły serum z witaminą c według przepisu Basi

Cytat:
Napisane przez _Lunka_
Co może zapychać w serum oprócz lecytyny i wit E?
A z czego robisz to serum? Z wit. C w kroplach czy w proszku?
Jesli w kroplach, to zapychac Cie moze gliceryna, ktora jest w tych kropelkach.

Wtedy mozesz sobie zrobic serum z witaminki C w proszku. Czyli wit. C , alkohol, woda destylowana.
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 09:05   #399
_Lunka_
Raczkowanie
 
Avatar _Lunka_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 484
Dot.: do dziewczyn, które robiły serum z witaminą c według przepisu Basi

Robię z witaminy C w proszku z mazideł. Już przerabiałam Juvit czysty i rozcieńczony ale mnie zapychał. Myślałam, że jak zrobię z proszku to będzie dobrze, ale robiłam już kilka podejść i za każdym razem mam pryszcze. Active C też mnie zapycha, już nie wiem gdzie przyczyna.
_Lunka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 09:06   #400
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: do dziewczyn, które robiły serum z witaminą c według przepisu Basi

Dzięki Weronisiu ze odpowiadasz choc jestem upierdliwa

nie wiem co się uparłam na te dziwne alkohole ale poprostu najpeirw sprawdzam co mam w domu a jakos wódka tak średnio mi odpowiada jk pomyśle ze mam ją nałożyc na buzie

Dobra... dzis wieczorem w takim razie będę kręciła serum.. i chyba zrobie tak jak piszesz, z samą wodą destylowan...

Werosniu dzięki raz jeszcze i przepraszam za tą mase głupich pytań
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 09:38   #401
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: do dziewczyn, które robiły serum z witaminą c według przepisu Basi

Cytat:
Napisane przez _Lunka_
Robię z witaminy C w proszku z mazideł. Już przerabiałam Juvit czysty i rozcieńczony ale mnie zapychał. Myślałam, że jak zrobię z proszku to będzie dobrze, ale robiłam już kilka podejść i za każdym razem mam pryszcze. Active C też mnie zapycha, już nie wiem gdzie przyczyna.
Lunka, takie drobne białe krosteczki to raczej nie jest efekt zapchania. Może Ty niestety nie tolerujesz p prostu witaminy C? Tak się zdarza. Spróbuj zmniejszyć stężenie do 5%, ale jeśli tak samo miałaś po Active C, to byc może witamina C nie dla Ciebie

Nikita, wódka to wbrew pozorom najczystszy alkohol, nie próbuj broń Boże z denaturatem
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-20, 10:34   #402
_Lunka_
Raczkowanie
 
Avatar _Lunka_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 484
Dot.: do dziewczyn, które robiły serum z witaminą c według przepisu Basi

Kurcze to klops, spróbuję zmniejszyć stężenie a jak nie pomoże to trzeba będzie podziękować witamince za współpracę, bo robi mi więcej szkody niż pożytku
_Lunka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 10:06   #403
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: do dziewczyn, które robiły serum z witaminą c według przepisu Basi

Ja chyba calkowicie zrezygnuje z alkoholu, bo dzis peklo mi kolejne naczynko tuz pod okiem, tam gdzie sa juz rzesy. Nawet nie wiem co z tym zrobic. Boje sie tam kremowac czymkolwiek a tym bardziej Dirosealem, bo ja mam bardzo wrazliwe oczyska, ciagle mi lzawia i szczypia.

Nie wiem czy to jakis zbieg okolicznosci, ale ja mam skore na jednej dloni bardzo przesuszona, az szorstka... dokladnie tam gdzie zawsze nalewam sobie serum ....
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 10:15   #404
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: do dziewczyn, które robiły serum z witaminą c według przepisu Basi

Cytat:
Napisane przez Weronisia
Ja chyba calkowicie zrezygnuje z alkoholu, bo dzis peklo mi kolejne naczynko tuz pod okiem, tam gdzie sa juz rzesy. Nawet nie wiem co z tym zrobic. Boje sie tam kremowac czymkolwiek a tym bardziej Dirosealem, bo ja mam bardzo wrazliwe oczyska, ciagle mi lzawia i szczypia.

Nie wiem czy to jakis zbieg okolicznosci, ale ja mam skore na jednej dloni bardzo przesuszona, az szorstka... dokladnie tam gdzie zawsze nalewam sobie serum ....
Weronisia, kurcze, może ten Twój proszek jest jednak jakiś nie tego? Chociaż nie mam pojęcia, co z nim mogłoby być nie tak, kwas askorbinowy to kwas askorbinowy. Ale mnie się nigdy nie zdarzyło, żebym po nałożeniu serum miała białą skórę, tak jak to kiedyś opisałaś, albo żeby mi to wysuszyło skórę na dłoni czy na twarzy Czy ten proszek Ci się dokładnie rozpuszcza w wodzie?
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 10:49   #405
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: do dziewczyn, które robiły serum z witaminą c według przepisu Basi

Tak, on jest dobrze rozpuszczony, nic mi tam nie plywa.

Za pierwszym razem posmarowalam sie dosc sporo i moze to sie nie wchlonelo i zaschlo i dlatego bylam biala.

Teraz smaruje sie i nie jestem biala, wszystko sie szybko wchlania.

Szczyppie mnie tylko w okolicach oczu, ale to u mnie normalne, bo tam wszystko mnie szczypie.

Wkurzylam sie tylko tym dzisiejszym naczynkiem. Udalo mi sie to schowac pod podkladem i korektorem.

W poniedzialek zrobie nowe serum (bo tylko tydzien mozna trzymac w lodowce?) wiec wtedy nie dam alkoholu, albo doslownie jedna krople a nie 4.


A jak dalej bedzie cos nie tak to kupie inny kwas askorbinowy.
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 11:00   #406
agaku
Rozeznanie
 
Avatar agaku
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 871
Dot.: do dziewczyn, które robiły serum z witaminą c według przepisu Basi

Weronisiu, doczytałam, że stosujesz teraz serum 10%. Może następnym razem zrób 5%? Być może przez kilka tygodni musisz dać skórze czas na przyzwyczajenie się do wit. C. Serum nie musisz stosować codziennie, co 2 dni wystarczy. Kurcze, juz nie wiem co powiedzieć - pęknięte naczynko to nie żarty
agaku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 11:06   #407
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: do dziewczyn, które robiły serum z witaminą c według przepisu Basi

Myslicie, ze to od wit. C ? Ja myslalam, ze to mi peklo od alkoholu. Jak kapnelam tam tym serum to mnie zapieklo i nagle pojawila sie pieeeekna zyleczka

Wczesniej uzywalam 5% w Redermicu chociazby i nic kompletnie sie nie dzialo. Nawet nie szczypalo.

Jesli to serum bez alkoholu nadal bedzie mnie szczypac lub podrazniac naczynka to zrobie 5 %


No a jesli bede uzywac co 2 dzien to nie wiem co w te pozostale dni uzywac rano.
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 11:12   #408
agaku
Rozeznanie
 
Avatar agaku
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 871
Dot.: do dziewczyn, które robiły serum z witaminą c według przepisu Basi

Cytat:
Napisane przez Weronisia
Myslicie, ze to od wit. C ? Ja myslalam, ze to mi peklo od alkoholu. Jak kapnelam tam tym serum to mnie zapieklo i nagle pojawila sie pieeeekna zyleczka

Wczesniej uzywalam 5% w Redermicu chociazyb i nic kompletnie sie nie dzialo. Nawet nie szczypalo.

Jesli to serum bez alkoholu nadal bedzie mnie szczypac lub podrazniac naczynka to zrobie 5 %
Sama nie wiem czy to wit. C. Jedno jest pewne - następnym razem zrezygnuj z alkoholu.
agaku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 11:20   #409
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: do dziewczyn, które robiły serum z witaminą c według przepisu Basi

Cytat:
Napisane przez Weronisia
Nie wiem czy to jakis zbieg okolicznosci, ale ja mam skore na jednej dloni bardzo przesuszona, az szorstka... dokladnie tam gdzie zawsze nalewam sobie serum ....
Czytałam niedawno na stronie http://www.rozanski.gower.pl/ascorbin.html takie coś:
Cytat:
Wczesnymi objawami hipowitaminozy C [czyli nadmiaru witaminy C] są zmiany na skórze oraz zaburzenia ośrodkowego układu nerwowego o cechach neurastenii. Skóra staje się blada, sucha, łuszcząca się drobno, szorstka.
Więc to co napisałaś może być właśnie od serum.
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-21, 11:34   #410
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: do dziewczyn, które robiły serum z witaminą c według przepisu Basi

No to jak mam nakladac to wodne serum? Jak przykladam pipetke do twarzy i wyciskam kropelke to ona od razu splywa. Musze to jakos rozsmarowac na cala twarz.

A rece kremuje za kazdym razem.

Mam teraz dlonie zniszczone od egzemy. Moja skora pokrywa sie bomblami gdy robie cos w rekawicach gumowych. Odkad smaruje sie serum to te rece wygladaja jeszcze gorzej, bo sa suche, a przesuszon askora w miejscu gdzie byly bomble wyglada tragicznie.
Ale nic to. Najwazniejsze, zeby twarz jakos wygladala a rece niedlugo wyzdrowieja, bo przestalam uzywac samych rekawic (zakladam pod spod bawelniane).


Jeszcze cos mi przyszlo do glowy.
Kiedys wlasnie z powodu egzemy na rekach robilam u dermatologa testy alergiczne i wyszlo mi, ze cytrusy moga mnie uczulac. Nie wyszlo nic strasznie wielkiego, ale jednak bylo.

Wtedy zakazano mi jadac wszelkie cytrusy i rzeczywiscie po jakims czasie stan skory sie poprawil.

Myslicie, ze serum moze tez miec na mnie zly wplyw? To jest w koncu stosowanie zewnetrzne, a nie zjadanie tego kwasu...
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 13:44   #411
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: do dziewczyn, które robiły serum z witaminą c według przepisu Basi

Cytat:
Napisane przez Weronisia
Jeszcze cos mi przyszlo do glowy.
Kiedys wlasnie z powodu egzemy na rekach robilam u dermatologa testy alergiczne i wyszlo mi, ze cytrusy moga mnie uczulac. Nie wyszlo nic strasznie wielkiego, ale jednak bylo.

Wtedy zakazano mi jadac wszelkie cytrusy i rzeczywiscie po jakims czasie stan skory sie poprawil.

Myslicie, ze serum moze tez miec na mnie zly wplyw? To jest w koncu stosowanie zewnetrzne, a nie zjadanie tego kwasu...
Oj, to teraz ja też się zaniepokoiłam. Bo ja też reaguję alergicznie na cytrusy. Serum co prawda jeszcze nie stosuję, ale miałam taki zamiar.
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 14:43   #412
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: do dziewczyn, które robiły serum z witaminą c według przepisu Basi

Cytat:
Napisane przez Weronisia
Myslicie, ze to od wit. C ? Ja myslalam, ze to mi peklo od alkoholu. Jak kapnelam tam tym serum to mnie zapieklo i nagle pojawila sie pieeeekna zyleczka

Wczesniej uzywalam 5% w Redermicu chociazby i nic kompletnie sie nie dzialo. Nawet nie szczypalo.

Jesli to serum bez alkoholu nadal bedzie mnie szczypac lub podrazniac naczynka to zrobie 5 %


No a jesli bede uzywac co 2 dzien to nie wiem co w te pozostale dni uzywac rano.
Weronisia, wrażliwa skóra moze reagować źle na witaminę C, więc trzeba ją ostrożnie przyzwyczajać. Nie sądzę, że to naczynko pojawiło się z powodu serum, jeżeli nie było żadnych objawów podrażnienia.
W razie używania serum co drugi dzień nie musisz rano nakładać nic, wystarczy filtr.
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 14:48   #413
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: do dziewczyn, które robiły serum z witaminą c według przepisu Basi

To znowu ja... i znów z pytaniem a raczej prośbą o pomoc

Jakie proporcje alkoholu, wody destylowanej i Cevikapu 10% powinnam dac zeby wyszło 10-15% serum? ech nigdy nie lubiłam chemi.. a teraz by sie przyadałą
Wszyscy mówią tylko o C w proszku.. a ja mam Cevikap.. i w najbliższym czasie nic innego nie będe miałą..więc chcę przynajmniej z nim poeksperymentowac...

A alkohol zapewnia lepszą penetracje w skórze wit C?

i czy wsmarowywać serum (i krem active C) w wilgotną twarz? np zwilżoną wodą termalna?
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 15:50   #414
alnilam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 43
Dot.: do dziewczyn, które robiły serum z witaminą c według przepisu Basi

Dziewczyny a czujecie że to serum jest skuteczne? Bo ja np Active C XL uwielbiam (Redermina mniej) i czuje jak wygladza skore zmniejsza linie itp. Czujecie jakas wyrazna róznice w cerze odkad stosujecie serum? Czy ktos kto uzywał Active C XL moze mi porwonac efekty obu ?
alnilam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 15:57   #415
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: do dziewczyn, które robiły serum z witaminą c według przepisu Basi

Cytat:
Napisane przez Nikita-v
To znowu ja... i znów z pytaniem a raczej prośbą o pomoc

Jakie proporcje alkoholu, wody destylowanej i Cevikapu 10% powinnam dac zeby wyszło 10-15% serum? ech nigdy nie lubiłam chemi.. a teraz by sie przyadałą
Wszyscy mówią tylko o C w proszku.. a ja mam Cevikap.. i w najbliższym czasie nic innego nie będe miałą..więc chcę przynajmniej z nim poeksperymentowac...

Serum o stężeniu 10%
10 ml wody destylowanej
10 ml Cevikapu
3-6 kropli alkoholu, przy cerze naczynkowej 3-4 krople

A alkohol zapewnia lepszą penetracje w skórze wit C?

Tak, alkohol zwieksza penetracje serum wglab skory

i czy wsmarowywać serum (i krem active C) w wilgotną twarz? np zwilżoną wodą termalna?
Nie widzę powodu dla którego miałoby się wsmarowywać serum w wilgotną twarz. Twarz ma być oczyszczona, ale nie mokra.

Dokładne informacje znajdziesz tu:
http://www.biochemiaurody.com/DzialLab/serum-wit.c.htm
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 16:00   #416
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: do dziewczyn, które robiły serum z witaminą c według przepisu Basi

Ja używałam Activ C i Redermica i byłam bardzo zadowolona.
Jedno jest pewne, że serum 10 czy 15% bardziej szczypie, więc jak dla mnie to jest dowód, że to działa
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 16:04   #417
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: do dziewczyn, które robiły serum z witaminą c według przepisu Basi

Basiu dziękuje bardzo ratujesz mi życie

No to dziś juz robie serum.. i teraz co druga noc serum a na dzien active c
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 16:04   #418
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: do dziewczyn, które robiły serum z witaminą c według przepisu Basi

Dzięki wielkie Basiu . Pytałam o to dwa razy kilka postów wcześniej, ale niestety nie uzyskałam odpowiedzi.
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 16:07   #419
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: do dziewczyn, które robiły serum z witaminą c według przepisu Basi

widziałam Suri dlatego tez podbiłam to pytanie
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 16:13   #420
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: do dziewczyn, które robiły serum z witaminą c według przepisu Basi

Cytat:
Napisane przez Nikita-v
widziałam Suri dlatego tez podbiłam to pytanie
Tobie również dziękuję Nikitka
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-27 17:29:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:04.