Czerwcowe Mamusie 2015 :) - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-10, 10:33   #3991
kejtiCe
Zakorzenienie
 
Avatar kejtiCe
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 833
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

Cytat:
Napisane przez k a j a Pokaż wiadomość
Ja ostatnio czytałam, że na ta chwilę, póki nie ma łożyska, to nie ma zbyt wielkiego wpływu na dziecko..
No to dobrze. To w sumie ma sens, kobieta nie od razu wie, że jest w ciąży.
kejtiCe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 10:36   #3992
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

Cytat:
Napisane przez kejtiCe Pokaż wiadomość
Uffff, super Ja z kolei wyczytałam ostatnio, że w pierwszych tygodniach dziecko jest narażone na zewnętrzne czynniki. Widać co człowiek to opinia. W każdym razie więcej dowiem się i w środę, i w piątek. Nie mogę się doczekać..


No w sumie też prawda..

Cos_ ja nie starałam się, ale jest tzn zawsze widziałam siebie jako matkę, tylko nie przypuszczałam, że będę w ciąży, mając 20 lat, w trakcie studiów i bez ślubu.. ale skoro już jest, to trzeba zrobić wszystko, żeby się dobrze rozwijało. TŻ ogromnie mnie wspiera, a wszystkim swoim znajomym mówi, że jest dumny

chociaż ja tak bardzo marzyłam o bliźniakach ale z jednym będzie łatwiej na początek, hehe
Masz 20 lat.? Fajnie ze osoba w twoim wieku tak mysli bo teraz to rzadkosc (sama mam 23 skonczone) jeeny ja sie tak boje jak damy rade z dwojka :P

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 10:57   #3993
pszczoua
Zakorzenienie
 
Avatar pszczoua
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 330
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

Cytat:
Napisane przez silk_a Pokaż wiadomość
Mycha, Masija dzięki kocgane
Niestety TZ słucha swojej mamy. Niby ma dzisiaj z nią rozmawiac ale ja tego nie widzę.
Co do obaw to ja tez je mam. Zwłaszcza ze przez weekend prawie cały czas w nerwach u stresie byłam:-( wizytę mam w środę. Miałam mieć w czw ale mogę iść w środę

---------- Dopisano o 08:18 ---------- Poprzedni post napisano o 08:15 ----------



Ja tez tego nie próbuje zrozumieć. Jak można szkodzić własnemu dziecku. Ja w ogóle alkoholu nie pije. Ani kawy. Udowodniono ze nawet niewielka ilośc alkoholu może zaszkodzić dziecku. Zreszta nie widzę powodu czemu koniecznie musiałabym sie napić. Nie wolno to nie.
Ja kawe akurat pije, jedna dziennie. Lekarz mowil ze skoro mam niskie cisnienie to nie zaszkodzi.





Cytat:
Napisane przez szuuu Pokaż wiadomość
Dziewczyny bardzo proszę o kciuki dzisiaj za mnie, mam pierwsze USG...






Cytat:
Napisane przez pani_pierozkowa Pokaż wiadomość
Hej Wam, ja juz po USG, wszystko jest ok Dziecię zdrowe, mam zdjęcia i film Wszystkie parametry w normie, kostka nosowa na miejscu Niestety nie pokazało co ma miedzy nożkami Troche nadrobilo do terminu OM i z wielkości wynika ze jestem juz w 14 tygodniu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Super ze wszystko ok
__________________
pszczoua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 11:05   #3994
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

ja w poprzedniej ciąży nie miałam problemu z piciem kawy bo wtedy jeszcze nie piłam jej w ogóle...zaczęłam jak Kuba był mały....a teraz sobie nie wyobrażam...ale piję jedna rano więc wyrzutów sumienia nie mam z tego powodu
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 11:06   #3995
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

Muszę się zacząć czymś smarować,masła kakaowego z ziaji nie będę w stanie wąchać więc na razie się będę smarować garnierem tylko,że on z miodem chyba :/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 11:12   #3996
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość
Muszę się zacząć czymś smarować,masła kakaowego z ziaji nie będę w stanie wąchać więc na razie się będę smarować garnierem tylko,że on z miodem chyba :/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
A co Ci miód przeszkadza ??? odrzuca Cię czy co ?
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 11:13   #3997
k a j a
Zakorzenienie
 
Avatar k a j a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 15 225
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość
Muszę się zacząć czymś smarować,masła kakaowego z ziaji nie będę w stanie wąchać więc na razie się będę smarować garnierem tylko,że on z miodem chyba :/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
spróbuj z rossa ten babydream.
__________________


Lena
k a j a jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-10, 11:19   #3998
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
A co Ci miód przeszkadza ??? odrzuca Cię czy co ?
Chyba gdzieś wyczytałam,że nie można z miodem :/



Cytat:
Napisane przez k a j a Pokaż wiadomość
spróbuj z rossa ten babydream.
Kurcze a byłam dziś w rossmanie :/ powiem mamie w środę :P

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 11:24   #3999
silk_a
Raczkowanie
 
Avatar silk_a
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 361
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Mój mąż wczoraj przepuszczał ludzi na przejściu dla pieszych i mówił, że szła kobieta w zaawansowanej ciąży z papierosem!
Mówił, że miał ochotę ją przejchać (tylko tak, żeby dziecku się nic nie stało). Ale naprawdę wrócił z takim nerwem...:/ - ogólnie strasznie teraz przeżywa wszystko co się wiąże z dziećmi i brzuchami

Ech, ciężka sytuacja. Wiem, bo mój tż jest przywiązany do swojej mamy, ogólnie ich matka poświęciła całe swoje życie dla nich tzn. nie ważny był mąż tylko dzieci (chore imo) no i tż jest takim trochę maminsynkiem. Nie postawi się za bardzo itp.
Ale i tak dużo się zmienił odkąd jesteśmy razem bo ja sobie nie pozwolę na taką kontrolę teściowej i nie zliczę naszych rozmów, kłótni o jego stosunek do matki. Biłam mu do głowy, że teraz rodziną jest on i ja i nikt nie jest ważniejszy. Tylko my decydujemy o sobie a reszty możemy ewentualnie słuchać i prosić o rady.
W końcu jakoś zaczął się zmieniać i jakoś funkcjonujemy.

Wybacz, że się tak rozpisałam o sobie ale może warto krzyczeć na tych swoich mężczyzn i tłumaczyć do ich główek takie proste rzeczy
Mam nadzieję, że z tozmowy Twojego TŻta coś wyniknie i będzie po Twojej myśli

Trzymam
Ale Ci super! Gratulacje


Dziewczyny a ja nie wytrzymałam i (akurat przez przypadek ) będąc na mieście zobaczyłam centrum USG. Weszłam, zrobiłam badanie i widziałam naszego bąbla jest serducho, jest dobrze
I fiknął mi w brzuchu nawet na koniec
A co najlepsze pani doktor nie wzięła żadnych pieniędzy...

Uspokoiłam się
Masz racje. To samo tłuke mojemu TZ do głowy i mam nadzieje ze kiedyś zrozumie. Ze teraz jego najbliższa rodzina jesteśmy MY.

Co do szkół rodzenia to ja nie idę. Przy synku byłam i uważam ze nie było sensu. Ale może akurat na raka szkole trafiłam.

A co do kawy to ja i rak jej zapachu nie stoleruje. Próbowałam pic inkr aje smak mnie odpychał.
silk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 11:27   #4000
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość
Chyba gdzieś wyczytałam,że nie można z miodem :/





Kurcze a byłam dziś w rossmanie :/ powiem mamie w środę :P

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.


nie rozumiem czemu...

zresztą czasami to mam wrażenie, że gdyby słuchać wszystkiego to kobiety w ciąży (i nie tylko w ciąży) to umarłyby z głodu, smarowały się tylko olejem, chodziły bez makijażu z odrostami, broń Boże z pomalowanymi paznokciami a i myły się tylko czasami bo woda jest z chlorem....to takie moje ogólne spostrzeżenie....
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 11:29   #4001
kejtiCe
Zakorzenienie
 
Avatar kejtiCe
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 833
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość
Masz 20 lat.? Fajnie ze osoba w twoim wieku tak mysli bo teraz to rzadkosc (sama mam 23 skonczone) jeeny ja sie tak boje jak damy rade z dwojka :P

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
no dopiero w grudniu skończę ale ja kocham dzieci, zajmowałam się moją siostrzenicą, więc POWIEDZMY mam jakieś doświadczenie, z tym że to było tak, że zajmowałam się cały dzień, a potem szłam do domu i miałam spokój, a teraz będzie dzień i noc z maluszkiem
studiuję zaocznie, więc postaram się do czerwca pozaliczać wszystkie egzaminy, a mam nadzieję, że w październiku ktoś będzie mógł się zająć moim dzieciaczkiem w soboty..

mojego TŻ siostra ma bliźniaki, jutro skończą 1,5 roku, jestem w nich zakochana po uszy rodzice razem dają sobie super radę, naprawdę ich podziwiam, ale dzieciaki nie są rozpieszczane, nie wymuszają noszenia na rękach, a to jest bardzo ważne. w każdym razie ich mamusia w grudniu rodzi następne, tym razem tylko jedno, haha więc jak skończę staż, to w styczniu będę ich odwiedzać i przyzwyczajać się do zmiany pieluch
kejtiCe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-10, 11:33   #4002
k a j a
Zakorzenienie
 
Avatar k a j a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 15 225
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

Cytat:
Napisane przez kejtiCe Pokaż wiadomość
no dopiero w grudniu skończę ale ja kocham dzieci, zajmowałam się moją siostrzenicą, więc POWIEDZMY mam jakieś doświadczenie, z tym że to było tak, że zajmowałam się cały dzień, a potem szłam do domu i miałam spokój, a teraz będzie dzień i noc z maluszkiem
studiuję zaocznie, więc postaram się do czerwca pozaliczać wszystkie egzaminy, a mam nadzieję, że w październiku ktoś będzie mógł się zająć moim dzieciaczkiem w soboty..

mojego TŻ siostra ma bliźniaki, jutro skończą 1,5 roku, jestem w nich zakochana po uszy rodzice razem dają sobie super radę, naprawdę ich podziwiam, ale dzieciaki nie są rozpieszczane, nie wymuszają noszenia na rękach, a to jest bardzo ważne. w każdym razie ich mamusia w grudniu rodzi następne, tym razem tylko jedno, haha więc jak skończę staż, to w styczniu będę ich odwiedzać i przyzwyczajać się do zmiany pieluch

To jestes w tej samej sytuacji jak ja w pierwszej ciąży
__________________


Lena
k a j a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 11:35   #4003
kejtiCe
Zakorzenienie
 
Avatar kejtiCe
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 833
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

Cytat:
Napisane przez k a j a Pokaż wiadomość
To jestes w tej samej sytuacji jak ja w pierwszej ciąży
Było ciężko?

Najbardziej denerwuje mnie mojego Tż mama. Za każdym razem jak jest temat ciąży i dziecka, to mówi, że to trochę za wcześnie, że myślała, że chociaż rok poczekamy.. No dobrze, ja też wiem, że jest za wcześnie, ale nie potrzebuję takiego gadania w kółko, bo to strasznie denerwuje.
kejtiCe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 11:37   #4004
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
nie rozumiem czemu...

zresztą czasami to mam wrażenie, że gdyby słuchać wszystkiego to kobiety w ciąży (i nie tylko w ciąży) to umarłyby z głodu, smarowały się tylko olejem, chodziły bez makijażu z odrostami, broń Boże z pomalowanymi paznokciami a i myły się tylko czasami bo woda jest z chlorem....to takie moje ogólne spostrzeżenie....

Też odniosłam takie wrażenie chociaż nie ukrywam,że czasami jestem bardzo przewrażliwiona :P Paznokci nie maluję,bo mi się nie chce
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036

Edytowane przez Cos_
Czas edycji: 2014-11-10 o 11:39
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 11:39   #4005
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

jadę sobie zaraz na zakupy i do Rossmanna zajrzę...kupię może ten babydream
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 11:44   #4006
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
jadę sobie zaraz na zakupy i do Rossmanna zajrzę...kupię może ten babydream
Dzisiaj promocja na kolorowke 1+1

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 11:47   #4007
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

Ja znowu przeziebiona jestem :/ juz drugi raz w tej ciazy :/ poprzednio "leczylam sie" prawie 2 tyg, ponad 2 tyg pracy i znowu. Na dodatek syn obudzil sie dzis z zatkanym nosem, tetaz charczy i spac nie moze.. Znowu bedziemy sie razem "leczyc"...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 11:51   #4008
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
Ja znowu przeziebiona jestem :/ juz drugi raz w tej ciazy :/ poprzednio "leczylam sie" prawie 2 tyg, ponad 2 tyg pracy i znowu. Na dodatek syn obudzil sie dzis z zatkanym nosem, tetaz charczy i spac nie moze.. Znowu bedziemy sie razem "leczyc"...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Uuu biedactwa kurujcie się!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 11:56   #4009
pani_pierozkowa
Zakorzenienie
 
Avatar pani_pierozkowa
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6 783
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

Cytat:
Napisane przez silk_a Pokaż wiadomość
Hej

Mnie dzisiaj bardzo smutno. Wczoraj pokłóciłem sie mega z TZ przez jego mamę. Ciagle nam sie wpiernicza. Juz nam tego dosc. Doszło do tego ze on zadzwonił do niej zeby z nią pogadać a ona powiedziała ze nie chce mnie u siebie widzieć. Jest mi tak cholernie przykro.
Z tych nerwów brzuch mnie od wczoraj boli i boje sie o dziecko:-(
Nie przejmuj się

Cytat:
Napisane przez szuuu Pokaż wiadomość
Dziewczyny bardzo proszę o kciuki dzisiaj za mnie, mam pierwsze USG...
Kciukasy, będzie dobrze!!!!

Cytat:
Napisane przez In_Flagranti Pokaż wiadomość
kciukam i mam nadzieję, że poszło ok!
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
super, że wszytsko dobrze


Cytat:
Napisane przez k a j a Pokaż wiadomość
Hej Wam po weekendzie

Nadrobiłam i przeczytałam smutne wiadomości z soboty Serce mi się kraje, dziewczyny trzymajcie się mocno


Ja kiepsko spędziłam weekend, musiałam zrobić zakupy w sobotę, nawet nie miałam siły pchac wózka w sklepie.. potem byłam na urodzinach przyjaciółki w pizzerii. Ojjj wyjścia to nie dla mnie.. spędziłam 3 godz a odliczałam na zegarku kiedy wrócę do domu..
A w niedziele

No zaczynamy 9 tc
Dopadło Cię Gratki za 9 tc!!! Fasola rośnie

Cytat:
Napisane przez anutka171 Pokaż wiadomość
Pani_Pierozkowa gratulacje za udane usg. Super, że z maluszkiem wszystko ok a na płeć to i tak jeszcze za wcześnie chyba nie?

Witam się z Wami od wczoraj w 11 tc
No za wcześnie, ale czasem już na genetycznym lekarze mówią co tam przewidują, mój nie chciał poprzewidywać, a szkoda bo mnie skręca z ciekawości Graty 11 tygodnia!

Cytat:
Napisane przez In_Flagranti Pokaż wiadomość
super długo trwało to badanie?
Około pół godzinki, sporo rzeczy badał, ja myslałam że to się ogranicza tylko do przezierności i kości nosowej, a też patrzył na półkule mózgowe, czy przepływ przez zastawki prawidłowy, czy jest żołądek, pęcherz, jelita, wątroba, przepływy w tych wszystkich żyłach, pępowinę - no dużooo

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
super tak jak pisała któraś z dziewczyn to chyba ciut wcześnie na płeć...

helloł

nie było mnie wczoraj a Wy tyle naprodukowałyście ale nadrobiłam w sobotę sobie kupiłam kolejny większy stanik...jak tak dalej pójdzie to taniej będzie 2 berety zszyć

jeżeli chodzi o mdłości i wymioty to na szczęście nie mam takich problemów
Zgadzam się.... ja już nie mogę ze swoimi cyckami..... ale z kolei mój Tż dostaje kręćka jak je widzi



Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Ale Ci super! Gratulacje


Dziewczyny a ja nie wytrzymałam i (akurat przez przypadek ) będąc na mieście zobaczyłam centrum USG. Weszłam, zrobiłam badanie i widziałam naszego bąbla jest serducho, jest dobrze
I fiknął mi w brzuchu nawet na koniec
A co najlepsze pani doktor nie wzięła żadnych pieniędzy...

Uspokoiłam się
Dzięki
Dobrze że zrobiłaś USG i trochę się uspokoiłaś

Cytat:
Napisane przez pszczoua Pokaż wiadomość
Super ze wszystko ok
Dziękuję

Uffffff dopiero weszłam do domu bo był objazd po Mamach z filmem wnuka, jak usłyszały przez telefon że jest film to juz tera zaraz chciały zobaczyć
Padam na twarz
__________________
II kreseczki - 11.09.2014r.

26 lipca - kolejny rok razem!

Julek - 10.05.2015r. 21:40

pierogowamama.com
pani_pierozkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-10, 12:05   #4010
industria
Zakorzenienie
 
Avatar industria
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 489
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

cześć dziewczyny

właśnie zastanawiam sie co zjeść na obiad, bo od wszystkiego mnie odrzuca . kurcze, nigdy nie przypuszczałam ze to bedzie taki problem. na śniadanie zjadłam monte no ale ileż tego moge jeść

zastanawiam sie nad ryżem, ale jedyna opcja która mnie nie odrzuca to sam ryż bez niczego.........bez sensu troche no ale co zrobie.

dziewczyny co polecacie w takich sytuacjach? no przecież coś jeść musze....

monika, zdrówka

Edytowane przez industria
Czas edycji: 2014-11-10 o 12:07
industria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 12:06   #4011
In_Flagranti
Raczkowanie
 
Avatar In_Flagranti
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 329
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

Cytat:
Napisane przez kejtiCe Pokaż wiadomość
Było ciężko?

Najbardziej denerwuje mnie mojego Tż mama. Za każdym razem jak jest temat ciąży i dziecka, to mówi, że to trochę za wcześnie, że myślała, że chociaż rok poczekamy.. No dobrze, ja też wiem, że jest za wcześnie, ale nie potrzebuję takiego gadania w kółko, bo to strasznie denerwuje.

Ja mam 25 lat i uważam, że dla mnie to za wcześnie. Po prostu nie jestem gotowa...
Ale każdy jest inny i wydaje mi się, że nie ma takiego idealnego, uniwersalnego momentu. Więc komentarze innych są zbędne.
__________________

In_Flagranti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 12:08   #4012
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

Cześć Dziewczyny. Jestem już w szpitalu, założyli mi tabletki... Czekam....... Pogodziłam się z losem, nastawiłam się na badania i tyle. Więcej nic już nie mogę...

Wysłane z mojego Xperia L za pomocą Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 12:15   #4013
silk_a
Raczkowanie
 
Avatar silk_a
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 361
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

Cytat:
Napisane przez industria Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny

właśnie zastanawiam sie co zjeść na obiad, bo od wszystkiego mnie odrzuca . kurcze, nigdy nie przypuszczałam ze to bedzie taki problem. na śniadanie zjadłam monte no ale ileż tego moge jeść

zastanawiam sie nad ryżem, ale jedyna opcja która mnie nie odrzuca to sam ryż bez niczego.........bez sensu troche no ale co zrobie.

dziewczyny co polecacie w takich sytuacjach? no przecież coś jeść musze....

monika, zdrówka
Ja jak otwieram lodówkę to od razu mdłości dostaje. Dzisiaj na śniadanie chleb z masłem i dżemem jakoś zjadłem. Na obiad planuje zapiekankę makaronowa dla TZ i synka z mięsem a dla mnie bez mięsa bo na jego widok i zapach mnie odrzuca.
silk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 12:17   #4014
kejtiCe
Zakorzenienie
 
Avatar kejtiCe
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 833
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

Cytat:
Napisane przez In_Flagranti Pokaż wiadomość
Ja mam 25 lat i uważam, że dla mnie to za wcześnie. Po prostu nie jestem gotowa...
Ale każdy jest inny i wydaje mi się, że nie ma takiego idealnego, uniwersalnego momentu. Więc komentarze innych są zbędne.
Nic mnie tak nie denerwuje jak komentarze osób postronnych...
Albo miliony pytań dlaczego nie bierzemy ślubu
kejtiCe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 12:17   #4015
silk_a
Raczkowanie
 
Avatar silk_a
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 361
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;48875212]Cześć Dziewczyny. Jestem już w szpitalu, założyli mi tabletki... Czekam....... Pogodziłam się z losem, nastawiłam się na badania i tyle. Więcej nic już nie mogę...

Wysłane z mojego Xperia L za pomocą Tapatalka [/QUOTE]

Trzyma sie tam jakoś kochana

Może jak porobić dobrze badanie to następnym razem juz bedzie na pewno dobrze!!!
silk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 12:20   #4016
In_Flagranti
Raczkowanie
 
Avatar In_Flagranti
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 329
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

Cytat:
Napisane przez kejtiCe Pokaż wiadomość
Nic mnie tak nie denerwuje jak komentarze osób postronnych...
Albo miliony pytań dlaczego nie bierzemy ślubu
Nie ma co ulegać presji otoczenia! Bo później będziecie żałowali... Jeżeli nie chcecie brać na szybko ślubu, bo tak wypada, to nie bierzcie!
Nie jesteście ubezwłasnowolnieni - macie swoje rozumy
__________________

In_Flagranti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 12:24   #4017
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
nie rozumiem czemu...

zresztą czasami to mam wrażenie, że gdyby słuchać wszystkiego to kobiety w ciąży (i nie tylko w ciąży) to umarłyby z głodu, smarowały się tylko olejem, chodziły bez makijażu z odrostami, broń Boże z pomalowanymi paznokciami a i myły się tylko czasami bo woda jest z chlorem....to takie moje ogólne spostrzeżenie....
Dokładnie
Mój lekarz od razu mówił, żebym tylko na siebie uważała a tak, to nic konkretnie mam nie zmieniać w swoim życiu. Ciąża to nie choroba i nie ma co świrować, że tego nie można, to złe itp
[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;48875212]Cześć Dziewczyny. Jestem już w szpitalu, założyli mi tabletki... Czekam....... Pogodziłam się z losem, nastawiłam się na badania i tyle. Więcej nic już nie mogę...

Wysłane z mojego Xperia L za pomocą Tapatalka [/QUOTE]
Kochana.. Dużo siły Ci życzę ..


Właśnie wróciłam z zakupów.. ludzi co nie miara

U mnie od 2 dni mdłości brak dlatego wciągam jedzenie aż mi się uszy trzęsą Zapomniałam jak uwielbiam jeść

Właśnie zjadłam pierogi z kaszą gryczaną i chyba pójdę się farbować.

A, i zaczęlam 10 tydzień
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 12:24   #4018
silk_a
Raczkowanie
 
Avatar silk_a
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 361
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

Cytat:
Napisane przez kejtiCe Pokaż wiadomość
Nic mnie tak nie denerwuje jak komentarze osób postronnych...
Albo miliony pytań dlaczego nie bierzemy ślubu
Ja synka urodziłam mając 24 lata a teraz jestemw ciąży w wieku 29 lat a w lutym kicze 30. I jak dla mnie zarówno pierwsza ciąża jak i ta jest w odpowiednim wieku. Ale tak jak piszecie to jest podejście indywidualne każdej z nas.
silk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 12:25   #4019
kejtiCe
Zakorzenienie
 
Avatar kejtiCe
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 833
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

Cytat:
Napisane przez In_Flagranti Pokaż wiadomość
Nie ma co ulegać presji otoczenia! Bo później będziecie żałowali... Jeżeli nie chcecie brać na szybko ślubu, bo tak wypada, to nie bierzcie!
Nie jesteście ubezwłasnowolnieni - macie swoje rozumy
Nie ulegamy, absolutnie Prawdę mówiąc to jest taki moment, że nie mam czasu na planowanie wesela.. a przecież wymarzyłam sobie jakie chcę najważniejsze teraz to pozdawać egzaminy
kejtiCe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 12:26   #4020
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

Wiecie, czuję się trochę jak robot... Mam całkiem dobry humor, pogodziłam się ze wszystkim... Jestem jakby wyprana ze złych emocji...

Wysłane z mojego Xperia L za pomocą Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-18 21:30:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:51.