Czerwcowe Mamusie 2015 :) - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-10, 07:42   #3961
201710041131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 262
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

Dziewczyny bardzo proszę o kciuki dzisiaj za mnie, mam pierwsze USG...
201710041131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 07:48   #3962
Aika213
Wtajemniczenie
 
Avatar Aika213
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 924
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

Cytat:
Napisane przez szuuu Pokaż wiadomość
Dziewczyny bardzo proszę o kciuki dzisiaj za mnie, mam pierwsze USG...

Powodzenia, bedzie dobrze


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Aika213 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 07:52   #3963
In_Flagranti
Raczkowanie
 
Avatar In_Flagranti
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 329
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

Cytat:
Napisane przez pani_pierozkowa Pokaż wiadomość
Bleee nie dziwię się, jakoś mi niedobrze na myśl o alko, jeszcze taki przetrawiony poranny zapaszek fuj
A mi się tak bardzo chce piwa! Ale wiem, że nie mogę...

Cytat:
Napisane przez pani_pierozkowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie wiem czy mogę, ale proszę o kciuki, jutro USG genetyczne o 8 Bardzo się stresuję
kciukam i mam nadzieję, że poszło ok!

Cytat:
Napisane przez silk_a Pokaż wiadomość
Hej

Mnie dzisiaj bardzo smutno. Wczoraj pokłóciłem sie mega z TZ przez jego mamę. Ciagle nam sie wpiernicza. Juz nam tego dosc. Doszło do tego ze on zadzwonił do niej zeby z nią pogadać a ona powiedziała ze nie chce mnie u siebie widzieć. Jest mi tak cholernie przykro.
Z tych nerwów brzuch mnie od wczoraj boli i boje sie o dziecko:-(
o nie! co za babsko! bardzo mi przykro! I dlatego boję się mieć syna, że odwaliłoby mi jak większości bab!

Cytat:
Napisane przez szuuu Pokaż wiadomość
Dziewczyny bardzo proszę o kciuki dzisiaj za mnie, mam pierwsze USG...
Trzymam!
__________________

In_Flagranti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 08:10   #3964
mycha_818
Zadomowienie
 
Avatar mycha_818
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 371
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

Cytat:
Napisane przez szuuu Pokaż wiadomość
Dziewczyny bardzo proszę o kciuki dzisiaj za mnie, mam pierwsze USG...
Ściskam mocno! Powodzenia
mycha_818 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 08:16   #3965
kejtiCe
Zakorzenienie
 
Avatar kejtiCe
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 833
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

Cytat:
Napisane przez pszczoua Pokaż wiadomość
Tego nigdy nie zrozumiem - jak mozna swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem ryzykowac zdrowie malego czlowieczka ktory jest w 100% zalezny od nas?
Też nie potrafię tego pojąć. Nie wyobrażam sobie, jak mogłabym teraz wypić piwo, wiedząc, że mogę zaszkodzić swojemu dziecku...
kejtiCe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 08:20   #3966
pani_pierozkowa
Zakorzenienie
 
Avatar pani_pierozkowa
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6 783
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

Hej Wam, ja juz po USG, wszystko jest ok Dziecię zdrowe, mam zdjęcia i film Wszystkie parametry w normie, kostka nosowa na miejscu Niestety nie pokazało co ma miedzy nożkami Troche nadrobilo do terminu OM i z wielkości wynika ze jestem juz w 14 tygodniu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
II kreseczki - 11.09.2014r.

26 lipca - kolejny rok razem!

Julek - 10.05.2015r. 21:40

pierogowamama.com
pani_pierozkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 08:25   #3967
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

Cytat:
Napisane przez pani_pierozkowa Pokaż wiadomość
Hej Wam, ja juz po USG, wszystko jest ok Dziecię zdrowe, mam zdjęcia i film Wszystkie parametry w normie, kostka nosowa na miejscu Niestety nie pokazało co ma miedzy nożkami Troche nadrobilo do terminu OM i z wielkości wynika ze jestem juz w 14 tygodniu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
super, że wszytsko dobrze
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-10, 08:30   #3968
k a j a
Zakorzenienie
 
Avatar k a j a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 15 225
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

Cytat:
Napisane przez tassia Pokaż wiadomość
Imbir jest super.
Zalany wrzątkiem, w herbacie a nawet do wachania
Potwierdzam.. Dodaje plaster imbiru do herbaty (ale to to dodawałam zawsze i bez ciazy w okresie jesienno zimowym i od razu lepiej.

Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość
aha.. Jest też chyba herbatka imbirowa prawda? Najgorsze jest to, że te mdłości przychodzą człkowicie nagle w bardzo niezręcznych sytuacjach. Boję się wejść do sklepu spożywczego
Ja to samo.. od dwóch tygodni byłam pierwszy raz w sklepie..

Cytat:
Napisane przez kejtiCe Pokaż wiadomość
A ja (Boże, jak o tym myśle, to ciary mi przechodzą) popalałam na imprezach jak nie wiedziałam, że byłam w ciąży.. najwięcej w 6tc


trzymam kciuki, napisz jak było
Ja to samo..
Co weekend miałam okazję, nie przypuszczałam że jestem w ciąży. Wręcz przeciwnie.. miałam potwierdzone brak ciąży więc chlałam


Cytat:
Napisane przez szuuu Pokaż wiadomość
Dziewczyny bardzo proszę o kciuki dzisiaj za mnie, mam pierwsze USG...


Cytat:
Napisane przez pani_pierozkowa Pokaż wiadomość
Hej Wam, ja juz po USG, wszystko jest ok Dziecię zdrowe, mam zdjęcia i film Wszystkie parametry w normie, kostka nosowa na miejscu Niestety nie pokazało co ma miedzy nożkami Troche nadrobilo do terminu OM i z wielkości wynika ze jestem juz w 14 tygodniu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk



Hej Wam po weekendzie

Nadrobiłam i przeczytałam smutne wiadomości z soboty Serce mi się kraje, dziewczyny trzymajcie się mocno


Ja kiepsko spędziłam weekend, musiałam zrobić zakupy w sobotę, nawet nie miałam siły pchac wózka w sklepie.. potem byłam na urodzinach przyjaciółki w pizzerii. Ojjj wyjścia to nie dla mnie.. spędziłam 3 godz a odliczałam na zegarku kiedy wrócę do domu..
A w niedziele

No zaczynamy 9 tc
__________________


Lena
k a j a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 08:32   #3969
anutka171
Rozeznanie
 
Avatar anutka171
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 761
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

Gryziu, Lucy4u strasznie mi przykro nie znam słów, które mogły by Wam przynieść ukojenie, dlatego tylko przytulam Was mocno

Słodka trzymam kciuki za Ciebie. Trzeba zawsze mieć nadzieję

Powodzenia na wizytach

Witam wszystkie nowe mamy

Pani_Pierozkowa gratulacje za udane usg. Super, że z maluszkiem wszystko ok a na płeć to i tak jeszcze za wcześnie chyba nie?

Witam się z Wami od wczoraj w 11 tc
__________________
Jakub
14.09.2013r.

Edytowane przez anutka171
Czas edycji: 2014-11-10 o 08:33
anutka171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 08:36   #3970
k a j a
Zakorzenienie
 
Avatar k a j a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 15 225
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

Dziewczyny czy Wam też spinają sie tak brzuchy? Mnie ciągle się spina, jadę prawie że codziennie na nospie. W pierwszej ciąży też miałam takie spięcia, ale dopiero później..
__________________


Lena
k a j a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 08:40   #3971
kejtiCe
Zakorzenienie
 
Avatar kejtiCe
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 833
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

Cytat:
Napisane przez k a j a Pokaż wiadomość
Ja to samo..
Co weekend miałam okazję, nie przypuszczałam że jestem w ciąży. Wręcz przeciwnie.. miałam potwierdzone brak ciąży więc chlałam

Ja też nie sądziłam! Mój lekarz zdiagnozował mi PCOS i powiedział, że to (prawie ) niemożliwe, żebym zaszła w ciąże bez pobudzania jajników, więc dla pewności pod koniec września zapisał mi tabletki antykoncepcyjne - bez wstępnego badania, a wychodzi na to, że 30 września byłam już w ciąży , które miałam zacząć brać po październikowym @, a tego już nie dostałam Oczywiście na początku żadnego zainteresowania brakiem@, bo miałam często nieregularne, ale 23 października miałam straszną ochotę na śledzia i wtedy już mojemu TŻ zapaliło się światełko, że chyba noszę jego dzidziusia

Co do tego lekarza, przez tą sytuację nie ufam mu.. Mam u niego wizytę w środę i pójdę tam, bo robił mi wcześniejsze cytologie i wymrażał nadżerkę, jednak w piątek mam prywatnie wizytę u babki w mieście oddalonym 30 km od mojego i muszę porównać, co kto mówi
kejtiCe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-10, 08:43   #3972
k a j a
Zakorzenienie
 
Avatar k a j a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 15 225
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

Cytat:
Napisane przez kejtiCe Pokaż wiadomość
Ja też nie sądziłam! Mój lekarz zdiagnozował mi PCOS i powiedział, że to (prawie ) niemożliwe, żebym zaszła w ciąże bez pobudzania jajników, więc dla pewności pod koniec września zapisał mi tabletki antykoncepcyjne - bez wstępnego badania, a wychodzi na to, że 30 września byłam już w ciąży , które miałam zacząć brać po październikowym @, a tego już nie dostałam Oczywiście na początku żadnego zainteresowania brakiem@, bo miałam często nieregularne, ale 23 października miałam straszną ochotę na śledzia i wtedy już mojemu TŻ zapaliło się światełko, że chyba noszę jego dzidziusia

Co do tego lekarza, przez tą sytuację nie ufam mu.. Mam u niego wizytę w środę i pójdę tam, bo robił mi wcześniejsze cytologie i wymrażał nadżerkę, jednak w piątek mam prywatnie wizytę u babki w mieście oddalonym 30 km od mojego i muszę porównać, co kto mówi
Haha to ja poszłam po 2tych braku @, przebadał, zrobił usg - i mówi że to cykl bezowu i dał lutkę na wywowałnie. Pobrałam 4 dni jak kazał - @ nie ma. po 1,5 tyg od wizyty, zrobiłam sikańca - w sumie nie wiem czemu - a tu dwa tłuściochy

Miałam iść i pokazać mu cykl bezowu, ale sobie darowałam.
__________________


Lena
k a j a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 08:48   #3973
In_Flagranti
Raczkowanie
 
Avatar In_Flagranti
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 329
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

Cytat:
Napisane przez pani_pierozkowa Pokaż wiadomość
Hej Wam, ja juz po USG, wszystko jest ok Dziecię zdrowe, mam zdjęcia i film Wszystkie parametry w normie, kostka nosowa na miejscu Niestety nie pokazało co ma miedzy nożkami Troche nadrobilo do terminu OM i z wielkości wynika ze jestem juz w 14 tygodniu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
super długo trwało to badanie?
__________________

In_Flagranti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 08:55   #3974
kejtiCe
Zakorzenienie
 
Avatar kejtiCe
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 833
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

Cytat:
Napisane przez k a j a Pokaż wiadomość
Haha to ja poszłam po 2tych braku @, przebadał, zrobił usg - i mówi że to cykl bezowu i dał lutkę na wywowałnie. Pobrałam 4 dni jak kazał - @ nie ma. po 1,5 tyg od wizyty, zrobiłam sikańca - w sumie nie wiem czemu - a tu dwa tłuściochy

Miałam iść i pokazać mu cykl bezowu, ale sobie darowałam.
Jednak to kobieta wie najlepiej, co jej dolega
kejtiCe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 09:08   #3975
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

Cytat:
Napisane przez muszka66 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny,

dziś przeczytałam smutne wiadomości. Przykro mi, nie wiem co powiedzieć W takich chwilach każda z nas ma chwile zwątpienia, czy wszystko ok. Trzymajcie się jakoś.

Dziewczyny noszące rozmiar 36. Mam 2 pary spodni jeansów do odstąpienia. Spodnie są w HM mama. Oraz 3 pary spodenek krótkich, na lato. Jeśli któraś byłaby zainteresowana to piszcie na priw.
Napisze ;P

Kaja mnie z prawej strony coś ciągnie jakby mnie ktoś zszył od środka :/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 09:10   #3976
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

Dziewczyny zapisujecie się do szkoły rodzenia? Zastanawiam się od którego tygodnia można się zapisać. Wybieracie taką przy szpitalu w którym będziecie rodziły czy gdzieś indziej?


Dzisiaj jak byłam w Biedronce i poczułam zapach pieczywa, myślałam że nie wytrzymam i zwymiotuje. Kurczę mam jadłowstręt. Nic mi nie smakuje i mnie wszystko brzydzi.

Pytałam lekarki o kwas foliowy, bo moja ciąża to taka z przypadku. Martwiłam się, bo nie brałam przed poczęciem, to dr stwierdziła że nie ma się co martwić, czasu nie cofnę, tylko teraz muszę brać. Witamin żadnych nie zaleciła, mówi że na wszystko będzie czas. Dopytam o witaminy na kolejnej wizycie, bo mam straszne wyrzuty że nie dostarczam organizmowi tego co potrzebuje.
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 09:15   #3977
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

Cytat:
Napisane przez justi699 Pokaż wiadomość
a mi śmierdzi.... mój mąż ciągle mi w nim coś nie pasuje



Cytat:
Napisane przez kejtiCe Pokaż wiadomość
A ja (Boże, jak o tym myśle, to ciary mi przechodzą) popalałam na imprezach jak nie wiedziałam, że byłam w ciąży.. najwięcej w 6tc


trzymam kciuki, napisz jak było
nie przejmuj się...ja też piłam i paliłam. W pierwszej ciąży jak jeszcze nie wiedziałam miałam tak samo

Cytat:
Napisane przez szuuu Pokaż wiadomość
Dziewczyny bardzo proszę o kciuki dzisiaj za mnie, mam pierwsze USG...



Cytat:
Napisane przez pani_pierozkowa Pokaż wiadomość
Hej Wam, ja juz po USG, wszystko jest ok Dziecię zdrowe, mam zdjęcia i film Wszystkie parametry w normie, kostka nosowa na miejscu Niestety nie pokazało co ma miedzy nożkami Troche nadrobilo do terminu OM i z wielkości wynika ze jestem juz w 14 tygodniu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
super tak jak pisała któraś z dziewczyn to chyba ciut wcześnie na płeć...

helloł

nie było mnie wczoraj a Wy tyle naprodukowałyście ale nadrobiłam w sobotę sobie kupiłam kolejny większy stanik...jak tak dalej pójdzie to taniej będzie 2 berety zszyć

jeżeli chodzi o mdłości i wymioty to na szczęście nie mam takich problemów
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 09:18   #3978
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

Cytat:
Napisane przez pszczoua Pokaż wiadomość
Tego nigdy nie zrozumiem - jak mozna swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem ryzykowac zdrowie malego czlowieczka ktory jest w 100% zalezny od nas?
Mój mąż wczoraj przepuszczał ludzi na przejściu dla pieszych i mówił, że szła kobieta w zaawansowanej ciąży z papierosem!
Mówił, że miał ochotę ją przejchać (tylko tak, żeby dziecku się nic nie stało). Ale naprawdę wrócił z takim nerwem...:/ - ogólnie strasznie teraz przeżywa wszystko co się wiąże z dziećmi i brzuchami
Cytat:
Napisane przez silk_a Pokaż wiadomość
Mycha, Masija dzięki kocgane
Niestety TZ słucha swojej mamy. Niby ma dzisiaj z nią rozmawiac ale ja tego nie widzę.
Co do obaw to ja tez je mam. Zwłaszcza ze przez weekend prawie cały czas w nerwach u stresie byłam:-( wizytę mam w środę. Miałam mieć w czw ale mogę iść w środę

---------- Dopisano o 08:18 ---------- Poprzedni post napisano o 08:15 ----------
.
Ech, ciężka sytuacja. Wiem, bo mój tż jest przywiązany do swojej mamy, ogólnie ich matka poświęciła całe swoje życie dla nich tzn. nie ważny był mąż tylko dzieci (chore imo) no i tż jest takim trochę maminsynkiem. Nie postawi się za bardzo itp.
Ale i tak dużo się zmienił odkąd jesteśmy razem bo ja sobie nie pozwolę na taką kontrolę teściowej i nie zliczę naszych rozmów, kłótni o jego stosunek do matki. Biłam mu do głowy, że teraz rodziną jest on i ja i nikt nie jest ważniejszy. Tylko my decydujemy o sobie a reszty możemy ewentualnie słuchać i prosić o rady.
W końcu jakoś zaczął się zmieniać i jakoś funkcjonujemy.

Wybacz, że się tak rozpisałam o sobie ale może warto krzyczeć na tych swoich mężczyzn i tłumaczyć do ich główek takie proste rzeczy
Mam nadzieję, że z tozmowy Twojego TŻta coś wyniknie i będzie po Twojej myśli
Cytat:
Napisane przez szuuu Pokaż wiadomość
Dziewczyny bardzo proszę o kciuki dzisiaj za mnie, mam pierwsze USG...
Trzymam
Cytat:
Napisane przez pani_pierozkowa Pokaż wiadomość
Hej Wam, ja juz po USG, wszystko jest ok Dziecię zdrowe, mam zdjęcia i film Wszystkie parametry w normie, kostka nosowa na miejscu Niestety nie pokazało co ma miedzy nożkami Troche nadrobilo do terminu OM i z wielkości wynika ze jestem juz w 14 tygodniu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ale Ci super! Gratulacje


Dziewczyny a ja nie wytrzymałam i (akurat przez przypadek ) będąc na mieście zobaczyłam centrum USG. Weszłam, zrobiłam badanie i widziałam naszego bąbla jest serducho, jest dobrze
I fiknął mi w brzuchu nawet na koniec
A co najlepsze pani doktor nie wzięła żadnych pieniędzy...

Uspokoiłam się
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 09:21   #3979
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

Byłam dziś odebrać sobie grupę krwi i przy okazji do Rossmana wstąpiłam na promocję 1+1 ale bez szaleństw było dwie szminki i dwa cienie w kremie o.!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-10, 09:23   #3980
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

Też muszę odebrać grupę krwi, już prawie zapomniałam. Dobrze, że inne badania wyszły ok, najbardziej martwiłam się o glukozę.
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 09:25   #3981
tassia
Zakorzenienie
 
Avatar tassia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 141
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

Na szkole rodzenia to zdecydowanie za wcześnie. Ja byłam dwa miesiące przed porodem i nie wiele do porodu pamietalam
__________________
Maciej





[/RIGHT]
tassia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 09:31   #3982
k a j a
Zakorzenienie
 
Avatar k a j a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 15 225
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość
Napisze ;P

Kaja mnie z prawej strony coś ciągnie jakby mnie ktoś zszył od środka :/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
A mnie tak.. hm.. nie wiem czy to mnie tak odyma, czy co.. no nie wiem, ale to takie nieprzyjemne jest.. :/

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zapisujecie się do szkoły rodzenia? Zastanawiam się od którego tygodnia można się zapisać. Wybieracie taką przy szpitalu w którym będziecie rodziły czy gdzieś indziej?


Dzisiaj jak byłam w Biedronce i poczułam zapach pieczywa, myślałam że nie wytrzymam i zwymiotuje. Kurczę mam jadłowstręt. Nic mi nie smakuje i mnie wszystko brzydzi.

Pytałam lekarki o kwas foliowy, bo moja ciąża to taka z przypadku. Martwiłam się, bo nie brałam przed poczęciem, to dr stwierdziła że nie ma się co martwić, czasu nie cofnę, tylko teraz muszę brać. Witamin żadnych nie zaleciła, mówi że na wszystko będzie czas. Dopytam o witaminy na kolejnej wizycie, bo mam straszne wyrzuty że nie dostarczam organizmowi tego co potrzebuje.
Ja nie zapisuje się do szkoły rodzenia..
__________________


Lena
k a j a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 09:52   #3983
poldzik
Zadomowienie
 
Avatar poldzik
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Sycylia
Wiadomości: 1 746
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

dziendobry dziewczyny, wlasnie skonczylam nadrabiac dobre pare stron (nie bylo mnie przez weeend byla u mnie mama i nie mialam czasu na forum).

Gryzelda, lucy tak mi przykro...
u mnie tez tak bylo rok temu - poszlam na drugie usg (a wlasciwie to na wizyte z wynikami badan krwi a pan doktor mi mowi no to jeszcze sobie zerkniemy na dzidziusia) i sie okazalo, ze serduszka juz nie bylo i ciaza sie zatrzymala kilka dni wczesniej. nic sie nie odklejalo, wiec mi zrobili lyzeczkowanie...
slodka daj znac, bo nadzieja jeszcze jest - mi tez przed ostatecznym stwierdzeniem i skierowaniem na lyzeczkowanie gin dal zrobic usg na dwoch innych urzadzeniach dwom innym lekarzom - zeby miec pewnosc, bo wiadomo, ze jak sprzet kiepski to mozna nie zobaczyc.

lubiekawe ciesze sie, ze u ciebie jest serduszko! reszty nie bede komentowac, bo widze, ze skasowalas... na pewno nie da sie wszystkiego opowiedziec w paru slowach, nic nie jest czarne ani biale, jesli ty chcesz miec dziecko to najwazniejsze, mozna miec je i z facetem i bez...

a u mnie dzisiaj pierwszy dzien 9 tygodnia.
tez schizuje, czy czasem sie nie zatrzyma (nastepna wizyta dopiero 28.11)... ale od kilku dni wyskoczyl mi brzuszek, taki okragly jak nigdy i po bokach twardy - tzn czuc, ze to nie tluszczyk tylko ze cialo przybiera taki ksztalt, jelita itd sie przemieszczaja bo jak nacisne to czuje gdzie sie konczy warstewka izolacyjna (ja raczej szczupla jestem) a gdzie, pod spodem jest wzniesienie, ktorego wczesniej nie bylo... moja mama mowi, ze ona tez tak miala i ze w trzecim miesiacu juz ciaza byla "nie do ukrycia" wszystko wskazuje na to, ze ide w jej slady...
mnie tez mdli, na razie bez wymiotow. czesto nie mam apetytu albo zjem niewiele i czuje sie objedzona. ale nie schudlam



alez sie rozpisalam
ah i witajcie nowe kolezanki
poldzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 09:56   #3984
kejtiCe
Zakorzenienie
 
Avatar kejtiCe
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 833
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość



nie przejmuj się...ja też piłam i paliłam. W pierwszej ciąży jak jeszcze nie wiedziałam miałam tak samo


Stresuje się zdrowiem mojego maluszka Trochę za wcześnie się pojawił, ale już go tak bardzo kocham
Mój TŻ jest w 100% przekonany, że to będzie syn
kejtiCe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 09:56   #3985
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

rybka mnie właśnie wyszła za niska :/ to ja już dziś zaczynam chyba 10 tc aaaa!!!
nie ukrywam,że tak mi brzuch śmignął,że masakra te moje robaczki się chyba bardzo rozpychają
kejtice ja też nie sądziłam,że tak szybko się uda (chociaż rok starań to i tak sporo).

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036

Edytowane przez Cos_
Czas edycji: 2014-11-10 o 09:57
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 09:58   #3986
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

no właśnie lubiekawe zapomniałam chyba napisać....nie dałam rady przeczytać wszystkiego bo skasowałaś ale nie zamierzam Cię oceniać a tym bardziej potępiać. każdy z nas ma inne życie, doświadczenia, priorytety....jest innym człowiekiem. Tak jak napisała poldzik nic nie jest czarne albo białe i nie można oceniać po kilku zdaniach

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------

Cytat:
Napisane przez kejtiCe Pokaż wiadomość
Stresuje się zdrowiem mojego maluszka Trochę za wcześnie się pojawił, ale już go tak bardzo kocham
Mój TŻ jest w 100% przekonany, że to będzie syn
naprawdę nie martw się wielokrotnie czytałam artykuły itp rzeczy które mówiły o tym, że dziecko w tych pierwszych tygodniach jest chronione przez nasz organizm przed takimi incydentami
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 10:00   #3987
In_Flagranti
Raczkowanie
 
Avatar In_Flagranti
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 329
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

Cytat:
Napisane przez kejtiCe Pokaż wiadomość
Stresuje się zdrowiem mojego maluszka Trochę za wcześnie się pojawił, ale już go tak bardzo kocham
Mój TŻ jest w 100% przekonany, że to będzie syn
gdyby coś było nie tak, to uwierz, że przyroda sama nie dopuściłaby do dalszego rozwoju!
__________________

In_Flagranti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 10:21   #3988
kejtiCe
Zakorzenienie
 
Avatar kejtiCe
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 833
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość




naprawdę nie martw się wielokrotnie czytałam artykuły itp rzeczy które mówiły o tym, że dziecko w tych pierwszych tygodniach jest chronione przez nasz organizm przed takimi incydentami
Uffff, super Ja z kolei wyczytałam ostatnio, że w pierwszych tygodniach dziecko jest narażone na zewnętrzne czynniki. Widać co człowiek to opinia. W każdym razie więcej dowiem się i w środę, i w piątek. Nie mogę się doczekać..

Cytat:
Napisane przez In_Flagranti Pokaż wiadomość
gdyby coś było nie tak, to uwierz, że przyroda sama nie dopuściłaby do dalszego rozwoju!
No w sumie też prawda..

Cos_ ja nie starałam się, ale jest tzn zawsze widziałam siebie jako matkę, tylko nie przypuszczałam, że będę w ciąży, mając 20 lat, w trakcie studiów i bez ślubu.. ale skoro już jest, to trzeba zrobić wszystko, żeby się dobrze rozwijało. TŻ ogromnie mnie wspiera, a wszystkim swoim znajomym mówi, że jest dumny

chociaż ja tak bardzo marzyłam o bliźniakach ale z jednym będzie łatwiej na początek, hehe
kejtiCe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 10:24   #3989
k a j a
Zakorzenienie
 
Avatar k a j a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 15 225
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

Cytat:
Napisane przez kejtiCe Pokaż wiadomość
Uffff, super Ja z kolei wyczytałam ostatnio, że w pierwszych tygodniach dziecko jest narażone na zewnętrzne czynniki. Widać co człowiek to opinia. W każdym razie więcej dowiem się i w środę, i w piątek. Nie mogę się doczekać..


No w sumie też prawda..

Cos_ ja nie starałam się, ale jest tzn zawsze widziałam siebie jako matkę, tylko nie przypuszczałam, że będę w ciąży, mając 20 lat, w trakcie studiów i bez ślubu.. ale skoro już jest, to trzeba zrobić wszystko, żeby się dobrze rozwijało. TŻ ogromnie mnie wspiera, a wszystkim swoim znajomym mówi, że jest dumny

chociaż ja tak bardzo marzyłam o bliźniakach ale z jednym będzie łatwiej na początek, hehe
Ja ostatnio czytałam, że na ta chwilę, póki nie ma łożyska, to nie ma zbyt wielkiego wpływu na dziecko..
__________________


Lena
k a j a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 10:25   #3990
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015 :)

Rybka - tam gdzie chodzilam w poprzedniej ciazy do sr zapisy byly od 20 tyg a zajecia byly od 30 chyba (grupy podzielone miesiacami porodu).

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-18 21:30:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:16.