Ostatnio obejrzane filmy cz. III - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-10, 00:34   #3961
Migdał
Rozeznanie
 
Avatar Migdał
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 572
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez Bialy Kotek Pokaż wiadomość
Mistyfikacja, o tym, że śmierc Witkacego to mistyfikacja, kiepski 2/10
ja też go kilka dni temu oglądałam i mi się akurat całkiem podobał Sam starszy Stuhr chyba najmniej, ale gra kobiet pierwsza klasa U mnie 7/10

I jeszcze z poprzednio wymienionych:
- dokument o Polańskim ciekawy 7/10
- Frost Nixon 8/10
- Millenium: Mężczyźni... 9/10 b. mi się podobał dopiero po skończeniu dowiedziałam się, że są 3 części, także nie mogę się doczekać pozostałych dwóch.
Migdał jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 08:16   #3962
mijjenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 4 244
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Przeczucie z Sandrą Bullock, bardzo ją lubie,więc sam fakt,że ona tam gra podnosi ocenę filmu. Film ciekawy,zastanawiający... niestety happy endem się nie skończył,w końcu to dramat/thriller. Zastanawia do końca. 8/10
__________________

To konto nie istnieje.
mijjenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 09:01   #3963
czekoladka66
Raczkowanie
 
Avatar czekoladka66
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 154
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Gdyby jutra nie było- genialny, przepiękny film, bardzo wzrusza... Chyba jeden z najlepszych filmów obejrzanych w życiu, śliczna muzyka i świetni aktorzy
10/10
czekoladka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 10:21   #3964
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Agora wczoraj
długo miałam mieszane uczucia, nawet do teraz, ale film wzbudził we mnie tyle refleksji i wątpliwości, znaków zapytania, że to już jest symptom, że film jest naprawdę dobry
9/10 a nawet 10/10
__________________
Turn on the Light... take a Deep breath... Relax
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 10:46   #3965
marta_94
Zakorzenienie
 
Avatar marta_94
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 4 717
GG do marta_94
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez mijjenka Pokaż wiadomość
Przeczucie z Sandrą Bullock, bardzo ją lubie,więc sam fakt,że ona tam gra podnosi ocenę filmu. Film ciekawy,zastanawiający... niestety happy endem się nie skończył,w końcu to dramat/thriller. Zastanawia do końca. 8/10
zgadzam się z opinią..jeden z lepszych filmów jakie obejrzałam.

a osobiście ostanio obejrzałam film "Kołysanka" . Jak na polska rodukcję to nawet, nawet ten film. Mnie osobiście nie znudził,a zaciekawił 8/10
__________________
a może klikniesz ?
Wybrałam pielęgnację włosów z marką Braun
marta_94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 11:10   #3966
ewelinka_111
Zadomowienie
 
Avatar ewelinka_111
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 990
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

W chmurach - nie wiem szczerze mówiąc dlaczego ten film dostał tyle nagród i nominacji w różnych kategoriach. Dla mnie to taki film do obejrzenia w nudne niedzielne popołudnie, kiedy nic nam się już nie chce. Nie ma w nim nic porywającego, zaskakującego. Nawet Clooney nie wynagradza swoją obecnością czasu spędzonego przy tym filmie. Dla mnie przeciętny 5/10

Kto nigdy nie żył - polski film (który obejrzałam na yt), więc byłam nastawiona sceptycznie. Chociaż w sumie nie przypominam sobie jakiejś kampanii reklamowej związanej z tym filmem, bo dla mnie większość współczesnych polskich filmów albo jest przereklamowana i cienka (mowa o komediach romantycznych), albo nieco zbyt artystyczna...no ale nie o tym teraz... Całkiem niezły film, bazuje na skrajnych emocjach, przynajmniej na początku. Ciekawy, pokazujący że warto żyć, szukać swojej drogi, czegoś jednak brakuje. 7,5/10
__________________
targowisko:
książki
ciuchy

Pain is inevitable, suffering is optional.


blog kulinarny
ewelinka_111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 12:12   #3967
moniekk8
Raczkowanie
 
Avatar moniekk8
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 246
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Miłosc na wybiegu - jak dla mnie był to film baardzo przewidywalny, ale przynajmniej w niektórych momentach zabawny. Daję 5/10 .
moniekk8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-10, 12:15   #3968
aklina
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 719
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Sex traffic- świetny film, polecam wszystkim! 10 na 10
__________________
aklina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 13:37   #3969
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Księżniczka i żaba - dawno nie oglądałam żadnej "disnejowskiej" klasycznej animacji (ostatnio chyba "Króla lwa" ), więc chciałam zobaczyć, co to stworzyli nowego po tak długim czasie. I jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, bo myślałam, że bajka o księżniczce będzie ociekać różowymi, słodkimi dziewczynkami i pałacami, a tu mamy odwrócony schemat baśni - opowieść o zwykłej, ubogiej, czarnoskórej dziewczynie, która pracuje bez wytchnienia, aby móc spełnić swoje marzenie o własnej restauracji. Książę też nie jest schematyczny, bo narcyz, bo naiwny, bo nic nie potrafi, bo bez pieniędzy i wydziedziczony przez rodziców
Mamy też świetnych drugoplanowych bohaterów, którzy wprowadzają niemały humor - szczerbaty robaczek świętojański, który zakochany jest w gwieździe polarnej i uważa ją za swoją dziewczynę (mój ulubiony bohater) oraz krokodyl, który uwielbia grać na trąbce i marzy o występach wśród ludzi
Akcja rozgrywa się w Nowym Orleanie, a film przesycony jest jazzem, który naprawdę porywa. Niepotrzebne tu efekty specjalne czy super animacje komputerowe, bo dzięki oryginalnej, nietypowej fabule, świetnej muzyce i prostym, śmiesznym, ale dobrym dialogom, film zachwyca. Disney nie zawiódł! I polecam obejrzeć Mnie się bardzo podobało
magrest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 15:25   #3970
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez maconha89 Pokaż wiadomość
ojej a ja dałam 2/10 kompletnie mi się nie podobał. moge spytać z ciekawości czym cie zaszokował? bo o ile romantyzm, wzruszenie moge zrozumieć(ja po prosdtu mma alergie na banał, przesłodzenie i ckliwość) to co tam mogło szokować nie rozumiem.
nie chce żeby to zabrzmiało jakbym się czepiała bo jasne, że każdy mam swój gust
chociazby tym, ze w przeplatajacej sie komedii wchodzaca w romantycznosc nagle umiera ojciec ronnie,
film jest na podstawie ksiazki, ktora czytalam z zapartym tchem
niestety duzo rzeczy sie nie zgadza, ktore w ksiazce sa opisane, w filmie niestety zmienione
ale i tak uwazam, ze nie widzialam piekniejszego filmu
mozliwe bardzo, ze glownie do mojej oceny przyczynila sie wlasnie ta ksiazka
jak ja czytalam to tak plakalam, ze szok
nigdy nie ryczalam przy ksiazce czy filmie w taki sposob
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 17:12   #3971
aleksandrajoanna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 353
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez magrest Pokaż wiadomość
Księżniczka i żaba - dawno nie oglądałam żadnej "disnejowskiej" klasycznej animacji (ostatnio chyba "Króla lwa" ), więc chciałam zobaczyć, co to stworzyli nowego po tak długim czasie. I jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, bo myślałam, że bajka o księżniczce będzie ociekać różowymi, słodkimi dziewczynkami i pałacami, a tu mamy odwrócony schemat baśni - opowieść o zwykłej, ubogiej, czarnoskórej dziewczynie, która pracuje bez wytchnienia, aby móc spełnić swoje marzenie o własnej restauracji. Książę też nie jest schematyczny, bo narcyz, bo naiwny, bo nic nie potrafi, bo bez pieniędzy i wydziedziczony przez rodziców
Mamy też świetnych drugoplanowych bohaterów, którzy wprowadzają niemały humor - szczerbaty robaczek świętojański, który zakochany jest w gwieździe polarnej i uważa ją za swoją dziewczynę (mój ulubiony bohater) oraz krokodyl, który uwielbia grać na trąbce i marzy o występach wśród ludzi
Akcja rozgrywa się w Nowym Orleanie, a film przesycony jest jazzem, który naprawdę porywa. Niepotrzebne tu efekty specjalne czy super animacje komputerowe, bo dzięki oryginalnej, nietypowej fabule, świetnej muzyce i prostym, śmiesznym, ale dobrym dialogom, film zachwyca. Disney nie zawiódł! I polecam obejrzeć Mnie się bardzo podobało
Mi też się bardzo podobało . Takie w klimacie klasycznego Disneya!
aleksandrajoanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-10, 18:46   #3972
wielokropek2
Rozeznanie
 
Avatar wielokropek2
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 657
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Samotny mężczyzna - wreszcie dotarł na prowincję, co prawda nie do mojej mieściny, lecz do sąsiedniej, oddalonej zaledwie o 35 km. I przyznam, że nie żałuję wędrówki ciasnym, niewygodnym busem, tym bardziej, że cała eskapada pociągnęła za sobą koszta zbliżone do ceny biletu w stołecznym multipleksie. A co do samego filmu... Opiera się on właściwie na dwóch składowych - stronie dźwiękowo-wizualnej oraz wyśmienitej kreacji Firtha. Przyznam, że to jedna z niewielu okazji, by nie ujrzeć go w roli pogromcy dam tyleż dumnych, co uprzedzonych (dlatego może ze sporą dozą sympatii wspominam formanowską wpadkę - Valmonta)... I takim widzieć go wolę. Cóż, za klasyfikacją punktową nie przepadam, nadal mam żywo w pamięci noty szkolne, ale skoro już muszę... 7/10.
I nie powiem, zaciekawiłyście mnie tym dokumentem o Polańskim. Co prawda o samym projekcie słyszałam, ale jakoś nie mogłam się zmobilizować do obejrzenia. A sama sprawa w istocie, jak słusznie Poranna Rosa zauważyła, budzi emocje tyleż skrajne, co silne...
__________________
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości." J. Cocteau
wielokropek2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 19:08   #3973
porannarosa89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 372
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

safe ( 1995 ), todd haynes; 8,5/10
thiller ( horror? ) i dramat w jednym; ewidentna krytyka na xx(i)- wiek, ruchy typu new age, społeczeństwo, etc. przeraża przytłumioną kolorystyką, muzyką ( już od pierwszych sekwencji filmu ) i powolnym, zdawałoby się, prowadzeniem akcji. julianne moore jest wspaniała, jej postać przypomina trochę laurę brown z godzin ( w którą także się wcielała ), ale... nie do końca. carol white jest idealną żoną z przedmieść los angeles. jej największe rozterki ograniczają się do błędnie wybranego koloru nowej sofy czy źle zrobionej trwałej. do czasu, kiedy zaczynają nękać ją dziwne objawy, typu kaszel, krwotoki, kłopoty z sercem. lekarze jednak twierdzą, iż wszystko jest w porządku, odsyłają ją z kwitkiem, nie pomaga też spotkanie z psychiatrą. i wtedy carol trafia na ulotkę o ośrodku wrenwood, gdzie w izolacji, na pustynii, zdala od zanieczyszczeń zamieszkuje grupa ludzi "wrażliwych na chemikalia", którymi zatruwani są przez rząd/świat/whatever. a nam w głowie rodzi się pytanie, czy naprawdę to takie szkodliwe, czy nam też to grozi... czy może to wszystko wymysł chorej, sfrustrowanej kury domowej...?
jak powiedziałam, film przeraża. polecam .
( znalazłam tylko tyle: http://www.youtube.com/watch?v=l0qfkzTrFxg& )

lady blue shanghai ( 2010 ), david lynch; brak oceny, byłaby nieobiektywna (wiem, że ocena z zasady jest subiektywna, no ale )
krótki film reklamowy reżyserii davida lyncha. klasyczny lynch. neo - noir, hotel, dziwni, japońscy pracownicy tegoż, samogrający gramofon, marion cottillard, dymiąca się torba niczym z klasycznego kiss me deadly. nawet fajne, tylko... torba?! (ale i tak cię kocham, dave )
__________________
/last.fm czasem kłamie/

once a day, every day, give yourself a present
-- special agent dale cooper .
porannarosa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 20:12   #3974
aleksandrajoanna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 353
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

lady blue shanghai jest fajne . Takie... dziwne! Ale fajne . Choć Marion mi się tam nie podobała, taka sztuczna mi się wydaje.
aleksandrajoanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 20:56   #3975
caarolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar caarolaaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 701
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Paintball - 5/10, grupa osób gra w znaną strzelankę gumowymi kulkami - painball. wkrótce jednak okazuje się, że wśród nich znajduje się snajper wyposazony w ostrą amunicję. Ciekawy pomysł na film, niemniej jednak po dobrym horrorze spodziewałam się czegoś znacznie lepszego. Paintball zdecydowanie nie spełnił moich oczekiwań.

Turniej - 6/10, w brytyjskim mieście odbywa się turniej, w którym udział bierze 30 płatnych zabójców. Wygrywa ten, który jako jedyny przeżyje. Bardzo fajny film akcji, niektóre sceny walki trochę przesadzone. Tematyka w moim klimacie, polecam
__________________
FC BARCELONA !! .. Més que un club ..
- why do you live?
- because I have something worth living for (...)
caarolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 22:29   #3976
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Step Up 3D - 9/10
Naprawdę nie spodziewałam się, że uda mu się dorównać pierwszej części. A jednak. Cudowne choreografie i sceny wciskające w fotel. Pójdę drugi raz.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 08:24   #3977
pola_m
Wtajemniczenie
 
Avatar pola_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 2 305
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Incepcja
Wbija w fotel. Film na prawdę dobry, trzyma w napięciu do samego końca, angażuje maksymalnie,zakręcony, ale bez przesady. Świetna muzyka, świetne zdjęcia. Momentami tylko troche zbyt amerykański, strzalniny, pościgi, za dużo tego. W każdym razie chętnie zobaczę jeszcze raz
pola_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 21:32   #3978
201803300917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3 074
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Broken Flowers- samo nazwisko Jarmuscha było dla mnie wystarczającą zachętą Uwielbiam jego filmy, sa idealnie dopracowane, każdy szczegół do siebie pasuje i tu nie było inaczej. Świetne dialogi, surrealistyczne akcenty i niejasne zakończenie. Aktorstwo na wysokim poziomie Ale o ile na początku filmu siedziałam zauroczona to pod koniec troszkę mi się dłużył. Ale nie wiem na ile to wina filmu a na ile dzisiejszego niewsypania. Polecam ale jednak uważam, że są lepsze filmy Jarmuscha ( Mystery Train i Ghost Dog) 8/10
201803300917 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 10:48   #3979
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Step up 3D - Nowy York i muzyka!
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-12, 11:53   #3980
aleksandrajoanna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 353
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

The last song - uwielbiam <3. Ryczałam od połowy. Uroczy, ściskający za serce film o miłości.
aleksandrajoanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 12:22   #3981
Dzindzej
Zakorzenienie
 
Avatar Dzindzej
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 327
Post Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Wrogowie publicznie 5/10
Spodziewałam się jakiejś akcji...
Wyspa tajemnic 10/10
__________________
"Człowiek mało nauczy się z sukcesu, ale dużo z niepowodzenia"


Studia.

Cel: -6kg
Dzindzej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 13:12   #3982
cosmos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 57
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez Labirynth Pokaż wiadomość
Agora wczoraj
długo miałam mieszane uczucia, nawet do teraz, ale film wzbudził we mnie tyle refleksji i wątpliwości, znaków zapytania, że to już jest symptom, że film jest naprawdę dobry
9/10 a nawet 10/10
Zgadzam się naprawdę dobra produkcja, przemyslana i wciągająca. Szkoda tylko, że film w Polsce przeszedł bez echa.
Chociaż z drugiej strony w takim kraju jak nasz, trudno by zrobił furorę.
cosmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 14:14   #3983
niezapomniane
Raczkowanie
 
Avatar niezapomniane
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 98
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

The good heart 9/10

nietypowa komedia, dość zaskakująca ciepła i momentami mroczna. takie nietypowe połączenie
wIDZiałam ja na Erze nowe horyzonty, ( festiwal we Wrocławiu) , także nie wiem jak z możliwością oglądania w kinach obecnie ale bardzo polecam....
__________________
Wiara w piękno pozostanie niezmienna...
niezapomniane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 15:45   #3984
agnlan
Raczkowanie
 
Avatar agnlan
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 438
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Ostatnia Piosenka- bardzo dobry
__________________
agnlan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 15:54   #3985
aleksandrajoanna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 353
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez agnlan Pokaż wiadomość
Ostatnia Piosenka- bardzo dobry
Podpisuję się !
aleksandrajoanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 16:00   #3986
mijjenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 4 244
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

5 x 2 pięć razy we dwoje 1/10 nic w tym filmie mi się nie podobało, nic! Beznadziejny film. Strata czasu.

Słodka zemsta
8/10 Meg Ryan,więc już film lepiej się ogląda. Zagrała fajną wariatkę niezła fabuła,końcówka też. Fajny

Wszystko o Stevenie 6/10 Sandra Bullock,jak z aktorką wyżej. Gdzie jest Sandra to film już zyskuje. Pomysł dobry na film,ale końcówka zdołowałam się jeszcze bardziej...
__________________

To konto nie istnieje.
mijjenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 17:56   #3987
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

P.S. Kocham Cię- Skończyłam niedawno książkę więc miałam ochotę powrócić do tego filmu.

Gerry (Gerard Butler) i Holly (Hilary Swank) są młodym idealnie dopasowanym, jakby stworzonym dla siebie małżeństwem. Mimo tego że żyją dość skromnie to jedyne czego im brakuje do pełni szczęścia jest dziecko. Ich piękne plany pękają jednak jak bańka mydlana w wyniku tragicznej, niespodziewanej śmierci Gerrego.
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 20:48   #3988
Ayati
Rozeznanie
 
Avatar Ayati
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 584
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez aleksandrajoanna Pokaż wiadomość
The last song - uwielbiam <3. Ryczałam od połowy. Uroczy, ściskający za serce film o miłości.
Film sam w sobie zły nie jest. Mogli jednak lepiej dobrać aktorów. Mam na myśli Miley Cyrus jako Ronnie. Jedna, wystudiowana mina do wszystkich sytuacji. Żadnych emocji, nic.
Ayati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 21:06   #3989
Ekin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Siedem Dusz
10/10 choć na początku był bardzo nie zrozumiały, ale za to koniec wszystko wynagradza .

Cena Odwagi
9/10 prawdziwa histaria Daniela Pearla zamordowanego w pakistanie przez organizacje Al-Kaida. Angelina Jolie w roli głównej. polecam

Oszukana
8/10 bo jest strasznie długi, najbardziej tajemnicza zagadka w historii Los Angeles.

Najbardziej to lubię filmy oparte na prawdziwych historiach
Ekin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 21:21   #3990
innuendo
Rozeznanie
 
Avatar innuendo
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 924
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez niezapomniane Pokaż wiadomość
The good heart 9/10

nietypowa komedia, dość zaskakująca ciepła i momentami mroczna. takie nietypowe połączenie
wIDZiałam ja na Erze nowe horyzonty, ( festiwal we Wrocławiu) , także nie wiem jak z możliwością oglądania w kinach obecnie ale bardzo polecam....
teraz to faktycznie ciężko z dostępnością, ale w normalnej dystrybucji ten film był już w kwietniu. również polecam, chwyta ze serce .
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=639070 kosmetyki wymiana
innuendo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:37.