maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Pokaż wyniki sondy: Według waszego doświadczenia, odżywka WAX zadziałała na porost włosów??
nie 166 30,35%
tak 381 69,65%
Głosujący: 547. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-28, 11:48   #3931
Jagoda90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 1 054
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Pez Pokaż wiadomość
Jagoda przyjemnego Waxowania!
moglabys mi przypomniec - swiezo ptwarty Wax jest jasnego koloru - chodzi mi o to maź w srodku, nie o pudelko..
bo mi sie wlala woda do niego jakis czas temu i maseczka ma teraz taki rozowy odcien.. i wlasnie nie pamietam czy taki byl od poczatku czy to reakcja na wode ktora dstala sie do pudelka ;]
mój jest jasny, nie zupełnie biały, taki hmm perłowy...a czy wpada w róż...może hm odrobinę
__________________



Jagoda90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 15:21   #3932
Pez
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 233
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

moj ma kolor jak ta buzka --->

No nic.. mam nadzieje że niezaleznie od koloru będzie pobudzal moje cebulki
Pez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 15:34   #3933
karolajn91
Zadomowienie
 
Avatar karolajn91
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 029
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Pez Pokaż wiadomość
moj ma kolor jak ta buzka --->

No nic.. mam nadzieje że niezaleznie od koloru będzie pobudzal moje cebulki
mój też jest jak ta buźka. taki jasniutki rożowy i był taki od początku a jak miałam waxa do blondu to był taki leciutko zółtawy
karolajn91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 09:27   #3934
tuniulek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5
Cytat:
Napisane przez Sam Pokaż wiadomość
Na odzywce powinnas miec napisane jak czesto mozesz ja nakładać. Tez ja kiedys mialam ale dokładnie nie pamietam jak często mozna ja stosowac. Dwa razy w tygodniu jest to bardzo rozsądna ilosć i spokojnie możesz ja sobie nakładac - najlepiej bedzie jeżeli na głowe załozysz plastikowy czepek lub ciepły ręcznik
Jeżeli włosy masz bardzo zniszczone polecam też zakup jakies lekkiej odżywki która będziesz mogła nakładac po kazdym muziu włosów;-)

pzdr
sam
Lekka odżywka jest OK, pod warunkiem, że będzie bez silikonu. Niestety większoć zawiera silikon i niepotrzebnie zakleja włosy. Mi nie szkodzi Gliss Kur żółty i Pilomax Henna Wax (bez spłukiwania - tej samej firmy co maseczka wax).

Cytat:
Napisane przez Adus_ Pokaż wiadomość
dziewczyny.. A czy to możliwe, żeby po WAXie zrobiło mi się jakieś uczulenie czy coś? Bo WAXa mam, użyłam raz, ale zrobił mi się jakieś ropiejące strupy (opisywałam to już w innym wątku).. Ale jest też inna opcja, bo wprowadziłam wtedy inne 'nowości' i może to była minimalnie opóźniona reakcja na farbę do włosów... Generalnie już mi się wszystko praktycznie zaleczyło. Kiedy wszystko będzie ok mam zamiar znowu użyć WAXa, ale trochę się boję..
Na wszystko mogłaś się uczulić i ze wzystkim przesadzić. Jeśli masz wątpliwości, rozsmaruj trochę odżywki na wewnętrznej stronie przedramienia (na kawałku 2x2cm), zostaw na 15min i obserwuj. Jeśli zacznie swędzieć lub pojawią się wypryski, natychmiast zmyj wodą! Jeśli nic sie nie stanie, to pewnie nie jesteś uczulona. To taka standardowa metoda.
Pamiętaj, że po ostatniej przygodzie możesz mieć nadwrażliwą skórę głowy, więc po wyleczeniu odczekaj jeszcze tydzień lub dwa. I nie wierz, że trzeba wsmarowywać w skórę głowy. Jak umoczysz w Waxie tylko końcówki, też podziała

Edytowane przez 'Estelle'
Czas edycji: 2009-05-29 o 10:25 Powód: Post po postem.
tuniulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 20:51   #3935
Adus_
Zadomowienie
 
Avatar Adus_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 962
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Cytat:
Na wszystko mogłaś się uczulić i ze wzystkim przesadzić. Jeśli masz wątpliwości, rozsmaruj trochę odżywki na wewnętrznej stronie przedramienia (na kawałku 2x2cm), zostaw na 15min i obserwuj. Jeśli zacznie swędzieć lub pojawią się wypryski, natychmiast zmyj wodą! Jeśli nic sie nie stanie, to pewnie nie jesteś uczulona. To taka standardowa metoda.
Pamiętaj, że po ostatniej przygodzie możesz mieć nadwrażliwą skórę głowy, więc po wyleczeniu odczekaj jeszcze tydzień lub dwa. I nie wierz, że trzeba wsmarowywać w skórę głowy. Jak umoczysz w Waxie tylko końcówki, też podziała
Na szczęście już jest ok . Używam raz na tydzień, trzymam 20 minut żeby nie przesadzić i.. biorąc pod uwagę stan włosów sądzę, że uzależnienie się od WAXa jest tyko kwestią czasu
Adus_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 15:48   #3936
yallaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

czytałam wasze wypowiedzi i skuszona pozytywnymi opiniami poleciałam do apteki kupić WAX'a polskiego zobaczymy co bedzie, włoski mam takie do ramion ale bardzo zniszczone przez prostownice niestety nie umiem sie bez niej obyć mam nadzieje że to "cudo" choć troche mi pomoże pozdrawiam!!
yallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 17:32   #3937
Adus_
Zadomowienie
 
Avatar Adus_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 962
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez yallaa Pokaż wiadomość
czytałam wasze wypowiedzi i skuszona pozytywnymi opiniami poleciałam do apteki kupić WAX'a polskiego zobaczymy co bedzie, włoski mam takie do ramion ale bardzo zniszczone przez prostownice niestety nie umiem sie bez niej obyć mam nadzieje że to "cudo" choć troche mi pomoże pozdrawiam!!
Witamy kolejną WAXowiczkę
Adus_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-01, 17:35   #3938
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez yallaa Pokaż wiadomość
czytałam wasze wypowiedzi i skuszona pozytywnymi opiniami poleciałam do apteki kupić WAX'a polskiego
o polskim waxie jest osobny wątek i tam zapraszam
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 23:08   #3939
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Hey . Ostatnio pojawil sie u mnie problem zwiazany z waxem. Jakos tak zaczelam uzywac go bez splukiwania rowniez u nasady wlosow bo na moich cienkich i suchych wlosach stwarzal wrazenie ze sa grubsze i ukladaly sie w rowne ladne fale. Koncowki bardzo ladnie sie przez to zachowuja jednak zaczely mi jakos bardziej wlosy leciec.
Myslicie , ze moze byc to przez waxa? Czy raczej inne czynniki?
Buzka, i dzieki z gory za odp
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 06:37   #3940
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
Hey . Ostatnio pojawil sie u mnie problem zwiazany z waxem. Jakos tak zaczelam uzywac go bez splukiwania rowniez u nasady wlosow bo na moich cienkich i suchych wlosach stwarzal wrazenie ze sa grubsze i ukladaly sie w rowne ladne fale. Koncowki bardzo ladnie sie przez to zachowuja jednak zaczely mi jakos bardziej wlosy leciec.
Myslicie , ze moze byc to przez waxa? Czy raczej inne czynniki?
Buzka, i dzieki z gory za odp

zostawiałas waxa na włosach na 99% od tego włosy zaczeły wypadać
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 07:44   #3941
Gosia19011983
Rozeznanie
 
Avatar Gosia19011983
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 640
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
zostawiałas waxa na włosach na 99% od tego włosy zaczeły wypadać
Ojej, przecież maseczkę wax trzeba koniecznie spłukać, inaczej moze pojawic się poważny problem
__________________
- od marca 2009 roku nie susze, i nie prostuje włosów;
- od 2006 roku ich nie farbuje ;
- zapuszczam włoski
- ostatnie podcięcie włosów 10 październik 2011 rok.
- obecna długość to włosy do ramion.
CEL: WŁOSY DO ŁOPATEK LUB DŁUŻSZE.
Gosi@
Gosia19011983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-02, 10:50   #3942
Pez
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 233
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Dzieki Wam, że mnie uspokoilyscie w kwestii koloru mojej maseczki hehe pzdr!

PS. co do efektow jakie daje jej stosowanie, to chyba najbardziej ucieszylo mnie to, że po niej[+suplementy] urosly mi nowe włoski.

Edytowane przez Pez
Czas edycji: 2009-06-02 o 11:04
Pez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 11:16   #3943
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
zostawiałas waxa na włosach na 99% od tego włosy zaczeły wypadać
No glupote zrobilam, ale nie wiem wlasciwie co(jaki skladnik) czyni odzywke taka ze trzeba ja splukac? Przez SLS wypadaly? konserwanty? czy parabeny:confus ed:
Moze moje wnioski sa glupie ale skoro cos co zostawi sie bez splukania na wlosach im szkodzi, to ze zmyciem tez nie jest na dluzsza mete dla nich wlasciwie i moze powodowac takie efekty.
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 11:19   #3944
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
No glupote zrobilam, ale nie wiem wlasciwie co(jaki skladnik) czyni odzywke taka ze trzeba ja splukac? Przez SLS wypadaly? konserwanty? czy parabeny:confus ed:
nie wiem dokladnie przez co, ale jak producent kaze spłukiwac to ja bym nie kombinowala ani dluzej zostawiala
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 14:31   #3945
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
No glupote zrobilam, ale nie wiem wlasciwie co(jaki skladnik) czyni odzywke taka ze trzeba ja splukac? Przez SLS wypadaly? konserwanty? czy parabeny:confus ed:
Moze moje wnioski sa glupie ale skoro cos co zostawi sie bez splukania na wlosach im szkodzi, to ze zmyciem tez nie jest na dluzsza mete dla nich wlasciwie i moze powodowac takie efekty.
maseczka Henna Treatment Wax ma na samym początku składu SLS, od którego to detergentu raczej się odchodzi, bo może silnie podrażniać. a w jakiej kondycji jest Twoja skóra głowy?
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 15:29   #3946
bumkyckyc
Raczkowanie
 
Avatar bumkyckyc
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 39
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
o polskim waxie jest osobny wątek i tam zapraszam

chcialam kupic tego waxa i zdziwil mnie fakt, ze jest tez polska odmiana poszukalam w necie i na str http://www.wax.com.pl/ napisane jest (u gory), ze polski to podroba!!

co o tym myslicie??
bumkyckyc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 15:58   #3947
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
maseczka Henna Treatment Wax ma na samym początku składu SLS, od którego to detergentu raczej się odchodzi, bo może silnie podrażniać. a w jakiej kondycji jest Twoja skóra głowy?
Dobrym. Nie mam z nią zadnych problemow. Rowniez srodki z alkoholem nie wplywaja na nia zle. Wiec wypadanie moze byc spowodowane najbardziej przez SLS?
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 17:13   #3948
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez bumkyckyc Pokaż wiadomość
chcialam kupic tego waxa i zdziwil mnie fakt, ze jest tez polska odmiana poszukalam w necie i na str http://www.wax.com.pl/ napisane jest (u gory), ze polski to podroba!!

co o tym myslicie??
To dwa różne produkty o różnych składach i odmiennym działaniu.
BTW. Wax'ów na rynku jest znacznie więcej.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 17:31   #3949
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
To dwa różne produkty o różnych składach i odmiennym działaniu.
BTW. Wax'ów na rynku jest znacznie więcej.
Hmm... ale tak sobie myślę, że dla producentów faktycznie WAX L'Biotica czy Rainforest może wyglądać na próbę podszycia się pod ich markę. Ale z mojej perspektywy, zwykłej konsumentki, sprawa ma się następująco: podróbka ich produktu jest lepsza, niż ten ich produkt.

LadyMadalena, wydaje mi się, że owodów, dla których włosy zaczęły Ci nadmiernie wypadać, może być kilka:
- podrażnienie wywołane SLSem
- wypychanie słabych i chorych włosów przez nowe
- przyczyny niezwiązane ze stosowaniem tego specyfiku (na wiosnę wielu osobom bardziej wypadają włosy)

Edytowane przez weegirl
Czas edycji: 2009-06-02 o 17:34
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-03, 10:41   #3950
tuniulek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

"[quote=weegirl;12580745]Hmm... ale tak sobie myślę, że dla producentów faktycznie WAX L'Biotica czy Rainforest może wyglądać na próbę podszycia się pod ich markę. Ale z mojej perspektywy, zwykłej konsumentki, sprawa ma się następująco: podróbka ich produktu jest lepsza, niż ten ich produkt."


Oczywiście, ze to podróba! Niby czemu nazywają to waxem? "Wax" to nie szampon, nie odżywka czy inna popularna nazwa, tylko nazwa własna produktu wax treatment. Niby czemu polskie firmy używają angielskich słów,żeby określić charakterystykę swoich produktów? - przecież to zwykła maseczka do włosów i inne firmy też mają takie maski, które trzyma się kilkanaście minut. Że niby gęste jak wosk? To niech nazwą Wosk Moc Natury - tylko wtedy nikt tego nie kupi! Bo wszystkie lubimy wax, ufamy mu i wszystkie matki, ciotki i przyjaciółki nam go polecają - bo już używały. Tylko że używały, jak jeszcze innych firm nawet na rynku nie było!
Nie mam nic przeciwko produktom L'Biotici, ale korzystanie z cudzej renomy i prawie 20 lat na rynku to zwykłe złodziejstwo! (Tak- 20lat- moja mama używała waxu, jak zaczynałam podstawówkę

Edytowane przez tuniulek
Czas edycji: 2009-06-03 o 10:43
tuniulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 11:19   #3951
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

[quote=tuniulek;12590642]"
Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Hmm... ale tak sobie myślę, że dla producentów faktycznie WAX L'Biotica czy Rainforest może wyglądać na próbę podszycia się pod ich markę. Ale z mojej perspektywy, zwykłej konsumentki, sprawa ma się następująco: podróbka ich produktu jest lepsza, niż ten ich produkt."
Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość


Oczywiście, ze to podróba! Niby czemu nazywają to waxem? "Wax" to nie szampon, nie odżywka czy inna popularna nazwa, tylko nazwa własna produktu wax treatment. Niby czemu polskie firmy używają angielskich słów,żeby określić charakterystykę swoich produktów? - przecież to zwykła maseczka do włosów i inne firmy też mają takie maski, które trzyma się kilkanaście minut. Że niby gęste jak wosk? To niech nazwą Wosk Moc Natury - tylko wtedy nikt tego nie kupi! Bo wszystkie lubimy wax, ufamy mu i wszystkie matki, ciotki i przyjaciółki nam go polecają - bo już używały. Tylko że używały, jak jeszcze innych firm nawet na rynku nie było!
Nie mam nic przeciwko produktom L'Biotici, ale korzystanie z cudzej renomy i prawie 20 lat na rynku to zwykłe złodziejstwo! (Tak- 20lat- moja mama używała waxu, jak zaczynałam podstawówkę
Ale, patrząc na to z innej strony, to przejmowanie pewnych nazw jest procesem zupełnie naturalnym- czemu dzisiaj częściej możemy spotkać "jedwab" do włosów, a nie zwykłe serum? Tak samo, jak kiedyś były domy towarowe, a teraz są wszędzie "parki" czy "galerie". Zgadzam się, że korzystanie z cudzej renomy jest nie fair, ale to już problem koncernu, że mają konkurencję, która przewyższa ich o głowę Używam WAXa (jedno opakowanie od ponad pół roku) na porost włosów, ale mamie czy siostrze bym go z pewnością nie poleciła, bo nawet moją, mało wrażliwą skórę, SLS nie raz podrażnił.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 13:12   #3952
bumkyckyc
Raczkowanie
 
Avatar bumkyckyc
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 39
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

czyli zdania są podzielone.. to ja mam pytanko: którego w takim razie waxa kupić, aby włosy były gęstsze i ewentualnie szybciej rosły??
moja kuzynka stosuje od czasu do czasu tego zagranicznego i efekty są zniewalające !! no, ale skoro są nowe waxy, to może one są jeszcze lepsze...
bumkyckyc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 13:50   #3953
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez bumkyckyc Pokaż wiadomość
no, ale skoro są nowe waxy, to może one są jeszcze lepsze...
Składowo na pewno W działaniu, sądząc po przeczytanych opiniach też.

Tiniulek, chyba za bardzo się wkręcasz. Biorąc pod uwagę Twoje posty na tym forum od razu widać, że uprawiasz szeptany marketing ma to nie jest na tym forum mile widziane [i nie próbuj wmawiać, że wyrażasz tylko swoje zdanie , pierwszy spamerski post mówi sam za siebie ].
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 00:56   #3954
tuniulek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

[quote=weegirl;12591229]
Cytat:
Napisane przez tuniulek Pokaż wiadomość
"
Cytat:
Napisane przez tuniulek Pokaż wiadomość

"Ale, patrząc na to z innej strony, to przejmowanie pewnych nazw jest procesem zupełnie naturalnym- czemu dzisiaj częściej możemy spotkać "jedwab" do włosów, a nie zwykłe serum? Tak samo, jak kiedyś były domy towarowe, a teraz są wszędzie "parki" czy "galerie". Zgadzam się, że korzystanie z cudzej renomy jest nie fair, ale to już problem koncernu, że mają konkurencję, która przewyższa ich o głowę Używam WAXa (jedno opakowanie od ponad pół roku) na porost włosów, ale mamie czy siostrze bym go z pewnością nie poleciła, bo nawet moją, mało wrażliwą skórę, SLS nie raz podrażnił.
"

Pewnie masz rację z przejmowaniem. Co do jakości się nie zgadzam.
Jeśli chodzi o SLS, to jest w większości kosmetyków myjących - jak nie SLS, to inne świństwo o podobnym działaniu - może warto przyjrzeć się opakowaniu, ale ja tego już nie zrobie, bo po ostatnich próbach używania nigdy więcej nie kupię polskiego "waxu".

---------- Dopisano o 01:56 ---------- Poprzedni post napisano o 01:44 ----------

Estelle, moderatorze najsłodszy i najróżowszy, nawet nie wiesz, jak się mylisz
Ale masz rację w jednym - brzydko łamać zasady


Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Składowo na pewno W działaniu, sądząc po przeczytanych opiniach też.
Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość

Tiniulek, chyba za bardzo się wkręcasz. Biorąc pod uwagę Twoje posty na tym forum od razu widać, że uprawiasz szeptany marketing ma to nie jest na tym forum mile widziane [i nie próbuj wmawiać, że wyrażasz tylko swoje zdanie , pierwszy spamerski post mówi sam za siebie ].
tuniulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 08:00   #3955
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez tuniulek Pokaż wiadomość

Pewnie masz rację z przejmowaniem. Co do jakości się nie zgadzam.
Jeśli chodzi o SLS, to jest w większości kosmetyków myjących - jak nie SLS, to inne świństwo o podobnym działaniu - może warto przyjrzeć się opakowaniu, ale ja tego już nie zrobie, bo po ostatnich próbach używania nigdy więcej nie kupię polskiego "waxu".
No, niestety, nie masz racji. SLS znajduje się w naprawdę niewielkiej liczbie środków myjących- ja go widziałam w jakichś szamponach Herbal Essences i to wszystko. W większości innych tego typu produktów występuje SLES- i tak, istnieje (i to znaczna) różnica między nimi. Ja akurat bardzo dokładnie przyglądam się etykietom na opakowaniu
Ale, zrobiłam chyba strasznego OTa, więc to wszystko, co miałam do powiedzenia.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 10:01   #3956
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez tuniulek Pokaż wiadomość
Estelle, moderatorze najsłodszy i najróżowszy, nawet nie wiesz, jak się mylisz
Ale masz rację w jednym - brzydko łamać zasady
Jak najbardziej mogę się mylić, aczkolwiek z perspektywy moda i regulaminu tak właśnie to wygląda.
Oczywiście polski Wax mógł Ci nie odpowiadać, wiadomo, że nie ma kosmetyków uniwersalnych i reakcje moga być różne, natomiast jeśli chodzi o obiektywną ocenę składu, to niestety, Henna Treatment dobrze nie wygląda. Ale najważniejsze, że działa, sądząc z opinii na KWC.

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
No, niestety, nie masz racji. SLS znajduje się w naprawdę niewielkiej liczbie środków myjących- ja go widziałam w jakichś szamponach Herbal Essences i to wszystko. W większości innych tego typu produktów występuje SLES- i tak, istnieje (i to znaczna) różnica między nimi. Ja akurat bardzo dokładnie przyglądam się etykietom na opakowaniu
Ale, zrobiłam chyba strasznego OTa, więc to wszystko, co miałam do powiedzenia.

SLS to nie to samo co SLES.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 01:16   #3957
moniul
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 8
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Witam! Mam nietypowe pytanie - czy Waszym zdaniem można używać Wax-u (tego zagranicznego) do układania włosów, na sucho. Zrobiłam tak kilka razy i włosy są fajne po tym, lekko wygładzone i trochę sztywniejsze. Ale zastanawiam się czy na dłuższą metę nie narobię sobie bidy. Co o tym sądzicie? Wasze porady są dla mnie ważne! A, i dodam, że na mokro nie stosuję Wax-u, bo wolę olej kokosowy. Mam kręcone, lubiące się puszyć włosy.
moniul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 09:59   #3958
Jagoda90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 1 054
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez moniul Pokaż wiadomość
Witam! Mam nietypowe pytanie - czy Waszym zdaniem można używać Wax-u (tego zagranicznego) do układania włosów, na sucho. Zrobiłam tak kilka razy i włosy są fajne po tym, lekko wygładzone i trochę sztywniejsze. Ale zastanawiam się czy na dłuższą metę nie narobię sobie bidy. Co o tym sądzicie? Wasze porady są dla mnie ważne! A, i dodam, że na mokro nie stosuję Wax-u, bo wolę olej kokosowy. Mam kręcone, lubiące się puszyć włosy.
według mnie nie można, poczytaj o tym waxie, a poza tym spójrz na opakowanie, tam napisane jest jak go można stosować, ja bym się bała na suche włosy i chodzić z nim cały dzień
__________________



Jagoda90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 10:09   #3959
anusiuniaa
Zakorzenienie
 
Avatar anusiuniaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 145
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

dziewczyny a próbowałyście nakładać wax na cała noc??
anusiuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 10:57   #3960
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: maseczka Henna Treatment WAX -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez anusiuniaa Pokaż wiadomość
dziewczyny a próbowałyście nakładać wax na cała noc??
A przeczytałaś chociaż kawałek wątku? I instrukcje z opakowania?
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:20.