DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-13, 18:58   #3901
bajeczka_snk
Zakorzenienie
 
Avatar bajeczka_snk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 6 115
GG do bajeczka_snk
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

a czy w Krakowie dziewczyny znacie dr n. med. Andrzej Wojtyś lub Dr med. Zbigniew Skolicki ?
bajeczka_snk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-13, 21:20   #3902
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Witajcie.
Chciałabym spytać, czy znacie może kontakt do dobrego ginekologa na NFZ w Poznaniu, najlepiej kobiety i najlepiej z Grunwaldu lub okolic, który ma aparat do robienia USG? Chodzi o to, ze pojawil mi sie guzek w piersi i chcialabym zrobic na wszelki wypadek usg.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 08:23   #3903
ladanseuse14
Zakorzenienie
 
Avatar ladanseuse14
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 9 582
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Dziewczyny bardzo proszę o pomoc, jestem w 5 tyg. ciąży i potrzebuję dobrego ginekologa, który przyjmuje na NFZ w Bytomiu... !!! Wartego polecenia do prowadzenia ciąży - wolałabym mężczyznę..
__________________
30. 08. 2013 - Julia
ladanseuse14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 11:23   #3904
Ivine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 20
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez ladanseuse14 Pokaż wiadomość
Dziewczyny bardzo proszę o pomoc, jestem w 5 tyg. ciąży i potrzebuję dobrego ginekologa, który przyjmuje na NFZ w Bytomiu... !!! Wartego polecenia do prowadzenia ciąży - wolałabym mężczyznę..
Witaj kochana.. Nie jestem z tych okolic, ale mogłabym Ci napomknąć o konkretnym ginekologu tyle, że w Zabrzu(to nie daleko). Nazywa się Andrzej Dłubak i przyjmuje w przychodni SALUBRiS 032-3702296
Wolności 338/ B 41-800 Zabrze
Wyleczył mnie z bakterii z którą walczyłam 1,5 roku. Poza tym w moich okolicach a jest to około 120 km jest bardzo polecany i chwalony. Ja jeździłam prywatnie i zawsze w kolejce dużo kobietek w ciąży i też mówiły, że są zadowolone. Na NFZ też przyjmował. Może się przyda Pozdrawiam
__________________
Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane.

Edytowane przez Ivine
Czas edycji: 2013-01-14 o 11:24
Ivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 11:25   #3905
ladanseuse14
Zakorzenienie
 
Avatar ladanseuse14
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 9 582
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

dzięki, jak coś to zawsze taka info jest przydatna jakby coś ..
__________________
30. 08. 2013 - Julia
ladanseuse14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 10:38   #3906
maymay6
Rozeznanie
 
Avatar maymay6
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 700
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Wrocław, dr. Mateusz Tylko

Miły, kompetentny. Nie przepisuje hormonów bez powodu i bez badań. Wszystko dokładnie sprawdzi, opisze, wytłumaczy, odpowie na każde pytanie. To była najmilsza wizyta ginekologiczna na jakiej byłam. Nikt nie pospieszał mnie, badanie delikatne, USG wykonane w ramach badania. Nie próbuje wszystkiego leczyć hormonami, woli żeby jednak natura też miała szansę zadziałać. Polecam. Pójdę do niego na pewno po raz kolejny.
Uwaga, są poślizgi z czasem wizyty bo pan doktor nie wypuszcza z gabinetu nim dokładnie nie zbada Mi to nie przeszkadza bo wiem że warto poczekać.
maymay6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 10:16   #3907
travellerka
Raczkowanie
 
Avatar travellerka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 52
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Niezmiennie dr Masior (Kraków, Pleszowska - NFZ, ale też prywatnie w dwóch innych miejscach); profesjonalna, życzliwa, zawsze miła i konkretna.
__________________
Oceniam książki na http://www.biblionetka.pl/
Podróżuję z: http://www.urlopwpolsce.pl/
Czytam recenzje http://krytycznymokiem.blogspot.com/
Poszukuję ciekawych blogów turystycznych.
travellerka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-18, 11:35   #3908
vergiss
Raczkowanie
 
Avatar vergiss
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 215
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

POLECAM gorąco dr Małgorzatę Makowską z Białegostoku, przyjmuje w Białymstoku na ul. Krętej 8 http://www.malgorzatamakowska.ginweb.pl/

Bardzo miła (jest tak miła, że podczas wizyty nie czuję się jak u ginekologa a raczej jak u koleżanki), profesjonalistka, wyciągnęła mnie z poważnej infekcji.. sama proponuje badania, o których ja sama nawet bym nie pomyślała - a robi je tak po prostu w celach profilaktyczny, aby sprawdzic czy wszystko jest ok a nie tylko w razie potrzeby..

W tej poradni przyjmują (chyba tylko i wylącznie) na NFZ

jedyny minus to taki, że do dr Makowskiej są 3-tygodniowe kolejki, ale już samo to świadczy o tym, że kobieta ma wierne pacjentki, których z resztą ciągle przybywa..

POLECAM wszystkim
vergiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 22:19   #3909
niesmiala_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 12
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - Wrocław, NFZ

Witam, jestem tutaj nowa, chciałabym prosić Was o pomoc. Mianowicie chciałabym wybrać się do ginekologa, to będzie moja pierwsza wizyta i tutaj pojawia się problem, obecnie przebywam na studiach we Wrocławiu i z tym wiąże się moje pytanie. Czy aby iść do ginekologa z NFZ muszę być zapisana do danej przychodni? I jeszcze, jakie dokumenty powinnam zabrać ze sobą? Kompletnie nie ogarniam naszej polskiej służby zdrowia i ostatnio wprowadzonych zmian. I ile mniej więcej może trwać oczekiwanie na wizytę?

Jeszcze jedno pytanie do Wrocławianek, oczywiście jeśli tylko zechcą odpowiedź, bo wiem, że już wymieniani byli polecani jak i odradzani ginekolodzy, jednak nie ma tam zbytnio informacji o tym gdzie przyjmują. Dlatego chciałam się spytać co z ginekologami/przychodniami w okolicach Grunwaldu bądź też ul. Legnickiej czy też w miejscach do których łatwo z podanych przeze mnie miejsc dojechać?

Znalazłam jedynie informacje o dr Kazimierzu Kaimie (?) i o dr Mateuszu Tylko (czy on przyjmuje w ramach NFZ? i gdzie?).

Z góry dziękuję za odpowiedzi. Mam nadzieję, że uniknę odpowiedzi typu "poszukaj na forum, było o tym pisane", bo już to zrobiłam i niestety nic nie znalazłam.
niesmiala_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-19, 14:56   #3910
Panna Meg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 30
Dot.: Pani ginekolog NFZ warszawa

Cytat:
Napisane przez Kocica994 Pokaż wiadomość
Witam! Jestem tu nowa, więc jeszcze nie wszystko ogarniam i nie wiem gdzie mogę wyszukać wątek, także proszę o wyrozumiałość..
Więc moja prośba dotyczy tego, że szukam ginekologa, a raczej Pani ginekolog, która przyjmuje w ramach NFZ, na terenie Warszawy. Od razu piszę, że 18 lat mam, więc mama jest nie potrzebna. jednak wie o mojej wizycie. Prosiłam ją o pomoc w tej sprawie ale ona chodzi do mężczyzny, jak większość moich koleżanek. Proszę o pomoc drogie Panie
Jeśli z Saską cokolwiek nie wyjdzie albo po prostu będziesz szukać dalej, to spróbuj w przychodni na Kasprzaka (nr 11?), przyjmuje tam przemiła i kompetentna pani doktor. Byłam u niej już jakiś czas temu, nazywa się Agnieszka Hoffman, jeszcze niedawno przyjmowała w czwartki w godzinach popołudniowych. Rano wystarczy wyciągnąć numerek i przyjść na określoną godzinę. Jeśli więc mieszkasz nie tak daleko, to polecam po stokroć
Panna Meg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 11:55   #3911
rebeccaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 1 346
Dot.: Pani ginekolog NFZ warszawa

Cytat:
Napisane przez Panna Meg Pokaż wiadomość
Jeśli z Saską cokolwiek nie wyjdzie albo po prostu będziesz szukać dalej, to spróbuj w przychodni na Kasprzaka (nr 11?), przyjmuje tam przemiła i kompetentna pani doktor. Byłam u niej już jakiś czas temu, nazywa się Agnieszka Hoffman, jeszcze niedawno przyjmowała w czwartki w godzinach popołudniowych. Rano wystarczy wyciągnąć numerek i przyjść na określoną godzinę. Jeśli więc mieszkasz nie tak daleko, to polecam po stokroć
Czy chodzi Ci o tą przychodnię http://www.pkt.pl/s/warszawa/848877/...ych_nzoz.html?
__________________
KOCHAM GO NAJBARDZIEJ NA ŚWIECIE!
rebeccaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-22, 21:02   #3912
chocolatte25
Raczkowanie
 
Avatar chocolatte25
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 132
Dot.: Pani ginekolog NFZ warszawa

Kraków, Urzędnicza, dr. Lenart.
Przed wizytą czytałam kilka opinii na jej temat-spora część na plus, ale i negatywów trochę było. Jak dla mnie bardzo dobry ginekolog, wszystko wytłumaczyła, samo badanie nie było ani bolesne, ani krępujące, bardzo profesjonalnie podeszła do sprawy. Jak najbardziej polecam. Plusem jest też stosunkowo niska jak na Kraków i prywatnych lekarzy cena(do tego są zniżki studenckie)
chocolatte25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-22, 23:31   #3913
Papuga69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 440
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Kraków, Dr. Masior , ul.Kazimierza Wielkiego. Pani doktor została mi polecona przez znajomą i nie zawiodłam się. Bezpośrednia, miła i żartobliwa, nie omieszka poinformować nawet o drobnych szczegółach dotyczących dbałości o siebie i dzidzie. Gorąco polecam.
Papuga69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 14:17   #3914
Agcha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 13
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Warszawa
dr. Małgorzata Pisarek. Polecam!
Agcha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 14:48   #3915
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
dr Andrzej z Gdańska, zapytanie

witam!
jeśli niepotrzebnie zakładam nowy wątek, to przepraszam moderatorów, ale nie mogłam nigdzie znaleźć wzmianki, a nie chcę pisać w ogólnym bo pewnie się w życiu nie doczekam odpowiedzi.
mianowicie - czy któraś z Was chodziła może do dr Andrzeja Laukienickiego na Polanki? to jest ŚWIETNY lekarz, dzisiaj chciałam się zarejestrować ale pani w rejestracji powiedziała mi, że już u nich nie przyjmuje i nie była w stanie podać mi informacji czy przyjmuje gdzie indziej, czy przeszedł na emeryturę czy może gdzieś przyjmuje prywatnie.
pytałam wujka Google ale nic nie znalazł.
wiecie coś na ten temat?
bardzo mi zależy żeby do niego chodzić, to był prawdziwy fachowiec.
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 15:05   #3916
babie_lato
Zadomowienie
 
Avatar babie_lato
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 103
Dot.: dr Andrzej z Gdańska, zapytanie

Prędzej uzyskałabyś odpowiedź w ogólnym wątku niż tutaj... Z resztą i tak zostanie na pewno przeniesiony przez moderatorów.
babie_lato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 18:57   #3917
Panna Meg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 30
Dot.: Pani ginekolog NFZ warszawa

Cytat:
Napisane przez rebeccaa Pokaż wiadomość
Dokładnie nie pamiętam jak się przychodnia nazywa, ale z tego, co wyszukałam na mapach, to jest to właśnie numer Kasprzaka 11, przyjmują na nfz. Choć nie wiem, czy w tym samym budynku nie ma jeszcze jakiejś przychodni. W każdym razie to taki niski budynek przy ulicy. Jeśli kogoś interesuje, najlepiej zadzwonić i spytać o Panią doktor.

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Agcha Pokaż wiadomość
Warszawa
dr. Małgorzata Pisarek. Polecam!
Możesz podać więcej informacji, gdzie przyjmuje, prywatnie czy z nfz, etc...?
Panna Meg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-26, 12:35   #3918
mazena111
Rozeznanie
 
Avatar mazena111
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 989
Kolposkopia w Lublinie-kogo polecacie?

Mam pytanie do dziewczyn, które robiły kolposkopię w Lublinie. Mianowicie gdzie i u kogo można rzetelnie wykonać to badanie, kogo możecie polecić? Może być też prywatnie. Dodam tylko, że wiem, iż w wielu miejscach można ją wykonać, jednak lekarze, o których czytałam mają słabe opinie, a ja już raz bardzo kiepsko trafiłam, wolałabym drugi raz tego uniknąć.

Aha, i czy było potrzebne skierowanie na prywatną wizytę, bo mój gin nie chce mi go dać twierdząc, że on wie najlepiej, co tam jest...

Za wszelkie podpowiedzi będę bardzo wdzięczna.
__________________
maza

tkwi w każdym z nas...

"Nie sztuka mi się oprzeć,
sztuka zaakceptować"
mazena111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-26, 13:33   #3919
kwiatek101
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 251
Dot.: Kolposkopia w Lublinie-kogo polecacie?

Cytat:
Napisane przez mazena111 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewczyn, które robiły kolposkopię w Lublinie. Mianowicie gdzie i u kogo można rzetelnie wykonać to badanie, kogo możecie polecić? Może być też prywatnie. Dodam tylko, że wiem, iż w wielu miejscach można ją wykonać, jednak lekarze, o których czytałam mają słabe opinie, a ja już raz bardzo kiepsko trafiłam, wolałabym drugi raz tego uniknąć.

Aha, i czy było potrzebne skierowanie na prywatną wizytę, bo mój gin nie chce mi go dać twierdząc, że on wie najlepiej, co tam jest...

Za wszelkie podpowiedzi będę bardzo wdzięczna.
Hej, nie jestem Ci w stanie nikogo polecić, ponieważ na kolposkopię mnie po prostu nie przyjęli
Zawsze chodzę do ginekologa prywatnie, leczyłam się na nadżerkę, chciałam mieć pewność, że to tylko nadżerka i czy w ogóle trzeba leczyć. Moja pani gin nie chciała mi dać skierowania, a jak zadzwoniłam do LuxMedu to odmówili mi przyjęcia (za pieniądze...) bo powiedzieli, że na to badanie jest wymagane skierowanie od lekarza prowadzącego, musi być przynajmniej cytologia wynik III (a ja miałam II).
No szlag mnie mało nie trafił.
Dlatego uprzedzam Cię , że trzeba skierowanie
kwiatek101 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-26, 15:08   #3920
mazena111
Rozeznanie
 
Avatar mazena111
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 989
Dot.: Kolposkopia w Lublinie-kogo polecacie?

Cytat:
Napisane przez kwiatek101 Pokaż wiadomość
Hej, nie jestem Ci w stanie nikogo polecić, ponieważ na kolposkopię mnie po prostu nie przyjęli
Zawsze chodzę do ginekologa prywatnie, leczyłam się na nadżerkę, chciałam mieć pewność, że to tylko nadżerka i czy w ogóle trzeba leczyć. Moja pani gin nie chciała mi dać skierowania, a jak zadzwoniłam do LuxMedu to odmówili mi przyjęcia (za pieniądze...) bo powiedzieli, że na to badanie jest wymagane skierowanie od lekarza prowadzącego, musi być przynajmniej cytologia wynik III (a ja miałam II).
No szlag mnie mało nie trafił.
Dlatego uprzedzam Cię , że trzeba skierowanie
Też mam cytologię II, czyli brak podstaw do zrobienia kolposkopii? Szkoda tylko, że wyniki cytologii posiadają 20% ryzyko błędu, czyli 2 z 10 kobiet mimo prawidłowej cytologii- może być chora. Szkoda, że o tym się nie mówi.

Mówisz, że leczyłaś nadżerkę (tę niby nadżerkę- bo nie miałaś szansy sprawdzić co to), w jaki sposób? Globulki? Mój mi mówił, że to nie skutkuje.
__________________
maza

tkwi w każdym z nas...

"Nie sztuka mi się oprzeć,
sztuka zaakceptować"
mazena111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-26, 16:55   #3921
kwiatek101
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 251
Dot.: Kolposkopia w Lublinie-kogo polecacie?

Cytat:
Napisane przez mazena111 Pokaż wiadomość
Też mam cytologię II, czyli brak podstaw do zrobienia kolposkopii? Szkoda tylko, że wyniki cytologii posiadają 20% ryzyko błędu, czyli 2 z 10 kobiet mimo prawidłowej cytologii- może być chora. Szkoda, że o tym się nie mówi.

Mówisz, że leczyłaś nadżerkę (tę niby nadżerkę- bo nie miałaś szansy sprawdzić co to), w jaki sposób? Globulki? Mój mi mówił, że to nie skutkuje.
Opowiem Ci moją historię, sorki , że tak długo ale cały obraz tego "leczenia" trochę zajmie.
Tak, leczyłam baaardzo długo globulkami. Wkurzało mnie to, bo płaciłam za każdą wizytę 70-100zł, wizyty były co chwilę (co dwa tyg średnio) przez długi czas. To nic nie pomagało... potem jakaś babka leczyła mi Solcogynem (poszukaj opinie w Internecie) płaciłam za lek 60zł za jedną ampułkę, ale to nic nie dało !!! Poza tym chciała mnie naciągnąć na kasę, bo tą jedną ampułką ( 0,5ml) smarowała mi szyjkę macicy 3razy ! To jest po prostu śmieszne, bo zarówno w ulotce jak i w Internecie dziewczyny pisały, że to 0,5ml jest na jeden raz! I w razie co można zabieg powtórzyć za miesiąć, a ona mi co dwa tyg robiła i zgarnęła za 3 wizyty... Szok.
Z resztą takie chemiczne usuwanie nadżerek kwasami nie pomaga za bardzo, jeśli już pomoże komuś to się odnawia za chwilę.

No i miałam serdecznie dość tego wszystkiego, moje koleżanki pousuwały nadżerki różnymi metodami a ja siedziałam i "płakałam", ręce mi opadały. Nikt nie zaproponował mi żadnych "inwazyjnych" metod usuwania nadżerki ale chyba tylko dlatego, że te lekarki nie miały ich w swoich gabinetach.
Zmieniłam chyba po raz 4 ginekologa, trafiłam do super przychodni, tam robią różne rzeczy nawet in vitro więc wyposażenie mają ekstra (mają ogromny ekran do USG dla pacjentek zarówno w ciąży, żeby mogły oglądać dzieciaczka jak i dla nie ciążowych, które chcą obejrzeć jajniki itd , ten ekran jest przed oczami, lekarz ma swój. Fotel jest elektronicznie sterowany, pacjentka siada normalnie a dopiero lekarka naciska przyciski żeby być w pozycji leżącej czy jakiej tam chce, no generalnie jest super - może dla niektórych to normalka, ale dla mnie to nowość, bo zawsze byłam w "normalnych", małych gabinetach).

No i tam kobietka od razu zapytała jak to leczyłam, opowiedziałam jej, ona się tylko uśmiechnęła na te "metody" i od razu zaproponowała mi laser (fotokoagulacja - poczytaj).
Ja się strasznie ucieszyłam, kosztowało 300zł (trwało chwilę dosłownie) potem dwie wizyty kontrolne i do dziś mam spokój... Serio. A wiele się zmieniło od tego momentu bo:
- nie mam już żadnych zapaleń pochwy, a przy nadżerce miewałam bardzo często
- żadnych problemów typu pieczenie, swędzenie
- nie odczuwam bólu przy stosunku, a wcześniej się to zdarzało
- najlepsze - przy nadżerce miałam często zapalenie cewki moczowej (nie wiem czy te bakterie się przenosiły czy jak w każdym razie wystarczyło mi przejść w zimie w butach mokrych kawałek i już...) a teraz nie mam wcale !!! jupi

Powiem szczerze, że polecam tą metodę, mimo, że koszt jest dość wysoki, ale ja ciągle latałam do ginekologa, płaciłam im za nic, jakby podliczyć koszty to spokojnie wyszłoby ok 2tys zł.
Także teraz zapłaciłam ponad 500zł (300za nadżerkę plus dwie wizyty i lek złuszczający) i wyszłam na tym świetnie...

Oczywiście lekarka ma także laseroterapię i elektrokoagulację, ale:
- powiedziała mi, że nie opłaca się robić zamrażania bo za chwilę mi się odnowi i szkoda jej, żebym miała znów ten sam problem np za rok(koszt 200zl) poza tym ja sama miałam koleżanki, którym sie odnowiło
- elektrokoagulacja (wypalanka) nie odnawia się, ale nie jest dla kobiet, które są przed pierwszym porodem bo może zostawiać blizny na szyjce macicy, która przy pierwszym porodzie może się przez to nie rozszerzać jak należy - robi się to tylko tym młodym dziewczynom, które już na prawdę nie mają wyjścia

A laser jest ok, nie zostawia najmniejszej blizny i można to robić nawet kobietom w ciąży, więc polecam
kwiatek101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-26, 18:37   #3922
mazena111
Rozeznanie
 
Avatar mazena111
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 989
Dot.: Kolposkopia w Lublinie-kogo polecacie?

Cytat:
Napisane przez kwiatek101 Pokaż wiadomość
Opowiem Ci moją historię, sorki , że tak długo ale cały obraz tego "leczenia" trochę zajmie.
Tak, leczyłam baaardzo długo globulkami. Wkurzało mnie to, bo płaciłam za każdą wizytę 70-100zł, wizyty były co chwilę (co dwa tyg średnio) przez długi czas. To nic nie pomagało... potem jakaś babka leczyła mi Solcogynem (poszukaj opinie w Internecie) płaciłam za lek 60zł za jedną ampułkę, ale to nic nie dało !!! Poza tym chciała mnie naciągnąć na kasę, bo tą jedną ampułką ( 0,5ml) smarowała mi szyjkę macicy 3razy ! To jest po prostu śmieszne, bo zarówno w ulotce jak i w Internecie dziewczyny pisały, że to 0,5ml jest na jeden raz! I w razie co można zabieg powtórzyć za miesiąć, a ona mi co dwa tyg robiła i zgarnęła za 3 wizyty... Szok.
Z resztą takie chemiczne usuwanie nadżerek kwasami nie pomaga za bardzo, jeśli już pomoże komuś to się odnawia za chwilę.

No i miałam serdecznie dość tego wszystkiego, moje koleżanki pousuwały nadżerki różnymi metodami a ja siedziałam i "płakałam", ręce mi opadały. Nikt nie zaproponował mi żadnych "inwazyjnych" metod usuwania nadżerki ale chyba tylko dlatego, że te lekarki nie miały ich w swoich gabinetach.
Zmieniłam chyba po raz 4 ginekologa, trafiłam do super przychodni, tam robią różne rzeczy nawet in vitro więc wyposażenie mają ekstra (mają ogromny ekran do USG dla pacjentek zarówno w ciąży, żeby mogły oglądać dzieciaczka jak i dla nie ciążowych, które chcą obejrzeć jajniki itd , ten ekran jest przed oczami, lekarz ma swój. Fotel jest elektronicznie sterowany, pacjentka siada normalnie a dopiero lekarka naciska przyciski żeby być w pozycji leżącej czy jakiej tam chce, no generalnie jest super - może dla niektórych to normalka, ale dla mnie to nowość, bo zawsze byłam w "normalnych", małych gabinetach).

No i tam kobietka od razu zapytała jak to leczyłam, opowiedziałam jej, ona się tylko uśmiechnęła na te "metody" i od razu zaproponowała mi laser (fotokoagulacja - poczytaj).
Ja się strasznie ucieszyłam, kosztowało 300zł (trwało chwilę dosłownie) potem dwie wizyty kontrolne i do dziś mam spokój... Serio. A wiele się zmieniło od tego momentu bo:
- nie mam już żadnych zapaleń pochwy, a przy nadżerce miewałam bardzo często
- żadnych problemów typu pieczenie, swędzenie
- nie odczuwam bólu przy stosunku, a wcześniej się to zdarzało
- najlepsze - przy nadżerce miałam często zapalenie cewki moczowej (nie wiem czy te bakterie się przenosiły czy jak w każdym razie wystarczyło mi przejść w zimie w butach mokrych kawałek i już...) a teraz nie mam wcale !!! jupi

Powiem szczerze, że polecam tą metodę, mimo, że koszt jest dość wysoki, ale ja ciągle latałam do ginekologa, płaciłam im za nic, jakby podliczyć koszty to spokojnie wyszłoby ok 2tys zł.
Także teraz zapłaciłam ponad 500zł (300za nadżerkę plus dwie wizyty i lek złuszczający) i wyszłam na tym świetnie...

Oczywiście lekarka ma także laseroterapię i elektrokoagulację, ale:
- powiedziała mi, że nie opłaca się robić zamrażania bo za chwilę mi się odnowi i szkoda jej, żebym miała znów ten sam problem np za rok(koszt 200zl) poza tym ja sama miałam koleżanki, którym sie odnowiło
- elektrokoagulacja (wypalanka) nie odnawia się, ale nie jest dla kobiet, które są przed pierwszym porodem bo może zostawiać blizny na szyjce macicy, która przy pierwszym porodzie może się przez to nie rozszerzać jak należy - robi się to tylko tym młodym dziewczynom, które już na prawdę nie mają wyjścia

A laser jest ok, nie zostawia najmniejszej blizny i można to robić nawet kobietom w ciąży, więc polecam
Bardzo, bardzo dziękuję Ci za obszerną wypowiedz.
__________________
maza

tkwi w każdym z nas...

"Nie sztuka mi się oprzeć,
sztuka zaakceptować"
mazena111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 11:01   #3923
aniutka_85
Raczkowanie
 
Avatar aniutka_85
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 194
Dot.: Kolposkopia w Lublinie-kogo polecacie?

Wrocław - ginekolog

witam
Przeszukałam cały wątek, znalazłam dużo lekarzy z Wrocławia, ale mi konkretnie chodzi o lekarza, który nie zostawi mnie sam z grzybicą pochwy, na którą choruję już koło 5 lat Byłam już u wielu lekarzy, ale żaden nie chce mnie potraktowac poważnie. Ciągle tylko globulki i krem, żadnych badań. Proszę o polecenie jakiegoś, nie musi przyjmowac na NFZ. Z góry dziękuję.
__________________
Hania: 04.06.2011r., 55cm, całe 3400g miłości

Stracony jest każdy dzień bez uśmiechu. ~ Kornel Makuszyński
aniutka_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 19:58   #3924
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 684
Dot.: Kolposkopia w Lublinie-kogo polecacie?

Ja polecam doktor Wilamowską z Łodzi. Naprawdę dobra pani doktor, troszcząca się o pacjentki
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 14:03   #3925
anitaxx
Raczkowanie
 
Avatar anitaxx
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 189
Exclamation Ginekolog kołobrzeg...

Witam. Czy jest ktoś z okolic Kołobrzegu, lub znacie w tym mieście jakiegoś dobrego ginekologa? Najlepiej aby była to kobieta.. Dzwoniłam już do trzech pań, dwie nie odbierały a jedna przyjmuje prywatnie (na co mnie nie stać...) Chciałabym w końcu pójść pierwszy raz do gin., aby się przebadać czy wszystko jest okej. Mam 18 lat. Więc podsumowując, znacie jakąś dobrą Panią ginekolog, lub ewentualnie pana doktora? (na kasę chorych). Pozdrawiam.
anitaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 14:31   #3926
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Ginekolog kołobrzeg...

najlepiej bedzie jak zadzwonisz do szpitala do poradnii ginekologicznej i zapytasz kto tam przyjmuje, a wtedy poszukac opinii. w kg na nfz nie chodzilam wiec niestety nie pomoge.
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 14:43   #3927
anitaxx
Raczkowanie
 
Avatar anitaxx
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 189
Dot.: Ginekolog kołobrzeg...

Znalazłam coś takiego na stronie szpitala: http://szpital.kolobrzeg.pl/oddzialy...no-polozniczy/ czy powinnam się zgłosić do tych ginekologow?
anitaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 16:14   #3928
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Ginekolog kołobrzeg...

Cytat:
Napisane przez anitaxx Pokaż wiadomość
Znalazłam coś takiego na stronie szpitala: http://szpital.kolobrzeg.pl/oddzialy...no-polozniczy/ czy powinnam się zgłosić do tych ginekologow?
teoretycznie ktos z nich ma dyzury w poradni ale najlepiej zadzwon tam http://szpital.kolobrzeg.pl/poradnie...1;-poloznicza/ z tych lekarz bylam tylko u blicharczykowej, szczerba przyjmowala moj porod, w sumie ani jednej ani drugiej nie polecam. blicharczykowa nastawiona na kase, a szczerba jest w trakcie specjalizacji i zle mnie zszyla moja kolezanka chodzila do swiderskiego ale tylko dlatego bo jest ordynatorem. ponoc pasternakowa jest fajna a trzeciak jest bardzo dobry.
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 22:33   #3929
kolejnafanaberia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 32
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Ja bardzo polecam Panią dr Katarzynę Kisielewską z Krakowa.
kolejnafanaberia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 06:11   #3930
Oriflame_Rybnik
Zadomowienie
 
Avatar Oriflame_Rybnik
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 619
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Ja polecam Jakuba Grudnia z Rybnika
__________________

14.07.2012

Oriflame_Rybnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-19 19:10:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:27.