Mamusie lutowe 2019❤ Cz.IV - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-02-06, 14:30   #3811
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez FlyCole Pokaż wiadomość
Oby to był tylko jakiś dwudniowy wirus i jutro już było lepiej a w razie czego siostra zostanie z Twoim synkiem? No mój też raczej przy mnie nie będzie bo ktoś z dzieckiem musi siedzieć. Ale jakoś musimy przetrwać mam nadzieję że będzie już tylko lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakby teraz się zaczelo to zawiezie mnie siostra i wroci do mlodego. Jutro tez bedzie u nas jeszcze bo ma wolny dzien a potem juz nie ma szans az do 16.02 bo będzie miala popołudniowki. potem ma urlop

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-06, 14:32   #3812
FlyCole
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 196
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
Jakby teraz się zaczelo to zawiezie mnie siostra i wroci do mlodego. Jutro tez bedzie u nas jeszcze bo ma wolny dzien a potem juz nie ma szans az do 16.02 bo będzie miala popołudniowki. potem ma urlop

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może akurat do tego czasu mąż już się lepiej poczuje. Żeby tylko to nie było nic zarazliwego tu człowiek czeka na poród tyle czasu, a jak przychodzi co do czego to jeszcze pod górkę. Eh, nic nie może być proste i przyjemne. Życzę Ci żeby przynajmniej lekki poród wynagrodzil Ci ten stres.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
FlyCole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-06, 14:34   #3813
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez FlyCole Pokaż wiadomość
Może akurat do tego czasu mąż już się lepiej poczuje. Żeby tylko to nie było nic zarazliwego tu człowiek czeka na poród tyle czasu, a jak przychodzi co do czego to jeszcze pod górkę. Eh, nic nie może być proste i przyjemne. Życzę Ci żeby przynajmniej lekki poród wynagrodzil Ci ten stres.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakos trzeba dac rade, inaczej sobie wyobrazalam ten czas ostatnich dni, no ale moglam się tego spodziewac... ostatnio przesladuje nas pech.

Zadna z nas nie ma lekko teraz. Obysmy wszystkie daly rade i mialy latwe porody

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-06, 14:35   #3814
FlyCole
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 196
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
Jakos trzeba dac rade, inaczej sobie wyobrazalam ten czas ostatnich dni, no ale moglam się tego spodziewac... ostatnio przesladuje nas pech.

Zadna z nas nie ma lekko teraz. Obysmy wszystkie daly rade i mialy latwe porody

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oby, miejmy nadzieję że to już będzie koniec pecha. I nasze dzieciaki to będą cudowne lowy. Bo w tym wszystkim drugiego hajnida ciężko mi sobie wyobrazić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
FlyCole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-06, 14:36   #3815
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez FlyCole Pokaż wiadomość
Oby, miejmy nadzieję że to już będzie koniec pecha. I nasze dzieciaki to będą cudowne lowy. Bo w tym wszystkim drugiego hajnida ciężko mi sobie wyobrazić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja juz sie nastawilam na wszystkie mozliwe scenariusze przyjemnie byłoby sie mile zaskoczyc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-06, 14:38   #3816
FlyCole
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 196
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
Ja juz sie nastawilam na wszystkie mozliwe scenariusze przyjemnie byłoby sie mile zaskoczyc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ja ostatnio też mam kiepskie przeczucie, zwłaszcza patrząc na to co ona wyprawia w brzuchu. Ostatnio taki cyrk odstawiala że pół nocy nie spalam, więc się nie łudzę za bardzo że po porodzie będzie lepiej żeby tylko była zdrowa to już będzie dobrze. Jakoś trzeba dać radę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
FlyCole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-06, 14:49   #3817
keepsmil3
Zadomowienie
 
Avatar keepsmil3
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 001
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
Skurczy nie mam ale czuje jakby mloda zaraz miala wypasc. Coraz mocniej czuje, nie wiem... moze przez ten stres sobie wkrecam i urodze w marcu wolalabym juz przenosic niz rodzic jak Tz chory

Ja sie czuje slabo. Nie moge nog podnosić bo spojenie jakby mi sie rozjezdzalo. Glowe mam ciężką i ledwo mysle. Wszystko mnie wkurza :/

Teraz jeszcze mlody chodzi i opowiada, ze przeszkadza mu jakis dzwiek w uszach. Opisal jako pisk albo cos takiego. I juz mam schizy, ze cos ze sluchem ma nie tak.

Ale marudze ostatnio

Przepraszam, chyba pierwszy raz od długiego czasu naprawdę jestem psychicznie na poziomie totalnego zera

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kochana, każda by łapała doła przy takim kombo. Może rzeczywiście Twoje objawy to wynik stresu i spokojnie dotrwasz do terminu. Dobrze jakby mąż odwiedził lekarza i dostał coś na wzmocnienie. Oby tylko jeszcze Ciebie to nie dopadło.
Cytat:
Napisane przez FlyCole Pokaż wiadomość
No ja ostatnio też mam kiepskie przeczucie, zwłaszcza patrząc na to co ona wyprawia w brzuchu. Ostatnio taki cyrk odstawiala że pół nocy nie spalam, więc się nie łudzę za bardzo że po porodzie będzie lepiej żeby tylko była zdrowa to już będzie dobrze. Jakoś trzeba dać radę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja córka w brzuchu od samego początku urządza dyskoteki. Jestem przerażona, że po wyjściu będzie taka sama. Syn jest hajnidem, ale co jak co, w brzuchu był o niebo spokojniejszy. Też się raczej nastawiam na najgorsze, najwyżej będzie miła niespodzianka
Wczoraj miałam przez godzinę regularne skurcze co 7 min, a pod koniec to już i plecy mnie bolały i promieniowało na pachwiny, mąż już był blady. Ja bym chciała tylko do przyszłego tygodnia pochodzić w tej ciąży i kończyć to. Tak naprawdę, to bym chciała już teraz, ale no niech ten tydzień jeszcze posiedzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
keepsmil3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-06, 14:53   #3818
FlyCole
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 196
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez keepsmil3 Pokaż wiadomość
Kochana, każda by łapała doła przy takim kombo. Może rzeczywiście Twoje objawy to wynik stresu i spokojnie dotrwasz do terminu. Dobrze jakby mąż odwiedził lekarza i dostał coś na wzmocnienie. Oby tylko jeszcze Ciebie to nie dopadło.Moja córka w brzuchu od samego początku urządza dyskoteki. Jestem przerażona, że po wyjściu będzie taka sama. Syn jest hajnidem, ale co jak co, w brzuchu był o niebo spokojniejszy. Też się raczej nastawiam na najgorsze, najwyżej będzie miła niespodzianka
Wczoraj miałam przez godzinę regularne skurcze co 7 min, a pod koniec to już i plecy mnie bolały i promieniowało na pachwiny, mąż już był blady. Ja bym chciała tylko do przyszłego tygodnia pochodzić w tej ciąży i kończyć to. Tak naprawdę, to bym chciała już teraz, ale no niech ten tydzień jeszcze posiedzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój syn w brzuchu był bez porównania spokojniejszy. Więc boję się co mnie teraz czeka. To życzę Ci żebyś spokojnie tydzień jeszcze przetrwała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
FlyCole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-06, 14:55   #3819
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez keepsmil3 Pokaż wiadomość
Kochana, każda by łapała doła przy takim kombo. Może rzeczywiście Twoje objawy to wynik stresu i spokojnie dotrwasz do terminu. Dobrze jakby mąż odwiedził lekarza i dostał coś na wzmocnienie. Oby tylko jeszcze Ciebie to nie dopadło.Moja córka w brzuchu od samego początku urządza dyskoteki. Jestem przerażona, że po wyjściu będzie taka sama. Syn jest hajnidem, ale co jak co, w brzuchu był o niebo spokojniejszy. Też się raczej nastawiam na najgorsze, najwyżej będzie miła niespodzianka
Wczoraj miałam przez godzinę regularne skurcze co 7 min, a pod koniec to już i plecy mnie bolały i promieniowało na pachwiny, mąż już był blady. Ja bym chciała tylko do przyszłego tygodnia pochodzić w tej ciąży i kończyć to. Tak naprawdę, to bym chciała już teraz, ale no niech ten tydzień jeszcze posiedzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba kazda mama hajnida boi sie powtorki :/

Te skurcze, ktore nic nie daja sa najgorsze :/ nie wiadomo co z soba zrobić...

Mlody dzis znowu przechodzi wszelkie pojecie wiem, ze to brzmi strasznie ale czasem sie nie dziwie, ze ludzie robia krzywde swoim dzieciom. Ja juz w glowie sto razy go mialam wyrzucone przez okno :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-06, 14:57   #3820
Sylwia00804
Zakorzenienie
 
Avatar Sylwia00804
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 656
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Kurcze gdybym ja miala Wasze objawy to chyba bym mega panikowala. A tymczasem nic, czuje sie dobrze. TRZYMAM kciuki za Was, aby łatwy poród wynagrodzil Wam te ciezkie chwile.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Sylwia00804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-06, 15:02   #3821
FlyCole
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 196
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Sylwia00804 Pokaż wiadomość
Kurcze gdybym ja miala Wasze objawy to chyba bym mega panikowala. A tymczasem nic, czuje sie dobrze. TRZYMAM kciuki za Was, aby łatwy poród wynagrodzil Wam te ciezkie chwile.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Mam nadzieję że wszystkie będziemy mieć łatwe i szybkie porody. Ja nadal mam mega śluz z krwią, już nie wiem skąd to. Syn mi niechcący brzuch nacisnal, myślałam że umrę z bólu. Nie wiem co mi jest że mnie tam w środku tak boli. Już tworzę jakieś chore scenariusze, że mi macica pęknie i umrę albo coś. Błagam niech to już się skończy bo wyląduje w psychiatryku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
FlyCole jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-06, 15:04   #3822
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez FlyCole Pokaż wiadomość
Mam nadzieję że wszystkie będziemy mieć łatwe i szybkie porody. Ja nadal mam mega śluz z krwią, już nie wiem skąd to. Syn mi niechcący brzuch nacisnal, myślałam że umrę z bólu. Nie wiem co mi jest że mnie tam w środku tak boli. Już tworzę jakieś chore scenariusze, że mi macica pęknie i umrę albo coś. Błagam niech to już się skończy bo wyląduje w psychiatryku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To moze o 23 na szpital?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-06, 15:05   #3823
keepsmil3
Zadomowienie
 
Avatar keepsmil3
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 001
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
Chyba kazda mama hajnida boi sie powtorki :/

Te skurcze, ktore nic nie daja sa najgorsze :/ nie wiadomo co z soba zrobić...

Mlody dzis znowu przechodzi wszelkie pojecie wiem, ze to brzmi strasznie ale czasem sie nie dziwie, ze ludzie robia krzywde swoim dzieciom. Ja juz w glowie sto razy go mialam wyrzucone przez okno :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kamila powiem Ci, że ja widzę, że jak mój syn daje czadu, to to jest zazwyczaj zawsze wtedy, kiedy ja ledwo żyje. Myślę, że dzieci to wyczuwają i niestety udziela im się to wszystko. My mamy mniej cierpliwości, krzyczymy i to się nakręca. Ja wczoraj miałam ochotę się położyć na patologie ciąży chociaż na 3 dni i mieć święty spokój od jęków.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
keepsmil3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-06, 15:05   #3824
FlyCole
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 196
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
To moze o 23 na szpital?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sama nie wiem, jak nic się nie zmieni to może tak zrobię. Tylko teściowa dziś ma nockę i nie ma kto z synem zostać. Chyba że sama się zawiozę do szpitala.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
FlyCole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-06, 15:05   #3825
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez keepsmil3 Pokaż wiadomość
Kamila powiem Ci, że ja widzę, że jak mój syn daje czadu, to to jest zazwyczaj zawsze wtedy, kiedy ja ledwo żyje. Myślę, że dzieci to wyczuwają i niestety udziela im się to wszystko. My mamy mniej cierpliwości, krzyczymy i to się nakręca. Ja wczoraj miałam ochotę się położyć na patologie ciąży chociaż na 3 dni i mieć święty spokój od jęków.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cos w tym jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-06, 15:07   #3826
keepsmil3
Zadomowienie
 
Avatar keepsmil3
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 001
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez FlyCole Pokaż wiadomość
Sama nie wiem, jak nic się nie zmieni to może tak zrobię. Tylko teściowa dziś ma nockę i nie ma kto z synem zostać. Chyba że sama się zawiozę do szpitala.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ja bym chyba sama pojechała na Twoim miejscu. Niech zobaczą o co chodzi, bo straszne męki przeżywasz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
keepsmil3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-06, 15:08   #3827
FlyCole
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 196
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez keepsmil3 Pokaż wiadomość
No ja bym chyba sama pojechała na Twoim miejscu. Niech zobaczą o co chodzi, bo straszne męki przeżywasz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niby mój gin mnie wczoraj badał, ale wydaje mi się że ten ból nie jest normalny
W pierwszej ciąży nic takiego nie czułam, a teraz nie da się wytrzymać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
FlyCole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-06, 15:12   #3828
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez FlyCole Pokaż wiadomość
Niby mój gin mnie wczoraj badał, ale wydaje mi się że ten ból nie jest normalny
W pierwszej ciąży nic takiego nie czułam, a teraz nie da się wytrzymać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jedz kochana jak maz wroci. Chocby dla swietego spokoju

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-06, 15:18   #3829
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez FlyCole Pokaż wiadomość
Mam nadzieję że wszystkie będziemy mieć łatwe i szybkie porody. Ja nadal mam mega śluz z krwią, już nie wiem skąd to. Syn mi niechcący brzuch nacisnal, myślałam że umrę z bólu. Nie wiem co mi jest że mnie tam w środku tak boli. Już tworzę jakieś chore scenariusze, że mi macica pęknie i umrę albo coś. Błagam niech to już się skończy bo wyląduje w psychiatryku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Taki śluz z krwią miałam dobre 5 dni,jak się pytałam lekarki,to powiedziała,że to nic innego,tylko rozwieranie szyjki.

Dziewczyny trzymajcie się wszystkie
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-06, 15:20   #3830
FlyCole
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 196
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Taki śluz z krwią miałam dobre 5 dni,jak się pytałam lekarki,to powiedziała,że to nic innego,tylko rozwieranie szyjki.

Dziewczyny trzymajcie się wszystkie
Tak właśnie myślę, podobno póki nie ma żywej krwi to jest ok. Liczę tylko na jutrzejszą wizytę że mi rozkręci akcje i wieczorem będzie po wszystkim. Bo dłużej już nie dam rady.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
FlyCole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-06, 15:24   #3831
keepsmil3
Zadomowienie
 
Avatar keepsmil3
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 001
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez FlyCole Pokaż wiadomość
Tak właśnie myślę, podobno póki nie ma żywej krwi to jest ok. Liczę tylko na jutrzejszą wizytę że mi rozkręci akcje i wieczorem będzie po wszystkim. Bo dłużej już nie dam rady.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jakieś ćwiczenia rozluźniające może spróbuj porobić, jeśli masz w domu piłkę, tak żeby odciążyć trochę brzuch i sobie ulżyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
keepsmil3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-06, 15:38   #3832
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Kamila trzymam kciuki żeby żaba zaczekała! Myślę że masz takie objawy ze stresu i przemęczenia.

Kurde współczuję Wam bardzo dziewczyny ja niby zla byłam że taki miałam zaskok porodowy i nic mi wcześniej nie dało się przygotować ale teraz chyba się cieszę że moje cierpienie skurczowe było krótkie...

Kurde miałam na 16.20 umówioną wizytę i zadzwonili że jest taka obsuwa ze moze bym przyjechała na 21.30...no chętnie tylko wtedy zostaje mi wtacac na nogach. Powiedziałam że mogę max do 19 i ma mi zadzwonić ale jakby coś rezygnuje. Po co umawiają co 20minut jak wizyta trwa ok 30/40. Już nie jestem niestety taka elastyczna jak przedtem. Więc dziś mi gin przepadnie i ciekawe co będzie jutro z endo, może to samo...najwyżej pojadę i taksówka wrócę no trudno ale kurde wkurza mnie takie coś. Od rana biegałam żeby się wyszykowac, wyjść z psem, nakarmiliśmy dzieci przed samym moim wyjściem a tu zonk, nie wyszłam jednak

Bazgram z telefonu.
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-06, 15:44   #3833
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość
Kamila trzymam kciuki żeby żaba zaczekała! Myślę że masz takie objawy ze stresu i przemęczenia.

Kurde współczuję Wam bardzo dziewczyny ja niby zla byłam że taki miałam zaskok porodowy i nic mi wcześniej nie dało się przygotować ale teraz chyba się cieszę że moje cierpienie skurczowe było krótkie...

Kurde miałam na 16.20 umówioną wizytę i zadzwonili że jest taka obsuwa ze moze bym przyjechała na 21.30...no chętnie tylko wtedy zostaje mi wtacac na nogach. Powiedziałam że mogę max do 19 i ma mi zadzwonić ale jakby coś rezygnuje. Po co umawiają co 20minut jak wizyta trwa ok 30/40. Już nie jestem niestety taka elastyczna jak przedtem. Więc dziś mi gin przepadnie i ciekawe co będzie jutro z endo, może to samo...najwyżej pojadę i taksówka wrócę no trudno ale kurde wkurza mnie takie coś. Od rana biegałam żeby się wyszykowac, wyjść z psem, nakarmiliśmy dzieci przed samym moim wyjściem a tu zonk, nie wyszłam jednak

Bazgram z telefonu.
No masakra, jednak jest roznica miedzy 16 a 21 :/
Nie lubie takich sytuacji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-06, 16:04   #3834
FlyCole
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 196
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Właśnie czytam na innej grupie, że laska jest w szpitalu i jej powiedzieli, że będzie syn, a całą ciążę miała być córka. Kurde znów mam paranoje, jak widać nadal wszystko możliwe
Exi współczuję, rzeczywiście różnica spora, też bym się wkurzyla

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
FlyCole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-06, 16:11   #3835
keepsmil3
Zadomowienie
 
Avatar keepsmil3
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 001
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez FlyCole Pokaż wiadomość
Właśnie czytam na innej grupie, że laska jest w szpitalu i jej powiedzieli, że będzie syn, a całą ciążę miała być córka. Kurde znów mam paranoje, jak widać nadal wszystko możliwe
Exi współczuję, rzeczywiście różnica spora, też bym się wkurzyla

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurde, ja też się trochę obawiam pomyłki w kwestii płci. Bo z synem na każdym USG widać było dokładnie siusiaka, a tutaj jest mała wstydnisia i rzadko kiedy pokazuje co ma między nogami. Jak bedzie chłopak to trudno, będzie spał w różowym łóżeczku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
keepsmil3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-06, 16:12   #3836
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez FlyCole Pokaż wiadomość
Sama nie wiem, jak nic się nie zmieni to może tak zrobię. Tylko teściowa dziś ma nockę i nie ma kto z synem zostać. Chyba że sama się zawiozę do szpitala.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
widzisz ja pojechałam o 4 nad ranem sama autem, bo nie miałam z kim córki zostawić, jak każdy to słyszy to w głowę się puka
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-06, 16:14   #3837
FlyCole
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 196
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez śliweńka Pokaż wiadomość
widzisz ja pojechałam o 4 nad ranem sama autem, bo nie miałam z kim córki zostawić, jak każdy to słyszy to w głowę się puka
To podziwiam. Jakby coś się działo też pojadę sama bo co zrobić. Nie zostawię przecież dziecka bez opieki. Ale mam nadzieję że nie będzie takiej potrzeby
No właśnie moja córka też rzadko pokazuje co tam ma i jakoś tak ciągle mimo wszystko żyję w lekkiej niepewności co do płci. Wiem że to nie jest najważniejsze ale mimo wszystko wolałabym nie doznać szoku przy porodzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
FlyCole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-06, 16:28   #3838
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Ewentualnie taksowka zostaje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-06, 16:53   #3839
keepsmil3
Zadomowienie
 
Avatar keepsmil3
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 001
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez FlyCole Pokaż wiadomość
To podziwiam. Jakby coś się działo też pojadę sama bo co zrobić. Nie zostawię przecież dziecka bez opieki. Ale mam nadzieję że nie będzie takiej potrzeby
No właśnie moja córka też rzadko pokazuje co tam ma i jakoś tak ciągle mimo wszystko żyję w lekkiej niepewności co do płci. Wiem że to nie jest najważniejsze ale mimo wszystko wolałabym nie doznać szoku przy porodzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym chyba wzięła taksówkę, jakby co. bałabym się w nerwach albo w bólu prowadzić. Jakby wyszedł chłopak, to chyba bym zemdlała. Ja się od początku nastawiałam na chłopaka i dopiero po 24 tc uwierzyłam, że będzie dziewczynka i tak zaczełam o niej mówić. Nawet bym się cieszyła z chłopca, syn miałby kumpla na całe życie, ale jednak szok by był.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[COLOR="Silver"]

Edytowane przez keepsmil3
Czas edycji: 2019-02-06 o 16:55
keepsmil3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-06, 16:59   #3840
Pinacolada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 018
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Ja też w razie czego nastawiam się na jazdę taksówką... Co prawda u nas nie ma problemu w postaci dziecka, ale jakby było trzeba pilnie i jak najszybciej jechać, a mąż byłby w pracy, no to nie miałabym niestety innego wyjścia.
Mam już swoją idealną datę na poród, 12.02 o 16 mam wizytę i po wizycie mogłoby się coś ruszyć i młody może wtedy śmiało przychodzić na świat, bo mąż będzie miał wolne właśnie we wtorek 12.02, środę i czwartek, więc akurat Tylko teraz trzeba jeszcze przekonać syna, żeby zechciał akurat wtedy się urodzić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pinacolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-21 07:15:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:14.