Na Wspólnej cz. 3 - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-29, 15:36   #3751
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Na Wspólnej cz. 3

Cytat:
Napisane przez TOMORROW Pokaż wiadomość
ja się kapnęłam, kim jest, jak poszli na te zakupy
ja tak samo
pomyślałam, że to jakiś kolega-gej, który będzie jej radził jak ma się ubierać, malować itp

belciia nie musisz pisać 2 razy tego samego postu jak nikt nie odpisał to znaczy, że po prostu nie wiemy, a nie dlatego, że nie chcemy odpisać czy nie widzimy
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 17:26   #3752
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Na Wspólnej cz. 3

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
MOŻE TO TEN SAM
dam dam dam!
po operacji plastycznej

Cytat:
Napisane przez Gregorynka Pokaż wiadomość
Pisałyście w spojlerach o Piotrze? Nie czytałam, więc nie wiem. Ale zdaje mi się, że on jest psychiczny, tak samo jak ten.....z M jak Miłość... Radosz się on chyba zwał. Co to sobie ubzdurał, że Marysia jest jego byłą żoną. Zapewne Piotr widzi w Gośce jakąś tam swoją zmarłą dziewczynę, czy tam kogoś. Na bank!
Bardzo mozliwe
Watek Honoraty i Romusia smieszny, ale nic nie przebije Mariano i Stefano! W ogole gosc, ktory gra stefana to moj IDOL
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 17:49   #3753
Diva1
Zadomowienie
 
Avatar Diva1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 241
Dot.: Na Wspólnej cz. 3

Roman jako detektyw hahah to jest dopiero baniaaa
__________________
zapuszczam włosy!


Don't forget to love yourself!
Diva1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 18:38   #3754
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Na Wspólnej cz. 3

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
po operacji plastycznej



Bardzo mozliwe
Watek Honoraty i Romusia smieszny, ale nic nie przebije Mariano i Stefano! W ogole gosc, ktory gra stefana to moj IDOL
Zgadzam się

Duet idealny
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 19:51   #3755
karolinaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karolinaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 150
Dot.: Na Wspólnej cz. 3

w telegraficznym skrócie na nowy rok :
pojawi się Filip i nagły przypływ jego rozwoju "kariery" , i Marta która czuje się kobietą spełnioną i nie ma zamiaru wspierać męża w podniesieniu kwalifikacji , monika i cieslik , kontynuacja Honoraty i Romka który będzie próbował dotrzymać jej kroku , jako mężczyzna nie wypaść gorzej , oczywiście Antosia i uwaga odniesienie do Emilki a tak swoja drogą coś zgubił się wątek Kingi i Michała i sprawa "krecika" (narkotyki)

30.12

Adam oznajmia Kindze, że jest o krok od decyzji o nielegalnym kupieniu nerki do przeszczepu dla Antosi. Weronika uważa, że jest to niemoralne. Filip wyjeżdża do Berlina. Marta spotyka Janusza. Gajewski prosi o chwilę rozmowy. Twierdzi, że to dla niego bardzo ważne. Podczas wizyty u lekarza Monika dowiaduje się, że będzie miała dziecko. Maria nie wierzy, że córka naprawdę jest w ciąży. Urażona takim traktowaniem Monika wyprowadza się od Ziębów. Nie bacząc na konsekwencje, zamierza powiedzieć Damianowi o dziecku.

31.12

Adam oznajmia Kindze, że jest o krok od decyzji o nielegalnym kupieniu nerki do przeszczepu dla Antosi. Weronika uważa, że jest to niemoralne. Filip wyjeżdża do Berlina. Marta spotyka Janusza. Gajewski prosi o chwilę rozmowy. Twierdzi, że to dla niego bardzo ważne. Podczas wizyty u lekarza Monika dowiaduje się, że będzie miała dziecko. Maria nie wierzy, że córka naprawdę jest w ciąży. Urażona takim traktowaniem Monika wyprowadza się od Ziębów. Nie bacząc na konsekwencje, zamierza powiedzieć Damianowi o dziecku.

03.01

Roman utwierdza się w przekonaniu, że Honorata go zdradza. Igor jest bardzo przejęty spotkaniem z Magdą. Ma nadzieję, że po raz pierwszy zobaczy córkę. Ewa prosi syna, żeby zrobił zdjęcie Julci. Okazuje się jednak, że Magda przyszła na spotkanie sama. Igor stara się ukryć rozczarowanie. Sebastian jest poruszony opowieścią Weroniki o problemach zdrowotnych Antosi. Weronika uświadamia Petrusowi, że jego nerka mogłaby uratować życie ich córki. Sebastian jest zaskoczony tą prośbą.

05.01

Roman podejrzewa, że Honorata spotka się z innym mężczyzną. Jedzie do jej mieszkania. Dudek zaczyna pracę nad biografią Mieczysława Burzyńskiego. Biznesmen aż nadto wczuwa się w rolę i bardzo szczegółowo opowiada o dzieciństwie. Jerzy jest znudzony. Z marazmu wyrywa go telefon do Burzyńskiego. Biznesmen wydaje polecenie zlikwidowania nieposłusznego pracownika. Ewa jest zachwycona zdjęciem Julki. Igor pokazuje fotografię dziewczynki Zuzie i Kamilowi. Zuza dzwoni do Magdy, żeby pogratulować jej ślicznej córeczki.

06.01

Podczas przerwy w pracy Marta spotyka się z Januszem. Gajewski proponuje weekend za miastem. Sebastian nie zgodził się na oddanie nerki do przeszczepu. Proponuje jednak Weronice pieniądze na leczenie Antosi. Weronika jest oburzona. Zaniepokojeni Ziębowie szukają Moniki. Włodek wypytuje sąsiadów, czy widzieli jego córkę. Maria dzwoni do szpitali, a także do koleżanek Moniki. W końcu Ziębowie decydują, by zgłosić policji zaginięcie córki. Niespodziewanie Monika pojawia się na Wspólnej.

07.01

Ewa namawia Igora, by jak najszybciej spotkał się z Magdą. Igor postanawia działać i dzwoni do Magdy. Umawiają się na spacer. Igor doświadcza niesamowitej chwili. Po raz pierwszy może wziąć córeczkę na ręce. Ludwika wraca od Tosi i Emilki z Podlasia. Alarmuje rodzinę, że trzeba koniecznie pomóc Emilce. Jej zdaniem, dziewczyna cierpi na depresję. Ludwika przekonuje Rafała i Agnieszkę, że muszą jak najszybciej sprowadzić Emilkę z powrotem do Warszawy.

10.01

Iga zabiera Ksawerego na kilka dni do siebie. Korzystając z wolnego czasu, Marta umawia się z Januszem na wycieczkę. Filip niespodziewanie wraca z Berlina. Burzyński przychodzi do Dudków pod nieobecność Jerzego. Mieczysław jest zachwycony Izą. Weronika jedzie z Antosią do szpitala na kolejną dializę. W tym czasie do Roztockich przychodzi Sebastian. Adam w ostrych słowach zabrania Petrusowi odwiedzać Antosię. Sebastian nie zraża się i odnajduje Weronikę, ponieważ ma jej coś ważnego do powiedzenia.

12.01

Marta decyduje, że nie pojedzie z Filipem do Berlina, gdyż oznaczałoby to dla niej rezygnację z wymarzonej pracy. Filip jest zawiedziony postawą żony. Kamil ostrzega ojca przed innymi adoratorami jego pięknej narzeczonej. Hoffer przejmuje się słowami syna i postanawia się radykalnie odmłodzić, by pasować wyglądem do Honoraty. Udaje się do stylisty. Igor nie może dodzwonić się do Magdy. Okazuje się, że dziewczyna zgubiła telefon, co dla jej rodziców jest kolejnym dowodem nieodpowiedzialności. Igor kupuje jej nowy aparat.

13.01

Roztoccy czekają na wyniki badań dotyczących zgodności tkankowej Sebastiana i Antosi. Filip namawia Martę, by wyjechała z nim do Berlina. Kobieta dowiaduje się, że nie może liczyć na powrót do pracy po półrocznym urlopie. Maria nalega, by córka powiedziała Damianowi o ciąży. Cieślik przypadkiem dowiaduje się o stanie Moniki. Ma pretensje do Ziębów, że ukrywali przed nim tę wiadomość. Cieszy się jednak, że zostanie ojcem.

17.01

Damian skarży się Ziębom, że Monika nie chce z nim porozmawiać. Maria przyznaje, że Cieślik nie zasłużył na takie traktowanie. Roman zamierza poddać się operacjom plastycznym. Kupuje także sprzęt do ćwiczeń gimnastycznych. Filip mówi Dolniakowi, że Marta nie chce wyjechać z nim na półroczne stypendium. Mężczyzna staje w obronie Marty. Tłumaczy Filipowi, że sam również wyjechał zagranicę dla kariery, co o mało nie zniszczyło jego małżeństwa. Marta odwiedza Janusza, by się z nim pożegnać.
__________________
Najważniejsza w życiu jest decyzja. Reszty dokona przypadek
Lidia Jasińska


Chcesz podarować uśmiech dzieciom wyślij kartkę więcej na: http://marzycielskapoczta.pl/

Edytowane przez karolinaa
Czas edycji: 2010-12-29 o 19:54
karolinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 20:44   #3756
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Na Wspólnej cz. 3

Co prawda zupełnie niedawno "wciągnęłam" się w ten serial, ale przyznam, że wątek Honoraty i Romana mnie denerwuje, ale chyba nie ąz tak jak wątek z Ignasiem ;-)
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 21:33   #3757
Liptonka
Rozeznanie
 
Avatar Liptonka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 870
Dot.: Na Wspólnej cz. 3

Cytat:
Napisane przez belciia Pokaż wiadomość
Hej,

Dziewczyny, jak ma na nazwisko aktor, który gra Gabriela - boya Honoraty? Chodzi o prawdziwe nazwisko...

Z góry dziękuję za odpowiedź!
Gabriela gra Szymon Rząca
Liptonka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-30, 10:32   #3758
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Na Wspólnej cz. 3

karolinaa dziękujemy za spojlery, ale te już były
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 19:42   #3759
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: Na Wspólnej cz. 3

Tak oglądam dzisiaj i.... jaki Sebastian
troszkę się różni od Deląga.
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 19:42   #3760
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Na Wspólnej cz. 3

DLACZEGO Sebastiana gra jakis mlody aktorzyna a nie Paweł Deląg tak jak kiedys ?
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 19:50   #3761
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: Na Wspólnej cz. 3

Cytat:
Napisane przez paulinkka Pokaż wiadomość
DLACZEGO Sebastiana gra jakis mlody aktorzyna a nie Paweł Deląg tak jak kiedys ?
Bo był świadkiem koronnym w procesie mafii i poza zmianą nazwiska jak widać musiał też zmienić twarz
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-30, 20:05   #3762
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Na Wspólnej cz. 3

to jak jest swiadkiem koronnym i wyglada zupelnie inaczej to po co sie ukrywa
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 20:30   #3763
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Na Wspólnej cz. 3

co oni mu zrobili z twarzą aua ;[
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 07:49   #3764
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: Na Wspólnej cz. 3

ałaaa co oni zrobili z Sebastianem ???????? co to- to ma być??
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 07:59   #3765
h2o0
Zakorzenienie
 
Avatar h2o0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 910
Dot.: Na Wspólnej cz. 3

ja to bym była zadowolona, gdyby Antosia zniknęła z serialu, samo jej imię mnie wkurza
h2o0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 08:27   #3766
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Na Wspólnej cz. 3

a mnie ostatnio zaczyna nudzić Wspólna, nie wiem co mi jest.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 09:06   #3767
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: Na Wspólnej cz. 3

zwróciłyście uwagę jak Weronika się ubiera?? boże jak serialowa brzydula

wkurza mnie co zrobili z postacią Moniki , kiedyś studentka, mądra inteligentna ruda babka , duma rodziny , niezależna finansowo i tu- bach - nagle blond głupia gęś , zachowanie jak u głupiutkiej nastolatki
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 09:22   #3768
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Na Wspólnej cz. 3

Cytat:
Napisane przez Katalin Pokaż wiadomość
zwróciłyście uwagę jak Weronika się ubiera?? boże jak serialowa brzydula

wkurza mnie co zrobili z postacią Moniki , kiedyś studentka, mądra inteligentna ruda babka , duma rodziny , niezależna finansowo i tu- bach - nagle blond głupia gęś , zachowanie jak u głupiutkiej nastolatki
i w dodatku przynosi wstyd wszystkim blondynkom!
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 11:33   #3769
LaBellePerle
Zakorzenienie
 
Avatar LaBellePerle
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 10 477
Dot.: Na Wspólnej cz. 3

Cytat:
Napisane przez h2o0 Pokaż wiadomość
ja to bym była zadowolona, gdyby Antosia zniknęła z serialu, samo jej imię mnie wkurza
to zupełnie jak mnie, w ogóle to dziecko jakoś średnio dorobione jest...
LaBellePerle jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-31, 14:49   #3770
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Na Wspólnej cz. 3

Ja tez nie rozumiem tego, co zrobili z postacią Moniki. Oglądałam ostatni z braku czegokolwiek lepszego do roboty, zeby nei lezec na lozku, a lezec i oglądac tv i nie rozumiem tej kacji.. Jakby pokazali to jakos normalnie, ze sie zakochala, mysli ze jest w ciazy, wtopa, bo nie jest, wiec udaje, a nie takie cuś, zdesperowana kobieta, zachowująca się jakby odstawiła leki uspokajające..
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 14:59   #3771
h2o0
Zakorzenienie
 
Avatar h2o0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 910
Dot.: Na Wspólnej cz. 3

A do tego Monika ma fryzurę prawie jak Maria
h2o0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 15:39   #3772
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Na Wspólnej cz. 3

Cytat:
Napisane przez Katalin Pokaż wiadomość
zwróciłyście uwagę jak Weronika się ubiera?? boże jak serialowa brzydula

wkurza mnie co zrobili z postacią Moniki , kiedyś studentka, mądra inteligentna ruda babka , duma rodziny , niezależna finansowo i tu- bach - nagle blond głupia gęś , zachowanie jak u głupiutkiej nastolatki
Fakt, Monika zachowuje się jak jakaś psychiczna. A Maria z Włodkiem jej tak naskakują. Przykre. Denerwuje mnie wątek Antosi. Może znajdzie się dawca i szybko się to skończy. Ciekawe zaś co kombinuje Piotr...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 16:32   #3773
Dagusiac
Zakorzenienie
 
Avatar Dagusiac
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Konin/Toruń
Wiadomości: 5 566
Dot.: Na Wspólnej cz. 3

Ja w ogole nie wiedziałam o co chodzi jak się pojawił ten aktor, który gra Sebastiana! Myślałam, że to jakiś policjant czy dawca
Deląg na pewno nie chciał grać, bo teraz robi karierę we Francji

Antosia jest tak paskudna, ze nie mogę już na to dziecko patrzeć. Jej wczorajsze monologi
Weronika faktycznie ma fatalne ubrania, a widziałyście jej buty?? Matko święta, były modne w latach 90-tych.
Moniczka się zachowuje jak obłąkana! Uśmiałam się z reakcji Marii na "te kwiatki niebieskie tak ładnie zakwitły" a Maria "coraz gorzej"

Myślicie, że Marta pójdzie z pilotem do łóżka? Mogliby podkręcić atmosferę, bo wątek chorej Antoniny nic nie wnosi do serialu.
__________________
"Nigdy wcześniej nie interesowali mnie niebieskoocy blondyni, ale Pan Idealny nigdy nie zjawia się w postaci jaką sobie wymarzyłyśmy"
Dagusiac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 16:53   #3774
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Na Wspólnej cz. 3

Cytat:
Napisane przez Katalin Pokaż wiadomość
ałaaa co oni zrobili z Sebastianem ???????? co to- to ma być??
Parsknelam smiechem, jak zobaczylam tego goscia

Cytat:
Napisane przez Katalin Pokaż wiadomość
zwróciłyście uwagę jak Weronika się ubiera?? boże jak serialowa brzydula

wkurza mnie co zrobili z postacią Moniki , kiedyś studentka, mądra inteligentna ruda babka , duma rodziny , niezależna finansowo i tu- bach - nagle blond głupia gęś , zachowanie jak u głupiutkiej nastolatki
Weronika nie dosc, ze ubiera sie tragicznie to jest do tego beznadziejna aktorka... Ducha by tylko potrsfila chyba po aktorsku wyzionac...

Cytat:
Napisane przez Dagusiac Pokaż wiadomość
Myślicie, że Marta pójdzie z pilotem do łóżka? Mogliby podkręcić atmosferę, bo wątek chorej Antoniny nic nie wnosi do serialu.
Fakt, zaczelo by sie cos dziac, ale z drugiej strony nie chce na to patrzec, bo w przypadku Marty kazdy starszy facet u jej boku oprocz Filipa zakrawa u mnie na pedofilie
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 01:37   #3775
patrysiowa_
Zakorzenienie
 
Avatar patrysiowa_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 25 563
Dot.: Na Wspólnej cz. 3

A Kinga chodzi 3 miesiące w jednych spodniach... ;o
__________________
mogę mieć świat u stóp, ja nie przypuszczam - ja to wiem
mogę mieć takie życie, jaki inni mają sen!
patrysiowa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 08:52   #3776
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Na Wspólnej cz. 3

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Fakt, zaczelo by sie cos dziac, ale z drugiej strony nie chce na to patrzec, bo w przypadku Marty kazdy starszy facet u jej boku oprocz Filipa zakrawa u mnie na pedofilie
Marta wygląda okropnie, ten styl, te sukienki, loki, kolczyki blee. Próbują ją na siłę zrobić na 30-letnią kobietę sukcesu. Ale wygląda to mdło.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 13:01   #3777
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Na Wspólnej cz. 3

a mnie wnerwia Dykiel, nie znoszę Marychy :P
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 13:11   #3778
Provocateur
Rozeznanie
 
Avatar Provocateur
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 703
Dot.: Na Wspólnej cz. 3

Wiedziałyście, że naprawde aktor który gra Damiana jest męzem Ewy?
Ja dopiero skojarzyłam
__________________
Provocateur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 13:32   #3779
blueskye
Rozeznanie
 
Avatar blueskye
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 552
Dot.: Na Wspólnej cz. 3

Cytat:
Napisane przez Provocateur Pokaż wiadomość
Wiedziałyście, że naprawde aktor który gra Damiana jest męzem Ewy?
Ja dopiero skojarzyłam
Racja, racja! Oni pasują do siebie... Moniczka jest za bardzo pokręcona :P
blueskye jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 14:15   #3780
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Na Wspólnej cz. 3

gdzie mieszka Monika? ona wzięła taką małą torebusię... mi by się tak zmieściła suszarka do włosów lokówka i kosmetyczka tylko. a ona codziennie ma fryzurę ułożoną. a ona taki mały szajsik i niby wszystko w tym zmieściła, ta jesss xd
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:59.