Bukiety ślubne - cz. II - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-09, 11:06   #3721
agnes208
Zakorzenienie
 
Avatar agnes208
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 098
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Ośmiele się ponowić prośbe o pomoc post#3708 dodam tylko ze suknia jest biała i juz sama nie wiem czy zostawic ten bukiet jaki jest róża jasna storczyk jasny i dodac tylko te trawy jak w 2 czy zmieniać i jaka alternatywa dla świadkowej suknie bedzie miała wrzosową
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF6608.jpg (70,9 KB, 121 załadowań)

Edytowane przez agnes208
Czas edycji: 2009-07-09 o 11:12
agnes208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 13:09   #3722
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez agnes208 Pokaż wiadomość
Ośmiele się ponowić prośbe o pomoc post#3708 dodam tylko ze suknia jest biała i juz sama nie wiem czy zostawic ten bukiet jaki jest róża jasna storczyk jasny i dodac tylko te trawy jak w 2 czy zmieniać i jaka alternatywa dla świadkowej suknie bedzie miała wrzosową
Coś jeszcze dodałam. Świadkowej zrobiła bym po prostu okrągły bez trawek. Kolorystyka taka jak Twojego.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg trailing_bouquet_cymbidium_orchids.jpg (27,0 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 21jan%2B053.jpg (23,5 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 333m.jpg (60,9 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Botanical-Art-3-712257.jpg (24,1 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cymbidium23.jpg (43,9 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bukier (4).jpg (20,4 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cymbidium2333.jpg (29,6 KB, 110 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cymbidiumrk.jpg (27,9 KB, 44 załadowań)
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 13:31   #3723
agnes208
Zakorzenienie
 
Avatar agnes208
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 098
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez ewalena Pokaż wiadomość
Coś jeszcze dodałam. Świadkowej zrobiła bym po prostu okrągły bez trawek. Kolorystyka taka jak Twojego.
Dziękuję bardzo a zapytam jeszcze co radzisz zostac przy jakim kolorze tego bukietu
-jak jest kremowa roża + biało rożowy storczyk czy
- zielona roza + biało rożowy storczyk czy
-biała róża a zielony storczyk??
bo juz sama nie wiem najbardziej bym mis ie chyba widziało zielona roza i ten biały storczyk i te trawki nie chce zeby sie zlewał ten bukiet z suknia Dziekuje jestem ci bardzo wdzieczna za pomoc
agnes208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 18:40   #3724
wiolek200
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 11
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

witam to znow ja... zdecydowalam sie juz na bukiet... zdjecie nr 3i 4 teraz mam tylko prolblem z swiadkowa bo nie wiem jaki jeje dobrac zeby pasowal do mojego bukietu i do jeje sukienki...dodam ze ma blekitna sukienke i jest dosc wysoka175cm w porownaniu do mnie153 i ma budowe razcej gruszke bo ma waskie ramiona plaski brzuch a szerokie biodra i tyłeczek wiec sama kulka z roz jej nie pasuje bo chyba bedzie za mala jak dla niej.w poscie zalaczam jeszcze raz zdjecie swojej sukni i bukietu ktory raczej bede miala.prosze ocencie czy mi pasuje dodam ze na sukni mam krysztalki svarovskiego i sie zastanawiam czy nie za duzo bedzie tych krysztalow bo w bukiecie tez sa...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg E-2020T.jpg (27,0 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oj.jpg (18,8 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ljhg.jpg (25,6 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ogrody cynamonowe.jpg (29,0 KB, 101 załadowań)
__________________
25.07.2009r. - ślubujemy

Edytowane przez wiolek200
Czas edycji: 2009-07-09 o 20:00
wiolek200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 09:00   #3725
sbabels
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Witam mam ciemno brązowe włosy (upiete beda w gladki kok - może z jakimś kwiatem???), ciemna karnacje, 176 cm wzrostu, rozmiar 38-40, kolor sukni śmietankowy (bardzo jasny ecri)-przedstawiona na obrazku.Proszę o pomoc w doborze bukietu, ponieważ pod niego bedzie dobierany krawat Pana Mlodego (garnitur grafitowy, koszula smietankowa, włosy ciemny brąz, karnacja ciemna, budowa: okolo 176 cm wzrostu i szerokie ramiona-przypakowane ). Myslalam o połączeniu fioletu z bielą lub kremem lub cały fioletowy bukiet i wtedy fioletowy krawat. Zamieszczam kilka przykladowych i proszę o pomoc w wyborze bukietu.Te kwiaty które są różowe byłyby fioletowe.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg post2410504020328rb.jpg (14,1 KB, 917 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jolieol0[1].jpg (16,8 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img2.jpg (58,3 KB, 126 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (152,6 KB, 136 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (152,9 KB, 121 załadowań)
sbabels jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 09:02   #3726
sbabels
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

I jeszcze kilka zdjec. Ślub jest 25 lipca - nie wiem jakie kwiaty sa wtedy dostepne. A moze zupełnie inny bukiet??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 19.jpg (23,3 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b52.jpg (30,4 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg boutiques0103_05.jpg (16,7 KB, 924 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg callarose.jpg (37,3 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (3,1 KB, 922 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg image2ro9.jpg (29,6 KB, 50 załadowań)

Edytowane przez sbabels
Czas edycji: 2009-07-10 o 09:06
sbabels jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 09:08   #3727
ela_86
Wtajemniczenie
 
Avatar ela_86
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 629
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

w końcu zamówiłam bukiety nie mam zdjęć niestety, ale mój będzie się składał z 3 rodzajów kwiatów: Cantadeska, róża chińska i róża zwykła w kolorach żółty, kremowy, ecru lekko wylewający się a dla świadkowej w rożku z żółtych Margarytek
__________________
Jaś 17.07.2011
Zuzia 28.11.2014
ela_86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-10, 10:10   #3728
sabimoto
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 38
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Ewaleno najmocniej Ci dziękuję Jesteś nieoceniona. Pędzę do kwiaciarni!
sabimoto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 10:53   #3729
adu84
Raczkowanie
 
Avatar adu84
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 358
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez sbabels Pokaż wiadomość
I jeszcze kilka zdjec. Ślub jest 25 lipca - nie wiem jakie kwiaty sa wtedy dostepne. A moze zupełnie inny bukiet??
mamy ślub tego samego dnia i podobnie, jak Ty chciałam bukiet w kolorze fioletu i do tego krawat w takim kolorze (ale dla świadków) i co się okazało? w naturze fioletowych kwiatów jest bardzo mało, w lipcu odpadają frezje, peonie, podobno z kaliami może być rożnie (a ich kolor to też wielka niewiadoma)... zostają eustomy, goździki no i może uda się zafarbować róże... ogólnie to więcej kwiatów jest w różu
__________________
żona od 25.07.2009
adu84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 10:56   #3730
Jola Darska
Raczkowanie
 
Avatar Jola Darska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez sbabels Pokaż wiadomość
Witam mam ciemno brązowe włosy (upiete beda w gladki kok - może z jakimś kwiatem???), ciemna karnacje, 176 cm wzrostu, rozmiar 38-40, kolor sukni śmietankowy (bardzo jasny ecri)-przedstawiona na obrazku.Proszę o pomoc w doborze bukietu, ponieważ pod niego bedzie dobierany krawat Pana Mlodego (garnitur grafitowy, koszula smietankowa, włosy ciemny brąz, karnacja ciemna, budowa: okolo 176 cm wzrostu i szerokie ramiona-przypakowane ). Myslalam o połączeniu fioletu z bielą lub kremem lub cały fioletowy bukiet i wtedy fioletowy krawat. Zamieszczam kilka przykladowych i proszę o pomoc w wyborze bukietu.Te kwiaty które są różowe byłyby fioletowe.
Połączenie fioletu, szczególnie ciemnego, z bielą - wydaje mi się, że zbyt duży kontrast kolorów, ja za takim połączeniem nie przepadam, wolę kolory postopniować, bukiet będzie dyskretniejszy.
Cymbidium trudny temat natenczas.
Wklejam Ci zdjęcie bukietu, który właśnie robiłam dla wysokiej, ciemnowłosej dziewczyny, typ sportowca oraz bukiet, który niejednokrotnie przewijał się na tym forum a posłużył niejako za wzór.
Może przypadnie Ci do gustu. Z powodu braku storczyka cymbidium zmodyfikowałam bukiet - cantedeskia Schwarzwalder, storczyk pistacjowy phalenopsis, pączki s. tajlandzkiego, różowa róża, biała drakiew, kosmos czarny, kulki dziurawca zielonego, drobne kwiatki czosnku ozdobnego, liście.
Bukiet związany wstążką, zastosowane kwiaty doskonale przetrwały b. upalny dzień, choć miałam obawy o kosmos i czosnek.
Motyw c. i kosmosu powtarzał się na aucie, sali, storczyk phalenopsis w butonierce, włosach, także aucie, za Młodymi na sali. Elegancko i nieco nowocześnie. Nie będę zamęczać serwera W. fotkami.
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bukiet(2).jpg (42,9 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF9803.jpg (185,8 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF9804.jpg (62,2 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF9824.jpg (64,3 KB, 111 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF9873.jpg (182,1 KB, 29 załadowań)
__________________
"Bukiet - miejsce, gdzie kwiaty obejmują się dobrowolnie"
www.kwiatyjolandy.blog.on et.pl
Jola Darska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 13:08   #3731
lalala to ja81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 54
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

witam kochane!!!!
Chciala bym zasiegnac wazej opini dotyczace mojego bukietu.Zdecydowalam sie na bukiet z zoltych slonecznikow.moj problem to nie wiem jakie inne kolory beda pasowac do tego bukiety.
prosze o opinie i podpowiedz.
lalala to ja81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-10, 14:04   #3732
wirazka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 71
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez Jola Darska Pokaż wiadomość
Połączenie fioletu, szczególnie ciemnego, z bielą - wydaje mi się, że zbyt duży kontrast kolorów, ja za takim połączeniem nie przepadam, wolę kolory postopniować, bukiet będzie dyskretniejszy.
Cymbidium trudny temat natenczas.
Wklejam Ci zdjęcie bukietu, który właśnie robiłam dla wysokiej, ciemnowłosej dziewczyny, typ sportowca oraz bukiet, który niejednokrotnie przewijał się na tym forum a posłużył niejako za wzór.
Może przypadnie Ci do gustu. Z powodu braku storczyka cymbidium zmodyfikowałam bukiet - cantedeskia Schwarzwalder, storczyk pistacjowy phalenopsis, pączki s. tajlandzkiego, różowa róża, biała drakiew, kosmos czarny, kulki dziurawca zielonego, drobne kwiatki czosnku ozdobnego, liście.
Bukiet związany wstążką, zastosowane kwiaty doskonale przetrwały b. upalny dzień, choć miałam obawy o kosmos i czosnek.
Motyw c. i kosmosu powtarzał się na aucie, sali, storczyk phalenopsis w butonierce, włosach, także aucie, za Młodymi na sali. Elegancko i nieco nowocześnie. Nie będę zamęczać serwera W. fotkami.
Pozdrawiam

Wybralam taki sam bukiet. juz nie moge sie doczekac jak bedzie wygladal w rzeczywistosci
__________________
www.grazkaizbyniu.pl
wirazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 15:00   #3733
GattoNero
Przyczajenie
 
Avatar GattoNero
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 10
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Witam
Proszę o pomoc Panie florystki i dziewczyny przy doborze bukietu.
Ślub mam 23 sierpnia, mam 160 cm, szczupła, rozmiar 34, bardzo ciemne brązowe włosy, zielone oczy, mój narzeczony wysoki brunet i ciemna karnacja. Myślałam o bukiecie z róż, goździków i może frezji ale w nasyconych kolorach (oprócz żółtego i pomarańczowego bo nie lubię i źle w nich wyglądam) ale nie znalazłam takich połączeń, tylko biel i pastele.
Błagam pomóżcie
Moja suknia, taka jak w załączniku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sukienka.jpg (15,3 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sukienka_2.jpg (15,4 KB, 24 załadowań)

Edytowane przez GattoNero
Czas edycji: 2009-07-10 o 15:03
GattoNero jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 08:31   #3734
sbabels
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez Jola Darska Pokaż wiadomość
Połączenie fioletu, szczególnie ciemnego, z bielą - wydaje mi się, że zbyt duży kontrast kolorów, ja za takim połączeniem nie przepadam, wolę kolory postopniować, bukiet będzie dyskretniejszy.
Cymbidium trudny temat natenczas.
Wklejam Ci zdjęcie bukietu, który właśnie robiłam dla wysokiej, ciemnowłosej dziewczyny, typ sportowca oraz bukiet, który niejednokrotnie przewijał się na tym forum a posłużył niejako za wzór.
Może przypadnie Ci do gustu. Z powodu braku storczyka cymbidium zmodyfikowałam bukiet - cantedeskia Schwarzwalder, storczyk pistacjowy phalenopsis, pączki s. tajlandzkiego, różowa róża, biała drakiew, kosmos czarny, kulki dziurawca zielonego, drobne kwiatki czosnku ozdobnego, liście.
Bukiet związany wstążką, zastosowane kwiaty doskonale przetrwały b. upalny dzień, choć miałam obawy o kosmos i czosnek.
Motyw c. i kosmosu powtarzał się na aucie, sali, storczyk phalenopsis w butonierce, włosach, także aucie, za Młodymi na sali. Elegancko i nieco nowocześnie. Nie będę zamęczać serwera W. fotkami.
Pozdrawiam


Bardzo dziękuje Jolu za pomoc . Proszę jeszcze podać ile mniej więcej kosztuje taki bukiet.

Edytowane przez sbabels
Czas edycji: 2009-07-11 o 09:06
sbabels jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 09:11   #3735
kasiula_kasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 10
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Witam,
Wstępnie już wybrałam bukiet, przynajmniej jego kolor
a mianowicie chciałabym żeby był w kolorze różu, takiego dośc intensywnego zbliżonego do amarantowego... mój ślub 3 października
no i teraz kochane florystki i nie tylko, chciałabym Was prosić o radę,

mianowicie czy kwiaty, z których składa się pierwszy bukiet występują w takim kolorze, no i czy będzie to fajnie wyglądać?,

co można zrobić, żeby drugi bukiet miał bardziej intensywny kolor, może więcej róż, ale czy będzie to miało ręce i nogi... i może macie jakieś zdjęcie takiego z większą ilością róż?

no i z jakich kwiatów składa się bukiet nr 3, i czy może wiecie czy jest jakaś nazwa takiego koloru storczyka, żeby pani w kwiaciarni zamówiła mi takiego właśnie jak na tym zdjęciu, żeby moja wiązanka nie wyszła fioletowa?
no i może macie jakies propozycje na butonierki dla mojego przyszłego...
bo nie wiem czy taka ze storczyka cymbidium nie będzie za duża....
Pozdrawiam, i czekam z niecierpliwością na Wasze rady,
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg storczykhotel.jpg (54,3 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2_765.jpg (23,2 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg t_ed49061077b11d826ca3059d5901a026_m_128.jpg (27,1 KB, 63 załadowań)
kasiula_kasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 11:48   #3736
Jola Darska
Raczkowanie
 
Avatar Jola Darska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez sbabels Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuje Jolu za pomoc . Proszę jeszcze podać ile mniej więcej kosztuje taki bukiet.
280 zł z butonierką, dodatkami do włosów (storczyk, pączek storczyka i kilka kulek dziurawca - przygotowane na szpilkach).
Pozdrawiam
__________________
"Bukiet - miejsce, gdzie kwiaty obejmują się dobrowolnie"
www.kwiatyjolandy.blog.on et.pl
Jola Darska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 16:35   #3737
Kat_ja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Witam serdecznie
Bardzo prosiłabym Panie florystki o pomoc w doborze bukietu do swojej sukni na 1 sierpnia
Mam 170 cm wzrostu, rozmiar 36, Pan młody w smokingu, suknia koloru jasnego ecru. Chciałabym żeby w bukiecie dominował taki właśnie śmietankowy odcień, tylko nie wiem jakim kolorem ożywić całą konstrukcję (myślałam o ciemniejszym beżu, różu lub fiolecie)? I proszę o radę co do rodzaju kwiatów i kształtu bukietu: kula, odwrócona kropla czy cos jeszcze innego? Chętnie obejrzę wszelkie propozycje
Dziękuję serdecznie z góry za zapoznanie się z moimi rozterkami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg roze, cancadeskie.jpg (28,9 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 36473.jpg (25,3 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sukniaKN3.jpg (138,9 KB, 153 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg suknia2KN.jpg (133,8 KB, 94 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzuraKN.jpg (139,6 KB, 92 załadowań)
Kat_ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 23:58   #3738
selene04
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Witam
Bardzo prosiłabym o pomoc w doborze odpowiedniego bukietu. Dołączam zdjęcie sukienki-moja będzie w kolorze bardzo jasny ecru, tak samo koronka, bez rękawiczek i gorset będzie w łódkę. Mam czarne włosy, niebieskie oczy, mój narzeczony jest mojego wzrostu. W kwestii fryzury planuję loki i kwiat we włosach z krótkim skromnym welonem. Myślałam o bukiecie wiszącym w zimnej tonacji- coś z błękitu połączonego z fioletem lub różem. Bardzo proszę o pomoc bo nie wiem czy taki styl i kolor pasuje no i nie mogę znaleźć zdjęcia, żeby mieć wyobrażenie jak wyglądałoby połączenie wybranych przeze mnie kolorów. Ślub mam w połowie września.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sukienka.jpg (33,8 KB, 52 załadowań)
selene04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 18:59   #3739
freudka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: opole też:)
Wiadomości: 119
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez lalala to ja81 Pokaż wiadomość
witam kochane!!!!
Chciala bym zasiegnac wazej opini dotyczace mojego bukietu.Zdecydowalam sie na bukiet z zoltych slonecznikow.moj problem to nie wiem jakie inne kolory beda pasowac do tego bukiety.
prosze o opinie i podpowiedz.
przeszukaj ten wątek i jego pierwszą część na pewno znajdziesz sporo zdjęć
freudka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-13, 10:13   #3740
Jola Darska
Raczkowanie
 
Avatar Jola Darska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez kasiula_kasia Pokaż wiadomość
Witam,
Wstępnie już wybrałam bukiet, przynajmniej jego kolor
a mianowicie chciałabym żeby był w kolorze różu, takiego dośc intensywnego zbliżonego do amarantowego... mój ślub 3 października
no i teraz kochane florystki i nie tylko, chciałabym Was prosić o radę,

mianowicie czy kwiaty, z których składa się pierwszy bukiet występują w takim kolorze, no i czy będzie to fajnie wyglądać?,

co można zrobić, żeby drugi bukiet miał bardziej intensywny kolor, może więcej róż, ale czy będzie to miało ręce i nogi... i może macie jakieś zdjęcie takiego z większą ilością róż?

no i z jakich kwiatów składa się bukiet nr 3, i czy może wiecie czy jest jakaś nazwa takiego koloru storczyka, żeby pani w kwiaciarni zamówiła mi takiego właśnie jak na tym zdjęciu, żeby moja wiązanka nie wyszła fioletowa?
no i może macie jakies propozycje na butonierki dla mojego przyszłego...
bo nie wiem czy taka ze storczyka cymbidium nie będzie za duża....
Pozdrawiam, i czekam z niecierpliwością na Wasze rady,
Witam,
bukiet 1 - cymbidium, eustoma, wydaje mi się, że jest jeszcze biały storczyk dendrobium (tajlandzki), ciut gipsówki, zielone - Ruscus, niedźwiedzia trawa, koraliki na druciku i nanizane na trawkę. W rzeczywistości tak ten bukiet będzie wyglądał. Taki lekko lodowy.
Bukiet 2 - cymbidium, róże, zielona paproć (Arachniodes). Wklejam zdjęcie - przy zastosowaniu większej ilości róż, bukiet będzie bardziej różowy, rączka bukietu z różowej wstążki.
Bukiet 3 - cymbidium, róże, kwiaty stephanotisu przytwierdzone do bukietu ozdobnymi szpilkami. Bez dodatków zielonych.
Co do cymbidium - dość typowe kolory, może wydrukuj bukiety.
Butonierka może być z róży, z mniejszego cymbidium też będzie elegancka - wklejam zdjęcie.
Pozdrawiam
Cytat:
Napisane przez Kat_ja Pokaż wiadomość
Witam serdecznie
Bardzo prosiłabym Panie florystki o pomoc w doborze bukietu do swojej sukni na 1 sierpnia
Mam 170 cm wzrostu, rozmiar 36, Pan młody w smokingu, suknia koloru jasnego ecru. Chciałabym żeby w bukiecie dominował taki właśnie śmietankowy odcień, tylko nie wiem jakim kolorem ożywić całą konstrukcję (myślałam o ciemniejszym beżu, różu lub fiolecie)? I proszę o radę co do rodzaju kwiatów i kształtu bukietu: kula, odwrócona kropla czy cos jeszcze innego? Chętnie obejrzę wszelkie propozycje
Dziękuję serdecznie z góry za zapoznanie się z moimi rozterkami
Bukiet, który wkleiłaś to dobry wybór, tylko forma ciut mniej roztrzepana, bardziej jednorodne tło zieleni (tu jest dużo jakichś drobnych kwiatuszków, gipsówki, zatrwianu), do Twojej stylizacji bukiet winien być bardziej klarowny i przejrzysty.
Z moich prac załączam podobny. W koszach jest fioletowy goździk w dwóch odcieniach fioletu, dość popularny, można zastosować go do Twojego bukietu z różowymi różami.
Załączam z różem i fioletem bukiet PM i z fioletem bukiety druhen.
Może Ci moja podpowiedź uruchomi wyobraźnię i ułatwi wybór najodpowiedniejszego dla siebie bukietu.
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF4698.jpg (164,4 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wiola2.jpg (26,6 KB, 99 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wiola4.jpg (18,3 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF9858.jpg (186,2 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF9905.jpg (186,3 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF9906.jpg (188,0 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF5790.jpg (170,4 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF5794.jpg (176,8 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF5799.jpg (163,8 KB, 28 załadowań)
__________________
"Bukiet - miejsce, gdzie kwiaty obejmują się dobrowolnie"
www.kwiatyjolandy.blog.on et.pl

Edytowane przez Jola Darska
Czas edycji: 2009-07-13 o 10:56 Powód: dopisanie drugiego postu
Jola Darska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 14:16   #3741
aniafudi
Przyczajenie
 
Avatar aniafudi
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 24
Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez Kat_ja Pokaż wiadomość
Witam serdecznie
Bardzo prosiłabym Panie florystki o pomoc w doborze bukietu do swojej sukni na 1 sierpnia
Mam 170 cm wzrostu, rozmiar 36, Pan młody w smokingu, suknia koloru jasnego ecru. Chciałabym żeby w bukiecie dominował taki właśnie śmietankowy odcień, tylko nie wiem jakim kolorem ożywić całą konstrukcję (myślałam o ciemniejszym beżu, różu lub fiolecie)? I proszę o radę co do rodzaju kwiatów i kształtu bukietu: kula, odwrócona kropla czy cos jeszcze innego? Chętnie obejrzę wszelkie propozycje
Dziękuję serdecznie z góry za zapoznanie się z moimi rozterkami
Katju zalczam to co mam- moja wlasna kompozycja i wykonanie, ale o ile sobie dobrze przypominam to jeszcze cos robilam z dodatkami fioletowo- liliowymi - bede szukala!

Cytat:
Napisane przez selene04 Pokaż wiadomość
Witam
Bardzo prosiłabym o pomoc w doborze odpowiedniego bukietu. Dołączam zdjęcie sukienki-moja będzie w kolorze bardzo jasny ecru, tak samo koronka, bez rękawiczek i gorset będzie w łódkę. Mam czarne włosy, niebieskie oczy, mój narzeczony jest mojego wzrostu. W kwestii fryzury planuję loki i kwiat we włosach z krótkim skromnym welonem. Myślałam o bukiecie wiszącym w zimnej tonacji- coś z błękitu połączonego z fioletem lub różem. Bardzo proszę o pomoc bo nie wiem czy taki styl i kolor pasuje no i nie mogę znaleźć zdjęcia, żeby mieć wyobrażenie jak wyglądałoby połączenie wybranych przeze mnie kolorów. Ślub mam w połowie września.
Selene to tez podpowiedz dla Ciebie!

Cytat:
Napisane przez adu84 Pokaż wiadomość
mamy ślub tego samego dnia i podobnie, jak Ty chciałam bukiet w kolorze fioletu i do tego krawat w takim kolorze (ale dla świadków) i co się okazało? w naturze fioletowych kwiatów jest bardzo mało, w lipcu odpadają frezje, peonie, podobno z kaliami może być rożnie (a ich kolor to też wielka niewiadoma)... zostają eustomy, goździki no i może uda się zafarbować róże... ogólnie to więcej kwiatów jest w różu
i dla Ciebie ADU tez!

Cytat:
Napisane przez freudka Pokaż wiadomość
przeszukaj ten wątek i jego pierwszą część na pewno znajdziesz sporo zdjęć
Freudko ja łączyłam słonecznik z kremowa eustoma i wyszlo ciekawie! Tutaj masz spory problem bo słonecznik jest postrzegany jako kwiat polny i nie ze wszystkim mozna go zestawic zeby bylo ladnie i elegancko, a rownoczesnie zeby kwiaty do siebie pasowaly! Do duzej glowy slonecznika lepiej dodac mniejsze, drobniejsze kwiaty i raczej powinien byc zestawiony z kwiatami polno-ogrodowymi - tak klasyczna roza, gozdzik, gerbera czy storczyk zdecydowanie odpada!ale np rozyczka gałazkowa moglaby wygladac bardzo ciekawie i uczynic bukiecik lzejszym i bardziej powabnym! Jakies ladnie ulozone trawki czy dodane jagodny nawet krzewow uczynią go ciekawszym!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg AniaFudali nk.jpg (73,3 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg AniaFudali1nk.jpg (74,9 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Sloneczniki NK.jpg (120,6 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Aniafudali(5)nk.jpg (147,3 KB, 29 załadowań)

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2009-07-27 o 21:57 Powód: post pod postem
aniafudi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 01:00   #3742
Jola Darska
Raczkowanie
 
Avatar Jola Darska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Bukiety mojej koleżanki, często razem pracujemy przy kwiatach. Już je wcześniej wklejałam o ile dobrze pamiętam.
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 13.09.2008 ślub Agaty i Pawła (18).jpg (167,8 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13.09.2008 ślub Agaty i Pawła (28).jpg (174,1 KB, 25 załadowań)
__________________
"Bukiet - miejsce, gdzie kwiaty obejmują się dobrowolnie"
www.kwiatyjolandy.blog.on et.pl
Jola Darska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 08:58   #3743
soofka
Raczkowanie
 
Avatar soofka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 162
GG do soofka
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez ewalena Pokaż wiadomość
Bukiet z róż w pianie z peonii.

I to właśnie była moja wiązanka. Dokładnie taka jaką sobie wymarzyłam Przepiekna. Teraz dopiero widzę, że zdjęcie nie oddaje w całości jej uroku. Łezka się w oku kręci. Dziękuję bardzo Ewalena Jak tylko będę miała zdjęcia to prześlę.
Dziewczyny z Warszawy nie zastanawiajcie się nad innymi florystkami
Niestety brzydko się zasuszyła. Przez wyjazd nie miałam jak się nią zająć. I w końcu nie wiem czy powinno się zasuszać czy właśnie raczej nie.
soofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 10:42   #3744
Jola Darska
Raczkowanie
 
Avatar Jola Darska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez selene04 Pokaż wiadomość
Witam
Bardzo prosiłabym o pomoc w doborze odpowiedniego bukietu. Dołączam zdjęcie sukienki-moja będzie w kolorze bardzo jasny ecru, tak samo koronka, bez rękawiczek i gorset będzie w łódkę. Mam czarne włosy, niebieskie oczy, mój narzeczony jest mojego wzrostu. W kwestii fryzury planuję loki i kwiat we włosach z krótkim skromnym welonem. Myślałam o bukiecie wiszącym w zimnej tonacji- coś z błękitu połączonego z fioletem lub różem. Bardzo proszę o pomoc bo nie wiem czy taki styl i kolor pasuje no i nie mogę znaleźć zdjęcia, żeby mieć wyobrażenie jak wyglądałoby połączenie wybranych przeze mnie kolorów. Ślub mam w połowie września.
Witam,
obstawałabym za bukietem okrągłym bez zwisów. Dół sukni w falbany, ciekawy, nie przysłaniałabym go; jeśli zwieszenie jakiś pędów to niewielkie. 25 lipca mam robić cały niebieski bukiet to wkleję zdjęcia. Poszukam też w zbiorach takie połączenie kolorów, na pewno coś mam.
Kolorystyka dla Ciebie jak najbardziej pasująca.
Pozdrawiam
__________________
"Bukiet - miejsce, gdzie kwiaty obejmują się dobrowolnie"
www.kwiatyjolandy.blog.on et.pl
Jola Darska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 12:05   #3745
selene04
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez Jola Darska Pokaż wiadomość
Witam,
obstawałabym za bukietem okrągłym bez zwisów. Dół sukni w falbany, ciekawy, nie przysłaniałabym go; jeśli zwieszenie jakiś pędów to niewielkie. 25 lipca mam robić cały niebieski bukiet to wkleję zdjęcia. Poszukam też w zbiorach takie połączenie kolorów, na pewno coś mam.
Kolorystyka dla Ciebie jak najbardziej pasująca.
Pozdrawiam
Dziękuję za poradę i czekam z niecierpliwością na zdjęcia
selene04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 15:10   #3746
shiraks
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 25
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

ponawiam prośbe o pomoc w doborze bukietu, ale tym razem dorzucę kilka ktore mnie urzekły kolorystyka jest róż, fiolet, biel, może ten bukiet z różowych róż z białą lilia ale kolory na odwrót? Jak sadzicie?

jak znajde jakies zdjecie to wrzucę też siebie ale ogólnie jestem wysoka, szczupła, mam ciemne włosy, które dodatkowo przyciemnie na ślub, grzywke i piegi .

Sukienka jest biała z koronki, fryzura mniej więcej taka jak na zdjęciu- ogólnie ma byc prosto i skromnie ale bez prezsady

Mój narzeczony chce kupić jasny garnitur, niestety zamierza to zrobić tydzień przed dostosuje sie do mnie

ślub 5 wrzesień

Będe bardzo wdzięczna za pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (47,5 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (58,3 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (32,6 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (21,2 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (16,2 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (16,7 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryz.jpg (11,1 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg suknia z salonu julia 2.jpg (61,8 KB, 38 załadowań)
shiraks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 07:43   #3747
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez shiraks Pokaż wiadomość
ponawiam prośbe o pomoc w doborze bukietu, ale tym razem dorzucę kilka ktore mnie urzekły kolorystyka jest róż, fiolet, biel, może ten bukiet z różowych róż z białą lilia ale kolory na odwrót? Jak sadzicie?

jak znajde jakies zdjecie to wrzucę też siebie ale ogólnie jestem wysoka, szczupła, mam ciemne włosy, które dodatkowo przyciemnie na ślub, grzywke i piegi .

Sukienka jest biała z koronki, fryzura mniej więcej taka jak na zdjęciu- ogólnie ma byc prosto i skromnie ale bez prezsady

Mój narzeczony chce kupić jasny garnitur, niestety zamierza to zrobić tydzień przed dostosuje sie do mnie

ślub 5 wrzesień

Będe bardzo wdzięczna za pomoc

Na koronce żle wyglądają drobne kwaty poprostu tworzy sie pewien nieład - proponuję bukiet z wystającą lilią. Kolor jest nasycony a biała lilia znakomicie będzie korespondowała z suknią która na dole ma kształt lili.
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 09:18   #3748
Jola Darska
Raczkowanie
 
Avatar Jola Darska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez selene04 Pokaż wiadomość
Dziękuję za poradę i czekam z niecierpliwością na zdjęcia
Witam,
oto różne kompozycje, może z ich elementów uda Ci się ułożyć swój wymarzony bukiet.
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0056.jpg (20,4 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0131.jpg (48,4 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a101079_win05_delphnm_xl.jpg (26,9 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bestbouquets2008_5547.jpg (69,4 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bridal_bouquet_pink_rose.jpg (27,1 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bridal_Bouquet_Plum_&_Aubergine.jpg (144,3 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF8525.jpg (96,3 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF8529.jpg (142,2 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM1668.jpg (24,3 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg image00190.jpg (60,0 KB, 38 załadowań)
__________________
"Bukiet - miejsce, gdzie kwiaty obejmują się dobrowolnie"
www.kwiatyjolandy.blog.on et.pl
Jola Darska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 09:21   #3749
Jola Darska
Raczkowanie
 
Avatar Jola Darska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

i kolejne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jessica_purple.jpg (33,2 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mwa103006_su07_pageant_xl.jpg (37,5 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Posies%20-%20Blue.jpg (75,2 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Upper-Peninsula-Wedding-Arrangements.jpg (67,0 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Upper-Peninsula-Wedding-Flowers.jpg (52,7 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WS024-11.jpg (41,2 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WS032-11.jpg (41,6 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WS032-21.jpg (51,5 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WS033-11.jpg (39,3 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WS134-41.jpg (38,2 KB, 32 załadowań)
__________________
"Bukiet - miejsce, gdzie kwiaty obejmują się dobrowolnie"
www.kwiatyjolandy.blog.on et.pl
Jola Darska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 09:22   #3750
Jola Darska
Raczkowanie
 
Avatar Jola Darska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

ostatnie.
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zTbVYZ52myHCFtXNYX.jpg (26,5 KB, 34 załadowań)
__________________
"Bukiet - miejsce, gdzie kwiaty obejmują się dobrowolnie"
www.kwiatyjolandy.blog.on et.pl
Jola Darska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:46.