Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16 - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-31, 09:59   #3721
LyraBea
Zakorzenienie
 
Avatar LyraBea
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Z miejsca, gdzie morze dotyka chmur...
Wiadomości: 3 357
GG do LyraBea
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez zmienniczka Pokaż wiadomość
(...)ooo dobrze wiedziec, kochana... lyra, szkoda ze nie mieszkasz obok mnie...chetnie bym sie spotkala z toba na kawie...tak cholernie brak mi motywacji
Cieszę się, gdy mogę swoimi postami dodać trochę otuchy, zwłaszcza, że niektóre z Was są dopiero na początku diety. A wiem, jak trudne mogą być początki.
Co jakiś czas przychodzę tu do Was na wątek, bo to był mój pierwszy wątek, z którym wystartowałam z dietką, i uaktywniam, żeby pokazać, że dieta zadziałała, że można wytrwać, ukończyć wszystkie fazy i z nową sylwetką bez efektu jojo iść przez życie.
Jesienią trudniej o motywację, ciężki macie okres na chudnięcie. Ja miałam łatwiej, bo wzięłam się za siebie na wiosnę. A wiadomo, wiosna sprzyja wszelkiego rodzaju projektom, zmianom. Głowa do góry. Naprawdę warto się zawziąć i nie poddawać, bo potem czeka nagroda w postaci szczupłej figury, dobrego samopoczucia i powrotu do smacznego jedzonka, spożywanego już z głową.
No niestety, troszkę daleko mieszkamy od siebie zmienniczka. Trójmiasto i Kielce daleko od siebie a kawusi bym się chętnie z Tobą napiła.
LyraBea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 10:07   #3722
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez LyraBea Pokaż wiadomość
pokazać, że dieta zadziałała, że można wytrwać, ukończyć wszystkie fazy i z nową sylwetką bez efektu jojo iść przez życie.
super.
Jak to się stało, że na III tak pięknie spadłaś (czy przedłużałaś IIkę?)? Boje się III straszliwie....
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!

Edytowane przez frywolna franka
Czas edycji: 2010-10-31 o 10:09
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 10:07   #3723
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Ja bardzo lubię ten jogurt Jovi waniliowy. Mam problem z nabiałem, więc wypijam jedną butelkę tego jogurtu - czasami jedna na dzień, a czasami jedna butelka na dwa dni.

Powiedzcie mi, czy otręby owsiane muszą być jakieś ''specjalne''?

Skończyły mi się i mama kupiła pierwsze lepsze w spożywczym. A one są jakieś takie większe, niż moje ostatnie - bardziej jak trociny :/ Poprzednie były mniej wyczuwalne.

To te z obrazka.

Chyba będę musiała je zmielić, bo są za bardzo wyczuwalne jak dla mnie.
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 10:24   #3724
LyraBea
Zakorzenienie
 
Avatar LyraBea
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Z miejsca, gdzie morze dotyka chmur...
Wiadomości: 3 357
GG do LyraBea
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
super.
Jak to się stało, że na III tak pięknie spadłaś (czy przedłużałaś IIkę?)? Boje się III straszliwie....
Ponad 4 kilo poszło mi na III jeszcze musiałam wprowadzić dodatkowy posiłek skrobiowy, bo już wieszak się zaczął ze mnie robić i wtedy waga ostatecznie wyrównała się do 55 kg i teraz taką utrzymuję. A doktorek mi wyliczył, że mam schudnąć do 61 kg. Sama nie wierzyłam, że uda mi się zejść poniżej 65 kg... I proszę. z 55 kilogramkami przy 171 cm wzrostu czuję się jak nastolatka a wierzcie mi, troszkę już mi daleko od nastolatki
LyraBea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 10:25   #3725
Lauper
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 75
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
Boje się III straszliwie....
Czemu boisz się III fazy?

U mnie waga stoi od 3 dni, mimo zmiany trybu. Świetnie.
Lauper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 10:27   #3726
LyraBea
Zakorzenienie
 
Avatar LyraBea
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Z miejsca, gdzie morze dotyka chmur...
Wiadomości: 3 357
GG do LyraBea
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość
Ja bardzo lubię ten jogurt Jovi waniliowy. Mam problem z nabiałem, więc wypijam jedną butelkę tego jogurtu - czasami jedna na dzień, a czasami jedna butelka na dwa dni.

Powiedzcie mi, czy otręby owsiane muszą być jakieś ''specjalne''?

Skończyły mi się i mama kupiła pierwsze lepsze w spożywczym. A one są jakieś takie większe, niż moje ostatnie - bardziej jak trociny :/ Poprzednie były mniej wyczuwalne.

To te z obrazka.

Chyba będę musiała je zmielić, bo są za bardzo wyczuwalne jak dla mnie.
Nigdzie takich nie widziałam, ale jak piszesz o odczuciach smakowych, że trącą trocinami to prawdopodobnie to dobre prawdziwe otręby a nie jakieś ulepszone jak te Santi. Chętnie bym w nie się zaopatrzyła, ale u mnie albo santi albo kupca tylko są.

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Lauper Pokaż wiadomość
Czemu boisz się III fazy?

U mnie waga stoi od 3 dni, mimo zmiany trybu. Świetnie.
Potwierdzam. III faza jest suuuper. Ale rozumiem Twoje rozterki. Sama na początku panikowałam nad każdym kęsem chlebka czy żółtego sera, bardziej trącałam go nosem niż jadłam... Potem jednak rozkochałam się w ciemnych makaronach i wszelkich posiłkach skrobiowych i tak już mi zostało....
LyraBea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 10:36   #3727
Lauper
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 75
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez LyraBea Pokaż wiadomość
Potwierdzam. III faza jest suuuper. Ale rozumiem Twoje rozterki. Sama na początku panikowałam nad każdym kęsem chlebka czy żółtego sera, bardziej trącałam go nosem niż jadłam... Potem jednak rozkochałam się w ciemnych makaronach i wszelkich posiłkach skrobiowych i tak już mi zostało....
Ja niestety jeszcze na II ale nie mogę się doczekać III, bardzo brak mi makaronu, sera żółtego i innych pyszności... Lyro, techniczne pytanie: czy III fazę można zacząć dopiero po skończeniu cyklu, np 5PP/5PW, czy to nie ma znaczenia, kiedy? I można rozpocząć ją od uczty? Ulżyłoby mi

Pytam, mimo że końca II-ki jeszcze nie widać..
Lauper jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-31, 10:47   #3728
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez Lauper Pokaż wiadomość
Czemu boisz się III fazy?

U mnie waga stoi od 3 dni, mimo zmiany trybu. Świetnie.
Cytat:
Napisane przez LyraBea Pokaż wiadomość


Potwierdzam. III faza jest suuuper. Ale rozumiem Twoje rozterki. Sama na początku panikowałam nad każdym kęsem chlebka czy żółtego sera, bardziej trącałam go nosem niż jadłam... Potem jednak rozkochałam się w ciemnych makaronach i wszelkich posiłkach skrobiowych i tak już mi zostało....
heh też się boję tego sera, chleba, owoców - brzmi jak "strasznie dużo jedzenia", którego się lękam Jestem wciąż w szoku, że moja dieta trwa tylko 3 miesiące i 10 dni - a z rozmiarów nie do kupienia w "normalnych" sklepach zeszłam do 38 . Nie chcę tego stracić. Zastanawiam się czy nie przeciągnąć II, by mieć ewentualny zapas na III
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 10:48   #3729
MrsVargas
Wtajemniczenie
 
Avatar MrsVargas
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 920
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez LyraBea Pokaż wiadomość
jogurt firmy zott JogoVita 1% tłuszczu. może kalorii ma zdeczko więcej niż te całkowicie odtłuszczone, ze to na korzyść białka, którego jest 5,2 g/100 przy węglach 4,8g/100. Oczywiście używam go głownie do zagęszczania sosików czy do dipów (tyż sosików )
Też go kupuję

Cytat:
Napisane przez LyraBea Pokaż wiadomość
No niestety, troszkę daleko mieszkamy od siebie zmienniczka. Trójmiasto i Kielce daleko od siebie a kawusi bym się chętnie z Tobą napiła.
Lyra a ze mną się spotkasz jak wskoczę na III? Jesteś moim guru

Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi, czy otręby owsiane muszą być jakieś ''specjalne''?
Skończyły mi się i mama kupiła pierwsze lepsze w spożywczym. A one są jakieś takie większe, niż moje ostatnie - bardziej jak trociny :/ Poprzednie były mniej wyczuwalne.
To te z obrazka.
Chyba będę musiała je zmielić, bo są za bardzo wyczuwalne jak dla mnie.
Od początku diety kupuję te otręby, może raz miałam Sante. Ale te wolę zdecydowani, są takie "porządne" No i taniej wychodzi ta duża paka w porównaniu do innych firm
MrsVargas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 11:10   #3730
paaatkaaa
Raczkowanie
 
Avatar paaatkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 298
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

dziewczyny pomocy

pisałam już o tym kiedyś, że cierpiałam na kompuslywne objadanie sie
jestem 2 miesiace na tej diecie i dzis mialam napad, dukanowy napad.
jezu, nie moge sie podniesc z lozka,nie wiem co mam robic ;(
__________________
bez znieczulenia zabijasz mnie, nie mam szans na obronę...


Dukan od 14.09 do...skutku !
paaatkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 13:14   #3731
Lauper
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 75
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez paaatkaaa Pokaż wiadomość
dziewczyny pomocy

pisałam już o tym kiedyś, że cierpiałam na kompuslywne objadanie sie
jestem 2 miesiace na tej diecie i dzis mialam napad, dukanowy napad.
jezu, nie moge sie podniesc z lozka,nie wiem co mam robic ;(
Właśnie mam podobny problem, może nie kompulsy- ale od paru dni mam wilczy głód, mogłabym jeść naprawdę bez przerwy. Jem same dozwolone rzeczy, ale nawet tylko do tej pory pochłonęłam więcej, niż czasami przez cały dzień, a i tak jestem glodna pomocy..
Lauper jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-31, 13:55   #3732
LyraBea
Zakorzenienie
 
Avatar LyraBea
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Z miejsca, gdzie morze dotyka chmur...
Wiadomości: 3 357
GG do LyraBea
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez Lauper Pokaż wiadomość
Ja niestety jeszcze na II ale nie mogę się doczekać III, bardzo brak mi makaronu, sera żółtego i innych pyszności... Lyro, techniczne pytanie: czy III fazę można zacząć dopiero po skończeniu cyklu, np 5PP/5PW, czy to nie ma znaczenia, kiedy? I można rozpocząć ją od uczty? Ulżyłoby mi
Pytam, mimo że końca II-ki jeszcze nie widać..
Ja wskoczyłam bez zastanawiania się, jaki to dzień. Założyłam sobie, że przechodzę na III, gdy zobaczę na wadze 5 na początku, ale potem zdaje się jeszcze poczekałam do 1-go czerwca, bo akurat to był koniec miesiąca i ładnie mi się tak zgrało z początkiem miesiąca. Zaczęłam od uczty
Dziewczyny coś pisały, że wchodzą na III po jakimś konkretnym dniu, ale mówię, jakoś nie przypominam sobie, że Dukan coś w tym temacie nakazywał.
Cytat:
Napisane przez MrsVargas Pokaż wiadomość
Też go kupuję
Lyra a ze mną się spotkasz jak wskoczę na III? Jesteś moim guru
No pewnie, że kawkę musimy razem rozpracować i może jakąś ucztę My akurat mamy do siebie niedaleko A z tym guru to bez przesady W porównaniu z dziewczynami niewiele miałam do zgubienia, to mi się jakoś tak z tym Dukanem upiekło
Cytat:
Napisane przez MrsVargas Pokaż wiadomość
Od początku diety kupuję te otręby, może raz miałam Sante. Ale te wolę zdecydowani, są takie "porządne" No i taniej wychodzi ta duża paka w porównaniu do innych firm
Nie widziałam ich w żadnym sklepie w trójmieście. Muszę się dokładniej rozejrzeć.
LyraBea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 14:58   #3733
zmienniczka
Zadomowienie
 
Avatar zmienniczka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 177
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez LyraBea Pokaż wiadomość
Cieszę się, gdy mogę swoimi postami dodać trochę otuchy, zwłaszcza, że niektóre z Was są dopiero na początku diety. A wiem, jak trudne mogą być początki.
Co jakiś czas przychodzę tu do Was na wątek, bo to był mój pierwszy wątek, z którym wystartowałam z dietką, i uaktywniam, żeby pokazać, że dieta zadziałała, że można wytrwać, ukończyć wszystkie fazy i z nową sylwetką bez efektu jojo iść przez życie.
Jesienią trudniej o motywację, ciężki macie okres na chudnięcie. Ja miałam łatwiej, bo wzięłam się za siebie na wiosnę. A wiadomo, wiosna sprzyja wszelkiego rodzaju projektom, zmianom. Głowa do góry. Naprawdę warto się zawziąć i nie poddawać, bo potem czeka nagroda w postaci szczupłej figury, dobrego samopoczucia i powrotu do smacznego jedzonka, spożywanego już z głową.
No niestety, troszkę daleko mieszkamy od siebie zmienniczka. Trójmiasto i Kielce daleko od siebie a kawusi bym się chętnie z Tobą napiła.
o jej...od razu mi sie jakos cieplej na sercu zrobilo
a powiedz mi kochana, jakiej wczesniej bylas postury? mialas tendencje do tycia? ile mniej wiecej wazylas kiedys tam? bo patrzac na twoja wage...hmm...cel mamy podobny..a start niemal identyczny tyle ze ja mam ok 173 cm wzrostu... i tak sie zastanawiam, czy udaloby mi sie to, co tobie powiedz mi jeszcze prosze, co najczesciej jadlas?? czego raczej unikalas??

Cytat:
Napisane przez paaatkaaa Pokaż wiadomość
dziewczyny pomocy

pisałam już o tym kiedyś, że cierpiałam na kompuslywne objadanie sie
jestem 2 miesiace na tej diecie i dzis mialam napad, dukanowy napad.
jezu, nie moge sie podniesc z lozka,nie wiem co mam robic ;(
oj, znam to...choc u mnie juz sie to przeradzalo w bulimie...ja goraco cie namawiam najpierw na terapie kochana, a pozniej na ewentualna diete i to pod sisla kontrola lekarza...wiem co tzn ed i uwierz mi, nie chcesz przez to przechodzic...
__________________
OM 23-12-12
TP wg OM 29-09-13
wg USG 25-09-13

http://babystrology.com/tickers/baby..."180"></embed>

Edytowane przez zmienniczka
Czas edycji: 2010-10-31 o 15:00
zmienniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 15:02   #3734
kasssikk19
Zadomowienie
 
Avatar kasssikk19
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: domciu :D
Wiadomości: 1 385
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Ale sobie podjadłam
wędzonego pstrąga kuraka z warzywami , paste jajeczna , mmmm dzisiaj dzień dobroci dla mnie ale muszę coś na jutro obmyślić bo nie wiem co jutro będę szamała...
widzę rozmowa o otrębach była no ja też jak większość mam kupiec bądź te sante.
kasssikk19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 15:25   #3735
barbra66
Wtajemniczenie
 
Avatar barbra66
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 915
GG do barbra66
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Witajcie Dziewczyny.
Może nie jestem bohaterką "diety dukanowej" i nie szłam tak przykładnie dukanowo,jak Lyra Bea,ale chciałam Wam powiedzieć,że najważniejsza jest wytrwałość.
Nie ma jednego schematu dla Wszystkich (dlatego nie porównujcie za wszelka cenę zmagań innych,do własnych),bo każdy organizm reaguje inaczej.
JEDNAK FUNDAMENTALNYCH ZASAD trzeba się trzymać !!!
Ja moją 4 miesięczną przygodę z Dukanem podsumowałam tutaj:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=402728&page=109
Troszkę zabrakło,do celu,ale nie chcę na siłę już III-ki przeciągać,czytałam o utratach na stabilizacji,kiedy prowadzi się ją z głową,dlatego tak jak test wyliczył zaczynam od listopada stabilizację.
Jestem zadwolona,bo dla mnie utrata 6kg,przy wzroście 160cm i tak już jest ładnie widoczna i zdecydowanie poprawiło się moje samopoczucie.
Zatem i Wam życzę,byście umiały cieszyć się każdym dobrym i zdrowym spadkiem,a przede wszystkim,byście mogły przejść fazę utrwalania,bez jo-jo.
Dla mnie III-ka,była najbardziej przychylna i bezpieczna,zatem bez załamań,podążajcie do przodka wytrwale,bo to w końcu zaowocuje na pewno...
A motywacją na "kryzysowe dni"niech będą słowa,które dzisiaj mnie przygotowują do fazy stabilizacji:
Cytat:
No i z radością otwieram rozdział Fazy IV-"Metody...",który się zaczyna tytułem ;
"POWRÓT DO WOLNOŚCI"...
...i tu takie słowa ;"...zasady są bardzo łagodne,bo ci,którzy doszli do tego etapu,nie są już zagrożeni powrotem nadwagi..."str.111



Powodzenia
__________________
Narzekanie nie spali kalorii...ćwiczenia i dieta tak
barbra66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 17:42   #3736
LyraBea
Zakorzenienie
 
Avatar LyraBea
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Z miejsca, gdzie morze dotyka chmur...
Wiadomości: 3 357
GG do LyraBea
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez zmienniczka Pokaż wiadomość
o jej...od razu mi sie jakos cieplej na sercu zrobilo
a powiedz mi kochana, jakiej wczesniej bylas postury? mialas tendencje do tycia? ile mniej wiecej wazylas kiedys tam? bo patrzac na twoja wage...hmm...cel mamy podobny..a start niemal identyczny tyle ze ja mam ok 173 cm wzrostu... i tak sie zastanawiam, czy udaloby mi sie to, co tobie powiedz mi jeszcze prosze, co najczesciej jadlas?? czego raczej unikalas??

Też zwróciłam uwagę, że wzrostem i wagą startową mamy podobnie. Najwięcej ważyłam 80 kg kiedyś tam, to znaczy w ciąży naście lat temu, jak się zapasłam nieprzyzwoicie. Wcześniej byłam szczupłą nastolatką. Po ciąży schudłam poniżej 60 kg, ale potem z każdym rokiem jakoś dziwnie mi kilogramów przybywało... Coraz mnie rzeczy na mnie z wieszaków pasowało, coraz gorzej się sama ze sobą czułam a waga zaczęła pokazywać 72 kg. No i wtedy wpadła mi w rękę przecudowna książka "Nie potrafię schudnąć". Otworzyłam ja na stronie, gdzie było napisane, że można jeść do woli i kiedy się chce spośród wymienionych produktów. Jak to przeczytałam, a następnie listę, stwierdziłam, że to dieta dla mnie. Tylko, że tak szczerze, byłam przekonana, że to bujdy, że na mnie nie będzie działać. Jednak przygotowałam się do niej solidnie, przeczytałam dokładnie książkę, pokupowałam produkty, zważyłam i wystartowałam... Potem był już tylko zachwyt i osłupienie, że tak łatwo kilogramy lecą!
Już pisałam wiele razy, że nie grzeszyłam. Uparłam się, że będzie wszystko tak, jak nakazał doktorek i tego się trzymałam. Może dlatego tak fantastycznie i szybko przyszły rezultaty, bez uszczerbku na zdrowiu.
Dużo zaczęłam pichcić. Nie kupowałam gotowych rzeczy w sklepach typu mielone, tatar, wędliny. Wszystko przygotowywałam sama. Nie pijałam jogurtów, kefirów, za to objadałam się wieśniaczkami 3% Pochłaniałam kilogramy tatara z wołowiny i ze świeżego łososia, parowałam sobie rybki i warzywka i przez całą dietę objadałam się sernikiem, który piekłam z twarogu Dr Oetkera 3% zdaje się.
Szłam trybem 5/5 i bardzo lubiłam dni czystych protein. Jakoś łatwo mi się żyło bez warzywek. Aaaa i może mnie było łatwiej, bo nigdy nie miałam problemów z porcelanką, ani przed dietą, ani w trakcie. To na pewno ułatwiało życie. I dużo piłam. Nawet do przesady. Potrafiłam żłopać nawet 6 litrów samej wody, poza herbatkami i kawą.
LyraBea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 17:48   #3737
siniorita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 10
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cześć dziewczyny, czytam was prak tycznie od lipca .Nie udzielam się na wątku, ale korzystam z waszych rad .Do dzisiaj ubyło mi po licznych zastojach i grzeszkach wakacyjnych i poimprezowych ponad 13 kg.Czy to dużo w takim czasie? Chyba nie jest to imponujacy spadek, zwłaszcza, że do końca sierpnia było -10.A potem urlop i zbijanie nadwyżki zdobytej na wczasach i zastój.Ale chociaż raz chciałabym byc przydatna-zobaczyłam, ze szukacie skrobi:
ja kupowałam w Stokrotce za ok.5 zł/kg ale ostatnio zdobyłam na internecie w rewelacyjnej cenie 4,7 kg za 25 zł, u tego samego dostawcy są tez mniejsze opakowania oraz otręby owsiane w dużych paczkach;podaję adres strony na Allegro 4,7 kg Skrobia kukurydziana Skrobie kukurydziane (numer 1265490893).
Pozdrawiam Was i dukajmy dalej.Niech moc będzie z nami.
siniorita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 17:48   #3738
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Moja rodzina dzisiaj totalnie zwątpiła w moją normalność Mama rozmroziła na obiad pierogi z kapustą i pieczarkami. Ja sobie podsmażyłam pokrojone kawałki chudej wędliny drobiowej, po czym wrzuciłam je do miseczki, usiadłam przy stole, postawiłam obok talerz z pierogami, po czym zaczęłam je rozkrajać i wyrzucać farsz do miseczki taką kapuściano-pieczarkowo-kurczakową mieszankę popiłam barszczem czerwonym mi tam smakowało ale rodzinka uważa mnie za naczelnego dziwaka i marnotrawcę pysznych pierogów

za to na podwieczorek zrobiłam sobie pyszne placuszki dyniowe

__________________

Edytowane przez adrijah
Czas edycji: 2010-10-31 o 17:50
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 18:11   #3739
zmienniczka
Zadomowienie
 
Avatar zmienniczka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 177
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez LyraBea Pokaż wiadomość

Też zwróciłam uwagę, że wzrostem i wagą startową mamy podobnie. Najwięcej ważyłam 80 kg kiedyś tam, to znaczy w ciąży naście lat temu, jak się zapasłam nieprzyzwoicie. Wcześniej byłam szczupłą nastolatką. Po ciąży schudłam poniżej 60 kg, ale potem z każdym rokiem jakoś dziwnie mi kilogramów przybywało... Coraz mnie rzeczy na mnie z wieszaków pasowało, coraz gorzej się sama ze sobą czułam a waga zaczęła pokazywać 72 kg. No i wtedy wpadła mi w rękę przecudowna książka "Nie potrafię schudnąć". Otworzyłam ja na stronie, gdzie było napisane, że można jeść do woli i kiedy się chce spośród wymienionych produktów. Jak to przeczytałam, a następnie listę, stwierdziłam, że to dieta dla mnie. Tylko, że tak szczerze, byłam przekonana, że to bujdy, że na mnie nie będzie działać. Jednak przygotowałam się do niej solidnie, przeczytałam dokładnie książkę, pokupowałam produkty, zważyłam i wystartowałam... Potem był już tylko zachwyt i osłupienie, że tak łatwo kilogramy lecą!
Już pisałam wiele razy, że nie grzeszyłam. Uparłam się, że będzie wszystko tak, jak nakazał doktorek i tego się trzymałam. Może dlatego tak fantastycznie i szybko przyszły rezultaty, bez uszczerbku na zdrowiu.
Dużo zaczęłam pichcić. Nie kupowałam gotowych rzeczy w sklepach typu mielone, tatar, wędliny. Wszystko przygotowywałam sama. Nie pijałam jogurtów, kefirów, za to objadałam się wieśniaczkami 3% Pochłaniałam kilogramy tatara z wołowiny i ze świeżego łososia, parowałam sobie rybki i warzywka i przez całą dietę objadałam się sernikiem, który piekłam z twarogu Dr Oetkera 3% zdaje się.
Szłam trybem 5/5 i bardzo lubiłam dni czystych protein. Jakoś łatwo mi się żyło bez warzywek. Aaaa i może mnie było łatwiej, bo nigdy nie miałam problemów z porcelanką, ani przed dietą, ani w trakcie. To na pewno ułatwiało życie. I dużo piłam. Nawet do przesady. Potrafiłam żłopać nawet 6 litrów samej wody, poza herbatkami i kawą.
kurcze...mam nadzieje ze i ze mna bedzie podobnie...tylko do wiekszej ilosci plynu musze sie przekonac... i wywalic jogurty...chyba ich za duzo...

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
Moja rodzina dzisiaj totalnie zwątpiła w moją normalność Mama rozmroziła na obiad pierogi z kapustą i pieczarkami. Ja sobie podsmażyłam pokrojone kawałki chudej wędliny drobiowej, po czym wrzuciłam je do miseczki, usiadłam przy stole, postawiłam obok talerz z pierogami, po czym zaczęłam je rozkrajać i wyrzucać farsz do miseczki taką kapuściano-pieczarkowo-kurczakową mieszankę popiłam barszczem czerwonym mi tam smakowało ale rodzinka uważa mnie za naczelnego dziwaka i marnotrawcę pysznych pierogów

za to na podwieczorek zrobiłam sobie pyszne placuszki dyniowe
nie przejmuj sie, moi tez stwierdzili ze na glowe juz kompletnie upadlam ...
a placuszki...yymmm znow tesknie za PW
__________________
OM 23-12-12
TP wg OM 29-09-13
wg USG 25-09-13

http://babystrology.com/tickers/baby..."180"></embed>
zmienniczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-31, 18:46   #3740
maweth
Rozeznanie
 
Avatar maweth
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 660
GG do maweth
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

O mamooooooooo jakie placuchy!! A mi sie dzisiaj PW skonczyło... Oby do piątku.. dynio nadchodzę!
__________________
BLOG ->www.maweth.blogspot.com
maweth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 18:48   #3741
karmeelek
Zadomowienie
 
Avatar karmeelek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 759
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
za to na podwieczorek zrobiłam sobie pyszne placuszki dyniowe

Błagam... kto ma trochę dyni na zbyciu?? Ja chce takie placuszki ale jeszcze dziś bo od jutra proteinki wrrr... Normalnie mój małż patrzy na mnie jak na dziwoląga bo się ślinię do monitora.... A co mogę dać zamiast dyni? Jakieś pomysły?
karmeelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 18:59   #3742
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez karmeelek Pokaż wiadomość
Błagam... kto ma trochę dyni na zbyciu?? Ja chce takie placuszki ale jeszcze dziś bo od jutra proteinki wrrr... Normalnie mój małż patrzy na mnie jak na dziwoląga bo się ślinię do monitora.... A co mogę dać zamiast dyni? Jakieś pomysły?
marchewkę
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 19:01   #3743
ROZALKA4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 885
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

czesc dziewczynki prosze o baty kupiłam sobie płaszczyk w rozmiarze 36 przy mojej wadze dziwne ze sie zmiesciłam hahaha no ale pasuje
w nagrode zjadłam pizze gorzej jak jutro sie w niego nie zmieszczę teraz siedze najedzona i żałuje wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrr
ROZALKA4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 19:07   #3744
d666666
Wtajemniczenie
 
Avatar d666666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 169
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Nikt mnie nie kocha, nikt mnie nie lubi, wszyscy mnie ignoruja, a waga ani drgnie,...
d666666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 19:08   #3745
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez ROZALKA4 Pokaż wiadomość
czesc dziewczynki prosze o baty kupiłam sobie płaszczyk w rozmiarze 36 przy mojej wadze dziwne ze sie zmiesciłam hahaha no ale pasuje
Ale fajnie!!!! Piękne to jest 36 rozmiar - sukces!!!
Pizzę przemilczę - sama wiesz, że źle zrobiłaś.
Adrijah, cudne te placuszki - masz do tego dryg dziewczyno!
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 19:10   #3746
karmeelek
Zadomowienie
 
Avatar karmeelek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 759
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
marchewkę
Jak na złość już się skończyła.... Chyba będę musiała poczekać do piątku... Ehhhh...
karmeelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 19:11   #3747
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
Adrijah, cudne te placuszki - masz do tego dryg dziewczyno!
dziękować
Cytat:
Napisane przez karmeelek Pokaż wiadomość
Jak na złość już się skończyła.... Chyba będę musiała poczekać do piątku... Ehhhh...
to daj jakiś aromat zamiast warzywka np. pomarańczowy i więcej twarogu. To będziesz mogła też na proteinach zjeść
__________________

Edytowane przez adrijah
Czas edycji: 2010-10-31 o 19:13
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 19:11   #3748
SunnyGirl
Zakorzenienie
 
Avatar SunnyGirl
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań (Łódź)
Wiadomości: 8 112
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez ROZALKA4 Pokaż wiadomość
czesc dziewczynki prosze o baty kupiłam sobie płaszczyk w rozmiarze 36 przy mojej wadze dziwne ze sie zmiesciłam hahaha no ale pasuje
w nagrode zjadłam pizze gorzej jak jutro sie w niego nie zmieszczę teraz siedze najedzona i żałuje wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrr
a ile masz wzrostu? wiem, że pewnie pisałaś już
gratulacje rozmiaru
__________________
5.06.10-poznałam Cię
12.07.10-prawko zdane za 1. razem
26.07.10 prawko w kieszeni, kierowca oficjalnie
Nie ma odwrotu z drogi obranej
wierność do końca i tak będzie.
Amen.
Mój ukochany M.
Razem od 8.08.10
licencjat
08.2011-Dziadek[*]
02.2012-Ciocia[*]
SunnyGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 19:15   #3749
KAJA-B
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 96
GG do KAJA-B
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez d666666 Pokaż wiadomość
Nikt mnie nie kocha, nikt mnie nie lubi, wszyscy mnie ignoruja, a waga ani drgnie,...

ja też mam dzisiaj zły dzień i właśnie dlatego Cię przytulę wiem jak to jest tak się czuć. a wagą się nie martw w końcu spadnie
__________________
12.07.10 r. xx

1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-11-12-13-14-15 (cel nr I) -16-17-18-19-20 (cel nr II) -21-22-23 (cel nr III)
KAJA-B jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 19:34   #3750
d666666
Wtajemniczenie
 
Avatar d666666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 169
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 16

Cytat:
Napisane przez KAJA-B Pokaż wiadomość
ja też mam dzisiaj zły dzień i właśnie dlatego Cię przytulę wiem jak to jest tak się czuć. a wagą się nie martw w końcu spadnie
dziekuje i ciesze sie, bo tego mi brakowalo:0 ) juz mi lepiej i jutro rano z radoscia wskocze na wage. Ja tez Cie przytulam i posylam moje Buziole Dwa Jabole
d666666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:06.